48 Експерти діляться своїми найкращими порадами щодо вибору найкращої платформи електронної комерції

Наявність інтернет-магазину дозволяє вам незалежно продавати свої товари 24/7 по всьому світу. Він коштує набагато дешевше, ніж звичайний магазин з цегли та розчину і може дати вам клієнтів з усього світу.


З урахуванням безлічі варіантів, важко визначити, яку платформу використовувати. І рішення є важливим, оскільки обрана вами платформа може бути тією, яку ви будете мати протягом багатьох років, якщо не наступні десятиліття, і стане основою вашого інтернет-магазину.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, у вас є кілька варіантів програмного забезпечення для електронної комерції – платформи, яку ви могли б використовувати для свого сайту. Ми вирішили з’ясувати, який найпопулярніший вибір.

Ми звернулися до 48 експертів із електронної комерції та задали їм одне центральне питання:

Яка ваша улюблена платформа електронної комерції та які функції змусили вибрати саме це програмне забезпечення?

Результати:

Давайте зануримося у відповіді експерта та з’ясуємо, які переваги та недоліки кожної платформи.

Ентоні М. Спалоун

Ентоні М. Спалоун

~ Ентоні в даний час є головним директором з технологій InstaViva & Відтінки надії. Він також є адміністративним директором компанії Arctic Grey, Inc. Його часто просять виступати на заходах для різних технологічних компаній по всьому світу, щоб обговорити тенденції дизайну, брендинг, рекламу, SEO та інше.

Мене звуть Ентоні, і я розробляв веб-сайти вже більше десяти років. Вибираючи улюблену платформу електронної комерції, я розглядаю дві основні речі: одна – функціональність, а друга – простота використання.

Функціональність. Shopify – найкраща платформа електронної комерції, що стосується функціональності з широким набором плагінів та додатків із модулів доставки, виконавчих рішень, понад 70 шлюзів, пропозицій щодо продуктів та багато іншого.

Shopify дозволяє створювати чуйні веб-сайти, тому він ідеально підходить для всіх пристроїв і дуже швидко завантажується. Це чудове рішення для тих, хто має базове розуміння кодування та веб-розробки.

Простота використання. Wix – найкраща платформа електронної комерції, що стосується простоти використання з редактором перетягування та дуже інтуїтивно зрозумілою для всіх. Найкраще в Wix – це те, що вам не потрібно знати, як кодувати, щоб створити веб-сайт.

Створюючи веб-сайти для клієнтів, вони, як правило, повертаються з великою кількістю змін та оновлень і постійно потребують оплати розробнику, але за допомогою Wix ми можемо створити сайт, і тоді клієнт може з легкістю взяти на себе щоденне управління.

Wix – це фіксований вигляд (не чуйний), але є чудовий мобільний редактор, який дозволяє перетворити ваш веб-сайт у ідеальний мобільний досвід.

Артур Крузе

Артур Крузе

~ Артурс – генеральний директор Magebit, агентства електронної комерції, що спеціалізується на Magento. Він також є сертифікованим розробником та фахівцем Magento. Arturus має більше ніж шість років професійного досвіду Magento.

Неможливо сказати, яка платформа електронної комерції є найкращою. Це залежить від потреб клієнта, якою платформою електронної комерції користуватися.

Мій улюблений Magento, але це не дуже добре підходить для невеликих сайтів, оскільки витрати на хостинг та обслуговування досить високі порівняно з Shopify або будь-якою іншою платформою електронної комерції з відкритим кодом. Для середніх і великих сайтів я пропоную Magento (CE або EE), оскільки Magento дуже масштабований і безпечний.

Близько 90% клієнтів Magebit використовують Magento, і завдяки правильним розробникам та рекомендаціям ця платформа електронної комерції – це шлях до успіху.

На мою думку, це основні причини вибору Magento:

 • Дуже велика база розширення (безкоштовна і оплачена)
 • Легко налаштувати, не торкаючись основних функціональних можливостей
 • Забезпечте регулярні випуски патчів безпеки
 • Швидко зростаюча громада
 • Регулярні заходи електронної комерції (Знайомтесь з Magento)

Не кожна платформа ідеальна, і для Magento також є свої мінуси:

 • Висока вартість хостингу порівняно з іншими платформами електронної комерції
 • Експертні розробники, необхідні для роботи в якості розробника з поганими знаннями Magento, можуть легко накрутити магазин

Я також використовував Shopify, Woocommerce та інші, але вони, безумовно, далеко від мого улюбленого Magento через те, як виглядають архітектури інших платформ електронної комерції.

Аміт Бхайя

Аміт Бхайя

~ Аміт є співзасновником і генеральним директором DotcomWeavers, багаторічної премії з веб-дизайну та компанії з розробки офісів у Парамусі, штат Нью-Джерсі; Орландо, штат Флорида; та Хайдерабад, Індія.

На мій досвід, Magento має кілька ключових особливостей, завдяки яким він виділяється як одна із надійних і масштабованих платформ електронної комерції.

 • Управління каталогом – Користувачі можуть завантажувати тисячі елементів за один імпорт.
 • Багато варіантів ціноутворення – Ви можете легко встановити ціни на різні предмети, встановити ціноутворення за групами клієнтів і приховати ціни від відвідувачів, щоб стимулювати їх входити в систему. Це допомагає зібрати важливу інформацію про клієнта про налаштування продукту.
 • Повідомлення про товар – Мої клієнти бачать збільшення продажів за допомогою простих сповіщень, наприклад, повідомляючи клієнтів про те, що раніше наявний товар на складі зараз доступний.
 • Увімкнено багато магазину – Magento дозволяє створити багатомовний веб-сайт, який автоматично завантажує перегляди магазинів певними мовами. Це також спрощує для B2B-сайтів одночасно керувати кількома каталогами товарів через загальну систему бек-енду.
 • Індивідуальний користувальницький інтерфейс – Платформа має можливість змінювати конструкції та змінювати теми на основі категорій. Бізнес може мати декілька вітрин із єдиною системою управління. Це потужний інструмент, оскільки чим більш цілеспрямовано користувацький досвід, тим більший потенціал для конверсії.
 • Інтеграція обробки замовлень – Інтеграційні партнерські відносини Magento не мають жодного другого місця, пропонуючи безліч рішень для виконання замовлень. До них відносяться NetSuite, QuickBooks і ShipStation.

