73 Найпопулярніші інструменти продуктивності для блогерів та тих, хто зацікавлений у підвищенні ефективності

Contents

“У мене не вистачає часу на це!”

У той чи інший момент більшість із нас сказали ці слова, або собі, або комусь іншому. Питання: чи насправді не вистачає часу? Не зовсім. Це просто все в наших головах. Ця обмежуюча віра – це те, що заважає нам бути нашими продуктивними.


Це не так, якби у нас не вистачає часу на ведення блогів. Нам просто потрібно знайти засоби, щоб зробити більше часу, який ми маємо. Один з найкращих способів зробити це – використовувати інструменти для ведення блогів, спеціально розроблені для підвищення продуктивності.

Читайте далі про різні інструменти для ведення блогів, які допоможуть вам досягти більш досконалого за менший час. Незалежно від того, чи хочете ви автоматизувати виснажливі завдання, залишайтеся зосередженими або краще організовуйте свій час, використовуючи ці інструменти, можна виявитись корисним.

Однак, хоча деякі інструменти згадуються тут, це не означає, що ви повинні використовувати їх усі. Просто виберіть один-два, які могли б допомогти у вирішенні конкретного виклику, і подивіться, як це відбувається. Вам слід уникати використання занадто багато інструментів одночасно та зосереджуватися на вирішенні однієї проблеми за один раз.

Інструменти для підвищення продуктивності письма

1. Кишеньковий

Кишеньковий дозволяє зберегти вміст, який ви хочете прочитати пізніше, лише одним клацанням миші. Додаючи теги, ви можете краще впорядкувати збережений вміст. А завдяки простому інтерфейсу, інструмент простий у використанні.

Ви можете зберігати вміст безпосередньо з веб-браузера, скриньки електронної пошти або різних програм, таких як Twitter, Flipboard і Pulse. За допомогою цього інструменту ви можете читати вміст у безмежному та чистому інтерфейсі.

Ціна: Безкоштовно; $ 4,99 на місяць за премію.

2. ZenWriter

Простий додаток для запису для Windows, ZenWriter допомагає вам зосередитись на найважливішому аспекті ведення блогів: написанні. Він не містить усіх відволікань, які можуть перешкоджати вашій продуктивності.

Якщо ви використовуєте Mac, ви можете спробувати WriteRoom. Це ідеальна альтернатива та забезпечує подібне середовище для написання, як ZenWriter.

Ціна: $ 19,95 з безкоштовною пробною версією також доступна.

3. Граматично

Коли ви перейдете до свого блогу після його написання, ви, швидше за все, помилитеся помилок, якщо не будете коректора для свого блогу. Але навіть якщо ви цього не зробите, це з тих пір не має значення Граматично може ефективно та швидко допомогти вам покращити написання. Цей інструмент для коректування в Інтернеті може допомогти вам зі структурою речення, граматикою, стилем, орфограмою тощо.

Ви також багато чого навчитесь, скориставшись цим інструментом, оскільки він покаже вам, що потрібно змінити, підходячими міркуваннями.

Ціна: Безкоштовно.

4. Додаток Хемінгуея

Веб-інструмент, the Додаток Хемінгуей дає змогу вдосконалити письмову форму та полегшує розуміння. Використовуючи його, ви можете заощадити час редагування часу, а також покращити навички письма одночасно.

Ви можете або вставити текст у додаток, або записати його. Для користувачів ПК та MAC також доступний редактор настільних ПК, але це обійдеться вам.

Ціна: Безкоштовно; настільна версія 9,99 дол.

5. Письменник

Письменник є інструментом для запису для Windows та Mac. Ви можете використовувати його для написання публікацій у блогах, електронних книг та навіть для створення вмісту для певного саміту блогу. У ньому є все, що ви шукаєте в програмному забезпеченні для письма з низьким відволіканням.

Однак, що найбільше нам сподобалось у програмі Scrivener – це режим композиції, який містить сторінку на чорному тлі, що робить написання набагато простішим!

Ціна: 40 доларів США з безкоштовною пробною версією.

6. HelpMeWrite

Непросто придумати постійне джерело ідей, про які можна писати, і це засмучує, якщо ти блогер. Help Me Write – це веб-додаток, який допомагає вирішити, про що писати далі. Створіть обліковий запис за допомогою облікових даних Twitter. Додайте речі, про які хочете написати на своїй сторінці профілю. Потім поділіться своїми міркуваннями. Вхід від учасників дає вам вказівки та подальші пропозиції.

HelpMeWrite є дітищем лондонської компанії з цифрового дизайну під назвою Makeshift. Це народилося з їхньої любові писати та бажання отримати інформацію від соціальних мереж. Письменники скажуть вам, що практикувати своє ремесло без вкладу не цікаво. HelpMeWrite виводить частину самотності з процесу.

Ціна: Безкоштовно

Інструменти та програми для більшої організації

7. Evernote

Evernote це додаток для створення приміток, який працює у вашому веб-браузері, мобільному телефоні чи настільному комп’ютері. Це дозволяє легко та швидко створювати та ділитися нотами. І з усіма вашими нотами прямо під одним дахом, це набагато полегшує вам організацію. Однак це не все, що інструмент може зробити.

Ви також можете відстежувати будь-що, починаючи зі списків завдань, до ідей для публікацій у блозі та керуючи мережею та електронною поштою. Якщо ви навчитесь ефективно використовувати Evernote, ви зрозумієте, наскільки це здорово для блогерів.

Ціна: Безкоштовно; $ 5 на місяць за премію.

8. Teux Deux

Додаткове завдання, Teux Deux поставляється з поворотом. На відміну від інших додатків із завданнями, які дозволяють створювати, здавалося б, нескінченні списки, цей інструмент ставить усі ваші списки у формат календаря. Це, у свою чергу, робить ваші списки справ більш керованими.

Додаток простий і не має зайвих свистків або дзвіночків, і це може призвести до того, що це може зменшити вашу продуктивність. Використовуючи його, ви точно будете знати, що вам потрібно робити і коли вам доведеться це робити. Teux Deux працює на мобільному пристрої або у вашому веб-браузері.

Ціна: $ 3 на місяць.

9. Тодо

Забути ім’я цього додатка важко. У всіх нас є список «todo». Саме там ми зберігаємо його, що відрізняється. Цей мобільний додаток став улюбленим. Його база користувачів відстежила та виконала понад 70 мільйонів завдань.

Ви, можливо, не встигнете зупинитися і щось написати. Це не проблема Зробити. Просто поговоріть із додатком, і це перетвориться на завдання. Потрібно нагадування, щоб придбати щось наступного разу в продуктовому магазині? Todo має можливості геотегів. Ви отримаєте повідомлення, коли приїдете.

Ціна: Безкоштовно. Хмарна версія дозволяє вам ділитися з іншими завданнями за $ 1,99 / місяць або $ 19,99 / рік. Командно-орієнтована версія підприємства становить $ 3,99 / місяць або $ 39,99 / рік на людину.

