BigCommerce vs. Magento: Яку платформу електронної комерції слід вибрати?

Незважаючи на те, що Bigcommerce та Magento є досить різними, обидва мають чітке переслідування у спільноті Інтернет-магазинів.


Bigcommerce була заснована двома австралійцями як кошик Interspire у 2003 році та перетворена на Bigcommerce у 2009 році. Завдяки 50 000+ торговців сьогодні та 4 мільярди доларів продажів ви можете зробити висновок про їхню популярність у просторі електронної комерції.

BigCommerce проти Magento

Компанія Culver City, штат Каліфорнія, Varian, Inc., розробила Magento в 2008 році. Magento має майже 30% частки ринку серед своїх конкурентів, 150 000+ торговців, включаючи великі імена, і близько 50 мільярдів доларів валового товару, укладеного на кожен рік.

Як серйозний власник магазину, який готовий продавати товари та послуги в Інтернеті, є більше варіантів для створення вашого веб-сайту електронної комерції, ніж будь-коли раніше, і Bigcommerce або Magento, можливо, два, які ви хочете розглянути..

Contents

Основні відмінності між обома платформами

BigCommerce Bigcommerce потрапляє до класу платформ електронної комерції, який пропонує розміщене на основі шаблонів рішення для налаштування та управління веб-сайтом магазину. Він створений для початківців користувачів, які хочуть швидко та легко створити магазин, керувати продуктами та просувати свій бренд. Він пропонує деякі варіанти налаштування. Модель ціноутворення для цього типу платформи базується на щомісячній підписці та обсягах продажів.

Мадженто Magento – це надійна система управління вмістом (CMS), яка дозволяє вам (або вашому досвідченому розробнику) використовувати код відкритого коду для створення сайту. Він створений для досвідчених програмістів або розробників, які хочуть високої гнучкості дизайну. Ви завантажуєте програмне забезпечення безкоштовно і додаєте додатки для створення торгового середовища, або ви можете інвестувати в більш дорогий корпоративний план, розроблений для величезних обсягів продажів.

Для кого рекомендується кожна платформа

BigCommerce Платформа Bigcommerce розроблена для великих підприємств, що продають товари та послуги в Інтернеті. Більшість початківців користувачів можуть дізнатися, як створити і керувати магазином у Bigcommerce.

Мадженто Платформа Magento розроблена для ще більших магазинів електронної комерції, з можливістю масштабування для розміщення будь-якого масштабу бізнесу. Він звертається до досвідчених користувачів з технічними навичками програмування HTML.

Щодо вибору ідеальної платформи слід враховувати деякі фактори: розмір та потенціал зростання вашого бізнесу, рівень вашої кваліфікації, час та зусилля, які ви хочете вкласти в нього, та саму платформу.

У цьому всебічному порівнянні ми розглянемо і Bigcommerce, і Magento з точки зору:

Порівняйте налаштування магазину

Установка та зберігання

Встановлення інтернет-магазину порівняно

Більшість користувачів, які беруть участь у розробці веб-сайту електронної комерції, хочуть отримати досвід, сумісний з їх набором вмінь та результатом, який включає все, що їм потрібно (або їх клієнту потрібно) для успішного продажу рішення. Установка та налаштування для Bigcommerce та Magento відрізняються, але результати створюють однаково надійний інтернет-магазин та позитивний досвід клієнтів.

Починаємо

BigCommerce З цією платформою електронної комерції встановлення не потрібно. Ви підписуєтесь на обліковий запис на веб-сайті Bigcommerce, використовуючи ім’я користувача та новий пароль. Тоді вам буде запропоновано вибрати шаблон для мобільних пристроїв та розпочати створення сайту за допомогою екранного редактора. Вам потрібно буде підписатися на доменне ім’я для вашого веб-сайту або від третьої сторони, або від BigCommerce.

Компанія заявляє на своєму веб-сайті, що вони рекомендують використовувати сторонні компанії, якщо вам потрібно “переадресація або конфіденційність домену в майбутньому”. Веб-хостинг включений у цінові плани Bigcommerce.

Мадженто Ця платформа електронної комерції вимагає, щоб ви підписалися на сторонні сторони для доменного імені та веб-хостингу для початку (eHost, iPage, Web.com тощо), а потім ви можете безкоштовно завантажити програмне забезпечення Magento та встановити його на свій розміщений обліковий запис. У Magento у вас є кілька варіантів мобільних шаблонів, і тоді процес полягає в створенні сайту з нуля (якщо ви не інвестуєте в план підприємства).

