Recenzia webových stránok 2016


WebStarts

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

WebStarts

WebStarts ponúka prázdnu tabuľku, ktorá vám umožní vytvoriť webovú stránku kliknutím na jednoduché a intuitívne ikony domovskej stránky, pomocou funkcií jednoduchého pretiahnutia myšou a zmenou štýlov a typov písma kliknutím na tlačidlo. WebStarts je spôsob, ako rýchlo a ľahko vybudovať svoju prítomnosť online. Prečítajte si našu recenziu WebStarts nižšie.

Prehľad

 • Webové stránky: www.webstarts.com
 • centrála: Bellevue, WA
 • Rok založenia: 2007
 • zamestnanci: 15+
 • Hosťované stránky: 4,000,000+
 • služby: Softvér Web Design Cloud, webhosting
 • Skúška zadarmo: Plne funkčná pracovná verzia

Ako majiteľ malej firmy viete, aké dôležité je, aby vás súčasní zákazníci a potenciálni zákazníci našli online. označuje vás ako profesionála a rozpráva váš obchodný príbeh. Čo si možno ešte neuvedomujete, je to, že máte možnosť zostaviť webovú stránku sami, bez akýchkoľvek programovacích zručností alebo pokročilého technického školenia. Tvorcovia webových stránok online vás môžu umiestniť na virtuálnu mapu rýchlo a bez veľkých výdavkov. WebStarts je jednou z týchto platforiem.

WebStarts ponúka efektívny proces vytvárania stránok, ktorý tiež umožňuje neobmedzenú kreativitu tým, že neobmedzuje to, čo s webom môžete robiť; začnete s úplne prázdnou tabuľou, ktorá sa podobá prezentáciám v PowerPointe, a na stránku pridajte požadované prvky kamkoľvek chcete. Platforma WebStarts ponúka kompletný balík na vytváranie webových stránok pre väčšinu malých firiem, aby sa dostali online, obchodovali a vyzerali profesionálne.

Pre koho je WebStarts odporúčaný?

WebStarts je určený pre majiteľov malých firiem, ktorí potrebujú lacno uviesť svoje podnikanie na internet, najmä pre tých, ktorí predávajú produkty z dôvodu schopností internetového obchodu / elektronického obchodu tohto tvorcu webových stránok. Odporúča sa najmä pre podniky, ktoré vyrábajú tehly a malty, ktoré chcú rozšíriť svoje podnikanie na internet a získať ďalších zákazníkov.

Ponúka WebStarts akúkoľvek oblasť zamerania alebo špeciality?

WebStarts poskytuje vysokú úroveň funkcií, ktoré sa bežne nevyskytujú v nástroji na tvorbu webových stránok pre domácich majstrov. Napríklad možnosti členstva a fóra, ako aj internetový obchod. Vo svoj prospech ponúka stránka všetky tieto funkcie v ľahko použiteľnom produkte, vďaka ktorému je navrhovanie a prispôsobovanie webovej stránky jednoduché aj pre začiatočníkov..

Čo sú technické špecifikácie alebo obmedzenia spoločnosti WebStarts?

Tech guru sa nebude páčiť WebStarts kvôli nedostatku HTML a vyžaduje sa pri nastavovaní webových stránok. Skúsení tvorcovia webových stránok budú cítiť, že niečo chýba.

Poskytuje WebStarts primeranú škálovateľnosť a priestor na rast?

WebStarts ponúka jednoduchý plán škálovateľnosti, počínajúc jeho bezplatným plánom až po plán s neobmedzenou šírkou pásma. Existuje dostatočný priestor pre rast akéhokoľvek podnikania.

Aká je politika záruky vrátenia peňazí?

Nepodarilo sa nám nájsť žiadne informácie o zásadách záruky vrátenia peňazí pre spoločnosť, takže by bolo rozumné skontrolovať si to vopred prostredníctvom telefónu alebo e-mailu s WebStarts pred prijatím záväzku.

Aká je ich reputácia?

