29 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš kuriant puikią svetainę

Tai sudėtinga, bet nėra sudėtinga. Kaip galima apibendrinti tai, kas kuriama svetainėje? Technologijų ir naujovių dėka palengvėjo techniniai svetainių kūrimo aspektai. Vis dar kliūva planavimui.


Naujos svetainės dažnai tampa pernelyg komplikuotos, net nespėjus jų paleisti. Statybininkai tai suvokia galvodami, kad visiems žmonėms tai turi būti viskas. Taip nėra. Žmonės nori mažiau, o ne daugiau. Čia yra 29 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš kuriant svetainę.

Sužinokite apie ekspertų žiniatinklio dizaino ateitį

Contents

1. Jūsų svetainės paskirtis

Maišymas ir derinimas daro daugiau žalos nei naudos. Laimėtos svetainės kuriamos ir parduodamos atsižvelgiant į išskirtinį dėmesį.
Daryk paprastai. Pasirinkite iš trijų strateginių variantų:

 • 1. Parduokite produktus ir paslaugas. El. Prekybos svetainė gali duoti pajamų ir pelno, tačiau norint ją sukurti ir valdyti dažnai reikia didelio biudžeto.
 • 2. Generuokite laidus. Galite sukurti ir parduoti tokio tipo svetaines už mažesnius pinigus. Nesigilinkite į tai, ko jums reikės norint sukurti kvalifikuotus ir stebimus klientus.
 • 3. Sukurkite įgaliojimus. Tai yra pigiausiai statomi. Naudokite vieną sąmoningumo ugdymui, tačiau atminkite, kad negalite jo naudoti norėdami parduoti daiktus ar generuoti potencialius klientus.

2. Tikslinės auditorijos apibrėžimas

Yra tik vienas būdas sėkmingai sukurti svetainę ar tinklaraštį. Turite būti geriausias, ką darote savo esamoje pramonėje.
Jei nesate geriausias pasaulio rinkos dalyvis, apibrėžkite siauriau. Kokioje nišoje esate geresnis (ar galėtumėte tapti geresnis) nei bet kuris kitas konkurentas?
Norėdami rasti šią nišą, užduokite šiuos tris klausimus:

 • 1. Ar jūsų rinkoje nėra skubių skausmų ar neracionalios aistros??
 • 2. Ar yra įrodymų, kad jie nori išspręsti šį skausmą ar aistrą??
 • 3. Ar turite tam unikalų sprendimą??

Jei teigiamai atsakote į visus tris klausimus, jūs turite apibrėžė savo tikslinę auditoriją.

3. Konkurentų tyrimas

Prieš net pradėdami nuo šių pastangų įsitikinkite, kad suprantate, kodėl tai labai svarbu. Tu nori konkurencingi tyrimai taigi galite padaryti tai, ko nedaro jūsų konkurentai.
Ankstesniame žingsnyje apibrėžėte savo tikslinę rinką. Laikas pamatyti, kaip jas pritraukia kitos svetainės. Naudokite šias priemones.

 • Alexa: Ši paslauga padės analizuoti srautą jūsų konkurento el. Prekybos parduotuvėje. „Alexa“ pateiks jums jų pasaulinį srautą ir auditorijos įžvalgą. Jūs sumokėsite už kai kurias išplėstines ataskaitas.
 • SEO knyga: Puslapių panašumo palyginimo įrankis: naudokite šią paslaugą norėdami palyginti konkurentų puslapių pavadinimus, meta informaciją ir įprastas frazes.
 • „Google AdWords“ raktinių žodžių įrankis: Nepraleiskite šios paslaugos. Naudokite jį raktiniams žodžiams ir srauto, kurį generuoja šie raktiniai žodžiai, kiekiui analizuoti. Galite ją naudoti norėdami įvertinti, kiek jūsų konkurencija moka už skelbimų paspaudimą.
 • „DomainTools“: Whois: Viskas, ko jums reikia, yra konkurentų URL. Gausite išsamų to domeno įrašą.
 • „SpyFu“: Ši mokama paslauga leidžia pamatyti, kuri „AdWords“ ir raktiniai žodžiai veikia jūsų konkurentus. Galite išvengti jų padarytų klaidų. Tai panašu į tai, kad visi jūsų konkurentai atliktų rinkos patikrinimą už 79 USD per mėnesį.

