48 populiariausi interneto svetainių kūrimo tinklaraščiai, kurių privalo laikytis visi interneto dizaineriai ir kūrėjai

Ieškai būdų, kaip patobulinti savo žaidimą, kai reikia kurti ir kurti svetaines? Kai kurie geriausi pasaulio ekspertai siūlo nemokamus patarimus ir pavyzdžius. Patarimą lengva rasti. Jie skelbia tai savo dienoraščiuose.


Bet kas yra geriausias? Mes atlikome jūsų paiešką. Čia pateiktas 50 geriausių tinklaraščių dizainerių ir kūrėjų tinklaraščių sąrašas. Mes jums pasakysime, kas kiekvieną iš jų daro nuostabiu šaltiniu. Taip pat rasite mūsų pasirinktus 3 straipsnius, kuriuos būtina perskaityti.

1. berniukas

Parašyta: Paulius Andrew ir jo komanda

berniukas

Ką rasite: Žurnalo stiliaus tinklaraštis, supakuotas su mokymo programomis, technikomis ir šaltiniais. Įrašai apima interneto svetainių kūrimą ir plėtrą, grafinį dizainą ir reklamą. Autoriai pasirenka savo mėgstamiausius dizaino stilius ir papasakoja kodėl. Jums bus naudinga, jei pastebėsite, kas šiuo metu tendencija kurti svetaines.

Jūs perskaitysite apie technologijas. Straipsniai yra skirti laisvai samdomam web dizaineriui. Jei jums patinka tai, ką skaitote, užsiprenumeruokite savaitraščio dienoraštį. Tai naudingų įrankių ir straipsnių iš dizaino bendruomenės sąrašas.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @speckyboy

2. Šešios versijos

Šešios versijos

Parašyta: Jokūbas Gube

Ką rasite: Neleisk, kad minimalistinis dizainas su pagrindiniu pavadinimų puslapiu pagrindiniame puslapyje jus apgautų. Straipsniuose gausu grafikos, kai įšoki į vidų. Jokūbas ir kviestiniai rašytojai sumaišo ją su straipsniais, vadovais ir vadovėliais. Išskleidžiamasis meniu rodyklės puslapyje pateks į pagrindines kategorijas. Galite gauti teisę į tai, ką norite perskaityti. Nepamiršk Nemokami vaikai skyrius. Tai naudingų dizaino elementų lobis.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @sirevizijos

3. Išskirtinis sąrašas

Išskirtinis sąrašas

Parašyta:L. Jeffrey Zeldman ir jo komanda
Ką rasite:Geram tinklaraščiui reikalingas balsas, tačiau jis neturėtų per daug vertinti savo nuomonės. Ši svetainė rado puikią vietą. Ji buvo sukurta kaip adresų sąrašas 1997 m., O kitais metais perėjo į internetinę svetainę. Intelektualiuose ir linksmuosiuose straipsniuose dėmesys sutelkiamas į standartus ir geriausią patirtį.

Yra 6 pagrindinės temų kategorijos. Kiekvienas iš jų dar suskirstytas į pakategores. Jūs įvertinsite pagalbą. Yra daugiau nei 1 750 straipsnių. Jie svyruoja nuo sunkių techninių patarimų iki pasiūlymų, kaip paversti kūrybiškumą.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@alistapart

4. Svetainės taškas

Svetainės taškas

Parašyta:Markas Harbottle’as ir Matas Mickevičius bei jų komanda.

Ką rasiteDaugiau nei 30 žmonių stengiasi pateikti jums turinį, kurį rasite šioje svetainėje. Jie yra profesionalūs svetainių kūrėjai, dizaineriai ir programuotojai. Jus pasveikino dabartinių dalykų sąrašas. Horizontali juosta viršuje padeda patekti į konkrečias temų kategorijas.

Spustelėkite kategoriją, ir po juo pasirodys pakategorė. Pirmiausia eikite čia, jei esate verslininkas, norintis gilinti savo supratimą apie svetainių dizainą ir plėtrą. Svetainėje siūloma tūkstančiai vaizdo įrašų vadovėlių ir el. Knygų už nario mokestį.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@sitepointdotcom

5. Žiniatinklio išteklių saugykla

Žiniatinklio išteklių saugykla

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Tai daugiausia nemokamų išteklių, skirtų svetainių kūrimui ir plėtrai, rinkinys. Ją pradėjo 2007 m. Umutas Muhaddisoglu. Jis perdavė jį Bradui Waylandui, kuris taip pat vadovauja „DesignM“. Svetainė yra ne tiek tinklaraštis, kiek populiari internetinė vieta, kur nemokamai galima naudotis visomis priemonėmis.

