38 žiniatinklio kūrimo ekspertai dalijasi savo geriausiu patarimu, kaip išsirinkti geriausią žiniatinklio kūrėją

Pasaulyje, kuriame, atrodo, dominuoja „WordPress“, mes parodėme, kad yra daugybė kitų variantų, kaip sukurti stulbinančią svetainę. Tinklalapių kūrėjai yra puikus sprendimas verslo savininkams, norintiems naudotis internete. Štai kodėl mes nusprendėme apklausti 38 internetinius dizainerius.


Koks yra geriausias priglobtų svetainių kūrėjas, norint sukurti smulkaus verslo svetainę, ir kodėl jums tai rekomenduoti?

Pažiūrėkime, kokie yra kiekvieno tinklalapio kūrėjo pranašumai.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro yra Brazilijos interneto dizaineris ir vienas iš „Fix Up Brasil“ įkūrėjų.

Rinkoje nėra svetainių kūrėjo, kuris galėtų padaryti viską už jus. Nėra svetainių kūrėjo, kuris galėtų tiesiog įdėti savo nuotraukas ir užduotis, ir jis automatiškai sukurs jums geriausią svetainę. Bet kuris svetainių kūrėjas turės mokymosi kreivę, kuri gali būti didesnė, nei tikėjotės.

Kiekvienam iš jų jie nėra tokie draugiški SEO (paieškos sistemų optimizavimas), nes jie juos reklamuoja. Jūs turite šiek tiek žinoti apie dizainą ir tai, kaip gerai valdyti reikalus, kad galėtumėte sukurti puikią svetainę.

Manau, kad klientai turėtų išsiaiškinti, kuris statybininkas jiems patinka labiausiai – jiems tai yra lengviausia. Kiekvienas iš jų turi savo įrankius ir savybes. Jie skiriasi vienas nuo kito ir gali veikti skirtingai.

Mano pasirinktas svetainių kūrėjas yra Wix.com

Manau, kad tai geriausia tiems, kurie nori savo verslo pirmosios svetainės. Tai pigu, lengva ir greita. Jei bandysite pasamdyti įmonę, kuri sukurtų jums svetaines, tai kainuos daug ir jie gali pristatyti svetainę po kelių mėnesių.

„Wix“ neatsilieka nuo visų naujausių dizaino tendencijų ir technologijų. Kiekvieną kartą, kai rinkodaros pasaulyje atsiranda kažkas naujo, „Wix“ visada yra prie jo. Visada pridedamos naujos funkcijos. Nemanau, kad kitose platformose dirba „Wix“ tyrimų ir plėtros komanda, kuri prideda funkcijų, kurių reikalauja rinka.

Nauji vartotojai gali pasirinkti darbo ar verslo kategoriją, kurioje jie dalyvavo. Kiekvienai pramonei yra šablonai. Pridedate tai, ko norite. Jūs pasirenkate spalvas, tekstą ir vaizdus. Jei nesate patenkintas, galite pasirinkti kitą šabloną. Galite pradėti kitą. Galite turėti tiek, kiek norite. Jei vis tiek nesate patenkintas, geriausia yra pasirinkti „Wix Pro“, kuris tai padarys už jus.

Jie labai palaiko savo klientus. Į daugumą klausimų, į kuriuos atsakėte, yra forume. Jei turite klausimą ne forume, „Wix“ atsakymą gausite nuo 10 iki 24 valandų. Kartais tai yra automatinis atsakymas. Tokiu atveju jie išsiųs ją „Wix“ komandai ir tinkamai jums atsakys.

Deja, „Wix“ visai neturi gero vardo dizaino rinkoje Brazilijoje. Kai jūs sakote, kad svetainė pastatyta „Wix“, žmonės ją gąsdina, nes, jų manymu, tai nebus labai gera svetainė. Tačiau žmonės daro įspūdį apie dalykus, kuriuos galite padaryti naudodami „Wix“.

Jei parodau kai kuriuos dizainus ir sakau, kad jie yra iš „Wix“, jie visada patiria įspūdį. Svarbu ne jūsų naudojama platforma, o tai, ką su ja galite padaryti. Jei norite, galite piešti „Mona Lisa“ naudodami „Microsoft Paint“ (ir kai kurie žmonės tai padarė!)

Asmuo, kuris nori sukurti pilną profesionalią svetainę ir turintį biudžetą sukurti visą svetainę, turėtų vengti „Wix“ ir kitų svetainių kūrėjų. Bet aš turiu klientų, kurie turėtų biudžetą, kad galėtų sumokėti kai kurioms agentūroms, kad galėtų sukurti puikią svetainę už Wix. Bet jie pasirinko naudoti „Wix“, nes nenori būti prisirišę prie agentūros. Jie nori pakeisti informaciją ir padaryti tai patys. Jie nenori, kad atlikdami paprastus pakeitimus turėtų pasikliauti kita įmone. Jiems geriau naudoti „Wix“.

Suvart:

Laikui bėgant Wix tampa lėtesnė. Pradėjus „Wix“ svetainę, ji bus labai greita. Bet jei joje yra per daug puslapių arba jei turinys pradeda didėti, pateikiant daugiau nuotraukų ir vaizdo įrašų, „Wix“ svetainė pradeda veikti labai lėtai. Tai pasidaro nepakeliama iki taško, kai jūs turite padalyti savo puslapius į dvi dalis, kad puslapiui įkelti nereikėtų tiek laiko. Tai labai vargina. Tai „Wix“ foninė problema.

Olya juoda

Olya Chernitsyna

~ „Olya“ turi daugiau nei dešimties metų rinkodaros patirtį. Ji yra interneto ir grafikos dizainerė, sukūrusi beveik 100 įvairių sektorių, kalbų ir stilių svetainių.

Aš tikrai rekomenduoju „Wix“ platformą smulkiajam verslui, nes tai leidžia per vieną dieną susikurti puikią, modernią, profesionalią svetainę tiesiogine to žodžio prasme. Leiskite man žingsnis po žingsnio pasidalyti „Wix“ pranašumais

1. Laikas

Bet kokiam verslui būtina laiku patekti į rinką. Niekas nenori keletą savaičių ar mėnesių praleisti kurdamas svetaines. „Wix“ tikslas – taupyti laiką.

2. Dizainas

Šablonai ar tušti? Jei nežinote, ko norite, jums siūlomi šimtai puikių profesionalių dizainerių pagamintų šablonų, kuriuose atsižvelgiama į visus rinkodaros ir patogumo aspektus. Jei žinote, ko norite, kviečiame kurti nuo nulio viską, ko norite. Galite įkelti bet kokį vaizdą, vaizdo įrašą ir bet kokį šriftą, naudoti šaunią animaciją.

3. Jokio kodavimo

Nuvilkimo sistema palengvina procesą. Be to, jums nereikia ieškoti žiniatinklio kūrėjo, nereikia mokėti papildomų pinigų už jo darbą, nereikia laukti. Tarp jūsų ir jūsų svetainės nėra jokių kliūčių. Jums gali prireikti „Wix Pro“, nors ��

4. SEO

„Wix“ praėjo visą kelią nuo SEO nedraugiško iki SEO draugiško internetinių svetainių kūrėjo. Jie tikrai labai patobulino šią problemą. Dabar tai visiškai tinka SEO ir tai įrodo visi mano projektai

5. Geriau kiekvieną dieną

Dirbdamas su „Wix“ žinau, kad jie klausė ir klausėsi jų vartotojų, jie reguliariai tobulina platformą. Tarp „vakar Wix“ ir „rytoj Wix“ visada yra didelis patobulinimas.

6. Daugiau nei tik svetainių kūrėjas.

Turėti svetainę su „Wix“ yra daug daugiau nei tik tinklalapiai. Tai labai galingas rinkodaros įrankis, viskas viename. Jūs turite savo klientų kontaktų sąrašą, kuris automatiškai sudaromas visiems lankytojams, kurie jus parašė per jūsų svetainę ir nusipirko.

Galite sukurti nuostabius el. Laiškus ir nusiųsti juos visiems savo adresatams. Bet kokiam verslui yra tiek daug daugiau (restoranai, viešbučiai, užsakymai internetu ir t. T.). Tam jums nereikia jokio trečiosios dalies įrankio, nes visa tai teikia „Wix“ ir jie gali būti naudojami nemokamai

7. Didžiulis nemokamas nuotraukų bankas

„Wix“ turi didelį nuotraukų banką, kuris yra visiškai nemokamas. Visos nuotraukos yra profesionalios ir gražios. Ši nuotraukų biblioteka visada auga. Tačiau galite naudoti ir dar vieną garsų fotoaparatą, pastatytą ne nemokamai, bet už ypatingą kainą

8. Galimos visos paskutinės žiniatinklio tendencijos

Taip, „Wix“ nori, kad jų tinklalapiai būtų moderniausi. „Parallax“, vaizdo fonas, kinematografija, animacija, puikūs šriftai … visi čia yra naudoti

9. Nuolatiniai specialūs pasiūlymai

Kiekviena proga galite nusipirkti metinį planą su 50% nuolaida. Be to, gausite nemokamą domeną ir dovanų kuponus „Google Adwords“.