Правен Дагді

Правен Дагді

~ Praveen – генеральний директор Achintya Tech, компанії, яку він створив у 2013 році. Їх спеціальністю є мобільна розробка та дизайн разом із веб-дизайном та розробкою..

Magento може безкоштовно завантажити та встановити. Ви можете налаштувати вихідний код у будь-якому випадку, щоб відповідати типу веб-сайту, який ви будуєте, та встановити розширення, доступні легко через Magento Connect Marketplace.

Magento Connect, до речі, також є найбільшим у світі на ринку додатків для електронної комерції

Однією з головних скарг користувачів інших платформ електронної комерції є додаткова вартість, яка додається за кожну маленьку функцію, яка додається на сайт.

Оскільки Magento є відкритим кодом, це питання є повною проблемою. Додайте на свій сайт стільки функцій, скільки хочете, не витрачаючи ні копійки.

Ще однією проблемою є обмеження кількості продуктів, лінійок продуктів та SKU, які можна завантажувати та показувати на платформі. У міру того, як ви зростаєте, а ваш інтернет-магазин стає більш плодовитим, ви починаєте платити експоненціально більш високі комісії своєму постачальнику платформи електронної комерції..

Це ще одна сфера, де ти не витрачаєш нічого на Magento. Розширюйтеся і зростайте скільки завгодно, і Magento буде рости з вами без додаткових витрат.

47% сучасних користувачів Інтернету очікують, що сайт завантажиться за 2 секунди. Якщо довше, і вони просто закриють вкладку і продовжують своє життя. Кожен клієнт, який виїжджає, не купуючи, залишає після себе ще один зубчик у вашому загальному коефіцієнті конверсії.

При такому тиску на продуктивність ви хочете, щоб платформа, яка швидко завантажується, дозволяє легко кешувати сторінки, одночасно дозволяючи вам мати стільки дзвінків, скільки потрібно на вашому веб-сайті електронної комерції.

Всі ми знаємо, як важливо зробити наші веб-сайти максимально приємними для SEO. Ми також знаємо злочин, який бере участь в оптимізації кожного окремого аспекту кожної сторінки на сайті для SEO. Це може бути більшим затягуванням для великих веб-сайтів електронної комерції, розміщених на сотнях чи тисячах сторінок.

Хасан Баваб

Хасан Баваб

~ Хассан є засновником і генеральним директором компанії Magic Logix, Далласа, штат Техас, що спеціалізується на спеціалізованих рішеннях автоматизації маркетингу для бізнесу по всьому світу..

Моя улюблена платформа електронної комерції – Magento Enterprise.

В основному мені подобаються продуктивність та масштабованість цієї платформи, а також функціональність та довгий список доступних плагінів, які можна інтегрувати на льоту.

Крім того, мені подобається захоплюючий досвід покупок, який ви отримуєте за допомогою Magento та функцій лояльності клієнтів.

Девід Голандер

Девід Голандер

~ Девід – генеральний директор і співзасновник компанії Vaimo, один з провідних світових постачальників рішень для електронної комерції на платформі Magento.

«Я б сказав, що це Магенто. Це було нашою платформою вибору, коли ми розпочали свій бізнес у 2008 році, і Magento був на 100% нашим фокусом.

Нам сподобалося, що він був відкритим кодом, повністю настроюється, і це дозволило нам створити багато модулів, інструменти розгортання, хостинг-інструменти, прив’язані безпосередньо до Magento. “

Рехан Фернандо

Ім'я експерта

~ Рехан є засновником і генеральним директором EIGHT25MEDIA – компанії з веб-дизайну та розробки на основі Кремнієвої долини.

Мадженто

 • Це з відкритим кодом.
 • Це платформа електронної комерції №1 з рейтингом.
 • Він розширюється.
 • Це величезна кількість розширень.

Амін Гейл

Амін Гейл

~ Амін – ентузіаст, розробник електронної комерції, який працює консультантом Nirmal Web Design Sydney. Він також любить ділитися своїм досвідом спільноти через ведення блогів. Він працює в цій галузі вже більше 4 років і вдосконалюється на платформах електронної комерції в PHP.

Я працював на декількох платформах електронної комерції, таких як WooCommerce, Open Cart та Magento. Я знайшов Magento найбільш ефективною, збагаченою функціями та потужною платформою для веб-порталів електронної комерції.
Він надає повний пакет для онлайн-бізнесу та містить більшість необхідних обмежень для веб-сайту електронної комерції.

Що мені найбільше подобається в Magento:

1) Кілька магазинів – Управління мульти магазинами було таким болем для розробників за останні кілька років, але Magento полегшив мене простими підключеннями.

2) Управління рекламою та подіями – Magento надає варіанти для декількох налаштувань макета подій та пропозицій, наприклад, у святковий сезон ми можемо встановлювати макети для пропозицій на продаж та іншої реклами.

3) Управління SEO – Magento пропонує різні інструменти та пакети для перезапису URL-адрес, налаштування типу заголовків Meta, мапу сайту та шаблони SEO, полегшує роботу..

4) Модульне проектування та шаблонування за допомогою блоків та макетів – Конфігурація на основі дизайну MVC та його модульність дають розробнику стандарт роботи з Magento та узгодженість коду, повторне використання – це найбільше для розробників Php, особливо на веб-сайтах, що базуються на електронній комерції, це неможливо написати код з нуля для концепцій, наданих клієнтом, і Magento подбав про це.

5) Широкий спектр доступності пакетів – спільнота Magento надає багато пакетів для конкретних клієнтських вимог, таких як обмін соціальними медіа, SEO та платіжні системи, які є благом для розробників, і вони можуть економити багато часу на цьому..

6) Підтримка шлюзу для кількох платежів – Завдяки цьому ми можемо мати інтегрований шлюз платежів Magento Connect

7) Підтримка мобільної платформи – Ми можемо знайти різноманітні шаблони для мобільних пристроїв у Magento Connect, і працювати з Magento M-Commerce дуже просто, де ми можемо попередньо переглянути мобільні версії різних компонентів сайту..