4. Pajamų gavimo strategijos ištyrimas

Ar pajamos yra viena iš jūsų svetainės sėkmės priemonių? Apsvarstykite vieną iš šių trijų strategijų:

 • 1. Narystės svetainė. Lankytojai registruojasi norėdami pasiekti jūsų turinį. Jie perka konkrečius produktus ar paslaugas.
 • 2. Prenumeratos arba mokamoji siena. Lankytojai moka periodinį mokestį, kuris suteikia jiems prieigą prie viso turinio, kol baigsis jų prenumerata.
 • 3. Parduokite turinį. Tai turi turėti vertę ir būti aktuali. Savo svetainėje vis tiek galite parduoti produktus, net jei neturite savo. Tapkite kito prekės ženklo produktų partneriu. Jūs uždirbate komisinius už kiekvieną parduotą produktą. Jei tik pradedate gauti pajamų iš savo svetainės, ši parinktis gali būti jums tinkama. Nesunku rasti partnerių programas. Vykdykite paiešką pagrindine savo svetainės tema, po kurios rašomi žodžiai „partnerių programa“.

5. Biudžeto nustatymas

Realistinio biudžeto nustatymas prasideda nuo idėjos, ką norite padaryti svetainėje, supratimo. Pažvelkite į tris pagrindines sritis:

 • Dizainas. Kiek norite pritaikymo? Ar veiks standartinė „WordPress“ tema? Ar jums reikia pritaikyto dizaino nuo pat pradžių? Pagrindinis biudžeto veiksnys greičiausiai bus grafikos poreikiai.
 • Turinys. Kiek unikalaus turinio jums reikės? Turinys yra copywriting.
 • Funkcionalumas. Užduokite sau šiuos klausimus, kad nustatytumėte jūsų svetainės veikimo išlaidas:

Ar jums reikia daugiau nei pagrindinės kontaktinės formos?
Ar norite siūlyti atsisiuntimus??
Ar norite sekti laidus iš formų??
Ar jums reikės elektroninės komercijos, ir jei taip, tai kokio tipo mokėjimo būdai?
Ar norite optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms (SEO)?
Ar jums reikės W3C ar kito atitikimo?

Pridėkite biudžeto eilutes iš šių trijų sričių prie šio pagrindinio svetainės komponentų ir išlaidų sąrašo:

 • Domeno vardas – 10 USD per metus
 • Hostingas – nuo 10 iki 100 USD per metus (atsižvelgiant į srautą ir prieglobos paslaugas)
 • Interneto planavimo, kūrimo ir kūrimo laikas – 60 ir daugiau valandų
 • Tęstinė svetainės priežiūra – 500 USD per metus ir daugiau
 • Rinkodara jūsų svetainėje internete – 750 USD per mėnesį ir daugiau

Visos šios išlaidos suteiks jums bendrą supratimą, kiek kainuos jūsų svetainės sukūrimas ir priežiūra. Turėsite savo biudžetą.

6. Domeno registravimas

Norint gauti domeno vardą, reikia užregistruoti vardą organizacijoje, vadinamoje ICANN. Tam naudojate domenų vardų registratorių. Jūs sumokėsite jiems registracijos mokestį, kuris už šį vardą kainuoja nuo 10 USD iki 35 USD.
Jūsų pasirinktas registratorius yra asmeninio pasirinkimo dalykas. Paklauskite pažįstamų žmonių rekomendacijų. Įsitikinkite, kad jie yra akredituoti ICANN.