10. Mobilioji versija

Kiekviena svetainė turi savo mobiliąją versiją, kuri yra nemokama ir kurią galima nustatyti kaip norima

Aš myliu „Wix“, esu sukūrusi daugiau nei 100 svetainių su „Wix“ ir niekada nesigailiu.

Adrianas Poe

Adrianas Poe

~ 2002 m. Baigęs Dailės institutą, Adrianne dirbo dizaineriu D.R. „Horton“, „Fortune 500“ įmonė, kurianti viską, pradedant žurnalais, platinant skelbimų lentose. 2007 m. Ji įsteigė savo dizaino ir didelio formato grafikos įmonę ir niekada nežiūrėjo atgal.

Maždaug prieš šešerius metus aš sukūriau sau svetainę WIX. Buvo tik smagu išbandyti platformą, nes mano sena svetainė buvo WP ir man ji pakankamai patiko. Keletą dienų žaisdamas su WIX, buvau sužavėtas. Greitis, kurį galėjau sukurti svetainėje, buvo gana stulbinantis, todėl perlikau savo domeną ir tai buvo kažko puikaus pradžia.

Maždaug po metų, kai turėjau savo portfelį „WIX“, nusprendžiau sukurti nardymo narystės parduotuvėje svetainę, dirbau ne visą darbo dieną. Aš tai padariau kaip dovanėlę, norėdama išbandyti kitą svetainę WIX. Aš sukūriau internetinę svetainę ir po kelių mėnesių mano nuostabai verslas sprogo.

„Google“ per tokį trumpą laiką buvome pasiekę pirmą vietą ir mūsų „Facebook“ puslapis augo kaip piktžolė. Atrodė, kad pataikėme į tą mielą vietą. Taigi nusprendžiau padaryti dar keletą svetainių vietos salų gyventojams Šv.

Visų svetainių rezultatai buvo panašūs, o geriausia – kai svetainė buvo sukurta, mano klientams nereikėjo laukti, kol padarysiu pakeitimus ar sumokėti už priežiūrą! Man tai yra auksas. Aš žinau, kad kai kurie svetainių dizaineriai WIX svetainėse nusuka nosį.

Kai kurie juokiasi, o kai kurie nuoširdžiai nerimauja, kad pasidaryk pats „pasidaryk pats“ statytojas gali juos išmesti iš verslo. Na, aš į tai žiūriu kaip į palaiminimą! Aš esu dizaineris; Aš nekenčiu kodo. Aš vizualiai dirbu geriau ir manau, kad WIX atveria duris nuostabiems interneto dizaineriams, kurie galbūt nežino kodavimo aspektų ar jiems nepatinka.

Nesuprask manęs neteisingai; WIX nepakeičia tikrojo talento. Taip pat man nuobodu daryti įprastą priežiūrą. Man patinka, kai iš karto apipavidalinu kelis įdomius skirtingus dizainus, o paskui perduodu juos savo klientams greitu „kaip“ vaizdo įrašu. Tai mane išlaisvina, kad galiu pereiti prie kito šauniojo projekto ir būti atrankiniu kurdamas svetaines, kurios, manau, kalba.

Aš sužinojau, kad 99% mano klientų ateina pas mane iš kitų platformų. WP yra populiariausias. Visada ta pati istorija; „Mano svetainės dizaineris nepadarė VRM arba jie man neatskambins. Jie nori, kad būtų paprasčiausias pakeitimas X USD, o tai yra per brangu. Jie paėmė mano prisijungimo vardą ir aš negaliu dabar atlikti pakeitimų“.

Visada taip yra, kad svetainės dizaineris kažkokiu būdu sugedo arba imasi absurdiškų sumų už pakeitimus. WIX palengvina šią problemą. Kuriu gražią, dinamišką svetainę, kurioje greitai ir efektyviai naudoju šimtus programų savo klientams savo „WIX Pro“ paskyroje.

Kai svetainė bus sukurta, aš perduodu svetainę į savo klientų WIX sąskaitą, kad jie galėtų 100% valdyti savo svetainę. Tada aš pasitraukiu. Aš visada galiu gauti pagalbos ir klausimų ir prižiūrėsiu už tam tikrą mokestį ar pakeitimus, tačiau svarbiausia yra tai, kad pakeitimus jie gali padaryti patys..

Manau, kad visi mano klientai tuo džiaugiasi ir jaučiasi mažiau kontroliuojami savo svetainės dizainerio. Jie turi laisvę, ir tai neleidžia jiems grįžti į kitus projektus ir duoti man rekomendacijų. Aš manau, kad 80 proc. Mano verslo dabar yra nukreipimas ir prasideda tik nuo kelių WIX svetainių.

Bet kuri platforma visada yra tamsi. Manau, kad WIX turi patobulinti savo SEO žaidimą. Jei atliksite pagrindus, gausite gerų rezultatų, tačiau manau, kad jiems reikia daugiau dėmesio skirti tam. Šiuo metu WIX naudoja parastorage, taigi atrodo, kad visos WIX svetainės gaus F reitingo nespaustus vaizdus, ​​nes failų plėtinių šiukšlės pridėtos iš serverių.

Dėl to sunku gauti tikslius apkrovos greičio bandymo rezultatus. Svarbiausia, jei norite tinkamai suspausti savo vaizdus ir žinoti, kad neperkraunate puslapio. Aš taip pat manau, kad dar vienas WIX trūkumas yra el. Prekybos galimybės. Pažvelkime į tai; tai gana negražu.

Galite naudoti „Ecwid“, kuris man labai patinka, ir leidžia naudoti pasirinktinę CSS, kuri yra maloni, tačiau pagrindinėje „WIX“ parduotuvėje reikia šiek tiek meilės. Tai gali padaryti nedidelė parduotuvė, kurioje yra mažiau nei 50 internetinių produktų, tačiau jei tai yra didelė parduotuvė, tai užima daug laiko ir tiesiog nėra gerai tekanti.

Visa tai pasakius – dalykas, kurio aš L.O.V.E. apie WIX yra tai, kad jie klauso! Jie nuolat tobulina savo platformą. Jie prideda naujų programų, kurios palengvina gyvenimą, ir naujų funkcijų, kurios svetainėms atrodo nuostabios.

Ar WIX priima darbus iš tinkamų svetainių dizainerių? Ne! Esmė ta, kad sunku patiems susikurti savo dizainą … ir tu dabar purtai galvą taip. Man prireikė daug metų, kad galėčiau sukurti sau patinkančią svetainę, ir aš tikiu, kad vis tiek ją pakeisiu per metus.

WIX verslo savininkams visada reikės WIX dizainerio. Aš visiems savo klientams sakau, kad prieš man įdarbinant išbandytų WIX. Sužinokite apie platformą ir pabandykite sukurti jų svetainę. Aš nepraradau nė vieno kliento, jie visi nuoširdžiai vertinami ir visi mane pasamdo pradiniam dizainui.

Manau, kad WIX turi tam tikrų patobulinimų, kuriuos jie turi padaryti, bet kokia platforma to nedaro? Tai puiki vieta pradėti mažų įmonių savininkus ir aš tikrai manau, kad laikui bėgant ji tik tobulės.

Cristianas Rollandas Tăbârcă

Cristianas Rollandas Tăbârcă

~ Cristian yra „SeeDesine“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. Jis turi daugiau nei septynerių metų patirtį kuriant interneto svetaines. Jo įmonė specializuojasi WIX svetainėse ir bet kokio verslo ar produkto prekės ženklo sprendimuose. Jie kuria profesionalią internetinę aplinką, skirtą patenkinti jūsų poreikius ir patobulinti jūsų verslą.

Nuo pat mažens buvau aistringa viskam, kas reiškia materializuotą matymą, maišant spalvas taip, kad efektai paliktų erdvės įkvėpimui ir kūrybai..

Jei turite įmonę, tada žinote, kaip svarbu turėti veikiančią svetainę, kad jūsų klientai galėtų jus rasti ir taip pat pirkti iš jūsų. Svetainės turėjimas padės padidinti jūsų pajamas ir leis klientams rasti informacijos apie jus, kai jos prireiks.

Manau, kad populiariausias svetainių kūrėjas yra „Wix“. „Wix“ svetainių kūrėjas puikiai tinka bet kokiam verslui ir suteiks jums daug privalumų.

Užsiregistravę svetainėje galite naršyti daugiau nei 250 savo naujos svetainės šablonų. Galite pasirinkti bet kurį dizainą, kurį norite naudoti. Tai yra iš anksto sukurti dizainai, reiškiantys, kad jums niekada nereikia jaudintis dėl jų kodavimo ar HTML.

