Shopify Plus: Огляд програмного забезпечення для електронної комерції підприємства

Shopify Plus це розміщена в хмарі корпоративна платформа електронної комерції, розроблена для інтернет-магазинів великих обсягів, яким потрібно йти в ногу з вимогами своїх клієнтів. Shopify Plus забезпечує масштабованість та гнучкість у пакеті, що дозволяє своїм клієнтам зосередитись на роздрібній торгівлі свого бізнесу, а не на технічних потребах його ведення. Поточними клієнтами Shopify Plus є Red Bull, Budweiser та General Electric.


Shopify Plus Платформа електронної комерції

Повністю розміщений огляд платформи електронної комерції SaaS

Якщо у вас є або будуєте, інтернет-магазин, і вас цікавить частина магазину, ніж частина онлайн; повністю розміщена платформа електронної комерції SaaS може бути саме тим, що вам потрібно.

SaaS розшифровується як Програмне забезпечення як послуга. Завдяки цьому ви отримуєте доступ до всього програмного забезпечення, необхідного для запуску магазину, а також до комп’ютерних серверів, на яких потрібно запустити програмне забезпечення електронної комерції на.

Це постачається як пакет за щомісячну плату, а також люди, які забезпечують ефективну роботу комп’ютерів, оновлення безпеки для збереження ваших даних, а також обслуговування та оновлення програмного забезпечення; словом, технічна онлайн-сторінка. Ця послуга також відома як послуга передплати, оскільки ви сплачуєте щомісячну плату.

Вам залишається зосередитись на стороні магазину – налаштування інтернет-магазину, маркетингу, реклами, підтримки клієнтів, контролю запасів і всього іншого, пов’язаного з роздрібною торгівлею. Ваша участь в Інтернеті полягає в тому, щоб оновлювати вміст веб-сторінок у вашому магазині електронної комерції, все, що бачить клієнт, і контролювати, як веде ваш бізнес..

Електронна комерція підприємства

Електронна комерція підприємств відноситься до тих роздрібних продавців, продажі яких перевищують близько 500 000 доларів на рік. Деякі компанії з програмного забезпечення для електронної комерції ставлять цю вартість долара ще вище.

Ключовим фактором для визначення рівня підприємства є великий обсяг трафіку та очікуване сильне зростання. Цим роздрібним торговцям потрібне рішення для електронної комерції, яке буде швидко зростати разом із ними і може справлятися з частими сплесками у їхньому бізнесі.

Shopify Plus Переваги

Килим та домашній сайт, що працюють на Shopify Plus

Розвиток & Витрати на обслуговування

Це просто: будь-які витрати на розробку та обслуговування не є обов’язковими. Команда Shopify Plus піклується про технічну сторону роботи вашого інтернет-магазину – про безпеку, технічне обслуговування, оновлення, ефективність системи та зберігання вашої інформації все ретельно доглядають та оптимізують..

Ваші необов’язкові витрати на розробку – якщо ви хочете найняти когось, щоб налаштувати або перейти на ваш інтернет-магазин у Shopify Plus для вас. У нас є низка статей, які визначають експертів Shopify Plus, які акредитовані компанією, яка може це зробити за вас.

Передбачувані ціни

Ви знаєте, скільки коштуватиме ваш інтернет-магазин Shopify Plus у місяць. Ваші щомісячні плани ціноутворення передбачувані та попередньо погоджені з компанією. Не встановлена ​​ціна, але різні звіти свідчать про те, що початкова ціна становить близько 1200 доларів на місяць і зростає звідти в залежності від того, який сервіс та рівень трафіку вам потрібен.

Передбачуваність щомісячних витрат продовжується, оскільки план Shopify Plus не вимагає плати за операції з продажу. Звичайно, вам все одно доведеться сплачувати плату за свою кредитну карту, але додаткова плата не вводиться Shopify Plus.

Порівняйте це з непередбачуваністю не розміщеної опції, в якій ви платите за хостинг плюс плату за транзакції вашого шлюзу платежів плюс дійсно непередбачувані збори вашого розробника, який намагається не відставати від усіх змін програмного забезпечення та переконайтеся, що що все ще працює разом.

І яка ціна спокою для безтурботного технічного середовища, яке вам варто?