Kai kuriuose straipsniuose yra trumpas įvadas. Vis dėlto dauguma suteikia jums teisę naudotis ištekliais. Čia įkvėpimo ieško daugiau nei 800 000 lankytojų per mėnesį. Ieškokite pagal kategoriją arba sužinokite, kas tendencija.

Būtina perskaityti straipsnius:

6. 25 eilutė

25 eilutė

Parašyta:Iggy

Ką rasite:o vienas asmuo kuruoja šį tinklaraštį. Jis gerai pažvelgė į pavyzdžius ir vadovėlius, kurie padės išmokti naujų metodų. Yra trys pagrindinės kategorijos. Straipsniai kategorija siūlo apžvalgas apie interneto dizaino tendencijas. Taip pat yra interviu su interneto dizaino guru.

Įkvėpimas kategorijoje yra „savaitės svetainė“, kuri dažnai pagrįsta tema ar stiliumi. Pamokos kategorija gyvena iki pat savo vardo ir turi daug pagalbos „WordPress“ vartotojams.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Parašyta: Vitalijus Friedmanas

Ką rasite:Prisijunkite prie daugiau nei 181 000 žmonių, užsiregistravusių el. Laiškų el. Paštu. Tada apsilankykite išsamioje šioje svetainėje esančių dizaino šaltinių kolekcijoje. Yra 6 pagrindinės kategorijos ir kiekvienoje jų yra kuratorius. Gausite patarimų, gudrybių ir idėjų Kodavimas.

Sužinokite apie interneto svetainių kūrimo principus ir raskite įkvepiančių dizaino pavyzdžių. Sekite naująją praktiką Mobilus. Sužinokite iš vadovėlių arba pasinaudokite nemokamais ištekliais Grafika. Sekite geriausios praktikos pavyzdžius UX dizainas. Yra net kategorija „WordPress“.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @smashingmag

8. Kitas internetas

Kitas internetas

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Tai yra vienas didžiausių pasaulyje internetinių leidinių. Rasite naujausių žinių apie internetinį dizainą ir plėtrą, tačiau temos yra kur kas daugiau. Kūrybingi kategorija siūlo naudingą straipsnių rinkinį apie internetinį dizainą ir plėtrą.

Čia taip pat rasite istorijų apie naujus paleidimus ir programinės įrangos atnaujinimus Paleisti Kategorija. Ir jūs žinote, ką jie sako apie visą darbą ir nevaidinimą. Kai ateis laikas pertraukai, eikite į Atitraukti.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @TheNextWeb

9. „Creative Bloq“

„Creative Bloq“

Parašyta: Danas Oliveris ir jo komanda

Ką rasite: Šioje svetainėje gausu įžvalgų, kūrybinių patarimų ir įkvėpimo. Taip pat rasite straipsnių apie 3D atvaizdavimą, garso ir vaizdo produktus ir prekės ženklą. Jei ieškote tik svetainių kūrimo ar plėtros pagalbos, pasilikite svetainėje pagrindinė kategorija.

Čia renkami naujausi pranešimai, kurių viršuje yra patys naujausi. „Creative Bloq“ yra dalis Ateities grupė. Ji taip pat turi JK įsteigtas muzikos, pramogų ir technologijų svetaines.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Parašyta: Hongkiat Lim ir jo komanda

Ką rasite: Ši svetainė yra mėgstama dizainerių, tinklaraštininkų ir kūrėjų. Redakcija kuruoja naujausią patarimų, gudrybių, vadovėlių ir įrankių kolekciją. Taip pat yra tinkamas straipsnių apie įtaisus, programas ir naujas technologijas balansas.

Horizontalus naršymas svetainės viršuje leidžia pasiekti pagrindines svetainės kategorijas. Pagrindinis jūsų interesas bus Dizainas / kūrėjas. Jei esate užimtas, prisiregistruokite gauti kasdienį el. Laišką.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @hongkiat

11. Dizainas Shackas

Dizainas Shackas

Parašyta: Davidas Appleyardas ir jo komanda

Ką rasite: Išmokti kurti ir kurti svetaines padeda įkvėpimo metu. Būtent tai geriausiai veikia šis tinklaraštis. Tai yra dizaino vitrina. Straipsniuose mokoma būdų, kaip atlikti tą patį savo svetainėje.

