14 Інструменти Жоден успішний фрілансер не може жити без

Світова економіка-фріланс переживає величезний ріст завдяки своїй можливості забезпечити гнучку, зручну, не кажучи вже про фінансово вигідну альтернативу монотонній робочій програмі від дев’яти до п’яти.


Позаштатна галузь дозволяє людям брати на себе відповідальність і керувати своєю кар’єрою, коли вони отримують рішення про характер та кількість проектів, які вони проводять, свою клієнтуру, коли працювати та як отримувати зарплату.

Ринок фрілансерів у США працює лише один 53 мільйони робітників тобто приголомшливі 34% загальної робочої сили в країні та вносять майже 715 мільярдів доларів заробітку в економіку США.

Крім розміру ринку; Зараз позаштатна робота також має підвищений професійний статус, а також приваблює близько 80% позаштатних працівників, які бажають взяти на себе позаштатні проекти крім їх основної роботи.

Інструменти для фрілансерів

Інструменти, що поєднують талант з бізнесом:

Експонентний ріст вільної галузі викликав розвиток безлічі інструментів та додатків, які підвищують ефективність вільних проектів.

Якщо для фрілансерів світ – це їх полотно, то для повного використання наявних можливостей потрібен дисциплінований підхід, і, отже, ми бачимо, що для того, щоб перейти від звичайного фрілансера до успішного професіонала-фрілансера, потрібно використовувати інструменти, спеціально розроблені для обробки надзвичайних ситуацій. ніжки, характерні для позаштатних проектів. Це стає більш важливим, оскільки як фрілансер, вся ваша життєдіяльність залежить від того, наскільки ефективно ви завершите свої проекти.

Отже, давайте подивимось на абсолютні обов’язкові інструменти для того, щоб бути успішним фрілансером:

1. Wunderlist

Перш за все, організуйтеся разом із Wunderlist; додаток, що працює на платформі та інтуїтивно зрозумілий список справ. Інтерфейс мінімалістичний, але захоплюючий, а зручність використання настільки ж безпроблемна, як і писання на папері. Він пропонує ретельний набір функцій, які гарантують, що ви ніколи не забудете важливе завдання.

Він також має різноманітний вибір мобільних та настільних програм та підтримує співпрацю між двома та більше людьми. Однак він не пропонує нагадування на основі місця розташування, і мова, встановлена ​​через встановлення дати, не містить повторних термінів.

Ціна:
Про-план: 4,99 долара на місяць
Бізнес-план: $ 4,99 на користувача / місяць

2. Хвиля

Одне з чим бореться більшість фрілансерів – це професійне управління грошовими питаннями, що спричинює невизначеність, а також витрачання грошей. Wave була розроблена для задоволення індивідуальних фрілансерів та малих підприємств, які мають дев’ять працівників або менше.

Він надає вичерпний набір функцій, включаючи ведення бухгалтерського обліку, обліку, генерування та розповсюдження рахунків-фактур, отримання платежів за допомогою кредитних карток тощо. Зараз він обслуговує понад 25 мільйонів користувачів по всьому світу і з поважної причини. Він має простий інтерфейс, простий у використанні та є логічно організованим, однак він не пропонує можливості ведення обліку на основі грошових коштів та цілісного огляду залишків.

Ціна:
Безкоштовний.

3. Бідшкетч

Щоб бути успішним професіоналом-фрілансером, важливо виділитися з натовпу, надаючи професіоналу почуття, щоб запропонувати документи, якими ви ділитесь із клієнтами. Bidsketch пропонує фірмові проектні пропозиції за лічені хвилини, що базуються на платі за багаторазове використання, дизайн та вміст. Ці пропозиції ретельно настроюються та містять додаткові функції, такі як пропозиції щодо плати та електронний підпис.