Shopify пропонує безкоштовну пробну версію 14 днів для яких вам не потрібно давати їм номер своєї кредитної картки.

Особливості корпоративного класу

Shopify має всі функції, які ви очікуєте на платформі електронної комерції підприємства. До них відносяться автоматизовані доставки, друкування замовлень та прямі подачі в облікові, інвентарні та інші системи управління.

Одні з найпомітніших особливостей:

 • 99,9% часу роботи сервера; 200 терабайт накопичувача та понад 7000 процесорних ядер
 • необмежена пропускна здатність та необмежений обсяг продукції та обсяги продажів
 • 70 шлюзів платежів, включаючи біткойн
 • понад 1000 додатків у App Store
 • можливість створювати власні програми та розширення за допомогою API та інструментів розробки
 • підтримує розширену систему електронної комерції Analytics від Google

Управління рахунками

Shopify Plus знімає розчарування у взаємодії з декількома членами групи підтримки клієнтів, призначивши вам власного спеціалізованого менеджера облікових записів. Ця людина є вашою єдиною контактною точкою для всіх ваших питань, проблем та потреб у вашому магазині Shopify Plus.

Shopify Plus Біла рукавичка

Менеджер вашого облікового запису вивчає ваш бізнес та знає історію вашого магазину. Вони також працюватимуть з вами, щоб зробити налаштування магазину, які не доступні у стандартному програмному забезпеченні.

Підписники Shopify Plus також мають доступ до служби підтримки телефону Shopify 24/7, а також номера телефону та електронної адреси пріоритетної підтримки Shopify Plus..

Єдина точка зору – це ще одна перевага використання розміщеної платформи електронної комерції. Команда розробників має лише один фокус – Shopify Plus на одній платформі. Це може не здатися великою справою, але багато фірм, що займаються веб-розробками, працюють на різних платформах та мовах, що розбиває їх час, фокус та таланти.

Час команди Shopify Plus одноосібний, і вони дуже досвідчені в тому, що роблять. Це призводить до швидшого виправлення та вирішення ваших проблем.

Масштабована платформа

Вся суть електронної комерції підприємства полягає в підтримці бізнесу, який має високий трафік, і комп’ютерні сервери повинні ефективно та надійно працювати з цим. Ви не хочете про це хвилюватися; Ви повинні турбуватися про те, чи можуть ваш бізнес-процес та інвентар обробляти всіх цих нових клієнтів та транзакцій.

Shopify Plus має апаратну та підтримуючу інфраструктуру для безпечної обробки великої кількості операцій електронної комерції для всіх своїх клієнтів. Вони можуть обробляти сотні тисяч транзакцій одночасно і мають показник надійності 99,9% часу роботи.

Shopify Plus не обмежує обсяг продажів, пропускну здатність або кількість продуктів, які ви можете мати, тож ви можете просто продовжувати зростати. І скільки б ви не робили, ваш веб-сайт не вийде з ладу.

Інтегрована і надзвичайно настроюється

Інтеграції та налаштування Shopify Plus

Вам не потрібно мати вигляд файлів cookie для вашого магазину Shopify Plus, оскільки ви можете налаштувати шаблони будь-яким способом. І те саме стосується функціональності. Shopify Plus не має у своєму розпорядженні будь-яким інструментом, для якого кожен клієнт повинен бути вбудований прямо в нього – це зробить його надзвичайно громіздкою платформою.

Потрібна цільова маркетингова кампанія електронною поштою або програма винагородження клієнтів? Легко розширити Shopify Plus розширеннями та інтеграціями від сторонніх постачальників. Наприклад, NetSuite і SAP пропонують легко інтегроване програмне забезпечення.

Ви також можете додати функціональність у свій магазин Shopify Plus за допомогою розширень, які є невеликими шматочками коду, вставленими в основний код.

У Shopify Plus є магазин додатків з добре підібраним вибором з понад 1000 додатків на вибір. Деякі програми та розширення досить прості, щоб встановити самостійно, але для інших може знадобитися допомога розробника.

Shopify Plus випустив Scripts, що дозволяє розробникам писати власні налаштування для платформи. Тож якщо ви можете придумати це і знайти розробника, ви можете мати потрібну функціональність.