Dvi pagrindinės kategorijos nukelia į dizaino pavyzdžių kolekcijas. Galerija. Jei esate užimtas, prisiregistruokite prie kasdieninės el. Pašto kategorijos, kad galėtumėte pasirinkti pagrindinę spalvą, kurią norėtumėte matyti paieškoje. Naujausius įrašus rasite skiltyje Straipsniai Kategorija.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @designshack

12. „DESIGNTaxi“

„DESIGNTaxi“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Ši svetainė sulaukė daug pagyrų nei lankytojai. Žurnalas „Forbes“ jį įvardija kaip 5 populiariausių svetainių, kuriose neatsiliekama nuo kūrybiškumo ir dizaino. Rastas turinys yra ne tik straipsniai apie svetainių dizainą ir plėtrą.

Tai gali netapti jūsų geriausiu išteklių šaltiniu, bet niekada neįkvėps jūsų. Geriausias būdas rasti naujausius straipsnius apie svetainių dizainą ir plėtrą yra naudoti paieškos funkciją. Tai yra svetainės viršuje.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @designtaxi

13. Davidas Walshas

Davidas Walshas

Parašyta:Davidas Walshas

Ką rasite:Davidas Walshas yra tinklaraštininkas, pranešėjas ir interneto svetainių kūrėjas. 30 programinės įrangos inžinierius yra kilęs iš Madisono, Viskonsino. Jis naudojasi savo tinklaraščiu informacijos ir patarimų apie interneto svetainių kūrimą perdavimui. Deivido straipsniai jums labai nepadės kuriant dizainą.

Bet jo rašymas apie techninę svetainių pusę yra lengvai suprantamas. Temos skirstomos į plačias kategorijas, tačiau jis viską indeksavo. Pagrindinio puslapio viršuje galite atlikti paiešką ir sužinoti, ar jis parašė apie jus dominantį dalyką.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @davidwalshblog

14. „Enovato tuts“+

„Enovato Tuts +“

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite:Tai tik viena iš „Enovato“ sričių, kuri yra pirmaujanti kūrybinio turto rinka. Internetinė bendruomenė, kurią sudaro daugiau kaip 6 milijonai žmonių, prisideda prie „Enovato“ ekosistemos kūrimo. „Tuts +“ srityje yra daugiau nei 21 000 nemokamų vadovėlių biblioteka.

Vien yra daugiau nei 700 vaizdo kursų. Geriausia vieta rasti interneto svetainių kūrimo ir kūrimo pagalbos yra kreiptis į visas rodyklė. Norint naudotis visa biblioteka, reikia registracija už nemokamą bandymą.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @tutsplus

15. „OneExtraPixel“

„OneExtraPixel“

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite:Ši svetainė yra iš Singapūro. Darbuotojai renka ir dalijasi naudingais patarimais, vadovėliais ir šaltiniais. Jie save vadina „skaitmenine žaidimų aikštele“. Jūs suprasite kodėl šiek tiek tyrinėdami. Pagrindinio puslapio viršuje esančiame langelyje rodomi straipsniai, kurie dabar populiarūs.

Viršutiniame kairiajame kampe esantis išskleidžiamasis meniu siūlo patogų naršymo būdą. Naudokite jį norėdami rasti konkrečias dominančias sritis. „OXP“ nėra tokia dosni nemokamų programų vartotojams, kaip kitos svetainės. Taip yra todėl, kad jie siekia kokybės.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@onextrapixel

16. Stojano filmas

Stojano filmas

Parašyta:Stojanas Stefanovas

Ką rasite:Eikite į šią svetainę, norėdami sužinoti apie svetainių kūrimo įžvalgas ir išteklius. Informaciją gausite iš kvalifikuoto eksperto. Stojanas yra 4 knygų autorius. Vienas dalykas, ko nerasite šiame tinklaraštyje, yra daugybė grafikos. Taip yra todėl, kad Stojanas yra susijęs su kodu.

Rasite naudingų kodų, kuriuos galite naudoti kurdami savo svetainę, pavyzdžių. Jis nėra produktyvus plakatas, tačiau netgi jo ankstesnių metų straipsniai vis dar naudingi.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@stoyanstefanov

17. „WebAppers“

„WebAppers“

Parašyta:Ray Cheung

Ką rasite:Šios svetainės kūrėjas turi gerą mintį. Internete yra šimtai tūkstančių išteklių. Kas turi laiko eiti ieškoti? Jis ir jo bendraautoriai pasirenka tai, kas, jų manymu, yra geriausi ištekliai. Rasite surūšiuotą nemokamų piktogramų, nuotraukų ir šriftų kolekciją.

