Топ 71 блогів Роздрібні торговці електронною комерцією повинні прочитати, щоб збільшити онлайн-продаж

Отримання в Інтернеті інформації про електронну комерцію – це як спроба випити ковток води від пожежного гідранту. Керувати потоком неможливо Ви, в кінцевому підсумку, змочете набагато більше, ніж потрібно. Пошук будь-якого предмета, пов’язаного з електронною комерцією, може принести вам мільйони результатів.


Які актуальні? Якщо ви хочете збільшити набір навичок електронної комерції, як ви знаєте, які блоги найкраще слідкувати?

Багато блогів електронної комерції надають цінну інформацію. Але чи робить те, що ти читаєш, і вчишся заробляти гроші? Це блоги, які ви хочете наслідувати. Почніть з цих 71 найкращих блогів електронної комерції.

Contents

Блоги для електронної комерції

Вам не доведеться винаходити колесо, якщо ви тільки починаєте веб-сайт електронної комерції. Цінність читання бізнес-блогів про електронну комерцію полягає в тому, щоб дізнатися, як це робили інші. Ви можете прочитати про їх невдачі та пройти за ними. Ви можете дізнатися про їхні успіхи та дублювати їх. Ось десять блогів, які дають вам корисні поради.

1. Краща підставка для лимонаду

Краща підставка для лимонаду

Річард Лазазер почав свій блог як інтернет-інкубатор для електронної комерції. Він пише про свій досвід підприємця. Це його спосіб поділитися своїми знаннями. Річард засновує свій авторитет на час, який він провів, працюючи в Shopify.

2. eCommerceFuel

eCommerceFuel

Ендрю Юдріан заснував цей веб-сайт. Це форум, де власники інтернет-магазинів можуть поділитися своїми знаннями. Його блог читати безкоштовно не може. У його подкастів є ще більш цінна інформація. Що робить електронну комерціюFuel потужним ресурсом – це доступ до приватних етикеток. Ці учасники керують веб-сайтами електронної комерції з 6- та 7-цифрними потоками доходів.

3. eCommerce Times

eCommerce Times

Цей веб-сайт має вигляд інтернет-газети. Хоча багато блогів важкі для думки, вміст електронної комерції Times залишається нейтральним. Підпишіться на конкретні канали, щоб ви могли отримати лише ту інформацію, яка найбільше важлива для вас.

4. каналізатор

каналізатор

Ви завітали на потрібний веб-сайт, якщо хочете, як підвищити видимість вашого інтернет-магазину. Штат письменників вносить свій внесок у блог. Є також гості від експертів галузі. Предмети варіюються від оглядів технології електронної комерції до стратегічних досліджень.

5. Практична електронна комерція

Практична електронна комерція

Поради щодо стратегії – чудові. Практичні способи його застосування ще краще. Саме про це і полягає цей веб-сайт, що працює на блозі. Титульна сторінка веб-сайту – це список останніх публікацій блогу. Кожна стаття – продумана капсула інформації. Ви прочитаєте про ключовий компонент того, що робить сайт електронної комерції успішним.

6. Маркетинг НЕРД

Маркетинг НЕРД

Дрю Саноцький пише цей блог, і він тримає упор на тактику. Він розповість про те, що працювало на нього, і про компанії, які він консультує. Дрю має повноваження підтвердити свої поради. Має ступінь магістра в США зі Стенфорда та ступінь бакалавра з Гарварду. Його колекція компаній з електронної комерції отримала понад 100 мільйонів доларів у 2015 році.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt підкреслює вміст цього веб-сайту. Це один з 10 найкращих маркетингових блогів Канади. Блог – один з 15 блогів підприємців, які варто прочитати, повідомляє Wall Street Journal. Еластичний шлях спонсорує веб-сайт. Він надає програмне забезпечення для електронної комерції підприємства провідним світовим брендам.

8. Борозенка

Борозенка

Співробітники топ-цифрової рекламної агенції пише цей блог. Ви дізнаєтесь, як вони розробляють веб-сайти електронної комерції для клієнтів. Складіть на цьому веб-сайті список ресурсів, якщо вхідний маркетинг викликає особливий інтерес.

