Оцініть ціни: порівняйте та виберіть найкращий план для свого інтернет-магазину

Хоча ринок програмного забезпечення для електронної комерції може відчувати себе трохи переповненим, одна з переваг полягає в тому, що компанії змушені цінувати свою продукцію конкурентоспроможно. Навіть гігант галузі Shopify не є винятком.


Це хороша новина для клієнтів, які шукають по-справжньому потужне програмне забезпечення для створення вмісту та зберігання, упакованого в один доступний пакет.

Оцініть плани ціноутворення

Порівняння планів цін Shopify

Shopify пропонує кілька різних цінових планів, розроблених для задоволення потреб підприємств різного розміру.
Мабуть, найголовніше, вони пропонують безкоштовну пробну версію 14 днів. Вам навіть не потрібна кредитна картка для реєстрації. Сьогодні це звичайна практика серед програмних компаній.

Тож остерігайтеся будь-якого продукту, який не дозволяє вам спробувати його спочатку. Якщо продавець не дозволить вам літати перед покупкою, він не впевнений у якості рішення, яке він пропонує.

Після завершення пробного періоду 14 днів ви зможете вибрати правильний план ціноутворення відповідно до вашого бюджету та вашого бізнесу.

Shopify Lite – $ 9 / місяць

Навіть при такому дешевому плані з голими кістками ви все одно отримаєте насолоду від сили Shopify. Це дозволяє продавати на Facebook і додавати кнопки “купити” на будь-який існуючий веб-сайт. Ви можете швидко монетизувати сайт і почати продавати.

Shopify Light план рішення для продажу у Facebook

Особливості

 • Створюйте привабливі вітрини товарів у Facebook
 • Додайте кнопки “купити” на будь-який сайт
 • Приймайте кредитні картки на ярмарках та інших заходах
 • Створення рахунків-фактур та виставлення рахунків клієнтам
 • Автоматичні оновлення
 • Маркетингові ресурси
 • Цілодобова підтримка клієнтів електронною поштою або в чаті
 • Необмежений список продуктів

Обмеження

Основне обмеження Shopify Lite полягає в тому, що це не дозволяє створити окремий сайт з нуля. Він дійсно розроблений для тих, хто вже має сайт і не хоче перемикатися. Ви можете подумати про це як про те, як додати кнопку PayPal на свій сайт.

Окреміти плани

Базовий Shopify – $ 29 / місяць

Наступним кроком є ​​Basic Shopify. Ця версія дозволяє створити власний повністю розміщений веб-сайт. Він постачається з усіма інструментами, які знадобляться для початку нового бізнесу. Насправді він розроблений і цінується для підприємців. Ось деякі основні моменти:

Особливості

 • Два рахунки персоналу. Вони можуть бути використані для обмеження доступу до певної інформації та корисні для керування вашим сайтом.
 • Необмежена кількість продуктів та місця для зберігання
 • SSL сертифікат на безпеку та безпечні платежі
 • Блог
 • Можливість створення кодів знижок
 • Створення замовлення вручну

Параметри підтримки клієнтів

Значну частину успіху Shopify можна віднести до їх відмінного обслуговування клієнтів. Ви можете зв’язатися із службою підтримки 24/7. У базовому плані у вас є різноманітні варіанти щодо звернення за допомогою, включаючи:

 • Телефон
 • Електронна пошта
 • Чат в прямому ефірі
 • Twitter
 • Facebook

Також обов’язково ознайомтеся з їхньою базою знань, розділом поширених запитань та навчальними посібниками. Цілком ймовірно, що ви зможете відповісти на власне запитання. Вони регулярно публікують інформативні статті та завжди хочуть покращити роботу користувачів.

Оплачуйте збори

Окрім щомісячної плати, деякі користувачі, пов’язані з використанням Shopify, мають і інші витрати.

Ставки кредитної картки та плата за транзакцію: З базовим планом ви сплатите 2,9% від вартості кредитної картки плюс 30 ₵ плати за кожну онлайн-покупку. Особисто ставки закупівлі становлять 2,7%, а доплата знижується. Крім того, якщо ви вирішите використовувати зовнішній шлюз платежів, плата за транзакції становить 2,0%.

Щомісячні ціни: За $ 29 на місяць, Shopify Basic має конкурентоспроможні ціни. Ви побачите, що більшість інших головних гравців знаходяться в одному і тому ж м’ячі. Однак Shopify – це лише одна пригорща, яка пропонує необмежену кількість товарів і місць зберігання за ціною.

Варіанти заощаджень: Щоб заощадити гроші, ви можете заплатити за рік або два вперед. Придбайте річний план та заощадіть 10% чи 20% на дворічному плані.

