MotoCMS ülevaade 2017


MotoCMS

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

MotoCMS

MotoCMS on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil luua professionaalseid veebisaite režiimis WYSIWYG (see, mida näete, see, mida saate). Pärast esimest turuletoomist 2008. aastal on see pälvinud palju fänne ja toetajaid, eriti alustajate seas. See võimaldab luua e-kaubanduse veebisaite, professionaalseid portfelle ja ettevõtte veebisaite ilma kodeerimisoskuseta. Funktsionaalse professionaalse ilmega veebisaidi loomiseks peate järgima kolme lihtsat sammu: vali 2500+ valmis mallide hulgast endale meelepärane kujundus; kohandage seda ja lisage oma sisu lohistamisliidese abil; käivitage oma veebisait. Lugege allpool MotoCMS-i arvustust.

Plussid

 • Tasuta 14-päevane prooviversioon
 • 100% tundlik disain
 • Pukseerimisliides
 • 2500 eri kategooriate valmis malli
 • E-kaubanduse funktsionaalsus
 • Eluaegne tasuta tugi
 • Valge silt arendajatele

Miinused

 • Ei loo teile kohandatud veebisaite
 • Ei paku oma hostimislahendust
 • Puudub täisfunktsionaalne ajaveebiplatvorm

Ülevaade

MotoCMS on peaaegu kümneaastase kogemusega ettevõte turul. Nende pakutav suur valik valmis malle ja erakordne paindlikkus muudavad need ideaalseks lahenduseks mis tahes projekti jaoks. MotoCMS-i administraatoripaneeliga töötamiseks ei pea teil olema mingeid tehnilisi teadmisi ega kodeerimisoskust.

See oli mõeldud neile, kellel pole veebisaidi hooldamise kogemust. Nagu igal teisel ettevõttel, on ka MotoCMSil oma eelised ja puudused. Ja me arutame neid allpool.

Kelle jaoks on MotoCMS soovitatav??

MotoCMSist võib saada ideaalne lahendus väikeettevõtete omanikele, üksikutele professionaalidele, kes otsivad võimalust oma teenuseid veebis esitada, ajaveebidele, veebipoodide omanikele ja kõigile, kes vajavad nägusat saiti kiiresti ja minimaalsete pingutustega. Nii algajad kui ka professionaalsed arendajad saavad MotoCMS-i ära kasutada.

MotoCMS fookuspiirkond / erialad

MotoCMS on keskendunud väga funktsionaalsete ja edumeelsete veebisaitide tootmisele individuaalsete või korporatiivsete projektide jaoks. See pakub üle 2500 malli erinevatest äri nišidest, mille vahel valida. Teemad on väga paindlikud. Kui olete malli valinud, saate seda kohandada tundmatuseni ja kohandada vastavalt oma konkreetsele projektile. MotoCMS pakub lahendusi ka e-kaubanduse veebisaitidele. Kuna saadaval on palju pistikprogramme ja vidinaid, saate oma veebisaidi funktsionaalsust märkimisväärselt parendada.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

MotoCMS areneb pidevalt. Uusim versioon 3.0 parandas kiirust, kasutajasõbralikkust ja mobiilset reageerimisvõimet. MotoCM-idega liitumisel saate pidevalt tasuta värskendusi.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

MotoCMS-i kasutustingimustes leiate teavet selle kohta, et pakkudes mittemateriaalseid tagasivõtmatuid tooteid, ettevõte ei väljasta tagasimakseid pärast toote tarnimist.

Mis on MotoCMSi maine?

MotoCMS-il on veebidisaini turul üsna pikk ajalugu. Nende aastate jooksul on ettevõte arenenud ja arenenud vastavalt ajale, pakkudes klientidele kõige uuenduslikumaid lahendusi. Viimane värskendus, MotoCMS 3.0, tõi uuele tasemele lähenemise kiirusele, kasutajakogemusele ja tundlikule disainile. See fakt koos kliendikesksusega aitab MotoCMSil püsida kaasaegsete veebisaidiehitajate edetabelis. Paljud positiivsed klientide arvustused võivad selle fakti piisavaks tõendiks olla.

Miks valida MotoCMS??

MotoCMS on veebisaitide looja, mis pakub laia valikut paindlikke ja täielikult kohandatavaid malle. Suur funktsioonide komplekt, erinevad veebisaidi kujundamise võimalused ja saadaval olevad pistikprogrammid muudavad need ideaalseks väikeste ja väikeste projektide jaoks.