Налаштування магазину

Bigcommerce

BigCommerce

 • Простота інтерфейсу. Створений для простоти, інтерфейс Bigcommerce пропонує меню панелі інструментів для налаштування та редагування на екрані магазину, включаючи безліч вбудованих модулів та можливість додатків.
 • Перетягування інструментів. Ця платформа пропонує частковий інтерфейс перетягування.
 • Редагування компонентів (переміщення, зміна розміру та редагування). Редагування сторінок значною мірою базується на обраному вами шаблоні, і багато шаблонів можна редагувати.
 • Архітектура сайту / навігація. Архітектура сайту та параметри навігації знову багато в чому базуються на обраному вами шаблоні Bigcommerce.
 • Доступ до HTML / CSS-коду. У вас обмежений доступ до HTML / CSS-коду для певних налаштувань.

Мадженто

Мадженто

 • Простота інтерфейсу. Magento не входить до класу легких платформ електронної комерції, якщо тільки ви не є розробником.
 • Перетягування інструментів. Magento – це не редактор перетягування, а скоріше програма на основі коду, де ви можете розміщувати вміст та елементи на аркушах стилів.
 • Редагування компонентів (переміщення, зміна розміру та редагування). Редагування компонентів здійснюється за допомогою інформаційної панелі та / або коду.
 • Архітектура сайту / навігація. Хоча макет сайту та навігація можуть базуватися на шаблоні в Magento, вони можуть змінюватися за допомогою коду.
 • Доступ до HTML / CSS-коду. Magento – це платформа на основі коду з відкритим кодом HTML / CSS.

Інтеграція з eBay та Amazon

BigCommerce За допомогою цієї платформи ви отримуєте вбудований плагін для eBay. Магазин додатків Bigcommerce пропонує десятки торгових каналів. Для інтеграції з Amazon вам потрібно вибрати сторонній продукт, наприклад, Connector for Bigcommerce, ChannelUnity або SolidCommerce. Розраховуйте оплатити будь-який із цих додаткових додатків.

Мадженто Свого часу Magento був власником eBay, тому ця інтеграція доступна, або ви можете відвідати Magento Marketplace, щоб вибрати один із сотень інших торгових каналів, включаючи Amazon. Обмежень немає, крім витрат і потреби в програмуванні.

Мовна підтримка

BigCommerce На цій платформі ви можете зробити свій магазин багатомовним за допомогою програми під назвою Transifex Live разом із фрагментом JavaScript. Цей процес може зажадати деяких додаткових досліджень. Ви також можете додати параметри мови, як-от Google Translate.

Мадженто Ця програма завантажується з деякими мовними варіантами, і ви можете додати деякі мовні інструменти для підтримки декількох магазинів та багатьох мов. Для цього завдання знадобиться кілька кроків і деякий код.

Резервні копії та експорт сайтів

BigCommerce Якщо вам потрібно експортувати продукцію, Bigcommerce пропонує “швидкий імпорт / експорт товару” на всіх цінових планах разом із регулярними резервними копіями. Що стосується експорту цілого сайту, існують неоднозначні огляди, оскільки ці типи платформ електронної комерції не призначені для цього.

Мадженто Оскільки ця система управління вмістом (CMS) використовує відкритий код, ви маєте надзвичайну гнучкість експортувати дані практично будь-де з будь-якою метою. Ви повинні знати, як це зробити або розібратися. Magento підтримує вбудований інструмент резервного копіювання системи для налаштування.

Думка про встановлення та налаштування

Початок роботи на будь-якій з цих платформ електронної комерції – це легка частина. Bigcommerce вже на розміщеній платформі, тому все, що вам потрібно – це рахунок. Magento вимагає завантаження та встановлення, оскільки ви розміщуєте його на своєму сервері.

Обидві платформи обробляють інтеграцію додатків і каналів, багатомовні опції з деякою доданою конфігурацією, резервного копіювання та експорту до певної міри. Якщо ви хочете майстра налаштування, який підкаже вам інтуїтивно зрозумілі поля для налаштування магазину, вам буде легше провести час у Bigcommerce.

Налаштування магазину більше стосується Magento, якщо вам потрібна повна функціональність і можливість налаштувати код. Bigcommerce підходить для малого та великого продажу, тоді як Magento – це фантастичне рішення для великої електронної комерції.

Порівняйте простоту використання

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Порівняння простоти використання цих двох найефективніших платформ електронної комерції має багато спільного з вашим рівнем кваліфікації. Ми в першу чергу думаємо про простоту використання щодо початку роботи, створення магазину, додавання продуктів, маркетингу та SEO та збереження сайту на тривалий термін.

BigCommerce Початківці та користувачі середнього рівня добре справляться з Bigcommerce і вважатимуть це досить складним. Bigcommerce пропонує корисні шаблони, підручник, підказки та напівінтерактивний інтерфейс та панель управління, які допоможуть вам створити магазин.

Розділ управління продуктами розділений на зручні вкладки. Чим більше у вас технічних навичок, тим краще. Якщо ви можете керувати ним, у вас є деякий доступ до HTML для індивідуального пошиття. Зміни веб-сайтів не легко виконувати на мобільному пристрої. Існує безліч ресурсів підтримки, включаючи навчальні посібники, і обслуговування клієнтів є відмінною платою. Bigcommerce відносно простий для нових та проміжних користувачів.