9. Інтернет-роздріб

Інтернет-роздріб

Можливо, ви знайомі з однойменним журналом. Це їхній інтернет-дім. Щомісячний журнал був започаткований у 1999 році, а його веб-сайт щодня оновлюється. Широкий спектр суб’єктів електронної комерції переганяється до сегментів на панелі навігації вгорі основної сторінки.

10. Завантаження електронної комерції

Завантаження електронної комерції

Шаббір Норуддін блогує про свій досвід ведення веб-сайту електронної комерції за невеликого бюджету. Він пише про свої помилки і ділиться тим, чого навчився, щоб інші могли уникнути цих помилок. Шаббір має колекцію навчальні посібники які проводять вас крок за кроком через деякі його переживання.

Блоги платформ електронної комерції

Програмне забезпечення, що стоїть за веб-сайтом електронної комерції, – це ваш двигун та ваша грошова допомога. Як інші використовують ці основні пакети програм електронної комерції? Які були перешкоди, які вони розкрили? Що з ними поєднується, щоб оптимізувати дохід?

Відносини, які ви створюєте зі своїм постачальником програмного забезпечення, є лише першим кроком. Читання блогів постачальника програмного забезпечення для електронної комерції може озброїти вас рештою інформацією. Це хороший спосіб зрозуміти, що є в наявності.

11. BigCommerce

BigCommerce

Члени цієї провідної платформи електронної комерції беруть участь у збірці статей. Записи, як правило, стосуються використання програмного забезпечення BigCommerce для інтернет-магазинів. Більшість інформації стосується веб-сайтів, які використовують це програмне забезпечення. Є ще багато чого навчитися. Перевірте Історії успіху пости для натхнення.

12. Шопіруйте

Шопіруйте

Це блог одного з найбільших імен програмного забезпечення електронної комерції. Веб-сайт сортує інформацію за типом медіа, а також за категоріями. Це полегшує пошук подкасти і відео якщо ви перебуваєте в режимі мультимедіа.

13. Волюзія

Волюзія

На цьому веб-сайті можна прочитати понад 1500 публікацій. Дописувачі пропонують збалансований діапазон статей. Це для власників малого бізнесу та підприємців. Це також місце для пошуку майбутніх вебінарів. Як ви могли очікувати, значна частина вмісту рекламує продукт виробника програмного забезпечення електронної комерції.

14. LemonStand

LemonStand

Цей блог дотримується корисних статей про те, як використовувати веб-дизайн для покращення користувацької роботи. Дописувачі пропонують поради, які легко дотримуватися. Вони включають приклади того, як було доведено, що це працює. Статті не класифікуються та не індексуються. Угорі є зручна панель пошуку, яка допоможе вам знайти теми.

15. Ecwid

Ecwid

Програмне забезпечення не є повним рішенням, і компанія віддає перевагу саме цьому. Вони зосереджуються на тому, що вони називають “розробником магазину додатків”. Співробітники блогу Ecwid діляться порадами та порадами щодо всіх аспектів роботи в Інтернет-магазині.

Блоги з оптимізацією переходів

Є важливі причини, чому ви повинні збільшувати показник конверсії вашого інтернет-магазину. Ця група блогів допомагає зрозуміти мету. Оптимізація отримує більше потрібних клієнтів. Це допомагає вам краще знати, що вони хочуть від вашого інтернет-магазину.

Оптимізація конверсій майже безкоштовна в порівнянні з рекламою в пошукових системах. Збільшення вашого коефіцієнта конверсії на 10% може змінити прибуток і збиток.

16. ПеретворенняXL

ПеретворенняXL

Peep Laja використовує свій досвід продажів для блогу про бізнес із залученням більшої кількості клієнтів. Його обіцянка – доставити інформацію настільки добре, що вам не доведеться шукати багато іншого з цього питання. Ви оціните його вміст, якщо ви любитель пунктів і графіків.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Це цифрове агентство тримає свою увагу на оптимізації курсу конверсії. Блог – це те, де вони публікують та хваляться своїми успіхами. Карта плиток у правій частині головної сторінки розбиває список тем, які висвітлюються в їх публікаціях у блозі. Усі публікації поділяють тему оптимізації конверсійного курсу.

