73 geriausi produktyvumo įrankiai tinklaraštininkams ir visiems norintiems padidinti efektyvumą

Contents

„Aš neturiu pakankamai laiko tai padaryti!“

Kažkuriuo metu dauguma ištarėme šiuos žodžius sau ar kam nors kitam. Kyla klausimas: ar mes tikrai neturime pakankamai laiko? Ne visai. Tai tiesiog viskas mūsų galvose. Šis savęs ribojimas yra tai, kas mums trukdo būti produktyviais.


Atrodo, kad neturime pakankamai laiko savo tinklaraščiams kurti. Tiesiog turime rasti priemonių nuveikti daugiau laiko, kurį turime. Vienas geriausių būdų tai padaryti yra naudoti tinklaraščių rašymo įrankius, specialiai sukurtus padidinti produktyvumą.

Perskaitykite įvairius internetinių dienoraščių rašymo įrankius, kurie gali padėti jums pasiekti daugiau pasiekimų per trumpesnį laiką. Nesvarbu, ar norite automatizuoti varginančias užduotis, susikaupti, ar geriau organizuoti savo laiką, naudodamiesi šiais įrankiais gali būti naudinga.

Tačiau nors čia yra keletas įrankių, tai nebūtinai reiškia, kad turėtumėte juos naudoti visus. Tiesiog išsirinkite vieną ar du, kurie galėtų padėti išspręsti iškilusį iššūkį, ir pažiūrėkite, kaip tai vyksta. Turėtumėte vengti naudoti per daug įrankių vienu metu ir sutelkti dėmesį į vieną problemą vienu metu.

Rašymo produktyvumo didinimo priemonės

1. Kišenė

Kišenė leidžia išsaugoti turinį, kurį norite perskaityti vėliau tik vienu paspaudimu. Pridėję žymų galite geriau organizuoti išsaugotą turinį. Paprastos sąsajos dėka įrankį lengva naudoti.

Turinį galite išsaugoti tiesiogiai iš savo interneto naršyklės, el. Pašto dėžutės ar įvairių programų, tokių kaip „Twitter“, „Flipboard“ ir „Pulse“. Naudodamiesi šiuo įrankiu, jūs galite perskaityti turinį, kuriame netrukdoma ir švari sąsaja.

Kaina: nemokama; 4,99 USD per mėnesį priemoka.

2. „ZenWriter“

Paprasta rašymo programa, skirta „Windows“, „ZenWriter“ padeda susikaupti ties svarbiausiu internetinių dienoraščių rašymo aspektu: rašymu. Čia nėra jokių blaškymų, kurie gali kliudyti jūsų produktyvumui.

Jei naudojate „Mac“, galite pabandyti „WriteRoom“. Tai puiki alternatyva ir joje pateikiama panaši rašymo aplinka kaip „ZenWriter“.

Kaina: 19,95 USD, taip pat galima įsigyti nemokamą bandomąją versiją.

3. Gramatika

Parašę tinklaraščio įrašą, greičiausiai praleisite klaidas, nebent turėsite savo tinklaraščio korektorių. Bet net jei to neturite, nuo to laiko nesvarbu Gramatika gali efektyviai ir greitai padėti pagerinti jūsų rašymą. Šis internetinis korektūros įrankis gali padėti jums išspręsti sakinio struktūrą, gramatiką, stilių, rašybą ir dar daugiau.

Naudodamiesi šiuo įrankiu taip pat daug ko išmoksite, nes jis parodys, ką reikia pakeisti, pagrįstai pagrįstos.

Kaina: nemokama.

4. „Hemingway“ programa

Internetinis įrankis, „Hemingway“ programa suteikia galimybę patobulinti rašymą ir tampa lengviau suprantamas. Naudodamiesi ja galite sutaupyti daug laiko redagavimui ir kartu patobulinti savo rašymo įgūdžius.

Galite įklijuoti tekstą programoje arba rašyti į jį. Kompiuterių ir MAC vartotojams taip pat yra darbalaukio rengyklė, tačiau tai jums kainuos.

Kaina: nemokama; stalinio kompiuterio versija – 9,99 USD.

5. Scrivener

Scrivener yra rašymo įrankis, skirtas „Windows“ ir „Mac“. Galite naudoti ją rašydami tinklaraščių įrašus, el. Knygas ir net kurdami turinį tam tikrame tinklaraščių viršūnių susitikime. Jame yra viskas, ko ieškote rašymo programinėje įrangoje, kurioje mažai dėmesio skiriama.

Tačiau dalykas, kuris mums labiausiai patiko „Scrivener“, yra komponavimo režimas, kuriame yra puslapis juodame fone, todėl rašymas yra daug lengvesnis.!

Kaina: taip pat galima įsigyti 40 USD su nemokama bandomąja versija.

6. „HelpMeWrite“

Nelengva surasti nuolatinį idėjų šaltinį, apie kurį reikia rašyti, ir tai nusibodo, jei esate tinklaraštininkas. „Help Me Write“ yra žiniatinklio programa, kuri padeda nuspręsti, ką toliau rašyti. Sukurkite sąskaitą naudodamiesi „Twitter“ kredencialais. Savo profilio puslapyje pridėkite dalykų, apie kuriuos norėtumėte parašyti. Tada pasidalykite savo mintimis. Dalyvių indėlis suteikia jums nurodymų ir papildomų pasiūlymų.

„HelpMeWrite“ yra Londone įsikūrusios skaitmeninio dizaino įmonės, vadinamos „Makeshift“, idėja. Tai gimė iš meilės rašyti ir noro gauti indėlį iš socialinių tinklų. Rašytojai jums pasakys, kad praktikuoti savo amatą be įmokų nėra smagu. „HelpMeWrite“ pašalina dalį vienatvės proceso metu.

Kaina: nemokama

Įrankiai ir programos, kaip geriau organizuoti

7. Evernote

Evernote yra užrašų programa, veikianti jūsų interneto naršyklėje, mobiliajame telefone ar darbalaukyje. Tai leidžia lengvai ir greitai kurti ir dalytis užrašais. Dėl visų jūsų užrašų tiesiai po vienu stogu tai palengvina jūsų buvimą organizuotu. Tačiau tai dar ne viskas, ką įrankis gali atlikti.

Taip pat galite sekti bet ką – nuo darbų sąrašų iki tinklaraščio įrašų idėjų ir tvarkyti savo tinklus bei el. Paštą. Jei išmoksite efektyviai naudotis „Evernote“, suprasite, kokia ji puiki tinklaraštininkams.

Kaina: nemokama; 5 USD per mėnesį priemokai.

8. „Teux Deux“

„To-do“ programa, „Teux Deux“ ateina suktuku. Skirtingai nuo kitų „to-do“ programų, leidžiančių kurti, atrodytų, begalinius sąrašus, šis įrankis visus sąrašus pateikia kalendoriaus stiliaus formatu. Tai, savo ruožtu, leidžia jūsų darbų sąrašus lengviau valdyti.

Programa yra paprasta ir joje nėra nereikalingų švilpukų ar varpelių, nes, atrodo, kad ji gali pakenkti jūsų produktyvumui. Naudodamiesi ja tiksliai žinosite, ką turite padaryti ir kada turite tai padaryti. „Teux Deux“ veikia mobiliajame įrenginyje arba jūsų interneto naršyklėje.

Kaina: 3 USD per mėnesį.

9. Todo

Pamiršti šios programos pavadinimą sunku. Visi turime „todo“ sąrašą. Skiriasi būtent tai, kur mes jį laikome. Ši programa mobiliesiems tapo mėgstamiausia. Jos vartotojų bazė stebėjo ir atliko daugiau nei 70 milijonų užduočių.

Galbūt neturite laiko sustoti ir ką nors parašyti. Tai nėra problema Daryti. Tiesiog kalbėkitės su programa, ir ji pavers ją užduotimi. Reikia priminimo, kad galėtum ką nors nusipirkti kitą kartą viešėdamas maisto prekių parduotuvėje? „Todo“ turi geografinio žymėjimo galimybes. Gausite pranešimą, kai atvyksite.

Kaina: nemokama. „Cloud“ versija leidžia dalytis užduotimis su kitais už 1,99 USD / mėn. Arba 19,99 USD per metus. Į komandą orientuota „Enterprise“ versija yra 3,99 USD / mėn. Arba 39,99 USD / metus asmeniui.

