Veebilehtede ülevaade 2016


Veebiserverid

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Veebiserverid

WebStarts pakub tühja kiltkivi, mis võimaldab teil luua veebisaidi, klõpsates sirgjoonelistele ja intuitiivsetele avalehe ikoonidele, kasutades lihtsaid lohistamisfunktsioone ning muutes stiile ja fonte ühe nupuvajutusega. WebStarts on jalanõudev viis veebis oleku kiireks ja hõlpsaks loomiseks. Lugege meie WebStarti ülevaadet allpool.

Ülevaade

 • Veebisait: www.webstarts.com
 • Peakorter: Bellevue, WA
 • Asutamisaasta: 2007
 • Töötajad: 15+
 • Hostitud saidid: 4 000 000+
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: Täielikult funktsionaalne töötav versioon

Väikeettevõtte omanikuna teate, kui oluline on teid nii veebiklientide kui ka potentsiaalsete klientide jaoks leida; see tähistab teid professionaalina ja räägib teie äriloo. Mida te võib-olla veel ei taipa, on see, et teil on võimalus ise veebisait kokku panna ilma programmeerimisoskuste ja täpsema tehnilise ettevalmistuseta. Veebisaidi ehitajad saavad teid virtuaalsele kaardile panna kiiresti ja ilma suurte kulutusteta. WebStarts on üks neist platvormidest.

WebStarts pakub saidi loomiseks sujuvamat protsessi, mis võimaldab ka piiramatut loovust, mitte piirata seda, mida saate oma saidiga teha; alustate täiesti tühja kiltkivist, mis sarnaneb Powerpointi esitluste loomisega, ja lisage soovitud elemendid kuhu iganes soovite oma lehele. WebStarts platvorm pakub täielikku veebisaidi loomise paketti enamikule väikestest ettevõtetest, et saada võrku, teha tehinguid ja vaadata professionaalselt.

Kelle jaoks on soovitatav WebStarts?

WebStarts on mõeldud väikeettevõtete omanikele, kes peavad oma äri veebis odavalt hankima, eriti neile, kes müüvad tooteid selle veebisaidi koostaja veebipoe / e-poe võimaluste tõttu. See on soovitatav eriti telliskivide ja mördiga tegelevatele ettevõtetele, kes soovivad laiendada oma äri Internetti ja kaasata täiendavaid kliente.

Kas WebStarts pakub mõnda fookuspiirkonda või erialasid??

WebStarts pakub kõrgetasemelist funktsiooni, mida DIY veebisaitide koostaja tavaliselt ei näe. Näiteks liikmelisus ja foorumivõime, aga ka veebipood. Selle kasuks pakub sait kõiki neid funktsioone hõlpsasti kasutatavas tootes, mis muudab veebisaidi kujundamise ja kohandamise lihtsaks isegi algajatele.

Mis on WebStarti tehnilised kirjeldused või piirangud??

Tehnilistele gurudele ei meeldi WebStarts, kuna puudub HTML ja vaja on seda veebisaitide seadistamisel. Kogenud veebisaidi ehitajad tunnevad, et midagi on puudu.

Kas WebStarts pakub piisavat mastaapsust ja kasvuruumi??

WebStarts pakub hõlpsat skaleeritavuskava, alustades selle vabast plaanist ja lõpetades piiramatu ribalaiusega ühe tasemeni. Igas ettevõttes on piisavalt kasvuruumi.

Milline on raha tagasi garantii poliitika?

Me ei suutnud leida mingeid märke ettevõtte raha tagastamise garantiipoliitikast, seega oleks mõistlik enne maksekohustuse võtmist seda eelnevalt kontrollida telefoni või e-posti teel WebStarti abil..

Milline on nende maine?

