6 способів розробити аудиторію електронної комерції та почати заробляти гроші в Інтернеті

Оскільки кількість підприємств, що створюють інтернет-магазин, продовжує збільшуватися, компанія Forrester досліджує це 17% всіх роздрібних продажів буде створено за допомогою електронної комерції до 2022 року. Покупці все частіше здійснюють онлайн-транзакції, а такі послуги, як Shopify, Wix та інші, дозволяють швидко та легко налаштувати магазин. Якщо ви ще не дістали свій бізнес в Інтернеті, швидше за все, ви думаєте про це.


Однак розміщення інвентаря в Інтернеті недостатньо для того, щоб зробити ваш бізнес в Інтернеті успішним. Окрім того, щоб зробити вашу продукцію привабливою, ваш веб-сайт повинен бути привабливим, захищеним та простим у навігації.

Поради щодо зростання аудиторії електронної комерції src=

Наявність високоякісного веб-сайту, який надає відвідувачам приємний досвід покупок в Інтернеті, першорядне для продажів за допомогою електронної комерції – це аналогічно налаштуванню магазину з цегли та розчину, який змушує людей бажати продовжувати покупки. Погляньте на ці шість порад щодо перетворення відвідувачів у покупців та оптимізації вашого інтернет-магазину для найкращої віддачі від інвестицій.

1.  Переконайтесь, що у вас є міцний фонд електронної комерції

Першим кроком у створенні інтернет-магазину є вкладення коштів у платформу електронної комерції, яка полегшить клієнтам пошук та придбання вашої продукції. Shopify – одне з найбільш визнаних імен в галузі, але є багато інших платформ електронної комерції, які пропонують порівнянні послуги. Враховуйте ці якості, вивчаючи, яке програмне забезпечення ви хочете довірити своєму інтернет-бізнесу:

 • Надійний веб-хостинг: Залежно від платформи, яку ви вибрали, магазини електронної комерції поставляються з повністю розміщеними та самостійно розміщеними пакетами. Повністю розміщений означає, що компанія подбає про всі технічні аспекти вашого сайту для вас, але зазвичай дорожча; власні хостингові плани дають тотальний контроль, але вимагають більше терпіння та готовності навчитися керувати обліковим записом хостингу.
 • Настроюваний дизайн: Існує не один спосіб представити свій інвентар у вашому інтернет-магазині. Ви можете передбачити простий, елегантний дизайн із великими зображеннями та мінімальним текстом, або, можливо, ви хочете, щоб він більше нагадував каталог друку. Перегляньте варіанти дизайну на платформі, включаючи безкоштовні та оплачені теми, щоб побачити, чи може вона відповідати вашому баченню.
 • Безпека: Як інтернет-продавець, ви відповідаєте за дотримання вимог Стандарти безпеки даних PCI для захисту даних клієнтів та транзакцій. Першокласна безпека є обов’язковою. Шукайте платформи, які пропонують сертифікати SSL – які дозволяють браузеру безпечно обробляти транзакції – а також додаткові заходи безпеки, такі як моніторинг сервера, сканування зловмисного програмного забезпечення та захист від шахрайства..
 • Підтримка та документація: Особливо, якщо ви новачок у електронній комерції, неминуче виникають питання, як робити певні речі на платформі. Ви хочете переконатися, що наявна чітка та ретельна документація, а також підтримка клієнтів, яка може провести вас через складніші аспекти управління інтернет-магазинами..
 • Кімната для зростання: Інтернет-магазин може початися невеликим, але, як і будь-який бізнес, сподіваємось, що він зростатиме з часом. Важливо вибрати платформу, яка дає вам можливість масштабувати вгору або вниз за необхідності та додавати нові функції та вміст без обмежень.

Незалежно від того, чи ви вирішили почати з нуля за допомогою веб-хостингу та інтернет-платформи електронної комерції, чи вибираєте повністю розміщену систему, багато атрибутів успішних магазинів залишаються однаковими. Не забудьте зробити свої дослідження, щоб побачити, який шлях має найбільше значення для вашого магазину та бюджету.