10. Any.do

O kas, jei galėtumėte pasiimti „todo“ sąrašą, kalendorių ir savo mobilųjį asistentą (Sveiki, Siri?) Ir sumaišyti juos kartu? Tai ir yra šios idėjos esmė Any.do. Jų svetainėje sakoma, kad tai daugiau nei „todo“ programa. Tai „gyvenimo vadovas“ ir lengviausias aplinkui. Tinklalapyje teigiama, kad ja naudotis yra taip paprasta, kad žmonės prie jos prilimpa dvigubai ilgiau nei kitos programos. Tai mandagus būdas reikalauti, kad dauguma žmonių atsisakytų produktyvumo programų.

Galite įsigyti „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“. Jis taip pat galimas „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Yra „Chrome“ plėtinys, tačiau kitu atveju turėsite jį pasiekti naudodami standartinį naršyklės langą. Prisiregistruokite, kad iš anksto galėtumėte naudotis „Any.Do Assistant“. Jis naudoja AI, kad automatiškai peržiūrėtų jūsų užduotis, kurias ji gali padaryti už jus. Prijunkite jį prie robotų ir žmonių, galinčių atlikti šią užduotį, kombinacijos.

Kaina: nemokama. Atrakinkite aukščiausios kokybės savybes už 2,99 USD per mėnesį arba 26,99 USD per metus.

11. Todoistas

Kartais jūsų „todo“ sąrašas turi būti šiek tiek sudėtingesnis. Laikas atnaujinti Todoistas. Kitose produktyvumo programose yra tokių dalykų, kaip dalinės užduotys, etiketės ir priminimai. Todoistas sugeba juos mažiau bauginti.

„Todoist“ galima įsigyti iš dešimties platformų, todėl jums nereikia jaudintis dėl suderinamumo. Jį patvirtino ir pradedančios įmonės, ir „Fortune 100“ įmonės. Unikali šios programos diagrama, pagal kurią stebimas našumas atsižvelgiant į tai, kiek užduočių atlikote kasdien. Visuotinai sutariama, kad jums bus naudingiau, jei atrakinsite parinktis, kurias teikia „premium“ sąskaita.

Kaina: nemokama. Priemoka privatiems asmenims arba verslas komandoms yra 28,99 USD už metus už asmenį.

12. „Wunderlist“

Apsvarstykite šią programą, jei jus domina tik pagrindai. „Wunderlist“ yra pakankamai sudėtingas, kad leistų pertvarkyti užduotis atsižvelgiant į kintančius prioritetus. Jam trūksta papildomų funkcijų, tokių kaip geografinis žymėjimas, pasikartojantys terminai ir natūrali datos nustatymo kalba.

„Wunderlist“ veikia visose platformose, todėl ją nesunku pasiimti su savimi keliaujant. Didžiausi programos čempionai giria, nes, sakoma, ji nėra išsipūtusi su galimybėmis. Turėsite naujovinti į „Pro“ paskyrą, kad atrakintumėte visas funkcijas. Kaina yra didesnė nei kitų panašių programų. Tačiau norėdami pridėti vaizdą ar vaizdo įrašą prie tam tikros užduoties, neapsiribojate failo dydžio apribojimais.

Kaina: nemokama. „Pro“ ir „Business“ versijos yra 4,99 USD / mėn.

Priemonės, kurios palengvina grafikos kūrimą

13. Trafaretas

Su Dalytis kaip vaizdas, paryškintą tekstą galite paversti patraukliu ir patraukliu vaizdiniu turiniu, kalbančiu jūsų auditoriją. Vargu ar prireiks minutės (ar dviejų), kol vaizdinis turinys bus paruoštas bendrinti savo socialinės žiniasklaidos profiliuose.

Galite sukurti trauką socialinėje žiniasklaidoje naudodami atvaizdus su citatomis, tačiau pagrindinė problema yra laikas, kurio reikia joms sukurti. Tačiau naudodamiesi šiuo įrankiu, galite sukurti dalijamus vaizdus greičiau nei bet kada anksčiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pažymėti norimą tekstą ir pasirinkti „Bendrinti kaip vaizdą“, kad pradėtumėte redaguoti savo atvaizdą.

Kaina: 8 USD per mėnesį.

14. Paprastas

Socialinė žiniasklaida yra būtina reklama. Ir dauguma socialinės žiniasklaidos priemonių yra sunki dėl grafikos. Ką daryti, jei nesi grafikas? Eikite į „Easil“ svetainę. Galite pasirinkti šabloną, kuris jau yra suformatuotas jūsų pasirinktam socialinės žiniasklaidos tinklui. Dabar tereikia išsirinkti norimus elementus, o tada juos nuvilkti į vietą.

Easil turi augančią tūkstančių profesionaliai iš anksto sukurtų šablonų kolekciją. Gausite prieigą prie vaizdų, kurie buvo sukurti tik socialiniams pranešimams ir tinklaraščiams. Išskirtinis dydžio keitimo įrankis garantuoja, kad pasirinksite tinkamus kiekvieno socialinės žiniasklaidos kanalo matmenis. Išsaugokite dažniausiai naudojamus elementus mėgstamiausiųjų skirtuke, kad galėtumėte nuolat ieškoti savo prekės ženklo.

Kaina: nemokama individualiam naudojimui ir vertinimui. 9 USD / mėn. Už prieigą prie daugiau nei 1500 šablonų. 79 USD / mėn už prieigą prie daugiau nei 3000 šablonų.

15. Skitch

Skitch „Evernote“ leidžia per kelias minutes užfiksuoti, redaguoti ir išsaugoti ekrano kopijas. Taip pat galite pridėti greitus eskizus, figūras ir komentarus, kad suprastumėte mažiau žodžių. Įrankis suderinamas su išmaniaisiais telefonais, staliniais ir planšetiniais kompiuteriais.

Naudodamiesi „Skitch“, daugiau nebereikės naudoti „spausdinimo ekrano“, norėdami gauti vaizdų, su kuriais susidūrėte internete, ekrano kopijas. Kadangi turite daugybę redagavimo galimybių, tai sumažina poreikį naudoti bet kokią kitą programinę įrangą.

Kaina: nemokama.

16. Drobė

Buvo laikas, kai svetainėms reikėjo brangios vaizdų redagavimo programinės įrangos, kad būtų galima sukurti patrauklius ir patrauklius jūsų tinklaraščio vaizdus. Tačiau dabar su tokiomis priemonėmis kaip Drobė, beveik bet kas gali lengvai sukurti infografiką, socialinės medijos grafiką, pristatymus ir vaizdus tinklaraščių įrašams. Naudoti įrankį yra nepaprastai paprasta ir suprantama.

Tiesą sakant, „Webbys“ teigė, kad tai „lengviausia naudoti dizaino programa pasaulyje“. Be to, dizaineriai sąsają sukūrė taip, kad vaizdus būtų galima greitai ir lengvai sudėti.

Kaina: nemokama; Aukščiausios kokybės vaizdai kainuoja po 1 USD.

17. Piktochartas

Ne paslaptis infografika yra puikus būdas aiškiai ir greitai pateikti auditorijai informaciją. Tačiau juos sunku pagaminti ir jie gali trukti valandomis. Piktochart yra turbūt lengviausias įrankis, leidžiantis kuo greičiau sukurti infografiką. Jame yra pristatymų, infografikų, antraščių ir ataskaitų šablonai.

Jei naudojote „Canva“, atkreipkite dėmesį, kad yra keletas panašumų. Tačiau abu puikiai vertina visiškai skirtingus dalykus. Galite pasinaudoti įvairiais nemokamais šablonais ir parinktimis, tačiau, jei norite gauti prieigą prie geriausių jo dalykų, turite sumokėti už profesionalų planus.

Kaina: nemokama; 29 USD per mėnesį už pro planą.

18. „Adobe Color CC“

Pasirinkti puikias infografikos ar dienoraščio spalvų schemas kartais yra sudėtinga. Galų gale jūsų spalvos pasirinkimas paveiks lankytojų patirtį. Su tokiais įrankiais kaip „Adobe Colour CC“, tačiau galite lengvai sukurti savo personalizuotas spalvų schemas. Jūsų žinioje yra daugybė spalvų taisyklių nustatymų, tai reiškia, kad turite daugybę variantų. Kadangi kiekviena spalva turi HEX ir RGB reikšmes, be vargo galite nukopijuoti ir įklijuoti į bet kurį vaizdo redagavimo įrankį.

Kaina: nemokama.