Aj keď by sme chceli povedať inak, zdá sa, že WebStarts má v tejto oblasti určité ťažkosti. Rýchle vyhľadávanie online zákazníckych recenzií vám ukáže niekoľko strašidelných úryvkov a stránky s reputáciou sa zdajú byť škaredé z WebStarts; Stav stránky Bezpečné prehliadanie spoločnosti Google hovorí, že webové stránky sú od tohto písania čiastočne nebezpečné, pričom niektoré stránky obsahujú klamlivý obsah. TrustPilot vykázal niektoré veľmi zlé recenzie a niektoré žiariace nad najlepšími recenziami bez toho, aby boli v strede. Pozitívne je, že vlastník WebStarts odpovedá na recenzie a dúfa, že chudobní kritizujú aktualizáciu platformy..

Prečo si zvoliť tvorcu webových stránok WebStarts?

Ak ste nováčikom v oblasti vytvárania webových stránok, ale potrebujete sa rýchlo a profesionálne pripojiť online, služba WebStarts vám to môže pomôcť za menej ako jeden deň. Nevyžadujú sa žiadne zručnosti v oblasti kódovania, žiadne znalosti v oblasti SEO a žiadne bláznivé chyby v dizajne. Registrácia je super jednoduchá priamo z domovskej stránky a nastavenie je tiež jednoduché.

Kľúčové vlastnosti

 • Pridajte svoj vlastný názov domény
 • Úpravy drag-and-drop
 • Optimalizované pre mobilné zariadenia
 • Vlastná e-mailová adresa
 • Integrovaný softvér na úpravu obrázkov
 • Jednostránkový dizajn s kotvovými odkazmi
 • Vkladanie súborov
 • Vlastný sociálny panel
 • Aplikácia Video Gallery
 • Selfie App
 • Stovky ikon
 • Kontrola prístupu pre webové stránky

Odborníci z odvetvia verdiktujú na webe

Tvorca webových stránokOd dosť dosť, medzi používateľmi a odbornými hodnoteniami WebStarts je dosť rozdiel. Kritici zistili, že tvorca webových stránok v určitých oblastiach omnoho viac chýba ako skutoční zákazníci. Pokiaľ ide o dostupné funkcie, program dostáva mimoriadne nízke známky. Odborníci v podstate dospeli k záveru, že WebStarts neponúka dostatok funkcií a tie, ktoré štandardne prichádzajú, jednoducho nie sú na rovnakej úrovni. Používatelia môžu vytvoriť blog a zmeniť svoje stránky na obchod s elektronickým obchodom, kritici však poznamenali, že tieto nástroje boli príliš holé.

Krátky zoznam priemerných funkcií tiež viedol k vlažným skóre pre celkový dojem používateľa. Experti boli jednoducho sklamaní z rozsahu programu a ponúkané kapacity sa cítili príliš obmedzení. Toto je určite niečo, čo treba vziať do úvahy, ale pre nových používateľov, ktorí môžu byť ohromení príliš mnohými komplikovanými funkciami, by to mohlo stačiť..

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe

Napriek niekoľkým stálym sťažnostiam v súvislosti s fakturáciou sa zdá, že zákazníci WebStarts sú viac než spokojní so skutočným programom na tvorbu webových stránok. V skutočnosti dostáva od používateľov žiarivé recenzie a priemerne 9 z 10 začatí.

V prvom rade zákazníci oceňujú program pre jeho ľahké použitie. Tí, ktorí nemali žiadne predchádzajúce skúsenosti s dizajnom, boli schopní vytvoriť krásne a funkčné webové stránky vo veľmi krátkom čase. Bolo tiež veľa pozitívnych pripomienok týkajúcich sa kvality šablón. Používatelia zistili, že existuje veľa atraktívnych možností a boli schopní ľahko prispôsobiť každú tému tak, aby vyhovovala ich podnikania.

A nakoniec, mnoho pripomienok spomínalo palubný panel a navigačné nástroje. Dokonca aj začiatočníci boli schopní nájsť cestu okolo a nájsť potrebné nástroje.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webe

WebStarts je ďalší program na tvorbu webových stránok, ktorý sa dostal vlastným spôsobom praktizovaním agresívnej predajnej taktiky. Väčšina zákazníkov má pozitívny názor na aktuálny program, ale nie sú spokojní s predajcami, vzostupnými stratégiami a neočakávanými poplatkami..

