Найпопулярніші веб-дизайнери та розробники платформи електронної комерції

Shopify – це платформа електронної комерції, на якій оцінюються всі інші. Він працює майже на 300 000 інтернет-магазинів. Програмне забезпечення Shopify допомогло компаніям обробити понад 17 мільярдів доларів продажів у 2015 році.


Платформа Shopify така ж проста у використанні, як і потужна. Але саме це у деяких викликає розчарування. Як ви використовуєте функціонал в повній мірі? Чи отримуєте ви найкраще використання при інтеграції програм та інструментів інших постачальників?

Навіщо боротися з цими питаннями самостійно? Покладайтеся на фірми з веб-розробки, які спеціалізуються на використанні електронної комерційної платформи Shopify. Зробіть розумний вибір і вкладіть у професійну допомогу.

Оцініть кращих веб-дизайнерів та розробників

По-перше, відповідаючи на ці запитання про те, що ви хочете зробити зі своїм електронним комерційним сайтом Shopify.

Важливі запитання

Який ваш бюджет? Можливо запустити платформу електронної комерції з відкритим кодом на Elastic Compute Cloud (EC2) Amazon. Ви можете платити майже нічого за перший рік роботи. Але експерти з електронної комерції скажуть вам, що для заробітку потрібні гроші.

Операційні витрати в інтернет-магазині часто пропорційні доходу, який ви отримуєте. Скільки ви заплатили за сплату основного програмного забезпечення, плати за хостинг та трансакційних зборів?

Що у вашому запуску?? Ви можете встановити деякі розміщені платформи електронної комерції за лічені години. Інші можуть зайняти кілька місяців, щоб підготуватися та розгорнутись. А платформа – це лише один елемент.

Що з вашими продуктами? У вас є готові фотографії, описи та виконання? Вам знадобиться програмне забезпечення для електронної комерції, яке готове запустити, коли ви є.

Наскільки гнучкими вам потрібні речі? Люди часто думають, що вони наткнуться на обмеження дизайну свого інтернет-магазину. Але це не єдина перешкода. Чи можете обрана вами платформа управляти асортиментом товарів, які ви плануєте продавати?

Shopify – один з найбільш гнучких будівельників інтернет-магазинів на ринку. Це, швидше за все, не стане вашим завданням. Але чи знаєте ви, як його налаштувати, щоб він був таким же гнучким, як вам потрібно?

Чи можу я змусити його грати добре з іншими? Продавати речі у Facebook? Амазонська вітрина? Покупки через додаток? Файл CSV для Покупки Google?

Чи задоволені ви своїми відповідями? Тепер ви добре розумієте свої потреби в інтернет-магазині, який працює на Shopify. Настав час знайти експерта, який може вам допомогти. Ці топ розробники програмної платформи для електронної комерції заслуговують на вашу увагу.

Realm Web Design

Realm логотип веб-дизайну

Перейдіть праворуч до портфоліо, щоб побачити приклади дизайнерських робіт Realm. Вони існують з 2007 року. Список клієнтів – від знайомих Fortune 500 компаній до крихітних стартапів. Задоволеність клієнтів – близько 80%. Realm вважає, що ви повинні дозволити соціальним мережам займатися маркетингом. Вони працюють з клієнтами, щоб інтегрувати Shopify з усіма основними соціальними платформами.

Діфф (Бен Крудо Консалтинг)

Diff логотип

Ви можете спокуситися залишитися і пограти з веселими геометричними малюнками на цільовій сторінці. Прокрутіть униз і прочитайте про цю команду розробників на чолі з генеральним директором Бен Крудо. Він почав Diff як розчарований роздрібний торговець, який шукає кращого рішення для електронної комерції. Його команда існує лише з 2011 року, але вона отримала більше 65 відгуків клієнтів з 5 зірок. Зосередженість на Shopify тримає їх в авангарді дизайну, інтеграції та маркетингу.

sineLABS

sineLABS логотип

Ця фірма з розробки платформ спеціалізується на додатках Shopify. Ці додатки додають простоту та функціональність вашому магазину електронної комерції. У присутності компанії в Інтернеті немає портфоліо із веб-сайтами клієнтів. Це з усіх правильних причин. sinelabs тримає вашу увагу на наборі потужних додатків. Кожен має просте пояснення. Вас не перевантажують технічні характеристики. Посилання перейдуть на додаток, розміщений на веб-сайті Shopify.

Радіатор

Логотип радіатора

Покупки в Інтернеті – це візуальне враження. Радіаторські студії це знають. Ця нагорода розробляча фірма зосереджується на чуйному дизайні магазинів електронної комерції за допомогою Shopify. Відвідування їхнього портфоліо дає більше ніж поглянути на те, що вони зробили для клієнтів. Кожен приклад містить або тематичне дослідження, або погляд на те, що відбувалося за лаштунками.

3п’ять

3five логотип

Близько половини їхніх клієнтів приходять до них лише для підтримки електронної комерції. 3five поєднує функціональність WordPress та Shopify для запуску веб-сайтів, які вони розробляють. Вони називають себе бутиком, але 3five має глобальний список клієнтів. Існує набір ресурсів для завантаження. Вони підготують вас до питань, які вони запитають, щоб налаштувати ваш веб-сайт Shopify eCommerce.