Ehkki tahaksime öelda teisiti, näib, et WebStartsil on selles valdkonnas teatavaid raskusi. Veebiklientide arvustuste kiire otsimise korral kuvatakse teile mõned hirmutavad katkendid ja maine saidid tunduvad olevat WebStartsist leiged; Google’i ohutu sirvimise saidi oleku kohaselt on WebStarts selle kirjutise järgi osaliselt ohtlik, kuna mõnel lehel on petlik sisu. TrustPilot näitas ülemiste arvustuste hulgas väga viletsaid ülevaateid ja mõned hõõguvaid, ilma et keskel oleks midagi. Positiivsena: WebStarti omanik reageerib arvustustele ja võtab loodetavasti vaeste kriitika platvormi uuendamiseks.

Miks valida WebStarts veebisaidi koostaja??

Kui te pole veebisaidi loomises uus, kuid peate kiirelt ja professionaalselt võrku saama, aitab WebStarts teil seda teha vähem kui ühe päevaga. Pole vaja kodeerimisoskusi, SEO-teadmisi ega mingeid hullumeelseid disainilahendusi. Registreerumine on ülilihtne otse otse kodulehelt ja seadistamine on samuti lihtne.

Põhijooned

 • Lisage oma kohandatud domeeninimi
 • Pukseerige redigeerimine
 • Optimeeritud mobiilseadmete jaoks
 • Kohandatud e-posti aadress
 • Integreeritud piltide redigeerimise tarkvara
 • Ühe lehe kujundus koos ankrulinkidega
 • Manustage failid
 • Kohandatud sotsiaalne riba
 • Videogalerii rakendus
 • Selfie rakendus
 • Sajad ikoonid
 • Veebilehtede juurdepääsu kontroll

Valdkonna ekspertide otsus veebiserverite kohta

Veebisait BuilderKahju, on WebStarti kasutajate ja ekspertide hinnangute vahel üsna suur erinevus. Kriitikud leidsid, et veebisaitide koostajal on teatud piirkondades palju rohkem puudust kui tegelikel klientidel. Programm saab saadaolevate funktsioonide osas eriti madalaid hindeid. Põhimõtteliselt jõudsid eksperdid järeldusele, et WebStarts ei paku piisavalt funktsioone ja standardvarustuses pakutavad funktsioonid lihtsalt pole par. Kasutajad saavad luua ajaveebi ja muuta oma saidi e-poe poodiks, kuid kriitikud kommenteerisid, et need tööriistad olid liiga paljaste konditustega.

Keskpärase funktsioonide lühike loetelu tõi ka üldise kasutajakogemuse jaoks leiged hinded. Eksperdid olid programmi ulatuses lihtsalt pettunud ja tundusid end pakutavate võimaluste tõttu liiga piiratud olevat. See on kindlasti asi, mida tuleks arvestada, kuid konditustatud luust võib piisata just uutele kasutajatele, kes võivad liiga paljudest keerukatest funktsioonidest üle saada..

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused veebiserverites

Hoolimata mõningatest järjekindlatest kaebustest arveldamise kohta, näivad WebStarti tarbijad tegeliku veebisaidirenduri programmiga enam kui rahul. Tegelikult saab see hõõguvaid ülevaateid ja keskmiselt 9-st kümnest algab kasutaja.

Ennekõike hindavad kliendid programmi selle kasutusmugavuse tõttu. Need, kellel puudub eelnev disainikogemus, suutsid väga lühikese aja jooksul luua ilusaid ja funktsionaalseid veebisaite. Samuti oli mallide kvaliteedi kohta palju positiivseid kommentaare. Kasutajad leidsid, et atraktiivseid võimalusi oli palju ja nad said iga teema hõlpsalt oma ettevõttele sobivaks kohandada.

Lõpuks mainisid paljud kommentaarid armatuurlauda ja navigeerimisriistu. Isegi algajad suutsid oma tee üles leida ja vajalikud tööriistad üles leida.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused veebiserverites

WebStarts on järjekordne veebisaitide koostaja programm, mis on omal moel harjunud agressiivse müügitaktika praktiseerimisega. Enamikul klientidel on tegeliku programmi kohta positiivset öelda, kuid nad pole rahul müügiinimeste, strateegiate müügi ja ootamatute tasudega..