Додаткові витрати

Не забувайте, що вам також доведеться придбати доменне ім’я. Це щорічна плата, яка зазвичай становить близько 10 доларів.

Магазин Shopify дозволяє мати власний домен

Можливо, ви також виявите, що хочете розширити свій магазин, придбавши конкретні програми. Хоча це, звичайно, і не потрібно, час від часу вони можуть бути корисними. Ціни варіюються від одноразової плати до щомісячних абонементних планів.

Хто є базовим планом найкращим?

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, то базовий план пропонує більш ніж достатньо для надання допомоги. У міру зростання вашого бізнесу, можливо, ви захочете оновити. В іншому випадку Shopify Basic забезпечує надійний та потужний інструмент. Ви не повинні стикатися з будь-якими реальними обмеженнями під час запуску магазину.

Shopify – $ 79 / місяць

The Окреслити план призначений для зростаючого бізнесу, якому потрібні місця для розширення. Він також постачається з деякими більш досконалими функціями електронної комерції, які допоможуть у відносинах з клієнтами та управління бізнесом.

Особливості:

Усі функції Shopify Basic плюс

 • Можливість створювати, продавати та приймати подарункові картки
 • Професійні звіти
 • Відмова від відновлення кошика

Параметри підтримки клієнтів

Цілодобова підтримка клієнтів доступна через:

 • Телефон
 • Електронна пошта
 • Чат в прямому ефірі
 • Twitter
 • Facebook

Опікуйте канали підтримки клієнтів

Плата

Ставки кредитної картки та плата за транзакцію: За онлайн-транзакції клієнтам Shopify стягується 2,6% + 30 rate ставки кредитної картки. Якщо покупки здійснюються особисто, ця ставка падає до 2,4% + 0 ₵. Якщо ви використовуєте Shopify платежі, вам не доведеться турбуватися про плату за транзакції. Однак сторонні шлюзи мають 1,0% комісії за транзакції.

Щомісячні ціни: Для більшості створених підприємств 79 доларів США – це номінальна плата. Особливо це стосується того, скільки ви можете зробити з цим планом. Це забезпечує більш ніж достатньо для підтримки відшліфованого, професійного та зростаючого бізнесу.

Варіанти заощаджень: Щоб заощадити гроші, ви можете заплатити за рік або два вперед. Придбайте річний план та заощадіть 10% чи 20% на дворічному плані.

Додаткові витрати: Потенціал додаткових витрат однаковий для всіх планів Shopify. Вам не доведеться купувати додатки, щоб мати повністю функціональний магазин. Однак ви можете виявити, що певні додатки будуть корисними для вашого бізнесу.

Ціноутворення на програми варіюється досить широко. Не забудьте зробити свої дослідження, щоб ви змогли знайти найкращу пропозицію відповідно до своїх потреб.
Нарешті, не забувайте про вартість доменного імені. Зазвичай домен коштуватиме близько 10 доларів на рік.

Хто найкращий для Shopify Plan?

План Shopify найкраще підходить для створених підприємств, орієнтованих на зростання. План містить усі функції, які вам потрібно буде швидко розширити та адаптувати до змін, що змінюються.

Розширений Shopify – $ 299 / місяць

Хоча вдосконалена версія Shopify не є повністю необмеженою, вона дуже близька. Ось додаткові функції, які поставляються із розширеним ціновим планом Shopify:

Особливості:

Усі функції Shopify, плюс

 • 15 рахунків персоналу
 • Розширений конструктор звітів
 • Доставка у режимі реального часу доставкою

Параметри підтримки клієнтів

Як і у всіх планах Shopify, клієнти користуються чудовою сервісною підтримкою. Ви можете здійснити пошук у базі знань або зв’язатися безпосередньо з представником. Форуми громад також дуже активні та корисні. Нарешті, не забудьте скористатися їхнім університетом електронної комерції. Цей безкоштовний сервіс допоможе вам покращити свій сайт та маркетингові стратегії.

Зверніться до служби підтримки через:

 • Телефон
 • Електронна пошта
 • Чат в прямому ефірі
 • Twitter
 • Facebook

Плата

Ставки кредитної картки та плата за транзакцію: Завдяки Advanced Shopify ви сплатите ставку кредитної картки 2,4% + 30 ₵ за онлайн-покупки. Будь-які особисті покупки оплачуються у розмірі 2,2% + 0 ₵. Як завжди, комісійні платежі не використовуються при використанні Shopify Payments. Для зовнішніх платіжних шлюзів будьте готові платити 0,5% комісійної комісії.

Щомісячні ціни: Advanced Shopify коштує 299 доларів на місяць. Це чітко план, призначений для створених підприємств, які потребують масштабованого рішення.