Мадженто Програмісти та досвідчені користувачі знайдуть Magento керованим і дещо простим у використанні. Початківці не будуть. Після завантаження програмного забезпечення Magento потрібен певний час і зусилля, щоб створити весь магазин за допомогою сторінки конфігурації, виходячи з ваших можливостей. Ви повинні мати змогу створювати та змінювати код HTML / CSS, і це потребує часу, щоб зрозуміти меню, параметри та шари та де знайти потрібні налаштування..

Magento пропонує більш високий ступінь налаштування дизайну та необмежену кількість продажів із здоровенною кривою навчання. Постійне технічне обслуговування вимагає і технічних знань, але є хороша мережа підтримки. Magento – це помірний до складного, створений для програмістів і розробників.

Думка про простоту використання

Простота використання залежить від рівня досвіду, який ви приносите проекту. Bigcommerce призначений для простішого використання інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі та онлайн-довідки. Magento – це вдосконалена мрія кодера, яка пропонує варіанти побудови магазину з нуля та налаштування його під потрібні технічні характеристики.

Порівняйте доступні варіанти дизайну та налаштування

Веб-дизайн та налаштування

Дизайн та налаштування порівняно

Можливість розробки та подальшого налаштування вашого веб-сайту є обов’язковою умовою для великого обсягу мерчандайзерів.

Ви вперше користувач, який намагатиметься вивчити інструменти по дорозі, або ви технічно кмітливий дизайнер? Ви наймаєте дизайнера? Деякі обмеження мають форму ваших можливостей, вартості та того, що дозволяє вам платформа. Порівняємо варіанти веб-дизайну та налаштування на цих двох платформах:

Шаблони веб-сайтів

BigCommerce Ви зможете вибрати з 42 шаблонів тем, з яких 16 безкоштовні. Для електронної комерції вам потрібно вибрати тему, що реагує на мобільний телефон, яка адаптується до будь-якого пристрою. Ви заплатите більше за кращі шаблони Bigcommerce (між 129-250 доларами), але вони більше підходять для продажу і пропонуються в різних кольорах і стилях, щоб вони відповідали вашому бренду. Шаблони не такі сучасні, як хотіли б деякі користувачі.

Мадженто Створіть тему шаблону, знайдіть тему, якою ви поділилися на тематичному ринку Magento, або придбайте її у третьої сторони. Розраховуйте заплатити від 50 до 100 доларів.

При такій кількості варіантів захисту шаблону немає обмежень щодо кольорів та стилів, якщо ви достатньо кваліфіковані, щоб змінити код. У магазині Magento Connect або на ThemeForest також є кілька попередньо розроблених варіантів. Magento надає деякі правила шаблону на своєму веб-сайті, які ви не хочете ігнорувати.

Настроювання дизайну

BigCommerce Вам сподобається інформаційна панель та екранний довідковий текст для налаштування сторінок магазину. Майстер запропонує вам ознайомитись із особливостями дизайну та елементами сторінки. Лише конкретні шаблони Bigcommerce пропонують налаштування, і вам доведеться витратити деякий час, щоб знайти потрібні елементи сторінки. У вас є деякий доступ до HTML / CSS-коду для користувацького дизайну, і ви можете персоналізувати свої сторінки, щоб включити ваш брендинг.

Мадженто Не рекомендуйте майстра для розробки вашого веб-сайту, але Magento використовує інформаційну панель. Теми та сторінки повністю настроюються, але ви повинні знати щось або дві про те, як використовувати меню панелі інструментів, щоб налаштувати та персоналізувати вміст. Що ви можете зробити, якщо ви вибрали тему, яку можна редагувати, і дотримуєтесь деяких правил на основі коду, немає кінця.

Послуги дизайну на замовлення

BigCommerce Ця платформа призначена для створення вашого веб-сайту електронної комерції з керівництвом екранних та веб-ресурсів підтримки. Bigcommerce не є дизайнерською фірмою, де веб-сайт створений саме для вас, але план на рівні підприємств більш високої ціни постачається з додатковим рівнем підтримки.

Мадженто Magento – це платформа електронної комерції, створена для створення вашого веб-сайту з нуля або отримання допомоги від веб-розробника. Інтернет-спільнота підтримки є досить розгалуженою, але потрібен час, щоб знайти статті, відео та публікації, які допоможуть вам пройти процес. Magento, ймовірно, буде технічним завданням для не розробників.

Думка про веб-дизайн та налаштування

Обидві ці популярні платформи електронної комерції пропонують широкий спектр варіантів веб-дизайну та налаштування, включаючи мобільні шаблони та доступ до HTML / CSS-коду, але спосіб керування вашими сторінками – це різниця між легким та розширеним..
Кодування HTML / CSS необов’язково для Bigcommerce, але необхідне в Magento. Для власників менших підприємств у Bigcommerce ви знайдете безліч гнучких параметрів налаштування для продажу середнього та високого рівня.