10. Any.do

Що робити, якщо ви можете взяти свій список «todo», календар та мобільний помічник (привіт, Сірі?) І збити їх разом? Це за концепцією Any.do. Їх веб-сайт повідомляє, що це більше, ніж додаток todo. Це “керівник життя”, і найпростіший навколо. Веб-сайт продовжує говорити, що його так просто використовувати, що люди дотримуються його вдвічі довше, ніж інші програми. Це ввічливий спосіб наполягати на тому, що більшість людей відмовляються від додатків для підвищення продуктивності.

Ви можете отримати його для iPhone, iPad та Mac. Він також доступний для телефонів та планшетів Android. Існує розширення для Chrome, але в іншому випадку вам доведеться отримати доступ до нього зі звичайного вікна веб-переглядача. Зареєструйтесь, щоб отримати швидкий доступ до помічника Any.Do. Він використовує AI для автоматичного перегляду ваших завдань на предмет тих, які він може зробити для вас. Підключіть це до комбінації роботів і людей, які можуть виконати це завдання.

Ціна: Безкоштовно. Розблокуйте преміум-функції за $ 2,99 / місяць або $ 26,99 / рік.

11. Тодоїст

Іноді ваш список “todo” повинен бути дещо складнішим. Настав час оновити до Тодоїст. Інші програми для підвищення продуктивності містять такі підрозділи, як мітки та нагадування. Тодоїст вдається зробити їх менш залякуючими.

Todoist доступний на десяти платформах, тому вам не потрібно турбуватися про сумісність. Це схвалюють і стартапи, і компанії Fortune 100. Унікальною для цього додатка є діаграма, яка відстежує продуктивність, залежно від кількості завдань, які ви виконуєте щодня. Консенсус полягає в тому, що вам буде корисніше, якщо ви розблокуєте параметри, які постачаються з преміальним рахунком.

Ціна: Безкоштовно. Премія для приватних осіб або Бізнес для команд становить $ 28,99 / рік на людину.

12. Wunderlist

Розгляньте цю програму, якщо вас цікавлять лише основи. Wunderlist достатньо складний, щоб дозволити переставляти завдання залежно від зміни пріоритетів. У ньому відсутні такі розширені функції, як геотегізація, періодичні терміни та натуральна мова для встановлення дати.

Wunderlist працює на всіх платформах, тому його легко взяти з собою в дорозі. Найбільші чемпіони програми хвалять його, оскільки, як кажуть, він не переповнений варіантами. Вам потрібно буде оновити обліковий запис Pro, щоб розблокувати всі функції. Ціна вище, ніж у інших подібних додатків. Однак ви не обмежуєтесь обмеженнями розміру файлу, якщо хочете додати зображення чи відео до певного завдання.

Ціна: Безкоштовно. Версії Pro та Business становлять $ 4,99 / місяць.

Інструменти для спрощення створення графіки

13. Трафарет

З Поділитися як зображення, ви можете перетворити виділений текст у привабливий та захоплюючий візуальний контент, який розмовляє з вашою аудиторією. Навряд чи потрібна хвилина (або дві), щоб ваш візуальний контент був готовий поділитися у ваших профілях соціальних медіа.

Ви можете генерувати тягу в соціальних мережах за допомогою зображень із цитатами, але головна проблема – це час, необхідний для їх створення. За допомогою цього інструменту ви можете створювати спільні зображення швидше, ніж будь-коли раніше. Все, що вам потрібно зробити, це виділити бажаний текст і вибрати “Поділитися як зображення”, щоб почати редагувати зображення.

Ціна: 8 доларів на місяць.

14. Легко

Соціальні медіа є важливими для просування. І більшість соціальних медіа важкі для графіки. Що робити, якщо ти не графік? Перейдіть на веб-сайт Easil. Ви можете вибрати шаблон, який уже відформатований для вашої соціальної мережі. Звідти справа лише в тому, щоб вибрати потрібні елементи, а потім перетягнути їх на місце.

Легко має все більшу колекцію тисяч професійно заздалегідь розроблених шаблонів. Ви отримаєте доступ до фотографій, створених саме для соціальних дописів та блогів. Ексклюзивний інструмент зміни розміру гарантує правильні розміри кожного каналу соціальних медіа. Збережіть елементи, що часто використовуються, на вкладці “Уподобання”, щоб ви матимете послідовний вигляд своєї марки.

Ціна: безкоштовно для індивідуального використання та оцінки. $ 9 / місяць для доступу до понад 1500 шаблонів. $ 79 / місяць для доступу до понад 3000 шаблонів.

15. Скіт

Ескіз від Evernote дозволяє знімати, редагувати та зберігати скріншоти за лічені хвилини. Ви також можете додавати швидкі ескізи, форми та примітки, щоб зрозуміти, використовуючи менше слів. Інструмент сумісний зі смартфонами, настільними ПК та планшетами.

За допомогою програми Skitch вам більше не доведеться використовувати “екран друку”, щоб отримати знімки екрана зображень, які ви зустрічаєте в Інтернеті. А оскільки у вас є цілий ряд варіантів редагування, це зменшує необхідність використання будь-якого іншого програмного забезпечення.

Ціна: Безкоштовно.

16. Canva

Був час, коли сайти вимагали дорогого програмного забезпечення для редагування зображень для створення привабливих і привабливих візуальних зображень для вашого блогу. Однак зараз з такими інструментами Canva, майже кожен може легко створити інфографіку, графіку соціальних медіа, презентації та зображення для публікацій блогу. Використання інструменту неймовірно просте і просте.

Власне кажучи, Webbys сказав, що це “найпростіша у використанні програма дизайну у світі”. Більше того, дизайнери сконструювали інтерфейс таким чином, щоб зближувати зображення швидко і просто.

Ціна: Безкоштовно; Преміум-зображення коштували 1 долар кожен.

17. Піктограма

Це не секретна інфографіка – це прекрасний спосіб представити інформацію своїй аудиторії чітко і швидко. Але їх складно зробити і вони можуть зайняти години. Піктограма це, мабуть, найпростіший інструмент, який дозволяє створити інфографіку якомога швидше. У ньому є шаблони для презентацій, інфографіки, банери, а також звіти.

Якщо ви використовували Canva, зауважте, що між ними є деякі подібності. Однак обидва видатні в абсолютно різних речах. Ви можете скористатися різними безкоштовними шаблонами та параметрами, але щоб отримати доступ до деяких найкращих речей, вам доведеться заплатити за професійні плани.

Ціна: Безкоштовно; $ 29 на місяць для про-плану.

18. Adobe Color CC

Підбір чудових кольорових схем для вашої інфографіки чи публікації в блозі іноді є складним завданням. Адже ваш вибір кольору вплине на досвід відвідувачів. З такими інструментами, як Adobe Color CC, однак ви можете легко створити власні персоналізовані кольорові схеми. У вашому розпорядженні різноманітні налаштування правила кольорів, що означає, що у вас є багато варіантів. Крім того, оскільки кожен колір має значення HEX та RGB, ви можете без проблем копіювати та вставляти в будь-який інструмент редагування зображень.

Ціна: Безкоштовно.