Варіанти заощаджень: Економте гроші, сплачуючи за весь рік вперед. Shopify пропонує знижку 10% на річний план. Це економія понад 350 доларів. Придбавши дворічний план, ви можете заощадити майже 1500 доларів зі знижкою 20%.

Додаткові витрати: Якщо ви купуєте доменне ім’я через Shopify або іншого постачальника, такого як BlueHost, ви можете розраховувати платити близько 10 доларів на рік.

Ви також можете додати додатки під час розширення свого веб-сайту та вимагати більш конкретних функцій. Майте на увазі, що ціноутворення на додатки може бути одноразовою або щомісячною підпискою. Не забудьте зробити свої дослідження, перш ніж інвестувати в додаток.

Хто найкращий план Shopify Best for?

Advanced Shopify найкраще підходить для великих підприємств, які потребують масштабованого рішення, яке може швидко адаптуватися до своєї компанії. Він призначений для розвитку вашого бізнесу та надання вам інструментів, які вам знадобляться для розширення.

Shopify Plus

Shopify Plus є корпоративним програмним рішенням для магазинів з великим обсягом транзакцій. Деякі з найбільших світових брендів використовують Shopify Plus для роботи в своїх інтернет-магазинах. Він поставляється з необмеженими продажами, продуктами та пропускною здатністю.

Shopify Plus Plan

Основна мета – забезпечити доступне рішення, яке дозволяє бізнесу зосередитись на запуску продукції та орієнтації на нові ринки. Надійні інструменти дозволяють легко керувати магазином та зменшують витрати на ІТ. Виділена цілодобова підтримка також допоможе вам швидше запустити свій магазин

Shopify Plus Обмеження та вимоги

Shopify Plus не має жодних реальних обмежень. Для початку вам потрібно буде зв’яжіться з Shopify. Вони створять для вас індивідуальний план разом з індивідуальними цінами.

Хто найкращий для Shopify Plus Plan??

LA Lakers і Dodocase – два клієнти Shopify Plus. Вони обожнюють впізнавані бренди та міжнародний доступ. Вони також є великими торговцями з унікальними потребами. Shopify Plus ідеально підходить для задоволення їх потреб.

Shopify Ціноутворення порівняно з їх найбільшими конкурентами

Мадженто

Magento – ще одне велике ім’я на платформах для електронної комерції. Велика різниця полягає в тому, що Magneto CE – це послуга з відкритим кодом. Це означає, що це технічно безкоштовно. Люди з усього світу добровільно роблять внесок у створення програми, створюючи додатки та додатки.

На жаль, безкоштовно поставляється безліч рядків. Для одного вам потрібно буде забезпечити хостинг на власному сервері. Крім того, вам доведеться бути досить досвідченим, коли справа стосується кодування. Якщо будь-яка з цих вимог занадто технічна для вас, вам доведеться найняти когось. Саме тоді витрати дійсно починають складатись.

Дизайнери та розробники, як правило, платять в межах від 100 до 250 доларів на годину. Якщо ви створюєте сайт з нуля, години можуть швидко скластись. Також не всі додатки безкоштовні. Ціни на розширення можуть починатися від 99 ₵ і підніматися до 8000 доларів.

Magento також надає дуже обмежене обслуговування клієнтів. Ви можете переглядати форуми спільноти. Однак у більшості випадків вам доведеться проконсультуватися з людиною, яка створила ваш сайт. Це означає більше людей-годин для вирішення проблем.

Підводячи підсумок, ось лише деякі додаткові витрати:

 • Безпека
 • Доменне ім’я
 • Хостинг
 • Дизайнерські збори
 • Плата за розробник
 • ІТ-підтримка
 • Додатки та розширення

Як бачите, “безкоштовна” вартість Магнето може швидко вийти з рук.

Хто найкращий для Magento?

Незважаючи на здоровенну вартість запуску, Magento все ж пропонує реальні позитивні результати. Це складна і масштабована програма, яка дозволяє повністю налаштувати свій сайт. Однак цінник найкраще підходить для більш відомих компаній. Успішний бізнес із широкою аудиторією та сотнями продуктів може виграти від Magneto.

BigCommerce

Що стосується планів ціноутворення та доступних функцій, BigCommerce найбільше нагадує Shopify. Їх стандартний план становить $ 29,95 на місяць. Як і Shopify, він пропонує:

 • Встановлення одним клацанням миші
 • Безкоштовні теми
 • 15-денна безкоштовна пробна версія – не потрібна кредитна картка
 • Хостинг
 • Безпека
 • Необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність
 • Швидкий час завантаження
 • Автоматичні оновлення
 • 10% знижка при покупці передплати на рік

Хто найкращий для BigCommerce?