Якщо вам потрібна електронна комерція підприємства з очікуванням мільярдів продажів, вам потрібно буде можливість всіляко налаштувати Magento.

Якщо у вас є досвід дизайну або ви можете отримати допомогу від розробника, Magento створений для зростання, масштабованості та успіху. Обидві – це дивовижні платформи з великою кількістю ресурсів, які допоможуть вам на шляху.

Порівняйте функції оплати та оплати

Основні можливості оформлення замовлення, оплати та доставки

Оплата програм, платежі та доставка

Коли ви розпочинаєте свій бізнес, залучаєте потенційні клієнти та просуваєте свій бренд, досвід клієнтів дуже багато означає. Безкоштовні функції покупки, оплати та доставки – необхідні як мінімум. Будь-яка з цих платформ може виконати роботу, але налаштування, управління магазинами та інтеграція додатків абсолютно різні:

Обробка платежів

BigCommerce Ця платформа пропонує те, що вони називають попередньо інтегрованими варіантами оплати, які включають PayPal, Square та Stripe, із спеціальними тарифами на платні плани. Крім того, ви можете додати плагіни для інших шлюзів платежів, але стягується плата залежно від вибраних вами операторів. Під час використання стандартних вбудованих операторів Bigcommerce за замовчуванням існують знижки за трансакції.

Мадженто Відвідайте ринок Magento, щоб вибрати кілька десятків безкоштовних або платних рішень для шлюзу (або розширень). Багато з цих додатків мають рейтинг і містять показник популярності для вашого огляду. Безкоштовні рішення щодо оплати включають Skrill (з 20+ способами оплати), розширення WorldPay, ePay тощо.

Плагіни та AddOns для кошика для кошика

BigCommerce Ви отримаєте досить солідні функції кошика з розміщеним рішенням Bigcommerce та шаблонами за замовчуванням, що дозволяє заощадити на завантаження програм та плагінів. Ви отримуєте знижки від клієнтів, звітну підтримку, варіанти оплати тощо.

Плагіни та доповнення також є опцією, і багато з них є безкоштовними. Єдина проблема полягає в тому, що вам потрібно шукати магазин додатків Bigcommerce за категоріями, і це може зайняти деякий час, щоб знайти те, що ви шукаєте.

Мадженто Виберіть із сотень тем розробників, розширень, плагінів та додатків для кошиків на ринку Magento. Вони включають завантаження на ваш розміщений сайт для додаткових витрат і зазвичай передбачають деяке кодування. Створіть кошик для покупок, який відповідає вашому бізнесу та знайдіть все необхідне: роздрібні рішення, правила цін, інструменти доставки, акції, діагностика та інше.

Порядок та управління запасами

BigCommerce Виберіть із великої кількості вбудованих параметрів управління запасами на екрані Продукт, вкладка Інвентар. Відстежуйте запаси, оновлюйте рівні запасів та запускайте звіти. У вас є кілька параметрів налаштування. Ви також можете додавати додатки для управління замовленнями та запасами, такі як Salesforce, ReadyToShip, MinMax Ліміти замовлень та багато іншого з магазину додатків Bigcommerce за відносно низькою ціною..

Мадженто На ринку Magento представлені десятки альтернативних варіантів управління замовленнями, а деякі – безкоштовні. Ці розширення включають MagPleasure, ShippingEasy, Amasty та багато іншого. Ви можете вбудовувати програми ERP, щоб допомогти вам у придбанні, інвентарі та логістиці або перевірити стан продукту в режимі реального часу.

Покинуті візки

BigCommerce Будучи комірником, ви знайдете занедбані дані кошика, дуже потрібний інструмент для досягнення потенційних клієнтів та спонукання їх переглянути ваш сайт. Дані про залишення кошика містяться у всіх трьох планах ціноутворення верхнього рівня Bigcommerce. Використовуйте занедбану заставку кошика для автоматизації сповіщень та включення купонів клієнтів у кілька відповідей на електронну пошту. Ви також можете платити за пов’язані програми.

Мадженто У вас буде безліч варіантів для отримання даних про залишення кошика, і ви можете додати плагіни за потребою для розширеного звітування. Ринок Magento пропонує цінні інструменти для відмови від кошика для відстеження та звітування даних клієнтів та автоматизації відповідей клієнтів. Існують безкоштовні або платні варіанти, серед яких можна включити сповіщення про покинутий кошик, мої покинуті кошики, роздрібні рішення Listrak та багато іншого.

Сертифікація платіжних карток (PCI)

BigCommerce Як і інші платформи електронної комерції цього класу, Bigcommerce сумісний з PCI – це означає, що вони відповідають вимогам щодо безпечної обробки кредитних карт, що їх розміщено на сторінці центру підтримки. Дані клієнта не зберігаються та не передаються.