18. Науки про перетворення

Науки про перетворення

Бріан Массі та Джоел Харві про блог про те, щоб допомогти інтернет-магазинам підвищити свої конверсійні курси. Вони підтримують статті зі статистикою досліджень та даними. Брайан і Джоел – активні оратори. Багато їх презентацій доступні на веб-сайті у вигляді вебінарів або подкастів.

19. Експерти з конверсії

Експерти з конверсії

Бен Джессон та Карл Бланкс працювали над оптимізацією курсу переходів з 2006 року. Вони консультувалися з такими компаніями, як eBay, BMW, AT&T і Hilton Hotels. Їх професійні послуги можуть бути поза вашим бюджетом. Цей блог пропонує безкоштовні та корисні поради та інформацію.

20. Брайан Айзенберг

Брайан Айзенберг

Брати Брайан і Джеффі Ейзенберг писали Завжди проходити тестування, а також інші бестселери. Вони пишуть власні пости. Іноді статті довгі і охоплюють декілька тем. Інші часи – це короткий запис про новий товар або послугу, який вони хочуть рекомендувати.

21. VWO

VWO

Paras Chopra та Sparsh Gupta пишуть про оптимізацію курсу конверсії. Вони також ведуть блог про використання своїх Візуальний оптимізатор веб-сайтів програмне забезпечення. Вони запрошують запрошених блогерів висвітлювати тематику, що не відповідає їхньому досвіду. На веб-сайті пропонуються статті та вебінари. Використовуйте навігацію за категоріями в правій частині головної сторінки для швидкого пошуку того, що вам потрібно.

22. Оптимізовано

Оптимізовано

Програмне забезпечення Optimizely запускає веб-сайт та мобільне тестування A / B для вашого інтернет-магазину. У блозі йдеться про Optimizely, але є достатньо інформації про те, як підійти до тестування. Колекція тематичні дослідження показує, як деякі їх більші клієнти використовували тестування A / B для збільшення конверсії.

23. SiteTuners

SiteTuners

Тім Еш є одним із піонерів оптимізації швидкості конверсії. Він написав бестселер Оптимізація цільової сторінки Книга, і він виступає на галузевих конференціях по всьому світу. Тім та його компанія підтримують цей блог як місце для обміну думками та відкриттями. Ви знайдете публікації, починаючи з 2006 року.

Блоги з оплатою за клік (КПП)

Органічний пошук може зайняти деякий час, щоб показати результати. Оплата за клік (КПП) може генерувати негайні результати. Ви платите лише тоді, коли зацікавлена ​​людина натискає, і ви встановлюєте бюджет, щоб ви могли контролювати витрати.

Але все ж є на що слід стежити, якщо ви тільки починаєте. Вам потрібна міцна стратегія. Незважаючи на те, що це спірна тема, блогери люблять писати про неї. Ви можете дізнатися і отримати вигоду з того, що вони мають сказати.

24. Герой КПП

Герой КПП

Hanapin Marketing спеціалізується на КПП. Вони публікують цей блог, щоб ділитися новинами про своїх клієнтів. Керівники облікових записів агентства пишуть кожну публікацію. Предмети висвітлюють новини галузі, а також тематичні дослідження та навчальні посібники. Категорія “Ресурси” зберігає актуальну інформацію про кращі практики пошукових технологій у пошукових системах.

25. Всередині AdWords

Всередині AdWords

Це офіційний блог Google для новин, порад та інформації про AdWords. Вашою першою зупинкою на цьому веб-сайті має стати їх завантаження посібник з найкращих практик. Ви також можете підписатися до щомісячного інформаційного бюлетеня Google. Це хороший спосіб бути в курсі офіційних порад, контрольних списків та відео-посібників.

26. PPCChat

PPCChat

Сьогодні все в соціальних мережах, і цей блог є доказом. Тут ви знайдете стенограми щотижневих чатів у Twitter. Вони трапляються у вівторок о 12 вечора за східним часом, і тема про все КПК. Слідування та оновлення публікуються у Twitter за допомогою хештега #PPCC.