Налаштування цілей та відстеження програм, щоб підтримувати мотивацію

19. ЦіліOnTrack

ЦіліOnTrack вважає, що люди, які ставлять цілі, є більш успішними. І якщо ви хочете додати до цього успіху, використовуйте свій мобільний пристрій. Перш ніж перейти до програми, вони хочуть, щоб ви зрозуміли важливість встановлення цілей та як це зробити правильно. Ви дізнаєтесь сім науково доведених стратегій досягнення цілей. Тепер ви готові до програми.

Використовуйте його для встановлення цілей і вжиття дій. Інші області програми пропонують вам візуалізувати свої цілі та відстежувати час, який ви витрачаєте на їх досягнення. Проте інші сфери допомагають відстежувати діяльність з побудови звичок або фіксувати успіхи в журналі.

Ціна: $ 68 / рік для фізичних осіб. Основна плата в розмірі 68 дол. США / рік, а потім 8 доларів на місяць на користувача.

20. Тренер.ме

Люди, які досягли успіху з фітнес-програмами в тренажерному залі, кажуть вам, що це тому, що використовуйте персонального тренера. Ви можете отримати подібні результати у своєму професійному житті, працюючи з тренером. Тренер.ме пропонує безкоштовну програму відстеження звичок, яка допомогла більше мільйона людей сформувати нові звички. Використовуйте свій мобільний пристрій або дивіться, щоб відстежувати свою активність, і встановлюйте час, щоб нагадувати про нові звички, які ви намагаєтеся створити.

Додаток не може зробити це все. Іноді потрібна людина. Coach.me використовує додаток як з’єднувач для понад 700 тренерів, які можуть допомогти вам виробити звичку. Ще одна група тренерів з лідерства спеціалізується на допомозі у вирішенні проблем на робочому місці. Вони забезпечують цінні профорієнтації.

Ціна: Безкоштовно. Послуги коучингу з звичок починаються з 15 доларів на тиждень. Коучинг лідерства становить $ 249 / місяць.

21. LifeTick

Багато цілей, що встановлюють програмні програми та програми, зосереджуються лише на професійних прагненнях. LifeTick застосовує цілісний підхід. Так, ви можете використовувати його для відстеження підприємницької діяльності. Але ви також матимете успіх, якщо хочете покращити свої оцінки, заощадити гроші або схуднути.

Додаток проводить вас через багатоетапний процес. По-перше, ви встановите основні значення. Тоді ви дізнаєтесь, як додаток може допомогти вам використовувати методологію для відстеження цілей. Ви дізнаєтесь, як журнал рухає вас вперед. Ви відстежите поведінку, яка допоможе вам виробити правильні звички до успіху.

Ціна: безкоштовно до 4 голів. $ 39 / рік за необмежене відстеження. Плани для сім’ї, шкіл та підприємств варіюються від $ 14 на місяць до 199 $ на місяць.

22. Список звичок

Створіть добрі звички і зламіть нездорові, якщо хочете рухатися до продуктивності. Список звичок це додаток, який включає все необхідне для досягнення ваших цілей. Підхід до списку Хабіт включає в себе мотивацію, показуючи кількість неперервного часу, за яким ви зберігали гарну поведінку.

Формування звички вимагає повторення. Але іноді потрібно відпочити. Багато додатків не враховують це. Список звичок хоче допомогти вам утримати неперервну смугу. Це дозволяє призупинити діяльність, поки ви не будете безпечно повертатися в офіс.

Ціна: 3,99 дол

23. Шлях життя

Чи можна витратити менше хвилини на день, щоб зламати шкідливу звичку або побудувати нову? Життєвий шлях це додаток, який кидає виклик вам відстежувати ідентифікацію та змінювати звички – все це менше ніж за 60 секунд на день.

Як додаток дізнається більше про вас, він запропонує деякі способи посилити здорові звички, які ви хочете створити. Або це дасть вам зрозуміти, як ви можете уникнути поведінки, яка створила ваші шкідливі звички.

Ціна: Безкоштовно, плата за покупку через додаток – 4,99 долара для розблокування преміум-функцій.

24. ірунурун

Ви чули, як люди посилаються на “прогулянку, а не розмову”. Творці ірунурун вважаю, що ця філософія добре працює і для постановки цілей. Як вони говорили, “Дії говорять голосніше, ніж цілі”. Додаток irunurun заохочує продуктивність та підзвітність. Це винагороджує вас за повторювану поведінку, яка формує здорові звички.

Успіх ніколи не є результатом однієї дії. Отже, ви створите інформаційну панель дій. Кожне повторення цієї дії дає вам ще одну оцінку. Автоматичні калькулятори відображають прогрес. Мета програми – допомогти вам реалізувати свій потенціал за допомогою зосередженості, послідовності та підзвітності.
Робоча версія Android додатків. Тим часом ви можете використовувати будь-який мобільний пристрій для оновлення веб-панелі інформаційної панелі.

Ціна: Безкоштовно. (Однак творці програми пропонують вам надіслати їм чек на те, що, на вашу думку, варто того досвіду, якщо ви так схильні.)

Нагадування програми, щоб тримати вас на шляху

25. Слід

Не всі завдання з тдо створюються рівними. Насправді, деякі з них просто заважають, якби ви додали їх до свого календаря GTD (“Отримати справи”). Незважаючи на це, вам все одно потрібне місце, щоб записати їх, щоб не забути про них. Належне – це місце для нагадувань та таймерів, які є досить важливими, щоб гарантувати місце на вашому мобільному пристрої.

Але, оскільки вони трохи менш важливі, це не означає, що ви хочете забути про них. Цей додаток не дозволить вам забути. Він буде неодноразово нагадувати вам про предмети, які належать до того часу, поки ви не діятимете на них. Ви можете відкласти його, але рано чи пізно вам доведеться це зробити, щоб позначити його як виконане.

Ціна: 4,99 дол

26. Відмітка2

Випускати проблеми слід, поки не потрібно сконцентруватися на них. Ця програма дозволяє вам це робити. Створіть завдання з todo, а потім просто відпустіть їх. Ви отримаєте сповіщення про них, коли наступного разу опинитесь у тому місці, яке ви вибрали, щоб викликати нагадування.

Ось приклад. Ви ще не закінчилися, але кетчуп вам стає слабше. Вам не потрібно пам’ятати, щоб купувати більше до наступного разу, коли ви опинитесь у продуктовому магазині. Просто скажи Відмітка2 щоб нагадати вам про кетчуп наступного разу, коли ви заїдете на стоянку продуктового магазину. Він найкраще працює для нагадувань на основі місцезнаходження, але ви можете використовувати його для планування нагадувань на основі календаря.

Ціна: 4,99 дол

27. RemberTheMilk

Ваша голова – погане місце для ведення списку тодо. Намагання запам’ятати їх призводить до стресу. Це мета цього додатка. Вийміть речі, які брязкають у вашій голові, і помістіть їх у надійний мобільний пристрій. Там йому допомагають функції вашого смартфона, щоб допомогти вам організуватись.

Ця програма в значній мірі створює список стероїдів. Ви можете зробити скільки завгодно, і впорядкувати їх за допомогою різнокольорових тегів. Отримайте деталізацію за допомогою підзадач. Не хвилюйтеся, якщо ви перестанете заробляти список.

Запам’ятайтеМилку має потужну функцію пошуку. Він найкраще працює на вашому мобільному пристрої. Оскільки він є в Інтернеті, ви також можете використовувати його на будь-якому комп’ютері.

