Recenzia Webydo 2016


Webydo

Navštíviť webovú stránku

9.0


Skóre AWA

Webydo

Webydo bol uvedený na trh v roku 2013 ako webový dizajnér s nezávislým postavením. Bol navrhnutý na odstránenie technických prekážok a uľahčenie výnimočných návrhov webových stránok. Pôvodným cieľom dvoch spoluzakladateľov spoločnosti Webydo bolo odstrániť potrebu vývojárov a uľahčiť dizajnérom a agentúram obchodné webové stránky. Webydo tvrdí, že podporuje okolo 200 000 zákazníkov.

Prehľad

 • Webové stránky: www.webydo.com
 • centrála: New York, USA
 • Rok založenia: 2012
 • zamestnanci: 30+
 • Hosťované stránky: 200.000+
 • služby: Softvér Web Design Cloud, SaaS, webhosting
 • Skúška zadarmo: 30 dní
 • Garancia vrátenia peňazí: 14 dní

Tvorca webových stránok ponúka komplexnú platformu pre pokročilých používateľov, ale výsledkom je profesionálny webdizajn s dobrým hosťovaním. Funkcie webyda sú bohaté a rozhranie je trochu intuitívne, ak ste mali skúsenosti s programami Adobe Photoshop a InDesign..

Tvorcovia webových stránok a návrhári môžu mať úžitok tak z front-end systému na správu obsahu (CMS), ako aj zo systému na správu dizajnu založeného na HTML (DMS). Šablóny sú obmedzené, ale funkcie a nástroje umožňujú veľa prispôsobenia na vytvorenie požadovanej webovej stránky. Nebude to ľahké, ale výsledky sú profesionálne vyzerajúce webové stránky.

Pre koho je Webydo odporúčaný??

Tvorca webových stránok Webydo je určený pre skúsenejších dizajnérov webových stránok a profesionálnych agentúr, ktoré navrhujú pre ostatných. Tento staviteľ je vhodný pre jednoduché obchody a väčšinu ľahkých firemných webových stránok. Aj keď tento tvorca nemusí byť vhodný pre komplexný eCommerce webových stránok, Webydo používa doplnky tretích strán, ktoré môžu spravovať skúsení programátori..

Oblasť zamerania / špeciality spoločnosti Webydo

Webydo sa zameriava na bez kódový dizajn vo vizuálnom rozhraní pre responzívne webové stránky klientov. Zatiaľ čo Webydo sa stará o návrh profesionálov s trochou ďalších skúseností, s podpornými službami Webydo, dôvtipný nový používateľ nájde platformu bohatú na funkcie pre svoje obchodné potreby.

Niektoré zo špecialít Webydo zahŕňajú tri možnosti vo vizuálnom rozhraní drag and drop na navrhovanie a úpravy. Užívatelia odporúčajú rýchlu interaktívnu prehliadku Webydo pred rozhodnutím, že je to ten správny nástroj.

Technické špecifikácie / obmedzenia spoločnosti Webydo

Niektoré zaujímavé technické špecifikácie pre Webydo zahŕňajú webové fonty, inteligentné príručky, animátor posúvania paralaxy, video nástroje, elektronický obchod prostredníctvom miniaplikácie Ecwid, články (blogy) a moderné zaujímavé návrhy, ktoré potešia publikum. Webhosting a názvy domén sú k dispozícii za príplatok.

Webydo je obmedzený, pokiaľ ide o návrhové šablóny, editačné funkcie a komponenty a zníženú pomoc v editoroch. Tento tvorca webových stránok ponúka menej widgetov a doplnkov ako mnoho jeho konkurentov. Dizajnérske štúdio je zložité pre nových používateľov a iných ako návrhárov so statnou krivkou výučby (pokiaľ nemáte skúsenosti s aplikáciou Adobe Photoshop a InDesign)..