8) Гнучке обслуговування клієнтів та підтримка – Magento надає готові для клієнтів функції, такі як доставка товару, доставка, управління кошиком із списком бажань поза коробкою, і що мені найбільше подобається – це друковані рахунки-фактури та рахунки, якими легко керувати Magento.

9) Мультимовна підтримка – вона забезпечує функції локалізації файлів cookie, а також багатовалютну опцію податків.

10) Веб-сервіси – Magento надає вбудовану функціональність для таких веб-служб, як SOAP, REST, XMLRPC, вбудовані захищені методи аутентифікації, такі як OAuth для продуктів, категорій та інших даних, які виходять із коробки.

Джо Балестрино

Джо Балестрино

~ Джо є засновником і генеральним директором 4PointDigital – ветеран пошукового простору і колишній власник Mr-SEO. Джо протягом багатьох років допомагав сотням клієнтів і продовжує залишатися на передньому плані SEO-стратегій.

Вибір найбільш підходящої платформи електронної комерції залежатиме виключно від ваших вимог, таких як послуги хостингу, необхідні чи ні, попередньо побудовані або налаштовані дизайни магазинів, інтеграція окремих бізнес та маркетингових заходів, включаючи облік, управління запасами, обслуговування клієнтів та маркетинг електронної пошти тощо.

Тож вам доведеться вивчити доступні варіанти та послуги інтеграції, що пропонуються певною системою електронної комерції.

Мій особистий вибір – WordPress із плагіном WooCommerce для невеликих магазинів, що продають лише декілька товарів, але Magento CMS для великих підприємств електронної комерції.

Magento зарекомендував себе як найбільш ефективна веб-платформа для функцій електронної комерції як для клієнтів, так і для веб-майстрів. Його ринкова частка також пристойна порівняно з піонерськими конкурентами, такими як платформи Prestashop, Shopify або BigCommerce..

Причини такого розгляду:

 • Вигідне рішення з відкритим кодом
 • SEO-дружність – Динамічна URL-адреса сайту XML переписується, налаштовуючи мета-значення заголовка чи опису, з якими все легко.
 • Рекламні заходи – простий в експлуатації, візуальний редактор сторінок дозволить вам створювати та налаштовувати пропозиції на ходу. Гнучкі купони та правила ціноутворення роблять роботу без стресу.
 • Все для мобільних покупців – магазини, що реагують на мобільні пристрої, дозволять користувачам мобільних телефонів краще переглядати кошики та товари на планшетах, смартфонах та інших пристроях.
 • Потужність – потужність розміщення до 5,00 000 продуктів та обробка 80 000 замовлень (щогодини) робить її очевидним вибором для власників.
 • Варіанти доставки, локалізація та підтримка шлюзу платежів – Багатомовна підтримка локалізації в різних країнах, розширення платежів у Magento Connect та різні варіанти доставки дозволяють легко налаштувати всі ці речі. Не дивно, що такі бренди, як Samsung, Lenovo, Ford та Nike, використовують Magento для своєї електронної комерції. Це досить варте!

Ерік Брантнер

Ерік Брантнер

~ Ерік веде ряд успішних блогів із високим трафіком у різних нішах. Зараз він ділиться своїм досвідом та пропонує поради для починаючих блогерів у Scribblrs.com

Особисто я завжди вважав Magento чудовою платформою електронної комерції.

Я завжди дивлюся на речі з точки зору SEO, і одна з речей, які мені подобається в Magento, це те, що вони дозволяють легко забезпечити максимальну оптимізацію всіх сторінок ваших продуктів..

Це економить багато часу на створенні оптимізованих URL-адрес, метатегів тощо. Це надає вашим сторінкам продуктів більше шансів з’явитись у результатах пошуку відповідних запитів, які можуть сприяти якісному трафіку.

Блер Уркхарт

Блер Уркхарт

~ Блер – блогер, який має навички управління та навички бухгалтерського обліку. Він має досвід роботи в галузі SEO та програмування.

Моя улюблена платформа електронної комерції – Magento.

Magento не має обмежень щодо того, наскільки творчо ти можеш бути ним. Він розроблений для того, щоб зробити його повністю операційним щодо транзакцій, таких як отримання платежів у багатьох формах, таких як PayPal, кредитна картка або дебетова картка або Skrill.

Доставка є важливим аспектом сайту електронної комерції. Ви можете легко повністю налаштувати витрати на доставку кожного разу, коли ваші клієнти живуть у Великобританії, США чи будь-якій країні. Ви можете задати витрати на доставку самостійно або включити провідні транспортні фірми на ваш вибір.

ДБЖ дозволяє приєднатися до кожного Вашого процесу доставки фірмами-постачальниками, тому будь-які зміни ціни здійснюються автоматично для Вас. Це допомагає приймати розумні рішення. Він також має легкі податкові надбавки та допомагає створювати загальні витрати.

Це дуже швидко і використовується великими компаніями, такими як Amazon та eBay. Magento призначений для того, хто продає власні товари чи послуги.

Magento не так часто, як WordPress або Joomla, але може надати вам творчу перевагу над вашими конкурентами, а також важче зламати, ніж WordPress.

Теми, як правило, зазвичай чудово розроблені, і вам не потрібно покладатися на плагіни, як у WordPress. У Magento легко отримати доступ до коду та мета-області, щоб ви могли швидко змінити дизайн.

Я отримую справжнє хвилювання від роботи Magento, оскільки набагато складніше, ніж WordPress. Кодування в Magento зазвичай до високого стандарту плюс продаж на цих сайтах настільки простий і розумний. Кожен раз, коли вбудована система показує продажі кожного місяця та те, як люди потрапляли на ваш сайт плюс кількість відвідувачів сайту.

Ви можете мати його на своєму сайті і швидко зрозуміти, коли ваш запас закінчиться, він не буде показаний на вашому сайті, поки запас не буде дуже розумною функцією.

Ви можете стягувати преміум ціни людям для сайтів Magento.

Діпак ШармаНайкращі відгуки експертів

Діпак Шарма

~ Діпак – менеджер Taurus Knight, цифрового агентства, що спеціалізується на рішеннях електронної комерції, включаючи SEO електронної комерції, маркетинг електронної пошти та маркетинг соціальних медіа.