Používateľov vypol počet predajných e-mailov od spoločnosti WebStarts, ktoré začali vyplňovať svoje e-mailové schránky po prihlásení. Zdá sa, že spoločnosť je viac než šťastná, keď diskutuje o aktualizácii služby, ale nie je tak užitočná, pokiaľ ide o riešenie technických alebo fakturačných problémov. Značný počet zákazníkov tiež nahlásil neoprávnené poplatky, ktoré potom neboli schopní vyriešiť alebo boli vrátené. Uistite sa, že ste veľmi jasne informovaní o akýchkoľvek zmluvných podmienkach.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

dizajn & prispôsobenie

WebStarts ponúka užívateľom neobmedzené prispôsobenie; môžete na svoje webové stránky presunúť všetko, čo chcete. Ak chcete, začnite úplne prázdnou tabuľou alebo vyberte jednu z vopred navrhnutých šablón, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.

vlastnosťPrehľad
šablónyVýber vhodnej šablóny je s WebStarts jednoduchý; existuje viac ako 100, z ktorých si môžete vybrať, a sú tiež prispôsobiteľné odtiaľto.

Zadarmo: Široká ponuka pekných šablón webových stránok je k dispozícii pre účty zadarmo aj pre prémiové účty.

Prémium: nekúpili sme prémiový účet, ale môžeme povedať, že široká škála šablón dostupných pre účty zdarma je celkom úžasná.

RozhranieRozhranie na tvorbu webových stránok na WebStarts je vynikajúce; ľahko pochopiteľné a použiteľné. Najprv si vyberiete šablónu, či už ide o prázdne plátno alebo vopred vytvorenú šablónu, ktorú môžete vyladiť podľa obsahu svojho srdca, záleží len na vás. Odtiaľ je nastavenie veľmi jednoduché, ak sledujete Moje stránky v dolnej časti nástroja na tvorbu webových stránok.
Prispôsobenie štýlu stránkyŠtýly stránok sú prakticky neobmedzené funkciou drag and drop WebStarts, funkciou WYSIWYG (to, čo vidíte, je to, čo získate). Každá šablóna je prispôsobiteľná a pri jej vytváraní a prispôsobovaní môžete presne vidieť, ako bude vyzerať vaša stránka a váš web. Existuje mnoho krásnych a profesionálnych písiem, ktoré menia vzhľad vašich stránok. Zmena obrázkov je jednoduchá a funkcia drag and drop vám umožňuje ľahko sa pohybovať alebo zvierať a meniť jej veľkosť.
Navigácia na webeNavigácia na webe je pomerne jednoduchá. Mnoho nových tlačidiel a ponúk pre začínajúcich tvorcov webových stránok nájde cestu okolo a efektívne sa dostane k potrebným informáciám..
Obsahový managementPridávanie obsahu je jednoduchý proces s funkciou drag and drop a zahrnutými aplikáciami, ktoré môžete použiť na pridanie ďalších funkcií na každú stránku svojho webu. Napríklad „blog“ je jednou z aplikácií, ktoré väčšina ľudí bude chcieť pridať na svoje stránky, aby ich zostala čerstvá.
Fotografie a galérieJe veľmi jednoduché pridávať obrázky k praktickým funkciám drag and drop. Na stránku môžete umiestniť obrázok ľubovoľnej veľkosti a rozbaliť alebo uzavrieť zmluvu. Prémiové plány navyše umožňujú fotografické galérie a prezentácie.
Tvorba mobilných stránokAj keď sa z vášho smartfónu môžete zaregistrovať na webe WebStarts, budete ho musieť naďalej nastavovať pomocou počítača pomocou počítača. Úpravy vyžadujú počítačové rozhranie, takže nezabudnite.
Integrácia sociálneho zdieľaniaNa prémiové weby WebStarts je možné pridať tlačidlá sociálneho zdieľania; nie sú k dispozícii v bezplatnom pláne.
Dizajnové službyNa webe sme nenašli zmienku o dizajnérskych službách, takže nie sme si istí, či to môže tím tímu WebStarts ponúknuť..