27. Аквізіо

Аквізіо

Acquisio пропонує програмні маркетингові рішення для агентств та малого бізнесу. Компанія використовує своє програмне забезпечення, щоб допомогти веб-сайтам отримати кращі результати кампанії. Деякі області їхнього блогу просувають Acquisio. Інші статті пропонують загальні поради та методи КПК. Вам не потрібно бути замовником Acquisio, щоб знайти тут цінність.

28. WordStream

WordStream

Програмне забезпечення цієї компанії допоможе вам здогадатися з вибору ключових слів КПП. Співробітники та письменники-гості вносять статті. Прочитайте про кращі практики, ключові слова та оптимізацію курсу конверсій. На сайті також є безкоштовні Google Adwords продуктивність грейдер. Він може проаналізувати ефективність вашого рахунку.

29. Клікс

Клікс

Це блог цифрового агентства, яке керує кампаніями PPC. Члени компанії збирають та діляться новинами про топ-пошукових системах. Ви знайдете поради щодо того, де наступні тенденції можуть сприймати рекламу PPC. Щотижневі раунди висвітлюють повідомлення в блогах, які варто прочитати з інших сайтів.

30. Bing Ads

Bing Ads

Друга за популярністю пошукова система на планеті підтримує блог. Так, мова йде в основному про те, як покращити рейтинг пошукових систем на Bing. Але також є багато загальних статей про SEO, SEM та PPC. Використовуйте спадне меню, щоб знайти конкретні теми. Ви можете фільтрувати статті, щоб знайти поради щодо КПП, корисні для будь-якої реклами в пошуковій системі.

31. Сертифіковані знання

Сертифіковані знання

Бред Геддес веде цей блог як спосіб ознайомити людей з найкращими практиками та принципами КПП. Частина вмісту доступна лише учасникам преміум-класу. Також є приватний форум попередній перегляд з безкоштовною пробною версією. Решта блогу доступна для всіх. Знайдіть останні статті та інформацію про КПП, вказані за датою, на головній сторінці.

32. Моз

Моз

Moz має набір програмних продуктів для пошукового маркетингу та аналітики. Персонал пише про КПП та публікує статті у своєму блозі. Використовуйте спадне меню вгорі праворуч, щоб знайти конкретні статті. Останні повідомлення про КПП є на головній сторінці.

Блоги веб-аналітики

Єдиний спосіб зробити щось краще – вивчити його вплив. Це те, що веб-аналітика робить для вас. Дані, які ви збираєте, дають вам зрозуміти, хто відвідує ваш веб-сайт. Це говорить вам, що привертає їх увагу.

Аналіз допомагає визначити, які речі матимуть найбільший вплив на продажі. Це важливо знати. Менш ніж .01% ваших клієнтів будуть намагатися зв’язатися з вами, якщо вони не люблять або мають проблеми з вашим веб-сайтом.

33. Аналітика NINJA

Аналітика NINJA

Yehoshua Coren запустив цей блог, щоб донести аналітику Інтернет-маркетингу до широкої аудиторії. Це був правильний термін. Світ був готовий створити мільйони сайтів електронної комерції. Статті на веб-сайті висвітлюють технічні теми природними способами.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Цей блог має майже ексклюзивний фокус на Google Analytics. Члени компанії розміщують статті. Caleb Whitmore заснував його в 2009 році. Якщо ви хочете оновити себе, використовуйте Аналітичний круг пряме посилання на головну сторінку. Зосередженість на Google Analytics робить саме це категорія посилання найцінніший.

35. Кісметрія

Кісметрія

Вам цікаво, як ви повинні перетворити всі ці аналітичні номери на розуміння? Що вони означають? Цей блог – хороший початок. Є 18 категорій статей. Деякі статті стосуються лише програмного забезпечення для аналітики Kissmetrics. Більшість вмісту є загальним, і він повинен бути корисним читачам на будь-якому рівні розуміння. Якщо вона складна, стаття розбить її для вас.

36. Analytics Talk

Analytics Talk

Джастін Кетроні публікує цей блог, щоб поділитися своїм досвідом як адвокат аналітики Google. Він рідко відходить від теми Google Analytics. Про цей популярний продукт можна багато чого знати. Джастін сортує свої публікації за категоріями, які ви знайдете в правій частині його головної сторінки.