Хоча кожен клієнт має унікальну вимогу, і ми враховуємо цю унікальну умову, коли ми пропонуємо своїм клієнтам платформу електронної комерції, яку ми рекомендуємо найбільше – Magento.

Magento – це дуже надійна платформа, завдяки якій ви можете швидко розробити її і зробити сайт не тільки відмінним для оперативного використання, як мерчандайзинг і навігація, але і красивим і привабливим виглядом.

Деякі з наших клієнтів, наприклад, Wai Ski Hire, обрали платформу, оскільки вона має міжнародні платежі та вбудовані системи оподаткування та доставки витрат, які допомагають у щоденній діяльності.

Magento має широкий спектр тем, і теми легко змінювати, а також він має варіанти управління запасами, що допомагає в управлінні ланцюгом поставок, що є важливим для сайту електронної комерції.

Том Шиверс

Том Шиверс

~ Том є засновником Capture Commerce. Він – експерт з SEO, що спеціалізується на електронній комерції.

Як консультант з SEO, який спеціалізується на електронній комерції, я дуже відповідаю на це запитання та бажаю, щоб більше моїх клієнтів задали його, перш ніж зайнятися.

Іноді підприємства вибирають платформу електронної комерції, оскільки вона узгоджується зі своїм програмним забезпеченням для бухгалтерського обліку, системою дистрибуції або хтось із них розповів, як добре їх роблять.

Це нормальні причини, але не вагомі причини для вибору платформи електронної комерції, такі як безпека, вбудований маркетинг, простий у користуванні, простий перехід з та на інші платформи, технічна підтримка, яка вирішує проблеми та підтримує конкурентну перевагу платформи.

Вибір зводиться до програмних платформ з відкритим кодом, таких як WordPress або розміщених платформ, таких як BigCommerce. У більшості випадків я рекомендую розміщену платформу над відкритим кодом через зазначені вище причини.

Ви хочете взяти на себе всі обов’язки хостингу, як безпека та виправлення речей, коли вони порушуються? А що станеться, коли постачальники платформи перестануть її підтримувати або стягують набагато більше для цього? Розміщені платформи вирішують такі питання, і ціни є дуже прийнятними.

Я рекомендую розміщені платформи, оскільки вони оснащені великою кількістю функцій SEO, інтеграція з інструментами пошукових систем, інструментами аналітики, інформаційними каналами / торговими двигунами, платформами для перегляду продуктів, варіантами перехресного перегляду / продажу, інтеграція з кращими послугами, такими як постачальники пошуку сайтів, повідомлення про залишення кошика, автоматизовані повідомлення, повідомлення на складі, інтеграція Amazon, постачальники чатів, доступ до останніх можливостей маркетингу та багато іншого.

По суті, ви можете заробляти гроші набагато швидше, не турбуючись про хостинг. Не всі розміщені платформи електронної комерції чудові, тому я рекомендую Shopify, 3dCart та BigCommerce. Однак золотим стандартом на платформах електронної комерції є Magento Enterprise.

Джастін Метрос

Джастін Метрос

~ Джастін є засновником і головним дизайнером / розробником у Radiator.

Виходячи з досвіду роботи підприємства з досвідом роботи на більшості основних платформ, я був залучений до Shopify рано, коли заснував Radiator.

Як дизайнер, Shopify – мрія працювати. Їх рідка спокуслива мова інтуїтивно зрозуміла і порівняно легко вивчити. Ви можете прийняти майже будь-який набір дизайну та функцій та реалізувати його дуже чітко, таким чином, що він легко читається та підтримується з часом. У порівнянні з іншими платформами, Shopify є переможцем дизайнерів.

Як розробник добре, Shopify створив прекрасну екосистему. А тому, що Shopify – це Saas, вам ніколи не потрібно турбуватися про підтримку серверів, боротьбу зі скачками трафіку, вразливими місцями безпеки або застосуванням оновлень / виправлень.

Найважливішим є їх API. За дизайном вони підтримують основні функціональні можливості адміністратора чистими та доступними, дозволяючи розробникам розширювати його незвичайними та креативними способами.

Про це свідчить їхній магазин додатків, який дозволяє розробникам додатків розширити функціональність Shopify за допомогою додатків;

Ви можете написати свою власну або вибрати одну із сотень встановлень одним клацанням у їхньому магазині додатків. Підтвердження цього успіху можна побачити в кількості корпоративних рішень, які інвестували в інтеграцію Shopify.

Щоденні операції – не кожного співробітника потрібно пройти навчання. Якщо мова йде про обробку замовлень, додавання продуктів, оновлення сайту… добре створений і налаштований магазин Shopify може впоратися з усім цим..

А що стосується мікстури – це одна з найкрасивіших і функціональних, яку я коли-небудь бачив.

І найкраще – це з кожним днем ​​стає все краще. Ви можете продавати товари Shopify на своєму сайті WordPress. Продайте безпосередньо у Facebook, Pinterest та Twitter одним клацанням миші.

Інтеграція з кожним головним шлюзом платежів. Apple Pay запускається цієї осені для замовлень одним дотиком. Постійно додаються нові функції. Ми поклали всі свої яйця в кошик Shopify, і не могли бути щасливішими.

Падді Рор

Падді Рор

~ Педді є технічним директором Spring Web Solutions.

Shopify – це найпопулярніша платформа електронної комерції.

Основні причини:

 • Дуже проста CMS (наші клієнти люблять використовувати адміністраторський інтерфейс для управління замовленнями та продуктами)
 • Дуже просто налаштувати (з точки зору розробників)
 • Безліч дивовижних додатків / модулів на вибір просто з плагіна
 • Дуже швидко, щоб розпочати роботу – ви можете буквально встати і працювати з шлюзом і почати торгувати через пару годин.

