Ознайомтеся із плюсами та мінусами, щоб запустити свій веб-сайт електронної комерції

Якщо ви ходили по магазинах для кращої платформи електронної комерції, щоб живити ваш магазин, ви, ймовірно, продовжуєте зустрічатися з Shopify. Це галузевий лідер і постійно оцінюється серед трьох найкращих платформ.


Хоча Shopify, безумовно, вражаючий інструмент, можливо, буде більше варіантів для задоволення ваших потреб. Дізнайтеся більше про плюси та мінуси програмного забезпечення для електронної комерції, щоб прийняти найкраще рішення про покупку.

Розкрийте переваги та недоліки для будівельника магазину електронної комерції

МАГАЗИНИ ПРОП

Не можна заперечувати, що платформа електронної комерції Shopify поставляється з довгим списком плюсів. Ось лише декілька важливих моментів.

Рішення під ключ: Shopify готовий до коробки. Вам не потрібно турбуватися про вкладення часу та грошей у процес налаштування. Після реєстрації можна приступати до проектування та будівництва магазину.

Швидке та просте налаштування також означає, що ви можете розпочати продаж та отримувати прибуток якомога швидше. Вам не доведеться витрачати місяці чи навіть роки на створення свого веб-сайту.

Важливі вбудовані функції

Хостинг: Shopify використовує свої потужні сервери для запуску вашого магазину. Це також означає, що вони вирішують будь-які технічні проблеми. Не потрібно турбуватися про запуск та усунення несправностей на власних серверах. Для початківців це величезний плюс.

Безпека: Shopify є PCI DSS сумісний. Це означає, що вони відповідають галузевим стандартам безпеки кредитних та дебетових карт. Ваші клієнти можуть відчувати впевненість, що їх фінансова інформація захищена.

Shopify сумісний з PCI DSS

Крім того, ваш магазин постачається з безкоштовним сертифікатом SSL. Цей рівень захисту працює для шифрування конфіденційних даних. Це ще один спосіб захисту інформації про покупців. Деякі виробники веб-сайтів електронної комерції змусять вас придбати сертифікат і заплатити за його встановлення.

SEO: Бути SEO експертом із Shopify легко. Їх вбудовані функції роблять Електронна комерція SEO практично бездоганний. Програма автоматично створює сайт, інтегрується з будь-якими додатковими програмами аналітики та дозволяє оновлювати метаописи та теги. Все, що вам потрібно зробити – це заповнити заготовки, і ваш сайт запуститься як зручний для пошукових систем.

Ознайомтесь із деталями екранного екрану веб-сторінки

Інтерфейс простоти використання: Високі оцінки за простотою використання виходять за рамки дизайнерських особливостей. Хоча редактор відмінно підходить для початківців, так само і в решті панелі інструментів. Будь-хто може легко знайти свій шлях. Організація має сенс, і установка є візуально привабливою і чітко вивішеною.

App Store: У магазині додатків Shopify є тисячі додатків, які можна використовувати для розширення функцій вашого сайту. Хоча деякі з них вимагають одноразової плати або щомісячної підписки, багато з них абсолютно безкоштовні. Коли нові додатки постійно додаються, немає обмежень у тому, що ви можете робити.

Shopify App Store

Shopify POS додаток: Shopify виходить за рамки онлайн-продажів. За допомогою програми POS ви можете легко продавати продукти на подіях наживо. Візьміть свої товари на ринки, ярмарки, спливаючі вікна та інші збори. Додаток дозволяє легко проводити транзакції на ходу.

Швидкість: Швидкі часи завантаження важливі з кількох причин.

 • 1. Пошукові системи винагороджують сайти з більш швидким завантаженням. Повільні сервери можуть насправді негативно впливати на ваш рейтинг.
 • 2. Інтернет-покупці нетерплячі. Не потрібно багато, щоб потенційний клієнт залишив вашу сторінку. Потрібно чекати на вашому веб-сайті може відігнати їх.
 • 3. Це виглядає непрофесійно. У вас є лише один шанс на гарне перше враження. В’ялий сайт не прищепить вам довіри.

Підтримка клієнтів: Як клієнт Shopify, ви маєте цілодобовий доступ до служби підтримки клієнтів. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою:

 • Телефон
 • Електронна пошта
 • Чат в прямому ефірі
 • Twitter
 • Facebook

Отримайте відмінні варіанти підтримки клієнтів.

Також, як власник бізнесу, ви матимете доступ до різноманітних інструментів CRM. Ви можете використовувати їх для створення приємного покупок і управління замовленнями. Усі ці функції є вбудованими та готовими до використання з першого дня.