2.  Виберіть сильний веб-хост, який підкреслює швидкість та надійність

Вибраний веб-хост може визначити багато речей про ваш веб-сайт, які впливають на досвід вашого клієнта, від часу завантаження ваших сторінок до безпеки транзакцій. Не всі плани веб-хостингу розроблені для підтримки малого бізнесу або електронної комерції, тому шукайте ці якості під час покупок хоста:

 • Швидкість: Швидше веб-сайти завойовують і залучають більше клієнтів – це все так просто. Постійно швидкий веб-хост найкращий для бізнесу та розміщення в результатах пошуку. Погляньте на плани, які поставляються з твердотільними накопичувачами, які часто можуть похвалитися швидкістю до 20 разів швидше, ніж традиційні жорсткі диски.
 • Надійність: Для веб-сайтів електронної комерції, чим менше час роботи сайту через помилки сервера, тим краще. Знайдіть веб-хостинга, який може гарантувати тривалість роботи 99,9% або вище, щоб клієнти завжди мали доступ до вашого веб-сайту та здійснювали покупки.
 • Підтримка: В ідеалі веб-хостинг для малого бізнесу запропонує цілодобову підтримку через декілька каналів, щоб допомогти вам у вирішенні різноманітних проблем. Щоразу, коли виникає проблема, переконайтеся, що ви можете покластися на свого хоста, щоб негайно відповісти на телефонний дзвінок, чат чи електронну пошту – незалежно від часу.
 • Зберігання: Навіть для малого чи середнього бізнесу обмеження обсягу пам’яті (усі речі, які розміщуються на вашому веб-сайті, від текстових файлів до відео) можуть стримувати ваш бізнес. Значні та швидкі пристрої зберігання даних дадуть вам можливість розвивати свій бізнес, не порушуючи обмежень продуктивності.
 • Доступність: Починаючи абсолютно новий бізнес, мінімізація витрат є критично важливою для створення доходу та надійного доходу. Однак підприємцям слід бути обережними, щоб пропустити варіанти вигідних підвалів для хостингового пакету, який пропонує більше грошей на долар – не жертвуйте функціями, продуктивністю чи безпекою в ім’я економії кількох доларів на місяць.

Кращі веб-хостинги та веб-хостинги електронної комерції поєднайте найкраще з обох світів, надаючи користувачам високоефективний хостинг із зручними шаблонами та інтерфейсами перетягування, які роблять веб-сайт безболісним..

3.  Знайдіть зручний дизайн, який максимізує перетворення

Відвідувачі інтернет-бізнесу сподіваються, що все буде зрозумілим і зрозумілим, звідки можна знайти продукти, як зв’язатися з магазином. Чітко помічені кнопки, виділяються заголовки та інтуїтивна навігація – все це сприяє безперебійному покупці. Багато веб-сайтів електронної комерції досі пропускають цю позначку, але ваш не повинен бути одним із них.

Інтернет-магазинів багато, і ви можете очікувати, що люди, які відвідують ваш сайт, вже відвідали декілька інших. Це означає, що вони вже мають уявлення про те, що таке хороший досвід роботи в Інтернеті. Фахівці з дизайну досвіду користувачів визначили ці риси як одні з найважливіших для користувачів:

 • Кнопки із закликом до дії: Незалежно від того, чи хочете ви, щоб клієнт придбав товар або підписався на ваш інформаційний бюлетень, посилання або кнопка повинні бути чітко видні, як правило, вгорі сторінки. Використовуйте колір, який виділяється, щоб привернути їх увагу. Після натискання отриманий процес оформлення замовлення або реєстраційна форма не повинні переповнювати користувача; натомість просто надайте або запитайте основну інформацію.
 • Рядок пошуку: Користувачі не повинні оглядати панель пошуку. Критично важлива функціональність повинна бути добре помітною і здатною швидко спрямовувати покупців до саме того продукту чи сторінки, яку вони шукають. В ідеалі знайдіть рішення, яке автоматично завершує запити користувачів, щоб додатково впорядкувати їхній досвід.
 • Меню та навігація: Зробіть зрозумілу навігацію за допомогою чітких заголовків. Ви хочете збалансувати простоту та ефективність, щоб не перевантажувати клієнтів і не залишати їх втраченими. Створіть категорії та підкатегорії, які мають сенс для покупців, навіть якщо вони відрізняються від того, як ви організовуєте свої продукти всередині країни. Включіть сухарі, щоб користувачі могли запам’ятати шлях, який вони пройшли.

Зосередьтеся на досвіді та функціональності користувачів, а не нагнітайте пальці через різні шаблони Інтернет-магазину. Звичайно, вам потрібно буде розглянути кольорові схеми оскільки вони пов’язані з вашим брендінгом і реакцією, підсвідомо виникають різні відтінки, але ми рекомендуємо спочатку подбати про гайки і болти..