Бенджамін Крудо

>Бенджамін Крудо “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “висота =” 150 “ширина =” 150 “/></p><p>~ Бен – генеральний директор і засновник компанії Diff. Він керує командою з 25 розробників програмного забезпечення та інженерів, орієнтованих на надання клієнтських рішень для клієнтів на Shopify з 2010 року.</p><p>Shopify – наша бажана платформа електронної комерції з кількох причин.</p><p>Для початку його тематичний двигун є найелегантнішим, з яким ми працювали на будь-якій платформі SAAS.</p><p>Вони також зробили чудову роботу зі своїм API, що дозволяє нам доповнити функціонал, доступний як на передній, так і на задній частині програми.</p><p>Найголовніше, що наші клієнти це люблять!</p><h3><span id=Кайл Дак

>Кайл Дак “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “висота =” 150 “ширина =” 150 “/></p><p>~ Кайл – підприємець і забудовник. Він є творцем десятків магазинів електронної комерції. Його компанія Trend Tape надає трейдерам аналіз фондового ринку.</p><p><strong>Шопіруйте.</strong></p><p>Хочете знати, що спільного між успішними програмістами та підприємцями?</p><p>Існує єдиний основний принцип, який об’єднує обох. Він надходить у трьох листах:</p><p><strong>D.R.Y. Не повторіть себе. Щойно ви вирішили проблему один раз, використовуйте це рішення назавжди.</strong></p><p>Перш ніж Shopify, кожен раз, коли ви хотіли створити веб-сайт електронної комерції, вам довелося зібрати платформу. Було так багато маленьких “TODO”, щоб подбати. Невеликі деталі, не пов’язані з основною концепцією вашого бізнесу.</p><p>Такі речі, як хостинг, дизайн сайту, тести на швидкість, встановлення рамки та нескінченні налаштування, щоб змусити її працювати правильно. Були й інші рішення, але впровадження для розробників було дорогим і складним.</p><p>На щастя, Shopify має чудовий API, який дозволяє розробникам практично автоматизувати весь процес створення магазину.</p><p>Тепер, завдяки своїй популярності, ви також впевнені в довгостроковій підтримці з боку спільноти програмістів. Вам не доведеться турбуватися про застарілі дорогоцінні камені та пакунки.</p><p>Shopify зробив для платформ електронної комерції – це те, що Google зробив для пошуку. Вони створили надзвичайно чудовий продукт і перейняли ринок. Ви впевнені в безпеці та масштабованості.</p><p>Більше того, коли у вас є ідея для продукту, ви можете запустити сценарій, щоб викликати API Shopify. Вуаля! У вас є робоча вітрина, яка буде масштабуватися до Місяця та назад.</p><p>Таким чином, ви можете вкласти всі свої зусилля в маркетинг та продажі та заробляти гроші.</p><p>Shopify ставить розробників у бізнес.</p><h3><span id=Рассел Лобо

Рассел Лобо

~ Рассел – серійний підприємець в Інтернеті, який має 6-річний досвід роботи в галузі фінансових блогів. Він також веде блоги на Russ Lobo, його особистому веб-сайті, де він ділиться своїми нішевими справами.

З мого досвіду, для початківців найкраща платформа – Shopify. Shopify дає модель оплати на місяць, і це дуже масштабовано. Він має дуже гарне сховище тем, які допомагають зосередитись на продукті, а не витрачати час на дизайн.

На додаток до простих тем та шаблонів, на платформі Shopify також є велика кількість розробників, які можуть змінювати тему відповідно до вашої потреби.

Як платформа, вона дуже масштабована і може вмістити велику кількість продуктів. Одна з моїх історій успіху на Shopify – це http://www.petitevigogne.com/.

Недоліком, який я бачу, є те, що оскільки продукти знаходяться на сервері Shopify, іноді швидкість сайту, як правило, повільна, особливо для великих сайтів. Це спричиняє погану роботу користувачів, а також впливає на SEO.

Але в цілому, за часом налаштування, простотою використання, SEO оптимізацією та масштабованістю, Shopify є однією з найпростіших платформ для створення вашого веб-сайту електронної комерції..

Джастін Морган

Джастін Морган

Джастін Морган – генеральний директор і засновник того, що більшість з нас ласкаво називають “DMG”. З усіх кіл стоматологічної галузі, які розглядають стоматологічний маркетинг як тему, Джастін Морган – хлопець із стоматологічного маркетингу, про який всі продовжують говорити.

Вибір платформи електронної комерції повинен ґрунтуватися на тому, які цілі ви є і який ви продавець. Я працював з маленькими поп-роздрібними торговцями (до $ 2 млн. / Рік), які мають роздрібні магазини.

Однією з найважливіших проблем, що виникають із платформами електронної комерції, є те, як платформа інтегруватиметься до системи роздрібної торгівлі мого клієнта (POS). ShopKeep, здається, є однією з найпростіших, легко налаштованих POS систем.

З цієї причини BigCommerce є привабливою, оскільки вона добре інтегрується з ShopKeep. Надзвичайно важливо, щоб зайняті власники роздрібних магазинів змогли знайти допомогу в обслуговуванні клієнтів, і я знайшов ShopKeep, щоб добре піклуватися про своїх роздрібних клієнтів.

Ліндсей Кавана

Ліндсей Кавана

~ Ліндсей увійшла в світ маркетингу як веб-дизайнер та розробник. Зараз вона працює спеціалістом з SEO та спеціалістів з електронної комерції для seoplus + в Оттаві, Канада.

Shopify, безумовно, є лідером у галузі електронної комерції. Власникам бізнесу досить просто створити свій інтернет-магазин, але досить складно, щоб можна було налаштувати розробників та маркетингових експертів. Завдяки безлічі API та інтеграції додатків – Shopify стала моєю рекомендованою платформою електронної комерції номер один.

У Shopify є все необхідне для запуску та розвитку інтернет-бізнесу. Від основ SEO до складних можливостей ретаргетингу – Shopify має можливості, необхідні для збільшення онлайн-трафіку та оптимізації для конверсій..

У нас є комбінація програм (таких як Receiptful, Shopping Feed, Orange App та Inventory Helper), щоб постійно відслідковувати та розширювати бізнес. Ці програми дозволяють компаніям підтримувати зв’язок із неодноразовими клієнтами, розширюватися на інші інтернет-ринки, такі як Amazon та Ebay, проходити повне тестування користувачів, а також слідкувати за інвентарем, щоб забезпечити реалізацію продажів.

Завдяки найзручнішому інтерфейсу, який я бачив, та безпрецедентній підтримці, Shopify дозволяє маркетологам та розробникам розвивати свій бізнес, зберігаючи власників бізнесу в циклі, легко читати показники та виконувати замовлення..