Tikslų nustatymas ir stebėjimas, kad programos jus motyvuotų

19. „GoalsOnTrack“

„GoalsOnTrack“ mano, kad žmonės, kurie išsikelia tikslus, yra sėkmingesni. Ir jei norite pridėti prie šios sėkmės, naudokite savo mobilųjį įrenginį. Prieš eidami į programą, jie nori, kad jūs suprastumėte tikslo nustatymo svarbą ir kaip tai padaryti teisingai. Išmoksite septynias moksliškai įrodytas strategijas tikslams pasiekti. Dabar esate pasirengę programai.

Naudokite jį, kad nustatytumėte tikslus ir imtumėtės veiksmų. Kitos programos sritys ragina jus įsivaizduoti savo tikslus ir sekti laiką, kurį praleidžiate jiems pasiekti. Vis dėlto kitos sritys padeda sekti įpročių formavimo veiklą arba įrašyti sėkmę žurnale.

Kaina: 68 USD / metams asmenims. 68 USD / metus bazinis mokestis, tada 8 USD / mėn. Vienam vartotojui.

20. „Coach.me“

Žmonės, kuriems sekasi naudotis sporto salės kūno rengybos programomis, sako, kad taip yra todėl, kad naudojate asmeninį trenerį. Panašių rezultatų savo profesiniame gyvenime galite pasiekti dirbdami su treneriu. Coach.me siūlo nemokamą įpročių stebėjimo programą, kuri padėjo daugiau nei milijonui žmonių suformuoti naujus įpročius. Naudodamiesi mobiliuoju prietaisu ar laikrodžiu stebėkite savo veiklą ir nustatykite laiką, per kurį jums reikia priminti apie naujus įpročius, kuriuos bandote sukurti.

Programa negali visko padaryti. Kartais reikia žmogaus. „Coach.me“ programą naudoja kaip jungtį su daugiau nei 700 trenerių, kurie gali padėti jums įgyti įprotį. Kita lyderystės trenerių grupė specializuojasi padėti jums išspręsti problemas darbo vietoje. Jie teikia vertingas karjeros konsultacijas.

Kaina: nemokama. Įpročių koučingo paslaugos prasideda nuo 15 USD per savaitę. Vadovavimo koučingas yra 249 USD / mėn.

21. „LifeTick“

Daugybė tikslų, iškeliančių programinės įrangos programas ir programas, orientuojasi tik į profesinius siekius. „LifeTick“ laikosi holistinio požiūrio. Taip, jūs galite naudoti tai verslui sekti. Bet jums taip pat pasiseks, jei norite pagerinti savo pažymius, sutaupyti pinigų ar numesti svorio.

Programa nuves jus į kelių žingsnių procesą. Pirmiausia nustatysite pagrindines vertybes. Tuomet sužinosite, kaip programa gali padėti jums naudoti metodiką tikslams pasiekti. Sužinosite, kaip žurnalas jus varo į priekį. Stebėsite elgesį, padedantį išsiugdyti tinkamus įpročius siekiant sėkmės.

Kaina: nemokamai iki 4 tikslų. 39 USD per metus už neribotą stebėjimą. Šeimos, mokyklų ir verslo planai svyruoja nuo 14 USD / mėn. Iki 199 USD / mėn.

22. Įpročių sąrašas

Susikurkite gerus įpročius ir atsikratykite nesveikų, jei norite judėti produktyvumo link. Įpročių sąrašas yra programa, apimanti viską, ko reikia savo tikslams pasiekti. Įpročių sąrašo metodas apima motyvacijos palaikymą, rodantį, kiek laiko jūs išlaikėte gerą elgesį.

Įpročio formavimui reikia pakartoti. Bet kartais reikia atsipūsti. Daugelis programų į tai neatsižvelgia. Įpročių sąrašas nori padėti jums išlaikyti nenutrūkstamą seriją. Tai leidžia sustabdyti veiklą, kol saugiai grįšite į biurą.

Kaina: 3,99 USD

23. Gyvenimo būdas

Ar įmanoma per dieną skirti mažiau nei minutę, kad sugriauti blogą įprotį ar pastatyti naują? Gyvenimo būdas yra programa, leidžianti išsiaiškinti ir pakeisti savo įpročius – mažiau nei per 60 sekundžių per dieną.

Kai programa sužinos daugiau apie jus, ji pasiūlys keletą būdų, kaip sustiprinti sveikus įpročius, kuriuos norite sukurti. Arba tai suteiks jums įžvalgos, kaip pirmiausia išvengti elgesio, sukėlusio jūsų blogus įpročius.

Kaina: nemokama. Įsigijimas programoje yra 4,99 USD, kad atrakintumėte geriausias funkcijas.

24. irunurun

Girdėjote, kad žmonės sako, jog „eina pėsčiomis, užuot kalbėję“. Kūrėjai irunurun Patikėkite, kad ši filosofija taip pat tinka tikslui nustatyti. Pasak jų, „veiksmai kalba garsiau nei tikslai“. „Irunurun“ programa skatina efektyvumą ir atskaitomybę. Tai atlygina už pasikartojantį elgesį, formuojantį sveikus įpročius.

Sėkmė niekada nėra vieno veiksmo rezultatas. Taigi, sukursite veiksmų informacijos suvestinę. Kiekvienas to veiksmo pakartojimas uždirba dar vieną pažymį. Automatiniai skaičiuotuvai rodo eigą. Programos tikslas yra padėti realizuoti savo galimybes sutelkiant dėmesį, nuoseklumą ir atskaitomybę.
Darbuose yra „Android“ programų versija. Tuo tarpu galite atnaujinti žiniatinklio prietaisų skydelį naudodami bet kurį mobilųjį įrenginį.

Kaina: nemokama. (Tačiau programos kūrėjai kviečia atsiųsti jiems čekį, kuris, jūsų manymu, vertas, jei esate linkęs.)

Programos priminimas, kad galėtumėte jus sekti

25. Mokėti

Ne visos todo užduotys yra lygios. Tiesą sakant, kai kurie iš jų tiesiog sutrukdytų, jei pridėtumėte juos prie savo GTD („Get Things Done“) kalendoriaus. Nepaisant to, jums vis tiek reikia vietos, kur juos užrašyti, kad jų neužmirštumėte. Dėl yra vieta priminimams ir laikmačiams, kurie yra pakankamai svarbūs, kad būtų galima garantuoti vietą jūsų mobiliajame įrenginyje.

Tačiau vien todėl, kad jie yra mažiau svarbūs, dar nereiškia, kad norite juos pamiršti. Ši programa neleis pamiršti. Tai pakartotinai primins daiktus, kurie yra mokėtini, kol jūs jų nedarysite. Galite jį snausti, bet anksčiau ar vėliau turėsite tai tiesiog padaryti, kad galėtumėte pažymėti kaip atliktą.

Kaina: 4,99 USD

26. Varnelė2

Tai laisvina, kai reikia atsisakyti rūpesčių, kol reikia susitelkti į juos. Ši programa leidžia jums tai padaryti. Sukurkite „todo“ užduotis ir tiesiog paleiskite jas. Jums bus pranešta apie juos, kai kitą kartą atsidursite jūsų pasirinktoje vietoje, kad suaktyvintumėte priminimą.

Štai pavyzdys. Dar nepasibaigėte, tačiau kečupo trūksta. Nereikia atsiminti, kad nusipirkote daugiau, kol kitą kartą apsilankysite maisto prekių parduotuvėje. Tiesiog pasakyk 2 varnelė kad galėtumėte priminti apie kečupą, kai kitą kartą patraukite į maisto prekių parduotuvės stovėjimo aikštelę. Tai geriausiai tinka priminimams pagal vietą, tačiau galite naudoti planuodami kalendoriaus priminimus.

Kaina: 4,99 USD

27. RemberTheMilk

Tavo galva yra bloga vieta, kur laikyti užduočių sąrašą. Bandymas juos atsiminti sukelia stresą. Tai yra šios programos tikslas. Pašalinkite daiktus, kurie ropinėja galvoje, ir įdėkite į patikimą mobilųjį įrenginį. Čia padeda jūsų išmaniojo telefono funkcijos, kad padėtų jums susitvarkyti.

Ši programa yra beveik steroidų sąrašų sudarytoja. Galite pagaminti tiek, kiek norite, ir laikyti juos tvarkingai su spalvingomis žymėmis. Gaukite detalias užduotis. Nesijaudinkite, jei sudarote sąrašą už borto.