Dažnai svetainių kūrėjams gali būti sunku naršyti ir tai gali sukelti galvos skausmą. „Wix“ siūlo labai patogią sąsają, kurią sudaro vilkimo sąsaja. Ši vilkimo sąsaja yra labai naudinga žmonėms, neturintiems patirties kuriant svetaines, ir tai sukuria jūsų svetainės įspūdį.

Visą savo tekstą, vaizdus ir vaizdo įrašus galite išdėstyti visur, kur norite, tiesiog paslinkite juos ir padėkite ten, kur jums atrodo tinkama.

Galiausiai „Wix“ siūlo naudingų įrankių, kuriuos galite naudoti, jei kada nors įstrigote kurdami savo svetainę. Yra daugybė skirtingų mygtukų, kuriuos reikia spustelėti, norint gauti pagalbą tiesiai svetainėje, ir prireikus galite net susisiekti su klientų palaikymo tarnyba.

Tai naudinga, nes niekada nežinote, kada gali kilti problemų, o atsakymai į klausimus padės jums tęsti savo svetainės kūrimo kelionę.

Tinklalapių kūrimo priemonė Wix.com yra labai paprasta naudoti ir joje yra daug įvairių įrankių, kurie padės sukurti jūsų svetainę nuo nulio..

Jūsų klientai jau ieško jūsų internete ir, jei neturite svetainės, prarandate juos konkurencijai. Nustokite perduoti savo klientus kitiems, nes bijote peršokti į svetainių pasaulį.

„Wix“ svetainių kūrėjas yra puiki vieta pradėti, ir tai suteiks jums veikiančią ir profesionaliai atrodančią svetainę per trumpą laiką.

„Punchface“ studija

Sara J.K

~ Sarah yra „Wix Pro“ grafikos dizainerė nuo 2009 m. Ji taip pat yra socialinės žiniasklaidos superheroja.

Panaudojęs kiekvieną svetainių kūrėją, priėjau išvadą, kad Wix.com pranoko visus lūkesčius. „Wix“ padarė tokius žingsnius, kaip negalėjo patikėti, ir aš jų paslaugomis naudojuosi nuo 2009 m., Kai pirmą kartą įkūriau savo mažą verslą.

Be to, kad „Wix“ redaktorius nuolat tobulėja, jame yra naujų ir patobulintų funkcijų, kurios padeda lengviausiai išnaudoti visas savo galimybes; „Wix“ bendruomenė yra šilta, kur „Wix“ darbuotojai ir „Wix“ dizaineriai bendrauja ir palaiko vieni kitus. Sveika konkurencija, galimybės tiesiog niekada nesibaigia.

Aš dažnai aiškinu „Wix.com“ kaip „Photoshop Web Design“ dėl laisvės, kurią jums suteikia tiesiog kurimas. Šimtai jūsų turimų puikių įrankių, kurie tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Tai yra viskas, ko galite paprašyti, kad sukurtumėte viską, ką galite įsivaizduoti. Tai panašu į magiją, spustelėkite „Atlikta“!

Kai pirmą kartą pradėjau, neturėjau visiškai jokios interneto svetainių kūrimo patirties ar lėšų samdyti žiniatinklio dizainerį, todėl pradėjau tyrinėti savo galimybes. Būtent tada, kai apmaudžiai atsisakau kitų variantų, kurie privertė mane laikytis maketo ar formato, suklupo Wix.com.

Wix nepaisė visų taisyklių; tai davė man tuščią drobę, kad galėčiau tiesiog žaisti su savo širdies turiniu ir tokia laisve, kurią įsimylėjau. Didžioji „Wix“ dalis yra ta, kad kiekvienam yra kažkas, nesvarbu, ar turite 5 minutes ar 5 dienas praleisti svetainėje.

Puikūs iš anksto paruošti šablonai, turima tuščia drobė, leidžianti sukurti visiškai ką nors iš savo vizualizacijų (ir įrankius, palaikančius tai) ir faktas, kad ji „Wix Pros“ klientams ir klientams atvėrė visiškai naują dizaino pasaulį..

Davidas Attardas

Davidas Attardas

~ Davidas yra žiniatinklio dizaineris, žinomas daugelio internetinių svetainių kūrėjas ir „DART Creations“, tinklalapio žmonėms, dirbantiems su svetainėmis, įkūrėjas..

Dieną ir amžių, kai svetainė yra tokia būtina verslo dalis, puiku, kad žmonės, kurie neturi prieigos prie žiniatinklio kūrėjo (dėl kokių nors priežasčių), turi puikias alternatyvas..

Reikia tai pamatyti iš daugelio mažų įmonių, norinčių naudotis žiniatinkliu, perspektyvos, tačiau neturinčios nė žodžio, nuo ko pradėti.

WIX yra puikus pasirinkimas. Dirbtinis dizaino intelektas verčia kurti puikios išvaizdos svetainę per trumpą laiką arba iš viso to nereikia..

Būdamas tokiu paprastu, žingsnis po žingsnio vedliu, kuris prašo tokių dalykų kaip svetainės kontekstas (internetinė parduotuvė, drabužiai, kūdikis?), Tada prašo jūsų adreso, telefono, socialinio tinklo informacijos ir sukuria visas svetaines nuo nulio. Aišku, reikiamą laiką galima pakeisti ir patobulinti, tačiau pagrindai yra nustatyti.

Iš esmės tai labai supaprastinta turinio valdymo sistema, kurioje neabejotinai daug dėmesio skiriama paprastos naudotojo patirties kūrimui žmonėms, kuriems reikia sukurti svetainę (bet nežinai, kaip)..

Tai nenori būti „WordPress“ ir niekada negali būti toks lankstus, tačiau tai yra tinkamas įrankis smulkiajam verslui, kuriam tiesiog reikia pagalbos rankos kuriant svetainę už palyginti nedidelį mokestį.

Angelikas

Angelikas

~ Angelique yra internetinių svetainių kūrimo agentūros „Fresh Pixel“, teikiančios profesionalias internetines paslaugas, įskaitant mažų įmonių steigimo svetaines, elektroninės komercijos sprendimus ir pilnų paslaugų individualių svetainių kūrimą, taip pat prekės ženklo, SEO ir internetinės rinkodaros paslaugas, įkūrėja..

Kalbant apie priglobtų svetainių kūrėjus, mano asmeninis pirmenybė dažniausiai yra „Wix“ dėl galimybės, kad svetainė būtų sukurta ir gana greitai paleista pagal jų temas. Nors svetainių kūrėjai nėra tinkami visiems, jie ypač naudingi pradedančioms mažoms įmonėms.

Visi svetainių kūrėjai turi „pro“ ir „con“, o mes atsargiai elgiamės su visais klientais, kad atliktume matematiką ir apsvarstytume internetinių svetainių kūrėjų metinius mokesčius ir atsargiai tai įvertintume su tradicinėmis svetainių platformomis..

Elektroninės komercijos sprendimai yra gana riboti ir aš jų nerekomenduočiau, jei klientui reikia elektroninės prekybos svetainės ar sudėtingesnės svetainės, tokios kaip narystės zona ar prisijungimo galimybės. Tokiais atvejais „WordPress“, kuri taip pat teikia „drag / drop“ redaktoriaus galimybes, yra geresnė parinktis, leidžianti kurti patikimesnes svetaines ir pigesnė nei metiniai svetainės kūrėjų mokesčiai..

Kuriu svetainę daugiau nei dešimt metų ir sukūriau daugiau nei 200 svetainių, pradedant nuo mažų portfelių ir baigiant didelėmis individualizuotos versijomis – dizainas / rinkodara ir prekės ženklo kūrimas eina kartu, o viskas susiję su emocinio ryšio su kliento auditorija sukūrimu..

Romi Brayer

Romi Brayer

~ „Romi“ yra interneto dizainerė ir socialinės žiniasklaidos kompanijos „Quick Sites International“ partnerė. Romi ir jos partnerė Maya įkūrė savo verslą prieš dvejus metus ir jiems pavyko suprojektuoti dešimtis svetainių (ir suskaičiuoti).

Remdamiesi savo patirtimi sukūrę dešimtis svetainių, „Wix.com“ yra lengviausia pasidaryk pats „platforma“ mažoms įmonėms.

Mažas verslas turi ribotus išteklius savo skaitmeniniam vaizdui ir neturi laiko mokytis sudėtingesnių platformų, tokių kaip „WordPress“. „Wix“ savo klientams siūlo įvairias gražias temas, leidžiančias jiems greitai ir intuityviai redaguoti, nereikia koduoti, ir turi šimtus programų, kurias galima naudoti tiek „Freemium“, tiek „Premium“ planuose..

