25 žiniatinklio dizaino įtakojantieji, kuriuos turite žinoti ir kurių reikia laikytis

KAS VEIKIA GERĄ TINKLO DIZAINĄ?

Šiandien atsakymas kitoks, nei buvo tik prieš kelis mėnesius. Technologijos ir vartotojo patirtis reikalauja, kad svetainės būtų nuolat keičiamos ir atnaujinamos. Vienintelis būdas išlikti aktualiam yra žinoti, kas vadovauja kitai dizaino tendencijai.


Kai kurie žmonės gali numatyti, kas ateis. Kiti imasi tų tendencijų ir rašo kodą, kad tai įvyktų. Jie žinomi kaip influenceriai.

Sužinokite apie ekspertų žiniatinklio dizaino ateitį

Pateikiame žiniatinklio dizaino įtakingųjų, kurie yra pakankamai dosnūs, kad galėtų pasidalinti tuo, kas ateina, sąrašą. Sekite juos ir eikite į dabartinio internetinio dizaino bangą. Tai, ką išmoksite, naudinga svetainių lankytojams, o dar geriau – jūsų verslui.

Jeffrey Zeldmanas

Jeffrey Zeldmano nuotrauka

Kodėl jis daro įtaką: Zeldmanas buvo pramintas „Web Standards King“ Verslo savaitė. Jis buvo pirmasis asmuo, kuris buvo įtrauktas į „SXSW“ interaktyvi šlovės muziejus Sekite jo tinklaraštį norėdami pamatyti, į kokias dabartines pramonės dizaino tendencijas žiūrėti rimtai. Jis greitai nurodo, kas yra svarbu, o kas – tik nuojauta.

Suraskite jį internete: zeldman.com
Sek jį: @zeldman

Vitalijus Friedmanas

Vitalijaus Friedmano nuotrauka

Friedmanas yra vyriausiasis redaktorius Smashing Magazine, kur rašo apie tai, kas daro turinį gražų. Ieškokite jo įrašų „Smashing“ žurnale, jei norite įžvalgos apie UX, „front-end“ ir našumo problemas. Vitalijus taip pat bėga internetinės internetinio dizaino dirbtuvės.

Suraskite jį internete: Smashing Magazine
Sek jį: @smashingmag

Chrisas Coyieris

Chriso Coyierio nuotrauka

Jei tai yra susiję su CSS sukurtu dizainu, jame yra Chrisas Coyieris. Jis mėgsta linksmintis ir prisidėti prie „CodePen“. Jis įkūrė svetainę kartu su Alexu Vazquezu ir Timu Sabatas. Peržiūrėkite šią svetainę, jei norite padėti pašalinti klaidas iš savo kodo.

Suraskite jį internete: „CodePen“
Sek jį: @chrisCoyier

Mike’as Monteiro

Mike'o Monteiro nuotrauka

Ryškūs vaizdai, sveikinantys jus Mule dizainas yra įrodymas, kad ši grupė rimtai ketina kurti interneto svetaines. „Mule“ bendradarbiai apie dizainą rašo tuo pačiu entuziazmu. Tai yra Mike’o projektavimo įmonė ir jis yra vienas iš pagrindinių bendradarbių. Nesitikėkite, kad matysite mokymo programas. Mike’as ir jo kolegos rašytojai daugiausia dėmesio skiria žiniatinklio kūrimo patirčiai.

Suraskite jį internete: Mule dizainas
Sek jį: @monteiro

Chrisas Špooneris

Chriso Spoonerio nuotrauka

„Spooner“ įkūrė šį tinklaraštį norėdamas padėti žmonėms patobulinti savo projektavimo įgūdžius. Rasite 3 pagrindinius turinio tipus. Jo straipsniai parašyti pasidalinti teorija ir įkvėpimu. Rašytinėse ir video pamokose pateikiami nuoseklūs vadovai. Taip pat yra daugybė nemokamų dovanų, kurias galite naudoti savo dizainuose.