Põhijooned

 • Kohandatavad mallid
 • Mobiilsõbralik disain
 • E-poe pistikprogramm
 • SEO optimeerimine
 • Täpsem meediateek
 • Sotsiaalse meedia integratsioon
 • Integreeritud analüüsi- ja veebimeistri tööriistad
 • Kohustuslikud vidinad
 • valge silt
 • Tasuta värskendused
 • Pilvemajutus

MotoCMS veebisaidi ehitaja uusimad funktsioonid

Valdkonna ekspertide otsus MotoCMSi kohta

Veebis leiate palju ekspertkommentaare MotoCMS-i veebisaidi koostaja kohta. Vaatamata muude alternatiivide leidmisele nõustuvad enamik eksperte, et see on ideaalne valik neile, kellel pole kodeerimisoskust, kuid kes soovivad omada professionaalse ilmega veebisaidi kujundust. Funktsionaalse pukseerimisredaktori abil on algajal veebisaidi kohandamine ja haldamine lihtne.

Kõik mallid on ajakohased. MotoCMS-i viimane värskendus versioonile 3.0 viis veebisaidi hoone täiesti uuele tasemele.

MotoCMS on taskukohane ja usaldusväärne lahendus neile, kes soovivad natuke raha ja energiat kokku hoida.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused MotoCMS-i kohta

Positiivsete klientide arvustuste arv on märkimisväärselt suurem kui negatiivsed. Enamik kliente mainib oma positiivset kogemust töötades koos drag-and-drop ehitajaga. Samuti nimetavad nad tuge ettevõtte üheks tugevamaks küljeks. Kõik küsimused lahendati võimalikult lühikese aja jooksul. Kasutajate arvustuste osas näib, et MotoCMS on suurepärane võimalus.

MotoCMS-i negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Veebis pole MotoCMS-i kohta nii palju negatiivseid ülevaateid. Enamik kasutajaid saavad seda, mida nad ootasid. Suurimate puuduste hulgas, mis ilmub enamikes ülevaadetes, on ajaveebifunktsioonide puudumine. Võib-olla on ettevõte nende tõttu kaotanud paljud potentsiaalsed kliendid. Oma klientide vajadustele tähelepanu pöörates lisas MotoCMS aga ajaveebi funktsionaalsuse uusimale versioonile

Kujundus & Kohandamine

MotoCMS pakub laia valikut kujundamis- ja kohandamisvõimalusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Siin on mõned MotoCMSi kujundamise ja kohandamise tugevad küljed.

TunnusjoonÜlevaade
Valmis veebisaidi mallidMotoCMS pakub klientidele 2500+ täpsemat mobiilisõbralikku lahendust erinevat tüüpi ettevõtetele. Nende mallide valimisel on kasutajal võimalus seda kohandada ja kohandada vastavalt oma projektile, neil on tasuta 14-päevane prooviversioon ja alles pärast seda saab teema eest maksta.
 • Mallide mitmekesisus ja kvaliteet.Mitmesugused kategooriad võimaldavad kliendil leida malli, mis sobib tema konkreetse äri nišiga.
 • Eelvalitud mallid ja veebisaidi loomine Scratchist. MotoCMS on mallikeskne veebisaitide koostaja. Nii et kui soovite oma veebisaidi nullist kujundada, peate otsima mõnda muud lahendust.

Veebisaidi ehitaja liidesMotoCMS pakub intuitiivset ja kasutajasõbralikku halduspaneeli koos lohistamisliidesega. Kasutaja saab redigeerida värvilahendusi, visuaalseid elemente ja paigutuse struktuuri ümber korraldada, pilte ja fonte kohandada ilma koodita ja otsese kontaktita. Konto sisselogimine on turvaline ja keegi teine ​​peale teie ei saa seda sisestada. Malli muudatusi tehes saate muudatusi korraga jälgida.>
Lehe stiili kohandamineLehe stiili kohandamine võimaldab teil oma veebisaiti isikupärastada ja anda sellele ainulaadse tähemärgi. MotoCMS pakub selleks laia valikut tööriistu.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud.Võite vabalt lisada oma pilte, sisu, isikupärastada oma veebisaiti vastavalt sotsiaalmeediale, vidinatele ja rakendustele.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadusMotoCMS annab teile sisu valimisel, muutmisel ja teisaldamisel täieliku vabaduse. Pukseerimisfunktsioon võimaldab seda kiiresti ja ilma raskusteta teha. Samuti saate kohandada taustvärvi ja mitmesuguste visuaalsete elementide värvi.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Seda ei kuvata funktsioonina. MotoCMS ei anna kasutajatele juurdepääsu lähtekoodile.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides.MotoCMS-i visuaalse veebisaidi ehitaja on lihtne ja intuitiivne. Interaktiivne platvorm muudab kohandamisprotsessi mängu sarnaseks.