Kasutajad lülitati välja veebimüükide arvu tõttu WebStartsilt, kes hakkasid pärast registreerumist oma e-postkaste täitma. Näib, et ettevõte arutab enam kui hea meelega teenuse uuendamise üle, kuid pole tehniliste või arveldusprobleemide lahendamisel just nii kasulik. Märkimisväärne arv kliente teatas ka omavolilistest tasudest, mida nad siis ei suutnud lahendada või olid nad tagasi maksnud. Veenduge, et oleksite lepingutingimuste osas täiesti selged.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Kujundus & Kohandamine

WebStarts pakub kasutajatele piiramatut kohandamist; saate oma veebisaidil lohistada kõike, mida soovite. Kui soovite, alustage täiesti tühja kiltkivist või valige mõni eelprojekteeritud mallidest, mida saate oma eelistustele kohandada..

TunnusjoonÜlevaade
MallidSobiva malli valimine on WebStartsis lihtne; valida on üle 100 ja neid saab ka sealt kohandada.

Tasuta: nii tasuta kui ka premium-kontode jaoks on saadaval lai valik kena välimusega veebisaidimalleid.

Lisatasu: me ei ostnud premium-kontot, kuid võib öelda, et tasuta kontode jaoks saadaolevate mallide lai valik on üsna vinge.

LiidesVeebisaidi koostaja liides WebStartsis on suurepärane; lihtne mõista ja kasutada. Kõigepealt valite malli, olgu see siis tühi lõuend või eelmonteeritud mall, mida saate oma südame sisu järgi näppida. Sealt alates on seadistamine üsna lihtne, kui järgite veebisaidi koostaja allosas olevaid Minu lehti.
Lehe stiili kohandamine “Lehe stiilid on WebStarti lohistamise, WYSIWYG (see, mida näete, seda saate) funktsioonidega praktiliselt piiramatu. Iga malli saab kohandada ja näete, kuidas teie leht ja veebisait selle loomise ja kohandamise ajal täpselt välja näevad. Teie lehtede ilme muutmiseks on saadaval palju ilusaid ja professionaalseid fonte. Kujutiste muutmine on lihtne ja pukseerimisfunktsioon võimaldab teil hõlpsalt liikuda või neid näppida ja nende suurust muuta.
Saidil navigeerimineSaidil navigeerimine on üsna lihtne, algajate veebisaitide koostajatele leidub palju nuppe ja menüüsid, et leida oma tee ja jõuda tõhusalt vajaliku kraamini..
SisuhaldusSisu lisamine on lihtne protsess koos lohistamisfunktsiooni ja kaasasolevate rakendustega, mida saate kasutada oma veebisaidi igale lehele täiendavate funktsioonide lisamiseks. Näiteks on ajaveeb üks neist rakendustest, mida enamik inimesi soovib oma saidile värskenduse lisamiseks lisada.
Fotod ja galeriidKujutiste lisamiseks käepärasele pukseerimisfunktsioonile on ülilihtne. Võite lehe suvalise suurusega pildi alla visata ja laiendada või lepingut sõlmida. Lisaks võimaldavad lisatasukavad fotogaleriid ja slaidiseansse.
Mobiilse saidi ehitamineEhkki saate oma nutitelefonist WebStarti saidile registreeruda, peate selle seadistamiseks jätkama arvuti kasutamist. Redigeerimine nõuab arvutiliidest, nii et pidage seda meeles.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSotsiaalse jagamise nuppe saab lisada WebStarts premium veebisaitidele; need pole tasuta plaanil saadaval.
KujundusteenusedMe ei leidnud saidilt disainiteenuste mainimist, seega pole me kindlad, kas seda saab pakkuda meeskond WebStartsis.