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Webydo ponúka bezplatný plán spolu so štyrmi všestrannými cenovými plánmi na splnenie osobných a obchodných webových stránok akéhokoľvek rozsahu. Cenový plán podniku je šitý na mieru veľkým spoločnostiam, ktoré často nie sú súčasťou tvorcov webových stránok tejto triedy. Niektoré recenzie však upozorňujú používateľov Webydo na dôležitý elektronický obchod.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Webydo ponúka 30-dňovú skúšobnú lehotu bez potreby platby.

Čo je Webydo’s Reputation?

Webydo má priemernú reputáciu medzi začínajúcimi používateľmi a dizajnérmi. Zatiaľ čo konečné výsledky vyzerajú dobre, používatelia sú frustrovaní pretrvávajúcimi problémami, slabou funkčnosťou a minimálnou podporou. Skúsení používatelia však majú väčšiu flexibilitu pri riešení problémov a vylepšovaní svojich webových stránok.

Partnerský program pre zákazníkov

Používatelia sa môžu prihlásiť do pridruženého programu so zaručenými výplatami. Dostávate zárobky na základe účtov, ktoré klienti odoberajú. Prihlasovacie pridružené spoločnosti tiež dostávajú ďalšie marketingové materiály a zdroje.

Prečo zvoliť Webydo?

Webydo je platforma vhodná pre pokročilých používateľov, najmä tých, ktorí pracovali s rozhraniami Adobe Photoshop a InDesign, pretože používa podobný ovládací panel. Aj keď Webydo môže byť v poriadku pre malú firmu alebo predstaviť nejaký tovar a služby, Webydo sa stretáva s problémami pre elektronický obchod alebo iné zložité webové stránky. Pre začiatočníkov to nie je ľahké. Môžete si zvoliť Webydo, ak ste programátor, ale investujte čas do bezplatnej skúšobnej verzie skôr, ako sa rozhodnete.

Kľúčové vlastnosti

 • Vlastný dizajn bez kódu
 • Spravujte verzie z jediného informačného panela
 • Automatická konverzia na aktualizovaný kód HTML
 • Vytvorte body prerušenia pre rôzne obrazovky a zariadenia
 • Animácia prvkov bez kódu
 • Zadarmo s otvoreným zdrojom písma
 • Automatická optimalizácia stránok pre najlepší výkon
 • Pridajte a prispôsobte video
 • Potiahnutím a presunutím ovládacích prvkov na upload prvkov
 • Pokročilé konštrukčné funkcie
 • Integrácia miniaplikácie ECommerce
 • Hlasujte alebo navrhnite funkciu

Odborníci z odvetvia verdiktujú vo veci Webydo

Web BuilderOlder Recenzie Webydo poukazujú na niektoré jasné nevýhody, pokiaľ ide o možnosti elektronického obchodu a ďalšie nedostatky v dizajne. Dobrou správou je, že Webydo nedávno aktualizoval svoj program a riešil všetky tieto problémy. Z tohto dôvodu zistíte, že novšie odborné posudky sú pri hodnotení programu oveľa žiarivejšie. Podobne ako používatelia sú odborníci ohromení rozhraním, ktoré je ideálne pre tých, ktorí už majú veľa skúseností s používaním populárnych návrhárskych programov. Profesionálni návrhári sa môžu ľahko naučiť nové zručnosti a aplikovať svoje odborné znalosti na vytváranie vizuálne ohromujúcich webových stránok.

Odborné recenzie nedokážu povedať dosť o sofistikovaných nástrojoch na navrhovanie, ktoré sú štandardom Webyda. Je to jedinečný program zameraný na konkrétne publikum a poskytuje pôsobivý produkt. V konečnom dôsledku odborníci nemajú nič zvlášť negatívne na to, aby sa vyjadrili k programu, a v plnej miere odporúčajú ísť na program.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitívne spotrebiteľské recenzie a posudky o Webyde