Registratoriai uždirba pinigus apmokestindami pridėtinės vertės paslaugas. Neskubėkite suprasti, kas siūloma. Gerbiami registratoriai:

 • Niekada neslėpkite mokesčių.
 • Suteiksite tiesioginę prieigą prie savo Whois įrašų, registratorių užraktų ir autorizacijos kodų.
 • Pateikite bendrus DNS parametrus, pvz., Pagrindinio kompiuterio vardo įrašus, pašto keitiklius ir vardų serverius.
 • Siūlykite nemokamą Whois el. Pašto privatumo paslaugą.
 • Niekada neparduokite savo duomenų trečiajai šaliai.
 • Juos galima pasiekti telefonu, jei kyla techninių problemų.

7. Svetainių talpinimas

Pagalvokite apie interneto prieglobą kaip savo svetainės transliaciją. Jei jūsų prieglobos paslauga neveikia gerai, patirtis atspindi jus. Tai netgi gali reikšti prarastas pajamas. Prieš kelerius metus „Amazon“ svetainė sumažėjo 40 minučių dėl žiniatinklio prieglobos problemų. Manoma, kad prarasti pardavimai jiems kainavo daugiau nei 4,7 mln. USD.
Nei viena hostingo įmonė negali garantuoti 100% veikimo laiko, tačiau ji turėtų pasiūlyti vidutiniškai bent 99% veikimo laiko.

Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas turėtų turėti galimybę pritaikyti mastelį, kad būtų patenkintas srautas. Galite pradėti nuo bendro serverio, o tada, kai tik sugausite trauką, perjungti į tam skirtus serverius.

Norite greito reagavimo ir palaikymo, jei kyla techninių problemų. Ieškokite geriausio interneto prieglobos paslaugų teikėjo, siūlančio prieigą visą parą. Atlikite asmens patikrinimą. Pažvelkite į klientų atsiliepimus. Klauskite, jei nieko nesuprantate savo paslaugų lygio sutartyje.

Jūs gaunate tai, už ką mokate. Pigiausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

8. Atvirojo kodo turinio valdymo sistemų (CMS) naudojimas

Kai kurios iš didžiausių svetainių pasaulyje veikia turinio valdymo sistemomis. Tai kompiuterio programa, leidžianti publikuoti ir prižiūrėti turinį iš centrinės sąsajos.
Pagrindinis jūsų svetainės tikslas lems, ar jums reikia CMS. Ar komanda prisidės prie svetainės turinio? CMS sistemos leidžia bendradarbiauti ir valdyti darbo eigą. Čia pateikiami 4 populiariausi „Google“ įvertinimai.

 • „WordPress“. Šioje TVS veikia beveik ketvirtadalis visų interneto svetainių. Beveik bet kuri svetainė gali naudoti „WordPress CMS“. Atvirojo kodo temos leidžia lengvai integruoti kitas funkcijas. Yra daugybė papildinių, kurie praplečia funkcijas.
 • Joomla. Ši atvirojo kodo CMS platforma yra PHP pagrįsta ir naudoja „MySQL“ duomenų bazę turiniui saugoti. Kaip ir „WordPress“, yra tūkstančiai šablonų pritaikytam naudojimui.
 • Magento. Ši platforma geriausiai veikia el. Prekybos svetainėse. „Magento“ naudoja „Zend PHP“ duomenų bazes ir „MySQL“. Daugelis svetainių kūrėjų naudoja „Magento“, nes jis sukuria svetaines mobiliesiems įrenginiams.
 • Drupalis. Ši CMS yra lanksti ir mėgstama žmonių, norinčių pasirinktinių svetainių. Jis yra pakankamai saugus ir patikimas Baltiesiems rūmams ir NASA. Trūkumas yra tas, kad jis nėra toks patogus naudoti kaip „WordPress“ ar „Joomla“.

9. Patalpintų svetainių kūrėjų tyrinėjimas

Rinkoje yra daug svetainių kūrėjų. Tai gali priversti apsispręsti. Sutelkite savo vertinimą į tai, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius, remdamasis:

 • Kokio išvaizdos, pojūčio ir savybių norite.
 • Kiek laiko, pastangų ir pinigų turite.
 • Nesvarbu, ar eksperimentuojate, ar norite kažko ilgalaikio.