Ціна:
План фрілансера: $ 29 на місяць
План студії: $ 79 на місяць
План агентства: 149 доларів на місяць

4. Мінтерап

Один із найзручніших інструментів, що доступний, Minterapp дозволяє приватним фрілансерам, а також приватним компаніям ефективно відстежувати час та генерувати професійні рахунки. Ви можете додати завдання, які потрібно виконати, і призначити відповідальність перед конкретними користувачами разом із погодинними або відомчими ставками оплати.

Minterapp постійно буде відслідковувати хід проекту та генерувати рахунки-фактури на основі кількості використаних годин. Він заснований на хмарі, тому до нього можна отримати доступ будь-де та дозволяє отримувати платежі за допомогою безпечних варіантів оплати, таких як PayPal, Stripe тощо..

Ціна:
Простий план: $ 9,95 на місяць
Бізнес-план: $ 29,95 на місяць
План підприємства: $ 59,95 на місяць

5. TextExpander

Фрілансерам часто потрібно жонглювати кількома проектами одночасно. Зазвичай це стосується обміну більш-менш схожими електронними листами з клієнтами, які займають велику кількість часу. Саме тут TextExpander відіграє свою роль. Він попередньо програмує короткі скорочення, які автоматично вставляють текст, а також зображення, CSS при запрошенні простих клавіш швидкого доступу.
Це також економить час, автоматично виправляючи помилки введення тексту та вставляючи необхідні форми для кожного проекту. Однак єдиним його недоліком є ​​те, що він пропонує інтерфейс для всього бізнесу.

Ціна:
1,66 долара на місяць

6. OpenOffice

Для фрілансерів, які пишуть на життя, OpenOffice – це альтернатива Microsoft Office, яка є повноцінною енергією. Він знаходить свою привабливість для фрілансерів завдяки безлічі функцій, включаючи простий експорт документів, таких як памфлети, електронні книги, путівники тощо, в pdf.

Ціна:
Безкоштовний.

7. Dropbox

Dropbox ідеально підходить для синхронізації файлів на веб-платформі та сортування їх за проектом, щоб вам не потрібно було повертатися назад та назад шукати документи. Він пропонує співпрацю з документами в режимі реального часу та забезпечує безцінний доступ до файлів, які ви видалили помилково. Його вартість викликає єдине питання, оскільки для деяких це може бути занадто багато. Рішення ідеально підходить для фрілансерів, що керують невеликою командою власного та малого бізнесу.

Ціна:
$ 9,99 на місяць

8. MindMeister

MindMeister – це інструмент для відображення розуму, який ідеально підходить для творчих проектів. Це дозволяє людям, а також командам візуально представляти свої думки та ділитися ними з членами команди для більш спільного продуманого процесу. Що відрізняє MindMeister від інструментів вільного відображення розуму, це те, що він використовує для роботи лише веб-браузер.

Однак він не оснащений інструкцією для користувача, що для нових користувачів неоднозначно і не дозволяє визначати типи посилань. MindMeister також може бути використаний як простий інструмент управління проектами, оскільки користувачі можуть перетворювати ідеї у завдання, які можуть бути поєднані з терміном, правонаступником та рівнем пріоритету. У міру прогресування проекту стан статусу може легко контролюватися.

Ціна:
Особистий план: 6 доларів на місяць
Професійний план: 10 доларів на місяць
Бізнес-план: 15 доларів на місяць

9. Evernote

Творчість – це хліб і масло незалежних професіоналів, і це може викликати будь-який час протягом дня. У такому випадку Evernote виступає платформою для швидкого запису ідей, захоплення зображень, медіа-файлів тощо та миттєвого закріплення їх на веб-платформі, щоб їх можна було легко отримати з будь-якого місця.

Безкоштовна версія обмежує користувачів працювати лише двома пристроями, тоді як план середнього рівня не має видатних особливостей, а професійний план може бути занадто дорогим для окремих фрілансерів.

