Võrgulahenduste ülevaade 2016


Võrgulahendused

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Võrgulahendused

Valdkonna üks vanimaid nimesid, Network Solutions, asus konsultatsioonifirmana 1979. aastal ja sai 1993. aastal esimeseks domeenide registripidajaks. 2005. aastal hakkasid nad pakkuma muid tooteid, sealhulgas veebimajutust. Kuid nad saavad endiselt 45% oma kasumist domeenide registreerimisega seotud äritegevusest. 2011. aastal omandas Web.com võrgulahendused, kuid tegutseb endiselt võrgulahenduste nime all.

Ülevaade

Network Solutions pakub ühiskasutust, hallatud WordPressi ja VPS-i kavasid. Jagatud hostimise jaoks on saadaval Linuxi ja Windowsi valikud; VPS on ainult Linux. Linuxil on kolm jagatud plaani, Essential, Professional ja Premium ning Windowsil kolm sarnast plaani. Kõigil Network Solutions’i paketipakettidel on juurdepääs nõustajale, kes aitab teie saidi turvalisuse seadistamisel ja failide edastamisel. Essential pakett on mõeldud üksikisikule või väikeettevõttele. Enamik kasutajaid valib Professional Hosting paketi selle omaduste ja keskmise hinnaklassi tõttu. Piiramatu ribalaiuse, salvestusruumi ja e-posti kontodega Premium oleks valik suurematele või suurema liiklusega ettevõtetele.

VPS-pakette on kaks – üks sobib väikestele või alustavatele veebisaitidele ja teine ​​maksab kaks korda rohkem, kuid on mõeldud suure liiklusega saitidele. Spetsiaalseid serveri valikuid pole, nii et kui vajate oma serverit, pole Network Solutions teie jaoks.

Network Solutionsil on üks hallatav WordPressi plaan, mis põhineb Linuxil. Hallatud WordPress maksab enamiku veebimajutusettevõtetega rohkem kui jagatud hostimine ja Network Solutions pole erand. Kõrgema hinnaga kaasneb aga lisaturvalisus, automaatsed igapäevased varundamised, seadistamisabi, WordPressi eksperttugi ja optimeeritud serverid kiiremaks laadimis- ja reageerimisajaks. Nad teevad kõik WordPressi ja lubatud pistikprogrammide jaoks vajalikud värskendused, vabastades teil keskenduda oma sisule. Võrgulahendused pakuvad ka tasuta SSL-sertifikaati esimese teenustähtaja jaoks.

Võrgulahendused pakuvad lisaks veebimajutusele veel palju tooteid. Nad pakuvad ainult e-posti teel majutamist, poodide veebipoe võimalust, SSL-sertifikaate, turundus- ja SEO-teenuseid, veebisaitide kujundamist, lisatasu tuge ja palju muud kuutasude eest. Võrgulahendused olid 2008. ja 2009. aastal oma domeenitavade üle vaidluste keskmes. Kui tavapärane on, et domeeniregistripidajad kasutavad neile registreeritud domeene pargitud lehtedena seni, kuni omanik osutab neile aktiivsele veebisaidile, siis 2008. aastal hakkas Network Solutions panema passiivsetele alamdomeenidele reklaame, muutes need reklaamiga täidetud pargitud lehtedeks – ilma loata domeeni omanikult. 2009. aasta lõpus hakkasid nad oma veebisaidi domeeni otsingukastis avaldama iga päev domeenide otsingute loendeid. Samuti hakkasid nad oma saidilt otsitud domeenide kinnipidamist takistama, takistades tõhusalt kellelgi domeeni registreerimist mujal pärast seda, kui see oli otsingus kättesaadav. Niipea, kui Network Solutions nelja päeva pärast nimed registreeris, teatatakse sellest kohe võrgulahendustega liitunud domeenide degusteerijatele, et nad saaksid domeenid üles osta ja pakkuda neid kõrgema hinnaga müügiks. Ehkki need tavad näivad olevat peatunud, on endiselt palju kaebusi selle kohta, kuidas Network Solutions domeenide ülekandmise taotlusi menetleb.