Čia yra keletas geriausių svetainių kūrėjų pasirinkimų:

Eikite į „Ryškiai“, jei norite sukurti nemokamą svetainę. Ryškiai sukuria gražias, paprastas svetaines. Naujovinkite į mokamą versiją, kad pašalintumėte reklamą. Sukurkite internetinę tinklaraščių svetainę nemokamai „WordPress“. Abiem atvejais jūsų svetainė priims padomenį. Tai maža kaina už nemokamą svetainę.

Jei tik pradedate pardavinėti iš savo svetainės, pasirinkite „Weebly“ arba „SquareSpace“. „Weebly“ yra pigesnis, tačiau šablonai nėra tinkamai sukurti. „Square“ erdvė kainuoja brangiau, tačiau šablonai sukelia rafinuotumą ir prabangą.

Jei rimtai žiūrite į savo internetinę parduotuvę, apžiūrėkite „Shopify“. Jis keičiamas ir palaiko augimą.

10. Individualizuotas interneto dizainas ir svetainės šablonai

Individualizuota svetainė yra kuriama nuo nulio. Jūsų unikalios specifikacijos nustato informacijos architektūrą, grafiką, funkcijas ir administracinę aplinką. Ar turite nusistovėjusias prekės ženklo naudojimo gaires, atspindinčias, kas esate kaip įmonė? Individualus sprendimas yra skirtas jums.

„Custom-fit“ sprendimams įdiegti reikia mėnesių. Tai gali būti neveiksminga, jei norite pradėti iš karto arba jei turite ribotą biudžetą. Šablono svetainė gali pasiūlyti gerą alternatyvą.

Jei tik pradedate veiklą, gali reikėti tam tikrų svetainės dalių. Iš anksto sukurta ar šablono pagrindu sukurta svetainė yra puikus pasirinkimas. Skirtingai nei jų pasirinktiniai kolegos, šablonai apima tik pagrindines funkcijas. Galima šiek tiek pritaikyti.

Jei vertinate stiprios internetinės tapatybės įtaką, tinkintas interneto dizainas suteikia daugiau naudos jūsų prekės ženklui. Individualizuotos konstrukcijos gali būti brangios. Daugelį šablonų lengva pakeisti.

11. Švarus dizainas

Paryškinti, aiškūs dizainai atkreipia dėmesį ir palengvina naršymą vartotojams. Paryškintas pareiškia. Užterštos svetainės verčia vartotojus atšokti prieš suteikiant galimybę papasakoti jiems, kas jums viskas. Paprastas, švarus dizainas taip pat padeda išsiskirti teisingiems dalykams.

Švarus dizainas laikomasi paprasto principo: mažiau yra daugiau. Venkite naudoti per daug informacijos, pateiktos skirtingais būdais. Sakykite, ką turite pasakyti, bet pasakykite gerai.

 • Naudokite tarpą. Susikoncentruokite į pagrindinius elementus ir nuimkite likusius. Balta erdvė palengvina vartotojo sudedamą turinį.
 • Surinkite visas savo idėjas į vieną ar dvi grafikas viename puslapyje. Vaizdai turi turėti didelį vaizdinį poveikį, nesvarbu, ar tai spalva, ar jų siunčiama žinutė.
 • Žaisk su kontrastais. Tai gali padėti jums nurodyti informaciją. Pridėkite kontrastą, jei švariam dizainui naudojate baltą erdvę.

12. Spalvų schemos pasirinkimas

Ar jūsų prekės ženklas jau yra? Jūs jau turite savo spalvų schema. Jei to nėra, turite daugiau parinkčių.
Spalva veikia psichologiją. Naudodamiesi šiuo vadovu nuspręskite, kuri pagrindinė spalva jums tiks.