Ціна:
Основний план: Безкоштовно
Плюс плану: 34,99 на рік
Преміальний план: 69,99 на рік

10. Hootsuite

Фрілансерська галузь є зростаючою та конкурентоспроможною галуззю, де кількість придбаних проектів прямо пропорційна видимості, якою ви насолоджуєтесь перед клієнтом. І де краще продавати свої здібності та представляти своє портфоліо, ніж через платформи соціальних медіа, які є на сьогодні найбільш ефективними маркетинговими каналами нашого віку.

Hootsuite – це найпоширеніший інструмент управління соціальними медіа, який наразі обслуговує понад 10 мільйонів користувачів у всьому світі та пропонує єдину просту панель приладів, здатну одночасно контролювати кампанії в соціальних мережах у кількох мережах.

Ціна:
Основний план: Безкоштовно
Про-план: 8,99 дол. США на місяць
Бізнес-план: Індивідуальні ціни

11. Посип

Ринок фрілансерів розширює ваше охоплення до найдальшіх куточків світу, дозволяючи фрілансерам працювати з членами команди, а також клієнтами з усього світу. Щоб забезпечити простий та надійний комунікаційний носій, Slack пропонує інноваційний додаток для групового обміну повідомленнями, який дозволяє користувачам створювати спеціальні простори, за допомогою яких фрілансери можуть спілкуватися з міжнародними командами, а також клієнтами.

Хоча йому не вистачає корисних функцій, таких як календарі, управління завданнями та положення про співпрацю, це одне з найпопулярніших додатків для спілкування, яке володіє своєю зручністю та правилами обміну файлами, а також брати участь у групових дискусіях.

Ціна:
Основний план: Безкоштовно
Стандартний план: 8 доларів на місяць
Плюс плану: 15 доларів на місяць

12. Мози

Фрілансери мають справу з декількома клієнтами та проектами, і тому потрібно працювати над декількома документами одночасно. Одне, що вони абсолютно не можуть собі дозволити, це втратити документ, оскільки це призведе до втрати корисних годин важкої праці.

Mozy – це комплексне хмарне резервне рішення, яке підходить як для приватних осіб, так і для бізнесу. Це дозволяє фрілансерам працювати на декількох пристроях, і вся інформація автоматично створюється резервна копія в хмарі. Це трохи з дорогого боку і не вистачає варіантів спільного використання файлів.

Ціна:
Щомісячний план: починається від 13 доларів на місяць
1-річний план: починається з 158 доларів на рік
2-річний план: починається від 293 доларів на рік

13. Adobe Sign

Проста, але найважливіша вимога фрілансерів – Adobe Sign, яка дозволяє їм підписувати та обмінюватися документами з клієнтами в електронному вигляді без необхідності виконувати звичайні вправи для сканування друку. Завдяки швидкій функціональності Adobe Sign збільшує ефективність процесу підпису до 80%.

Ціна:
Індивідуальний пакет: 9,99 дол. США на місяць
Бізнес-пакет: починається від 30 доларів на місяць
Пакет для підприємств: Індивідуальні ціни

14. Дашлан

І останнє, але, звичайно, не в останню чергу, керування декількома програмами та входами може бути складним і вимагати часу для відкликання пароля кожного разу, коли вам доведеться користуватися додатком, може бути як виснажливим, так і трудомістким..
Dashline пропонує керування паролем, електронний гаманець та функції автозаповнення, тому єдиний пароль, який ви повинні пам’ятати, – це головний пароль, який використовується для доступу до Dashline. Однак положення про створення паролів за замовчуванням слід зробити більш безпечними.

Ціна:
Основний пакет: Безкоштовно
Преміум-пакет: 39,99 дол. США на рік

Почніть як професіонал!

Багато людей починають фрілансування з невеликою технологічною підтримкою або взагалі без неї лише для того, щоб пізніше відстежувати свої кроки та відновлювати свій робочий процес за допомогою інструментів. Оскільки існує безліч високоякісних додатків, які є безкоштовними, доцільно, щоб фрілансери розпочали своє підприємство, використовуючи ці корисні інструменти, які підвищать їх ефективність та професіоналізм, прокладаючи шлях до успіху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map