Як перетворити свій блог в емпоріум електронної комерції

Якщо ви блогер, швидше за все, ви вже доклали багато зусиль до створення своєї аудиторії.


Якщо ви регулярно публікуєте публікації, і ваш вміст є корисним, веселим, інформативним або проникливим, то, швидше за все, у вас вже є наступне, що є ідеальною позицією для запуску в підприємство з електронної комерції..

Незалежно від того, чи бажаєте ви продавати цифрові чи фізичні продукти та послуги – ось як перетворити читацьку аудиторію на своїх майбутніх клієнтів.

Перетворіть свій блог у платформу електронної комерції, щоб продавати товари.

Оскільки ви знаєте свій цільовий ринок, ви вже на крок вперед. Ви можете дослідити, як виглядають люди, які читають ваш блог, і тип продуктів та послуг, які ви можете запропонувати, які б їм сподобалися..

Будьте лояльні до своєї аудиторії

Будьте лояльні до своїх наступних та обслуговуйте їх продуктами та послугами, які вони справді потребують.

Перший і найбільш очевидний варіант для монетизація вашого блогу – продавати товари, пов’язані з вашою нішею, будь то декор для дому, кулінарія, техніка, домашні тварини чи інше.

Спочатку подумайте про те, який магазин ви хочете керувати та які продукти чи послуги ви хочете продати, оскільки це інформує, яке рішення для електронної комерції є найкращим варіантом для вас і як ви, нарешті, хочете запустити свій магазин.

Промайструйте навколо своєї ніші і задайте аудиторії запитання про те, які типи продуктів вони хотіли б бачити і чому. Продаж в Інтернеті неймовірно орієнтований на ринок – спирайтеся на знання своїх аудиторій, щоб досягти успіху.

Експериментуйте і подивіться, що працює

Найцікавіше полягає в тому, що ви можете продати майже будь-що – якщо вважати, що це законно, звичайно, і стосується читацького вмісту вашого блогу. (Наприклад, це виглядатиме дещо дивно, якби в блозі з переглядом книг почали розмовляти про продажі ювелірних виробів чи кави).

Використовуйте свою фантазію та намагайтеся проявити винахідливість у пропонуванні нового продукту чи послуги – не орієнтуйтеся лише на «очевидні» речі, які люди можуть отримати з великих торгових сайтів.

 • Виберіть продукт чи послугу, які точно представляють вас та вашу спеціальність – те, чим ви і ваша аудиторія пристрасні. Скористайтеся глибокими експертними знаннями та спеціалізацією щодо поверхових торгів продажу.
 • Що стосується пошуку продуктів, то, можливо, ви купуєте їх у оптового продавця, або ви можете створити власні продукти, якщо це ваша справа. Не дозволяйте нестачі коштів або місця зупинити вас – можете розпочати справу з доставкою крапель про бюджетний бюджет за лічені дні.
 • Варто подивитися, що інші подібні блогери продають в Інтернеті, щоб допомогти вам генерувати ідеї.
 • І не бійтеся експериментувати – спробуйте кілька речей і подивіться, що популярно, а що не допоможе вдосконалити вашу пропозицію товару.

Знайдіть правильне рішення

Вибір правильного рішення електронної комерції є важливим. Ви повинні розглянути, як ви хочете приймати замовлення та отримувати платежі таким чином, який простий і для вас, і для ваших клієнтів.

Ви можете вибрати платформу електронної комерції, яка повністю розроблена за підтримки клієнтів, або ви можете просто додати розширення електронної комерції до свого існуючого веб-сайту, що дозволяє стратегічно розміщувати функції електронного магазину на всьому блозі, не змінюючи його зовнішній вигляд. Ось що Американська асоціація веб-майстрів вважає найкращими платформами для електронної комерції.

Як ви вирішите, подумайте про досвід користувачів кожної платформи та про те, чи зробити процес покупки максимально безпроблемним для ваших клієнтів. Хороший досвід роботи в кінцевому рахунку підвищить ваш коефіцієнт конверсії та лояльність клієнтів.

Покажіть, що ви надійні

Вам потрібно отримати своє клієнти, які вам довіряють – вкладайте час і гроші в якісний контент, дизайн та досвід користувача, щоб люди не поверталися.

 • Якщо ви хочете зробити ваш електронний магазин більш надійним, тоді подумайте про приєднання до Довірені магазини Google програма. Магазини, які постійно забезпечують високий рівень обслуговування клієнтів, отримують значок, який дозволить покупцям знати, що ви перевірені та надійні інтернет-магазини, – і які запропонують їм 1000 доларів довічного захисту.
 • Показуйте сигнали довіри в усьому магазині, особливо біля сторінок оформлення замовлення, щоб допомогти створити довіру та надійність.
 • Майте детальні умови & умови та доставку та повернення інформації на ваш сайт, а також завжди полегшувати зв’язок.

Зробити платежі легко

Пропонування декількох варіантів оплати – хороший спосіб прищепити довіру своїм клієнтам, коли вони приїжджають на перевірку.

Налаштування вашого магазину за допомогою Шлюз платежів PayPal це обов’язково, оскільки це один із найпопулярніших безпечних онлайн-платежів. Він також може надавати корисні функції для покупок для вашого сайту, такі як кнопки “купити зараз” та спрощені варіанти оформлення замовлення.

Поряд з цим, дозвольте своїм клієнтам здійснювати безпечні платежі карткою, що не є PayPal, і переконайтеся, що у вас є функціонал, щоб вони могли легко здійснювати покупки, незалежно від того, яким пристроєм вони користуються..

Налаштуйте технічні речі правильно

Запуск магазину електронної комерції відрізняється від ведення блогу – можливо, вам знадобиться надати веб-сайту загальну технічну модернізацію.

 • Подивіться на свого поточного хостинг-провайдера. Плануєте встановити плагін WooCommerce у своєму блозі WordPress? Можливо, вам знадобиться інвестувати в більш потужне хостинг-рішення WordPress, як WP Engine, щоб ваш сайт не сповільнювався (огляд WPEngine тут).
 • Скануйте URL-адреси свого веб-сайту за допомогою інструмента SEO Кричала жаба викурити будь-які потенційні проблеми індексації.
 • Великий магазин з продуктами, які надходять і не є на складі? Завжди перенаправляйте окремі сторінки товарів на відповідні сторінки категорій, щоб не втратити продажів через дратівливих 404 сторінок.

Ви коли-небудь намагалися перетворити свій блог у магазин електронної комерції? Які уроки ви навчились по дорозі? Повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map