Джівальді

Логотип Джівальді

Можливо, ви ніколи не читали такого красномовного визначення експертів конверсії. Ця фірма з розвитку електронної комерції допомагає своїм клієнтам оптимізувати платформу електронної комерції Shopify. Він орієнтований на трафік, збільшує коефіцієнт конверсії та знаходить нових клієнтів. Перше, що ви натрапите на веб-сайт Jivaldi – це їх портфоліо. Кожен приклад розширюється для спільного вивчення конкретного випадку. Ви даєте цілі клієнта і як Джівальді наблизився до них.

MEM Design (Mat Mullen)

Логотип Mem Design

Маючи понад 100 сайтів електронної комерції під його поясом, Мат Маллен може впевнено сказати, що він знає щось про дві про Shopify. Мат – така людина, яка любить говорити про те, що робить. Він розміщує свій номер телефону прямо на веб-сайті та заохочує людей телефонувати з питаннями. Він, ймовірно, навіть відповість на кілька запитань про Slack. Мат позичає їм талант як менеджер із продуктів. Перегляньте портфоліо роботи Метта для клієнтів. Потрібна додаткова допомога у вирішенні? Прочитайте декілька 70-ти відгуків, які він має зараз на Shopify.

SynapseIndia

SynapseIndia логотип

Аутсорсинг ІТ-потреб електронної комерції Shopify – це глобальний досвід. SynapseIndia є одним з лідерів в офшорному розвитку. У компанії працює команда з понад 500 досвідчених ІТ-фахівців. Вони працювали від імені глобального списку компаній, починаючи від 3М та PayPal до Sotheby’s та IBM. Читайте їхній блог, щоб краще зрозуміти глибину послуг. Приділіть час їхнім запитанням, якщо ви не впевнені в офшорному аутсорсингу.

Весняні веб-рішення

Весна веб-логотип

Ось найкращий спосіб зрозуміти, як Malc Bull та Paddy Rohr розробляють рішення для електронної комерції. Нехай вони пройдуть вас через процес їхньої думки. В основі лежить переконання, що технології ніколи не повинні перешкоджати покупцям в Інтернеті. Сортуйте їх портфоліо за платформою та послугою, щоб побачити рішення Shopify. На веб-сайті також є розділ, де ви можете прочитати приклади досліджень клієнтів. Ці записи допомагають зрозуміти, як Spring Web створює рішення для своїх клієнтів.

Еббі Роуз Дизайн

Логотип дизайну Еббі Роуз

У них є список експертів Shopify Experts, тому ви знаєте, що ця дизайнерська фірма в Каліфорнії має високі рейтинги. Сайти електронної комерції на сторінці портфоліо показують ретельні кроки, зроблені для поєднання функцій та дизайну. Ебігейл Рассел та її невелика команда спеціалізуються на розробці дизайну та розробки на замовлення. Якщо ви не новачок у Shopify, команда допоможе вам, як то кажуть, “забруднити руки” безкоштовною пробною версією.

Наступний крок

Наступний крок логотип

Ця дизайнерська фірма вважає, що наука про поведінку повинна вирішити функціональність магазину електронної комерції. Вони використовують дослідження, як люди приймають рішення, щоб допомогти зняти тертя з процесу покупки. Агентство ділиться невеликою кількістю прикладів роботи на сторінці портфоліо. Кожен з них містить оглядовий кейс. Цей підхід може бути для вас новим. Наступний крок зібрав ресурси, щоб зрозуміти більше про поведінкову науку.

Над ринком

Над логотипом ринку

Мало девелоперських компаній досить сміливі, щоб кинути ціни на першу сторінку. Вище Market повідомляє вам з самого початку. Ви дізнаєтесь, які витрати будуть допомогти вам створити та налаштувати новий інтернет-магазин за допомогою платформи Shopify. Компанія також може допомогти зі змінами на вашому існуючому сайті Shopify. Якщо це щось на замовлення, цей Shopify Expert може вам також допомогти. У всіх випадках вони є чіткими та чіткими щодо ціноутворення. Це освіжаюча зміна.

Може щось бути занадто багатогранним?

Однією з головних переваг платформи Shopify є те, що вона має понад 100 чудових тем. Ви можете створити унікальну ідентичність з невеликими зусиллями. Shopify також має все більший набір інструментів (додатків) для розширення функціональності вашого інтернет-магазину.

Всі ці варіанти та варіанти можуть вас переповнити. Особливо, коли ви новачок у електронній комерції чи навіть платформі Shopify. Якщо ви запускаєте інтернет-магазин, ви хочете, щоб він працював і працював якомога швидше. Намагання з’ясувати всі деталі Shopify може бути не найкращою інвестицією вашого часу.

Тоді вам слід звернутися до експертів однієї з таких фірм, що займаються розробкою. Більшість із них мають справу лише з Shopify. Усі мають репутацію за те, щоб отримати найкраще з платформи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map