Võrgulahendustele antakse garantii 99,99% kasutustase Linuxi ja 99,9% Windowsi plaanide jaoks ning tööstuses kasutatav 30-päevane raha tagasi garantii. Nagu enamiku konkurentide puhul, ei sisalda tagasimakse mingeid domeeni ega kolmandate osapoolte teenustasusid.

Oma laia valiku plaanide ja tootepakkumistega on Network Solutionil pakett, mis sobib kõigile alates isiklikust blogijast kuni väikeste ja keskmise suurusega ettevõteteni. Suuremad ettevõtted või väga tiheda liiklusega saidid peavad otsima mujalt, kuna spetsiaalset serveriplaani pole.

Põhijooned

Kiirlingid

Töökindlus & Uptime

Võrgulahendused tagavad oma Linuxi serverite tööaja 99,99% ja Windowsi jaoks 99,9% kasutustaseme – ehkki teenusetingimused ei näita, mida hüvitis makstaks, kui seda tähtaega ei täideta. On ebaselge, kus nende andmekeskused asuvad, välja arvatud Põhja-Ameerikas. Nende serverid on valmistatud HP ja IBMi teradest ning andmekeskustes on voolu ja jahutuse koondamine ning diislikütuse varukoopiad. Töökindluse ja turvalisuse tagamiseks jälgitakse neid ka kohapeal. Võrgulahendustel hostitud saidi testimine andis keskmised ajad – väikese saidi puhul 3,21 sekundit, ainult kiiremini kui 52% kõigist testitud saitidest.

Funktsioonid & Tööriistad

Märge: Võrgulahendustel on mitmes oma paketis mõned “piiramatud” funktsioonid. Peate mõistma, et “piiramatu” pole see, mida võite arvata. Tegelikult tähendab see seda, mida hostiettevõte peab mõistlikuks kasutamiseks. Nad jätavad endale õiguse peatada ülemäärased tasud või nõuda teie plaani järgmisele tasemele automaatselt.