Зрештою, BigCommerce та Shopify змагаються за одну і ту ж аудиторію. Вони обидва добре підходять для підприємців, які починають свій перший веб-сайт. Вибір може звестись до особистих переваг. Ви можете виявити, що тема, яка вам найбільше подобається, доступна лише в Shopify. А може бути одна особливість, унікальна для BigCommerce.

На щастя, вони обидва пропонують безкоштовні випробування. Візьміть їх обох за спін, перш ніж приймати остаточне рішення.

Волюзія

Volusion – ще одна найвища платформа. Всього 15 доларів на місяць для міні-плану це може виглядати дуже багато. Однак він має багато обмежень. Ви можете додати лише до 100 продуктів, а кришка пропускної здатності – 1 Гб. Також у вас буде доступ лише до онлайн-підтримки.

Навіть новачки, ймовірно, захочуть перейти на план Plus за 35 доларів на місяць. До функцій плану плюс належать:

 • Необмежене зберігання
 • 1000 продуктів
 • 3 Гб пропускна здатність
 • Підтримка телефону
 • Бюлетені
 • CRM
 • Відмова від відновлення кошика

Майте на увазі, що більшість планів у межах 30 дол. США мають необмежену пропускну здатність.

На сьогодні найбільша скарга на Volusion – це їх цінові практики. Хоча рекламують щомісячні ціни на підписку, вони не перераховують усіх прихованих платежів. Ось короткий список цін, які слід очікувати:

 • Сертифікат SSL – 149 доларів
 • Встановлення SSL-сертифіката (неможливо встановити самостійно) – 99 доларів
 • Новий домен – $ 11,99
 • Ширина смуги пропускання – 7 доларів за ГБ
 • Плата за обробку платежів третьою стороною – 2,0-3,0% за транзакцію
 • Плата за послуги PCI 1,83 $ – 3 $ на місяць
 • Видалення посилання “Powered by Volusion” – 25 доларів
 • Плата за припинення – 99 доларів
 • Плата за щомісячну заяву – 10 доларів

Зауважте, що про вартість преміум-тем та додатків навіть не згадується. Volusion є надійною платформою, але їх ціна не є прозорою або конкурентоспроможною.

Хто є Volusion Best For?

Коротше кажучи: досвідчені кодери, які знають про додаткову плату. Платформа не забезпечує редактор WYSIWYG. Вам потрібно буде знати певну кількість коду, щоб налаштувати свій сайт. Навіть тоді це може не коштувати. Несподівані збори можуть швидко скластись. Порівняно з Volusion, Shopify є кращим вибором для більшості людей.

Shopify Плани FAQs

 • Чи можу я в будь-який час оновити або зменшити план?
 • Так! Ви можете будь-коли змінити свій план. Незалежно від того, чи бажаєте ви скоротити витрати або оновити для отримання додаткових можливостей, ви можете перемикати плани.
 • Чи можу я скасувати підписку в будь-який час? Які штрафи?
 • Ви можете закрити або призупинити свій магазин. Якщо ви вирішите призупинити, магазин продовжує працювати, але клієнти не зможуть робити покупки. Це також зменшить експлуатаційні витрати. Shopify буде зберігати ваш магазин у прямому ефірі та робити паузи 14 доларів на місяць.
 • Так само просто закрити свій магазин. Все це займе кілька кліків, і ви можете скасувати свій рахунок. За закриття або призупинення вашого магазину штрафних санкцій не передбачено.
 • Чи потрібно мені вводити інформацію про кредитну карту для безкоштовної пробної версії?
 • Ні. Ви можете розпочати безкоштовну пробну версію всього за кілька хвилин, не вводячи жодної платіжної інформації.
 • Як мені отримати рахунок?
 • Shopify автоматично стягуватиме вашу кредитну картку кожні 30 днів. Ви отримаєте рахунок-фактуру, але вам не потрібно буде робити жодних дій. Ваш рахунок-фактура буде включати вашу щомісячну плату разом із будь-якими комісіями за транзакції та додатки.

Висновок щодо Shopify Pricing

Shopify – це найпопулярніша платформа електронної комерції, що розміщується. Це забезпечує надійне рішення та доступні цінові плани. Навіть підприємці-початківці можуть використовувати силу Shopify за розумну ціну.

Вибір правильного плану залежить від того, де ви займаєтесь своїм бізнесом та наскільки швидко ви хочете розвиватися. Хороша новина полягає в тому, що ви можете оновити та зменшити плани за потребою. Просто там не так багато платформ, які пропонують однакові поєднання вартості, універсальності та гнучкості.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map