Aš labai rekomenduoju „Wix.com“ verslui, kuris planuoja savo pirmąją svetainę, neturinčią patirties arba turinčią ribotus išteklius. Tai ypač naudinga, jei įmonei reikalinga portfelio svetainė arba paprasta elektroninės komercijos svetainė.

„Wix“ platforma buvo atnaujinama kas kelias dienas su naujausiomis dizaino ir valdymo funkcijomis, kurios suteikia vis daugiau galimybių dizaineriui ir pačiam verslui..

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ 2010 m. Lapkričio 8 d. – 2014 m. Kovo mėn. JAV „ArenaWix“ „Roshain“ įmonei buvo suteiktas „Bronzos“ „Wix Pro Web Designer“ statusas. Jis tapo pirmuoju „Wix Pro Designer“ Pietų Azijos regione..

Geriausias priglobtų svetainių kūrėjas, kuriantis smulkaus verslo svetainę, yra „Wix“.

Aš tikrai rekomenduoju, nes tai yra labai lengva platforma norint sukurti svetainę, be to, joje yra daug programų, kurias naudoti.

Galime sukurti gražias „Wix“ svetaines, o joje nėra didelių „Wix“ skelbimų, skirtų nemokamiems vartotojams. „Wix“ taip pat siūlo prieglobą visą gyvenimą nemokamai vartotojams.

Kathy Powell

Kathy Powell

~ Kathy yra „Tie National“, LLC rinkodaros vadovė. „Kathy“ panaudojo savo talentus kurti ir valdyti naujus departamentus nuo pat pradžių, kad užtikrintų įmonės augimą ir klientų pasitenkinimą..

Anksčiau kelis kartus naudodavau „Wix“ smulkioms įmonėms ir naujausiam mūsų svetainės dizainui. Naujiems dizaineriams WIX pateikia puikius pradedančiųjų šablonus, kuriuos galima pritaikyti, tuo pačiu išlaikant svetainę labai profesionalią.

Tiems, kurie turi daugiau projektavimo patirties, WIX šablonai gali būti puikus įkvėpimo šaltinis, nuo kurio galima atsitraukti, bet taip pat leidžia kurti svetainę iš tuščios drobės. Visi elementai yra tinklaraščiams, vaizdams, animacijai ir, svarbiausia, SEO.

Aš nesusitvarkau su visais kodavimo kūrėjais, tačiau naudojant WIX šios žinios manęs nevaržo, o mano dizainas ir naršymo pojūtis gali tapti svarbiausiu dalyku. Dar geriau, kad galiu atlikti pakeitimus skrydžio metu, nereikia samdyti kūrėjo, kuris atnaujintų kodavimą.

Jimas Chadoulasas

Jimas Chadoulasas

~ Jim baigė meną & Dizaino AKTO mokykla (1996–1999) kaip grafikos dizainerė. Anksčiau jis dirbo laisvai samdomu žurnalų iliustruotoju. Šiuo metu jis kuria svetaines mažoms įmonėms, kurioms reikia naujos naujos svetainės.

„Wix“ yra lengviausias svetainių kūrėjas / redaktorius, leidžiantis paprastiems vartotojams pristatyti savo darbus. Verslo veikla, paslaugos, elektroninė parduotuvė ir daugelis kitų. „Wix“ seka naujausias technologijas su daugybe puikių įrankių, kurie padeda sukurti labai modernią ir draugišką svetainę. Šimtai papildomų programų taip pat galėtų padėti įgyvendinti unikalius projektus.

WIX taip pat teikia rinkodarą, reklamą, informacinius biuletenius, SEO, analizę, akcijų vaizdus ir vaizdo įrašus. Turi visą tinklalapio, skirto smulkiajam verslui, kūrimo paketą, nei kiti internetinių svetainių kūrėjai.

Jessica Palotas

Jessica Palotas

~ Jessica yra talentinga interneto dizainerė ir socialinės rinkodaros specialistė, turinti nepaprastų žiniatinklio kūrimo įgūdžių.

Mes tikime, kad „Wix“ yra geriausias svetainių kūrėjas. Mes naudojome daugybę kitų platformų, beveik visas, kurios yra ten.

„Wix“ yra pats lengviausias naudoti, be to, jis leidžia kūrybiškai kurti savo idėjas ir idėjas, tačiau vis tiek teikia nuostabią HTML svetainę, kurią lengva naudoti ir peržiūrėti, nenaudojant mažai HTML kodų ar visai jų nenaudojant..

Sukūręs savo klientų svetainę, paprastai galiu pateikti „pasidaryk pats“ nuorodas, kad padėčiau jiems patiems pasidaryti naujinius. Tai suteikia jiems galios, pasitikėjimo savimi ir patogumo išlaikyti savo svetainę. Jei jie turi kokių nors problemų, jie visada gali susisiekti su manimi arba susisiekti su „Wix“ pagalbos tarnyba, neturėdami klausimų!

Aš myliu „Wix“ ir penkerius metus kūriau su ja. Aš sukūriau šimtus ir šimtus svetainių iš keksiukų verslo, bankų ir gydytojų!

Joshua Moranas

Joshua Moranas

Kaip grafikos dizaineris, „WiX“ būtų mano pasirinkimas tarp kitų svetainių kūrėjų.

Pagrindinė priežastis būtų jo gebėjimas dirbti su tuščia drobe, be šablono ir visiškai pritaikomu.

HTML tinklalapio požiūris patrauklus yra dėl visiško pritaikymo. Tačiau žlugdo tai, kad koduoti reikia daugiau laiko.

Naudodamas „WiX“, aš galiu sutelkti dėmesį į dizainą ir padaryti jį estetiškai patrauklų, taupydamas daug valandų kodavimo. Trumpesni terminai reiškia laimingesnius klientus.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy yra „Brown Owl Creative“, daugiadisciplininės dizaino įmonės JK įkūrėjas ir vykdantysis direktorius, daugiausiai dėmesio skiriantis prekės ženklo kūrimui, dizainui ir interneto plėtrai. „Brown Owl Creative“ sujungia dizainą ir technologijas, kad sukurtų prekės ženklus ir padėtų įmonėms augti tiek vietoje, tiek visame pasaulyje.

„Brown Owl Creative“ naudoja HTML5, CSS3 ir „JavaScript“ technologijas, kad sukurtų patrauklų ir novatorišką mobiliųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių ir stalinių kompiuterių potyrį mūsų klientų žiniatinklio sprendimams. Mes dirbame kai kuriose platformose, įskaitant „WordPress“, „Wix“, „SquareSpace“, „Webflow“ ir „Magento“.

Nė vienas svetainių kūrėjas, mano nuomone, nėra tobulas. Jie visi turi savo privalumų ir trūkumų. Man asmeniškai „Wix“ yra pats inovatyviausias draugas & mesti svetainių kūrėją tarp konkurentų.

Galite pasiekti aukšto lygio pažangų dizainą, nereikia žinoti, kaip koduoti, ir jie visada diegia naujas ir novatoriškas funkcijas, kurios, mano manymu, šiuo atžvilgiu lenkia konkurentus..

Tai yra svarbus aspektas, jei norite sukurti savo svetainę ant platformos, kuri gali augti kartu su jūsų svetaine, kai keičiasi jūsų reikalavimai.

Galimybė kurti staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems pritaikytą svetainę be kodavimo ar tobulinimo daro tai labai konkurencinga galimybe mažoms įmonėms ir pradedantiesiems, norintiems greitai, efektyviai ir neviršijant biudžeto sukurti interneto svetainę..

Aš tikiu, kad „Wix“ (nuo 2016 m. Liepos mėn. 88 mln. Registruotų vartotojų) augimą daugiausia lemia jų novatoriškas požiūris į naujų funkcijų kūrimą ir tai, kad mažosioms įmonėms yra patogu valdyti ir atnaujinti savo interneto svetaines nereikia samdyti kūrėjas gali padaryti mažus žiniatinklio atnaujinimus jų vardu.

Jie taip pat turi vieną iš stipriausių palaikymo infrastruktūrų, prieinamų tarp visų svetainių kūrėjų, ir toliau reaguoja telefonu ir el. Paštu apie palaikymą. Tai kartu su savo platformos lankstumu ir lengvu naudojimu daro juos rinkos lyderiais toje rinkoje, kurioje šiandien yra labai konkurencinga.

Sara A. Sherman

Sara A Sherman

~ Sarah yra illustrateddomain.com įkūrėja, ji yra apdovanojimus laimėjusi „Wix Certified Design Pro“ ir kuria svetaines nuo 2010 m. Jos ankstesnė verslo konsultantės ir rinkodaros ekspertės patirtis padeda klientams apibrėžti internetines strategijas..

Mano nuomone, „Wix“ yra absoliučiai geriausias mažo verslo platformos pasirinkimas.