Taip pat rasite „Javascript“ ir „Ajax“ komponentus, taip pat svetainės papildinius. Lentelės, kuriose pateikiamos kategorijos ir temos, pagrindinio puslapio dešinėje ieškokite.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @webappers

18. Suprojektuokite savo kelią

Suprojektuokite savo kelią

Parašyta:Bogdanas Sandu

Ką rasite:Tinklalapių dizainas yra Bogdano aistra. Apie tai jis rašo čia, savo tinklaraštyje. Jis vartoja paprastą ir suprantamą kalbą. Pagrindinio puslapio viršuje esančioje naršymo juostoje Bogdanas suskirsto savo įrašus į 5 kategorijas. Žemiau pateikiami paskutiniai jo įrašai.

Kai jis dalijasi a šaltinis, Bogdanas laiko paaiškinti kodėl ir pateikia jums pavyzdžių, kaip galite tuo naudotis. Galite užsisakyti jo savaitinį el. Pašto atnaujinimą.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @boogiesbc

19. Namelis medyje

Namelis medyje

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite:Šios svetainės įkūrėjai mano, kad technologinis išsilavinimas turėtų būti prieinamas kiekvienam. Čia siūloma daugiau nei 220 internetinių kursų. Norėdami gauti visišką prieigą prie svetainės, mokama narystė, tačiau jūs galite užsiregistruoti nemokamai 7 dienų bandomajam laikotarpiui.

Pradėkite nuo žinių be nulio kurdami visą svetainę su šia švietimo svetaine. Čia taip pat yra turinio, skirto ekspertams, norintiems perkelti savo įgūdžius į kitą lygį. Pažvelkite į trasą biblioteka internetinėms klasėms, atitinkančioms jūsų poreikius.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @namelis medyje

20. „Webmonkey“

„Webmonkey“

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite:Tai yra Laidinis svetainės dukterinė įmonė. Pasakojimai apie svetainių dizainą ir plėtrą atranda kelią į „Webmonkey“. Keturios pagrindinės kategorijos skirstomos toliau, kad nukreiptų jus į straipsnius. Dešinėje pagrindinio puslapio viršuje esančioje skiltyje pateikiami geriausi topai.

Eikite į nuorodų kategoriją, kur rasite naudingų šaltinių. Jie sukurti tam, kad galėtumėte iškirpti ir įklijuoti savo svetainei reikalingą kodą.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@webmonkey

21. 24 būdai

24 būdai

Parašyta: Drew McLellanas ir keli bendraautoriai

Ką rasite:Pirmasis jūsų įspūdis apie šį tinklaraštį gali būti toks: „Nėra nieko dabartinio!“ „24 Ways“ kasmet leidžia tik 24 dienas. Drew McLellan šią kasmetinę tradiciją pradėjo dar 2005 m. Jis nusprendė dienoraštį, kurį jis vadina „interneto geeksų advento kalendoriumi“.

Kiekvieną gruodį 24 dienas dienoraštyje yra dienos įrašas apie interneto svetainių kūrimą ir plėtrą. Viskas, ką rasite, yra ankstesnių metų data. Jie prognozuoja ateinančius metus. Norėdami pamatyti archyvų meniu, atidarykite dešinėje viršuje esantį sulankstomą meniu.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@ 24 keliais

22. eJohn

eJohn

Parašyta: Jonas Resigas

Ką rasite:Tai gali būti asmeninis Jono tinklaraštis, bet viskas susijusi su svetainių kūrimu. Jis yra inžinierius hKhan akademija ir kūrėjas „jQuery JavaScript“ biblioteka. Jonas parašė dvi knygas. „Pro JavaScript“ metodai ir „JavaScript Ninja“ paslaptys.

Geriausias būdas įvertinti šios svetainės išteklius yra slinkti žinutėmis. Tai taip pat yra vienintelis būdas. Jonas nesiūlo temų kategorijų ar paieškos funkcijos. Galite pamatyti, ko jis dar laukia, jei peršokite į jį Pagrindinis puslapis.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@jeresig

23. FROMDEVAS

FROMDEVAS

Parašyta: Sachinas

Ką rasite:Tai dar vienas asmeninis tinklaraštis. Sachinas sako, kad priežastis, kodėl jis rašo tinklaraščius, yra dalijimasis žiniomis su kolegomis kūrėjais. Jūsų atlygis yra straipsnių rinkinys su nuorodomis į kitus išteklius. Sachinas atsakys, jei paliksite komentarą apie įrašą. Dalykų kategorijos neršiantys išskleidžiamieji meniu.