„RememberTheMilk“ pasižymi galinga paieškos funkcija. Tai geriausiai veikia jūsų mobiliajame įrenginyje. Kadangi jis yra žiniatinklyje, jį galite naudoti ir bet kuriame kompiuteryje.

Kaina: nemokama. Naujovinkite į „Pro“ versiją už 39,99 USD per metus.

„Cloud Storage“ ir failų bendrinimo programinė įranga

28. „Dropbox“

Kalbant apie debesų saugojimo įrankius, savaime suprantama „Dropbox“ yra vienas geriausių versle. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susikurti abonementą, atsisiųsti programinę įrangą į savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį ir pradėti kaupti failus „Dropbox“ aplanke. Šie failai sinchronizuojami debesyje realiu laiku, kai jį naudojate, ir juos galite pasiekti bet kur ir bet kada. Tai užtruks tik keletą paspaudimų (arba bakstelėjimų).

Naudodamiesi „Dropbox“, jums nereikia jaudintis dėl duomenų praradimo, jei kažkas nutinka jūsų kompiuteriui; tai viską palaiko!

Kaina: nemokama už 2 GB + saugykla; 9,99 USD per mėnesį už papildomą saugyklą.

29. „Google“ diskas

„ICloud“ yra „Apple“ produktų vartotojams visam pasauliui. Kaip ir galima tikėtis, „Google“ yra labiau įtraukianti. Savo atmintyje galite laikyti beveik bet kurį failą Google diskas. Bet kuris failas, kurį sukuriate naudodamas „Google“ programą, neįskaičiuojamas į jūsų atmintinę.

„Google“ garsėja kaip turtinga saugyklos vieta. Jie pradeda nuo 15 GB. Kitas pranašumas yra galimybė realiu laiku bendradarbiauti su kitais. Taip pat galite dalytis dokumentais, nesuteikdami prieigos prie savo disko. „Google“ debesies pagrindu sukurta saugykla yra neigiama. Jame yra mažai dokumentų ir dar mažiau prieigos prie internetinės pagalbos.

Kaina: nemokamai už 15GB. Kainos už daugiau saugyklos vietų skiriasi, o viršutinė riba yra 299,99 USD / mėn. Už 30TB.

30. „iCloud“

Jei naudojate „Apple“ produktus, esate apie tai girdėję „iCloud“. Tačiau net ir labiausiai pasiutusiems „Apple“ gerbėjams sunku apibūdinti, kas yra „iCloud“. Geriausias paaiškinimas yra tas, kad „iCloud“ veikia kaip jūsų asmeninis kietasis diskas debesyje. Čia saugomi dokumentai, nuotraukos, muzika ir visi failai, kuriuos gali sukurti „iOs“ įrenginys arba „Mac“ kompiuteris. Tai, ką jis daro geriau nei kitos debesies saugojimo paslaugos, automatiškai sinchronizuoja tuos failus visuose jūsų įrenginiuose.

„ICloud“ galite saugoti bet kurį failą, jei tik registruota programa ar programinė įranga gali jį skaityti ar rašyti. „iCloud“ atlieka puikų darbą dalijantis failais su „Apple“ prekės ženklo produktais. Vis dėlto tai nedaro gero darbo pasidalinimo su kitais. Norėsite tai perduoti, jei jums svarbus failų bendrinimas ar bendradarbiavimas.

Kaina: nemokamai už 5 GB atminties. 50 GB yra 0,99 USD / mėn. 200 GB yra 2,99 USD / mėn. 1 TB yra 9,99 USD / mėn. 2 TB yra 19,99 USD / mėn.

Priemonės, padedančios padidinti jūsų socialinės žiniasklaidos efektyvumą

31. Buferis

Paprastas naudoti įrankis, Buferis padeda suplanuoti socialinės žiniasklaidos atnaujinimus vienu mygtuko paspaudimu. Galite pasirinkti, kada norite bendrinti naujinius iš „Buffer“ paskyros. Dėl puikios analizės galite sekti savo labiausiai vertą paspaudimą.

Be to, jei trūksta įkvėpimo, galite naudoti šį įrankį, kad surastumėte siaubingą turinį, kurį norite bendrinti, pvz., Vaizdus, ​​nuorodas ir citatas. Tai galite lengvai padaryti skirtuke Pasiūlymai.

Kaina: 30 dienų neribotas nemokamas bandomasis laikotarpis; priemokos planai prasideda nuo 10 USD per mėnesį.

32. „CoSchedule“

„CoSchedule“ yra internetinis redakcinis kalendorius su įvairiomis patogiomis socialinės medijos funkcijomis. Ne visi tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai turi laiko pasidalyti savo įrašais, ypač jei iškyla kas nors svarbaus.

Tačiau naudodami „CoSchedule“ galite planuoti ir suplanuoti socialinės žiniasklaidos veiklą redakcijos kalendoriuje, taigi jūsų įrašai bus skelbiami automatiškai! Tai leidžia maksimaliai išnaudoti „Facebook“ ir „Twitter“ galimybes.

Kaina: 15 USD per mėnesį, taip pat galima įsigyti nemokamą bandomąją versiją.

33. Socialinė oda

Socialinė oda yra naudingas įrankis, galintis padėti sutaupyti laiko atliekant daugelį socialinės žiniasklaidos užduočių. Tai galite naudoti norėdami rasti tinkamus žmones, kuriuos galėtų sekti, stebėti paminėjimus, skelbti tiesiogiai tinklaraščiuose ir planuoti atnaujinimus, be kita ko.

Trumpai tariant, šis įrankis palengvina dalijimąsi pasikartojančiais atnaujinimais ir automatizuoja daug laiko reikalaujančias užduotis. Palaikomi tinklai yra „LinkedIn“, „Twitter“ ir „Facebook“.

Kaina: nemokama su ribotomis funkcijomis; pilnos funkcijos už 17,97 USD kas dvi savaites.

34. Draugai + aš

Ar esate sistemoje „Google+“? Tuomet jūs tiesiog pamilsite Draugai + aš. Naudodami šį įrankį galite reklamuoti savo „Google+“ įrašus iš profilių ir puslapių į kitus socialinės žiniasklaidos tinklus, tokius kaip „Tumblr“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Facebook“..

Taigi, jei norite sutaupyti laiko turinio planavimui keliuose tinkluose ir norite išplėsti savo „Google+“ sekimą, „Friends + Me“ yra jums reikalingas įrankis.

Kaina: nemokama iki trijų sąskaitų; mokami planai prasideda nuo 9 USD per mėnesį.

35. Hootsuite

„HootSuite“ supaprastina socialinės žiniasklaidos valdymą, nes leidžia valdyti visus savo socialinius tinklus iš vienos platformos, kaip ir „Buffer“. Tai plačiausiai naudojama platforma visame pasaulyje, turinti 10 milijonų vartotojų ir skaičiuojanti.

Naudodamiesi šiuo įrankiu galite išsiųsti pranešimus dabar arba suplanuoti juos ateityje automatiškai siųsti. Ar nėra patogu viską sudėti į vieną platformą? Mes taip pat manome!

Kaina: nemokama su ribotomis funkcijomis; priemokos planas už 9,99 USD per mėnesį.

36. Pašto planavimo priemonė

Reikia įkvėpimo socialinėje rinkodaroje? Pašto planavimo priemonė yra internetinis šaltinis, padedantis rasti geriausią auditorijai turinį. Tai taip pat padės jums nuspręsti, kada ir kur jį paskelbti, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų. Tada „Post Planner“ seka ir analizuoja atsakymą.

Platforma yra pakankamai lanksti, kad galėtų pasirinkti jūsų automatizavimo lygį. Dalyvaukite kiek norite, arba tiesiog atsisėskite ir leiskite „Post Planner“ padaryti viską už jus. „Post Planner“ dirba su populiariausiais dabartiniais socialiniais tinklais. Naudokite jį norėdami atrasti turinį arba tiesiog paskelbkite. Yra penki planai. Kiekvienas iš jų yra skirtas pasiūlyti jums tik tai, ko jums reikia, atsižvelgiant į turimą socialinės žiniasklaidos profilių ir puslapių kiekį.

Kaina: Planai svyruoja nuo 9 USD / mėn. Iki 199 USD / mėn. Jie išrašomi kasmet.