Мадженто Відповідність PCI Magento покладається на інтегровані оператори платежів двома різними методами: Direct Post і Hosted, обидва проходять через шлюз платежів. Дані зберігаються за межами сервера Magento, щоб інформація про клієнтів не зберігалася та не передавалася. Існує також багато додатків для підтримки відповідності PCI.

Податкові та транспортні калькулятори

BigCommerce Під диспетчером доставки на панелі керування є котирування доставки в режимі реального часу на різні способи доставки, включаючи FedEx, UPS та міжнародні компанії. Bigcommerce пропонує інклюзивні податкові налаштування, і ви отримуєте податкові звіти та інші пов’язані функції. Зручні відео описують, як налаштувати ці функції.

Мадженто Автоматизований податок і доставку можна досягти за допомогою одного з багатьох доповнень на ринку Magento, і тоді ви можете налаштувати їх для кошика покупців. Виберіть із додатків, які сподобалися SwipeZoom Global Payments and Shipping, Premius Simple Shipping та багато іншого.

Відстеження відвантаження

BigCommerce Розраховуйте на відстеження стандартних відправлень у Налаштуваннях замовлення, Параметри замовлення в Bigcommerce. Серед інших налаштувань є 12 сповіщень електронною поштою клієнтів, які можна вибрати на основі різних статусів замовлень. Потім використовуйте Bigcommerce Analytics для звітування про замовлення.

Мадженто Ця платформа інтегрує багато додатків, щоб запропонувати відстеження замовлень та відвантажень. На ринку Magento шукайте відстеження відвантажень та шукайте безкоштовні та високопоставлені безкоштовні варіанти, такі як Packpin, Статус замовлення & Відстеження доставки Plumrocket, AfterShip та багато іншого. Є безліч платних варіантів з більшою кількістю функцій.

POS-можливості

BigCommerce Ви можете дещо покластися на вбудовану систему продажу (POS), яка інтегрується з Square, PayPal та Stripe, або ви можете встановити інші додатки. Bigcommerce вимагає облікового запису з оператором для синхронізації товарних запасів між платформою та оператором.

Мадженто Ви вибираєте розширення POS для Magento, такого як точка продажу (POS) або myPOS Virtual, і ви можете налаштувати їх для отримання результатів. Також є багато платних варіантів, але деякі – дорогі. Ці додатки часто завантажуються додатковими інструментами управління POS, аналізом продажів та можливостями звітування.

Думка про функції оформлення замовлення, оплати та доставки

Ви знайдете обидві платформи для надійних функцій електронної комерції. У Bigcommerce процес буде більш інтуїтивно зрозумілим, але все ще потрібен час для вивчення та налаштування. На Magento плануйте витратити деякий час на завантаження потрібних програм.

Не існує обмеження в кількості доповнень і плагінів, які ви можете придбати, особливо в Magento. Bigcommerce виходить з коробки з багатьма плагінами, але Magento дасть вам ще більше варіантів, і ви можете налаштувати їх.

Вирішальним фактором може бути продаж, який ви очікуєте для свого бізнесу. Для продажів середнього та великого розміру Bigcommerce є легким та повнофункціональним. Magento може бути бажаним для великої електронної комерції в довгостроковій перспективі.

Порівняйте маркетингові характеристики

Особливості маркетингу

Цифровий маркетинг

Особливості маркетингу та прогнозування вашого інтернет-магазину є більш критичними та досяжними, ніж будь-коли раніше. Якщо врахувати потужність соціальних медіа, блогів, просування клієнтів та аналітики, можливість досягнення своїх потенційних клієнтів майже впевнена. Подивимось, наскільки ці дві платформи протистоять одна одній:

SEO

BigCommerce Цей продукт отримує чудові відгуки про вбудовані інструменти та додатки для SEO, які допомагають досягти потенційних клієнтів. Хоча ви можете оптимізувати свій вміст за допомогою посібника з SEO для Bigcommerce, є варіанти для зміни метаданих, пошукових посилань, сторінок продуктів, описів зображень тощо. Ви можете заплатити більше за функцію HTTPS за підвищення довіри покупців / SEO в плані Bigcommerce Pro.

Мадженто Ця платформа дозволяє більше контролювати SEO, якщо у вас є технічний досвід. Завантажуйте безкоштовні або платні додатки з Magento Marketplace, такі як CreareSEO, багатошаровий навігаційний SEO або категорія URL-адреси БЕЗКОШТОВНО, а потім змініть код, щоб збільшити результати пошуку. Ви зможете редагувати метадані з панелі адміністратора, і Magento зможе інтегруватися з вашим блогом WordPress для отримання додаткових переваг SEO.