Pagrindiniame puslapyje yra skyrius, kuriame galite pamatyti, kurie straipsniai sulaukia dėmesio. Jei ruošiatės nuotykiams, naudokite Nustebink mane saitas.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@FromDev

24. viget

viget

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite:„Viget“ tinklaraštis yra tas, kuriame ši svetainių kūrėjų ir dizainerių komanda dalijasi savo išmintimi. „Viget“ dirba didelė komanda, todėl straipsniuose pateikiama plati informacija. Svetainė juos suskirsto į 5 pagrindines kategorijas.

Paskutiniai įrašai rodomi pirmame puslapyje. Kiekvienas straipsnis baigiasi siūloma nuoroda, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie temą. Jei jums patiko šis įrašas, taip pat rasite nuorodą į daugiau iš autoriaus.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @viget

25. Žiniatinklio dizainerio siena

Žiniatinklio dizainerio siena

Parašyta:Nickas La

Ką rasite:Nikas nėra produktyvus tinklaraštininkas. Greičiausiai todėl, kad Nickas taip pat bėga N.Design studija, Themify, „IconDock“, ir Geriausia interneto galerija. Kai jis paskelbia atnaujinimą ant „Web Designer Wall“, viskas susiję su svetainės dizainu. Tai naudinga vadovėlių ir įkvėpimo idėjų saugykla.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @nickla

26. Skaitmeninė telepatija

Skaitmeninė telepatija

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite: Stilingas! Tai yra vienas žodis, apibendrinantis šio produkto ir UX projektavimo firmos tinklaraščius. Dizaineriai sužinojo, kas įgalina tinklaraščio išdėstymą ir funkciją. Kiekvienas įrašas jus lavins ir įkvėps. Viskas apie paprastus sudėtingų problemų sprendimus.

Iš skaitmeninės telepatijos galima daug ko išmokti. Kategorijos padeda rasti konkrečias temas. Sužinokite, ką „Skaitmeninė telepatija“ vadina „Skaitymo sąrašu“. Tai yra jų rekomendacija dėl populiariausių įrašų.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @diepatija

27. „Designrfix“

„Designrfix“

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite: Viskas apie šios tinklaraščių bendraautorių grupės pasidalinimą. Jų tikslas yra sukurti bendruomenę, kuri būtų mažiau egoistiška dizaino atžvilgiu. Kiekvienas įrašas yra apgalvota technikos ir įkvėpimo pagalba. Nenuostabu, kad Įkvėpimas kategorija turi daugiausia turinio.

Pasiūlymai kategorijoje yra daugiau nei pasiūlymų dėl svetainių kūrimo ir tobulinimo programinės įrangos. Eikite ten, kad pamatytumėte, kas yra geju ir kas nauja. Dešinėje pagrindinio puslapio pusėje rodoma tendencija.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@Designrfix

28. Žiniatinklio dizaino vadovas

Žiniatinklio dizaino vadovas

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite: Šioje tinklaraščių tinklalapyje galima rasti naujienų ir apžvalgų apie svetainių kūrimą ir kūrimo įrankius. Nors kai kurie pranešimai yra akcijos, Atsiliepimai kategorija siūlo sąžiningą programinės įrangos vertinimą. CMS privalumus ir trūkumus galite gauti iš savo trumpojo sąrašo.

Įrankių pogrupis suteikia jums žemesnę informaciją apie tai, ką programuotojai naudoja, kad išliktų produktyvūs. Eikite į Portfelio pakategorė kai jums reikia dizaino įkvėpimo.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@webdesignledger

29. Web dizainerių depas

Web dizainerių depas

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite: Šioje svetainėje viskas tampa vis geriau ir geriau. Dienoraštyje daugiausia dėmesio buvo skiriama žiniatinklio dizaino naujienoms, technikai ir šaltiniams. Dabar jis išsiplėtė ir tapo visapusišku turinio centru. Beveik 750 000 abonentų čia suranda įrankius, produktų pranešimus ir daugybę nemokamų paslaugų.

Eikite į projektavimo ir kūrimo turinį naudodami pagrindinę „Blog“ kategorijos nuorodą viršuje. Nemokami vaikai yra šalia. Web dizainerių saugykla turi didelę vaizdo biblioteka pokalbių, konferencijų pokalbių ir vadovėlių.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@DesignerDepot

30. Kūrybinis perpildymas

Kūrybinis perpildymas

Parašyta:Keli bendraautoriai

Ką rasite: „Kūrybingas“ yra jo pavadinimo dalis. Ši svetainė labiau nukreipta į dizaino pusę. Populiariausi srities vardai dalijasi patarimais naudinguose straipsniuose. Yra didelis Pamokos Kategorija. Rasite nuoseklius nurodymus, kaip sukurti vizualinę savo svetainės magiją.