37. Аннелітики

Аннелітики

Енні Кушинг не боїться сказати вам, що вважає, що дані повинні бути сексуальними. Це означає, що вона хоче допомогти вам знайти можливості у своїх даних, які допоможуть вам вдосконалитись. Повідомлення Енні короткі. Вона розбиває складні предмети. Ви можете зрозуміти її підхід до аналітики, навіть якщо ви новачок.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

Ця консультація збирає їх поради та інформацію у вигляді публікацій в блозі. Майже в кожному реченні є слово «Google». Що б ви очікували? Компанія є сертифікованим партнером і преселером Premium Analytics. Популярні публікації та улюблені за часом читачі отримують список у правій колонці на головній сторінці.

39. Окмаси Бритви

Окмаси Бритви

Авінаш Каушик пише цей блог з 2006 року. Він є автором бестселеру та співзасновником Ринковий мотив. Avinash зберігає це особисто. Він ділиться інформацією, а потім він дає вам свою перспективу. Приємно дізнаватися більше про аналітику та відчувати, ніби хтось розмовляє саме з тобою.

40. Рішення Google Analytics

Рішення Google Analytics

Це офіційний блог для однойменного продукту Google. Тут ви можете дізнатися, що Google має на зберіганні для цього програмного забезпечення, коли вони продовжують його розробляти. Існує сім основних категорій статей. Ви знайдете їх у верхній частині головної сторінки праворуч. Вам рекомендується використовувати поле пошуку для пошуку конкретної інформації.

41. Інтернет-поведінка

Інтернет-поведінка

Дані Analytics підкреслюють поведінку. Чи знаєте ви та розумієте таку поведінку? Цей веб-сайт прагне допомогти власникам інтернет-магазинів зрозуміти, як поводяться їх клієнти. Ви знайдете статті, путівники та розважальну колекцію мультфільми. Даніель Вайсберг та гостьові блогери допомагають вам зрозуміти таргетування та сегментацію, зручність використання та оптимізацію.

42. Світ веб-аналітики

Світ веб-аналітики

Співробітники, що беруть участь у цьому блозі, відзначили його SAP – топ-10 блогів для аналітики. Веб-аналітика повинна бути простою. Це все про статистику. Але тут блогери вважають, що надто галас є. Вони роблять свою роботу – зберігати статті без жаргону.

Блоги соціальних медіа

Маркетинг пошукових систем вже не є оптимальним способом просування вашого веб-сайту електронної комерції. Сьогодні все стосується соціальних медіа. Оптимізація пошукових систем (SEO) як і раніше важлива.

Соціальні медіа посилюють SEO. Це додає контексту. Ще важливіше – це дозволяє людям робити або отримувати особисті рекомендації. Пошуковим системам потрібен вміст для ранжирування. Соціальні медіа – це спосіб змусити своїх клієнтів створювати вміст для вас.

43. Екзаменатор соціальних медіа

Екзаменатор соціальних медіа

Цей веб-сайт має більше 450 000 підписників. Це глибокий і корисний ресурс, якщо ви хочете знати, як використовувати соціальні медіа. Дізнайтеся, як зв’язатися з клієнтами електронної комерції. На веб-сайті є щоденні публікації, а також щоденні та щоденні подкасти.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Пег розпочала цей блог як спосіб збору інформації, якою вона ділиться як спікер, тренер та автор. Peg працює з Гаєм Кавасакі над маркетинговою стратегією соціальних медіа. Також вона має 1,2 мільйона підписників у Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest та YouTube. Старт тут якщо це наш перший візит.

45. Ребека Радис

Ребека Радис

Цей нагородами блогер є фахівцем із цифрового маркетингу, спікером та автором. Її статті дають поради щодо управління цифровим та вхідним маркетингом під час спроби ведення бізнесу. Ребека любить створювати шпаргалки та списки. Почніть з запропонованих обов’язково прочитаних публікацій, щоб скуштувати її веб-сайт.

46. Марі Сміт

Марі Сміт

Марі часто називають «королевою Facebook». Forbes перераховує її як впливову владу в соціальних медіа. Марі лише блоги про Facebook. Але на сайті соціальних мереж є 1,6 мільярда активних користувачів. Про Facebook можна багато чого сказати. На головній сторінці є посібник з навігації за категоріями. Це допоможе вам дійти до свого горілого питання у Facebook. Марі, мабуть, має відповідь.