TunnusjoonÜlevaade
KontrollpaneelNetwork Solutions kasutab patenteeritud juhtpaneeli. See on vähem võimas kui tööstusstandardi cPanel, kuid teeb selle töö ära siis, kui olete sellega harjunud. Nad pakuvad oma veebisaidil õpetusi, et neid funktsioone tutvustada. Navigeerimine võib olla pettumust valmistav, kuna samade tulemuste saamiseks, mida cPanel ühe klõpsuga pakub, on vaja veel palju klikke.
Mitu domeeniÜhised plaanid lubavad kuni 100 domeeni.
Tasuta domeenNetwork Solutions on domeenide registripidaja. Nad pakuvad aastateks aasta jooksul tasuta domeeni registreerimist. Võrgulahenduste .com domeeni pikendamishind on aga 34,99 dollarit – peaaegu kolm korda kõrgem hind, mida nõuab suurem osa domeeniregistripidajaid. Võite selle alandada 9,99 dollarini, kui ostsite domeeni 100 aastaks – ehkki seda ei tagastata, kui see enne seda tühistatakse. Samuti nõuavad nad 9,99 dollari väärtuses domeeni aegumise kaitseplaani iga nende kaudu registreeritud domeeniga.
Tasuta domeenSite5 on ebaharilik domeenide registripidaja, kuna domeenide ostmiseks peab teil olema hostikonto. Need hõlmavad enamikku olulisemaid TLD-sid ning saidil Site5 saate domeeni otsida ja seda kassast osta. Sait5 pakub jagatud plaanide jaoks tasuta domeenide registreerimise aastat ja nad rändavad teie veebisaidi tasuta teiselt hostilt.
Andmebaasi tugiVõrgulahendused toetavad Linuxi plaanide jaoks 25-st kuni piiramatu arv MySQL-andmebaase, sõltuvalt astmest. Windowsi plaanides on 2 kuni 5 MS SQL andmebaasi. Andmebaasi haldamine toimub phpMyAdmini kaudu, mis on ette nähtud plaanides.
KettaruumVõrgulahenduste kettaruum varieerub vastavalt valitud plaanile ja astmele. Jagatud hostimise jaoks on piirangud: Essentialil on 300 GB, Professionalil on lubatud 500 GB ja Premium’sis on piiramatu. WordPressi plaanil on piiramatu salvestusruum ja kahel VPS-plaanil on mõlemal 10 GB ja 50 GB.
RibalaiusRibalaius sõltub jällegi plaanist ja astmest. VPS-i plaanid võimaldavad 500 GB ja 2TB ribalaiust kuus, hallataval WordPressil on piiramatu ribalaius ja ka kõigil kolmel jagatud plaanil on piiramatu.
Andmete varukoopiadHallatud WordPressi kontosid varustab Network Solutions iga päev. Jagatud hostimissaitide varundamine toimub iga päev ja neid hoitakse 7 päeva. Varukoopiatele pääsete juurde kontohalduri kaudu ja seal saate ka käsitsi varukoopiaid luua.
Ühe klõpsuga rakenduste installija Võrgulahendustel on umbes kolmekümne rakenduse jaoks ühe klõpsuga installija nimega “Open Source”, mis võimaldab teil installida selliseid rakendusi nagu WordPress, ajaveebid, foorumid ja vikid. Ühe klõpsuga installijale jõudmiseks võib kontohalduri kaudu kuluda seitse või kaheksa klõpsu.
E-posti kontodVõrgulahendused seavad Essentiali jagatud kavasse limiidiks 1000 e-posti kontot ja Professionali jaoks 2500 e-posti kontot. Premiumi plaanil võib olla piiramatu arv e-posti kontosid, ehkki e-posti salvestusruum on kõigi kolme taseme jaoks piiratud 1 GB-ga. Kõigil kolmel on piiramatu e-posti edasisuunamine.
Turvalisus hostimiselSSL-sertifikaate saab osta võrgulahenduste jaoks ühiskasutuses olevate plaanide jaoks. Hallatud WordPressi sait sisaldab ühte SSL-sertifikaati esimese teenustähtaja jaoks. Hallatud WordPressi plaanil on täiendav turvalisus DDoS-i rünnakute ärahoidmiseks ning see pakub pahavara skannimist ja eemaldab selle automaatselt.
Veebisaitide koostajaNetworks Solutions pakub piiratud mallipõhist lohistamist
liidestatud veebisaitide koostaja tasuta koos oma jagatud plaanidega. Lisatasu eest on saadaval versioon, kus on rohkem funktsioone ja malle.
Pahavara ja rämpsposti kaitseKõikides plaanides on rämpsposti ja viirusetõrje, mida pakub Symantec Brightmail Anti-Spam. Täiendava kaitse saamiseks on SiteLock saadaval kuutasu eest.
OstukorvidNetwork Solutions pakub pood, mis sisaldab kuutasu eest kohandatavat poodlust, varude kontrolli, tootekataloogi, maksete töötlemist ja palju muud. Nad pakuvad ka teenust, mida nad nimetavad „Kiirstardiks“, mille käigus saavad tugiteenindajad ühekordse tasu eest teie saidi üles ja käitamiseks, konfigureerivad maksevalikud ning kehtestavad iga osariigi tarne- ja maksud. See on piiratud 25 tootega, kuid pärast saidi üles seadmist saate ennast veel lisada. Magento ja WordPressi jaoks on installimine ühe klõpsuga.
Programmeerimiskeelte tugiVõrgulahendused toetavad enamikku Linuxis töötavaid programmeerimiskeeli, sealhulgas CGI, PHP, Ruby on Rails, Perl, Python ja SSI. Windowsi serverid toetavad ASP-d.
SaidistatistikaSaidistatistika on saadaval AWStatsiga kontohalduri kaudu. WordPressi saidid saavad kasutada ka statistika pistikprogramme.
Lisafunktsioonid ja tööriistadSpaceManager on 2 GB veebis salvestamise ja failide jagamise funktsioon, mis kuulub iga hostimiskava juurde. Võrgulahenduste turundusteenustele pakutakse 50 dollarit krediiti ja meiliturunduse programmi jaoks on tasuta 60-päevane prooviversioon. Kokkulepitud tasu eest teeb Network Solutions kohandatud disaini, mis ulatub kavandamisest veebini. Lisatasu eest kuutasu eest on goMobi teile saadaval mobiilsete veebisaitide loomiseks – ehkki seal on ühekuuline tasuta prooviperiood.
Sidus- ja edasimüüjate programmLisaks edasimüüjaprogrammile pakub Network Solutions klientidele sidusprogrammi. Sidusprogramm hõlmab enamikku toodetest, mida onNetwork Solutionsis saadaval.