Безпека (сумісний із PCI)

Shopify Plus має той самий рівень безпеки, що і банки, – PCI DSS рівня 1. Це золотий стандарт безпеки. Shopify Plus здійснює постійну оцінку ризику своїх даних та щорічні оцінки на місці.

Клієнти відчувають себе особливими

Стандартна платформа Shopify спрямовує клієнтів на оформлення замовлення під веб-доменом Shopify, якому не вистачає вигляду інтернет-магазину; це без торгової марки або навігації по веб-сайту. Це в кращому випадку бентежить клієнтів і, в гіршому випадку, лякає їх завершити покупку.

Покупці Shopify Plus, з іншого боку, залишаються у вашому магазині, щоб оформити замовлення, тому вони мають безпеку та впевненість у тому, що вони купують у вас.

Ще один спосіб, коли клієнт відчуває себе особливим – швидкість, з якою ви можете вирішити будь-які скарги або проблеми, пов’язані з вашим магазином. Ваші прямі стосунки з вашим менеджером облікового запису є важливою частиною цього і може істотно допомогти вам створити позитивний досвід роботи з власними клієнтами.

Багатоканальна функціональність продажу

З Shopify Plus продайте скрізь

Незалежно від того, чи ви поширюєте свій магазин з цегли та розчину в Інтернет-сферу чи переходите від існуючого інтернет-магазину, можливість продавати через кілька каналів часто є ключем до зростання бізнесу на рівні підприємств..

У Shopify Plus є функція продажу, яка дозволяє зв’язуватися з реальними магазинами, щоб ви могли продавати онлайн у своєму фізичному магазині. Ви також можете продавати на різних платформах соціальних медіа, таких як Facebook та Pinterest, щоб розширити свою маркетингову сферу.

Ті роздрібні торговці, які розглядають глобальну експансію, зацікавлять більш ніж 70 різних шлюзових платежів, які пропонує Shopify Plus, включаючи біткойн, який дозволяє продавати в різних географічних регіонах.

Привітність до маркетингу

У вас є доступ до всіх тем Shopify, щоб створити ваш магазин Shopify Plus, і всі теми залежать від мобільних пристроїв. Це означає, що теми визначають розмір екрану мобільного пристрою та коригують їх розмір відповідно до розміру. Це добре для всіх ваших клієнтів та для пошукових систем, які віддають перевагу результатам пошуку веб-сайтам із цією функцією.

Shopify Plus призначений для полегшення життя маркетологів. Створення та оновлення сторін вашого магазину, орієнтованих на покупців, є простим та простим, і все, що вам потрібно, доступне на інформаційній панелі.

Позаду, так само просто проводити аналітику, щоб зруйнувати статистику відвідувань та конверсій, а також показники продажів; і у вас є різноманітний вибір звітів для використання.

Міжнародне розгортання

Багато підприємств електронної комерції на рівні підприємств виходять на світовий ринок, і Shopify Plus робить це легко зробити. Вбудовані функції міжнародного маркетингу включають гео-націлювання, мову та валютні інструменти.

Shopify Plus Недоліки

API або власні обмеження на вихідні дні

З будь-якою розміщеною платформою ви завжди стикаєтесь з обмеженнями щодо змін, які ви можете внести. Shopify Plus пропонує велику кількість налаштувань на стороні клієнта, але обмежена можливість зміни задньої частини. У вас немає доступу до FTP або бази даних – все має проходити через інтерфейс чи API.

Якщо ви використовуєте, наприклад, певного постачальника ресурсів, і це програмне забезпечення не легко інтегрується з Shopify Plus, вам потрібно буде найняти розробника, щоб наполегливо працювати, щоб інтеграція працювала.

Блокування платформи

Після того, як ви створили свій магазин Shopify Plus або перенесли свій магазин Shopify там, ви входите в систему, що б не сталося з Shopify як компанією. Якщо ви вирішили перенести свій магазин кудись кудись, ви можете взяти лише ту інформацію, яку Shopify Plus дозволяє експортувати.

Це фактично всі ваші дані, але це все одно не те, що мати доступ до FTP та всіх баз даних на власних серверах.

Ви також повинні розробити власні знання щодо використання Shopify Plus. Налаштування вашого магазину та його обслуговування вимагає, щоб хтось вивчив внески Shopify Plus і розробив певні знання на платформі. Shopify використовує власну мову кодування, Liquid, тому знання HTML чи CSS тут не допомагає.

