Joks sėkmingas laisvai samdomas vertėjas negali gyventi be jo

Pasaulio laisvoji ekonomika patiria milžiniškas augimas dėl savo galimybių pateikti lanksčią, patogią, jau nekalbant apie finansiškai pelningą alternatyvą monotoniškai devynioms – penkioms darbo rutinoms.


Laisvai samdomi darbuotojai leidžia žmonėms perimti ir valdyti savo karjerą, kai jie nusprendžia vykdomų projektų pobūdį ir skaičių, savo klientų ratą, kada dirbti ir kaip gauti atlyginimą..

Vien tik JAV laisvai samdomų vertybinių popierių rinkoje dirba daugiau 53 milijonai darbuotojų y., stulbinantis 34% visos šalies darbo jėgos ir JAV ekonomikai uždirbanti beveik 715 milijardų JAV dolerių..

Be rinkos dydžio; laisvai samdomas darbas dabar taip pat turi aukštesnį profesinį statusą ir patrauklumą, nes apie 80% laisvai samdomų specialistų nori imtis laisvai samdomi projektai be pagrindinio darbo.

Įrankiai laisvai samdomiems darbuotojams

Įrankiai, derinantys talentą su verslu:

Sparčiai augantis laisvai samdomų darbuotojų skaičius paskatino daugybės priemonių ir programų, kurios padidina laisvai samdomų projektų efektyvumą, plėtrą..

Jei laisvai samdomų vertėjų pasaulis yra jų drobė, norint išnaudoti visas turimas galimybes, reikia drausmingo požiūrio, todėl matome, kad norint padaryti šuolį nuo nuolatinio laisvai samdomo vertėjo iki sėkmingo laisvai samdomo profesionalo profesionalo, reikia naudoti įrankius, specialiai sukurtus didžiuliam darbui įveikti. kojos, būdingos laisvai samdomiems projektams. Tai tampa dar svarbiau, nes kaip laisvai samdomas vertintojas visas jūsų pragyvenimas priklauso nuo to, kaip efektyviai vykdote savo projektus.

Taigi, pažvelkime į absoliučiai būtinus įrankius, kad galėtum būti sėkmingas laisvai samdomas vertėjas:

1. „Wunderlist“

Pirmiausia pirmiausia susitvarkykite su „Wunderlist“; kryžminė platforma ir intuityvi „to-do list“ programa. Sąsaja yra minimalistinė, tačiau žavi, o patogumas yra toks pat sklandus kaip rašymas ant popieriaus. Čia pateikiamas išsamus funkcijų rinkinys, užtikrinantis, kad niekada nepamiršite svarbios užduoties.

Jame taip pat yra didelis pasirinkimas mobiliųjų ir stalinių programų bei palaikomas dviejų ar daugiau žmonių bendradarbiavimas. Tačiau jame nesiūlomi priminimai dėl vietos nustatymo, o kalba, susijusi su datos nustatymu, neapima pakartotinų terminų.

Kaina:
Pro planas: 4,99 USD per mėnesį
Verslo planas: 4,99 USD vienam vartotojui per mėnesį

2. Banga

Vienas dalykas, su kuriuo kovoja dauguma laisvai samdomų vertėjų, yra profesionalus pinigų reikalų tvarkymas, sukeliantis netikrumą ir pinigų švaistymą. „Wave“ buvo sukurta siekiant patenkinti individualius laisvai samdomus darbuotojus ir mažas įmones, kuriose dirba devyni ar mažiau darbuotojų.

Jame pateiktas išsamus funkcijų rinkinys, įskaitant buhalteriją, apskaitą, sąskaitų faktūrų generavimą ir paskirstymą, mokėjimų kreditinėmis kortelėmis gavimą ir tt. Šiuo metu dėl rimtos priežasties aptarnaujama daugiau nei 25 milijonai vartotojų visame pasaulyje. Jis turi paprastą sąsają, yra lengvai naudojamas ir logiškai organizuotas, tačiau jame nėra galimybės atlikti apskaitą grynaisiais pinigais ir holistine likučių apžvalga.

Kaina:
Nemokamas.

3. Pasiūlymo eskizas

Norint sėkmingai tapti laisvai samdomu profesionalu, svarbu išsiskirti iš minios suteikiant profesionalui galimybę pasiūlyti dokumentus, kuriais dalijatės su klientais. „Bidsketch“ per keletą minučių pateikia firminius projektinius pasiūlymus, pagrįstus daugkartinio naudojimo mokesčiu, dizainu ir turiniu. Šiuos pasiūlymus galima visiškai pritaikyti ir juose yra papildomų funkcijų, tokių kaip mokesčių siūlymai ir elektroninis parašas.

