Recenzia MotoCMS 2017


MotoCMS

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

MotoCMS

MotoCMS je ľahko použiteľný program na tvorbu webových stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať profesionálne webové stránky v režime WYSIWYG (čo vidíte, čo získate). Od prvého uvedenia na trh v roku 2008 získala mnoho fanúšikov a priaznivcov, najmä medzi začiatočníkmi. Umožňuje vytváranie webových stránok elektronického obchodu, profesionálnych portfólií a obchodných webových stránok bez akýchkoľvek zručností pri kódovaní. Ak chcete vytvoriť funkčnú profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, musíte postupovať podľa troch jednoduchých krokov: vyberte dizajn, ktorý sa vám páči, z hotových šablón 2500+; prispôsobte ho a pridajte svoj obsah pomocou rozhrania drag-and-drop; spustiť svoj web. Prečítajte si recenziu MotoCMS nižšie.

Pros

 • Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia
 • 100% responzívny dizajn
 • Rozhranie drag-and-drop
 • 2500 hotových šablón rôznych kategórií
 • Funkcie elektronického obchodu
 • Bezplatná celoživotná podpora
 • Biely štítok pre vývojárov

Zápory

 • Netvorí pre vás vlastné webové stránky
 • Ponúka svoje vlastné hostingové riešenie
 • Nedostatok plne funkčnej platformy pre blogovanie

Prehľad

MotoCMS je spoločnosť s takmer desiatimi rokmi skúseností na trhu. Široká škála hotových šablón, ktoré ponúkajú, a mimoriadna flexibilita z nich robia perfektné riešenie pre každý projekt. Na prácu so správcovským panelom MotoCMS nemusíte mať žiadne technické znalosti ani znalosti v oblasti kódovania.

Bol navrhnutý tak, aby bol určený pre tých, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s údržbou webových stránok. Rovnako ako každá iná spoločnosť má však MotoCMS svoje výhody a nevýhody. A budeme o nich diskutovať nižšie.

Pre koho je MotoCMS odporúčaný??

MotoCMS sa môže stať ideálnym riešením pre majiteľov malých firiem, individuálnych profesionálov, ktorí hľadajú spôsob, ako prezentovať svoje služby online, blogerom, majiteľom online obchodu a každému, kto potrebuje dobre vyzerajúcu stránku rýchlo as minimálnym úsilím. Používanie MotoCMS môžu využívať začiatočníci aj profesionálni vývojári.

Zameraná oblasť / špeciality MotoCMS

MotoCMS sa zameriava na výrobu vysoko funkčných a progresívnych webových stránok pre individuálne alebo firemné projekty. Ponúka viac ako 2500 šablón rôznych obchodných oblastí, z ktorých si môžete vybrať. Témy sú vysoko flexibilné. Keď si vyberiete šablónu, môžete ju prispôsobiť akémukoľvek uznaniu a prispôsobiť ju konkrétnemu projektu. MotoCMS poskytuje riešenia aj pre webové stránky elektronického obchodu. S množstvom dostupných doplnkov a miniaplikácií môžete výrazne vylepšiť funkčnosť svojho webu.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

MotoCMS sa neustále vyvíja. Najnovšia verzia 3.0 priniesla zlepšenie rýchlosti, užívateľskej prívetivosti a schopnosti reagovať na mobilné zariadenia. Pripojením sa k MotoCM budete dostávať neustále aktualizácie bezplatne.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

V podmienkach používania MotoCMS nájdete informácie o tom, že spoločnosť pri poskytovaní nehmotných neodvolateľných produktov nevracia vrátenie peňazí po dodaní produktu..

Čo je reputácia spoločnosti MotoCMS?

MotoCMS má na trhu webdizajnu pomerne dlhú históriu. V priebehu týchto rokov sa spoločnosť vyvíja a vyvíja v súlade s dobou a ponúka klientom najinovatívnejšie riešenia. Najnovšia aktualizácia, MotoCMS 3.0, priniesla na novú úroveň prístup k rýchlosti, užívateľské skúsenosti a responzívny dizajn. Táto skutočnosť spolu s orientáciou na zákazníka pomáha spoločnosti MotoCMS zostať na vrchole moderných tvorcov webových stránok. Dostatočný dôkaz tejto skutočnosti môže byť veľa pozitívnych hodnotení zákazníkov.

Prečo zvoliť MotoCMS?

MotoCMS je webový tvorca, ktorý poskytuje široký výber flexibilných, plne prispôsobiteľných šablón. Vďaka obrovskej množine funkcií, rôznym možnostiam dizajnu webových stránok a viacerým doplnkom sú ideálne pre veľké a malé projekty.