Tada laikykitės 60-30-10 taisyklės. Tai tinka interjero ir mados dizaineriams, taip pat ir kuriant internetinius puslapius. Pasirinkite tris skirtingas spalvas ir naudokite jas santykiu 60%, 30% ir 10%.

 • 60% bus pagrindinė jūsų svetainės spalva ir nustatys toną.
 • 30% turėtų kontrastuoti su 60%, kad sukurtų ryškų efektą.
 • 10% yra jūsų akcento spalva. Tai papildo pirminę arba antrinę spalvą.

60% arba 30% spalvą padarykite neutralia spalva. Tai suteikia daugiausiai kitų dviejų spalvų pasirinkimo variantų.

13. Prekės ženklo tapatumo ugdymas

Galvoti apie prekės ženklo identitetas kaip vertybių ir idėjų rinkinį, kurį norite, kad žmonės susietų su jūsų svetaine. Dizainas gali padėti jums išreikšti šias idėjas.

Turinio kokybė atspindi jūsų prekės ženklą. Investuokite į gerą grafiką ir fotografiją. Nesinervinkite dėl gero rašymo.

Ar šriftai atspindi jūsų prekės ženklo asmenybę? Pasirinkite ne daugiau kaip tris šriftų stilius. Jie bus susieti su jūsų prekės ženklu.

Tavo tapatybė nėra momentinis dalykas. Laikui bėgant ji vystosi. Bet jūs nenorite nuo jo nutolti, kai tik jis bus savo vietoje. Sukurkite stiliaus vadovą, kad galėtumėte sekti visus savo sprendimus dėl spalvų ir dizaino. Kreipkitės į tai kaskart kurdami naują turinį.

14. Žiniatinklio tipografija

Daugiausia žiniatinklyje randamos informacijos yra tekstas, todėl svarbu suprasti, kaip ji pateikiama.
Už tipografijos slypi visas mokslas. Ypač svetainėms. Šriftai ekranuose elgiasi skirtingai, nei elgiasi ant popieriaus. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Stai keleta tipografijos geriausia praktika:

 • Antraštėms naudokite vienodą serifo ir sans-serif šriftų pusiausvyrą.
 • Kūno kopijoje naudokite daugiau „sans-serif“ šriftų.
 • Apribokite teksto eilutes iki 84 ženklų.
 • Naudokite reaguojančią tipografiją.

15. Savybės ir funkcionalumas

Galite paversti tai 10 geriausiųjų sąrašu. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė atlieka šiuos dalykus:

 • 1. Atsakingas. Ekranas turi kompensuoti ekrano dydį.
 • 2. Paprasta naudoti. Nesinaudok gudrumu naršydamas. Padaryti tai paprasta ir akivaizdu.
 • 3. Reguliariai atnaujinkite turinį. Vienas paprastas būdas tai padaryti yra tinklaraštis.
 • 4. Laikykite svarbiausius kiekvieno puslapio elementus virš slinkties.
 • 5. Naudokite švino magnetus. Norite el. Pašto adreso, todėl lankytojams suteikite ką nors už tai.
 • 6. Optimizuokite greitį. Jūsų lankytojai nelauks, kol įkeliami lėti puslapiai. „Google“ taip pat nubaus jus žemesniu reitingu.
 • 7. Norėdami sutaupyti laiko ir greičiau sukurti turinį, naudokite CMS.
 • 8. Pasinaudokite analitika. Vienintelis būdas ją patobulinti yra naudoti duomenis apie savo svetainę.
 • 9. Nurodykite savo lankytojus. Nemanykite, kad jie žino, ką daryti. Jei norite, kad jie spustųsi ar slinktų, praneškite jiems.
 • 10. Integruokite socialinę mediją. Šios svetainės yra tokios galingos kaip „Google“. Negalite sau leisti jų neįtraukti į savo svetainę.

16. Svetainės struktūra

jūsų svetainės struktūra padeda lankytojams imtis veiksmų norint įsigyti jūsų siūlomus produktus ar paslaugas. Padarykite jiems lengvą. Tai padarysite sukurdami aiškią svetainės struktūrą, kuria lengva naršyti. Tai atitinka turinio hierarchiją ir lankytojams atrodo natūrali ir intuityvi.