Kui olete mõne malli jaoks meeldinud, võite alustada tasuta 14-päevast prooviperioodi ja liikuda kohandamise osasse. Teema saate kohandada vastavalt oma vajadustele ja eesmärkidele, proovida selle funktsionaalsust ja alles siis selle eest maksta.

Saidil navigeerimineIga malliga on kaasas etteantud lehtede komplekt, mis on oluline iga ettevõtte niši jaoks. Samuti on võimalus lisada oma lehti. Iga lehte saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Navigeerimisriba saab seadistada ka vastavalt oma soovidele.
SisuhaldusSaate sisu hõlpsalt hallata igal ajal. See ei võta palju aega ning on sujuv ja vaevatu.
Fotod ja galeriidMeediumiteegi failihaldur võimaldab teil hallata oma fotosid, helisid, videoid, dokumente ja arhiive, luues nii palju kaustu, kui soovite. See on väga mugav, kuna see aitab teil hoida kõiki oma meediumiandmeid korras ja pakub hõlpsat juurdepääsu failidele igal ajal, mida vajate.
Mobiilse saidi ehitamineNüüd saate kasutada selle MotoCMS-i ehitaja administraatori paneeli kõige populaarsematest seadmetest: arvutitest, tahvelarvutitest või nutitelefonidest. See muudab teie veebisaidi kohandatavaks suuremate mobiilseadmete ekraani eraldusvõimega. Teie veebisait ei kaota oma kvaliteeti ja originaalset sisu, nii et külastajad saavad nautida teie veebisaidi mobiiliversiooni täielikku reageerimist.
Sotsiaalse jagamise integratsioonUusimate trendidega kursis hoidmiseks pakub MotoCMS täielikku sotsiaalset integratsiooni. Teie veebisaidi meeldimiseks ja sotsiaalsetes võrgustikes jagamiseks on olemas täielik komplekt olulisi vidinaid. MotoCMS 3.0 väljalaskega ilmnes võimalus veel kolme vidina integreerimiseks. Need on Facebook Feed, Twitter Timeline ja Pinterest Board. Kõik, mida peate tegema, on vajaliku vidina lohistamine ja kontolehe URL-i sisestamine.
KujundusteenusedMotoCMS ei paku teile veebisaidi kujundamist nullist. MotoCMS-i ehitaja peamine idee on pakkuda kõigile võimalust luua oma veebisait ise ilma välise abita. Seetõttu peate kohandatud kujunduse valimisel valima mõne muu veebidisaini pakkuva ettevõtte.

Funktsioonid & Tööriistad

Funktsioonide loetelu, mida MotoCMS pakub, on tõesti lõputu. See võimaldab luua raskusteta professionaalse mitmekülgse veebisaidi.