Kľúčové vlastnosti

 • Prispôsobiteľné šablóny
 • Dizajn vhodný pre mobilné zariadenia
 • Doplnok pre elektronický obchod
 • SEO optimalizácia
 • Pokročilá knižnica médií
 • Integrácia sociálnych médií
 • Integrované nástroje pre analýzu a webmasterov
 • Musí mať miniaplikácie
 • biely štítok
 • Bezplatné aktualizácie
 • Cloud hosting

Najnovšie funkcie výrobcu webových stránok MotoCMS

Odborníci z odvetvia verdiktujú o MotoCMS

Na webe nájdete veľa odborných komentárov k tvorcovi webových stránok MotoCMS. Napriek iným alternatívam sa väčšina expertov zhoduje v tom, že je to ideálna voľba pre tých, ktorí nemajú žiadne kódovacie schopnosti, ale chcú mať profesionálne vyzerajúci dizajn webových stránok. Funkčný editor drag-and-drop uľahčuje začiatočníkom prispôsobenie a správu webových stránok.

Všetky šablóny sú aktuálne. Najnovšia aktualizácia systému MotoCMS na verziu 3.0 priniesla budovu webových stránok na úplne novú úroveň.

MotoCMS je cenovo dostupné a spoľahlivé riešenie pre tých, ktorí chcú ušetriť nejaké peniaze a energiu.

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na MotoCMS

Počet pozitívnych hodnotení zákazníkov výrazne prevažuje nad negatívnymi. Väčšina zákazníkov sa zmieni o ich pozitívnych skúsenostiach pri práci s tvorcom drag-and-drop. Podporu tiež nazývajú jedným z najsilnejších bodov spoločnosti. Všetky problémy boli vyriešené v čo najkratšom čase. Pokiaľ ide o recenzie používateľov, zdá sa, že MotoCMS je skvelá voľba.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na MotoCMS

Na webe MotoCMS nie je toľko negatívnych recenzií. Väčšina používateľov dostane to, čo očakávali. Medzi najväčšie nevýhody, ktoré sa vyskytujú vo väčšine recenzií, patrí nedostatok funkčnosti blogov. Možno práve vďaka tomu stratila spoločnosť veľa potenciálnych klientov. Keď však venujeme pozornosť potrebám svojich zákazníkov, MotoCMS pridal najnovšie funkcie blogu

dizajn & prispôsobenie

MotoCMS ponúka širokú škálu príležitostí na dizajn a prispôsobenie pre začiatočníkov a pokročilých používateľov. Tu je niekoľko silných stránok pre návrh a prispôsobenie MotoCMS.

vlastnosťPrehľad
Pripravené šablóny webových stránokMotoCMS poskytuje zákazníkom 2500 + plne reagujúce riešenia prispôsobivé pre mobilné zariadenia pre rôzne typy podnikov. Výber jednej z týchto šablón má používateľ možnosť prispôsobiť ju a prispôsobiť ju svojmu projektu, mať bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu a až potom zaplatiť za tému.

 • Odroda a kvalita šablón.Rôzne kategórie umožňujú zákazníkovi nájsť šablónu zodpovedajúcu jeho konkrétnemu obchodnému výklenku.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od nuly. MotoCMS je tvorca webových stránok zameraný na šablóny. Takže ak chcete, aby bol váš web navrhnutý od nuly, budete musieť hľadať nejaké iné riešenie.

Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokMotoCMS poskytuje intuitívny a užívateľsky príjemný administrátorský panel s drag and drop rozhraním. Užívateľ môže upravovať farebnú schému, preskupovať vizuálne prvky a štruktúru rozloženia, prispôsobovať obrázky a písma bez priameho kontaktu s kódom. Prihlasovacie údaje účtu sú bezpečné a nikto okrem vás ho nebude môcť zadať. Vykonaním zmien v šablóne môžete pozorovať zmeny naraz.>
Prispôsobenie štýlu stránkyPrispôsobenie štýlu stránky umožňuje prispôsobiť si webovú stránku a poskytnúť jej jedinečný charakter. MotoCMS na to ponúka širokú škálu nástrojov.

 • Výber dizajnu na prispôsobenie.Môžete slobodne pridávať svoje vlastné obrázky, obsah, prispôsobovať svoje webové stránky so zreteľom na sociálne médiá, widgety a aplikácie.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahuMotoCMS vám poskytuje úplnú slobodu pri zmene veľkosti, úprave a presúvaní obsahu. Funkcia drag-and-drop umožňuje rýchle a bezproblémové fungovanie. Môžete tiež prispôsobiť farbu pozadia a farbu rôznych vizuálnych prvkov.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Nezobrazuje sa to ako funkcia. MotoCMS neposkytuje používateľom prístup k zdrojovému kódu.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania.Tvorca vizuálnych webových stránok MotoCMS je jednoduchý a intuitívny. Vďaka interaktívnej platforme sa proces prispôsobenia bude cítiť skôr ako hra.