На головній панелі приладів та задньому кінці Shopify легко дотримуватися та надавати всі показники, які власники бізнесу хочуть бачити, коли вони входять у свій інтернет-магазин (трафік, продажі, реферати тощо).

Це величезний фактор, коли рекомендуємо Shopify потенційним клієнтам, оскільки всі вони хочуть підтримувати бізнес-показники і бачити, коли успіх відбувається і звідки він походить..

Інші платформи, такі як Squarespace, WooCommerce та Magento, мають усі обмеження. Будь-які проблеми з відстеженням, ціновою точкою, складними функціональними можливостями для власників бізнесу або загальним користувальницьким інтерфейсом – я зіткнувся з усіма трьома платформами в галузі веб-дизайну / розробки, SEO та зростання електронної комерції..

Тільки на початку цього місяця Shopify підтвердив, що зараз у них понад 300 000 торговців, які використовують її платформу. Це зростання підтверджує, що розширення та зростання є ключовими.

Як маркетолог, я можу очікувати, що Shopify незабаром буде настільки ж надійним, як Magento, але підтримуватиме прості функціонали, які він має зараз. Варіанти та можливості нескінченні для цієї постійно зростаючої платформи – зробити її такою, яку я рекомендую всім клієнтам.

Брок Інгам

Брок Інгам

~ Брок має досвід електронної комерції від концепції до запуску. Він керував вітринами та операціями в Інтернеті, постійно шукаючи нові можливості в просторі цифрового маркетингу.

Почавши з висоти всіх платформ і вирішивши, що це не було для нас, я вдячний за те, що може зробити Magento. Це, як кажуть, моя улюблена платформа електронної комерції, яка постійно була у продажу, повинна бути Shopify.

Існує сильна і постійно зростаюча спільнота, яка підтримує Shopify, що є недійсним на багатьох інших платформах. Це добре перегукується з магазином додатків, а також обробляють підручники з точки зору розвитку. У Shopify вбудовано багато чудових функцій, наступні – це те, що не дозволяє мені рекомендувати іншу.

Теми підключення та відтворення:

Shopify має просту в навігації сторону розробника, яка добре вписується в інтерфейс WordPress. Теми можуть бути змінені на крапці, і багато аспектів можна змінити через їх редактори WYSIWYG. Майте на увазі, хоча HTML і CSS можна записати для налаштування статичних налаштувань теми, вам, швидше за все, знадобиться допомога розробника, якщо ваш набір навичок – початківець.

Тон підтримки програм:

З відкритим кодом створює приватні програми. “Кошик у кошик”, який перемістив один із моїх 5000 сайтів SKU, над яким я працював із дуже маломи помилками (незважаючи на погані відгуки). Інші популярні додатки, такі як Sumome і Recatic, підключаються та грають так само, як і WordPress.

Хоча власний додаток Shopify “купити” має ще величезний потенціал. Завдяки динамічним сценаріям авто-ген, ця програма перетворює будь-який зовнішній сайт у ваш новий бічний магазин із зовнішніми кошиками, щоб відповідати (необхідні знання Java).

Захист від шахрайства:

Пропонуючи шлюз платежів Shopify, власники магазинів отримують можливість легко контролювати будь-яку шахрайську діяльність. Це чудово підходить для тих, хто займається великими обсягами замовлень, які можуть стати об’єктом шахрайських гостей. Жовті прапори для розбіжностей у адресах та багаторазових спроб, червоні прапори для VPN та тіньову історію закупівель. Загалом, чудовий інструмент для збереження підсумкових рядків.

Жовті прапори для розбіжностей у адресах та багаторазових спроб, червоні прапори для VPN та тіньову історію закупівель. Загалом, чудовий інструмент для збереження підсумкових рядків.

І останнє, але не менш важливе, це канадська компанія! Як гордий канадський, я люблю підтримувати платформу, де я народився і виріс.

Свадхін Агравал

Свадхін Агравал

~ Свадін – професійний письменник-фрілансер і блогер. У своєму блозі він пише про пошук та видимість малих підприємств у соціальних мережах DigitalGYD.com.

Для мене улюблена платформа електронної комерції – Shopify. У мене в WordPress є свої блоги та веб-сайти, які чудово підходять для мого магазину електронної комерції; Shopify – це те, що я вибрав.

Чому я обрав Shopify?

Shopify – це ідеальний гібрид між WordPress (для кодування платформи електронної комерції потрібно багато кодування) та простими інтернет-магазинами, наприклад Wix.com (де ви не можете розширити свій маленький бізнес з електронної комерції на більшу діяльність).

У мене насправді є путівник для створення простого інтернет-магазину з Wix, який ідеально підходить для початківців. Але якщо ви хочете повноцінної платформи електронної комерції, я б хотів щось подібне до Shopify.

Shopify, з іншого боку, простий, не потребує кількох навичок кодування, і його можна масштабувати краще, ніж платформа на зразок Wix.

Інші дві причини, чому я вибрав Shopify, були:

1. Панель керування заднім числом: У ньому є все, від контролю запасів до управління замовленнями в одній системі. Це полегшує перегляд пташиного польоту і врятує клопоту.

2. Наявність програм: Якщо ви кодер, ви можете інтегрувати майже будь-що з Shopify, але якщо ви не кодер (як я), ці програми – це велика економія часу та грошей..

Мохаммед Умер

Мохаммед Умер

~ Умер вважається одним з 10 найкращих популярних блогерів Пакистану. Він створив багато сайтів електронної комерції для клієнтів.

Я маю досвід роботи з деякими клієнтами, які продають товари в Інтернеті, оскільки вони хочуть будь-яку автоматичну систему для свого бізнесу. Я надаю їм веб-сайт чудових функцій, і вони стають щасливими клієнтами.

В Інтернеті доступні тисячі платформ, тем та сценаріїв електронної комерції, і багато з них вільно користуватися чудовими можливостями. Важко сказати, що Shopify є королем.

Ага! Але я говорю тут. Оскільки це програмне забезпечення або, можна сказати, платформи дають мені легкість робити справи належним чином. І повірте, вони з королем 100 000 запасів електроенергії.