Čia reikia atsiminti keletą geriausių praktikų:

 • Kuo arčiau jūsų pagrindinio puslapio, tuo bendresnės temos turėtų būti. Pagrindinės jūsų svetainės dalys turėtų nudažyti platų vaizdą. Naudokite juos pokalbiui užmegzti ir lankytojams pritraukti.
 • Antraštės turėtų atitikti pagrindinius jūsų pasiūlymus, produktus ir paslaugas.
 • Pirmiausia pažymėkite skyrius. Stenkitės juos patobulinti per visą savo svetainės raidą. Išbandykite ir pakeiskite, kad paskatintumėte natūralų srautą. Atlikite raktinių žodžių tyrimus, kad gautumėte optimalias etiketes.
 • Norėdami pamatyti, ko žmonės ieško, naudokite analizę iš savo svetainės paieškos. Padarykite šiuos elementus prieinamus, kad vartotojams nereikėtų jų ieškoti.
 • Negalima dubliuoti turinio. Atleidimas kenkia vartotojo patirčiai. Paieškos sistemos taip pat už tai jus nubaus.
 • Skyrių pavadinimai ir svetainės srautas turėtų būti aiškūs ir turėti prasmę visiems. Ne tik tu.

17. Naršymas ir pritaikymas

Tai labai svarbu. svetainės naršymo dizainas turi didelę įtaką sėkmei ar nesėkmei. Tai daro įtaką srautui ir paieškos sistemų reitingavimui. Tai daro įtaką konversijoms ir patogumui vartotojui.

 • Naudokite standartinę vertikalią arba horizontalią navigaciją. Tai jau pažįstamas žiūrovams. Jūs nenorite jų supainioti.
 • Nesijaudinkite dėl išskleidžiamųjų meniu. Jie geriausiai padeda vartotojams pasirinkti iš didelio sąrašo.
 • Neperkraukite savo pagrindinio puslapio naršymo. Tai kelia painiavą lankytojams ir kenkia jūsų SEO.
 • Naudokite teksto nuorodas, o ne mygtukus. Jie yra patogesni paieškai ir įkeliami greičiau.

18. Atsakingas interneto dizainas

Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turite įtraukti į savo svetainę.

Reaktyvus interneto dizainas leidžia pakeisti tinklalapio išdėstymą ekrane, naudojant jį. Plačiajame kompiuterio ekrane rodoma daug stulpelių. Ne taip su mobiliuoju prietaisu. Reaktyvus dizainas tai ištaisys.

Jautrus dizainas yra naudingas jūsų lankytojams, taip pat jums. Tai taip pat daro „Google“ kaip jūs geresnį. „Google“ suteikia aukštesnį reitingą svetainėms, sukurtoms palaikyti įvairius įrenginius.

19. Kvietimas veikti

A raginimas veikti (CTA) yra mygtukas ar nuoroda jūsų svetainėje. Tai verčia potencialius klientus tapti klientais. Žmonėms reikia turinio, kurį jie nori pamatyti.
CTA turėtų būti:

 • Vaizdinis. Įtikinamame pasiūlyme naudojama grafika.
 • Trumpai. Laikykite jį ne daugiau kaip penkis žodžius.
 • Veiksmų orientuotas. Pradėkite tai su veiksmažodžiu.
 • Kontrastingos spalvos. Padaryti jį išsiskirti.
 • Pakankamai didelis, kad būtų galima pamatyti iš tolo. Jis turi atkreipti dėmesį.
 • Lengva suprasti ir aiškiai suprasti. Ką lankytojas gaus, jei spustelės jūsų CTA?