Vlastnosti & náradie

WebStarts poskytuje funkciu drag and drop, vďaka ktorej je možné vytvoriť webovú stránku spolu s množstvom šablón, obrázkov a rôznych písiem, s ktorými sa dá hrať, až kým nedosiahnete požadovaný vzhľad. Šablóny sú úplne prispôsobiteľné, so stovkami písiem na výber a ľahkosťou drag and drop pre obrázky a ďalšie objekty, ktoré chcete pridať na svoje stránky.

Jednou z najlepších funkcií WebStarts je použitie internetového obchodu na rýchle a jednoduché pridanie elektronického obchodu na vaše stránky. K dispozícii je tiež fórum s ľahkým prístupom, ktoré vám umožní pridať interaktivitu na vaše stránky, ako aj funkčnosť členov pre súkromné ​​alebo platené stránky..

Niektoré skvelé doplnkové funkcie platformy WebStarts – softvér SEO Wizard, bezplatné reklamné kredity a jedna z našich obľúbených funkcií, ľahko použiteľný a výkonný nástroj na úpravu WYSIWYG – robia z WebStarts výhodnú cenovú ponuku.

vlastnosťPrehľad
NastaviťPredtým, ako sa dokonca zaregistrujete na webe WebStarts, zobrazí sa výzva na výber šablóny; Vďaka týmto šablónam bude nastavenie hračkou. Jednou slabou oblasťou, ktorú by sme si všimli, je to, že časť „Moje stránky“, kde môžete upravovať svoje stránky, je v spodnej časti pod mnohými tlačidlami a reklamou na upgrade na jeden z prémiových plánov. Najskôr sa dá prehliadnuť. Nastavenie stránok je jednoduché, keď nájdete túto sekciu a nemôžete urobiť chybu a prepnúť svoj obsah, pretože ak kliknete na „Vymazať“ alebo „Vymazať“, urobíte to potvrdením pred spustením.
Vzhľad stránkyWebStarts má na výber viac ako 100 šablón a návrhy sú esteticky príjemné a ľahko vyladiteľné.
Vlastný názov doményAk sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z troch prémiových programov v službe WebStarts, bude zahrnutá aj vaša doména a môžete si preniesť ten, ktorý už vlastníte..
Hĺbka navigácie:WebStarts umožňuje podponuky, čo znamená, že môžete pridať stránky a urobiť z nich podstránky iných. Napríklad, ak predávate widgety, môžete vytvoriť hlavnú stránku pre modré widgety a podstránky pre widgety Navy a sky blue widgety. Pridáte rozbaľovaciu ponuku, aby ľudia, ktorí navštívia vaše stránky, mohli rýchlo nájsť to, čo hľadajú.
Widgety a aplikácieS WebStarts sú niektoré aplikácie, ktoré môžete pridať, aby ste zvýšili funkčnosť svojho webu. Vyberte si z Facebooku, máp Google, Counter, Instagram, Fotogaléria, SEO Sprievodca, Prezentácia, Twitter, Kniha návštev, YouTube a ďalšie aplikácie, aby bol váš web užívateľsky príjemnejší a príjemnejší..
speňaženieVo finančnom pláne neexistujú žiadne možnosti speňaženia; WebStarts v skutočnosti použije vaše stránky na zobrazovanie svojej reklamy. V prémiových plánoch môžete pomocou reklám vybudovať určitý príjem z webových stránok, ako aj pridružené odkazy.
Štatistika návštevníkovAplikácia Hit Counter vám poskytne štatistiku, ktorú hľadáte; Ak chcete získať podrobnejšie informácie o svojich návštevníkoch, pridajte službu Google Analytics.
Foto, video a zvukPridávanie obrázkov, zvuku a videa je také jednoduché ako ich odovzdanie alebo kliknutie na web z YouTube, Instagram a Facebook..
blogovanieBlogovanie na platforme WebStarts ponecháva dosť nádeje. Existuje jednoduchá aplikácia, ktorá sa dá pridať na vaše webové stránky, takže na webe môžete blogovať. Je to však iba blog s textom … nie je možné pridávať obrázky ani videá.