Варіанти обмеженої знижки

Це обмеження в тому, як ви встановлюєте знижки у своєму інтернет-магазині. Ви можете встановити знижку лише на одну умову за раз: на колекцію, на товар чи ціну. Наприклад, ви не можете знизити всі предмети понад 20 доларів на 10%. Залежно від того, скільки скорочень ви плануєте запропонувати та як ви хочете їх структурувати, це може викликати серйозне занепокоєння.

Shopify Plus конкурентів

Shopify Plus проти Magento Enterprise

Shopify Plus та Magento Enterprise Edition є прямими конкурентами у сфері електронної комерції підприємства. Основна відмінність полягає в тому, що Shopify Plus – це розміщене рішення, а Magento Enterprise розміщено самостійно, так що вам потрібно знайти сервіс веб-хостингу для запуску програмного забезпечення для вас.

Оновіть до платформи електронної комерції Shopify Plus

Magento також пропонує розміщену версію, Magento Enterprise Cloud Edition. Ця платформа використовує ту саму базу коду і забезпечує таку ж гнучкість, що і Magento.

І Shopify Plus, і Magento Enterprise відповідають вимогам безпеки PCI та мають сертифікат PCI DSS рівня 1. Основна відмінність полягає в тому, що як розміщена платформа, команда Shopify Plus піклується про безпеку для вас.

З Magento ви несете відповідальність за підтримку безпеки даних, а будь-які порушення в ньому – це ваша турбота та відповідальність. Для їх моніторингу та виправлення потрібен час і зусилля, не кажучи вже про всі турботи.

Оновлення вашого інтернет-магазину повинно бути простим та простим. Описи продуктів, редагування копії веб-сайту, додавання форм клієнта та всього іншого вмісту, орієнтованого на клієнта, повинні бути правильними та своєчасними.

Крім того, вам потрібна аналітика для відстеження того, як відбуваються ваші продажі, які показники ваших конверсій, ефективності ваших кампаній у соціальних мережах та маси іншої маркетингової інформації.

За допомогою Shopify Plus ви можете отримати доступ до функцій усього цього з панелі адміністрації. Magento Enterprise не має жодної з цих функцій за замовчуванням, хоча ви можете додати їх через розширення або створити власну. Однак у Magento Enterprise є розширення для маркетингу рефералів або афілійованих компаній.

Оптимізація пошукових систем є часто недоотриманою частиною інтернет-роздрібної торгівлі. Більше третини всіх покупок здійснюється за допомогою початкових веб-пошуків. З впровадженням версії 2, а тепер версії 2.1 Magento Enterprise прирівнюється до Shopify Plus та SEO.

Обидві платформи пропонують достатню кількість інструментів для більш ніж адекватного SEO, включаючи можливість мати інтегрований блог та кнопки спільного використання соціальних мереж.

Доставка є ключовим для будь-якого бізнесу в Інтернеті, і Shopify Plus, і Magento Enterprise інтегруються в більшість основних проблем з доставкою, включаючи USPS. Shopify Plus, однак, не пов’язаний із DHL.

Оскільки Magento Enterprise – це власна платформа, підтримка та програми є важливими для успіху її користувачів. Існує потужна глобальна спільнота модераторів та авторів форуму, а також розробників, які пишуть додатки та розширення.

У Shopify Plus є магазин додатків із понад 1000 сторонніми додатками та дуже сильна команда підтримки клієнтів, до якої ви маєте пріоритетний доступ.

Shopify Plus проти BigCommerce Enterprise

Перенесіть існуючий магазин BigCommerce на Shopify Plus

BigCommerce є одним з головних конкурентів Shopify у розміщеній на хмарному напрямку області електронної комерції. BigCommerce Enterprise ідентифікує себе з роздрібними підприємствами, що роблять 1 мільйон доларів або більше продажів щорічно. Їх клієнтами є Toyota, Gibson та Payless Shoesource.

Інформаційні панелі як Shopify Plus, так і BigCommerce Enterprise засновані на відповідних стандартних платформах електронної комерції – і обидві вони прості у використанні. (Дивіться наші огляди Shopify та BigCommerce.)