V jednom spojenom slove: editor drag-and-drop. Toto je štandard, pokiaľ ide o jednoduché používanie, najmä medzi tvorcami webových stránok navrhnutými pre začiatočníkov a Webydo. Tí, ktorí majú správne skúsenosti s dizajnom, sa tešia z editora aj z čistého rozhrania, ktoré sa ľahko naviguje a nie je plné toľko miniaplikácií, že sa stáva ohromujúcou. Webydo môže umožniť tým, ktorí majú zručnosti v oblasti úpravy fotografií, jednoduchý prechod na vytváranie webových stránok. Tu je krátky zoznam ďalších populárnych nástrojov uvedených v používateľských recenziách:

 • Funkcia live chatu. Vychutnajte si prístup a pomôžte mu hneď, keď ho potrebujete.
 • WYSIWYG editor.
 • Citlivé návrhy.
 • Schopnosti elektronického obchodu. Ľahko premieňajte svoje webové stránky na bezpečný internetový obchod.

Medzi dizajnérmi je Webydo jasným favoritom, ktorý hrá podľa svojich silných stránok pri budovaní nových zručností.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webydo

Aj keď Webydo ponúka niektoré veľmi užívateľsky prívetivé funkcie, môže mať strmú krivku učenia pre tých, ktorí nemajú absolútne žiadne skúsenosti s dizajnom. Rozhranie sa najviac podobá produktom Adobe, takže každý, kto strávil čas vo Photoshope, by sa mal ľahko prispôsobiť. V opačnom prípade môžete mať problém nájsť cestu okolo mnohých vrstiev panelov s nástrojmi. V skutočnosti si ich možno ani nevšimnete, ak neviete, čo hľadať.

Niektorí používatelia boli s programom viac ako spokojní, iní ho však považovali za úplne zdrvujúci a príliš komplikovaný. Uistite sa, že máte buď správny zážitok, alebo dostatok času a trpezlivosti, aby ste sa mohli venovať Webydu. Každý, kto chce program riešiť bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností, môže mať pred sebou dlhú cestu.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

dizajn & prispôsobenie

V tvorcoch webových stránok odkazujú dizajn a prispôsobenie na jednoduchosť, v ktorej môžu používatelia spravovať návrhové rozhranie, a prispôsobiť možnosti na dosiahnutie požadovaných výsledkov. Ak sa vám nepáčia prednastavené šablóny, môžete si vybrať z troch prispôsobiteľných rozložení. Používatelia pracujú v režime Dizajn alebo Obsah.

vlastnosť
Prehľad
Webydo šablónyAj keď existuje obmedzený počet prednastavených šablón, Webydo poskytuje viacnásobné možnosti pre návrhové rozhranie.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. Existuje malá zbierka šablón návrhu, ktoré sú navrhnuté tak, aby používateľom pomohli začať. Môžete začať s jedným z troch rozložení pre orientáciu, alebo môžete vybrať prázdne plátno, do ktorého chcete navrhnúť svoje vlastné. Je na vás, ako dizajnér upraví vaše stránky.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. Webydo ponúka obidve vopred vybraté šablóny v koncepcii zostavenia podľa vašich predstáv, aj keď nakoniec urobíte veľa rozhodnutí týkajúcich sa dizajnu webových stránok samostatne..
Rozhranie WebydoAk ste používateľom Adobe Photoshopu alebo InDesignu, môže to byť zvolené rozhranie drag and drop. Vďaka ovládaciemu panelu, ktorý vyzerá a pôsobí podobne ako pri produktoch Adobe, vaša skúsenosť uľahčí používanie rozhrania Webydo a poskytne vám väčšiu flexibilitu. Ponúka niektoré výzvy a krivku učenia. S týmto rozhraním bude pre začínajúceho používateľa ťažké pracovať.
Prispôsobenie štýlu stránkyWebydo ponúka širokú škálu možností prispôsobenia štýlovej stránky, pretože používatelia sa môžu spoľahnúť na celý rad možností dizajnu vrátane prázdneho plátna a kódu HTML..
 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Na začiatku vyberiete šablónu návrhu, štruktúrované rozloženie alebo prázdne plátno. Webydo ponúka veľa spôsobov prispôsobenia, ale nebude ľahké a widgety a doplnky sú obmedzené.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahu. Úpravy webydo je zvládnuteľné, ak dobre rozumiete rozhraniu podobnému Adobe.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Áno, Webydo ponúka toľko požadovaný prístup k kódu HTML / CSS pre pokročilých programátorov alebo dizajnérov.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Úpravy sa vykonávajú na obrazovke v DMS (systém na správu dizajnu) na úpravu HTML kódu alebo CMS (systém na správu obsahu) na aktualizáciu obsahu v rámci šablóny alebo rozloženia..