47. Тенденції Дженна

Тенденції Дженна

Джен Герман стала визнаним експертом з маркетингу в Instagram. Її блог здобув багато нагород у соціальних мережах. Ось думка про публікації Дженн. Вони не короткі. Вона не вибачиться за це. Дженн вважає, що ви заслужили чітку, детальну інформацію про маркетинг в Instagram.

48. Бум соціальний

Бум соціальний

Кім Гарст та її команда надають щедру допомогу з безкоштовних порад та інформації. Перейдіть сюди, щоб дізнатися більше про трафік, залучення, конверсію та вміст. Усі публікації дають поради щодо використання соціальних медіа для просування вашого веб-сайту.

49. Паросток соц

Паросток соц

Sprout Social – це компанія, яка допомагає бізнесу спілкуватися зі своїми клієнтами. Вони рахують Twitter, Facebook, LinkedIn та Instagram серед своїх клієнтів. Блог – це збірка матеріалів як про Sprout Social, так і про соціальні медіа загалом. Не дозволяйте навігаційній панелі вгорі головної сторінки обманювати вас. Кожен з трьох найважливіших предметів тягнеться вниз, щоб виявити глибші підкатегорії.

50. SocialMouths

SocialMouths

Що потрібно для успішної роботи в Інтернеті? Про це пише у своєму блозі Франсиско Розалес. Його статті торкаються блогів, соціальних медіа, веб-трафіку, маркетингу та конверсій. Франциско сам пише дописи, і він присипає особисті спостереження чесним гумором.

51. Паморама

Паморама

Її вміст синдиковано через Yahoo та Mediabistro. Forbes посіла її №24 у списку 50 найбільших медіа-владників. Pam Dyer використовує свій блог, щоб допомогти читачам оптимізувати свої бренди та залучати користувачів соціальними мережами. Свої статті вона класифікує за допомогою слово хмара внизу основної сторінки.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ян Клірі – гордий ірландець і блогер. Він пише, щоб допомогти іншим використовувати соціальні медіа для просування своїх веб-сайтів. Такі сайти, як Huffington Post, часто збирають свої найулюбленіші публікації в блозі. Ян дотримується чотирьох основних предметів. Вони контент-маркетинг, соціальні засоби комунікації, аналітики, і автоматизація маркетингу. Посилання знаходяться вгорі його головної сторінки.

Блоги електронного маркетингу

Маркетинг по електронній пошті – один з найкращих інструментів для збільшення продажів. Ви можете персоналізувати повідомлення та пропозицію. Ви можете сегментувати користувачів на основі цільової поведінки. Ви навіть можете випробувати маркетингові пропозиції, щоб побачити, які з них отримають найкращу відповідь.

Маркетинг по електронній пошті орієнтований на клієнтів. Це рентабельно та вимірюється. Ви отримуєте ці переваги лише в тому випадку, якщо зробите це правильно. Прочитайте, як це роблять інші.

53. Постійний контакт

Постійний контакт

Цей блог веде одна з найпопулярніших компаній з маркетингу електронної пошти у світі. Статті поділяються на три області. Маркетингові поради надає загальний огляд тенденцій маркетингу електронної пошти. The Бібліотека ресурсів категорія допомагає знайти будь-яку статтю, посібник чи відео на веб-сайті. Перевірте Семінари & Навчання категорія для онлайн та місцевих семінарів.

54. Ремаркети

Ремаркети

Три засновники платформи маркетингового ПЗ Remarkety керують цим блогом. Багато публікацій зосереджено на програмному забезпеченні компанії. Існує достатньо статей із загальної теорії електронного маркетингу, щоб зробити це вашим часом. Почніть з переліку найпопулярніших публікацій. Це в правій верхній частині головної сторінки.

55. Монітор кампанії

Монітор кампанії

150 000 компаній використовують це програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, щоб надсилати більше мільярда щомісячних електронних листів. Блог компанії – це сховище порад від них та від їх клієнтів. Почніть з Як категорія у верхній навігації.