Обидві платформи оснащені функціями прямо з коробки, і реалізація їх проста. Shopify Plus використовує власну мову кодування під назвою Liquid, і крива навчання бере участь у підборі для технічно схильних. До недавнього часу редагування шаблонів BigCommerce Enterprise викликало скарги, але новий редактор тем Stencil спрощує процес.

Shopify Plus та BigCommerce Enterprise мають подібні функції з необмеженою пропускною здатністю та масштабованістю та 99,99% часу роботи. Обидва дозволяють продавати на декількох каналах, і обидва надають спеціалізованих менеджерів облікових записів, хоча з BigCommerce Enterprise є додаткова плата за цю послугу.

Shopify Plus випереджає свою програму Traffic Traffic для безболісного перенесення ваших попередніх клієнтів на нову платформу Shopify Plus без падіння вашого SEO. Обидві платформи Enterprise виграють за допомогою інтегрованої каси на одній сторінці.

У Shopify Plus є досить художня базова платформа, але ви можете додати функціональність та функції, вибравши понад 1000 додатків у магазині додатків. BigCommerce Enterprise пропонує добірку 265 додатків, але вони охоплюють майже все, що вам потрібно.

Якщо вам потрібне щось, чого ви не можете знайти, обидві платформи надають доступ розробникам через свій API для створення нових додатків.

Всі теми веб-сайтів із Shopify Plus та BigCommerce Enterprise реагують на мобільні пристрої. У BigCommerce Enterprise можна вибрати більше тем, якщо рахувати різні можливі варіанти для кожної теми.

Шлюзи обробки платежів можуть викликати занепокоєння, якщо ви переходите на глобальний рівень. Shopify Plus охоплює світ із 70 платіжних процесорів, а у BigCommerce Enterprise лише 38 – але цього вам може бути достатньо.

Висновок

Хто є Shopify Plus, рекомендований для?

Ми рекомендуємо ознайомитись з Shopify Plus, якщо ви роздрібний продавець, який хоче інтернет-магазин і:

 • має великий і зростаючий роздрібний магазин (цегляний та будівельний розчин або онлайн)
 • продає щонайменше 500 000 доларів на рік
 • передбачає або планує, що обсяг продажу буде продовжувати зростати, потенційно без обмежень
 • має періодичні сплески у ваших продажах, можливо, до тисяч замовлень за хвилину
 • хоче зосередитись на дизайні, маркетингу та роздрібній торгівлі, а не на технічному онлайн-середовищі
 • хоче унікальний, підганяний перед магазином, автоматично адаптований для будь-якої мобільної платформи
 • бажає спеціальної підтримки клієнтів та довгострокових відносин з постачальником послуг електронної комерції
 • передбачає розширення в усьому світі, в різних регіонах та мовах
 • вірить у багатоканальні продажі, щоб охопити більше клієнтів

Навіщо використовувати Shopify Plus?

Shopify запустив Shopify Plus у лютому 2014 року, щоб задовольнити своїх великих клієнтів, які переросли його оригінальну платформу електронної комерції. Shopify встиг впоратися з великим обсягом бізнесу, але він не був створений для цього.

Якщо ви вже є клієнтом Shopify і не впевнені, чи готові ви перейти на Shopify Plus, ось чотири основні додаткові дані Shopify Plus:

 • замовлення на власному домені, із власним брендом та веб-сайтом
 • спеціалізований менеджер облікових записів для підтримки & настроюється, коли ви перебуваєте на дуже високому рівні руху.
 • індивідуальна інтеграція з платформами інвентаризації та управління
 • можливість створювати клони своїх магазинів для різних цільових країн

Якщо у вас вже є інший інтернет-магазин і хочете перейти на платформу корпоративного рівня, Shopify Plus пропонує рішення під ключ, до якого ви можете перейти безпосередньо. Ваш менеджер облікових записів буде працювати з вами, щоб ваш магазин не втратив рейтинг вашої пошукової сторінки під час переходу.

Хоча це відносно нове, Shopify Plus вже має декількох важких клієнтів і зазвичай згадується в першій трійці будь-яких корпоративних платформ електронної комерції. Відгуки користувачів цього програмного забезпечення були надзвичайно позитивними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map