Ціна: Безкоштовно. Оновіть до версії Pro за $ 39,99 / рік.

Хмарне програмне забезпечення для зберігання та обміну файлами

28. Dropbox

Що стосується хмарних інструментів зберігання даних, це само собою зрозуміло Dropbox є одним з найкращих у бізнесі. Все, що вам потрібно зробити – це створити обліковий запис, завантажити програмне забезпечення на свій смартфон, планшет або комп’ютер, і ви можете почати зберігати свої файли в папці Dropbox. Ці файли синхронізуються в хмарі в режимі реального часу, як ви користуєтесь ним, і ви можете отримати доступ до них з будь-якого місця та в будь-який час. Це займе лише кілька клацань (або натискань).

З Dropbox вам не потрібно турбуватися про втрату даних, якщо щось трапиться з вашим комп’ютером; це підтримує все!

Ціна: безкоштовно за 2 ГБ + сховище; $ 9,99 на місяць для додаткового зберігання.

29. Диск Google

Іншому світу є те, що iCloud призначений для користувачів продуктів Apple. Як ви могли очікувати, Google більш інклюзивний. Ви можете зберігати майже будь-який файл на своєму Google Диск. Будь-який файл, створений за допомогою програми Google, не зараховується до вашої пам’яті.

Google відомий тим, що щедрий на місцях. Вони починаються з 15 Гб. Ще одна перевага – можливість співпрацювати в режимі реального часу з іншими. Ви також можете ділитися документами, не надаючи доступ до свого диска. У хмарному сховищі Google є мінус. У нього мало документації та ще менше доступу до онлайн-довідки.

Ціна: безкоштовно за 15 Гб. Ціни на більшу кількість місць зберігаються різними, з верхньою межею в $ 299,99 / місяць за 30 ТБ.

30. iCloud

Якщо ви використовуєте продукти Apple, ви чули про це iCloud. Але навіть найбільш шаленим шанувальникам Apple складно описати, що таке iCloud. Найкращим поясненням є те, що iCloud функціонує як ваш особистий жорсткий диск у хмарі. Він зберігає документи, фотографії, музику та будь-який файл, який може створити ваш пристрій iOs або комп’ютер Mac. Що краще, ніж інші послуги хмарного зберігання, – це автоматично синхронізувати ці файли на ваших пристроях.

Ви можете зберігати будь-який файл на iCloud до тих пір, поки зареєстрований додаток чи програмне забезпечення можуть читати чи записувати на нього. iCloud виконує відмінну роботу з обміном файлами з продуктами вашого бренду Apple. Хоча це не добре ділитися роботою з іншими. Ви хочете передати його, якщо обмін файлами або співпраця важливі для вас.

Ціна: безкоштовно за 5 Гб пам’яті. 50 Гб – це 0,99 дол. / Міс. 200 Гб – 2,99 дол. / Міс. 1 ТБ – 9,99 дол. США / міс. 2 ТБ – 19,99 дол. США / міс.

Інструменти для підвищення ефективності соціальних медіа

31. Буфер

Простий у використанні інструмент, Буфер допомагає планувати оновлення соціальних медіа одним натисканням кнопки. Ви можете вибрати, коли ви хочете поділитися оновленнями з вашого облікового запису Buffer. А завдяки чудовій аналітиці ви можете відслідковувати ваш найбільш гідний вміст кліків.

Крім того, якщо вам не вистачає натхнення, ви можете скористатися інструментом для пошуку приголомшливого вмісту для спільного використання, наприклад, зображень, посилань та цитат. Ви можете легко зробити це на вкладці Пропозиції.

Ціна: 30-денна необмежена безкоштовна пробна версія; Преміальні плани починаються від 10 доларів на місяць.

32. CoSchedule

CoSchedule це веб-редакційний календар із різноманітними зручними функціями соціальних медіа. Не всі блогери та маркетологи мають час обійтись, щоб поділитися своїми публікаціями, особливо якщо з’являється щось важливе.

За допомогою програми CoSchedule ви можете планувати та планувати діяльність у соціальних мережах за редакційним календарем, тому ваші публікації публікуються автоматично! Це дозволяє максимально використати Facebook та Twitter.

Ціна: 15 доларів на місяць з безкоштовною пробною версією.

33. Соціальний Омф

Соціальний Омф є корисним інструментом, який допоможе вам заощадити час на численні завдання соціальних медіа. Ви можете використовувати його для пошуку потрібних людей, за якими слідкувати, відстежувати згадки, публікувати безпосередньо в блогах та планувати оновлення, серед іншого.

Коротше кажучи, інструмент полегшує обмін повторюваними оновленнями та автоматизує ваші трудомісткі завдання. Підтримувані мережі включають LinkedIn, Twitter та Facebook.

Ціна: безкоштовно з обмеженими можливостями; повноцінні функції за $ 17,97 кожні два тижні.

34. Друзі + я

Ви в Google+? Тоді ви просто полюбите Друзі + я. За допомогою цього інструменту ви можете просувати свої публікації Google+ із профілів та сторінок в інших соціальних мережах, таких як Tumblr, Twitter, LinkedIn та Facebook.

Отже, якщо ви хочете заощадити час на плануванні вмісту в декількох мережах і хочете збільшити свій Google+ наступним, Friends + Me – це потрібний вам інструмент.

Ціна: безкоштовно до трьох рахунків; Платні плани починаються від 9 доларів на місяць.

35. Hootsuite

HootSuite спрощує управління соціальними мережами, дозволяючи керувати всіма вашими соціальними мережами з однієї платформи, як і Buffer. Це найпоширеніша платформа по всьому світу з 10 мільйонами користувачів та кількістю користувачів.

За допомогою цього інструменту ви можете надсилати публікації зараз або планувати їх для автоматичного розміщення в майбутньому. Хіба не зручно збирати все разом на одній платформі? Ми теж так думаємо!

Ціна: безкоштовно з обмеженими можливостями; план премії за $ 9,99 на місяць.

36. Планувальник постів

Потрібні певні натхнення соціального маркетингу? Планувальник публікацій це інтернет-ресурс, який допомагає вам знайти найкращий вміст для вашої аудиторії. Це також допоможе вам вирішити, коли і де розміщувати його для досягнення максимальних результатів. Потім планувальник публікацій відстежує та аналізує відповідь.

Платформа досить гнучка, щоб вибрати свій рівень автоматизації. Беріть участь скільки завгодно, або просто посидьте і дозвольте планувальнику публікацій зробити все за вас. Планувальник публікацій працює з найпопулярнішими поточними соціальними мережами. Використовуйте його, щоб відкрити вміст або просто опублікувати його. Є п’ять планів. Кожен призначений для того, щоб запропонувати вам лише те, що вам потрібно, виходячи з кількості профілів та сторінок соціальних медіа.

Ціна: Плани коливаються від $ 9 / місяць до 199 $ / місяць. Їх виставляють щорічно.

