5 „WordPress“ alternatyvos, kurias turite išbandyti

Be abejo, „WordPress“ yra viena iš labiausiai naudojamų turinio valdymo sistemų pasaulyje. Jis yra populiarus, galingas ir lankstus, tačiau pagrindinis klausimas yra – ar jis jums tinkamas svetainių kūrėjas?


„WordPress“ gali būti ne visiems. Jei manote, kad „WordPress“ nėra jūsų arbatos puodelis, tada nėra prasmės tuo naudotis.

„WordPress“ alternatyvios parinktys

Jei skaitote šį įrašą, manome, kad ieškote tam tikrų „WordPress“ alternatyvų.

Taigi išsiaiškinkime 5 populiarias „WordPress“ alternatyvas. Tačiau jei norite išbandyti daugiau, 000webhost siūlo dar keletą „WordPress“ alternatyvų.

1. Joomla

„Joomla“ valdymo skydelis

Nebūtų neteisinga, jei sakytume, kad Joomla yra vienas didžiausių WP konkurentų. Tai užima didžiausią rinkos dalį svetainės platformoje po „WordPress“. „Joomla“ bendruomenė yra gana aktyvi, nes yra daugiau nei 8000 „Joomla“ plėtinių.

Tai yra nemokama CMS platforma, kuri buvo pradėta kurti 2003 m. Ji visų pirma skirta interneto programų sistemai. Joomla parašyta PHP ir naudoja OOP (Object-Oriented Programming).

Jei kalbėsime apie funkcijas, sukurti tinklaraščius „Joomla“ yra nepaprastai lengva. Jums tereikia nukopijuoti ir įklijuoti savo turinį į platformą ir paspausti mygtuką „paskelbti“.

Kalbant apie lankstumą, nėra jokių apribojimų, kaip norite tinkinti savo svetainę „Joomla“. Nuo „Joomla“ gana lengva įdiegti skirtingas funkcijas, pradedant integracija socialiniuose tinkluose ir baigiant sudėtingais mokėjimų vartais.

2. Drupalis

Drupal administracija

„Drupal“ yra viena iš geriausių „WordPress“ alternatyvų. Kaip ir „WordPress“, tai yra nemokama atvirojo kodo turinio valdymo sistema, leidžianti lengvai sukurti gražią, lanksčią ir profesionalią svetainę.

Tai gana paprasta naudoti, todėl naujokui nereikėtų ilgai mokytis šios platformos funkcionalumo.

Tačiau, jei mes kalbame apie saugumą, „Drupal“ yra vienu žingsniu priekyje „WordPress“. Platforma turi nepaprastai stulbinantį saugumą. Jame yra organizuotas įvairių saugumo problemų tikrinimo, tyrimo ir paskelbimo procesas.
Galite lengvai išlaikyti našumo ir saugos parametrus tiesiai iš administratoriaus pulto.

Be to, „Drupal“ turi didelę aktyvią bendruomenę, kurioje galite rasti daugiau nei 16 000 nemokamų modulių, kurie gali būti naudojami ieškant palaikymo įvairiais klausimais, tokiais kaip duomenų bazių atsarginės kopijos kūrimas, CRM, tam tikros funkcijos pridėjimas prie jūsų svetainės, socialinės žiniasklaidos integracija, SEO ir kt..

Kalbėdamas apie temas ir šablonus, „Drupal“ turi didžiulę dizainerių ir kūrėjų bendruomenę, kuriančią reaguojančius, daug funkcijų turinčius šablonus. Galite rasti daugybę trečiųjų šalių teikėjų, siūlančių reaguojančias temas ir papildinius. Be to, visos jos temos buvo sukurtos atsižvelgiant į įvairius SEO aspektus.

Be to, „Joomla“ turinio tvarkymas yra torto gabalas. Tai suteikia daugybę galimybių valdyti įvairius leidimų lygius nekeičiant skirtukų.

Kitas dalykas, dėl kurio tai yra geriausia „WordPress“ alternatyva, yra mastelio keitimas. Galite pradėti nuo 2 puslapių ir išaugti iki 2000 neatlikdami nė vieno pakeitimo.

Mes manome, kad čia neturėtume pamiršti paminėti, kad kai kurios didelio srauto pasaulio svetainės, tokios kaip „Nascar“, „Grammys“ ir „Baltieji rūmai“, pasirinko „Drupal“.