Jūsų žvilgsnio patobulinimo įrankiai

37. „FocusWriter“

Nieko prieš „Microsoft Word“, tačiau jame yra daugiau funkcijų, nei reikia daugumai žmonių. „Microsoft Office“ paketas dabar pagrįstas debesimis ir imamas mažas mėnesinis mokestis. Net ir tokiu atveju kaina yra didesnė nei kai kurie gali sau leisti. „FocusWriter“ grįžta prie šių abiejų kritikos. Čia siūloma atsipalaiduoti ir atpalaiduojanti tekstų rengyklė. Geriausia, kad tai nemokama.

Įjunkite „FocusWriter“ viso ekrano režimu, ir nėra net įrankių juostų, kurios atitrauktų jus. „FocusWriter“ suteikia jums tik pačius paprasčiausius tekstų apdorojimo būdus. Tai viskas, ko reikia daugiausiai rašytojų. Jei reikia, praeikite pro šalį
rašybos tikrintuvą arba planuojate pridėti sudėtingą formatavimą. Taip pat negalėsite pridėti vaizdų ar lentelių. „FocusWriter“ yra tik vienas dalykas: žodžiai.

Kaina: nemokama.

38. E.ggTimeras

E.ggTimer yra paprastas atgalinis laikmatis, kurį lengva naudoti ir kurį galite pasiekti iš savo interneto naršyklės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nustatyti laikmatį, nurodant norimą laiką, spustelėkite „eiti“, ir įrankis pradės atgalinę atskaitą. Pasibaigus laikui, jūs gaunate pranešimą savo naršyklėje.

Kaina: nemokama.

39. „Focus Booster“

Jei stengiatės sutelkti dėmesį, tai yra kažkas, su kuo kovoti, „Focus Booster“ yra programa, kuri gali padėti. Kaip ir E.ggTimeris, jis naudoja „Pomodoro“ techniką, kurios laikas baigiasi, kai 25 minutes dirbate su konkrečia užduotimi, kad galėtumėte padaryti trumpą pertraukėlę. Iš pradžių tai gali atrodyti kvailai, tačiau daugelis tinklaraštininkų išbandė programą, o dauguma jų pasiekė teigiamų rezultatų!

Kaina: nemokamas bandymas 15 dienų; 2,99 USD per mėnesį už laiko stebėjimo ir ataskaitų teikimo funkcijas.

40. Pomodoro technika

Devintojo dešimtmečio pabaigoje universiteto studentas Francesco Cirillo pasiryžo patobulinti savo dėmesį, naudodamas laikmatį, kad galėtų sekti studijų intervalus. Jis atskyrė šias 25 minučių pjūvius su trumpomis, nustatytomis pertraukomis. Abu buvo stebimi naudojant laikrodį, kurio forma buvo pomidoras, kurį jis rado virtuvėje.

Mes žinome „Cirillo“ požiūrį, kad šiandien daugiausia dėmesio bus skiriama Pomodoro nes jis pavadino techniką itališku žodžiu pomidorai. Prieš investuodami į vieną iš daugelio programų ir programinės įrangos programų, kurios veikia kaip laikmačiai, pasimokykite apie „Pomodoro“ techniką. „Cirillo“ tiki, kad srautą ir fokusavimą pagerina mechaniškai panaudotas laikmatis. Jums priklauso, kaip supjaustyti pomidorų formą.

Kaina: nemokama

41. Focus @ will

Muzika žavi, kad nuramintų laukinę krūtį. O dabar mokslas įrodė, kad muzika taip pat gali padėti susikaupti. Tai ir yra šios internetinės programos idėja Focus @ will tarnyba. Pasirinkite iš daugiau nei 50 muzikos kanalų, kuriuose yra tūkstančiai valandų originalios muzikos. Kiekvienas kanalas turi ypatingą poveikį jūsų sugebėjimui sutelkti dėmesį. Tai pagrįsta įrodytais neuromokslo tyrimais.

Muzika sumažina blaškymąsi, todėl galite sutelkti dėmesį į produktyvumą. Tyrimai rodo, kad klausydamiesi muzikos galite sutelkti dėmesį nuo 200% iki 400%. Kiti tyrimai parodė, kad galite susikaupti daugiausia apie 100 minučių.

Kaina: nemokamas 15 dienų bandymas. Komandos kainos prasideda nuo 9,95 USD / mėn. Iki 5 vartotojų ir siekia 6,95 USD / mėn. Iki 100 vartotojų.

42. Miško programa

„eMarketer“ projektai, kuriuos daugiau nei 3 valandas per dieną praleidžiame išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Programos pritraukia mūsų dėmesį ir nutraukia koncentraciją. Kalifornijos universiteto Irvine’o tyrime nustatyta, kad grįžti į užduotį užtrunka vidutiniškai 23 minutes.

Kūrėjai Miškas kovoja su ugnimi. Jie sukūrė programą, kuri suvaidino dėmesį. Naudokite programą sodinti virtualų medį, kai norite sutelkti dėmesį į užduotį. Augantis nuo sėklos iki brandinimo, jis išaugs per kitas 30 minučių. Jei paliksite programą, medį užmušite. Gaukite „Forest“ ir savo naršyklei.

Kaina: 1,99 USD.

Projektų valdymo įrankiai jūsų darbui sekti ir rezultatams gauti

43. Asana

Asana yra projektų valdymo įrankis, leidžiantis suskaidyti dideles užduotis į mažus žingsnius, bendradarbiauti projektuose su kitais tinklaraštininkais ir net sukurti užduotis iš savo el. pašto dėžutės. Tai taip pat leidžia planuoti visą darbo grafiką.

Jei nuspręsite slinkti žemyn manydami, kad neturite jokių projektų valdymo poreikių, pagalvokite dar kartą! O kaip įvairios užduotys, kurių, atrodo, niekada nepabaigai? Arba milijonai tinklaraščių projekto dalių, kurių tiesiog negalite sekti? Taip, Asana gali padėti dėl viso to!

Kaina: nemokama.

44. Trello

Kitas projekto valdymo įrankis, Trello padeda kurti lentas visiems projektams. Jūs turite sudaryti sąrašus visoje savo lentoje ir pridėti korteles prie kiekvieno sąrašo. Prie šių kortelių galite prisegti failus, nurodyti terminą, taip pat pridėti etikečių, aprašų ir kontrolinių sąrašų. Tai leidžia jums lengviau valdyti užduočių, susijusių su daugybe detalių, projektus.

Jau neminint to, kad ji gali pasigirti paprasta ir patogiąja sąsaja, „Trello“ projektų valdymas yra daug greitesnis!

Kaina: nemokama; 5 USD per mėnesį priemokai.

45. „Basecamp“

Daugelis produktyvumo programų gerai veikia asmenis. Bazinė stovyklavietė yra naudingas komandoms. Įmonės sako, kad jų darbuotojai greičiau atlieka daugiau darbų ir turi mažiau klaidų. Atskaitomybė didėja, o praleisti terminai – trumpėja. „Basecamp“ skatina bendradarbiavimą. Tai tampa vieninga visų pranešimų, failų, komandų užduočių ir terminų vieta.

„Basecamp“ yra stiprus varžovas, jei manote, kad el. Paštas viršijo produktyvumą. Komandoms užtenka tik trumpo laiko, kad sužinotų apie vienos vietos bendravimo ir darbo eigos pranašumus. Geriausia tai, kad atsikrato „Aš niekada negavau el. Pašto“ pasiteisinimo, kuris sklando daugumoje biurų.

Kaina: nemokamas 30 dienų bandymas visiems. Jis lieka nemokamas mokytojams ir studentams. 99 USD / mėn. Arba 1 000 USD / metus verslui, neribojant vartotojo. 50% nuolaida ne pelno organizacijoms ir labdaros organizacijoms.

Laiko laiko valdymo programos yra būtinos jūsų sėkmei

46. ​​Toggl

Patogus įrankis, Toggl padeda geriau sekti laiką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įrašyti tai, ką dirbate, paspausti „Pradėti“ ir tada sustabdyti laikmatį. Įrankis ne tik išsaugos jūsų užduotį, bet ir laiką, kurį sugaišote. Tai leidžia atsargiai leisti laiką tam tikrai užduočiai.

Be to, įrankis taip pat gerai veikia, jei norite stebėti savo komandos produktyvumą.

Kaina: nemokama su pagrindinėmis funkcijomis; pilnos funkcijos už 49 USD per mėnesį.

47. „RescueTime“

Laiko valdymas nėra vien tik žinojimas, ką turite padaryti. Ne mažiau svarbu žinoti, kiek laiko praleidžiate tai darydami. Idėja slypi „RescueTime“ yra paprasta. Tai padeda padidinti našumą stebint kompiuterio naudojimą. Tada jums nurodoma, kada ir kaip prarandate produktyvumą.