Plaanid & Hinnakujundus

Hinnakujundus on liikuv eesmärk, kuna hostiettevõtted muudavad pidevalt konkurentsi tõttu tööstuses hindu ja muudavad pakkumisi. Võrgulahendused ei aita oma segase veebisaidi osas, mis näib pakkuvat erinevat hinnakujundust sõltuvalt sellest, millisel lehel olete. Siin loetletud hinnad kehtivad selle ülevaatamise hetkeks ja kui pole teisiti öeldud, on need kuuplaanide jaoks. Paremaid hindu saab tavaliselt pikema teenustähtajaga. Tegelikult on võrgulahenduste ostukorvis vaikimisi paketi tellimisel üheaastane teenustähtaeg ja sellele järgnev hinnakujundus.

Kolme jagatud plaani puhul on Essential Hosting hinnaga 9,96 dollarit kuus, vahendab Professional
Hosting hinnaga 13,29 dollarit ja professionaalse hostimise tase 29,13 dollarit kuus. Uuendamine pärast soodushinnakujundust toimub tavahinna alusel, mis on praegu vastavalt 15,95, 23,95 ja 41,95 dollarit. Premium-tase sobib kõige paremini suuremate saitide jaoks, kuna sellel on piiramatu ribalaius, salvestusruum, andmebaasid ning e-posti ja FTP-kontod. Essential sobib väikeste saitide või isiklike ajaveebide jaoks. Professionaalne – 500 GB salvestusruumi, 50 FTP-kontot, 2500 e-posti kontot ja piiramatu ribalaiusega – sobib hästi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Kõik kolm registreeruvad ühe aasta jooksul tasuta. Kõik kolm kava toetavad ka voogesitust ja automaatset andmebaasi varundamist.

Kaks VPS-i kava pakutakse soodushinnaga 40 dollarit ja 80 dollarit kuus. Jällegi, pärast promot on praegune hind 55 dollarit ja 95 dollarit. Väiksem VPS Essentiali astmik võimaldab 10 GB salvestusruumi, 10 domeeni, 50 e-postkasti ja 500 GB ribalaiust. VPS Professional võimaldab 50 GB salvestusruumi, 100 domeeni, 200 e-posti kontot ja 2 TB ribalaiust. Mõlemal VPS-i kaval on spetsiaalne IP, Pleski juhtpaneel, üheaastane tasuta domeeni registreerimine ja need põhinevad Linuxil.

Ehkki Network Solutions pakub kohati veelgi madalamaid soodushindu, on tavaline hinnakujundus lähemal premium-hostimise hinnakujundusele kui eelarve host-hinnaga. Sarnaselt teistele mitme tootega hostimisettevõtetele püüab Network Solutions igal võimalusel lisandmooduleid ja müügisüsteeme tõugata.

Võrgulahendustel on eriti kaks tasupoliitikat, mis saavad arvukalt kaebusi. Nad pikendavad vaikimisi hostimist või teie domeeni registreerimist automaatselt ja maksavad makse juba kolm kuud ette. Kui te ei uuenda oma domeeni automaatselt ja see aegub, võib Network Solutions võtta domeeni uuendamiseks teie eest 299-dollarist lunastustasu. Teine tasu on seotud raha tagasi garantiiga. FTC väitis 2015. aastal, et Network Solutions eksitas kliente, pidades kinni 30% tagasimaksetest kui tühistamistasud – märkimata, kus seda tehakse. Võrgulahendused leppisid FTC-ga kokku ja nõustusid selle teabe enne klientide arveldusandmete saamist teatavaks tegema. Selle ülevaatuse ajal kehtivad tühistamistasud.