Eikite į Archyvai rasti tai, ko nerandate. Kūrybinis perpildymas išlaiko viską dovanos vienoje vietoje. Jie yra atskirti nuo nemokama.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@creativeofblog

31. TIK kūrybingi

TIK kūrybingi

Parašyta: Jokūbas Kasas

Ką rasite:„JUST Creative“ įkūrėjas naudojasi savo asmeniniu tinklaraščiu, kad kalbėtų apie svetainių dizainą. Jis skelbia keliaudamas po pasaulį kaip skaitmeninis klajoklis. Rasite keletą straipsnių apie svetainių kūrimą.

Tačiau atminkite, kad Jokūbas yra dizaineris. Jis žino, apie ką kalba. Jokūbas laimėjo daug dizaino apdovanojimai. Jis nenaudoja kategorijų naršydamas po įrašus. Geriausias pasirinkimas yra naudoti paieškos langą subjektams surasti.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@taisyklas

32. „Vandelay“ dizainas

„Vandelay“ dizainas

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: Tam, kad jūsų verslas būtų sėkmingas, reikia reikiamų įrankių. Ši dizaino grupė naudoja savo tinklaraščio įrašus švietimui ir informavimui. Įrašai dalijasi dizaino naujienomis ir tendencijomis. Svetainėje taip pat yra tūkstančiai dizaino grafikos. Daugelis, bet ne visi, yra nemokami.

Jei jums reikia „WordPress“ temos, tai gali būti svetainė, kurią tikėjotės rasti. Jie turi nemokamai parsisiųsti. Naujausi įrašai pagrindiniame puslapyje pateikiami plytelių pavidalu.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @VandelayDesign

33. Šveicarijos misis

Šveicarijos misis

Parašyta: Tina Roth Eisenberg

Ką rasite: Tina į šio tinklaraščio įrašus rašė nuo 2005 m. Tai buvo jos vizualinis archyvas, tačiau jis išaugo į populiarų internetinį dizaino žurnalą. Svetainė sulaukia daugiau nei 1 milijono unikalių mėnesinių lankytojų. „Tina“ nenaudoja kategorijų taip, kaip tai daro kitos dizaino ir kūrimo svetainės.

Pagrindinio puslapio viršuje ji turi filtrą. Naudinga sužinoti, kaip ji artėja prie dalykų. Jei norite rasti konkrečias temas, norėsite naudoti jos paieškos langą.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @swissmiss

34. „instantShift“

„instantShift“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: Vienintelė problema, kurią gali sukelti ši svetainė, yra sprendimas, nuo ko pradėti. Nuolat pridedami nauji šaltiniai. Geros žinios yra tai, kad viršuje yra kategorijų naršymo juosta, nukreipianti jus tinkama linkme.

Jei ko nors nerandai, eik į galvą čia rasti dabartines aktyvias kategorijas. Taip pat rasite populiarių žymų, naudojamų klasifikuoti straipsnius. Nuorodos filtruoja jums žinutes. Šios svetainės bendraautoriai yra susiję su „WordPress“. Rasite tai Kategorija supakuota su dirbiniais.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @instantshift

35. Iš Šiaurės šiaurės

Iš Šiaurės šiaurės

Parašyta: Danielis Nelsonas

Ką rasite: Danieliaus dienoraštis apima ir skatina įkvepiančius kūrybinius žmones iš viso pasaulio. Jis jame lankosi nuo 2009 m. Pagrindinis svetainės puslapis sveikina jus su plytelėmis į jo paskutinius įrašus. Išskleidžiama kategorijos naršymas viršuje nukreipia jus į konkrečias temas.

Danielis nesijaučia susierzinęs su savo nuoroda į išteklius. Jis taip pat yra skaidrus. Jei tai yra filialo saitas, jis tai pažymi. Kitas naudingas nuorodų į jo įrašus rinkinys yra pagrindinio puslapio apačioje.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @fromupnorth

36. „DesignM.ag“

„DesignM.ag“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: Tinklalapyje pateikiamas dizainas ir jo indėlis iš viso pasaulio. Čia taip pat yra dizaino galerija. Kitos svetainės gali bandyti jus sužavėti kiekybe. „DesignM.ag“ teikia pirmenybę ten, kur reikia sumažinti kokybę ir kokybę.