Funktsioonid & Tööriistad

WebStarts pakub lohistamisfunktsiooni, mis muudab veebisaidi loomise kiireks, koos paljude mallide, piltide ja erinevate fontidega, mida mängida, kuni saate väljanägemise nagu soovite. Mallid on täiesti kohandatavad, nende hulgast saab valida sadade fontidega ning nende piltide ja muude objektide jaoks, mida soovite oma saidile lisada, on lohistamise lihtsus..

Üks WebStarti parimatest omadustest on veebipoe kasutamine e-kaubanduse kiireks ja hõlpsaks lisamiseks oma saidile. Samuti on teie jaoks üles seatud hõlpsasti juurdepääsetav foorum interaktiivsuse lisamiseks oma saidile ning liikmesfunktsioonid privaatsete või tasuliste saitide jaoks..

Mõned WebStarts platvormi suurepärased lisafunktsioonid – SEO Wizard tarkvara, tasuta reklaamikrediidid ja üks meie lemmikfunktsioonidest, hõlpsasti kasutatav ja võimas WYSIWYG redigeerimise tööriist – muudavad WebStarts’i soodsate hindadega soodsate võimaluste jaoks.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineEnne kui registreerute isegi WebStarti saidil, palutakse teil valida mall; need mallid muudavad seadistamise imelihtne. Üks nõrk koht, mida võiksime märkida, on jaotis „Minu lehed”, kus saate oma saiti redigeerida, allosas, palju nuppe ja reklaam, mille abil saate uuele versioonile üle minna. Selle võib alguses kahe silma vahele jätta. Lehtede seadistamine on selle jaotise leidmise järel lihtne ja te ei saa midagi viga teha ning oma asju kokku tõmmata, sest kui klõpsate nupul „Tühjenda” või „Kustuta”, siis kinnitab see enne täitmist.
VeebikujundusWebStartsil on enam kui 100 malli vahel, mille kujundus on esteetiliselt meeldiv ja hõlpsasti kohandatav.
Kohandatud domeeninimiKui valite WebStartsis mõne kolmest lisatasu plaanist, kaasatakse teie kohandatud domeen ja saate üle kanda ka juba teile kuuluva domeeni.
Navigeerimise sügavus:WebStarts lubab alammenüüsid, mis tähendab, et saate lehti lisada ja muuta need teiste alamlehtedeks. Näiteks kui müüte vidinaid, saate teha avalehe siniste vidinate jaoks ning mereväe vidinaid ja taevasiniseid vidinaid käsitlevate alamlehtede. Lisate rippmenüü, et teie saiti külastavad inimesed leiaksid kiiresti otsitava.
Vidinad ja rakendusedWebStarti abil on mõned rakendused, mida saate oma veebisaidi funktsionaalsuse suurendamiseks lisada. Valige oma veebisaidi kasutajasõbralikumaks ja sõbralikumaks muutmiseks Facebook, Google maps, Hit Counter, Instagram, fotogalerii, SEO viisard, slaidiseanss, Twitter, külalisteraamat, YouTube ja muud rakendused..
MonetiseerimineVabal plaanil monetiseerimisvõimalusi pole; tegelikult kasutab WebStarts teie saiti oma reklaamide kuvamiseks. Lisatasukavades saate reklaamide abil veebisaidile sissetuleku teenida, aga ka siduslinke.
Külastajate statistikarakendus Hit Hit Counter annab teile otsitud statistika; Kui soovite oma külastajaid veelgi põhjalikumalt vaadata, lisage Google Analytics.
Foto, video ja heliPiltide, heli ja videote lisamine on sama lihtne kui nende üleslaadimine või saidile klõpsamine YouTube’is, Instagramis ja Facebookis.