Webydo užívatelia majú širokú škálu možností prispôsobenia, ale niektoré z týchto možností vyžadujú skúsenosti a trpezlivosť, aby sa naučili a porozumeli.

Navigácia na webeWebydo témy ponúkajú niekoľko šablón dizajnu alebo rozložení s rôznymi úrovňami štandardnej navigácie na webe.
Obsahový managementVo Webydo je k dispozícii platforma CSM aj platforma DMS na správu obsahu, čo skúseným dizajnérom poskytuje väčšiu flexibilitu.
Fotografie a galérieWebydo má vynikajúce vizuálne možnosti a nervóznu fotogalériu pre estetické vzory, špecialitu pre tohto tvorcu webových stránok. Používatelia môžu tiež kresliť svoje objekty na plnom paneli správcov.
Tvorba mobilných stránokVäčšina šablón Webydo je navrhnutá pre mobilitu a návrhári môžu pomocou funkcie zvanej body prerušenia rýchlo vylepšiť web a urobiť ho tak lepším pre mobilné zariadenia..
Integrácia sociálneho zdieľaniaRovnako ako väčšina tvorcov webových stránok, aj Webydo ponúka štandardnú integráciu do sociálnych médií.
Dizajnové službyWebydo je komplexný tvorca webových stránok navrhnutý pre vaše vlastné navrhovanie. Aj keď je to sofistikovanejší program, ako mnoho vo svojej triede, nie je to významný dizajnérsky obchod. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá robí všetko pre vás, stavitelia webových stránok ako Webydo nie sú tým, čo hľadáte.

Vlastnosti & náradie

V dlhej rade tvorcov webových stránok má Webydo sadu luxusných funkcií, ale je trochu obmedzený, pokiaľ ide o widgety a doplnky..