Suraskite jį internete: Šaukšto grafika
Sek jį: @chrisspooner

Davidas Walshas

Davido Walsho nuotrauka

„Aš nekuriu svetainių, – sako Walshas, ​​- aš verčiu jas veikti“. Jis jums parodo, kaip savo tinklaraštyje, kur jis kviečia ateiti kartu su juo, kai rašo apie dizaino eksperimentus. Dovydo patirtis atsiranda iš praleisto laiko „Mozilla“ vyresnysis žiniatinklio kūrėjas. Rasite demonstracijų ir vadovėlių, taip pat jo tinklaraščio įrašų.

Suraskite jį internete: DWB
Sek jį: @davidwalshblog

Dave’as Shea

Dave Shea nuotrauka

Ką darote su patirtimi, įgyta dirbant su „Google“, CNet ir Niujorko universitetu? Jei esate dosnus, kaip Dave’as Shea’as, pasidalykite juo su kitais. Jis rinko savo projektus ir rūšiavo juos pagal temas. Norėsite sutelkti dėmesį į du naujausius ir vykstančius dalykus. Jie labiausiai susiję su dizainu.

Suraskite jį internete: Dave’as Shea
Sek jį: @mezzoblue

Stevenas Snellas

Steveno Snello nuotrauka

Nedaug svetainių yra tokios dosnios, kokių naudoja įrankiai, kurių reikia internetiniam verslui sėkmingai. Stevenas Snellas ir komanda naudojasi tinklaraščiu ir kitomis sritimis, norėdami pasiūlyti dizaino patarimų. Taip pat rasite šaltinių, pradedant dizaino šablonais ir baigiant kodais. Norėdami naršyti po visas temas, naudokite naršymą viršuje.

Suraskite jį internete: „Vandelay“ dizainas
Sek jį: @stevensnell

Ronaldas Bienas

Ronaldo Bieno nuotrauka

„Bien“ yra „Naldz Graphics“ svetainės generalinis direktorius ir įkūrėjas. Į svetainę kreipiasi daugiau nei 41 000 sekėjų, kad gautų patarimų ir patarimų apie interneto svetainių kūrimą. Ronaldas ir rašytojų komanda apima visą dizaino sritį, tačiau jie daugiausia dėmesio skiria „WordPress“ temoms. Straipsniai užpildyti grafikos pavyzdžiais, o raštas nėra užpildytas žargonu.

Suraskite jį internete: „Naldz“ grafika
Sek jį: @naldzgraphics

Jasonas Santa Maria

Jasono Santa Maria nuotrauka

Tai yra asmeninė „Vox Media“ vykdomasis dizaino direktorius. Jasonas mano, kad turinys turėtų diktuoti dizainą. Jo svetainė yra eksperimentas meno kryptimi internete. Jis yra tradicinio spausdinimo dizaino gerbėjas, todėl jo svetainė jaučiasi konservatyviai. Neleisk, kad tavimi kvailiotų. Jasonas ir jo svečiai rašytojai nagrinėja visas naujausias dizaino temas.

Suraskite jį internete: Jasonas Santa Maria
Sek jį: @jasonsantamaria

Doug Bowman

Doug Bowman nuotrauka

Kalbėti apie kilmės knygą. Bowmanas buvo „Google“ vizualinio dizaino vadovas, vėliau „Twitter“ kūrybos direktorius. Šiandien jis yra „Stopdesign“ vadovas. Savo dienoraštį jis naudoja rašydamas apie dizainą, tipografiją ir reikalingus įrankius internete. Dauguma pranešimų yra apie dizaino sprendimus ir rezultatus, kuriuos jis su komanda sugalvojo klientams.

Suraskite jį internete: Stopdesign
Sek jį: @sustabdyti

Markas Fordas

Marko Fordo nuotrauka

Turėsite daug bendro su Marku Fordu, jei esate verslininkas, įkliūvantis į batus. Štai kaip jis pradėjo savo veiklą 2007 m., Pradėdamas pirmąjį internetinį verslą. Šiandien jo svetainės paslaugomis naudojasi daugiau nei 1000 klientų. Markas naudojasi savo dienoraštis pasidalyti tuo, ką jo įmonė sužinojo apie svetainių dizainą. Norėdami ieškoti konkrečių temų, naudokite naršymą viršuje.