Keď sa vám páči nejaká šablóna, môžete začať bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu a prejsť na časť prispôsobenia. Tému môžete prispôsobiť svojim potrebám a účelom, vyskúšať jej funkčnosť a až potom za ňu zaplatiť.

Navigácia na webeKaždá šablóna sa dodáva so sadou vopred navrhnutých stránok nevyhnutných pre každú oblasť podnikania. Existuje tiež možnosť pridania vašich vlastných stránok. Každá stránka môže byť prispôsobená vašim potrebám. Navigačnú lištu je možné nakonfigurovať aj podľa vašich predstáv.
Obsahový managementObsah môžete kedykoľvek ľahko spravovať. Nezaberie to veľa času a je hladký a bez námahy.
Fotografie a galérieSprávca súborov mediálnej knižnice vám umožňuje spravovať vaše fotografie, audio, videá, dokumenty a archívy vytvorením ľubovoľného počtu priečinkov. Je to veľmi užitočné, pretože vám pomáha udržiavať všetky vaše mediálne údaje v poriadku a poskytuje ľahký prístup k súborom kedykoľvek potrebujete..
Tvorba mobilných stránokTeraz môžete používať panel administrátorov tohto programu MotoCMS z najpopulárnejších zariadení: počítače, tablety alebo smartfóny. Vďaka tomu sa váš web prispôsobí rozlíšeniu obrazovky veľkých mobilných zariadení. Váš web nestráca svoju kvalitu a originálny obsah, takže si návštevníci budú môcť vychutnať mobilnú verziu vášho webu, ktorá bude plne reagovať..
Integrácia sociálneho zdieľaniaDržať krok s najnovšími tendenciami MotoCMS poskytuje plnú sociálnu integráciu. Existuje celá rada základných miniaplikácií na označenie a zdieľanie vašich webových stránok v sociálnych sieťach. S vydaním MotoCMS 3.0 sa objavila možnosť integrácie ďalších troch widgetov. Toto sú Facebook Feed, Twitter Časová os a Pinterest Board. Všetko, čo musíte urobiť, je pretiahnuť potrebný widget a vložiť adresu URL stránky účtu.
Dizajnové službyMotoCMS neponúka navrhovanie webových stránok od začiatku. Hlavnou myšlienkou tvorcu MotoCMS je poskytnúť komukoľvek možnosť vytvoriť si svoju vlastnú webovú stránku bez akejkoľvek vonkajšej pomoci. Preto, ak potrebujete vlastný dizajn, musíte sa rozhodnúť pre inú spoločnosť zaoberajúcu sa web dizajnom.

Vlastnosti & náradie

Zoznam funkcií, ktoré ponúka MotoCMS, je nekonečný. Umožňuje vytvárať profesionálne univerzálne webové stránky bez akýchkoľvek problémov.