vlastnosť
Prehľad
Nastavenie WebydoZačnite bezplatnou 30-dňovou skúšobnou verziou a otestujte ju. Kliknite na tlačidlo Vyskúšať a zaregistrujte svoje meno, e-mail, nové heslo a telefónne číslo. Vyberte šablónu, rozloženie alebo prázdne plátno v závislosti od úrovne vašich schopností.
Vzhľad stránkyOvládací panel Webydo je podobný ako pri produktoch Adobe. Skúsenosti s týmito výrobkami sú nevyhnutnosťou. Ak nie, rozhranie si zvykne. Presuňte prvky, upravte obsah alebo prejdite do editora HTML / CSS, ak máte vedomosti.
Vlastný názov domény
Hĺbka navigácie:Aj keď nie je uvedená hĺbka navigácie Webyda, zdá sa, že je vhodná na podporu akéhokoľvek rozsahu alebo veľkosti podnikania.
Widgety a aplikáciePokiaľ ide o widgety a aplikácie, Webydo má určité obmedzenia. Používateľ so skúsenosťami však môže pridať kód pre vlastné widgety.
speňaženieWebydo spolupracuje s vynikajúcim poskytovateľom widgetov pre eCommerce, Ecwid. Kodéry môžu tiež budovať funkčnosť elektronického obchodu.
Štatistika návštevníkovNebolo to zrejmé, ale rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok aj Webydo pravdepodobne ponúka štatistiky návštev.
Foto, video a zvukWebydo poskytuje niekoľko multimediálnych možností na zapôsobenie na zákazníkov vrátane fotografií, obrázkov, videí, niektorých widgetov, formulárov, tvarov a ďalších..
blogovanieWebydo ponúka program s názvom Články, ktorý je vhodný pre základných blogerov. Vo formáte šablóny môžu používatelia pridávať a publikovať články, vytvárať spravodajské kanály a ďalšie.
Google MapyPoužívatelia môžu vložiť na web interaktívnu mapu pomocou Máp Google a Webydo HTML widgetu.
Editor HTMLJedným z aktív spoločnosti Webydo je možnosť kódovania HTML / CSS pre technických používateľov.
Integrácia sociálnych médií
Formuláre a prieskumyS Webydo môžu používatelia vkladať formuláre vrátane animačných efektov.
Skladový priestorNa základe cenových plánov Webydo sa zdá, že pre plány vyššej úrovne existuje neobmedzené úložisko.
Nástroj pre informačné letákyWebydo neponúka priamo nástroj na odber bulletinu, ale je možné pridať aj formulár na registráciu bulletinu alebo e-mailu.
Podpora fóraK dispozícii je fórum Webydo na zodpovedanie otázok klientov a výmenu tipov a nápadov na dizajn.
Elektronický obchod / internetový obchodWebydo sa spolieha na otvorenú možnosť s renomovanými Ecwid pre riešenia elektronického obchodu. Predajte až desať produktov na bezplatnom účte Ecwid alebo zaplatte primeraný mesačný poplatok za väčšiu predajnú silu. S Webydo nenájdete vstavané riešenia elektronického obchodu.
Integrácia bránytu sú rôzne služby platobných brán, ktoré môžu byť integrované s Webydo.
Priateľské k SEOWebydo ponúka skvelé možnosti SEO. Používatelia môžu určiť metaznačky názvu, popisu a kľúčového slova. Používatelia môžu integrovať službu Google Analytics, ako aj Nástroje správcu webu a používatelia môžu presmerovať migrujúce stránky.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Webydo ako väčšina staviteľov ponúka ochranu heslom pre prihlasovacie údaje k účtu z ich stránok.
Google® AnalyticsPridanie služby Google Analytics do Webydo nie je známe.
Zabezpečenie webových stránokWebydo považuje bezpečnosť za vysokú prioritu, rovnako ako iní tvorcovia webových stránok. Poskytujú automatickú ochranu a zálohovanie údajov.
Viac jazykovWebydo podporuje štyri jazyky s pomocou pomoci dostupnej v databáze znalostí o jej nastavení.
Mobilná optimalizáciaTakmer všetky Webydove šablóny a rozloženia sú navrhnuté pre mobilné zariadenia a existujú možnosti prispôsobenia.
Technológia CDNO pridanej technológii CDN sa nehovorí priamo, ale vzhľadom na zákaznícku základňu, ktorú podporuje Webydo, vysoká dostupnosť a výkon, je pravdepodobné,.

plány & stanovenie ceny

Webydo ponúka bezplatný účet spolu so štyrmi všestrannými ročnými cenovými plánmi podľa typu používateľov webových stránok, ktoré potrebujú. Nezabúdajte, že tieto mesačné sadzby sa musia platiť ročne. Hosting a redakčný systém sú ďalšie 5 dolárov mesačne, účtované tiež ročne. Študenti majú zľavnený plán.

Ponúkané ročné cenové plány

zadarmo. 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

pre. Pre nových dizajnérov. 25 dolárov mesačne alebo 100 dolárov.

tím. Pre dizajnérov s viacerými webovými stránkami. 45 dolárov mesačne alebo 540 dolárov.

kancelária. Pre stredne veľké spoločnosti a ateliéry. 125 dolárov mesačne alebo 1 500 dolárov.

podnik. Na mieru šité pre veľké spoločnosti. Vlastné určovanie cien.

Webydo účtuje vyššiu cenu za funkčne bohaté a esteticky atraktívne miesto pre sofistikovaných programátorov alebo dizajnérov..