Інструменти для підвищення вашої уваги

37. FocusWriter

Нічого проти Microsoft Word, але в ньому є більше функцій, ніж потрібно більшості людей. Набір Microsoft Office тепер базується на хмарі і стягує низьку щомісячну плату. Незважаючи на це, ціна більше, ніж деякі можуть собі дозволити. FocusWriter вражає обидві ці критики. Він пропонує роздягнутий і розслабляючий текстовий процесор. Найкраще – це безкоштовно.

Переведіть FocusWriter в режим повноекранного режиму, і немає навіть панелей інструментів, які б вас відволікали. FocusWriter надає лише найосновніші текстові обробки. Це все, що найбільше потребує письменників. Передайте це, якщо вам потрібно
перевірку орфографії, або якщо ви плануєте додати складне форматування. Ви також не зможете додавати зображення чи таблиці. FocusWriter – це лише одне: слова.

Ціна: Безкоштовно.

38. E.ggTimer

E.ggTimer це простий таймер зворотного відліку, який простий у використанні та доступний у веб-переглядачі. Все, що вам потрібно зробити, – це встановити таймер, вказавши потрібний час, натиснути «іти», і інструмент запустить зворотний відлік. Ви отримуєте сповіщення у своєму браузері, як тільки закінчиться час.

Ціна: Безкоштовно.

39. Бустер фокусування

Якщо ви залишаєтесь зосередженими – це щось, з чим ви боретеся, Бустер фокусування це програма, яка може допомогти. Так само, як і E.ggTimer, він використовує техніку Помодоро, яка запускається, коли ви працюєте над певним завданням протягом 25 хвилин, щоб ви могли зробити невелику перерву. Спочатку це може здатися нерозумним, але багато блогерів спробували додаток, і більшість з них досягли позитивних результатів!

Ціна: Безкоштовна пробна версія протягом 15 днів; $ 2,99 на місяць за функції відстеження часу та звітності.

40. Техніка Помодоро

Наприкінці 1980-х років студент університету Франческо Кірріло вирішив покращити свою увагу, використовуючи таймер для відстеження інтервалів навчання. Він розділив ці 25-хвилинні фрагменти короткими, приуроченими до перерв. За обома спостерігали за допомогою таймера, схожого на помідор, який він знайшов на кухні.

Ми знаємо підхід Цирілло до фокусування сьогодні на ім’я Помодоро бо він назвав техніку за італійським словом томат. Повідомте себе про техніку Помодоро, перш ніж інвестувати в одне з багатьох програм і програм, які виконують роль таймерів. Цирілло вважає, що витрата та фокус поліпшуються завдяки низькотехнологічному використанню механічного таймера. Знайти таку форму, як томат, вирішувати вам.

Ціна: Безкоштовно

41. Фокус @ буде

Музика має принади, щоб заспокоїти дику грудь. І тепер наукою доведено, що і музика може допомогти вам зосередитись. Це ідея цього веб-сайту Фокус @ буде сервіс. Виберіть один із понад 50 каналів музики із тисячами годин оригінальної музики. Кожен канал по-особливому впливає на вашу здатність до фокусування. Він заснований на перевірених дослідженнях нейронауки.

Музика зменшує відволікання, щоб ви могли зосередитись на продуктивності. Дослідження показують, що прослуховування музики може збільшити кількість часу, коли ви підтримуєте фокус, на 200% до 400%. Інші дослідження показали, що можна сконцентруватися максимум близько 100 хвилин.

Ціна: Безкоштовна 15-денна пробна версія. Командні ціни починаються від $ 9,95 / місяць для до 5 користувачів та йдуть аж до $ 6,95 / місяць для до 100 користувачів.

42. Лісова ап

eMarketer проекти, які ми витрачаємо більше 3 годин на день на смартфони та планшети. Програми вимагають нашої уваги та переривання концентрації. У дослідженні Ірвіна Каліфорнійського університету було встановлено, що в середньому потрібно 23 хвилини, щоб повернутися до завдання.

Виробники Ліс ведуть вогонь з вогнем. Вони створили додаток, який фокусував увагу. Використовуйте додаток, щоб посадити віртуальне дерево, коли ви хочете зосередитися на завданні. Він виросте від розсади до зрілості протягом наступних 30 хвилин. Якщо ви вийдете з програми, ви вб’єте дерево. Знайдіть Forest і для свого браузера.

Ціна: 1,99 дол.

Інструменти управління проектами для відстеження вашої роботи та отримання результатів

43. Асана

Асана це інструмент для управління проектами, який дозволяє розбивати великі завдання на невеликі кроки, співпрацювати над проектами з іншими блогерами і навіть створювати завдання зі своєї електронної скриньки. Це також дозволяє планувати весь робочий графік.

Якщо ви вирішите прокрутити вниз, думаючи, що у вас немає потреби в управлінні проектами, подумайте ще раз! А що з різними завданнями, які ви ніколи не закінчуєте? Або мільйон частин проекту блогу, який ви просто не можете відстежувати? Так, Асана може допомогти у всьому цьому!

Ціна: Безкоштовно.

44. Трелло

Ще один інструмент управління проектами, Trello допомагає створювати дошки для всіх ваших проектів. Вам потрібно створити списки по всій раді та додавати картки до кожного списку. У межах цих карток ви можете приєднати файли, вказати термін, а також додати мітки, описи та контрольні списки. Це полегшує вам управління завданнями для проектів з численними деталями.

Не кажучи вже про те, що, оскільки він має простий та зручний інтерфейс, управління проектами набагато швидше з Trello!

Ціна: Безкоштовно; $ 5 на місяць за премію.

45. Басекамп

Багато додатків для продуктивності працюють добре для людей. Basecamp вигідно командам. Компанії кажуть, що їхні працівники швидше виконують роботу та мають менше помилок. Підзвітність зростає, тоді як пропущені терміни знижуються. Basecamp сприяє співпраці. Він стає єдиним місцем розташування для всіх повідомлень, файлів, завдань Todo та термінів.

Basecamp є сильним конкурентом, якщо ви вважаєте, що електронна пошта перегнала продуктивність. Командам потрібно лише короткий час, щоб виявити переваги єдиного місця для спілкування та робочого процесу. Найкраще, що він позбавляється від виправдання “я ніколи не отримав електронну пошту”, який пропливає навколо більшості офісів.

Ціна: Безкоштовна 30-денна пробна версія для всіх. Він залишається безкоштовним для викладачів та студентів. 99 доларів на місяць або 1000 доларів / рік для бізнесу, без обмежень користувачів. 50% знижка на некомерційні організації та благодійні організації.

Програми керування хорошим часом важливі для вашого успіху

46. ​​Toggl

Зручний інструмент для денді, Toggl допомагає вам краще відстежувати свій час. Все, що вам потрібно зробити, – це ввести те, над чим працюєте, натисніть кнопку “Пуск”, а потім зупиніть таймер. Інструмент не тільки збереже ваше завдання, але і час, який ви витратили на нього. Це дозволяє ретельно витрачати свій час на конкретне завдання.

Крім того, інструмент також добре працює, якщо ви хочете контролювати продуктивність вашої команди.

Ціна: безкоштовно з основними функціями; повноцінні функції за $ 49 на місяць.