Straipsnių yra nedaug, tačiau jie yra išsamūs. Dizaineriai įvertins pagrindinį svetainės puslapį. Tai leidžia intelektualiai naudoti daugiaspalvius mišinius, kad paryškintų naujausius įrašus.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @DesignMagTweets

37. Projektavimo instrukcija

Projektavimo instrukcija

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: Šešios versijos Įkūrėjas Jokūbas Gube šią svetainę pradėjo su savo broliu Izaoku Gube. Jie turi stiprią nuolatinių įmokų mokėtojų bazę. Yra vadovėlių ir apžvalgų. Straipsniai nagrinėja dalykus pagrindiniame lygmenyje. Tai yra geras šaltinis, jei tik pradedate.

Daugelis straipsnių yra vadovėliai. Švietimas yra stipri brolių tema. Svetainė Šaltinis kategorija siūlo projektavimo įrankius, kurie apima net paprastas instrukcijas.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @designinstruct

38. Dizaino pavydas

Dizaino pavydas

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Ši svetainė yra dizaino idėjų kolekcija. Ją kuruoja Profesionalaus dizaino asociacija (AIGA). Kiekvieną dieną dienoraščio dienoraščio įrašus sukuria kitas bendradarbis.

Svetainės lankytojai gali perskaityti įrašus ir balsuoti už jų reklamą. Čia nerasite mokymų ar šaltinių. Rasite puikių dizaino koncepcijų. „Design Envy“ yra vizualinė šventė, skirta įkvėpimui.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @AIGAdesign

39. Davidas Airey

Davidas Airey

Parašyta: Davidas Airey

Ką rasite:Asmeninis Dovydo tinklaraštis yra apie dizainerio gyvenimą, kurį atspėjote. Kaip ir daugelyje tokio pobūdžio tinklaraščių, nėra naršymo dalykų ar kategorijų. Kviečiame klajoti kartu su Deividu, kai jis kalba apie dizaino verslą.

Kartais tai yra peržiūra. Kitais atvejais tai yra įžvalga. Jis pateikia keletą nuorodų į šaltinius. Turėsite jų ieškoti. Juos verta rasti.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @DavidAirey

40. Šaukšto grafika

Šaukšto grafika

Parašyta: Chrisas Špooneris

Ką rasite:Savo asmeniniame tinklaraštyje Chrisas laikosi tik trijų dalykų. Jis skelbia vadovėliai kurie parodo, kaip sukurti jo dalijamus dizainus ir specialiuosius efektus. Jis siūlo nemokama padėti jums būti produktyvesniems. Ir rašo jis straipsniai paaiškinti įvairių kūrybinių žanrų teoriją.

Kai kurie jo mokymai yra vaizdo įrašai. Jis juos pagamino atskira kategorija. Kai kuriems jo ištekliams reikia: mokama narystė. Chrisas savo tinklaraštyje skelbia nuo 2007 m. Yra be galo daug archyvas.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @chrisspooner

41. Kodrai

Kodrai

Parašyta: Manoela IIic ir Pedro Botelho bei jų komanda

Ką rasite:Manoela ir Pedro mano, kad kiekvieną dieną turėtumėte peržengti savo svetainės ribas. Jie ieško novatoriškų idėjų, o paskui jas paverčia žiniomis. Rasite straipsnių tendencijas ir metodus. Jei tai yra technika, rasite pamokslą, kaip su ja susipažinti.

Rezultatas yra jaudinantis išteklių derinimas kuriant ir plėtojant svetaines. „Codrops“ mieliau vadina savo nemokamų svetainių šablonus „Brėžiniai.Jie taip pat pakuoja susijusius išteklius srityje, vadinamoje „Kolektyvas.“

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @codrops

42. UX kabina

UX kabina

Parašyta: Matthew Kammereris ir Davidas Leggettas bei jų komanda

Ką rasite:Ši svetainė nukreipta tik į vieną pusę. Čia publikuojami straipsniai apie vartotojo patirtį (UX). Turinio rašymo lygis skirtas tiems, kurių temos fonas yra labai menkas arba jo nėra. Išmoksite pagrindus ir atrasite geriausią patirtį. 9 kategorijos apima visus nagrinėjamus dalykus.