MotoCMS-i vidinad

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi seadistamineMotoCMS-i abil on teil sujuv ja kasutajasõbralik häälestusprotsess. Peate läbima mitu lihtsat etappi: seadistamine, kohandamine, sisu lisamine, veebisaidi avaldamine ja optimeerimine. Kõik etapid on varustatud üksikasjalike õpetustega, mis ei vii teid eksiteele..
VeebikujundusEsiteks peate 2500 võimaliku valiku vahel valima teile sobiva kujunduse. Seejärel liigute oma isiklikule kontole, kus teil on võimalus kohandada oma tulevase veebisaidi stiili, värviskeemi ja ülesehitust. Töötate oma veebisaidi kolme versiooniga: nutitelefoni, tahvelarvuti või töölaua jaoks. Selle tulemusena saate täielikult reageeriva kujunduse.
Kohandatud domeeninimiMotoCMS ei paku nende kaudu domeeninime ostmise võimalust.
Navigeerimise sügavusIga malliga saate komplekti eelnevalt kujundatud lehti oma ettevõtte vajaduste jaoks. Saate hõlpsalt valida saadaolevate teemade laiast kollektsioonist vajaliku struktuuri.
Vidinad ja rakendusedLehe redigeerijas on saadaval kümneid kasulikke ja funktsionaalseid vidinaid. Nende hulgast leiate galeriid / portfellid, kontaktvormid, tekstikastid, videod ja Google Maps. Seal on ka lisatasu lisavidin. Kui soovite oma veebisaidiga integreerida e-kaubanduse funktsioonid, maksab see teile täiendavalt 99 dollarit. Kui ostate e-poe malli, ei pea te seda lisa maksma.
Külastajate statistikaMotoCMS pakub minimaalselt analüütilisi ja veebimeistri tööriistu, nagu Google Analytics, Google Webmaster Tools, Yandex.Metrica ja Yandex.Webmaster. Kui soovite oma veebisaiti paremate tööriistadega täiustada, peate selle eest lisatasu maksma.
Foto, video ja heliMeediasisu läbimõeldud kasutamine võib teie konversiooni märkimisväärselt suurendada ja meelitada oma veebisaidile uusi külastajaid. Seetõttu hoolitses MotoCMS selle eest, et nende failide lisamine teie lehtedele oleks sujuv ja vaevatu. Uuendatud meediateek võimaldab teil oma failid erinevatesse kaustadesse korraldada, muutes reklaami hõlpsa struktureerimise nende leidmiseks. Lisage failid oma lehtedele, lihtsalt neid lohistades.
BlogimineKahjuks on ajaveebimise sektsioonis ainult uusimad MotoCMS-i mallid. Ettevõte on just hakanud seda oma veebisaitidele tutvustama. See on võib-olla üks suurimaid puudusi, kuid enamiku mallide jaoks pole blogimise funktsionaalsust pakutud. Kui vajate oma veebisaidil ajaveebimislõiku, on saadaval palju kolmanda osapoole blogimisvõimalusi.
Google kaardidGoogle Mapsi integratsioon on saadaval ühe klõpsuga.
HTML-redaktorMotoCMS ei toeta HTML-i redigeerijat. Elemente saab manustada siiski administraatori paneeli kaudu.
Sotsiaalse meedia integreerimineSotsiaalmeedia vidinate täielik toetamine, sealhulgas Twitter Timeline, Facebook Feed ja Pinterest Board.
Vormid ja uuringudVorme ja küsitlusi saab manustada HTML-koodi kasti kaudu. Elemendi manustamiseks peate lihtsalt vidina lohistama ja sisestama elemendi HTML-koodi vastavale väljale.
HostimisvalikudMotoCMS ei paku oma hostimist. Kuid need annavad teile võimaluse majutada oma veebisaiti üsna soodsatel tingimustel. MotoCMS on Bluehost ja Inmotion partnerid. Kui ostate malli MotoCMS-ist, saate Bluehostist suurt allahindlust – 2,95 dollarit kuus (sealhulgas tasuta domeeni registreerimine, 50 GB veebisaidi ruumi, ööpäevaringne tugi jne). Inmotioni abil maksate domeeni tasuta registreerimise, piiramatu kettaruumi, piiramatu kuupõhise ülekande jms eest 3,49 dollarit kuus. Samuti saate osta 1-aastase majutuse pakkumise spetsiaalse soodushinnaga 49 dollarit..
Mitu keeltMotoCMSi mallid on mitmekeelsed ja toetavad 10 keelt.
Mobiili optimeerimineKõik teemad on 100% tundlikud. Vastuvõtlik disain muudab teie veebisaidi kohandatavaks kõige populaarsemate mobiilseadmete suhtes. Kõige rohkem, kuid mitte kõiki neid. MotoCMS pakub teile tööriista Suurused ja Väärtused, mis võimaldab teil konkreetse ekraani eraldusvõime väärtusi käsitsi seada.
E-kaubandus / veebipoodKui soovite käivitada MotoCMS-iga veebipoe, on teil kaks võimalust: kas valida e-kaubanduse mall või osta e-poe premium-vidin, mille saate integreerida mis tahes MotoCMS-i teemasse. E-kaubanduse pistikprogramm sisaldab toote-, kategooria- ja kaubamärgihaldust, klientide juhtimist, iga toote SEO optimeerimise võimalusi ja tellimuste haldamist. Maksevõimalusi saab kohandada. Kuid teie valikud makse töötlemiseks piirduvad 2Checkout ja PayPaliga.
SEO sõbralikMotoCMS-i veebisaidi ehitaja pakub SEO põhilisi valikuid, et parandada oma otsingumootori paremusjärjestust. Saate oma veebisaidi sisu optimeerida, kirjutades piltide jaoks originaalse lehe pealkirjad, metakirjeldused, märksõnad ja ALT-sildid. Mõõdikute kampaaniaid saate algatada ka Google’i või Yandexi abil. Seal on ka spetsiaalne jaotis “Ümbersuunamised”, mis võimaldab teil 301 ümbersuunamist teha otse halduspaneelil.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Teie isiklik konto on loodud.
Valge siltWebiste ehitaja MotoCMS pakub veebiarendajatele hiilgavat võimalust. Nad saavad oma veebisaitide loomiseks lihtsalt osta valmiskujundusmallid piisava hinna eest või kasutada ehitaja piiramatuid võimalusi ja luua oma unistuste veebisaite, kasutades MotoCMS-i kontodes eelnevalt valmistatud elemente.