Zvážte nasledujúce faktory týkajúce sa stanovovania cien:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, Webydo ponúka bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu. Očakávajte, že sa prihlásite na odber.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? V čase začatia 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie sa neočakáva žiadna kreditná karta.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíky v porovnaní s konkurenciou? Webydo je o niečo drahší vedľa svojich konkurentov, ale ponúka vyššiu flexibilitu v kóde a prispôsobení pre pokročilých dizajnérov.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete si zadarmo vytvoriť profesionálnu webovú stránku Webydo po dobu 30 dní.
 • Je platba splnená mesačne / ročne? Webydo ponúka ročné cenové plány, ale zobrazuje mesačnú cenu na svojej cenovej stránke.

Zákaznícka podpora

Webydo ponúka zákazníkom tlač a médiá, blog, komunitné fórum, participatívnu diskusnú skupinu, e-mail a telefónne číslo. Tvorcovia webových stránok vo svojej triede takmer nikdy neponúkajú telefónne číslo, takže toto je prvé !! Všetky cenové plány spoločnosti Webydo prichádzajú s podporou e-mailov a chatov.

Jednoduchosť použitia

Webydo nie je ľahký pre začiatočníkov, ale používatelia Adobe a skúsení návrhári môžu program manipulovať. Pre väčšinu existuje krivka učenia.

Jednoduchosť rozhrania. Webydo nie je navrhnutý pre jednoduchosť, ale má za následok hranaté a sofistikované interaktívne webové stránky, ktoré niektorí ľudia hľadajú.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Webydo nie je vhodné pre začiatočníkov a pokročilých používateľov môže niekedy napadnúť. Platformy CMS a DMS sú flexibilné, aby vyhovovali obom.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Používatelia majú úplnú kontrolu, ale musia pochopiť, čo robia, alebo sa spoliehať na vedomostnú základňu a podporné služby.

Poskytnutá pomoc v editore. Pomoc v editore je slabá a používatelia sa na tento problém sťažujú.
Webydo nie je ľahký, ale dobrý dizajnér ho môže považovať za najlepší nástroj, ktorý vyhovuje ich komplexnejším potrebám webových stránok.

záver

Ak ste dôvtipný používateľ počítačov, ktorý vám nevadí ísť ďalej a navrhnúť ho a kódovať, prišiel na to po ceste, Webydo má niekoľko zaujímavých funkcií a pokročilých možností dizajnu. Začiatočníci budú bojovať a pravdepodobne budú frustrovaní. Majte na pamäti, že Webydo sa zameriava na kreatívne a atraktívne stránky, ale funkcia nie je jednou z ich silných stránok.

Aj keď Webydo uvádza, že ide o program bez kódu, máte prístup k HTML / CSS na zadanie kódu, ak chcete. Očakávajte, že za pokročilý elektronický obchod zaplatíte viac ako väčšina. Dostanete telefonickú podporu (často sa neposkytuje pre tvorcov webových stránok pre domácich majstrov) a rôzne spôsoby, ako získať pomoc. Pre bežných používateľov by bol Webydo náročnou a drahou možnosťou. Pre pokročilých používateľov, ktorí radi na to prídu a získajú skvelo vyzerajúci web, môže byť to správne.

Webydo má potenciál pre pokročilých dizajnérov, ktorí hľadajú zážitok bez kódu, ale majú flexibilitu na pridanie a úpravu kódu..

Ak hľadáte pokročilejšiu platformu, Webydo je jedným z mála tvorcov webových stránok, ktorý ju ponúka. Existujú desiatky intuitívnych a jednoduchých tvorcov webových stránok, ktoré sú vyrobené pre začínajúcich používateľov. V závislosti od vašich potrieb môže byť Webydo tým správnym riešením. Predtým, ako urobíte toto dôležité rozhodnutie, je dôležité využiť výhody bezplatných účtov, ktoré ponúka väčšina domácich majstrov.

porovnať

Webydo

90

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map