Įdiegę programą „RescueTime“ saugiai veiks jūsų kompiuterio ir mobiliųjų įrenginių fone. Tai seka laiką, kurį praleidžiate programose ir svetainėse. Vėliau jis gali pateikti išsamias jūsų veiklos ataskaitas. Gelbėjimo laikas yra daugiau nei ataskaitų kortelė. Tai gali būti ir iniciatyvi. Naudokite „Rescue“ laiką, kad blokuotumėte blaškančias svetaines. Tai taip pat gali įspėti, kai tam tikrą laiką praleidote tam tikrai veiklai.

Kaina: nemokamas stebėjimo laikas naudojantis svetainėmis ir programomis. 9 USD / mėn. 72 USD per metus už papildomą sąskaitą, kuri seka laiką nuo kompiuterio, blokuoja svetaines, sukuria įspėjimus apie tikslą ir registruoja pasiekimus.

48. fanurio

Turėsite sugebėti sekti laiką, jei už savo paslaugas imsite valandą. Ypač jei esate laisvai samdomas vertėjas. fanurio tai padarys už jus ir dar daugiau. Programinė įranga veikia su „Java“ technologijomis, todėl yra suderinama su beveik visomis operacinėmis sistemomis. Tai stebės viską, kas laisvai samdomajam darbuotojui tektų atsiskaityti pagal projektą.

„fanurio“ turi rankinį laiko sekiklį, kuris integruotas tiek su „Windows“, tiek su „OS X“ staliniais kompiuteriais. Bet jums reikia daugiau nei laiko stebėjimo, todėl „fanurio“ taip pat planuoja ir valdo užduotis. Tai taip pat seka mokesčius, išlaidas ir net keliones. Ši informacija naudojama kuriant įvairių dokumentų failų formatų sąskaitas faktūras, taip pat HTML.

Kaina: 59 USD.

49. „ATracker“

Ar jūs kalbate apie visus „iPhone“ dalykus? Ši „iOS“ programa gali būti tik jums skirtas dalykas. Tai atitinka „Apple“ UI filosofiją ir estetiką, pateikiant paprastą, tačiau elegantišką užduočių atlikimo laiko stebėjimo įrankį. Sąranka yra minimali. Pradėkite ir sustabdykite užduotį vienu paspaudimu. Naudokite esamus „iCal“ kalendorius, jei norite konvertuoti esamą įvykį į tai, ką galite stebėti. Palyginkite suplanuotą užsiėmimą su faktine veikla.

Nesudėtingos ataskaitos pateikiamos lentelių diagramoje arba juostose, o jomis galite pasidalyti el. Paštu ar socialiniuose tinkluose.

„ATracker“ yra suderinamas su „Apple Watch“ produktais, ir jūs galite naudoti laiko stebėjimo įrangą, neatrakindami laikrodžio.

Kaina: nemokama („Lite“ versija). Pilna versija, siūlanti daugiau ataskaitų ir neribotą užduočių stebėjimą, yra 4,99 USD.

50. „TimeDoctor“

Štai atnaujinamas pakeitimas. Ši programa nori, kad pirmiausia atsakytumėte į tris klausimus. Laiko daktaras nori įsitikinti, ar jums tai tinka, kol svetainė parodys jums funkcijas ir pranašumus.

Tiesą sakant, tik taip atrodo. Jei nenorite žaisti kartu, tiesiog spustelėkite mažinantį naršymo mygtuką „Pasakyk man daugiau“. Tai yra ekrano apačioje. Būsite nukreipti į daugiau informacijos apie laiko stebėtoją.

Trumpa apžvalga gali sudaryti įspūdį, kad „TimeDoctor“ nesiūlo unikalaus vertės pasiūlymo. Bet jame turi būti kažkas ypatingo. Kodėl dar būtų galima pamatyti didžiųjų įmonių vardų, išvardytų kaip vartotojai, logotipus? „TimeDoctor“ yra integruota su 32 kitais programinės įrangos produktais. Tai įspūdingas funkcionalumo plėtinys.

Kaina: nemokama (ribotos galimybės). Individualiems vartotojams 5 USD / mėn. 9,99 USD / mėn organizacijoms. Gausite specialią privačią kainą daugiau nei 50 vartotojų.

51. DabarTada

KISS. Tai yra „Keep It Simple“ (kvailas) santrumpa. Ši programa taiko KISS principą laiko stebėjimui. Tai viskas, ką jis daro, bet tai daro gerai. Galbūt atspėjote pagal pavadinimą. „IOS“ programoje yra du režimai. Dabar vaizdas įrašo, ką šiuo metu darote. Norėdami pradėti ar sustabdyti užduotis, palieskite. Tada rodinyje pateikiamos ataskaitos apie tai, kaip jūs praleidote laiką.

Na, gerai … iš tikrųjų yra 3 vaizdas. Tai yra rodinio „Tada“ variantas. Tai rodo diagramas, kad galėtumėte palyginti užduotims skirtą laiką. Problema dėl tokios programos yra ta, kad galbūt pamiršite pasakyti ją, kad pradėtumėte stebėti. Dabar tada turi sprendimą. Tai reguliariai primins, kad jūs arba stebite užduotį, arba nieko nefiksuojate.

Kaina: nemokama. „Pro“ versija prideda duomenų eksporto galimybes, kad galėtumėte naudoti ją stebėdami laiką, kurį norite apmokestinti iš klientų. Tai kainuoja 2,99 USD ir yra „Apple App Store“.

Sudėtingų užduočių automatizavimo įrankiai

52. IFTTT

Su IFTTT, galite lengvai sukurti ryšius, vadinamus kanalais, tarp daugybės internetinių paslaugų, bet ką nuo „Evernote“ iki „Facebook“. Tada įrankis sujungia kanalus, kad atliktų daug varginančių užduočių, nes kitaip veidas užtruktų jus ilgiau.
Štai keletas pavyzdžių, kurie padės geriau tai suprasti:

 • „Instagram“ paskelbtos nuotraukos bus automatiškai paskelbtos kitose jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose.
 • Nauji sekėjai „Facebook“ automatiškai gaus kvietimą prisijungti prie jūsų „LinkedIn“ paskyros.
 • Naujai paskelbti tinklaraščio įrašai automatiškai pateks į jūsų „Pocket“ sąskaitą.

Kaina: nemokama.

53. Zapieris

Zapier veikia panašiai kaip IFTTT. Tačiau yra keletas pastebimų skirtumų. Galima pasirinkti daugiau programų, o nemokamų paskyrų skaičius yra ribotas. Nepaisant to, „Zapier“ turi nepaprastą potencialą. Galite automatizuoti įvairias užduotis, kurios, jūsų manymu, net nebuvo įmanomos, be to, tai greita!

Kaina: nemokama su ribotomis funkcijomis; arba visas funkcijas už 20 USD per mėnesį.

54. „Infusionsoft“

Jūsų maža paleistis atrodo ir veikia kaip didelis prekės ženklas, kai naudojate rinkodaros automatizavimo programinę įrangą. Tai sukuria potencialius klientus ir palaiko ryšius su klientais. Galite susitelkti ties savo verslo kūrimu.

„Infusionsoft“ padės maksimaliai išnaudoti kontaktų sąrašą ir padidinti pardavimus. Matysite, kad persiuntimų padaugėja, tuo pačiu mažiau sugaišite laiko atsiskaitymui ir kliento problemų stebėjimui. „Infusionsoft“ pasitiki daugiau nei 125 000 klientų. Daugelis jų yra mažos įmonės, kurios nemanė, kad gali konkuruoti su didesnėmis ir geriau finansuojamomis įmonėmis.

Kaina: Pakuočių kaina prasideda nuo 199 USD / mėn. Jie yra pagrįsti jūsų kontaktais ir el. Laiškų, kuriuos siunčiate vartotojams, skaičiumi.

55. dlvr.it

Norint išlaikyti socialinės medijos viršų, reikia daug darbo. Ar turite laiko surasti ar kuratuoti turinį, tada tinkinkite ir suskirstykite jį į kategorijas? dlvr.it yra sudėtingas automatinis padėjėjas, kuris nuskaito jūsų šaltinius ir paruošia bendrinamą turinį.