Moduly MotoCMS

vlastnosťPrehľad
Nastavenie webových stránokS MotoCMS budete mať plynulý a užívateľsky prívetivý proces nastavenia. Musíte prejsť niekoľkými jednoduchými fázami: nastavenie, prispôsobenie, pridanie obsahu, publikovanie a optimalizácia vašich webových stránok. Všetky pódiá sú vybavené podrobnými návodmi, ktoré vás nestratia..
Vzhľad stránkyNajprv si musíte vybrať dizajn, ktorý sa zmestí medzi 2500 dostupných možností. Potom prejdete na svoj osobný účet, kde budete mať možnosť upraviť štýl, farebnú schému a štruktúru svojej budúcej webovej stránky. Chystáte sa pracovať s tromi verziami svojich webových stránok: pre smartfóny, tablety alebo počítače. Výsledkom bude plne reagujúci dizajn.
Vlastný názov doményMotoCMS neponúka možnosť nákupu doménového mena prostredníctvom nich.
Hĺbka navigácieS každou šablónou získate sadu vopred navrhnutých stránok pre potreby vašej firmy. Štruktúru, ktorú potrebujete, si môžete ľahko vybrať zo širokej kolekcie dostupných tém.
Widgety a aplikácieV editore stránky sú k dispozícii desiatky užitočných a funkčných miniaplikácií. Medzi nimi nájdete galérie / portfóliá, kontaktné formuláre, textové polia, videá a mapy Google. K dispozícii je aj prémiový widget navyše. Ak chcete do svojho webu integrovať funkcie elektronického obchodu, bude vás to stáť ďalších 99 dolárov. Ak si však zakúpite šablónu eStore, nemusíte platiť navyše.
Štatistika návštevníkovMotoCMS poskytuje iba minimum analytických nástrojov a nástrojov pre správcov webu, ako sú Google Analytics, Nástroje správcu webu Google, Yandex.Metrica a Yandex.Webmaster. Ak chcete vylepšiť svoj web niekoľkými zdatnejšími nástrojmi, musíte za ne platiť.
Foto, video a zvukPremyslené použitie mediálneho obsahu môže výrazne zvýšiť vašu konverziu a prilákať nových návštevníkov na váš web. Preto sa spoločnosť MotoCMS postarala o to, aby bol proces pridávania týchto súborov na vaše stránky bezproblémový a bezproblémový. Aktualizovaná knižnica médií vám umožňuje usporiadať súbory do rôznych priečinkov, čo uľahčuje štruktúrovanie reklám tak, aby ich bolo možné nájsť. Pridajte súbory na svoje stránky jednoduchým pretiahnutím.
blogovanieBohužiaľ, iba najnovšie šablóny MotoCMS obsahujú sekciu blogov. Spoločnosť ju práve začala zavádzať na svoje webové stránky. Toto je možno jedna z najväčších nevýhod, ale pre väčšinu funkcií blogov so šablónami sa neposkytuje funkcia. Ak na svojom webe potrebujete sekciu blogov, máte k dispozícii veľa možností blogovania tretích strán zadarmo.
Google MapyIntegrácia Máp Google je k dispozícii na jedno kliknutie.
Editor HTMLMotoCMS nepodporuje editor HTML. Prvky však môžete vložiť cez panel administrácie.
Integrácia sociálnych médiíPlná podpora miniaplikácií v sociálnych médiách vrátane časovej osi Twitteru, Facebook Feed a Pinterest Board.
Formuláre a prieskumyFormuláre a prieskumy môžete vložiť pomocou HTML kódu. Ak chcete vložiť prvok, stačí pretiahnuť miniaplikáciu a vložiť kód HTML prvku do príslušného poľa.
Možnosti hostinguMotoCMS neposkytuje vlastný hosting. Poskytujú vám však možnosť hosťovať vaše webové stránky za veľmi výhodných podmienok. MotoCMS je partnerom spoločností Bluehost a Inmotion. Ak si kúpite šablónu od MotoCMS, môžete získať veľkú zľavu od Bluehost – 2,95 dolárov mesačne (vrátane bezplatnej registrácie domény, 50 GB priestoru na webe, podpora 24/7 atď.). S programom Inmotion budete platiť 3,49 dolárov mesačne za bezplatnú registráciu domény, neobmedzený priestor na disku, neobmedzený mesačný prevod atď. Môžete si tiež kúpiť jednoročnú ponuku hostingu za zvýhodnenú cenu 49 dolárov.
Viac jazykovŠablóny MotoCMS sú viacjazyčné a podporujú 10 jazykov.
Mobilná optimalizáciaVšetky témy reagujú na 100%. Vďaka responzívnemu dizajnu sa vaše webové stránky prispôsobia najobľúbenejším mobilným zariadeniam. Pre všetkých, ale nie pre všetkých. MotoCMS vám poskytuje nástroj Veľkosti a hodnoty, ktorý umožňuje manuálne nastavenie hodnôt pre konkrétne rozlíšenie obrazovky.
Elektronický obchod / internetový obchodAk chcete spustiť internetový obchod s MotoCMS, máte dve možnosti: buď si vyberiete šablónu elektronického obchodu alebo si kúpite prémiový widget eCommerce, ktorý môžete integrovať do ľubovoľného motívu MotoCMS. Doplnok eCommerce obsahuje správu produktov, kategórií a značiek, správu zákazníkov, možnosti optimalizácie SEO pre každý produkt a správu objednávok. Možnosti platby sú prispôsobiteľné. Vaše možnosti spracovania platieb sú však obmedzené na 2Checkout a PayPal.
Priateľské k SEOTvorca webových stránok MotoCMS ponúka súbor základných možností SEO na zlepšenie rebríčka vašich vyhľadávacích nástrojov. Obsah svojho webu môžete optimalizovať tak, že do obrázkov napíšete originálne názvy stránok, meta popisy, kľúčové slová, ALT značky. Metrické kampane môžete tiež iniciovať pomocou služieb Google alebo Yandex. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia „Presmerovania“, ktorá umožňuje vykonávať 301 presmerovaní priamo v rámci správcovského panela.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Váš osobný účet je vytvorený.
Biely štítokTvorca webových stránok MotoCMS poskytuje vynikajúcu príležitosť pre vývojárov webu. Môžu buď jednoducho kúpiť pripravené šablóny za primeranú cenu na zostavenie svojich webových stránok, alebo využiť neobmedzené možnosti staviteľa a vytvoriť webové stránky svojho sna pomocou vopred vyrobených prvkov v ich účtoch MotoCMS..