Особливості Shopify I love:

1. Ми можемо легко створити магазин у соціальних мережах у Facebook
2. Пробний варіант, щоб кожен міг спробувати його функції, щоб переконатися, що він добре підходить
3. Плагіни для вашого магазину (безкоштовні та платні)
4. Нам не потрібно платити за транзакції, і ви можете завантажувати необмежену кількість разів
предмети для продажу
5. Легко налаштувати для власників малого бізнесу та новачків

Є багато інших особливостей Shopify.

На завершенні я хотів би сказати, що Shopify – це всебічна платформа електронної комерції.

Мітчелл Каллахан

Мітчелл Каллахан

~ Мітчелл, співзасновник і генеральний директор компанії Saucal, інтернет-фірми, що спеціалізується на розробці WooCommerce. Він почав створювати веб-сайти ще в початковій школі і вперше продемонстрував свою роботу у віці 14 років під час прямої трансляції канадського телешоу.

WooCommerce

 • Відкрите джерело
 • Побудований для WordPress

У компанії Saucal всі наші веб-сайти з електронної комерції створені за допомогою WooCommerce. Чому? Для одного ми віримо в технології з відкритим кодом. Що ще важливіше, ми віримо у можливість редагування та володіння нашим кодом.

З цієї причини ми тримаємось подалі від закритих рішень, які можуть залишати нас обмеженими основними функціями та конфігураціями або бути закритими без нашої згоди. Open Source ftw.

Елліот Тейлор

Елліот Тейлор

~ Elliot – експерт із електронної комерції та WordPress, що базується у Великобританії. Він також є засновником YoGrow яка надає просту аналітику електронної комерції для магазинів, які хочуть розвиватися.

Коні на курси! Яка платформа електронної комерції підходить саме вам, залежить від ваших вимог. Однак, наша найбільш рекомендована платформа – це WooCommerce, оскільки вона найбільш гнучка.

Набагато простіше розробити замовлені теми та функціональні можливості для установки WooCommerce. Якщо ви просто занурюєте свій палець у світ електронної комерції, то, можливо, ви віддасте перевагу хостинговому рішенню з усім, що працює з коробки.

Щойно ви більше встановите і визначите конкретні вимоги до свого бізнесу, вам знадобиться більш налаштоване рішення.

WooCommerce – ідеальний варіант, і оскільки він вбудований безпосередньо в WordPress, існує багато інтеграцій WordPress, якими ви також можете скористатися..

WooCommerce та WordPress – це відкритий код, і це також має переваги. Неправильно прирівнювати це до “вільного”. Насправді, найдорожче буде найняти дизайнерів, розробників, консультантів тощо, щоб скористатися цим програмним забезпеченням.

Основна перевага – громада, яка розвивалася поряд із WooCommerce. Існує яскравий ринок плагінів і тем, якими ви можете користуватися. Розробники все більше і більше знайомляться з Woo в і поза.

Прозорість забезпечує жорстку безпеку та дотримання кращих практик. WooCommerce, WordPress та пов’язані з ними плагіни постійно розвиваються. Оновлення регулярні.

Це означає, що вам потрібно відкласти ресурс для управління оновленнями, але також буде більш надійним магазином для ведення вашого онлайн-бізнесу.

Якщо ви наполягаєте на обмеженнях існуючої розміщеної системи або, можливо, вважаєте, що ваша корпоративна платформа занадто роздута для ваших вимог, тоді ми пропонуємо переглянути WooCommerce. Це не найдешевша чи найпростіша, але це безпечна і безпечна платформа для розвитку вашого бізнесу.

Магнус Хьогфельдт

Магнус Хьогфельдт

~ Magnus – датський спеціаліст з маркетингу, який проживає в Швеції. Окрім веб-розробки та інтернет-маркетингу, Magnus виробляє відео та аудіо-контент та допомагає своєму клієнту продавати свої знання в Інтернеті.

У мене є улюблена платформа електронної комерції, але вона підходить не всім. Вся справа в потребах і готовності йти на компроміси. Для деяких магазинів рішення веб-магазину під ключ Tictail.com або Shopify – це абсолютно найкращий вибір – для інших потрібна складна, спеціально налаштована установка з керуванням складськими запасами тощо..

Я виявив, що поєднання сили WordPress та гнучкості WooCommerce часто відповідає моїм клієнтам. Я рідко роблю великі налаштування, для яких потрібно обробляти тисячі продуктів та замовлень щодня, але більше вмісту ведеться на сайтах із торговими засобами. WooCommerce, здається, підтримує ці проекти – і коли мій клієнт запитує конкретні функції, я можу заявити, що для цього, безумовно, є плагін.

WordPress + Woocommerce – це CMS з магазином на вершині, тоді як Magento, PrestaShop тощо – це магазини з CMS зверху. Якщо у вас є веб-магазин з великим вмістом і обмеженою кількістю продуктів, комбінація W + W є ідеальною.

WooCommerce дозволяє мені створювати магазини, які продають комбінацію фізичних продуктів, цифрові завантаження, членство для закритої ділянки сайту та доступ до курсів, і все це майже не має спеціального кодування.

Це робить рішення дешевим для замовника, і ми можемо зосередитись на створенні контенту, а не з’ясовувати, як підключити різні платформи, не змушуючи досвід покупки страждати.

Я можу укладати партнерські угоди з блогерами прямо там, всередині інтерфейсу WordPress, і відстеження продажів за допомогою Analytics або подібних систем – це легкий вітер. О, а SEO-засоби не є жодною з інших систем, яких я не бачив, якщо ви їх створили після книги.

Міцність WordPress та Woocommerce також полягає в їх слабкості: відкритий вихідний код може вільно аналізуватись хакерами, а кількість сайтів WordPress, які отримують злом та ін’єкції зловмисних програм та спаму, лякає..

Вам дійсно потрібно постійно підтримувати безпеку та оновлення свого сайту WordPress!

Стів Геренксер

Стів Геренксер

~ Стів створює та продає успішні веб-сайти з 1997 року. Він має глибину досвіду реального світу, який керує дивовижними підприємствами, які дають йому широку перспективу щодо того, що бізнесу потрібно для успішного онлайн.

Що стосується рішень електронної комерції, я великий фанат “це залежить від”.