Pasirinkite norimą pritaikymo lygį ir pasirinkite pristatymo grafiką. Leiskite dlvr.it viską padaryti arba pridėkite asmeninių prisilietimų prie kiekvieno įrašo. Išbandykite nemokamai ir pasidalykite iki 5 informacijos santraukų trimis socialinio tinklo puslapiais.

Mokama priemoka prideda 10 socialinių tinklų puslapių ir 50 kanalų paketų. Įsigykite kitą paketą, kai ateis laikas augti. Agentūros plane numatyta dalintis 1500 informacijos santraukų 250 socialinio tinklo puslapių. Metinis įsipareigojimas leidžia sutaupyti 17%.

Kaina: nemokama pagrindinė paslauga. Pro,99 USD per mėnesį. 149,99 USD per mėnesį agentūrai.

56. „Google Alerts“

Ar yra paprastas būdas neatsilikti nuo to, kas internete skelbiama apie jus? Kaip sekti, kas sakoma apie jūsų varžybas? Nepatinka, kad turite laiko sėdėti visą dieną ir naudotis „Google“, kad rastumėte šią medžiagą.

Jūs neturite laiko, bet „Google Alerts“ daro. Automatizuokite procesą naudodami šį galingą, bet nepastebėtą „Google“ įrankį. Nustatykite tiek perspėjimų, kiek norite. Pasirinkite šaltinio tinkamumą, geografinę vietą, dažnį ir įspėjimų, kuriuos norite gauti, skaičių. „Google“ neindeksuoja daugumos socialinės žiniasklaidos tinklų. „Google Alerts“ nėra geras pasirinkimas stebėti socialinę mediją.

Kaina: nemokama.

57. Ontraportas

Venkite „Frankenšteino požiūrio“ kurdami savo verslą ir pradėkite nuo „viskas viename“ sprendimo, kuris augs kartu su jumis. Tai ir yra šios idėjos idėja Ontraportas. Tai sujungia ir automatizuoja keturias pagrindines verslo sritis:

 • Svetainių kūrimas ir priežiūra
 • Marketingo komunikacijos
 • e-komercija
 • CRM

Jūs praleisite mažiau laiko bandydami išsiaiškinti, kaip integruoti verslo įrankius, ir daugiau laiko praleisite kurdami savo verslą. Trijų pakopų kainos nustatomos atsižvelgiant į jūsų klientų skaičių. Pradinio lygio pakopos nesiūlo visų platformos pranašumų.

Kaina: 79 USD / mėn. 297 USD / mėn. Pro. 597 USD / mėn. Komandoms.

Turinio kūrimo įrankiai

58. Socialinis Crawlytics

Puikios turinio idėjos kyla žinant, ką daro jūsų konkurentai. Socialinis Crawlytics nuskaito daugiau nei 436 milijonus URL, kad būtų dalijamasi apie jūsų konkurentus. Tarnyba taip pat nustato svarbiausius įtaką darančius asmenis, todėl jūs taip pat galite priversti juos kalbėti apie jus.

Išmatuokite ir stebėkite informaciją naudodami intuityvų prietaisų skydelį. „Social Crawlytics“ yra nemokama, tačiau ji naudojama tik norint subalansuoti išteklius. Prisiregistruokite naudodami „Twitter“ paskyrą ir mokėkite naudodami „Tweets“ arba paaukokite „PayPal“, kad gautumėte daugiau kreditų.

Kaina: nemokama.

59. „Content Explorer“

Kokia yra stipraus turinio kūrimo paslaptis? Parašykite daugiau to, ko žmonės ieško. „Content Explorer“ yra „ahrefs“ sukurtas įrankis, nuskaitantis nuorodas, natūralų srautą ir socialines akcijas, kad būtų galima sužinoti, kas populiaru. Ieškokite raktinio žodžio ar URL.

„Content Explorer“ sukuria populiariausių straipsnių sąrašą, pagrįstą socialinėmis akcijomis ir nuorodomis. Norėdami rasti dar daugiau duomenų apie populiarumą, įsigilinkite į konkretų turinį. Yra nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis. Metiniai „premium“ planų kainodaros variantai leidžia sutaupyti 20%. Kainodaros pakopos yra pagrįstos vartotojais, kampanijomis ir stebimais raktiniais žodžiais.

Kaina: 99 USD / mėn. 179 USD / mėn už standartą. 399 USD / mėn. Pažengusiems. 999 USD / mėn agentūrai.

60. Buzzsumo

Naudojami vieni iš labiausiai pasaulyje pripažintų prekės ženklų „Buzzsumo“. Visi platformos poreikiai yra raktinių žodžių tema arba URL. „Buzzsumo“ nurodo jums, ką turite žinoti apie savo turinio našumą jūsų konkursui.

Naudodamiesi informacija nuspręskite, kaip panašus turinys gali būti naudingas jums. Šioje svetainėje taip pat yra informacijos apie geriausią patirtį saugykla. Pirmiausia išbandykite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją. Sutaupykite 20% naudodamiesi metinio paketo galimybėmis. Sudėtingumo struktūros yra trys mokamos priemokos.

Kaina 99 USD / mėn. Pro. 299 USD / mėn agentūrai. 399 USD / mėn įmonei.

61. Scoop.it

Ar galite įvertinti savo investicijų grąžą (IG) už jūsų sukurtą ar kuruojamą turinį? Scoop.it neapsiriboja turinio kūrimu. Platforma tikrina tai, ką ji siūlo, kad sugeneruotų numatomas įžvalgas. Tolesnis turinys bus naudingas to, kas išmokta.

Scoop.it turi daugiau nei 2,5 milijono klientų, pradedant San Fransisko universitetu ir baigiant Microsoft. Asmeniniam naudojimui jis yra nemokamas. Sutaupykite 20% naudodamiesi metinio paketo galimybėmis. Mokami priemokos paketai yra pritaikyti profesionaliam prekės ženklui arba svetainių srautui.

Kaina: nemokama asmeniniam naudojimui. 11 USD / mėn už profesionalų prekės ženklą. 67 USD / mėn už svetainės lankomumą

62. „Convert2CleanHTML“

Sukurti tekstą, kurį naudosite tinklalapiuose, yra patogu naudoti teksto rengyklę, tokią kaip „Microsoft Word“. Problema ta, kad jūs negalite tiesiog iškirpti ir įklijuoti to teksto į savo HTML dokumentus. Yra daugybė baisių nematomų kodų ir formatų, kurie gali sukelti problemų jūsų svetainėje.

„Convert2CleanHTML“ leidžia jums:

 • Pašalinkite tuščias pastraipas
 • Paversti  į , į
 • Pakeiskite ne ASCII HTML elementais
 • Pakeiskite intelektualias citatas ASCII atitikmenimis
 • Įtraukite skirtukus, o ne tarpus
 • Netrūkstančius tarpus pakeiskite paprastais tarpais

Kaina: nemokama.

63. Dienoraščio temų generatorius

Tinklaraščių pasaulis yra dėkingas „HubSpot“. Tai sukūrė internetą tinklaraščio temų generatorius tai nemokama naudoti. Pasirinkite tris terminus ir spustelėkite mygtuką. Svetainės algoritmas atliks likusią dalį, apdovanodamas jus savaitės vertės tinklaraščių pavadinimais.

Šis nemokamas įrankis yra nuostabi laiko taupymo priemonė. Tai gali sutrumpinti valandos tyrimų vertę iki minučių. Jums iš tikrųjų gali būti sunku patikėti, kad ši priemonė nemokama. Tai dar vienas puikus „HubSpot“ įsipareigojimo tobulinti pramonę produktų rinkodaros pavyzdys.

El. pašto valdymo įrankiai

64. „SaneBox“

„SaneBox“ gali padėti susigrąžinti sveiko el. pašto adresą. Platforma naudoja algoritmus, kad pašalintų nesvarbius el. Laiškus iš gautųjų. Svarbu tai, kas liko. Tai veikia su bet kuria el. Pašto paskyra bet kuriame įrenginyje. Tai nėra programinė įranga ar programa. Tai tiesiog prideda aplanką prie jūsų esamo el. Pašto.

Jūs gaunate daugiau nei filtravimas. „SaneBox“ siūlo priemonių rinkinį, kuris padės jums pagerinti siunčiamų el. Pašto pranešimų efektyvumą. Išbandykite nemokamai. Sutaupykite iki 40% pagal metinį planą. Yra trys mokami priemokų paketai. Kainos nustatomos pagal papildomas funkcijas, kurios praplečia filtravimą ir funkcionalumą.