Ведення блогів

BigCommerce Ви отримаєте цілу сторінку блогу з будь-яким із цінових планів Bigcommerce. Блог за замовчуванням не великий, але ви можете відвідати магазин додатків Bigcommerce та вибрати для себе більш присвячену платформу для ведення блогів. Blogger або WordPress включає безліч налаштувань, підтримку декількох мов та автоматичні функції для залучення трафіку.

Мадженто Розширення блогу Magento дозволить вам налаштувати та спілкуватися на саморобній сторінці блогу. Поки немає блогу із завантаженням Magento, на ринку Magento є багато варіантів.

Блог є важливою частиною контент-маркетингу. Блог Magento – Community Edition – це безкоштовне розширення, або ви можете завантажити його. Розглянемо безкоштовний блог Краще. Ви також можете інтегруватися з блогом високого класу WordPress, але розраховуйте заплатити більше.

Вбудовані параметри просування

BigCommerce Скористайтеся акціонерними акціями компанії Bigcommerce, включаючи коди купонів, знижки, оптові ціни та інші угоди. Bigcommerce пропонує деякі варіанти в меню Маркетинг для підтримки лояльності клієнтів. Якщо ви не знайдете все необхідне, магазин додатків оснащений сотнями безкоштовних або платних опцій, таких як бар просування, філія, Upsell та десятки інших.

Мадженто Ви не знайдете вбудовані акції, але Magento Marketplace включає кожну акцію, необхідну для створення лояльності клієнтів. Знайдіть купони, пропозиції та знижки за допомогою розширення Magento Multi Coupons серед багатьох інших.

Краса в Magento полягає в тому, що ви можете отримати доступ до панелі адміністратора і встановити правила того, як ви хочете, щоб ваші акції працювали. Є сотні розширень для кожного типу подарунків, купонів, угод, реклами, роздачі тощо. Розглянемо ці безкоштовні програми: Соціальні акції, NextPromote та Акція реєстрації, щоб назвати декілька.

Статистика сайтів та Analytics

BigCommerce Усі плани ціноутворення в Bigcommerce включають аналітику та статистику, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес, або ви можете додати зовнішній інструмент аналізу. Bigcommerce покладається на Jirafe для внутрішніх інструментів звітності, статистики відвідувачів, тенденцій замовлень та даних маркетингової стратегії. Якщо вас не влаштовує, відвідайте магазин додатків та завантажте Google Analytics, один із найпопулярніших інструментів на ринку.

Мадженто Інструмент адміністратора на інформаційній панелі Magento включає в себе додавання Google Analytics, або ви можете ознайомитись з Magento Marketplace, щоб вибрати вибір програми аналітики, багато з яких безкоштовні. Вам знадобляться інструменти для відстеження електронної комерції, виявлення тенденцій закупівлі клієнтів, перегляду транзакцій та доходів, управління спілкуванням з клієнтами тощо.

Думка про особливості маркетингу

Оскільки ці важливі аспекти електронної комерції, обидві ці платформи пропонують усі варіанти продуктивного маркетингу та прогнозування. Це одна з особливостей, яку мають запропонувати ці платформи, щоб бізнес міг бути конкурентоспроможним.

Відмінності між цими платформами щодо маркетингу знову зводяться до “простого та інтуїтивного” або “прогресивного та всебічного”. Якщо ви хочете створити швидкий і простий магазин, вам сподобається вбудована функціональність Bigcommerce. Якщо ви хочете контролювати кожну функцію і маєте здібності програмування, Magento є більш налаштованим.

Порівняйте плани та ціни

Порівняйте плани & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Ціноутворення між Bigcommerce та Magento не є точно порівнянним. За допомогою Bigcommerce ви вибираєте із структурованих планів ціноутворення, які визначають отримані функції. У Magento ви завантажуєте програмне забезпечення безкоштовно і розробляєте свій веб-сайт за допомогою витратних надбудов і плагінів, або ви можете вибрати додатковий план електронної комерції за значних витрат.

Чим більший ваш бізнес, тим більше шансів заплатити за різні функції на будь-якій платформі.

Витрати на налаштування

BigCommerce Ви починаєте з одного з чотирьох планів справедливих цін, що тарифікуються щомісяця. Ці плани ґрунтуються на продажах на рік. Якщо ви вирішите платити щорічно, ви можете заощадити 10%. Розраховуйте сплатити сторонні збори за платіжні шлюзи, торгові канали, доменні імена тощо. Шлюзи за замовчуванням Bigcommerce беруть 2,9% плюс 30 центів за транзакцію за найнижчо оплаченим планом, за деякої економії витрат.

Мадженто Ви вирішили завантажити Magento безкоштовно і оплатити додатки та плагіни. Розраховуйте сплатити сторонні збори для операторів платежів, інших каналів покупок, стороннього доменного імені та хостингу. Ви можете заплатити за рішення електронної комерції Enterprise Magento за велику щорічну плату.