plány & stanovenie ceny

Možno je jednou z najlepších vecí na MotoCMS, že pred vykonaním nákupu môžete šablónu vyskúšať tak, že sa zaregistrujete na 14-dňovú skúšobnú dobu. Šablóna HTML MotoCMS vás bude stáť 139 dolárov. Za šablónu MotoCMS alebo eCommerce prispôsobenú pre mobilné zariadenia zaplatíte 199 dolárov. Ak sa vám to zdá trochu nákladné, necítite sa dole. Na MotoCMS sa často vyskytujú zľavy, výpredaje a ponuky dňa.

Ceny pre tvorcov webových stránok MotoCMS

Môžete si kúpiť špeciálnu ponuku. Napríklad šablóna MotoCMS 3 + inštalácia + hosting vás bude stáť 297 dolárov. A šablóna MotoCMS 3 + inštalácia iba 248 dolárov. Ak potrebujete nejaké doplnky, ako je napríklad doplnok eCommerce, bude to stáť nejaké peniaze navyše.

Ceny sú dosť konkurencieschopné. Mnohí zákazníci a odborníci upozorňujú, že pokiaľ ide o pomer kvality k cene, sú spravodliví.

Zákaznícka podpora

Spoločnosť MotoCMS je v podnikaní už takmer 10 rokov a zdokonalila svoje podporné služby. Pripojením sa k MotoCMS získate prístup k bezplatnej doživotnej podpore 24/7. Každý klient alebo dokonca demo užívateľ môže nepretržite kontaktovať tím podpory. Ak chcete telefonicky robiť veci, môžete vložiť lístok, použiť live chat alebo použiť funkciu Call Me. Môžete tiež hľadať odpoveď na podrobnej stránke FAQ a sledovať všetky novinky na blogu MotoCMS.

Možnosti podpory MotoCMS

Jednoduchosť použitia

Začiatočný proces sa môže zdať trochu časovo náročný. Ak chcete začať, musíte podstúpiť niekoľko etáp. Najprv musíte vybrať svoje obchodné miesto. Potom si môžete vybrať šablónu. Aby ste mohli začať skúšobnú dobu, musíte do kontextového okna zadať údaje. Po dokončení dostanete potvrdzovací e-mail s odkazom a kliknutím naň môžete konečne začať. Tieto kroky trvajú dlho a môžu pociťovať prvý dojem používateľa.

Zvyšok procesu je však plynulý a intuitívny. Užívateľská prívetivosť rozhrania je na najvyššej úrovni. Krok za krokom návody a kontextové okná vás prevedú celým procesom prispôsobenia.

Okrem toho, že je tvorcom webových stránok, MotoCMS je systém na správu obsahu, ktorý uľahčuje nahrávanie súborov a ich inštaláciu na váš hosting sám za pár minút. Túto webovú stránku môžete tiež kedykoľvek preniesť na iný hosting.

záver

MotoCMS je slušnou voľbou pre malé a stredné firmy. Je tiež vhodný pre tých používateľov, ktorí sú obozretní so svojimi prostriedkami a úsilím, ale sú ochotní využívať webovú stránku s dizajnom a funkčnosťou v porovnaní s webovými stránkami vytvorenými profesionálnymi webovými štúdiami. Výber šablóny poskytuje majiteľom firiem veľkú príležitosť nájsť perfektný zápas pre svoj projekt.

Napriek tomu, že MotoCMS neposkytuje vlastný hosting, ponúka ponuky služieb hostenia Bluehostingu a Inmotion. MotoCMS ponúka Biely štítok pre vývojárov webu.

Dizajn môžete úplne prispôsobiť a zmiešať potrebné doplnky. K dispozícii je aj funkcia elektronického obchodu. Problémom môže byť nedostatok funkčnej platformy pre blogovanie. Doplnky tretích strán však môžu zachrániť deň. Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí. Pred zakúpením šablóny však môžete mať bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu. Celkovo MotoCMS poskytuje slušné služby za primeranú cenu.

porovnať

MotoCMS

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me