3. Umbraco

Umbraco

„Umbraco“ yra dar viena populiari CMS platforma, kuri buvo paleista 2004 m. Per trumpą laiką ji tapo populiariu pasirinkimu tūkstančiams vartotojų visame pasaulyje. Šiuo metu joje yra daugiau nei 85 000 instaliacijų.

Platforma sukurta remiantis „Microsoft“ .Net technologija ir dažniausiai teikia pirmenybę didelėms organizacijoms.

„Umbraco“ didžiuojasi tuo, kad yra išskirtinai patogi ir greita. Net kūrėjai ir ne dizaineriai gali naudoti ją kurdami profesionalią svetainę, nenaudodami jokios pagalbos.

Be to, tai yra SEO pritaikyta platforma, kuri reiškia, kad galite lengvai įdiegti įvairius įrankius savo svetainėje, kad padidintumėte SEO ir pagerintumėte savo paieškos sistemos reitingą.

Kaip ir daugelyje populiarių CMS platformų, „Umbraco“ turi aktyvią kūrėjų bendruomenę, kuri visada prieinama atsakant į įvairius naujokų klausimus.

Be to, „Umbraco“ taip pat turi plačią palaikymo sistemą. Jame yra daugiau nei 100 vaizdo įrašų vadovėlių, kuriuos galite žiūrėti, kad rastumėte greitus įvairių problemų sprendimus.

Jei norite išleisti keletą dolerių, „Umbraco“ taip pat sumokėjo priemoką.

Kai kurie populiarūs „Umbraco“ vartotojai yra asp.net ir wired.co.uk.

4. „Textpattern“

textpattern admin

„Textpattern“ yra populiari internetinių dienoraščių platforma, išleista 2003 m. Ji palaiko greitą, tačiau standartinę diegimo procedūrą. Kaip ir kitos CMS platformos, jūsų bus paprašyta pateikti išsamią duomenų bazės kredencialų informaciją, sudaryti konfigūracijos failą ir pridėti vartotojo informaciją. Ir jūs esate pasirengęs juo naudotis.

„Textpattern“ yra moderniausias redaktorius, todėl gana lengva redaguoti įvairias funkcijas. Naudotojai vienu mygtuko paspaudimu gali redaguoti tekstą, straipsnių vaizdus, ​​kategorijas.

Be to, ji taip pat turi keletą puikių funkcijų, įskaitant įjungimo / išjungimo galimybę perjungti komentarus, pranešimo būseną ir kt.

Tačiau, jei mes kalbame apie įskiepių diegimą, tai visiškai skiriasi nuo „WordPress“. Kaip ir „WordPress“, čia jūs negaunate parinkties įdiegti papildinį iš meniu. Norėdami įdiegti papildinį, turite nukopijuoti ir įklijuoti papildinio kodą į „Textpattern“.

Nors pradedantiesiems gali būti sunku, tačiau tuo pat metu jie gali daugiau išmokti.

5. Vidutinis

Vidutinė ekrano kopija

Nors tai visiškai skiriasi nuo „WordPress“, nes tai nėra išbaigta CMS platforma, tačiau ji yra populiari internetinė leidybos platforma, skirta milijonams mėgėjų ir profesionalių tinklaraštininkų visame pasaulyje.

Iš pradžių „Medium“ buvo paleista siekiant sujungti žmones su jiems svarbiomis idėjomis. Tačiau laikui bėgant ji tapo leidėjams patogia naudoti rašymo platforma.

„Medium“ yra visiškai reaguojanti platforma, tai reiškia, kad jūsų tinklaraštis atrodys gražiai visuose ekrano dydžiuose ir įrenginiuose. Kaip ir „WordPress“, čia nereikia jaudintis dėl papildinių ir temų, nes jų nėra.

Geriausia terpės dalis yra tai, kad ji leidžia vartotojams naudoti pasirinktinį domeną leidėjui, tai reiškia, kad galite be jokių sunkumų savo domeno pavadinimą naudoti laikmenoje..
Vietoj komentarų „Medium“ turi tiesioginius užrašus ir atsakymus.

Apvyniokite

Nors WP yra pati populiariausia CMS platforma, vis dėlto daugelis žmonių nori žinoti jos alternatyvas. Tikiuosi, kad šis straipsnis jums pasiūlys ką nors įdomaus ir naudingo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map