47. Час порятунку

Керування часом – це не лише знання того, що вам потрібно зробити. Не менш важливо знати, скільки часу ви витрачаєте на це. Ідея позаду RescueTime просто. Це допомагає вам збільшити свою продуктивність, контролюючи використання комп’ютера. Тоді він повідомляє, коли і як ви втрачаєте продуктивність.

Після його встановлення RescueTime надійно працює у фоновому режимі на вашому комп’ютері та мобільних пристроях. Він відстежує час, який ви проводите на додатках та веб-сайтах. Після цього він може дати докладні звіти про вашу діяльність. Час порятунку більше, ніж карта звіту. Це може бути ініціативним. Використовуйте час порятунку для блокування відволікаючих веб-сайтів. Це також може попередити вас, коли ви витратили певну кількість часу на діяльність.

Ціна: Безкоштовно відстежувати час за допомогою веб-сайтів та додатків. $ 9 / міс. $ 72 / рік за преміум-акаунт, який відстежує час від комп’ютера, блокує веб-сайти, створює сповіщення про цілі та реєструє досягнення.

48. фануріо

Ви маєте змогу відстежувати час, якщо платите за години за свої послуги. Особливо, якщо ви фрілансер. фануріо зробить це за вас тощо. Програмне забезпечення працює за технологією Java, тому воно сумісне практично з будь-якою операційною системою. Він буде відслідковувати все, що потрібно фрілансеру виставити рахунок на проектній основі.

fanurio має ручний трекер часу, і він інтегрується як з робочим столом Windows, так і з ОС X. Але вам потрібно більше, ніж відстеження часу, тому фануріо також планує та керує завданнями. Він також відстежує збори, витрати і навіть поїздки. Ця інформація використовується для створення рахунків-фактур у різних форматах файлів документів, а також у HTML.

Ціна: $ 59.

49. ATracker

Ви про всі речі iPhone? Ця програма для iOS може бути для вас лише річчю. Він дотримується філософії та естетики інтерфейсу Apple, забезпечуючи простий, але елегантний трекер часу, заснований на завданнях. Існує мінімальна налаштування. Почніть і зупиніть завдання лише одним дотиком. Використовуйте наявні календарі iCal для перетворення наявної події у те, що ви можете відстежувати. Порівняйте заплановану діяльність з фактичною діяльністю.

Нескладні звіти відображаються у форматі кругової діаграми чи барів, і ви можете ними ділитися електронною поштою чи соціальними мережами.

The ATracker сумісний з продуктами Apple Watch, і ви можете користуватися трекером часу, не розблоковуючи годинник.

Ціна: Безкоштовно (Lite версія). Повна версія, яка пропонує більше звітів та необмежене відстеження завдань, становить 4,99 долара.

50. TimeDoctor

Ось оновлення. Ця програма спочатку хоче відповісти на три питання. Лікар часу хоче переконатися, що це правильно для вас, перш ніж веб-сайт покаже вам функції та переваги.

Власне, це здається тільки таким. Якщо ви не хочете грати разом, просто натисніть на зменшувальну навігаційну кнопку «Скажи мені більше». Це внизу екрана. Ви отримаєте додаткову інформацію про програму часу.

Швидкий огляд може створити враження, що TimeDoctor не пропонує унікальної пропозиції. Але в цьому має бути щось особливе. Чому б інакше ви бачили логотипи великих корпоративних імен, перелічених як користувачі? TimeDoctor має інтеграцію з 32 іншими програмними продуктами. Це вражаюче розширення функціоналу.

Ціна: Безкоштовно (обмежені можливості). $ 5 / місяць для окремих користувачів. $ 9,99 / міс для організацій. Ви отримаєте спеціальне приватне ціноутворення для більш ніж 50 користувачів.

51. Тепер

KISS. Це абревіатура для Keep It Simple (Stupid). Ця програма застосовує принцип KISS для відстеження часу. Це все, що він робить, але це робить добре. Можливо, ви вгадали це по імені. Додаток iOS має два режими. Тепер перегляд записує те, що ви зараз робите. Торкніться, щоб почати або зупинити завдання. Перегляд “Далі” дає вам звіти про те, як ви витратили свій час.

Ну добре … насправді є 3-й погляд. Це варіант перегляду Тоді. Він показує вам графіки, щоб ви могли порівняти час, витрачений на виконання завдань. Проблема з таким додатком полягає в тому, що ви можете забути сказати, щоб почати відстежувати. Отже має рішення. Через регулярний проміжок часу вам буде нагадувати, що ви або відстежуєте завдання, або що нічого не записуєте.

Ціна: Безкоштовно. Версія Pro додає можливість експорту даних, щоб ви могли використовувати його для відстеження часу, який потрібно стягувати з клієнтів. Коштує 2,99 долара і доступний у Apple App Store.

Інструменти для автоматизації стомлюваних завдань

52. ІФТТТ

З IFTTT, ви можете легко створювати зв’язки, що називаються каналами, між численними онлайн-сервісами, будь-чим, від Evernote до Facebook. Потім інструмент з’єднує канали разом для виконання багатьох виснажливих завдань, які, в противному випадку, перед обличчям можуть зайняти більше часу.
Ось кілька прикладів, які допоможуть вам зрозуміти це краще:

 • Фотографії, опубліковані в Instagram, автоматично публікуватимуться у ваших інших облікових записах у соціальних мережах.
 • Нові підписники у Facebook автоматично отримають запрошення підключитися до вашого облікового запису LinkedIn.
 • Нещодавно опубліковані повідомлення в блозі автоматично надходять у ваш кишеньковий рахунок.

Ціна: Безкоштовно.

53. Зап’єр

Зап’єр працює аналогічно IFTTT. Однак є кілька помітних відмінностей. Доступні додатки на вибір, а кількість безкоштовних акаунтів обмежена. Незважаючи на те, Zapier має надзвичайний потенціал. Ви можете автоматизувати різні завдання, які ніколи не вважали можливими, плюс це теж швидко!

Ціна: безкоштовно з обмеженими можливостями; або повних функцій за 20 доларів на місяць.

54. Вливання

Ваш крихітний стартап виглядає як великий бренд, коли ви використовуєте програмне забезпечення для автоматизації маркетингу. Це породжує потенційні клієнти та будує відносини з клієнтами. Ви можете сконцентруватися на створенні свого бізнесу.

Інфузіофт допоможе вам максимально використати список контактів та збільшити продажі. Ви побачите, що реферали збільшуються, і в той же час ви витрачаєте менше часу на виставлення рахунків та подальші спостереження за проблемами клієнта. Infusionsoft довіряють більше 125 000 клієнтів. Більшість це малі підприємства, які не думали, що можуть конкурувати з більшими компаніями, які краще фінансуються.

Ціна: Пакети починаються від $ 199 / місяць. Вони ґрунтуються на ваших контактах та кількості електронних листів, які ви надсилаєте своїм користувачам.

55. dlvr.it

Потрібно багато роботи, щоб бути в курсі соціальних медіа. Чи є у вас час знайти або впорядкувати вміст, а потім налаштувати та класифікувати його релевантність? dlvr.it це складний автоматизований помічник, який сканує ваші джерела та готує спільний вміст.