Jie žymimi spalva ir prieinami iš kelių svetainės sričių. Rodyklėje pateikiamas visas straipsnių sąrašas. Geros svetainės UX yra labai svarbus. Ši svetainė yra aukso kasykla.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @codrops

43. „designmodo“

„designmodo“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:„Modo“ yra italų ir ispanų žodis „metodas“. Šios svetainės filosofija yra ta, kad garso dizainas yra „metodas“. Straipsniai, kuriuos jie dalijasi su jumis, atspindi tai. Norėdami pereiti į jus dominančią kategoriją, naudokite naršymą pagrindinio puslapio viršuje. „Designmodo“ taip pat vykdo internetinė parduotuvė. Rasite visus paketus, skirtus kurkite savo svetainę.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@Designmodo

44. „Codesign“

„Codesign“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Greita kompanija priklauso ši svetainė. Jie yra pirmaujantis progresyvios verslo žiniasklaidos prekės ženklas pasaulyje. „Co.Design“ yra užsienis, kuriame rasite naujienų apie svetainių dizainą ir plėtrą. „Fast Company“ nebijo būti prieštaringa. Dienoraščio įrašų autoriai kalba savo mintimis. Yra daug ko išmokti, o energingas svetainės išdėstymas jus sužavės.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite:Pagrindinė įmonės veikla yra paieškos sistemų optimizavimas. Didžioji dalis „Moz“ tinklaraščio yra apie SEO. Tačiau yra tam tikra sritis, skirta tinklalapių dizainui ir plėtrai. Straipsniuose nagrinėjamos temos, kurių išsamumo sunku rasti kitur. Jie užpildyti grafika ir nuorodomis į daugiau pavyzdžių.

Kiekvieno įrašo pabaigoje yra sąrašas panašių „Moz“ įrašų, kuriuos reikia perskaityti. Tęskite, kai išnaudosite „Dizaino“ kategoriją. Likusi dalis padės patobulinti ir jūsų svetainę.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@Moz

46. 1. internetinis dizaineris

1. internetinis dizaineris

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: A profesionalių dizainerių grupė valdo šią svetainę. Jie taip pat atsakingi už „Themeco“ „WordPress“ tema. Tinklaraštininkai dalijasi savo patirtimi ir įgūdžiais dirbdami žinučių serijoje. Straipsniai neskirstomi į kategorijas, tačiau privalomas paieškos langas yra pagrindinio puslapio viršuje.

Vadovėliuose jums nurodomi reikalingi įgūdžiai ir tai, kiek laiko reikės jiems įgyti. Jei esate didelis sąrašų sąraše, sunku rasti tinklaraštį, kuriame būtų mažiau nei 50 temos šaltinių. Daugelyje jų yra 200 ar daugiau.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite:@ 1-asis interneto dizaineris

47. Žurnalas „Tripwire“

Žurnalas „Tripwire“

Parašyta: Larsas Vraa ir keli bendraautoriai

Ką rasite: Jei manote, kad niekada neturėtumėte liautis tobulinti savo svetainės, šis tinklaraštis yra jūsų geriausias geriausias draugas. Autoriai sutinka, kad internetinių svetainių tobulinimas yra nesibaigiantis uždavinys. Jie teikia projektavimo ir kūrimo patarimus tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams.

Larsas leidžia skaitytojams balsuoti dėl įrašų. Tada išryškinami populiariausi straipsniai pagrindiniame puslapyje. Naršykite dalykus laisvalaikiu naudodami kategorijų naršymo juostą viršuje.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @tripwiremag

48. Tinklalapio žurnalas

Žurnalas „Tripwire“

Parašyta: Keli bendraautoriai

Ką rasite: Žiniatinklis yra vaizdinė terpė. Vaizdai yra viskas. Šis internetinis dienoraštis yra straipsnių, kaip išlaikyti geriausią savo svetainę, sąrašas. Padarykite svetainių žurnalą įprastu vizitu, jei trūksta laiko ir norite per kelias minutes patekti į dalyką ar iš jo išlipti..

Svetainės ištekliai yra ne tik dizainas ir plėtra. Kiekviena sritis yra nustatyta kaip kanalas. Vertikali navigacija yra pagrindiniame puslapyje, dešinėje.

Būtina perskaityti straipsnius:

Sekite: @Internetinė svetainė

Tai priima tinklaraštininką

Geriausią informaciją apie internetinius dienoraščius gauna žmonės, kurie tvarko sėkmingus tinklaraščius. Tinklaraštininkai yra dosnūs. Jiems patinka dalintis savo darbais ir jie nori, kad jie būtų naudingi jums.

Dienoraščiai yra interaktyvūs. Atsiliepimai ir komentarai skatina jų sėkmę. Būtinai leiskite šiems tinklaraščių savininkams patikti arba pasinaudokite jų paskelbtu dalyku.

Yra paskutinis žingsnis. Sumokėk iš anksto. Ką jūs sužinojote, kad galite pasidalinti su kitais tinklaraštininkais?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map