Vartotojai gali sukurti nuostabias svetaines už dalį kainos, kurią mokėtų su kitomis platformomis. Ji turi vilkimo ir išmetimo technologiją, kuri padeda mažai žiniatinklio patirties turintiems vartotojams sukurti puikią svetainę. Jei profesionalas kuria jūsų „Wix“ svetainę, jums nesunku išmokti valdyti savo svetainę.

Mažoms įmonėms „Wix“ pagrindinės programos funkcijos yra „vieno langelio“ internetinė parduotuvė, kurioje viskas yra po ranka, kad būtų galima ne tik sukurti svetainę, bet ir valdyti savo klientą bei jo klientų įsitraukimą vienoje vietoje..

„Wix“ funkcijos apima:

 • Švarus gražus internetinis dizainas
 • Lengvas naudojimas
 • Paprastas, efektyvus SEO (be ajax)
 • „Pro“ fotogalerija
 • „Wix Backend“ – valdyti savo klientus, kontaktus ir klientus
 • „Parallex“ ir reaktyvus dizainas („Wix Columes“)
 • El. Pašto rinkodaros valdymas („Wix Shout Out“)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio yra skaitmeninės agentūros „Unraveled Media“, teikiančios pasirinktinių svetainių dizainą ir SEO paslaugas, generalinis direktorius. Jis taip pat yra grafinio dizaino rinkos „Boonle.com“ įkūrėjas.

Nors kuriu svetaines keliose platformose, „Wix.com“ dažniausiai dirba geriausiai, kai kalbama apie smulkaus verslo svetaines. Aš dažnai rekomenduoju „Wix“ mažų įmonių savininkams dėl šių priežasčių:

Prieinamumas

Paprastai pagal užsakymą sukurtos „Wix“ svetainės sukūrimas, palyginti su „WordPress“ svetaine, yra kur kas mažesnis. Paprastai taip yra dėl to, kiek laiko reikia „Wix“ svetainės nustatymui, palyginti su „WordPress“ svetaine.

Greitas nustatymas & naudojimo paprastumas

Dėl labai lengvai pritaikomo „drag-and-drop“ redaktoriaus, puikiai atrodančios svetainės nustatymą dažnai galima atlikti per trumpą laiką, kai susipažinsi su platforma..

Priežiūra

Mokyti klientus, kaip valdyti ir redaguoti savo „Wix“ svetaines, yra daug lengviau nei „WordPress“ svetainėse. Paprastai klientai greitai supranta „nuvilkimo“ kūrėjo sąvoką ir yra dėkingi, kad patys gali atlikti pagrindinius redagavimus, pvz., Pridėti nuotraukų ar pakeisti tekstą. Palaikymo dokumentus taip pat rasite tik vienu paspaudimu.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz yra interneto dizainerė ir tinklaraštininkė, kurios tikslas – padėti žmonėms pradėti savo tinklaraštį nuo nulio. Ji teikia nuoseklias mokymo programas ir patarimus, su kuriais galima reaguoti, taip pat siūlo kodavimo paslaugas, kad būtų galima pritaikyti „Squarespace“ šablonus..

Kai galvoju apie profesionaliai atrodančias mažų įmonių svetaines, iškart pagalvoju apie „Squarespace“. Aš manau, kad jis ten yra geriausiai apgyvendinamas svetainių kūrėjas, o ne dėl savo populiarumo. Man atrodo, kad „Squarespace“ yra geriausias sprendimas savarankiškam verslo tinklalapiui sukurti, daugiausia dėl šių trijų pagrindinių aspektų:

1. Atsakomieji šablonai: Aš esu labai atsakingas už svetainių reagavimą ne tik todėl, kad tai leidžia jūsų auditorijai efektyviai naršyti po jūsų svetainę, kai jie keliauja, bet ir todėl, kad tai leidžia jiems žinoti, kad rimtai žiūrite į savo verslą ir atkreipiate dėmesį į detalės, kurios pernelyg dažnai yra ignoruojamos.

Visi „Squarespace“ šablonai visiškai reaguoja ir net jei pridedate kokių nors elementų iš trečiųjų šalių šaltinių, kurie yra nereaguoja , galite lengvai juos patobulinti įvesdami į redaktorių keletą CSS eilučių

2. Pritaikymas: jei norite, kad jūsų svetainė būtų įsimintina ir visiškai pritaikyta jūsų prekės ženklui, turite įdėti į ją darbą. Tai reiškia, kad turite sugebėti redaguoti, pasirinkti spalvas ir pasirinkti šriftus kiekvienam jūsų svetainės elementui.

Naudodamiesi „Squarespace“ stiliaus rengykle, galite pakeisti beveik kiekvieną savo svetainės aspektą, įskaitant mygtukus, daliklio spalvas, šriftus, teksto spalvą, užpildymą ir kt., Kad galėtumėte sukurti visiškai suasmenintą svetainę be jokių kodavimo įgūdžių. Be to, jei jūs žinote apie HTML ir CSS, turite galimybę dar labiau pritaikyti savo svetainę dėl daugybės kodo įpurškimo sričių, esančių visuose šablonuose..

3. Kainodara: Kai pradedate verslą pagal biudžetą, gali kilti pagunda ieškoti pigiausių galimų variantų, tačiau kalbant apie svetainių platformas aš griežtai nesutinku. Patikimas statybininkas, suteikiantis jums visas jums reikalingas ir dar daugiau funkcijų, dažnai pateikiamas su kainų etikete. Laimei, „Squarespace“ planai yra labai prieinami ir visada galite pasirinkti naujovinti, augant jūsų verslui.

Patalpintų svetainių kūrėjų dalykas yra tas, kad net jei jie visi gali pasiūlyti patogią vartotojo sąsają, platų šablonų asortimentą ir net nemokamas paskyras, turite eiti su tuo, kuris padės sukurti tinkamas buvimas internete. Štai kodėl aš rekomenduoju „Squarespace“ visiems, norintiems pradėti ilgalaikį verslą internete

Jeffas Milleris

Jeffas Milleris

~ Jeffas yra „HellothisisJeff Design“, savarankiško prekės ženklo ir internetinio dizaino parduotuvių, skirtų pelno nesiekiančioms organizacijoms, bažnyčioms ir mažoms įmonėms, savininkas ir konceptualus menininkas..

Kiekvienam interneto projektui yra skirtingi apsvarstymo reikalavimai ir tikslai, kuriuos reikia pasiekti, todėl, deja, nė viena tobula platforma neveikia kiekvieno kliento. Tačiau naudojant „Squarespace“ kaip visišką savarankiško interneto sprendimą, daugeliui mažų įmonių, ne pelno siekiančių ir bažnyčių, su kuriomis dirbu, dažniausiai yra prasmingiausia..

Kūrybiškai „Squarespace“ siūlo gražiai švarius šablonus, kurie puikiai tinka perteikti įtikinamas prekės ženklo istorijas. Galimybė suteikti mūsų pačių tinkinimus naudojant CSS, taip pat įsigilinti į kūrėjų platformą iš tikrųjų išskiria „Squarespace“ kaip tikrą dizainerio įrankių rinkinį. Jų yra labai mažai, ko neįmanoma padaryti jų rėmuose.

Tačiau didžiausios savybės yra susijusios su klientu, kalbant apie intuityvų turinio valdymą ir svetainės priežiūrą. Mano klientams patinka, kaip lengva sukurti dinamiškus naujų puslapių išdėstymus naudojant nuvilkimo redaktorių ir visiškai valdyti savo svetainės hierarchiją..

„Squarespace“ taip pat siūlo daugybę pranašumų užkulisiuose, tokius kaip SSL saugumas, el. Prekybos įrankiai, įvairios pagrindinės integracijos ir puikus klientų aptarnavimas.

Apibendrinant, man patinka naudotis „Squarespace“, nes tai yra greita ir lengva, kartu teikiant aukščiausio lygio dizaino ir turinio sprendimus, kurie man padeda praktiškai papasakoti savo klientų istorijas..

Josiahas Nelsonas

Josiahas Nelsonas

~ Josiah per pastaruosius 5 metus laimėjo 5 apdovanojimus už interneto dizainą. Šiuo metu jis kuria interneto svetaines tik privatiems klientams ir visą darbo dieną valdo savo įmonę „ReadySettle“. Savaitgalį jis sukūrė savo įmonės svetainę.

Iš visų pretendentų „Squarespace“ yra tas, kurį aš galų gale pasirinksiu. Jie pasižymi labai paprastais, intuityviais įrankiais, kartu užtikrindami švarų dizainą ir stilių. Aš turėjau daug smulkaus verslo savininkų ir verslininkų draugų, naudojančių „Squarespace“, ir gražus dalykas yra tai, kad jie sukuria savo kodą, kad dirbtų kartu tikrai gerai.

Tinklalapio įrankiai, kuriuose naudojamos grafinės sąsajos, turi sukurti tokius konteinerius kaip dėlionės, kad būtų galima vilkti ir mesti. Daugeliu atvejų tai būna sudėtingas nesuderinamų dizaino elementų ir spalvų nenuoseklumas.