Щомісячні плани ціноутворення

Bigcommerce

Bigcommerce

Стандартний. Отримуйте всі необхідні комплектуючі, що продаються, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість продуктів до 50 тис. Доларів США в рік. 29,95 дол. / Міс

Плюс. Отримуйте функції стандартного плану, залишену інформацію про кошики та групи клієнтів / правила ціноутворення до 125 тис. Доларів продажів на рік. $ 79,95 / міс

Про. Отримуйте функції плану Plus, SEO, моніторинг шахрайства та Google магазини до 3 тис. Замовлень на рік. 199,95 дол. / Год

Підприємство. Зверніться до компанії, щоб визначити ціни на користувальницький набір функцій та 1 мільйон доларів або більше продажів на рік.

Мадженто

Мадженто

Спільнота (CE). Завантажте та встановіть Magento та кодуйте свій власний маленький або середній веб-сайт електронної комерції. Безкоштовно завантажити.

Підприємство (EE). Масштабне всеосяжне рішення електронної комерції для серйозних рітейлерів, які очікують мільйонних продажів. $ 18 000 / рік

Безкоштовні випробування

BigCommerce Ви можете зареєструватися на 15-денну безкоштовну пробну версію, не вимагаючи кредитної картки, і випробувати її.

Мадженто Жодна безкоштовна пробна версія не пропонується, оскільки завантаження Magento безкоштовне.

Поточні витрати

BigCommerce Плата за доменні імена майже завжди триває. Плата за розміщення закладена в цінові плани. Перевізники шлюзових каналів та торгові канали надають поточні платежі на основі продажів товарів, або ви можете заощадити деякі на шлюзах платежів Bigcommerce за замовчуванням..

Мадженто Доменне ім’я та плата за хостинг майже завжди тривають. Як і у випадку з операторами шлюзу та торговими каналами, розраховуйте платити постійні збори, виходячи з продажу продукції.

Основні відмінності плану ціноутворення, які слід шукати

BigCommerce Ця платформа пропонує плани ціноутворення на основі доларів продажів у планах ціноутворення першого, другого та четвертого рівнів. План третього рівня базується на кількості розміщених замовлень (відповідно до таблиці цін на веб-сайті). Зважаючи на просте налаштування, набори функцій та вбудовані модулі, щомісячна ціна Bigcommerce цілком розумна.

Мадженто Ця платформа пропонує можливість налаштувати і продати майже безкоштовно, якщо у вас є набір навичок для створення сайту. Ви все ще повинні інтегрувати торгові додатки та плагіни для продажу, і ці коштують окремо. Якщо ви інвестуєте в план електронної комерції Enterprise, ціна висока, але ви отримуєте те, що вам потрібно для масштабного продажу.

Думка щодо планів ціноутворення

Обрана вами платформа електронної комерції повинна відповідати потребам вашого бізнесу та довгостроковим цілям. Як запуск, ви можете захотіти масштабоване рішення, яке починається з низькою вартістю, і ви можете інвестувати більше, як потрібно.

Обидві ці платформи пропонують таку гнучкість, але дуже різними способами. Щодо ціноутворення, ваше рішення на платформі електронної комерції середнього рівня зводиться до двох: нехай Bigcommerce керує вами в налаштуваннях вашого магазину, вкладайте кошти в додатки, якщо вони вам потрібні, і сплачуйте щомісячну плату або будуйте самі безкоштовно з витратами на додатки разом з кривою навчання в Магенто.

Порівняння підтримки клієнтів

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Підтримка користувачів значно відрізняється для цих двох платформ електронної комерції, оскільки вони перебувають у власних класах.

На платформі електронної комерції з власною власністю значна частина підтримки здебільшого вбудована в платформу. Ви отримуєте зручні покрокові майстри, допомогу в редакторі та екранний діалог.

З власною влаштованою платформою для побудови самостійно виникає більше проблем. І Bigcommerce, і Magento мають відмінні варіанти підтримки користувачів. Ось деякі відмінності:

BigCommerce Ви виберете з широкого набору корисних ресурсів, включаючи навчальні відеоролики на веб-сайті та підтримку прямого телефону. Портал підтримки включає електронну пошту, чат в реальному часі та телефон. В університеті Bigcommerce користувачі люблять навчальні відеозаписи на багато тем. План Enterprise постачається з консультаційною командою та додатковою підтримкою.

Мадженто На цій безкоштовній платформі ви не маєте підтримки телефону в реальному часі, але існують різні рівні підтримки. В Інтернеті є форуми клієнтів, деяка документація та сотні відео YouTube. Підключіться до цінової Enterprise Edition для додаткової підтримки.