Kaina:
„Freelancer“ planas: 29 USD per mėnesį
Studijos planas: 79 USD per mėnesį
Agentūros planas: 149 USD per mėnesį

4. Minterapp

Vienas iš lengviausių prieinamų įrankių, „Minterapp“ suteikia galimybę laisvai samdomiems specialistams ir laisvai samdomiems darbuotojams efektyviai sekti laiką ir generuoti profesionalias sąskaitas. Galite pridėti užduotis, kurias reikia atlikti, ir nurodyti atsakomybę konkretiems vartotojams kartu su valandinių ar departamentų įkainiais.

„Minterapp“ nuolatos stebės projekto eigą ir sudarys sąskaitas faktūras pagal išnaudotų valandų skaičių. Jis pagrįstas debesimi, todėl prie jo galima pasiekti bet kur ir jis leidžia gauti mokėjimus naudojant saugias mokėjimo parinktis, pvz., „PayPal“, „Stripe“ ir kt..

Kaina:
Paprastas planas: 9,95 USD per mėnesį
Verslo planas: 29,95 USD per mėnesį
Įmonių planas: 59,95 USD per mėnesį

5. „TextExpander“

Dažnai reikalaujama, kad laisvai samdomi darbuotojai žongliruotų vienu metu. Paprastai tai apima daugmaž panašių el. Laiškų dalijimąsi su klientais, užimančiais daug laiko. Čia „TextExpander“ atlieka savo vaidmenį. Tai iš anksto programuoja trumpus sutrumpinimus, kurie automatiškai įterpia tekstą, taip pat vaizdus, ​​CSS, kai to reikalauja lengvos nuorodos.
Tai taip pat taupo laiką, automatiškai taisydama spausdinimo klaidas ir įterpdama reikiamas formas kiekvienam projektui. Tačiau vienintelis jo trūkumas yra tas, kad jame yra viso verslo sąsaja.

Kaina:
1,66 USD per mėnesį

6. „OpenOffice“

Laisvai samdomiems laisvai samdomiems vartotojams „OpenOffice“ yra energija aprūpinta „Microsoft Office“ alternatyva. Tai patraukli laisvai samdomiems darbuotojams dėl daugybės funkcijų, įskaitant nesudėtingą dokumentų, tokių kaip lankstinukai, elektroninės knygos, vadovai ir kt., Eksportą į pdf.

Kaina:
Nemokamas.

7. „Dropbox“

„Dropbox“ puikiai tinka sinchronizuoti failus su žiniatinklio platforma ir rūšiuoti juos pagal projektą, kad jums nereikėtų eiti pirmyn ir atgal ieškant dokumentų. Tai siūlo internetinio dokumento bendradarbiavimą realiuoju laiku ir suteikia neįkainojamą prieigą prie failų, kuriuos pašalinote per klaidą. Jo kaina kelia vienintelį susirūpinimą, nes kai kuriems ji gali būti per didelė. Šis sprendimas puikiai tinka laisvai samdomiems darbuotojams, valdantiems nedidelę savo ir mažų įmonių komandą.

Kaina:
9,99 USD per mėnesį

8. „MindMeister“

„MindMeister“ yra minčių planavimo įrankis, idealus kūrybiniams projektams. Tai leidžia asmenims ir komandoms vizualiai pateikti savo mintis ir pasidalyti jomis su komandos nariais, kad būtų daugiau bendradarbiaujama. „MindMeister“ išskiria iš laisvų minčių žemėlapių sudarymo įrankių, kad jis naudoja tik žiniatinklio naršyklę.

Tačiau jame nėra vartotojo vadovo, todėl naujiems vartotojams jis yra dviprasmiškas ir neleidžia nurodyti nuorodų tipų. „MindMeister“ taip pat gali būti naudojamas kaip paprastas projekto valdymo įrankis, nes vartotojai idėjas gali paversti užduotimis, kurioms gali būti priskiriamas terminas, pavedimo davėjas ir prioritetų lygis. Vykdant projektą, užduoties būklę galima lengvai stebėti.

Kaina:
Asmeninis planas: 6 USD per mėnesį
Profesinis planas: 10 USD per mėnesį
Verslo planas: 15 USD per mėnesį

9. Evernote

Kūrybiškumas yra laisvai samdomų profesionalų duona ir sviestas, kuris gali suaktyvinti bet kuriuo dienos metu. Tokiu atveju „Evernote“ veikia kaip platforma, leidžianti greitai užfiksuoti idėjas, užfiksuoti vaizdus, ​​daugialypės terpės failus ir t. T. Bei akimirksniu pritvirtinti jas internetinėje platformoje, kad jas būtų galima lengvai gauti iš bet kurios vietos..

Nemokama versija apriboja vartotojų veikimą naudojant tik du įrenginius, tuo tarpu vidutinės pakopos plane trūksta svarbių bruožų, o profesinis planas gali būti per brangus atskiriems laisvai samdomiems darbuotojams..