Tačiau „Squarespace“ tai daro gražiai, naudodamas kitokią techniką, kuria nesinaudoja daugelis kitų žaidėjų. Tai labai akivaizdu iš to, kaip greitai įkeliami puslapiai, kaip greitai reaguojama į svetainę, ir tiesiog pastebimas bendras autentiškumo ir kokybės jausmas, kurio jūs tiesiog negalite gauti iš daugumos nutempimo platformų..

Apskritai, „Squarespace“ yra pagrindinis mano, kaip žiniatinklio valdytojo, pasirinkimas. Nelabai daug platformų gali atitikti kainą ir patogumą naudotis, palyginti su galutiniu rezultatu – aukštos kokybės, reaguojančia svetaine, kuri efektyviai perduoda svetainės pranešimą ir daro tai tokiu būdu, kuris yra labai malonus akiai..

Dilanas Seegeris

Dilanas Seegeris

~ Dylanas yra Niujorke įsikūrusios kūrybinės studijos „Lovably Inc.“ įkūrėjas, kurio pagrindinis tikslas – skleisti ilgalaikes idėjas iš viso pasaulio, naudojant apgalvotą, į tikslą orientuotą dizainą. Įkurta 2014 m., Kad aukščiausios klasės dizaino paslaugos būtų prieinamesnės, mes padėjome dešimtis puikių idėjų paversti gražia realybe..

Kvadratas yra mažoms įmonėms geriausiai pritaikytas svetainių kūrėjas, nes tai leidžia plačiai ir kūrybiškai pritaikyti, išlaikant paprastumą ir eleganciją, kurio dauguma paslaugų net nepriartėja prie.

„Squarespace“ suteikia mūsų klientams galimybę lengvai pridėti ir redaguoti turinį savo svetainėse ir užkrauna sunkią žiniatinklio sąrankos valdymo naštą..

Galiausiai, „Squarespace“ pagalba visą parą ir visą parą yra aukščiausio lygio ir visada pasirengusi padėti. Jūs negalite to įveikti.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan yra „UX“ dizainerė ir „Crafting Creative“ įkūrėja. Ji dirba kartu su kūrybingais verslininkais kurdama svetaines, kuriomis būtų lengva naudotis, kurios sukuria patikimumą ir pritraukia daugiau klientų į savo skaitmenines slenksčius. Ją galite rasti „Twitter“ ar „Instagram“ @MeghanCreative.

Geriausias, priglobtas svetainių kūrėjas ir pats, kurį naudoju aš pats, ir savo klientams, yra „Squarespace“. „Squarespace“ yra viskas viename sprendimas: jie rūpinasi priegloba, per juos galima nustatyti jūsų domeno vardą ir lengvai integruoti į „Google Apps“. Jie taip pat neseniai pradėjo siūlyti nemokamus SSL sertifikatus, kurie (nerd-alert) reiškia, kad jūsų svetainės URL pradžioje turės https: //, pranešdamas vartotojams, kad tai saugu naudoti tinklalapį..

Kodėl tai svarbu? Kadangi nuo 2017 m. „Google“ imasi veiksmų nesaugiose svetainėse ir jūsų, galbūt, nepažymėta SSL magija, gali būti pažymėta kaip nesaugi. Geros naujienos yra tai, kad naudojant „Squarespace“ jums net nereikia jaudintis.

Be visų nemandagių SEO funkcijų, kurias turi „Squarespace“, man patinka, kad ji patogi ir pritaikoma vartotojui. Su gražiomis temomis ir nuleidžiamu redaktoriumi tai yra viena iš paprasčiausių platformų naudoti internete. Ne tik tai, bet jie iš tikrųjų daro gana nesudėtingą tinkinti, suteikdami galimybę įtraukti į savo CSS, HTML ir „JavaScript“..

Aš naudojau „WordPress“, „Weebly“, „Wix“, „Webflow“ ir nuo pat pradžių pritaikiau tinkintą svetainę. Remdamasi visa patirtimi, aš pastebėjau, kad „Squarespace“ yra geriausias svetainių kūrėjas, skirtas mažų įmonių savininkams. Tai lengva naudoti, jame yra puikus integruotų funkcijų rinkinys ir jis leidžia nustatyti tinklaraštį, kad pritrauktumėte daugiau internetinio srauto į savo verslą.

„Zoran Bosancic“

„Zoran Bosancic“

~ „Zoran“ įkūrė skaitmeninės rinkodaros agentūrą „POINT OUT“, kur jis dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Aquafresh“, BMW, „Cisco“, „GlaxoSmithKline“, „Peugeot“, „Sensodyne“ ir „STIHL“. Jis padarė savo asmenine misija padėti kiekvienam trokštančiam asmeniui pradėti verslą, kurį jam patiks kurti.

„Squarespace“ nesiūlys „WordPress“ lankstumo. Bet tai pasakytina apie bet kurį kitą svetainių kūrėją.

Jo taip pat neturi toks paprastas statybininkas, kokį turi Weebly. Ir galbūt ji neturi tokios didelės šablonų kolekcijos kaip „Wix“.

Vis dėlto geriausias internetinių svetainių kūrėjas yra „Squarespace“. Nuleisti rankas.

Kodėl? Jis yra viršuje, kiekvienoje kategorijoje. Be to, jis ypač išsiskiria, kai reikia ryžtingų sprendimų, tokių kaip dizainas, bendrumas ir SEO parengtis. Visi šablonai yra jautrūs. Jie veikia taip pat puikiai jūsų darbalaukyje, kaip ir jūsų telefone. Tai ypač svarbu kaip neseniai pirmą kartą visame pasaulyje mobiliojo interneto naudojimas viršijo darbalaukį.

„Squarespace“ sudarė puikų naudojimo paprastumo, dizaino lankstumo ir geriausios UI / UX praktikos derinį.

Kadangi esate mažas verslas, neturėtumėte praleisti per daug laiko tvarkydami savo svetainę, o verčiau kurkite savo verslą. Jūsų svetainė turėtų padėti jums išnaudoti visas atsirandančias internetinio verslo galimybes, tuo tarpu ji neturėtų sunaudoti brangaus laiko ir energijos..

Būtent tai jūs gaunate su „Squarespace“.

Tiesą sakant, jums pribloškia tai, ką galite padaryti. Tokie šablonai kaip Ramusis leis jums suprojektuoti savo svetainę, kad ji jaustųsi taip, lyg ji būtų gaminama pagal užsakymą. Galite turėti visus reikalingus valdiklius, pasirinkimo blokus ir CTA mygtukus. Jis taip pat integruojamas su „Leadpages“, „ConvertKit“ ir kitomis populiariomis programomis.

Iš esmės „Squarespace“ siūlo viską, ko jums prireiks kaip smulkaus verslo. Ir jie siūlo tai už priimtiną kainą.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ „Diogenes“ turi daugiau nei 9 metų patirtį kuriant ir plėtojant svetaines, taip pat didelę patirtį IT ir fizinių gaminių projektavimo srityje..

Aš rekomenduoju „Squarespace“ kaip geriausią svetainių kūrėją. Lauko erdvė turi:

1. Parama 24/7,

2. Didelė specialistų bendruomenė,

3. Geriausiai suprojektuoti, visiškai reaguojantys šablonai ir

4. Turinio valdymo sistema, kuri yra ypač lanksti.

Alyssa Hopkins

Alyssa Hopkins

~ „Alyssa“ padeda smulkioms įmonėms auginti savo auditoriją kurdama „kick-ass“ dizainus ir fotografuodama.

Man labiau patinka „Squarespace“ dėl kelių priežasčių:

1. „Squarespace“ siūlo gražiai suprojektuotas svetaines, kurios leidžia bet kada pakeisti šablonus neprarandant turinio. Jei norite pakeisti savo „Wix“ šabloną, turite pradėti iš naujo ir prarasti turinį, o tai yra skausmas!

2. Kvadratas yra atsakingas. „Wix“ leis jums paslėpti tam tikrus dalykus mobiliajame telefone, tačiau daugumai mano klientų jie nenori kurti mobiliųjų svetainių atskirai, jie nori suprojektuoti vieną svetainę, o kodas turi likusią dalį.

3. „Squarespace“ palaiko fantastišką palaikymą visą parą. Rasti ką nors, ką kalbėti „Wix“, yra Skausmas. Jie turi didžiulį hep forumą, tačiau kartais reikia kalbėtis ar siųsti el. Laišką asmeniui, užuot praleidus valandas ieškant savo sprendimo forumų. Aš ten buvau, ir tai nėra smagu.

4. „Squarespace“ siūlo neribotą pralaidumą, skirtingai nei „Wix“. Tai yra didžiulis dalykas, jei tikitės, kad jūsų svetainėje bus daug lankytojų, ir jei jūsų svetainėje yra daug turinio, kurį reikia greitai įkelti. „Wix“ turi per daug pralaidumo apribojimų.