56. Вертикальна відповідь

Вертикальна відповідь

Ця програмна компанія використовує свій блог, щоб допомогти клієнтам покращити маркетингові кампанії електронною поштою. Інфографіка та навчальні посібники перетворюють складні ідеї на корисні інструменти. Навігація за категоріями в правій частині домашньої сторінки полегшує пошук будь-якої теми.

57. MailChimp

MailChimp

Понад 10 мільйонів людей використовують це програмне забезпечення для розробки та надсилання 600 мільйонів електронних листів щодня. У блозі представлені статті про те, як отримати найкращі результати від MailChimp. Витягнути поради щодо маркетингу електронної пошти з статей, які можна використовувати з іншим програмним забезпеченням, легко.

Блоги SEO

Це факт життя. Google – це пошук людей. 60% кліків до першого результату. Ви будете конкурувати з понад мільйоном інших веб-сайтів за решту 40% цих кліків. Оптимізація пошукових систем (SEO) збільшує ваш рейтинг у результатах пошуку. Якщо ви цього не зробите, ваші конкуренти будуть.

На відміну від інших видів маркетингових зусиль, SEO має постійний ефект. Як тільки ви отримаєте високий рейтинг, іншому веб-сайту електронної комерції складно зняти його.

58. Офіційний блог Google

Офіційний блог Google

Одним із способів підвищення рейтингу пошукової системи є додавання вмісту, релевантного для вашого веб-сайту. Google дотримується його порад у цьому блозі. Він пропонує розуміння продуктів, технологій та культури компанії Google. Ви дізнаєтесь більше про Google, і це хороший приклад того, як знайти теми, про які можна писати для свого блогу.

59. Земля пошукової системи

Земля пошукової системи

Мат Макгі та команда письменників щодня додають новий вміст на цей веб-сайт, що керується блогами. Статті торкаються всіх дисциплін. Вони зосереджуються на порадах, тактиках та стратегіях для запуску успішних маркетингових програм. Перемикатися між найбільш популярний, або останні повідомлення на головній сторінці. Правий стовпець на головній сторінці висвітлює білі документи, веб-трансляції та звіти про дослідження.

60. Блог Moz

Блог Moz

Розробники цього програмного забезпечення для SEO пропонують поради, дослідження та інструкції. Це розумна суміш самореклами продуктів Moz та загальної практичної інформації. Є понад 350 сторінок публікацій в блозі. Використовуйте навігаційну панель у верхній частині головної сторінки праворуч, щоб знайти те, що вам потрібно.

61. Журнал пошукових систем

Журнал пошукових систем

Лорен Бейкер заснувала цей веб-сайт для SEO-професіоналів. Разом із виконавчим редактором Келсі Джонсом та персоналом вони висвітлюють важливі тенденції та особистість. Ви можете дізнатися та налагодити мережу з експертами з Google, LinkedIn та Disney. Статті датуються аж до 2003 року.

62. Пошуковий годинник

Пошуковий годинник

Це хороше місце для початку, якщо ви новачок у SEO. У статтях тут немає припущень щодо рівня вашого знання. Ви знайдете словники ключових термінів та абревіатур. Багато статей “пояснювачів” допомагають зрозуміти, як працює SEO.

Блоги із контент-маркетингом

Більше вмісту на вашому сайті означає більше часу, проведеного там. Більше вмісту також забезпечує більшу видимість у пошукових системах. Чим більше відвідувачів, тим більше трафіку рефералів ви будете генерувати.

Все це призводить до поліпшення репутації бренду. Все, що потрібно, – це бажання поділитися своєю думкою з відвідувачами веб-сайту. Це економічно вигідний маркетинг. Ось деякі блогери, які люблять ділитися тим, що для них працювало.

63. Інститут контент-маркетингу

Інститут контент-маркетингу

Джо Пуліцці та його співробітники письменників діляться інформацією про успішний контент-маркетинг. Компанія, що стоїть за блогом, публікує журнали та щорічні контент-маркетингові заходи. Якщо ви не новачок у контент-маркетингу, у блозі є список цінних посібників із практичних посібників. Вони зібрані в правій частині головної сторінки. Починати з ось цей.