BlogimineVeebipäevitamine WebStarts platvormil jätab üsna palju soovida. Oma veebisaidile saab lisada lihtsa rakenduse, et saaksite sellel saidil blogida. Kuid see on ainult tekstiga ajaveeb … pole võimalust pilte ega videoid lisada.
Google kaardidWebStarts pakub mõnda parimat kaarti, mida oleme näinud ühelgi veebisaidi ehitaja saidil. Need on alustuseks väikesed, kuid nagu muud WebStarti elemendid, on nende suurust ja teisaldamist hõlpsalt muudetud, et panna need sinna, kus nad kõige paremini saavad.
HTML-redaktorKohandatud HTML-i juurdepääs on saadaval Pro Plusi ja Äriplaanides.
Sotsiaalse meedia integreerimineFacebooki, Twitteri ja Pinteresti integreerimine on lihtne protsess ja on WebStartsis saadaval kõigil muudel kui tasuta kavadel.
Vormid ja uuringudKõigi plaanidega, välja arvatud tasuta plaan, on saadaval kontaktvormid. Lisaks pakub WebStarts teie kontaktide jaoks salvestusruumi, alustades 100-st Pro Planis ja laiendades äriplaanile piiramatut.
PanipaigadPanipaigad eraldatakse vastavalt sellele, millise plaani valite; tasuta plaan pakub ainult 1 GB, Pro 5 GB, Pro Plus 10 GB ja Äriplaan pakub teile 40 GB pilvesalvestust. Ribalaius jaotatakse sarnaselt – tasuta pakett algab 1 GB-st, Pro pakub 25 GB, Pro Plus 100 GB ja äri on piiramatu.
Infolehe tööriistSaate kasutada WebStarti ostukorvisüsteemi, et saata e-kirju klientide nimekirjadele, mis sobib ideaalselt uudiskirjade, erisoodustuste ja reklaamide jaoks. Webstarti ostukorvisüsteemi kasutamine maksab kasutamise eest lisatasu, seega kaaluge selle kasutamise mugavust olemasolevate e-posti turundusplaanide maksumusega.
Foorumi tugiMe pole kunagi veebisaidi koostajat näinud, kellel oleks nii lihtne viis foorumi jaotise lisamiseks. Mõni lihtne klõps foorumi sätete kohandamiseks oma maitse järgi ja olete valmis diskussiooni alustama.
E-kaubandus / veebipoodSee on üks WebStarti parimatest funktsioonidest. Klõpsake menüü WebStarts ülaosas armsal poe nupul ja hakake müüma! See on sama lihtne kui kolme või nelja klõpsuga Ebayle pakkumise tegemine, teie toode või teenus on võrgus ja valmis tellimusi vastu võtma.
Lüüsi integreerimineRakenduse WebStarts ostukorv kasutamine on lihtsaim viis saidil üles ehitatud veebisaitide makseväravate seadistamiseks.
SEO sõbralikWebStarts ehitati esirinnas SEO abil, nii et lihtsalt õigete märksõnade lisamine lisab selle juurdunud SEO-le ja aitab teie saidil kiiresti leida kõikidele otsingumootoritele ja klientidele.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Pro Plus ja äriplaanid võimaldavad paroolide kaitset foorumitel ja liikmeks muutmise saitidel.
Google® AnalyticsGoogle® Analyticsi kasutamine annab teile palju üksikasju selle kohta, kust teie saidi külastajad on pärit ja kui kaua nad teie saidil püsivad.
Veebisaidi turvalisusWebStarts ise tundub üsna turvaline; makseteks kasutab ta 256-bitist SSL-krüptimist, Norton Secured ja Authorize.net. Saidil makstakse turvalistes võrkudes, kus on piisav paroolikaitse ja standardsed tulemüürid. Sait hoiatab kasutajaid selle eest, et Internetis pole täiuslikku turvalisust.

Plaanid & Hinnakujundus

WebStartsil on mitmetasandiline hinnastruktuur, mis algab nullist ja ulatub 19,99 dollarini äriplaani jaoks, mis pakub teile mugavaid eeliseid.