Kaina:
Pagrindinis planas: nemokamas
Plius planas: 34,99 per metus
„Premium“ planas: 69,99 per metus

10. Hootsuite

Laisvai samdomų vertybinių popierių pramonė yra auganti ir labai konkurencinga, kai įsigytų projektų skaičius yra tiesiogiai proporcingas jūsų matomumui jūsų klientų akivaizdoje. Ir kur geriau parduoti savo sugebėjimus ir pristatyti savo portfelį, nei per socialinės žiniasklaidos platformas, kurios yra bene veiksmingiausi mūsų amžiaus rinkodaros kanalai.

„Hootsuite“ yra plačiausiai naudojamas socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, šiuo metu aptarnaujantis daugiau nei 10 milijonų vartotojų visame pasaulyje ir siūlantis vieną lengvai naudojamą prietaisų skydelį, galintį vienu metu stebėti socialinės žiniasklaidos kampanijas įvairiuose tinkluose..

Kaina:
Pagrindinis planas: nemokamas
Pro planas: 8,99 USD per mėnesį
Verslo planas: individualizuoti įkainiai

11. Lėtai

Laisvai samdomų vertėjų rinka išplečia jūsų pasiekiamumą tolimiausiuose pasaulio kampeliuose, suteikdami laisvai samdomiems darbuotojams galimybę dirbti su komandos nariais ir klientais iš viso pasaulio. Siekdama užtikrinti lengvą ir patikimą komunikacijos laikmeną, „Slack“ siūlo novatorišką grupinių pranešimų siuntimo programą, leidžiančią vartotojams sukurti specialias erdves, per kurias laisvai samdomi darbuotojai galėtų bendrauti su tarptautinėmis komandomis, taip pat su klientais..

Nors joje nėra naudingų funkcijų, tokių kaip kalendoriai, užduočių valdymas ir bendradarbiavimo nuostatos, ji yra viena iš populiariausių komunikacijos programų, kurios naudojasi savo galimybėmis ir failų bendrinimo taisyklėmis, taip pat užsiima diskusijomis grupėse..

Kaina:
Pagrindinis planas: nemokamas
Standartinis planas: 8 USD per mėnesį
Plius planas: 15 USD per mėnesį

12. Mozy

Laisvai samdomi darbuotojai dirba su keliais klientais ir projektais, todėl jiems reikia dirbti su keliais dokumentais vienu metu. Vienas dalykas, kurio jie absoliučiai negali sau leisti, yra prarasti dokumentą, nes tai išeikvotų naudingas sunkaus darbo valandas.

„Mozy“ yra išsamus debesijos pagrindu sukurtas atsarginių kopijų sprendimas, tinkantis ir asmenims, ir įmonėms. Tai leidžia laisvai samdomiems darbuotojams dirbti keliuose įrenginiuose, o visa informacija yra automatiškai kuriama debesyje. Tai šiek tiek brangios pusės ir trūksta failų bendrinimo parinkčių.

Kaina:
Mėnesio planas: prasideda nuo 13 USD per mėnesį
1 metų planas: prasideda nuo 158 USD per metus
2 metų planas: prasideda nuo 293 USD per metus

13. „Adobe Sign“

Paprastas, bet esminis laisvai samdomų vertėjų reikalavimas yra „Adobe Sign“, leidžianti jiems elektroniniu būdu pasirašyti ir dalintis dokumentais su klientais, neatliekant įprasto spausdinimo-pasirašymo-nuskaitymo pratimo. Dėl greito funkcionalumo „Adobe Sign“ padidina pasirašymo proceso efektyvumą iki 80 proc..

Kaina:
Individualus paketas: 9,99 USD per mėnesį
Verslo paketas: prasideda nuo 30 USD per mėnesį
Įmonių paketas: individualizuoti įkainiai

14. Dashlane

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – valdyti kelias programas ir prisijungimus gali būti sudėtinga ir gali prireikti laiko, kad prisimintumėte slaptažodį kiekvieną kartą, kai turėsite naudoti programą, ir tai gali būti sudėtinga, taip pat daug laiko atimama..
„Dashline“ siūlo slaptažodžių tvarkymo, el. Piniginės ir automatinio pildymo funkcijas, todėl vienintelis slaptažodis, kurį turite atsiminti, yra pagrindinis slaptažodis, naudojamas prisijungiant prie „Dashline“. Tačiau numatytojo slaptažodžio generavimo nuostata turėtų būti saugesnė.

Kaina:
Pagrindinis paketas: nemokamas
„Premium“ paketas: 39,99 USD per metus

Pradėkite kaip „Pro“!

Daugelis žmonių laisvai samdomą darbą pradeda turėdami mažai technologinės paramos arba jos negavę, tik tam, kad vėliau galėtų pereiti savo žingsnius ir iš naujo sugalvoti savo darbo procesą naudodami įrankius. Kadangi yra daugybė nemokamų aukštos kokybės programų, patartina, kad laisvai samdomi darbuotojai pradėtų savo verslą naudodamiesi šiomis naudingomis priemonėmis, kurios padidins jų efektyvumą ir profesionalumą, sudarydami kelią į sėkmę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me