20. Našumas ir greitis

Greitas puslapio įkėlimo greitis padidina lankytojų įsitraukimą. Tai padidina išlaikymą ir padidina pardavimus. Nedelsiant reaguojant į svetainę, padidėja konversijų rodikliai. Vienos sekundės vėlavimas įkelti puslapį sumažina klientų pasitenkinimą 16%.
Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami optimizuoti našumą ir padidinti greitį:

 • visi tinkamo formato, dydžio ir glaudinti vaizdai.
 • Optimizuokite CSS kodą. Mažiau kodo eilučių reiškia mažiau apdorojimo ciklų. Tai padidina efektyvų svetainės failų pristatymą užklausą pateikiančioms naršyklėms.
 • Naudokite kuo mažiau įskiepių. Jie pablogina našumą.
 • Optimizuokite duomenų bazes.
 • Pasinaudokite žiniatinklio kaupimo talpykloje galimybėmis, jei jūsų paslaugų teikėjas nesiūlo talpyklos serverio.
 • Naudokite turinio pateikimo tinklus (CDN). Tai padidins našumą ir jūsų puslapio reitingą.

21. Dienoraštis svetainėje

Dienoraštis pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę. Kiekvienas tinklaraščio įrašas yra dar vienas indeksuotas jūsų svetainės puslapis. Tai dar viena galimybė parodyti paieškos sistemose.

Dienoraščiai yra mėgstamas dalykas, kuriuo galima dalytis socialinėje žiniasklaidoje. Tai daugiau parodymai jums.
Jūsų tinklaraštis padeda nustatyti jus ar jūsų įmonę kaip autoritetą. Naudingas turinys pritraukia daugiau klientų.

22. Originalus turinys

Originaliojo turinio kūrimas yra daug laiko ir brangus. Pripraskite tuo skųstis, bet niekada nesustokite. Štai kodėl.

Paieškos sistemos reitinguoja jūsų svetainę pagal jūsų svetainėje pateikto turinio tinkamumą. Štai kodėl taip svarbu įdėti originalų turinį į savo tinklalapius. Jei neatnaujinsite savo turinio, vartotojai praras susidomėjimą jūsų svetaine. Reguliariai keiskite arba tobulinkite savo turinį. Paieškos sistemų vorai dažniau tikrins jūsų turinį. Jūsų paieškos rezultatai pagerės.

23. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)

„Google“ ir kiti paieškos varikliai neskelbia savo algoritmų. Neįmanoma tiksliai žinoti kaip optimizuoti savo svetainę jiems. Nepaisant to, štai ką galite padaryti, kad padidintumėte matomumą.

 • Savo svetainėje naudokite unikalų, aukštos kokybės ir aktualų turinį.
 • Patikrinkite savo metaduomenis. Įsitikinkite, kad jis susijęs su jūsų raktiniais žodžiais.
 • Įtraukite raktinius žodžius į savo puslapio URL.
 • Venkite pasikartojančio turinio. „Google“ sumažins jūsų reitingą.
 • Niekada nenustokite pridėti naujo turinio.

24. Socialinės medijos integracija

Socialinė žiniasklaida ir jūsų svetainė turėtų kartu reklamuoti savo internetinį prekės ženklą.

Padarykite turinį bendrinamą naudodamiesi socialinio naudojimo mygtukais. Jie padeda geriau suvokti savo turinį. Tai taip pat pagerina vartotojo patirtį. Lankytojai nori pasidalinti.

Pridėkite tik jums svarbius socialinius tinklus. Padidinsite turinio bendrinimo tikimybę. Padėkite socialinių tinklų mygtukus savo puslapių viršuje, apačioje arba išilgai.

Daugelis vartotojų nori prisijungti prie svetainės su socialiniu prisijungimu. Padidinsite svetainių registracijos konversijų skaičių ir išlaikymą. Tai sutrumpina registracijos procesą. Tai padidina pokalbių greitį.

25. Efektyvus svetainės saugumas

Elektroniniai vagys yra nematomi ir greiti. Jie nori informacijos apie klientą ir kreditinės kortelės. Jūs turite teisinę pareigą apsaugoti šiuos duomenis nuo vagystės. Turite pranešti apie savo svetainės saugumo pažeidimus.