Виберіть потрібний рівень налаштування та виберіть графік доставки. Дозвольте dlvr.it зробити це все, або додайте особисті штрихи до кожної публікації. Спробуйте безкоштовно та поділіться до 5 каналів із трьома сторінками соціальної мережі.

Високооплачуваний рівень додає пакети з 10 сторінок соціальної мережі та 50 каналів. Купіть інший пакет, коли пора вирости. План агентства передбачає обмін 1500 каналами на 250 сторінках соціальних мереж. Щорічне зобов’язання пропонує 17% економії.

Ціна: Безкоштовна основна послуга. $ 9,99 / місяць для профі. 149,99 дол. США / місяць для агентства.

56. Повідомлення Google

Чи є простий спосіб бути в курсі того, що опубліковано в Інтернеті про вас? Як слідкувати за тим, що говорять про вашу конкуренцію? Це не так, як ти встигаєш сидіти цілий день і користуватися Google, щоб знайти цей матеріал.

У вас немає часу, але Google Alerts робить. Автоматизуйте процес за допомогою цього потужного, але занедбаного інструменту Google. Налаштуйте стільки сповіщень, скільки вам потрібно. Виберіть джерело відповідності, географічне розташування, частоту та кількість сповіщень, які ви хочете отримати. Google не індексує більшість соціальних мереж. Google Alerts – не вдалий вибір для моніторингу соціальних медіа.

Ціна: Безкоштовно.

57. Онпорт

Уникайте “Франкенштейнського підходу” до створення вашого бізнесу і починайте з рішення “все в одному”, яке буде рости разом з вами. Це ідея Ontraport. Він мостить і автоматизує чотири ключові сфери бізнесу:

 • Створення та обслуговування веб-сайтів
 • Маркетингові комунікації
 • електронна комерція
 • CRM

Ви витратите менше часу, намагаючись з’ясувати, як інтегрувати бізнес-інструменти та більше часу будувати свій бізнес. Ціни на три рівня залежать від кількості клієнтів. Рівень початкового рівня не пропонує повних переваг на платформі.

Ціна: $ 79 / місяць базових. $ 297 / місяць для профі. $ 597 / місяць для команд.

Інструменти створення вмісту

58. Соціальна краулітика

Чудові контент-ідеї походять від того, що ви знаєте, чим займаються ваші конкуренти. Соціальна краулітика сканує понад 436 мільйонів URL-адрес для вмісту, який надається вашим конкурентам. Служба також визначає ключових факторів, які впливають, тож ви можете змусити їх також говорити про вас.

Виміряйте та відслідковуйте інформацію на інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі. Social Crawlytics безкоштовний, але використання обмежується для збалансування ресурсів. Зареєструйтеся за допомогою свого акаунта Twitter і оплатіть твіти або внесіть пожертви за допомогою PayPal, щоб отримати більше кредитів.

Ціна: Безкоштовно.

59. Провідник вмісту

У чому секрет створення потужного контенту? Напишіть більше того, що люди шукають. Провідник вмісту це інструмент, створений ahrefs, який сканує зворотні посилання, органічний трафік та соціальні акції, щоб виявити, що є популярним. Пошук за ключовим словом або URL-адресою.

Content Explorer створює список найпопулярніших статей на основі соціальних акцій та зворотних посилань. Перейдіть до конкретного вмісту, щоб знайти ще більше даних про популярність. Існує безкоштовна 14-денна пробна версія. Щорічні варіанти ціноутворення для планів преміювання економлять 20%. Рівні ціноутворення базуються на ключових словах користувачів, кампаній та відстежених ключових слів.

Ціна: 99 доларів / місяць для легких. $ 179 / місяць за стандарт. $ 399 / місяць для просунутих. $ 999 / місяць для агентства.

60. Бузсумо

Використовують деякі з найбільш визнаних брендів у світі Buzzsumo. Все, що потребує платформи, – це ключове слово або URL-адреса. Buzzsumo повідомляє вам, що вам потрібно знати про ефективність вмісту для вашої конкуренції.

Використовуйте інформацію, щоб визначити, як подібний вміст може працювати для вас. Веб-сайт також є сховищем інформації про кращі практики. Спробуйте спочатку з безкоштовною 14-денною пробною версією. Економте 20% за допомогою щорічних пакетних варіантів. Структура складності: три платні преміальні пакети.

Ціна $ 99 / місяць для професіоналів $ 299 / місяць для агентства. $ 399 / місяць для підприємства.

61. Scoop.it

Чи можете ви оцінити рентабельність інвестицій (ROI) за вміст, який ви створюєте чи куратуєте? Scoop.it виходить за рамки створення вмісту. Платформа проводить аудит того, що вона пропонує для отримання прогнозної інформації. Наступний вміст виграє від того, що дізналися.

Scoop.it має понад 2,5 мільйона клієнтів, починаючи від університету Сан-Франциско і закінчуючи Microsoft. Це безкоштовно для особистого користування. Економте 20% за допомогою щорічних пакетних варіантів. Оплачені пакети преміум-класу підібрані під професійний бренд або для відвідування веб-сайтами.

Ціна: Безкоштовно для особистого користування. $ 11 / місяць для професійного бренду. $ 67 на місяць для веб-трафіку

62. Перетворення2CleanHTML

Для складання тексту, який ви використовуєте на веб-сторінках, зручно використовувати текстовий процесор, як Microsoft Word. Проблема полягає в тому, що ви не можете просто вирізати та вставити цей текст у свої документи HTML. На вашому веб-сайті існує безліч неприємного невидимого коду та форматування.

Convert2CleanHTML дозволяє:

 • Видаліть порожні абзаци
 • Перетворити  до , до
 • Замініть не-ASCII об’єктами HTML
 • Замініть розумні котирування на еквіваленти ASCII
 • Відступ з вкладками, а не пробілами
 • Замініть нерозривні пробіли звичайними пробілами

Ціна: Безкоштовно.

63. Генератор тем блогу

Світ блогів заборгував HubSpot за борг подяки. Це створило Інтернет генератор тем блогу це безкоштовно. Виберіть три терміни та натисніть кнопку. Алгоритм веб-сайту зробить все інше, нагородивши вас тижнями щоденників блогу.

Цей безкоштовний інструмент – це дивовижна економія часу. Це може звести доцільне дослідження години до декількох хвилин. Вам може бути важко повірити, що цей інструмент безкоштовний. Це ще один яскравий приклад прихильності HubSpot покращити галузь з маркетинговою продукцією.

Інструменти управління електронною поштою

64. SaneBox

SaneBox може допомогти вам відновити електронну пошту. Платформа використовує алгоритми для фільтрації неважливої ​​електронної пошти з вашої вхідних. Що залишилося – це важливо. Він працює з будь-яким обліковим записом електронної пошти на будь-якому пристрої. Це не програмне забезпечення або додаток. Він просто додає папку до наявної електронної пошти.

Ви отримуєте більше, ніж фільтруєте. SaneBox пропонує набір інструментів, які допоможуть вам підвищити ефективність вихідних електронних повідомлень. Спробуйте це безкоштовно. Заощадьте до 40% щорічним планом. Є три платні преміальні пакети. Ціноутворення засноване на додаткових функціях, що розширюють фільтрацію та функціональність.

