7 порад щодо вдосконалення стратегії електронної комерції

Інтернет змінює спосіб покупки нових речей. Часи цегельних і мінометних магазинів, здається, майже відійшли в минуле. Сьогодні люди можуть офіційно купувати все, що завгодно, від продуктів до медичного лікування. Оскільки в Інтернеті з’являється так багато підприємств, починати з веб-сайту електронної комерції важче, ніж будь-коли.


Незалежно від того, перетворюєте ваш блог на веб-сайт електронної комерції чи ви починаєте з нуля, вам це потрібно побачити. В Інтернеті багато шуму. Середній користувач Інтернету бачить так багато доданків, просто прокручуючи Facebook. Як вас помічають з такою великою конкуренцією? Ці 7 порад щодо вдосконалення стратегії електронної комерції пояснять, як саме зрозуміти, як ваш веб-сайт сприймається потрібною аудиторією.

Варіанти вдосконалення стратегії електронної комерції

1. Знай свою аудиторію

Якщо ви не знаєте, з ким розмовляєте, як дізнаєтесь, чи хтось слухає? Перший ключ до вдосконалення стратегії електронної комерції означає пізнання своєї аудиторії. Недостатньо грубо здогадатися про вік та інтереси вашої аудиторії. Якщо ви хочете по-справжньому зрозуміти свою аудиторію, вам потрібно знати їх на інтимному рівні.

Копайте глибше, думаючи про свою ідеальну аудиторію. Представляйте ідеального клієнта окремою людиною замість групи. Хто він чи вона? Де він чи вона купує магазин? Які його звички? Розбийте різні аспекти життя, ідеї та звички покупця вашого ідеального клієнта. Як тільки ви зрозумієте свого ідеального клієнта на цьому рівні, ви можете створити стратегію, розроблену саме для них.

2. Тестова придатність

Ваш веб-сайт електронної комерції повинен мати можливість конкурувати з іншими веб-сайтами з великими іменами. Що заважає людям вибирати бренд типу Amazon над вашим? Вам потрібен простий веб-сайт для типових покупців. Перевіряючи зручність використання, ви не можете думати про власника веб-сайту, ви повинні думати як покупець. Що б ваш ідеальний клієнт шукав? Яку інформацію вони хочуть знати? Чи правильно все відображається на різних розмірах екрана? Як щодо мобільних пристроїв?

Повиньте регулярно тестувати юзабіліті. Блог маркетингу Кісметрія побачив, що майже половина користувачів мобільних пристроїв очікують завантаження веб-сайтів за дві секунди або менше! Якщо ваш веб-сайт не працює швидко, ви втратите користувачів. Те саме стосується пошкоджених посилань чи сторінок. Якщо щось не працює, користувачі не будуть триматися, поки це не виправлено.

3. Легкі платежі

Люди приймають емоційні рішення щодо покупки. Вони діють швидко, і вони можуть купувати речі, перш ніж логіка їх наздожене. Це хороша новина для підприємств електронної комерції, які можуть пришвидшити процес оформлення каси. Якщо клієнт не в змозі швидко оплатити свій кошик, він може втратити інтерес. Щоб клієнти спростили безпечну передачу інформації про кредитні картки, пропонуйте різні варіанти оплати. Для отримання додаткової допомоги читайте цей посібник від ExpertSure для налаштування торгових рахунків.

4. Включити огляди

Люди довіряють іншим людям. Чудовий спосіб покращити веб-сайт електронної комерції – це полегшити читання та залишити відгуки про товари та вашу компанію. Більшість людей легко довіряють покупці від Amazon просто тому, що так багато інших людей використовують Amazon. Оскільки люди купують речі в Інтернеті, які фізично не можуть побачити особисто, вам потрібно допомогти їм почувати себе захищеними у виборі. Ніщо не відлякує людей від веб-сайту електронної комерції швидше, ніж відсутність оглядів!

Ви не тільки повинні полегшити клієнтам читати відгуки, але й слід заохочувати клієнтів залишати відгуки після покупки. Це можна зробити за допомогою соціальних медіа чи електронних листів. Якщо ви приймаєте відгуки, будьте готові вийти зі свого шляху, щоб виправити негативні ситуації. Негативні електронні листи можуть вбити вашу репутацію бізнесу, тому робіть усе можливе, щоб мати позитивну взаємодію з клієнтами.

5. Обслуговування клієнтів

Хоча Інтернет повинен підключати людей, здається, що стін більше, ніж будь-коли. Веб-сайти електронної комерції іноді читають як робототехнічні, і саме тому власникам бізнесу потрібно орієнтуватися на власну людськість. Обслуговування клієнтів – це спосіб пробити цю робототехнічну форму і показати, що за веб-сайтом стоїть людина в реальному житті.

Обслуговування клієнтів може змінити різницю між покупкою або втратою. Коли люди почувають почуте, вони з більшою ймовірністю рекомендують бізнес. Зендеск, одна з провідних платформ обслуговування клієнтів, говорить, що 85% людей готові платити більше за великий досвід обслуговування клієнтів. Це достатньо підстав, щоб зробити його пріоритетним!

6. Соціальні медіа

Мало мати лише веб-сайт електронної комерції. Якщо ви хочете бути конкурентоспроможними сьогодні, вам потрібно бути активним у соціальних медіа. Соціальні медіа дають вам ще один шанс взаємодіяти з клієнтами та вибудовувати стосунки. Опублікувавши в соціальних мережах, намагайтеся підтримувати свій тон розмовним та корисним. Уникайте звучання як продавця. Ніхто не любить відчувати себе так, ніби хтось читає їм підказку. Тримайте увагу на користувачі, а не на продуктах.

7. Прослухайте зворотній зв’язок

Нарешті, відгуки клієнтів є одним з найцінніших інструментів веб-сайтів електронної комерції. Поширені проблеми, з якими стикаються веб-сайти електронної комерції – це занедбані візки, низькі коефіцієнти конверсії та технічні проблеми. Можливо, ви навіть не знаєте про проблему, доки не поцікавитесь проблемою. Clientheartbeat.com ділиться простими способами фактично виміряти задоволеність клієнтів. Заохочуйте користувачів одержувати відгуки, якщо вони не купують або навіть після покупки. Вони справді є вашим найкращим джерелом інформації про те, що працює, а що ні!

Висновок

Через кілька років веб-сайти електронної комерції, ймовірно, стануть новим нормальним явищем, коли мова йде про покупки. Все більше власників бізнесу стримують цю тенденцію, поки спекотно. З підйомом веб-сайтів електронної комерції у 2018 році наступає більша конкуренція. На щастя, правильна стратегія не дозволить вам стояти осторонь натовпу. Найголовніше, що потрібно пам’ятати – це не про ваш бізнес, а про клієнта. Чи готові ви перенести свій електронний бізнес на новий рівень? Почніть з 7 вищезазначених порад сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map