Думка про підтримку клієнтів

Інтернет-мережа підтримки є досить розгалуженою як для Bigcommerce, так і для Magento. Використовуйте їх веб-сайти або Google майже нічого. Коли ви платите за їхні плани, ви отримуєте розширені варіанти підтримки. Інтернет-ресурси однаково корисні. Вам потрібно терпіння та час, щоб усе розібратися, знайти тему, яка вам потрібна допомога, а потім зрозуміти, як її застосувати.

Порівняння підтримки клієнтів

Відгуки користувачів

Позитивні відгуки

BigCommerce Що найбільше подобається користувачам у Bigcommerce – це вбудовані функції SEO, онлайн-відео, форум підтримки веб-сайтів, параметр оформлення на одній сторінці та простота використання для налаштування та керування магазином електронної комерції. Інші позитиви включають маркетинг, контроль HTML / CSS, продаж мобільних пристроїв, сумісність із зовнішніми програмами та варіанти варіацій товару.

Нові користувачі вважають, що Bigcommerce є досить інтуїтивно зрозумілим, і досвід шопінгу також високий. Bigcommerce (як і конкуренція, платформа Shopify) отримує загальний рейтинг від 4 до п’яти зірок у своєму класі. Bigcommerce – популярна платформа електронної комерції, яка порівняно легко для початківців користувачів.

Мадженто Технічна спільнота користувачів любить можливості Magento для розширеного налаштування за допомогою безкоштовного програмного забезпечення з відкритим кодом. Ринок Magento є дивовижним для пошуку та рейтингу програм, які завантажуються, і існує безліч безкоштовних варіантів. Користувачам подобаються параметри SEO, кілька сайтів та параметри налаштування домену та допомога в налаштуванні численних мов.

Інші позитивні фактори включають коефіцієнт масштабованості. Просунуті користувачі вважають цю CMS плюсом для створення веб-сайту електронної комерції та загальної кількості від 3 до п’яти зірок. Magento – це високопоставлена ​​платформа, що розміщена на власних пристроях, і вимагає досвіду програмування, ідеально підходить для розширених налаштувань у складному магазині.

Негативні відгуки

BigCommerce Хоча Bigcommerce пропонує майже все, що вам потрібно в магазині, користувачі скаржаться на відсутність живої підтримки клієнтів і знаходять вирішення своїх проблем. Шаблони не такі сучасні та привабливі, як деякі інші платформи, такі як Shopify. Налаштування трохи заплутано для початківців, і шаблони не такі гнучкі, як хотіли б користувачі з точки зору редагування.

Хоча деякі користувачі вважають кодування HTML / CSS позитивним, це також є негативним для некодерів та початкових користувачів. Багатомовні варіанти вимагають певної роботи. Немає поля пошуку для пошуку конкретних програм або предметів у магазині додатків Bigcommerce (наприклад, ви потрапляєте на ринок Magento).

Мадженто Початківці, які не мають досвіду програмування, скаржаться на Magento, але це не платформа для початківців. Користувачі повідомили про повільніші часи завантаження, а деякі не очікували платити за поточний хостинг, доменні імена та плату за шлюз.

Безкоштовно не було абсолютно безкоштовно після всіх доповнень та додатків для створення успішного сайту. Їм було неприємно працювати, не маючи підтримки. У спільноті користувачів було певне занепокоєння, що Magento повинен покладатися на сторонні шлюзи для дотримання PCI. Magento вимагає більше часу і сил для створення.

Висновок щодо порівняння

Яка платформа підходить саме вам: BigCommerce або Magento?

Вибір найкращої платформи

Порівняння між Bigcommerce та Magento цікаве тим, що ці дві платформи не належать до одного класу. Однак результати можуть бути однаковими.

Причини вибору однієї платформи над іншою

Причина вибору між цими двома популярними платформами електронної комерції має бути зрозумілою, якщо ви читали це далеко.

Bigcommerce – це організована, керована простою в управлінні платформа електронної комерції, призначена для малого та великого бізнесу, маючи на увазі початківців. Magento – це платформа електронної комерції, створена власноруч, створена для великих корпорацій, маючи на увазі розробників..

Моделі ціноутворення абсолютно різні, але обидві пропонують альтернативи низької та високої ціни та масштабованість. Отримайте магазин з усім необхідним для продажу своїх товарів та послуг, але вирішіть, скільки часу, сил та грошей ви хочете присвятити..

Це порівняння повинно зробити ваше рішення досить чітким на основі потреб вашого бізнесу, наборів навичок та бажання створити свій сайт, а не знайти розробника, щоб зробити це за вас. Розмір вашого магазину та очікуваний ріст також можуть зіграти свою роль.

Bigcommerce пропонує людям можливість швидко створити магазин і продати продукцію в Інтернеті. Якщо у вас є знання чи ресурси, які допоможуть вам, Magento не обмежений.

Ми хочемо почути вашу думку. Якщо у вас є особистий досвід або питання щодо Bigcommerce або Magento, опублікуйте їх. Коли ці платформи змінюються і вдосконалюються, змінюються і наші погляди.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map