Ціна: $ 7 / місяць для початкового рівня (закуска). $ 11 / місяць для середнього рівня (обід). $ 36 / місяць для вищого рівня (вечеря).

65. Розкрутити.Ме

Ви можете бути здивовані тим, наскільки скорочується ваша поштова скринька, якщо ви видалите підписки. Це роль Відкрутити. Він приймає всі ваші підписки та поєднує їх у щоденний підсумок електронної пошти під назвою Зворотний зв’язок. Ви можете вибрати, коли хочете, щоб цей дайджест був доставлений.

Усі електронні листи для підписки ідентифікуються в процесі налаштування. Тут можна починати прибирання. Скасуйте підписку на те, що не хочете. Видаліть їх. Вилучає їх із папки “Вхідні”.

Ціна: безкоштовно.

66. FollowUpThen

Чи використовуєте ви свою поштову скриньку як список справ? Здається, гарною ідеєю залишатись важливими електронними листами, залишаючи їх там, де їх можна побачити. Все, що потрібно для більшості з нас, – це єдиний день для нових електронних листів, щоб витіснити ці важливі з поля зору. Тоді вони не з розуму.

FollowUpThen це служба, яка надсилає вам нагадування про електронні листи, щоб ви могли архівувати їх, поки вони не знадобляться. Спробуйте це за допомогою 30-денної безкоштовної пробної версії (вам знадобиться кредитна картка). Платні преміальні пакети в основному розраховані на кількість щомісячних спостережень. Заощадьте до 20% за допомогою річного плану.

Ціна: безкоштовно для обмеженого користування. $ 2 на місяць для особистої продуктивності. $ 5 на місяць для професійної продуктивності. $ 9 / місяць для користувача для компаній.

67. Сортування

Службою Gmail користуються мільйони, але вони не люблять їх. Інтерфейс незграбний. Не всі шанують систему вкладок. Sortd пропонує інший візуальний інтерфейс, який створює ряд бічних списків. Ваш папку “Вхідні” не мала бути списком справ, але це інтуїтивний спосіб використовувати її таким чином, якщо ви наполягаєте.

Sortd не змінює налаштування Gmail. Це просто “розумна шкіра”, яка змінює погляд. Перетягуйте, щоб визначити пріоритети створених списків. Ви навіть можете перейменовувати тематичні рядки електронної пошти, щоб вони мали більше сенсу. Сортування є безкоштовним для всіх користувачів, поки він знаходиться в бета-версії.

Ціна: безкоштовно.

68. Бумеранг

Напиши це зараз. Надішліть його пізніше. Майже 400 000 підприємств використовують Бумеранг щоб додати цю зручність до своїх облікових записів Gmail. Використовуйте це розклад електронних листів для доставки. Бумеранг також може нагадати вам подати повідомлення, якщо ви не отримаєте відповіді.

Це знімає тиск у реальному часі від спілкування електронною поштою. Основний план безкоштовний. Підпишіться на преміальний план і користуйтеся ним безкоштовно протягом місяця. Якщо ви вирішите, що вам це не подобається, продовжуйте користуватися безкоштовною базовою версією.

Ціна: безкоштовно для обмеженого користування. $ 4,99 / місяць для особистої продуктивності та необмеженості повідомлень. $ 14,99 / місяць для професійної продуктивності та необмеженості повідомлень. $ 49,99 / місяць за преміум-сервіс, що включає інтеграцію CRM.

69. Hiver

У нас є багато методик та інструментів для роботи над індивідуальним фактором продуктивності, а як щодо продуктивності та співпраці команди? Добре, Hiver є інструментом, який вирішує цю проблему. Він інтегрується з вашою папкою “Вхідні” і перетворює її на потужний інструмент співпраці.

Багато функцій Hiver, такі як Загальні мітки, Спільні нотатки, Нагадування електронної пошти, Спільна поштова скринька тощо, дозволяють делегувати завдання, контролювати їх стан, керувати електронною поштою, спілкуватися зі своєю командою та багато іншого.

Ціна: безкоштовно для 3-х осіб; починається від 6 доларів на місяць після цього.

Інструменти курірування вмісту

70. Твіттер

Вам потрібен контент для залучення клієнтів. Вам потрібно буде більше вмісту, щоб повернути їх. Оригінальний вміст є найефективнішим, але він також найбільш трудомістким. Найкращою альтернативою є курітування вмісту, який відповідає вашому товару чи послузі.

The Твіттер це механізм курірування вмісту, який допомагає вам знайти вміст, який подобається вашій аудиторії. Потім він ділиться та публікує цей релевантний вміст зі своєю аудиторією. На їхньому веб-сайті представлені приклади вмісту, який він цінує для клієнтів. Спробуйте послугу безкоштовно. Вам потрібна платна версія для бренду та налаштування.

Ціна: Безкоштовна основна послуга. $ 15 / місяць за премію.

71. Корм

Чи не було б чудово, якби у вас був хтось, хто збирав новий вміст, щоб ви могли прочитати його як дайджест? Це ідея Канал, послуга, що агрегує джерела вмісту. Виберіть свій метод організації та діліться тим, що ви відкриєте у соціальних мережах. Інтерфейс видаляє відволікання, надаючи однаковий вигляд усім джерелам вмісту.

Доступ до вмісту Feedly з будь-якого пристрою. Безкоштовний сервіс забезпечує до 100 каналів. Два високооплачувані рівні додають необмежену кількість каналів, пошук та співпрацю в команді.

Ціна: Безкоштовна основна послуга. $ 5,41 / місяць за премію. $ 18 на місяць для користувача для команд.

72. ContentGems

Агрегування каналів вмісту може бути недостатньою. Ви також можете допомогти вирішити, що є релевантним та своєчасним. Розглянемо ContentGems для цього підвищився рівень допомоги. ContentGems виходить за межі сукупності, з’єднуючи те, що знайдено, з інструментами публікації соціальних медіа, електронних розсилок електронної пошти та автоматичним публікацією на вашому веб-сайті.

Підпишіться на безкоштовний акаунт, щоб відстежувати одну тему та до 10 ключових слів. Платні рівні премій для підприємств та агентств додають більше тематики та ключових слів, а також інтеграцію для автоматичного публікації. Існує варіант знижки, якщо ви вибираєте річний план.

Ціна: Безкоштовна основна послуга. 99 доларів США / місяць для бізнесу. 199 доларів США / місяць для агентств.

73. Переосмислити

Зараз хтось використовує соціальні медіа, щоб поговорити про ваш бренд. Джерела повноважень публікують вміст, відповідний вашій галузі. Ви побачите це? Наші “завжди пов’язані” клієнти вимагають інформації, яку вона опублікувала. Вчорашні новини занадто пізно.

Розповісти надає інструменти для пошуку та публікації найновіших новин. Безкоштовна версія підходить для любителів-блогерів. Існує корпоративна версія для встановлених брендів, яка має великі команди, які сприяють створенню контенту.
Ціна: Безкоштовна основна послуга. Ціни на підприємства залежать від ваших потреб.

Це про це!

Які інструменти продуктивності ви використовуєте, щоб залишатися продуктивними і чому? Повідомте нас у коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map