Plaanid & Hinnakujundus

Võib-olla on üks MotoCMS-i parimatest asjadest see, kui enne ostu sooritamist võite proovida malli, registreerudes 14-päevaseks prooviperioodiks. MotoCMS HTML-i mall maksab teile 139 dollarit. Mobiilsõbraliku MotoCMS-i või e-kaubanduse malli eest maksate 199 dollarit. Kui see tundub natuke kulukas, ärge tundke end alla. MotoCMS-is on sageli päeva allahindlusi, müüke ja pakkumisi.

MotoCMS veebisaidi ehitaja hinnad

Saate osta spetsiaalse tehingu. Näiteks maksab MotoCMS 3 mall + paigaldus + hostimine teile 297 dollarit. Ja ainult MotoCMS 3 Template + installimine – 248 dollarit. Kui vajate mõnda lisandmoodulit, näiteks e-kaubanduse pistikprogrammi, maksab see teile täiendavat raha.

Hinnad on pigem konkurentsivõimelised. Ja paljud kliendid ja eksperdid märgivad, et nad on kvaliteedi ja hinna suhte osas üsna õiglased.

Klienditugi

Olles tegutsenud peaaegu 10 aastat, on MotoCMS oma tugiteenused täiuslikuks loonud. MotoCMS-iga liitumisel saate juurdepääsu ööpäevaringsele tasuta tugiteenusele. Iga klient või isegi demo kasutaja saab tugimeeskonnaga ühendust ööpäevaringselt. Kui soovite asju telefonitsi teha, saate esitada pileti, kasutada otsevestlust või kasutada funktsiooni Helista mulle. Samuti saate vastust otsida üksikasjalikelt KKK-lehelt ja jälgida MotoCMSi ajaveebi kõiki uudiseid.

MotoCMS-i tugivõimalused

Kasutuslihtsus

Algprotsess võib tunduda pisut aeganõudev. Alustamiseks peate läbima mitu etappi. Kõigepealt peate valima oma ettevõtte niši. Pärast seda saate oma malli valida. Seejärel peate prooviperioodi alustamiseks sisestama hüpikaknasse andmed. Kui olete lõpetanud, saate lingi abil kinnitusmeili ja sellel klõpsates saate lõpuks alustada. Need toimingud võtavad kaua aega ja võivad kasutajale esmamulje kahjustada.

Ülejäänud protsess on aga sujuv ja intuitiivne. Liidese kasutajasõbralikkus on kõrgeimal tasemel. Üksikasjalikud õpetused ja hüpikaknad juhendavad teid kogu kohandamisprotsessis.

Lisaks veebisaidi koostajale on MotoCMS ka sisuhaldussüsteem, mis hõlbustab failide üleslaadimist ja nende majutamisele installimist mõne minuti jooksul. Samuti saate veebisaidi igal ajal üle viia teisele hostingule.

Järeldus

MotoCMS on sobiv valik väikesele ja keskmise suurusega ettevõttele. See sobib ka neile kasutajatele, kes on oma rahaliste vahendite ja pingutustega mõistlikud, kuid on valmis nautima veebisaiti, millel on professionaalsete veebistuudiode loomisel disain ja funktsionaalsus. Malli valik annab ettevõtte omanikele suurepärase võimaluse leida oma projektile sobiv valik.

Hoolimata asjaolust, et MotoCMS ei paku oma hostimist, pakuvad nad pakkumisi Bluehost ja Inmotion hostimisteenuste jaoks. MotoCMS pakub veebiarendajatele valget silti.

Saate disaini täielikult kohandada ja segada vajalikke pistikprogramme. Saadaval on ka e-kaubanduse funktsionaalsus. Probleemiks võib olla funktsionaalse blogimisplatvormi puudumine. Kolmanda osapoole pistikprogrammid võivad päeva siiski päästa. Raha tagasi garantii puudub. Kuid enne malli ostmist on teil tasuta 14-päevane prooviversioon. Üldiselt pakub MotoCMS mõistliku hinnaga korralikke teenuseid.

Võrdlema

MotoCMS

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map