Google MapyWebStarts ponúka niektoré z najlepších máp, ktoré sme videli na ktoromkoľvek z webov na tvorbu webových stránok. Na začiatku sú malé, ale ako iné prvky vo WebStarts sa dajú ľahko zmeniť veľkosť a presunúť, aby ich umiestnili tam, kde budú robiť to najlepšie..
Editor HTMLVlastný prístup k HTML je k dispozícii v pláne Pro Plus a podnikateľskom pláne.
Integrácia sociálnych médiíIntegrácia služieb Facebook, Twitter a Pinterest je jednoduchý proces a je k dispozícii na všetkých bezplatných plánoch s programom WebStarts.
Formuláre a prieskumyKontaktné formuláre sú k dispozícii so všetkými plánmi okrem bezplatného plánu. WebStarts navyše ponúka úložisko pre vaše kontakty, počnúc 100 v Pro Programe a škálovaním až po neobmedzené pre Business Plan.
Skladový priestorÚložný priestor je pridelený podľa toho, aký plán si vyberiete; bezplatný plán poskytuje iba 1 GB, Pro 5 GB, Pro Plus 10 GB a podnikateľský plán vám poskytuje 40 GB úložiska v cloude. Šírka pásma je pridelená podobne – bezplatný plán začína na 1 GB, Pro ponúka 25 GB, Pro Plus 100 GB a podnikanie je neobmedzené.
Nástroj pre informačné letákySystém Nákupného košíka WebStarts môžete využiť na odosielanie vysielacích e-mailov zoznamom zákazníkov, čo je ideálne pre informačné bulletiny, špeciálne zľavy a propagačné akcie. Používanie nákupného košíka Webstarts stojí za použitie navyše, takže zvážte pohodlie jeho použitia s nákladmi na e-mailové marketingové plány, ktoré sú k dispozícii..
Podpora fóraNikdy sme nevideli tvorcu webových stránok, ktorý má taký jednoduchý spôsob, ako pridať sekciu fóra. Niekoľkými jednoduchými kliknutiami upravte nastavenia fóra podľa svojich predstáv a ste pripravení začať diskusiu.
Elektronický obchod / internetový obchodToto je jedna z najlepších funkcií WebStarts. Kliknite na tlačidlo roztomilý obchod v hornej časti ponuky WebStarts a začnite predávať! Je to také ľahké, ako keď na Ebay ponúknete niečo, s tromi alebo štyrmi kliknutiami, váš produkt alebo služba je online a je pripravený prijímať objednávky..
Integrácia brányPoužívanie aplikácie Nákupný košík WebStarts je najjednoduchší spôsob, ako nastaviť platobné brány pre webové stránky postavené na webe.
Priateľské k SEOWebStarts bol postavený s SEO v popredí, takže len pridanie správnych kľúčových slov pridá k jeho hlboko zakorenenému SEO a pomôže vášmu webu rýchlo nájsť všetky vyhľadávacie nástroje a zákazníkov..
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Pro Plus a obchodné plány umožňujú ochranu hesiel pre fóra a členské weby.
Google® AnalyticsPomocou Google® Analytics získate veľa podrobností o tom, odkiaľ prichádzajú návštevníci vašich stránok a ako dlho sa na vašich stránkach držia.
Zabezpečenie webových stránokSamotný WebStarts sa javí ako primerane bezpečný; na platby používa 256-bitové šifrovanie SSL, Norton Secured a Authorize.net. Platby na mieste sa uskutočňujú v zabezpečených sieťach s primeranou ochranou heslom a štandardnými bránami firewall. Stránka upozorňuje používateľov, že na internete neexistuje „dokonalá bezpečnosť“.

plány & stanovenie ceny

WebStarts má odstupňovanú cenovú štruktúru, ktorá začína na nule a dosahuje až 19,99 dolárov pre podnikateľský plán, ktorý vám dá nejaké výhodné výhody.