Основні засоби маркетингу: Після того, як у вас є сайт, саме час приступити до маркетингу вашої продукції. Shopify дозволяє легко оптимізувати ваші сторінки за допомогою мап сайту, метатегів, описів та інтеграції соціальних медіа. Інші маркетингові інструменти включають:

 • Відстеження та звітність клієнтів
 • Можливість створювати акції та пропонувати знижки
 • Шаблони для розсилки та електронної пошти
 • Можливості блогу
 • Чуйний дизайн мобільних пристроїв
 • Широкий магазин додатків

У вас є все необхідне для проведення всебічної маркетингової кампанії. Будь-які додаткові інструменти можна додати через магазин додатків. Існує безліч безкоштовних і недорогих варіантів.

Дизайн

Shopify магазин шаблонів

Однією з найбільших витрат на запуск інтернет-магазину є наймання розробника для розробки вашого сайту. Погодинна ставка може починатися від 100 доларів і виходити далеко за 200 доларів. Збирати здоровенну купюру не потрібно багато часу Це висуває нестандартний дизайн із цінового діапазону безлічі стартапів.

На щастя, із Shopify вам не знадобиться професійний розробник. Будь-хто може створити сайт. Редактор WYSIWYG дозволяє легко налаштувати сторінки. Вам не потрібно знати, як кодувати, щоб внести зміни.
Якщо у вас є проблеми, ви можете звернутися в службу підтримки або скористатися їх ресурсними інструментами. Вони забезпечують:

 • Широкі сторінки поширених запитань
 • Форум громади
 • База знань
 • Університет будівництва веб-сайтів.

Платформа ідеально підходить для початківців, але досить універсальна для більш досвідчених підприємців.

Чуйний дизайн веб-сайту

Скоригуйте шаблони, що реагують.

Більшість покупців використовують свої мобільні пристрої для перегляду та здійснення покупок. Якщо ваш веб-сайт не реагує на реалізацію, ви будете намагатися конвертувати продажі. Shopify пропонує теми з чуйним дизайном, щоб ваш веб-сайт добре виглядав на телефонах, планшетах та ноутбуках. Клієнти можуть легко переглядати ваші товари та оплачувати їх, де б вони не були.

Безліч безкоштовних тем

Платформи електронної комерції різняться між тим, скільки безкоштовних тем вони пропонують. Shopify потрапляє в середині діапазону в цій категорії. На даний момент ви можете вибрати з 10 безкоштовних тем. Теми преміум класу варіюються від 80 до 150 доларів. Хоча 10 може не здаватись дуже багато, якість їх безкоштовних тем значно перевищує конкуренцію.

Shopify Шаблони веб-сайтів

Це також допомагає, щоб безкоштовні теми Shopify були добре розроблені та легко налаштовані. Редактор WYSIWYG дозволяє вносити прості зміни перетягування n-drop. Ви також можете отримати доступ до коду теми та налаштувати деталі за допомогою HTML або CSS. Налаштуйте розміри, поміняйте кольори та додайте зображення з легкістю.

Додатки

Ще одна перевага програмного забезпечення Shopify полягає в тому, що вони постійно розширюють свій магазин додатків. Якщо ви не можете знайти певний інструмент чи додаток, швидше за все, вони стануть доступними незабаром. Вони постійно шукають шляхи вдосконалення та задоволення потреб клієнтів.

Гнучка програмна платформа Shopify буде продовжувати зростати разом з вами та на ринку, що змінюється. В даний час є тисячі плагінів на вибір, і це число постійно зростає з кожним днем.

Shopify також впорядкував процес інтеграції. Після придбання або завантаження програми запустити його можна буде негайно. Як правило, у налаштуваннях мало. Розширення функціональності вашого магазину займає лише кілька кліків.

МАГАЗИН КОНС

Ціноутворення

Можливо, ви помітили, що на ринку існує досить багато безкоштовних варіантів розміщення: Magento, Zen Cart, PrestaShop. Хоча тег Free може здатися привабливим, є улов. Щоб користуватися цими кошиками для електронної комерції, вам доведеться вільно кодувати. В іншому випадку вам доведеться найняти розробника, щоб спроектувати ваш магазин. У цьому випадку “безкоштовна” вартість швидко зникає.

Окрім того, самостійно розміщені варіанти також можуть поставлятися із прихованими комісіями. Можливо, вам доведеться доплатити за шлюзи платежів, сертифікати безпеки та інші функції, вбудовані в Shopify.

По суті, власні варіанти найкращі для тих, хто має технічні знання. Якщо ви новачок, то Shopify все ще є великою цінністю. Щомісяця варто передбачити щомісячну підписку, щоб мати можливість швидко створити свій власний сайт.

Труднощі з налаштуванням

Деякі користувачі скаржаться, що теми Shopify важко налаштувати. Shopify винайшов власну мову кодування під назвою Liquid. Якщо ви звикли до інших мов, буде крива навчання.