4.  Пишіть чіткий та залучаючи вміст

Магазин електронної комерції повинен бути не просто місцем для перегляду ваших продуктів: це інтернет-простір для постійної розмови з вашою клієнтською базою про ваш бренд. Вміст вашого веб-сайту – будь то блог чи опис товару чи відгуки покупців – відіграє велику роль у тому, що думають покупці про ваш бізнес. Докладайте спільних зусиль, щоб зрозуміти, хто є вашими клієнтами та що мотивує їх купувати, щоб ви могли налаштувати свій вміст під їхні інтереси.

Контент-маркетинг – це один із найефективніших способів залучення клієнтів і залучити їх до вашого бізнесу. Хоча важливо постійно оновлювати свій блог та соціальні медіа, тут діє правило якості та кількості. Не публікуйте сотні слів, щоб заповнити простір – переконайтеся, що ваші поради, новини чи розваги є цінними для клієнтів та підтримують їх цілі та підсумок. Блог – це чудовий спосіб просувати свій бізнес та отримувати відгуки клієнтів (плюс це допомагає в рейтингу пошукових систем – про це пізніше).

Вибираючи платформу електронної комерції, переконайтеся, що вона має надійну систему управління вмістом, яка дозволяє вам легко оновлювати та додавати вміст. Наявність інструментів для розміщення тексту, зображень та навіть відео дозволять зацікавити людей, що пропонуєте.

5.  Залучіть більше покупців із сильним дослідженням ключових слів

Здатність вашого інтернет-магазину виявити в Інтернеті багато в чому залежить від того, наскільки він помітний в результатах пошуку. Майже 40% трафіку електронної комерції припадає на пошукові системи, що робить Google, Bing, Yahoo тощо подібним чином критично важливим для успіху вашого бізнесу.

Мистецтво оптимізації пошукових систем, або SEO, поєднує в собі тактику створення вмісту, що відповідає тому, як люди шукатимуть ваші продукти, послуги та бізнес в Інтернеті. An Важливим компонентом SEO є дослідження ключових слів, що включає в себе виявлення найкращих слів і фраз, щоб описати ваші товари та бізнес. Випадково ці ключові слова відповідали б тому, що люди, швидше за все, використовують пошук у Google, щоб знайти вас. Ці слова та фрази можна використовувати в будь-якому вмісті вашого веб-сайту, від описів вашої продукції до публікацій у вашому блозі.

Хороше використання ключових слів SEO передбачає створення початкового списку слів і фраз, щоб стимулювати ваші зусилля. Безкоштовні онлайн-інструменти, такі як Google Analytics і MozBar, може допомогти відстежувати ваш прогрес. Не бійтеся бути конкретними у ваших дослідженнях – ключові слова з довгим хвостом, які містять щонайменше три слова, складають основну частину пошукових запитів і швидше за все конвертують.

6.  Вивчіть додаткові потоки доходів

Хоча основним способом, на який ви сподіваєтеся заробити гроші, є продаж вашої продукції, не знижуйте інші способи зарахування коштів на свій веб-сайт. Можна отримати інший дохід, щоб спочатку почати свій бізнес в Інтернеті та доповнити свій дохід, як тільки ви його отримаєте з місця.

Далі, для електронної комерції, реклама є одним із найпоширеніших способів заробити гроші в Інтернеті. Розміщення реклами пов’язаних товарів на вашому веб-сайті принесе додаткові гроші та може допомогти вашим клієнтам знайти продукти, які їм подобаються. У подібному руслі розглядайте можливість використання блогу та вмістового маркетингу, щоб приймати спонсорські публікації гостей або розвивати свою мережу, надаючи статті в інші магазини.

Окрім прямих продажів, дві найкращі стратегії збільшення доходу від вашого магазину включають розміщення вмісту з доданою вартістю або послуги підписки на вашому сайті, які дають клієнтам додаткову інформацію, пов’язану зі способом життя або культурою, що стосується ваших товарів..

Подумайте, пропонуйте преміум-вміст за прийнятною ціною на додаток до безкоштовного вмісту в своєму блозі, чи через цифрове завантаження, чи через реєстрацію. Ще одна модель, яку варто вивчити, – це пропонувати послугу передплати, яка регулярно доставляє ваші товари покупцям – або конкретні товари, які вони вибирають, або підбірку кураторів для них..

Заробляти гроші в Інтернеті ніколи не було простіше за допомогою всіх доступних сьогодні інструментів. Це вимагає самовідданості та наполегливості, постійної роботи для залучення трафіку на ваш сайт та отримання прихильників. Застосувавши шість стратегій, описаних вище, проте ви можете налаштувати себе на успіх.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map