64. Copyblogger

Copyblogger

Брайан Кларк використовує свій блог, щоб навчити вас створювати те, що він називає “вбивчим онлайн-вмістом”. У нього сильна думка, і він не боїться сказати, що йому на думці. Брайан хоче допомогти вам уникнути “чудового корпоративного лайна, створеного для заповнення веб-сторінки компанії”. Він навчає, як привернути увагу, стимулювати трафік та будувати бізнес.

65. Квікс

Квікс

Журнал Forbes стверджує, що Ніл Патель входить в топ-10 маркетологів галузі. Журнал “Підприємець” говорить, що Ніл має одну із 100 найяскравіших компаній у світі. Він консультує такі компанії, як Amazon, GM та Viacom. Якось у нього ще є час написати цей блог. І так, більшість публікацій він пише сам.

66. Скопіюйте хакерів

Скопіюйте хакерів

Joanna Wiebe та Lance Jones поєднують навички оптимізації копірайтинг та конверсії. Результат – це блог, який навчає писати більш переконливу, правдоподібну та зручну копію. Якщо ви будете дотримуватись їхніх порад, ви можете збільшити показник конверсії свого веб-сайту та електронної пошти.

67. HubSpot

HubSpot

Цей виробник програмного забезпечення для маркетингу допомагає веб-сайтам конвертувати потенційні клієнти та збільшувати дохід. Понад 15 000 компаній використовують HubSpot для своїх соціальних медіа, електронної пошти, SEO та автоматизації маркетингу. Колектив письменників щодня вносить статті до трьох основних категорій. Кожен розбиває a перелік конкретних тем.

Блоги про блоги

Існує багато способів залучення трафіку на ваш сайт електронної комерції. Блог є найбільш ефективним. Щоразу, коли ви додаєте нову публікацію в блозі, ви збільшуєте індексований вміст на своєму веб-сайті.

Експозиція в соціальних медіа так само важлива, як і відкриття пошукових систем. Повідомлення в блозі – це вміст, яким люди можуть ділитися в соціальних мережах. Блог встановлює повноваження. Можливо, ви не побачите негайних результатів із блогу. Але результати складаються з часом.

68. ProBlogger

ProBlogger

Більшість публікацій на цьому веб-сайті засновник Даррен Роуз. Даррен не боїться заглиблюватись у те, що змушує його публікації в блозі працювати чи виходити з ладу. Багато його статей – це практичні твори. Вони беруть складні предмети і розбивають їх на основні елементи. Це прості та практичні поради. Ви можете скопіювати успіх Даррена на своєму веб-сайті.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Джон Морроу розпочав цей блог у 2012 році. Сьогодні він має понад 100 000 підписників електронної пошти. Джон вважає, що ти не повинен бути вражений цією статистикою. Насправді він вважає, що трафік не має значення, якщо він не приносить вам прибуток. Статті короткі та легкі для розуміння. Старт тут щоб максимально використати цей блог.

70. Щоденники

Щоденники

Зак Джонсон зараз веде цей блог. Він та команда письменників вважають, що ведення блогів може зробити більше, ніж приносити дохід для вашого веб-сайту. Вони також думають, що блоги можуть зміни своє життя. Зак та його команда із задоволенням беруть інтерв’ю з іншими блогерами. Вони зібрали ці статті в одному категорія.

71. Щоденні поради щодо блогу

Щоденні поради щодо блогу

Цей веб-сайт – це блог про професійний блог, для професійних блогерів. Не дозволяйте цьому лякати вас, якщо ви тільки починаєте. Насправді це розумне місце для вивчення основ. Марк Зені та невелика команда письменників щодня пропонують поради щодо ведення блогу, щоб підтримати свій бізнес.

Перебування на вершині змін

Темп інновацій рухається з високою швидкістю. Зміни в галузі електронної комерції відбуваються швидко. Не застає багато часу, щоб ваша база знань застаріла. Існує простий спосіб запобігти цьому.

Виховуйте звичку залишатися в струмі. Регулярно відвідуйте деякі блоги, про які ви тут читали. Або полегшити себе. Запропонуйте цим блогерам надіслати їхній вміст безпосередньо вам. Усі вони мають параметри підписки та RSS-каналу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me