Tasuta

WebStartsi tasuta plaanide saidid on üles ehitatud domeenile webstarts.com alamdomeenidena; see tähendab, et teie veebisaidi aadress on vormis yourwebsite.webstarts.com, mitte professionaalsema saidinawebsite.com asemel. Tasuta kavaga on paari klõpsuga lihtne liituda. Tasuta pakett on piiratud viie leheküljega ja 1 GB ribalaiusega ning sama pilvesalvestusega. Samuti pole teil kontrolli oma veebisaidil kuvatavate reklaamide üle ega sotsiaalse meedia integreerimist.

Pro

WebStarts Pro Plan maksab teile 4,89 dollarit kuus, igal aastal arveldatakse. Pro Plan annab teile domeeninime, kuni 15 lehekülge, 25 GB kuus ribalaiusega, sotsiaalse meedia integreerimise ja reklaamideta. See annab teile ka 5 GB pilvesalvestusruumi ning võimaldab slaidiseansse ja galeriisid, mida te ei saa tasuta plaanis teha.

Pro Plus

Pro Plus jookseb 7,16 dollarit kuus, seda arveldatakse ka igal aastal. (Tegelikult saab kõigi tasuliste plaanide eest tasuda ainult aastapõhiselt.) Pro Plusi abil saate lisaks e-posti aadressile ka ettevõtte telefoninumbri, telefonitoe, otsingumootori esitamise ja Google’ile reklaamikrediidi. Lisaks on Pro Plus Plan lehed piiramatud ning saate 100 GB ribalaiust ja 10 GB pilvesalvestust.

Äri

Äriplaan on 19,99 dollarit kuus ja võrk pakub teile piiramatu ribalaiuse ja 40 GB veebisalvestusruumi jaoks ettevõtte telefoninumbrit, juhtimist ja kohandatud HTML-i juurdepääsu. Äriplaan pakub e-kaubandust veebipoe, e-turunduse lahenduste ja viie tasuta e-posti aadressi kujul.

Võrdluseks – teiste veebisaidi ehitajate saitide lisatasu plaanid algavad lepinguga kuus 3–4 dollarit kuus, Squarespace’i lisaplaan tagastab teile 8 dollarit kuus ja LightCMS on 19 dollarit kuus.

Klienditugi

Näib, et kasutajaid on nii veebisaidil kui ka väljaspool seda palju toetatud. Enamiku küsimuste ja probleemide lahendamine on võimalik tugiteenuste külastamine lehel. Võite saata ka e-kirja aadressile [email protected]; ettevõtte sõnul üritavad nad tööajal vastata ühe tunni jooksul. Lisatasukavade korral on telefonitugi saadaval ka kasutajatele.

Kasutuslihtsus

Nagu varem mainitud, kasutab sait WYSIWYG-redaktorit, mis näitab teile täpselt, kuidas teie sait külastajatele enne avaldamist välja näeb. Tõsiasi, et WebStarts paneb teid valima alustamiseks malli, sunnib teid otsustama, kuidas soovite oma saiti kuvada, ja sealt edasi on vaja lihtsalt asju näpistada, kuni need on just sellised, nagu soovite..

Järeldus

Ehkki tundub, et WebStartsil võis minevikus esineda mõningaid tõrkeid, tundub nende pakutav toode sirgjooneline, algajatele hõlpsasti kasutatav ja kõik, mida enamik ettevõtete omanikke peaks oma ettevõtte jaoks kindla veebis olemasolu loomiseks vajalikuks pidama. Adam Barger ütleb oma veebisaidil, et ta soovis luua platvormi, kus inimesed saaksid luua unikaalseid lehti ilma ühtegi koodi tundmata ja teiste veebisaitide ehitajate karmide piiranguteta. Me ütleme, et tal on see õnnestunud ja et peaksite WebStartsit proovima. Arvame, et teile meeldib kõik, mida sellel pakkuda on.

Võrdlema

Veebiserverid

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map