5. Aikštę sukūrė dizaineriai. Visi jų šablonai atrodo aukščiausio lygio. Jis turi labiau struktūruotą tempimą & lašas, palyginti su Wix. „Wix“ mokymosi kreivė gali būti lengvesnė nei „Squarespace“, tačiau kai suprantate svetainės kūrimo pagrindus, tai padaryti labai lengva.

Dovydas vadovas

Dovydas vadovas

~ Davidas 3 metus buvo Squarespace specialistas ir asmeniškai pastatė apie 100 Squarespace svetainių. Jis yra „DesignLive“, panašios į „Uber“, „Squarespace“ dizaineriui, įkūrėjas.

Aš turiu pasirinkti „Squarespace“. Pradinė priežastis, dėl kurios pradėjau kurti platformą, buvo ta, kad bandžiau išmokti kurti savo pirmojo verslo svetainę.

Išbandžiau visas kitas platformas („Shopify“, „Wix“, „Weebly“, „WordPress“ ir kt.) Ir niekas nebuvo tokia sudėtinga kaip „Squarespace“.

Jie daugiausiai galvojo, kaip pašalinti visas kliūtis, su kuriomis gali susidurti „pasidaryk pats“. Paprasčiau tariant, tai yra paprasčiausias būdas paprastam žmogui sukurti gražią svetainę.

Johnas Tindelis

Johnas Tindelis

~ Jonas yra transformuojanti kūrybinė jėga, teikianti idėjų, kultūros ir lyderystės antplūdį. Turėdamas daugiau nei 15 metų patirties, jis skatina komandinį darbą, užtikrina nuolatinį kūrybinį vadovavimą & produktų kūrimas.

Pirmiausia manau, kad aš juos visus panaudojau. Nuo priimamųjų iki savarankiškų sprendimų, turiu klientų, kurie nori konkretaus sprendimo, ir aš turiu mokėti dirbti su tuo, ką turi. Neseniai naudojuosi „Squarespace“ komercijos sprendimu.

Man patinka jų svetainių paprastumas, o jų e-komercijos sprendimas yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima nustatyti ir pradėti naudoti. Aš, kaip dizainerė, esu linkusi kurti savo svetainę ir niekada nepridėti turinio. „Squarespace“ sukuria tokias paprastas minimalias svetaines, kad aš nesipriešinu perdarymui ir pradedu į svetainę įtraukti turinį.

Vienas privalumas yra kaina, kurią tikrai galima įsigyti internetu ir susieti savo klientų susirašinėjimą („Mailchimp“, el. Laiškai), kad būtų galima sukurti puikų vartotojo įspūdį perkant internetu. Už mažiau nei 30 USD galite pradėti verslą internete, kuris atrodo puikiai ir veikia kaip visiškai internetinis mažmenininkas.

Jie nepriima jūsų pardavimo išpardavimų, kaip „Shopify“ ir kiti. Vienintelis žlugdymas, kurį turiu „Squarespace“ prekybos svetainėse, yra tas, kad turite tik vieną mokėjimo apdorojimo parinktį. Apskritai nemanau, kad būtumėte nusivylę jų platforma ir palaikymu.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta yra „Naya Traveler“ įkūrėja ir dizainerė. Ji buvo balsuota kaip viena geriausių „Squarespace“ svetainių pasaulyje.

Aš tikiu, kad „Squarespace“ yra geriausia savarankiškos svetainės platforma. Jie turi puikias trečiųjų šalių integracijas, tokias kaip „Adobe Typekit“, „Getty Images“ ir „Stripe“, kurios supaprastina kasdienę darbo eigą ir padeda svetainei atrodyti profesionaliai..

Jų šablonai yra aukščiausios kokybės dizaino, juos taip pat lengva pritaikyti naudojant kodą.

Galiausiai, „Squarespace“ turi didelę palaikymo bendruomenę, kuri naudinga vartotojams, turintiems mažai CSS / HTML žinių, norintiems pritaikyti savo svetaines paprastais kodo fragmentais..

Brandonas Brownas

Brandonas Brownas

~ Brandonas yra dizaineris, kilęs iš Atlanto, GA ir kuris specializuojasi prekės ženklo kūrime ir internetiniame dizaine. Brandonas taip pat bendradarbiauja su menininkais ir muzikantais kurdamas menininkus ir konsultuodamas su prekės ženklu.

Aš gyvenu ir kvėpuoju „Squarespace“, kai reikia dirbti su mažomis įmonėmis. „Squarespace“ puikiai tinka mažoms įmonėms, kurios orientuojasi į dizainą ir nori aktyviai dalyvauti kuriant jūsų svetainės estetiką..

Man patinka naudoti „Squarespace“ įmonėms, kurios tik pradeda veiklą ir domisi švariu, reaguojančiu dizainu. Smulkiojo verslo savininkai gali atlikti daugybę dizaino patobulinimų niekada neliesdami kodo. Vartotojai taip pat gali patirti patogią el. Prekybos sąsają, leidžiančią sklandžiai vykdyti parduotuvę iš „Squarespace“ svetainės..

Jei mažos įmonės nori modernaus, į įvaizdį orientuoto dizaino, būtinai apsvarstykite „Squarespace“.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola yra profesionalus fotografas. Jis sukūrė savo svetainę, už kurią buvo balsuojama kaip viena geriausių „Squarespace“ svetainių pasaulyje

Mano nuomone, „Squarespace“ yra geriausias internetinių svetainių kūrėjas, esantis interneto svetainėse.

Tai išskiria paprastumas: viskas sukurta atsižvelgiant į vartotojo patirtį ir skirta visiems žmonėms, kurie nebūtinai turi jokio žiniatinklio kūrimo ar programavimo pagrindų.

Tai nėra nieko išlaisvinančio, nes, būdamas smulkaus verslo savininkas, turbūt gyveni nuolatinėje idėjų uragane ir jaudiniesi parodyti / reklamuoti tai, ką darai, ir neturi nei laiko, nei įdomu išmokti dirbti su kodavimu ar projektavimu.

„Squarespace“ siūlo gražius reaguojančius šablonus, juokingai paprasta naudoti turinio nuleidimo ir nuleidimo sistemą, o visa tai – geriausias klientų aptarnavimas, kurį aš kada nors patyriau..

Aš, kaip fotografas, leidžiu mažiau laiko praleisti prie ekrano, norėdamas išsiaiškinti, kaip atlikti savo svetainės darbus, ir daugiau laiko fotografuoti bei atlikti savo darbą..

Brendanas Kennedy

Brendanas Kennedy

„Square“, mano nuomone, yra geriausias priglobtų svetainių kūrėjas, norint sukurti mažo verslo svetainę. Manau, kad tai platforma, kuri subalansuoja puikų dizainą ir yra patogi vartotojui.

Smulkaus verslo savininkas gali labai greitai suprojektuoti gražią svetainę, ir tai jiems sutaupys daug pinigų, kai jie keičiasi.

Be to, iš mano patirties, jie turi geriausią klientų aptarnavimą ir tikrai gerai dirba su mažų įmonių savininkais.

Sampathas S

Sampathas S

~ „Sampath“ yra profesionalus svetainių kūrėjas jau beveik 9 metus. Per tą laiką jis sukūrė daugiau nei 100 svetainių, kanalų & nukreipimo puslapiai. Jis kuria svetaines, kurios atitinka jūsų verslo tikslus ir gerai konvertuoja.

Aš dirbau su 7-10 svetainių kūrėjų, o „Squarespace“ yra vienas iš jų. Aš jį daugiausia naudoju kurdamas svetaines savo klientams, daugiausia asmeninį portfelį ir mažas įmones.

Jie turi įvairių tipų turinio blokus (tekstas, vaizdai, garso įrašai, nuotraukų galerijos, žemėlapiai ir kt.), Todėl darbas yra lengvesnis..

Nors esu profesionalus kelių CMS svetainių kūrėjas, jei manęs paprašytų nurodyti svetainės kūrėją, tai bet kurią dieną bus „SquareSpace“..

Štai kodėl.
* Galite pridėti pasirinktinį HTML & CSS kodas, skirtas pagražinti svetainę.
* Savo „Squarespace“ svetainėje galite integruoti beveik bet kurią programą (deja, dar ne „Zapier“), kuri yra didžiulis palengvėjimo ženklas. Negalite to padaryti su dauguma kitų svetainių kūrėjų.