Suraskite jį internete: raudonas svetainės dizainas
Sek jį: @RedWebDesign

Cameron Moll

Cameron Moll nuotrauka

Visas darbas ir ne grojimas mus visus paverčia dronais. Padarykite pertrauką nuo savo dizaino pastangų ir mėgaukitės šiek tiek žaismingumo. „Cameron Moll“ kuria dizainą iš tipo. Savo svetainėje jis turi mažai ką pasakyti. Viskas apie vaizdus, ​​sukurtus naudojant stilizuotą tekstą. Galite nusipirkti daug to, ką jis rodo savo svetainėje. Kai kurie populiaresni kūriniai yra išparduoti.

Suraskite jį internete: Tipo konstrukcijos
Sek jį: @cameronmoll

Nikolas Feltonas

Nicholaso ​​Feltono nuotrauka

Feltonas buvo vienas iš pagrindinių dizainerių „Facebook“ laiko juosta. „The New York Times“ ir „The Wall Street Journal“ profiliavo jį savo publikacijose. Visas šis dėmesys susijęs su Feltono talentu versti duomenis į prasmingą dizainą. Apsilankykite jo svetainėje ir sužinokite apie jo darbų kolekciją klientams. Dalis jo yra nuolatinės MoMA kolekcijos dalis.

Suraskite jį internete: Feltonas
Sek jį: @feltron

Etanas Marcotte’as

Ethano Marcotte'o nuotrauka

Marcotte yra produktyvus knygų ir straipsnių autorius. Jis taip pat rašo tinklaraštį, pavadintą Nesustabdomas robotas Ninja, Ethano Marcotte internetinis dalykas. Straipsniai, kuriuos rasite jo svetainėje ir tinklaraštyje, gali padėti susieti kodą ir dizainą. Jis mano, kad abu turi būti elegantiški.

Suraskite jį internete: Etanas Marcotte’as
Sek jį: @ pyptelėjimas

Karen McGrane

Karen McGrane nuotrauka

„McGrane“ tinklalapiuose dirba nuo 1995 m. Ji buvo pirmoji informacijos architektė, pasamdyta Razorfish. Tuomet ji pakilo aukščiau, siekdama tapti viceprezidente ir šalies vadove įmonės vartotojų patirties skyriuje. Šiandien ji yra „Bond Art + Science“ įkūrėja ir vadovė. „Karen“ tinklaraštyje pasakojama apie tai, kas patinka būti svetainės dizaineriu. Eikite čia, jei norite įžvalgos.

Rasti ją internete: Karen McGrane
Sek paskui ją: @karenmcgrane

Danas Cederholmas

Dano Cederholmo nuotrauka

Cederholm yra vienas iš bendrovės įkūrėjų ir dizainerių Driblingas. Jis parašė 5 knygas, iš kurių 3 yra apie CSS. Danas naudoja savo tinklaraštį rašydamas apie dizainą, CSS, žymėjimą ir interneto standartus. Jei yra jo rašymo tema, tai tiki, kad jis remiasi standartais pagrįstu interneto dizainu.

Suraskite jį internete: Paprasti bitai
Sek jį: @papildiniai

Andy Clarke’as

Andy Clarke nuotrauka

„Clarke“ yra vienas geriausiai žinomų JK interneto dizainerių. Jis yra parašęs dvi knygas apie svetainių dizainą. Jis taip pat turi podcast’as be įrašų, jis prisideda prie savo internetinių svetainių kūrimo studijos tinklaraščio.

Suraskite jį internete: Daiktai & Nesąmonė
Sek jį: @Malarkey

Sarah Parmenter

Saros Parmenter nuotrauka

.neto žurnalas 2011 m. paskelbta jos Metų dizainere. Sara yra daugialypė asmenybė. Ji rašo apie svetainių dizainą ir kartu rengia populiarų savaitinį dizaino podcast’ą. Jei to nepakanka, ji taip pat yra profesionali dainininkė ir aktorė. Jos dienoraščio įrašai yra linksmi ir pokalbiai. Sužinosite apie dizainą ir profesionalų internetinių dizainerių pasaulį.