 • Neatsilikite nuo įsilaužimo grėsmių.
 • Laikykitės kiek įmanoma griežtesnės prieigos kontrolės ir tinklo saugumo.
 • Įdiekite žiniatinklio programos ugniasienę ir paslėpkite administratoriaus puslapius nuo paieškos sistemų.
 • Naudokite užšifruotą SSL protokolą, jei norite perduoti asmeninę vartotojų informaciją.

26. Stebėjimas ir analizė

Kaip jūsų lankytojai naudojasi jūsų svetaine? Vienintelis būdas žinoti – sekti juos ir analizuoti duomenis.

Google analizė yra žiniatinklio analizės įrankių standartas bet kokio dydžio įmonėms. Geriausia, kad tai nemokama. „Google Analytics“ yra vienas patikimiausių ir galingiausių galimų analizės įrankių. Tai padės suprasti, ką jūsų svetainėje veikia lankytojai.

Kitos mokamos priemonės, tokios kaip „CrazyEgg“, suteikia daugiau įžvalgų. Tai, ką naudosite ne tik „Google Analytics“, priklausys nuo jūsų biudžeto.

27. Išsami svetainės struktūra

Tai nėra jūsų žiūrovams. Tačiau išsami svetainės schema kažkam yra tokia pat svarbi.
Svetainių schemos teikia vertingą informaciją paieškos sistemoms. Tai nepadeda įvertinti jūsų reitingo, tačiau tai leidžia paieškos varikliams žinoti, ką pirmiausia vertinti.

Jūsų svetainė turi turėti XML svetainės schema jei jūsų svetainė yra nauja ir norite, kad paieškos varikliai jus rastų.

28. Įtikinami vaizdai

Neteisingų vaizdų naudojimas gali sumažinti skaitytojų skaičių. Štai kaip vaizdai ir tekstas veikia kaip partnerystė:

 • Padėkite savo atvaizdą virš antraštės. Tai gali padidinti straipsnio skaitytojų skaičių net 10 proc..
 • Žmonės skaito antraštes po vaizdais vidutiniškai 300% daugiau nei pati kūno kopija.
 • Vaizdai, neturintys aiškios reikšmės, yra vietos švaistymas. Įsitikinkite, kad jis patinka jūsų tikslinei auditorijai. Vaizdai turi pabrėžti svarbiausią jūsų temos aspektą.
 • Akivaizdžios nuotraukų nuotraukos yra didelis pasirinkimas svetainių lankytojams.
 • Tyrimai rodo, kad svetainių žiūrintiesiems nepatinka minios kadrai. Jie taip pat nemėgsta veido, padidėjusio už tikrojo dydžio.

29. Svetainių priežiūra

Jūs reguliariai prižiūrite savo automobilį. To reikia ir jūsų svetainei. Laikas planuoti techninę priežiūrą yra dar prieš pradedant. Sukurkite kontrolinį sąrašą, kuriame būtų:

 • Reguliarus atsarginių kopijų kūrimas.
 • Programinės įrangos atnaujinimai, ypač jei naudojate CMS sprendimą.
 • Patikrinkite, ar nėra pažeistų nuorodų.
 • Pataisykite formas taip, kaip turėtų.
 • Peržiūrėkite ir išspręskite el. Pašto, siunčiamo iš žiniatinklio serverio, problemas.
 • Pašalinkite šlamšto paskyras ir komentarus.
 • Patikrinkite svetainės įkėlimo greitį.
 • Peržiūrėkite paieškos matomumą.

Skirkite laiko tai padaryti teisingai

Žinoma, norite, kad jūsų svetainė kuo greičiau veiktų ir veiktų! Atrodo, kad visas šis planavimas sulėtins veiksmus. Tai tiesa. Kiekvienas iš šių 29 dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, reiškia planavimo savaites ar net mėnesius.

Laikas gerai praleistas. Laikykite, kad tai yra jūsų svetainės pagrindas. Dideli dalykai yra pastatyti ant tvirto pagrindo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map