Kaina: $ 7 / mėn pradinio lygio (užkandis). 11 USD / mėn. Už vidutinį lygį (priešpiečiai). 36 USD / mėn. Už aukščiausią lygį (vakarienė).

65. Išskleisti.Me

Jus gali nustebinti tai, kiek sumažėja gautų laiškų apimtis, jei pašalinsite prenumeratas. Štai koks vaidmuo Išvyniok.Man. Priima visas jūsų prenumeratas ir sujungia jas į kasdienį suvestinį el. Laišką, vadinamą „Sudėtiniu rinkiniu“. Jūs turite pasirinkti tada, kai norite, kad tas skardis būtų pristatytas.

Visi prenumeratos el. Pašto adresai nustatomi sąrankos metu. Čia galite pradėti valyti. Atsisakykite to, ko nenorite. „Unroll.Me“ pašalina juos iš jūsų pašto dėžutės.

Kaina: nemokama.

66. „FollowUpThen“

Ar naudojate el. Pašto dėžutę kaip darbų sąrašą? Atrodo, kad gera idėja svarbius el. Laiškus palikti galvoje, paliekant juos ten, kur juos galite pamatyti. Vis dėlto daugumai mūsų reikia tik vienos dienos, kai nauji el. Laiškai pašalina tuos svarbius el. Tada jie nebetenka proto.

„FollowUpThen“ yra paslauga, kuri siunčia priminimus apie el. laiškus, kad galėtumėte juos archyvuoti tol, kol jų nebereikės. Išbandykite išbandydami 30 dienų nemokamą bandomąją versiją (jums reikės kreditinės kortelės). Mokamų priemokų paketai dažniausiai nustatomi atsižvelgiant į mėnesinį stebėjimą. Sutaupykite iki 20% pagal metinį planą.

Kaina: nemokamas ribotam naudojimui. 2 USD / mėn už asmeninį produktyvumą. 5 USD / mėn už profesinį produktyvumą. 9 USD / mėn. Vienam vartotojui įmonėms.

67. Rūšiuoti

„Google“ „Gmail“ naudoja milijonai, bet jie nemyli. Sąsaja yra nepatogi. Ne visi yra skirtukų sistemos gerbėjai. „Sortd“ siūlo kitokią vaizdinę sąsają, sukuriančią daugybę šalia esančių sąrašų. Gautieji nebuvo galvoti apie darbų sąrašą, tačiau tai yra intuityvus būdas tuo naudotis, jei reikalaujate.

Rūšiuoti nekeičia jūsų „Gmail“ sąrankos. Tai tiesiog „protinga oda“, pakeičianti vaizdą. Vilkite ir upuść, kad sukurtumėte sąrašus pagal svarbą. Jūs netgi galite pervardyti el. Pašto temų eilutes, kad jos būtų prasmingesnės. Rūšiavimas yra nemokamas visiems vartotojams, kol jis yra beta versijoje.

Kaina: nemokama.

68. Bumerangas

Parašyk dabar. Atsiųskite vėliau. Tuo naudojasi beveik 400 000 įmonių Bumerangas norėdami įtraukti šį patogumą į savo „Gmail“ paskyras. Pristatymui naudokite suplanuotus el. Laiškus. „Boomerang“ taip pat gali priminti, kad turite sekti pranešimą, jei negaunate atsakymo.

Reikalavimas realiuoju laiku panaikinti bendravimą el. Paštu. Pagrindinis planas nemokamas. Prisiregistruokite prie priemokų plano ir mėnesį jį naudokitės nemokamai. Jei nuspręsite, kad jums tai nepatinka, toliau naudokitės nemokama pagrindine versija.

Kaina: nemokamas ribotam naudojimui. 4,99 USD / mėn už asmeninį produktyvumą ir neribotą kiekį pranešimų. 14,99 USD / mėn. Už profesionalų produktyvumą ir neribotą kiekį pranešimų. 49,99 USD / mėn už papildomą paslaugą, į kurią įeina CRM integracija.

69. Hiveris

Mes turime daugybę metodų ir įrankių, skirtų individualiam produktyvumo koeficientui dirbti, bet kaip komandos produktyvumui ir bendradarbiavimui? Na, Hiveris yra įrankis, kuris išsprendžia šią problemą. Jis integruojamas su jūsų gautaisiais ir paverčia jį galingu bendradarbiavimo įrankiu.

Daugybė „Hiver“ funkcijų, tokių kaip Bendros etiketės, Bendros pastabos, El. Pašto priminimai, Bendra pašto dėžutė ir kt., Suteikia galimybę deleguoti užduotis, stebėti jų būseną, tvarkyti el. Paštą, bendrauti su komanda ir dar daugiau.

Kaina: iki 3 žmonių nemokamai; prasideda nuo 6 USD per mėnesį.

Turinio kuravimo įrankiai

70. „Tweeded Times“

Norint pritraukti klientų, jums reikia turinio. Jei norite, kad jie sugrįžtų, jums reikės daugiau turinio. Originalus turinys yra pats efektyviausias, tačiau kartu ir daugiausiai laiko reikalaujantis. Geriausia alternatyva yra kurti jūsų produktą ar paslaugą atitinkantį turinį.

„Tweeted Times“ yra turinio kuravimo variklis, padedantis rasti turinį, kuris patrauktų jūsų auditoriją. Tada jis bendrina ir paskelbia šį atitinkamą turinį su savo auditorija. Jų svetainėje pateikiami turinio, kurį ji puoselėja klientams, pavyzdžiai. Išbandykite paslaugą nemokamai. Norint sukurti prekės ženklą ir tinkinti, jums reikės mokamos versijos.

Kaina: nemokama pagrindinė paslauga. 15 USD / mėn priemoka.

71. Atsargiai

Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte ką nors, kas surinktų naują turinį, kad galėtumėte jį perskaityti kaip santrauką? Tai ir yra šios idėjos idėja Pagarbiai, paslauga, kurioje kaupiami turinio šaltiniai. Pasirinkite savo organizavimo metodą ir pasidalykite tuo, ką atradote socialiniuose tinkluose. Sąsaja pašalina blaškymąsi, suteikiant vienodą vaizdą visiems turinio šaltiniams.

Pasiekite „Feedly“ turinį iš bet kurio įrenginio. Nemokama paslauga teikia iki 100 informacijos santraukų. Du papildomai apmokami lygiai prideda neribotą informacijos santrauką, paiešką ir komandos bendradarbiavimą.

Kaina: nemokama pagrindinė paslauga. 5,41 USD per mėnesį priemokai. 18 USD / mėn. Vienam vartotojui komandoms.

72. „ContentGems“

Gali nepakakti sudedančių turinio kanalų. Taip pat gali prireikti pagalbos sprendžiant, kas tinkama ir tinkama. Apsvarstykite „ContentGems“ už šį padidintą pagalbos lygį. „ContentGems“ peržengia apibendrinimą, nes tai, ką randa, susieja su socialinės žiniasklaidos leidybos įrankiais, el. Laiškų el. Laiškais ir automatiniu paskelbimu į jūsų svetainę..

Prisiregistruokite gauti nemokamą paskyrą, kad galėtumėte stebėti vieną temą ir iki 10 raktinių žodžių. Mokamos priemokos įmonėms ir agentūroms prideda daugiau temų ir raktinių žodžių aprėpties, taip pat integracija automatiniam paskelbimui. Pasirinkus metinį planą, yra galimybė su nuolaida.

Kaina: nemokama pagrindinė paslauga. 99 USD / mėn įmonėms. 199 USD / mėn agentūroms.

73. Storifikuoti

Šiuo metu kažkas naudojasi socialine žiniasklaida, norėdamas pakalbėti apie jūsų prekės ženklą. Institucijų šaltiniai skelbia jūsų pramonei svarbų turinį. Ar pamatysi? Mūsų „visada prisijungę“ klientai reikalauja tokios informacijos, kokia ji yra paskelbta. Vakar naujienos jau vėlu.

Storifikuoti suteikia įrankius naujienoms surasti ir paskelbti. Nemokama versija tinka mėgėjams tinklaraštininkams. Yra sukurta firminių versijų versija, turinčiai dideles komandas, prisidedančias prie turinio generavimo.
Kaina: nemokama pagrindinė paslauga. Įmonės kainodara priklauso nuo jūsų poreikių.

Tai apie tai!

Kokias produktyvumo priemones naudojate, kad išliktumėte produktyvios, ir kodėl? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map