zadarmo

Webové stránky bezplatných programov WebStarts sú postavené na doméne webstarts.com ako subdomény; čo to znamená, že „adresa“ vášho webu bude mať podobu yourwebsite.webstarts.com namiesto profesionálnejšieho yourwebsite.com. K plánu zadarmo sa ľahko dostanete pomocou niekoľkých kliknutí. Bezplatný plán je obmedzený na päť strán a 1 GB šírky pásma a rovnaké úložisko v cloude. Nemáte žiadnu kontrolu nad reklamami, ktoré sa budú zobrazovať na vašom webe, ani s integráciou do sociálnych médií.

pre

WebStarts Pro Plan vám pobeží 4,89 dolárov mesačne, účtované ročne. Program Pro vám poskytne názov domény, až 15 strán, šírku pásma 25 GB mesačne, integráciu sociálnych médií a žiadne reklamy. Poskytuje tiež viac úložného priestoru v cloude pri 5 GB a umožňuje prezentácie a galérie, ktoré nemôžete robiť na Free Plan.

Pro Plus

Pro Plus beží 7,16 dolárov mesačne, účtované tiež ročne. (V skutočnosti sa všetky platené programy môžu spoplatňovať iba ročne.) V službe Pro Plus si okrem e-mailu, odoslania vyhľadávacieho nástroja a reklamných kreditov pre spoločnosť Google vyberiete telefónne číslo firmy, telefonickú podporu. Okrem toho sú stránky neobmedzené v pláne Pro Plus a získate 100 GB šírky pásma a 10 GB úložiska v cloude.

obchodné

Podnikateľský plán je 19,99 dolárov mesačne a okrem neobmedzenej šírky pásma a 40 GB úložného priestoru online vám poskytuje telefónne číslo firmy, vedie správu a vlastný prístup k HTML. Podnikateľský plán ponúka elektronický obchod vo forme internetového obchodu, riešení pre e-mailový marketing a piatich e-mailových adries zadarmo.

Na porovnanie, prémiové plány na webových stránkach iných výrobcov webových stránok začínajú zmluvou na 3 až 4 doláre mesačne, prémiový plán spoločnosti Squarespace vám vráti 8 dolárov mesačne a LightCMS je 19 dolárov mesačne.

Zákaznícka podpora

Zdá sa, že na webe aj mimo neho existuje dostatočná podpora pre používateľov. Väčšinu otázok a problémov je možné vyriešiť pomocou návšteva podpory str. Môžete tiež poslať e-mail na adresu [email protected]; spoločnosť hovorí, že sa snaží odpovedať do jednej hodiny počas pracovných hodín. Vďaka prémiovým plánom je k dispozícii telefonická podpora aj pre používateľov.

Jednoduchosť použitia

Ako už bolo spomenuté vyššie, web používa editor WYSIWYG, ktorý vám presne ukáže, ako bude vaše stránky vyzerať pred uverejnením návštevníkom. Skutočnosť, že z WebStarts si vyberiete šablónu, ktorá vás začne nútiť rozhodnúť sa o tom, ako chcete, aby sa váš web zobrazoval, a odtiaľ je to len otázka vyladenia vecí, kým nie sú presne také, ako ich chcete..

záver

Aj keď sa zdá, že WebStarts mohli mať v minulosti nejaké chyby, produkt, ktorý v súčasnosti ponúkajú, sa zdá byť jednoduchý, ľahko použiteľný pre začiatočníkov a všetko, čo by väčšina podnikateľov mala potrebovať, aby si pre svoju spoločnosť vybudovala solídne zastúpenie online. Adam Barger na webe hovorí, že chcel vybudovať platformu, na ktorej by ľudia mohli „vytvárať jedinečné stránky bez znalosti kódu a bez tvrdých obmedzení iných tvorcov webových stránok“. Hovoríme, že sa mu to podarilo a mali by ste skúsiť službu WebStarts. Myslíme si, že sa vám bude páčiť všetko, čo môže ponúknuť.

porovnať

WebStarts

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map