Jei jums įdomu sužinoti, kuo ji išsiskiria iš kitų svetainių kūrėjų, pateikiame trumpą privalumų sąrašą.
Argumentai už

 • Puikus reaguojančių šablonų rinkinys
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Integruota elektroninės prekybos parduotuvė
 • Neribotas puslapių skaičius & raštai
 • Neribota vietos saugykla
 • Apsaugokite bet kokį puslapių skaičių slaptažodžiu

Tačiau, kaip ir bet kuris kitas produktas, „SquareSpace“ taip pat turi savo trūkumų rinkinį.
Minusai

 • Nėra nemokamo plano
 • Kartais kyla problemų dėl puslapio greičio
 • Mokėjimo procesorius gali naudotis tik juosta (tik)
 • Nėra narystės kūrėjo (ne blokuotojo)

Niekada nekalbėjau apie SEO, nes neturėdami tinkintos svetainės, jūs visada turėsite žinoti apie optimizavimą.

Jei ieškote svetainių kūrėjo, kad galėtumėte pradėti dirbti iš karto, ir nenorite nepatogių skelbimų visoje jūsų įmonės svetainėje, eikite į ją.

Už mažesnę nei 3 kavų kainą gausite saugią, SSL saugią svetainę (kas mėnesį), kad galėtumėte nustatyti savo verslo buvimą internete naudodami „Squarespace“..

Jaredas Gibbonas

Jaredas Gibbonas

~ Jaredas yra „Pocket Knife“, kūrybinės grupės, kuriančios ir kuriančios pasirinktines „Squarespace“ svetaines, vienas iš įkūrėjų..

Manau, kad „Squarespace“ yra puikus sprendimas norintiems susikurti smulkaus verslo svetainę.

Jie ne tik turi gražius šablonus, kuriuos gali naudoti kaip atskaitos tašką, bet ir įmonės ateityje gali lengvai valdyti savo svetainės turinį naudodamos intuityvią „Squarespace CMS“..

Edvardas Wisniewskis

Edvardas Wisniewskis

~ Edvardas praleido daugiau nei dešimtmetį kurdamas svaiginančius ir interaktyvius skaitmeninius potyrius. Šiuo metu jis yra „Radish Lab“ techninis direktorius ir dirba norėdamas valdyti technologijų komandą ir įgyvendinti novatoriškus technologinius sprendimus sudėtingiems iššūkiams, su kuriais susiduria socialinio poveikio organizacijos..

Mes rekomenduojame „Squarespace“. Tai nebrangu, paprasta naudoti ir jame yra sąsaja, kuria nesudėtinga per kelias minutes sukurti gražiai suprojektuotas svetaines..

„Squarespace“ siūlo aukštos kokybės ir gražius šablonus, kuriuose svarbiausia yra UX ir dizainas. Be to, siūlomos supaprastintos integracijos, „neįprastos“ el. Prekybos galimybės ir puikūs kūrėjų įrankiai, viršijantys tradicinės priglobtos svetainės galimybes. platformos.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

„Square“ yra vieta, kur būti, jei norite auginti savo prekės ženklą. Ši platforma niekada nestovi vietoje, o lankstumas šiais laikais yra esminis dalykas.

Kuriu tik „Squarespace“, nes tai yra platforma, kurioje gali atsiskleisti kūrybiškumas. Niekada nereikia jaudintis dėl saugumo ar netinkamų papildinių.

Mano tikslas yra nuolat ginčytis dėl savo pačios ribotumo ir visada atlikti nepaprastą darbą. Squarespace leidžia man tai padaryti!

Amitas Kumaras

Amitas Kumaras

~ „Amit“ yra aistringas skaitmeninis rinkodaros specialistas, turintis didelę patirtį filialų rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ir vaizdo įrašų rinkodaros srityse. Jis yra „RankMeUp Services“, skaitmeninės rinkodaros agentūros, kurios specializacija yra interneto svetainių srauto didinimas ir pardavimai internete, vienas iš įkūrėjų.

„Moonfruit“ bet kurią dieną jį laimės už galimybę pasiūlyti platų integruotų funkcijų asortimentą ir lengvai suprantamą bei valdomą vartotojo prietaisų skydelį. Jis turi nuostabią gaivinamų temų puokštę, iš kurios galima rinktis.

Galite paskelbti savo turinį ir būti tikri, kad jis automatiškai suderinamas su kompiuteriais, skirtukais ir išmaniaisiais telefonais. Tam tikru mastu jis rūpinasi ir SEO. Jūs netgi galite automatiškai bendrinti savo turinį įvairiose socialinėse medijose.

Kita svarbi priežastis, kodėl ji tampa tokia populiari, yra tai, kad atlikdami 3 paprastus veiksmus galite net įsteigti el. Prekybos parduotuvę. Jis veikia tiesiogiai naudojant nuvilkimo metodą ir yra labai patogus naudoti. Be to, jūs rasite „Google Analytics“ ir „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankius, integruotus į jo vartotojo sąsają, todėl visa tai patrauklesnė SEO..

Apskritai, „Moonfruit“ pagal visus standartus yra viena naudingiausių ir SEO funkcijoms naudingiausių savybių, skirtų jūsų turiniui sukurti.

Maksas Robinsonas

Maksas Robinsonas

~ Maxas Robinsonas yra „AIMS Web Design“ žiniatinklio dizaineris.

Mes visada naudojame „MoonFruit“ klientams, nepaisant palyginti senos vartotojo sąsajos, kuri, atrodo, atleido tiek daug žmonių.

Man labai patinka, kad suasmeninate kiekvieną svetainę ir kaip lengvai galima pridėti raštai ir tinklaraščiai.

Mes tik kada nors gavome teigiamų atsiliepimų apie svetaines, kurias sukūrėme naudodamiesi „MoonFruit“, ir visada sugebėjome parodyti savo klientui, kaip naudoti statybininką, kad jie patys galėtų atlikti pakeitimus..

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ „Shyam“ valdo skaitmeninio prekės ženklo ir interneto svetainių kūrimo paslaugų bendrovę.

Mano nuomone, „Weebly“ yra vienas iš paprastų, tačiau veiksmingų svetainių kūrimo įrankių, skirtų internetinių svetainių valdytojams. Jiems nereikia turėti programavimo įgūdžių, jie tiesiog turi nuvilkti svetainės ypatybes į svetainę, taigi, jei man reikės naudoti statybininko įrankį kuriant tinklalapį mažoms verslo įmonėms, pasirinksiu „Weebly“.

Įvairūs elementai, kuriuos galėsite įtraukti į tinklalapius, yra tekstas, vaizdai, vaizdo įrašai, mygtukai, „Google“ žemėlapiai ir kontaktinės formos. Vienas iš pagrindinių jos pranašumų yra tas, kad kurdami savo svetainę galite tuo pačiu metu pamatyti atspindžius puslapyje ir tempti elementus iš įrankių juostos į savo tinklalapio sritį..

„Weebly“ taip pat apima prieglobą – „Cloud hostingas“, kuri yra labai greita ir saugi sistema. Įkrovimo laikas daro įtaką jūsų reitingui paieškos rezultatuose, todėl jis turės ir SEO privalumų. Be to, tai taip pat leidžia jums kurti internetinius dienoraščius, kurie yra integruoti CMS. Tinklalapių valdytojams, norintiems pasirinkti el. Prekybos funkciją, jis siūlo puikų el. Prekybos svetainės sprendimą.

Visos parinktys yra geros, jei jūsų svetainės reikalavimai suderinami su jūsų svetainės specifikacijomis ir atitinka pagrindų ar svetainės kūrimo priemonės galimybes..

Visos geros internetinės svetainės

Kai konsultuojuosi su mažomis verslo įmonėmis, iš daugelio savininkų girdžiu, kad jiems tereikia mažos iki 10 puslapių svetainės, turinčios tekstą, vaizdus ir įdėtą „YouTube“ vaizdo įrašą. Jei bus taikomi tokie nedideli reikalavimai, „Squarespace“, „Weebly“ ar net WIX veiks puikiai. „Godaddy“ statybinis įrankis taip pat bus paprastas sprendimas mažoje svetainėje. Jums tereikia nuvilkti savo turinio, vaizdų, skaidrių, vaizdo įrašų ar kontaktinės formos daiktą.

Kai kurios programos, tokios kaip „Weebly“, „Squarespace“ ar „WIX“, taip pat pridėjo el. Prekybos funkcijas, taigi, kai reikia kelių produktų el. Prekybos poreikių, jie yra pasirengę naudoti įrankius kuriant jūsų internetinę parduotuvę..

Tam nereikia sudėtingų CMS, tokių kaip Magento, Prestashop ar WordPress, HTML programavimo žinių. Greitis taip pat bus tinkamas šioms platformoms, taigi tai yra dar vienas SEO veiksnys.

Labai ačiū visiems ekspertams, kurie dalyvavo šiame ekspertų susitikime! Jei turite klausimų, siųskite juos žemiau ir mes būtinai atsakysime. Jei ketinate kurti naują svetainę, praneškite man, kurią platformą ketinate naudoti.

Taip pat nepamirškite, kad dalijimasis yra rūpestingas. Padėkite mums skleisti šį įrašą pasidalindami juo su draugais ir stebėtojais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map