Klienditugi

Arvustusi ei tohiks kasutada peamise otsustava tegurina hosti valimisel, kuid selle konkreetse teema kohta võrgulahenduste jaoks tehtud märkuste arv on siiski murettekitav. Raske on leida veebimajutajat, millel oleks klienditoega võrreldes rohkem negatiivseid ülevaateid kui võrgulahendustel. Tavalised kaebused on ooteajad ja aeglane reageerimine taotlustele. Paljud kliendid ütlevad, et tugiteenistujad on sõbralikud ja mõistvad, kuid nende pakutavad teenused on liiga piiratud. Kliendid lõpetavad probleemide lahendamise ühelt inimeselt teisele. Paljud klientide kaebused klienditeeninduse ja tugiteenuste kohta said alguse umbes web.com väljaostmise ajal ja on tõenäoliselt seotud suure koondamiste arvu ja web.com märkimisväärse vähendamisega. Võrgulahendused pakuvad lisatasu toetamise võimalust lisatasu eest 15,99 dollarit kuus. See pakub kuuekümne minuti pikkuseid kohtumisi üks-ühele, juurdepääsu ekspertide töötajatele, sisse logimist kauga ning tõrkeotsingut, nõustamist ja konto seadistamist.

Võrgulahendustel on loetletud telefoninumbrid enamiku nende pakutavate teenuste ja toodete jaoks ning enamik neist on saadaval ööpäevaringselt. Võrgulahendused ” ajaveeb suunab emaettevõttesse, web.com. Siin on KKK, või teadmistebaasi, mis suunab ka veebisaidile. Nende veebisaidil on leht nimega “Labs”, Mis pakub tasuta üldiseid veebitööriistu ja vidinaid. Kahjuks pole võrgulahendustel reaalajas vestlust.

Kasutuslihtsus

Võrgulahenduste veebisaidil on kogu teave selle veebisaidi kohta, mida peate oma valiku tegemiseks, kuid navigeerimine võib olla segane. Plaani hinnakujundust on keeruline dešifreerida. Üllataval kombel aegub ka veebisait – kuigi sisselogimist pole veel olnud. See võib kedagi huvitada, kas Network Solutionsil on ribalaiusega probleeme. Võrgulahendustel on oma kohandatud juhtpaneel, kontohaldur. See võib teha vajamineva töö, see pole lihtsalt nii mugav ega hõlpsasti navigeeritav kui tööstuse standardne cPanel. Kuna see ei põhine cPanelil, võib teie saidi ülekandmine ka keerulisemaks muutuda, kui otsustate hiljem hoste vahetada.

Järeldus

Võrgulahendusi kirjeldatakse kõige paremini keskmise veebimajutusettevõttena. See pole kindlasti kõige kõrgema hinnaga ja ka eelarvest majutamise hinnad pole kuskil lähedal. Sarnaselt teise suurema domeenide registripidaja mainele on üldine tunne, et Network Solutions keskendub rohkem domeeni registreerimisele kui hostimisele. Testitud saitide reageerimis- ja laadimisajad on pisut üle keskmise. Sellel on minevikus olnud mõned küsitavad tavad ja see saab klienditoe jaoks enamiku negatiivsetest arvustustest. Hoolimata sellest, kuna see pakub lisaks hostimisele ka mitmeid tooteid ja kuna Network Solutions pakub kohandatud disaini ja saidi loomise teenuseid, võib see olla sait, mida võib alustada või väike või keskmise suurusega ettevõte. Kui vajate oma saidi jaoks ASP-d, on Network Solutions ka üks väheseid hostiettevõtteid, kes pakuvad Windowsi kavasid jagatud hostimise jaoks.

Võrdlema

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map