Проблема полягає в тому, що ви не замикаєтесь у використанні рідини. Користувачі все ще мають можливість використовувати HTML, CSS та JavaScript для внесення змін. Тільки ті, хто покладається на PHP, потенційно можуть зіткнутися з проблемами.

Маркетингові інструменти дуже основні

Ще одна поширена скарга на те, що вбудовані маркетингові інструменти є надто елементарними. Це важкий аргумент, щоб зробити палицю. На сайтах Shopify вбудовані всі необхідні інструменти. Якщо є розрив, все, що вам потрібно зробити, – це відвідати магазин додатків. Будь-який користувач має необмежений доступ до найкращих доступних інструментів маркетингу.

Організація

Shopify зробив цікавий вибір, коли мова йде про назви категорій. Вони можуть заплутатись і ускладнюють навігацію по сайту. Це забирає досвід користувача та створює непотрібну криву навчання. Хоча цей конфлікт легко подолати, він все ще дратує.

Міграція

Якщо ви вирішили переключитися на платформи, Shopify не спрощує міграцію. Хоча це звичайна практика, це також може означати втрату частини інформації про ваш магазин. Найкраще, на що можна сподіватися, – це експорт CSV вашого сайту. Це вагомий привід витратити час на вибір платформи електронної комерції. Скористайтеся будь-якими безкоштовними випробуваннями, щоб вам не довелося переживати про міграцію вниз.

Хто є Shopify Best For?

Shopify насправді добре підходить для більшості людей, які бажають запустити інтернет-магазин. Він задовольняє переважну більшість людей, які не знають код. Це означає величезну економію при розробці та розробці вітрини. В основному кожен може створити і запустити магазин за лічені години.

У Shopify також є один з найкращих планів ціноутворення на ринку. Ви можете оновити та поновити версію за потребою. Навіть базовий план має всі функції, які вам знадобляться, та доступ до магазину додатків. Хоча плата за кредитні картки є стандартними.

Розкрийте альтернативи

Хоча Shopify – це чудова платформа, яка розмовляє з масовою аудиторією, є й інші варіанти. Volusion, BigCommerce та Magento часто займають перші місця у Shopify. І не дарма. Усі ці платформи конкурують за частку одного ринку. Всі вони наполегливо працюють, щоб заробити ваш бізнес.

Однак, врешті-решт, програмна платформа Shopify все ж виходить на перше місце з кількох причин:

 • 1. Кращі теми. Хоча інші великі гравці можуть мати більше тем, теми Shopify краще розроблені та більш професійно виглядають. Звичайно, це абсолютно питання думки та особистого смаку. Якщо ви хочете побачити самі, скористайтеся безкоштовними випробуваннями, щоб поглянути навколо.
 • 2. Супер дружній користувач. Magento – це програма з відкритим кодом, яка потребуватиме певних технічних знань. BigCommerce та Volusion пропонують редактори перетягування, але Shopify отримує високі оцінки за простоту використання.
 • 3. Безлімітні функції. З Shopify вам ніколи не доведеться турбуватися про надмірне покриття. Ви можете додавати стільки продуктів, скільки вам подобається, і насолоджуватися необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю. Не потрібно платити за оновлений пакет.
 • 4. Обслуговування клієнтів. Shopify встановлює стандарт для відмінного обслуговування клієнтів. Користувачі мають довгий перелік способів досягти представника цілодобово. Інші платформи змушують платити більше за прямий доступ.
 • 5. Постійні оновлення. Якщо ви поглянете на тенденції Google, Shopify продовжує набирати тяги. Його конкуренти також не дуже просуваються. Багато цього пов’язано з відданістю Shopify покращити свої функції. Shopify продовжує адаптуватися до ринку та додавати нові функції за потребою. Вам не доведеться турбуватися про те, що це застаріло.

Хоча Shopify виділяється найкращим вибором для новачків без досвіду кодування, це не означає, що це найкращий варіант для всіх. Якщо у вас є досвід кодування, ви можете виявити, що Magento легше налаштовується. Або ви можете знайти ідеальну тему на BigCommerce.

Shopify має масову привабливість, але завжди вам найбільше цікаво робити покупки, перш ніж перейти на платформу.

Висновок: чи плюси переважують мінуси?

Без сумніву. Насправді, багато з мінусів, про які згадують користувачі, насправді не тримають тяги. Будь-які недоліки торкнуться лише дуже невеликої частини користувачів.

Звичайній людині ніколи не було простіше розробити та запустити інтернет-магазин. Це чудова новина для підприємців у всьому світі.

Щодо технічних знань чи бюджету більше немає великих бар’єрів. Приблизно за 30 доларів на місяць кожен, хто має комп’ютер, може створити професійний веб-сайт із Shopify. Це прекрасний час, щоб викреслити себе, і Shopify – велика частина цього руху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map