Rasti ją internete: Sazzy
Sek paskui ją: @sazzy

Paulius Boagas

Paulo Boago nuotrauka

Boagas siūlo savo dizaino talentai daugiausia ne pelno organizacijoms. Jis yra vartotojo patirties ekspertas, padėjęs tokioms organizacijoms kaip Europos Komisija, UCAS ir „Gydytojai be sienų“ prisitaikyti prie besikeičiančio mūsų skaitmeninio pasaulio. Paulius nemyli žodžių. Jo patarimai yra svarbūs ir jis nebijo pareikšti savo nuomonės.

Suraskite jį internete: boagworld
Sek jį: @boagworld

Bradas Šaltis

„Brad Frost“ nuotrauka

„Frost“ yra sėkmingas mobiliojo interneto strategas ir „front-end“ dizaineris. Matėte jo darbą, jei kada nors lankėtės „Entertainment Weekly“ svetainėje mobiliesiems. Jis taip pat sukūrė mobiliuosius elementus „MasterCard“, „Verizon“ ir „Nike“. Bradui patinka dienoraščiai, ir daugelis pastarojo meto įrašų tave traktuoja apie jo būsimos naujos knygos fragmentus, Atominis dizainas.

Suraskite jį internete: brado šaltis
Sek jį: @bradfrost

Paulius airis

Paulo Airijos nuotrauka

Jei naudojate „Google Chrome“ naršyklė, jūs panaudojote kai kuriuos Pauliaus darbus. Jis yra intelektualusis kūrėjas, mylintis savaime, kad jis sukuria seksualias, seksualias svetaines mobiliesiems. Pauliaus dienoraštyje nėra jokių pokalbių. Jis patenka į dizaino kodą. Tai nėra gera vieta pradedantiesiems. Jei būsite susipažinę su CSS kodavimu ar „WebKit“ ir būsite pažįstami, jūs būsite danguje.

Suraskite jį internete: Paulius airis
Sek jį: @paulirish

Jonathanas Snookas

„Jonathan Snook“ nuotrauka

„Snook“ paskolino savo vartotojo patirties talentus „Xero“, „Shopify“ ir „Yahoo!“ Dabar jis mieliau dirba sau. Nesikonsultuodamas su klientais, savo tinklaraštyje jis dalijasi patarimais apie dizainą ir patarimus. Naudok jo archyvas nuorodą norėdami rasti konkrečias temas.

Suraskite jį internete: SNOOK
Sek jį: @snookca

Kristianas Heilmannas

Christian Heilmann nuotrauka

Heilmannas yra dar vienas tinklaraštininkas, nebijantis jį vadinti taip, kaip mato. Jis yra aistringas HTML5. Daugelis jo įrašų yra kodo fragmentai, kuriuos jis siūlo, kad vartotojui būtų geriau. Christianas taip pat yra aistringas „YouTube“ plakatas. Daugelis šių indėlių yra susiję su internetiniu dizainu. Ir jei jūs tiesiog negalite gauti pakankamai jo tinklaraščio įrašų ir vaizdo įrašų, jis taip pat gali pasidalyti savo gyvenimu nuotraukos.

Suraskite jį internete: Kristianas Heilmannas
Sek jį: @ codepo8

Jeremy Keithas

Jeremy Keitho nuotrauka

Keitė yra JK įsteigta bendrasavininkė „Clearleft“ Interneto svetainių kūrimo agentūra. Bendrovės nuo BBC iki „Mozilla“ pasinaudojo jo projektavimo patirtimi. Jeremy tvarko savo tinklaraštį gyvenimo žurnalas, ir dalis Interneto svetainių kūrimo patarimai.

Suraskite jį internete: adactio
Sek jį: @adactio

Sekite, mokykitės ir naudokitės!

Šie davikliai saugo akis ir ausis nuo naujų dizaino tendencijų, todėl jums to nereikia. Jų patarimai, vadovėliai ir pavyzdžiai yra neįkainojami. Tai, ką išmokote, gali padėti jūsų svetainei būti našumo ir dizaino priešakyje.

Jų siūlomi ištekliai yra nemokami. Prenumeruokite jų tinklaraščius arba susisiekite su jais „Twitter“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map