Протягом багатьох років ми створювали все, починаючи від окремих сайтів продуктів за допомогою кнопки PayPal Buy Now, до повністю виготовленого на замовлення рішення для покупців для клієнтів з міжнародними клієнтами, які продають товари від маленьких пластикових свисток до повних контейнерів, що доставляються вантажоперевезеннями за кордон.

Є багато життєздатних рішень, і у кожного є свої плюси і мінуси. Однак у мене є кілька рішень “перейти до”, які, здається, відповідають більшості потреб.

WooCommerce стала прекрасним рішенням для менших магазинів та сайтів, які клієнт може не оновлювати дуже часто.

Він легко поєднується з WordPress, тому він не представляє для них нової кривої навчання і має всі важливі функції, які мені подобається бачити в простому магазині. Він швидко налаштовується, і ми можемо запустити магазин за години, якщо нам буде потрібно.

Що стосується великих магазинів та моїх тестових сайтів, я, як правило, покладаюся на OpenCart частіше. Знову ж таки, це дуже проста установка, і ми можемо встановити рамки сайту за кілька годин і вийти наживо менше ніж за тиждень залежно від товару, який продається.

OpenCart має велику спільноту підтримки з майже такою кількістю доповнень, як WordPress, так що її можна легко налаштувати під будь-яку потребу. Плюс, якщо у нас відсутня функція, яка нам потрібна, є безліч розробників, готових побудувати цю функцію всього за кілька доларів.

Найголовніше те, що він просто працює прямо з коробки після кількох налаштувань адміністратора. Якщо ви можете жити з темою за замовчуванням, ви можете мати функціонуючу вітрину з обробкою PayPal менш ніж за день, але ви також можете перейти в іншому напрямку до повнофункціонального покупок.

Зак Джонсон

Зак Джонсон

~ Зак – підприємець і суперфіліал, що має майже 20-річний досвід роботи в просторі інтернет-маркетингу.

Протягом багатьох років у мене була можливість працювати з декількома платформами електронної комерції. З перших днів кошика Yahoo до простих рішень для замовлення на одній сторінці, створених для інтернет-маркетологів.

Зі своїх особистих уподобань я хотів би, щоб моє налаштування було якомога простішим, а також пропонувало можливість відстежувати всі кути трафіку мого сайту, замовлення та перетворення.

Щоб це відбулося, мої варіанти, ймовірно, полягатимуть у дорогому рішенні «все в одному» або перейти з рішенням, керованим WordPress, як WooCommerce.

Оскільки я є великим шанувальником WordPress і мені подобаються варіанти налаштування, а також маю можливість з’єднуватися з платіжними процесорами, такими як Amazon, Stripe та Paypal – я б дотримувався WooCommerce як моєї платформи електронної комерції на вибір.

Ніл Шет

Ніл Шет

~ Ніл створює та продає веб-сайти з 2009 року. Він є засновником агенції цифрового маркетингу Only Way Online, яка спеціалізується на збільшенні трафіку веб-сайтів та продажів в Інтернеті. Ніл також пропонує SEO-коучинг для малих підприємств через “Ваш бренд знайдений”.

Woocommerce руки вниз!

Приблизно чотири роки тому ми з дружиною хотіли запустити в Інтернеті розкішний магазин подарунків і провели щонайменше місяць досліджень. Ми вирішили обрати Woocommerce з наступних причин:

 • WordPress – це чудово – це просто, стисло, ви можете створювати прекрасні сайти, а система управління контентом чудово підходить для SEO та контент-маркетингу. Я використовую WordPress протягом багатьох років, тож коли я дізнався, що я можу створити веб-сайт електронної комерції за допомогою неї, це було майже без розуму.
 • Низька вартість – не потрібно купувати приємне, дороге програмне забезпечення, натомість виберіть тему, встановіть WordPress та Woocommerce, зв’яжіть її зі своїм платіжним шлюзом і вам буде зручно йти. Гаразд, напевно, не так просто, але ви отримуєте суть, правда. Крім того, оскільки він розміщений самостійно, немає постійних щомісячних платежів, сплачуйте один раз і забудьте.
 • Доступ до розробників – Ви ніколи не будете намагатися знайти розробника WordPress, який також допомагає підтримувати розумну ціну входу на сайт Woocommerce порівняно з іншими платформами. Зараз я працюю з клієнтом, який витратив тисячі фунтів на новий сайт, розроблений на платформі, створеній їх маркетинговим агентством. Це означає, що кожна зміна, яку вони хочуть внести на сайт, – це значні витрати та процес затягування. Клієнт відчуває себе обмеженим, і це одна з головних причин вибрати платформу типу WordPress, до якої кожен має доступ.

Рохін Дуа

Рохін Дуа

~ Рохін любить зайнятися партнерським маркетингом, вивчити можливі способи створення пасивного доходу в Інтернеті та поділитися своїми знаннями з однодумцями. Він також керує компанією з аутсорсингу SEO та надає послуги багатьом SEO агентствам у всьому світі

Відповідь на вибір правильної платформи електронної комерції дійсно залежить від вашої мети та інтересу. Моя улюблена за весь час улюблена платформа електронної комерції – це без сумніву WordPress.

Зараз він вважається стандартом у цій галузі, і при використанні плагінів Woocommerce плагіни отримають усі розширені функції, які ви хочете побачити на своєму веб-сайті Ecom.

Найкраща частина WordPress – це його Відкритий Джерело, Безкоштовно, його CMS дуже простий у використанні, для управління речами потрібен не просто SEO, а також багато технічних навичок. Інтегруючи Woocommerce з деякими платними темами, такими як Divi, за пару годин можна отримати приголомшливий вигляд магазину..

Є багато великих магазинів, з якими ми працюємо і досі використовуємо WordPress, і єдиною причиною їх вибору є простота платформи для додавання воронки продажів та інтеграція з популярними маркетинговими платформами.

Порада: Багато платних тем WordPress в наші дні оснащені функціями демо-імпорту в 1 клік, що допоможе вам створити магазин електронної комерції з можливістю налаштування деталей, щоб вони відповідали вашій продуктовій лінійці найпростішими способами.

Вікторія Павлова

Вікторія Павлова

~ Вікторія – серійний підприємець та засновник Starligh MG, польської компанії з цифрових брендів, яка володіє та працює міжнародними онлайн-платформами в конкурентній вертикалі.

Я великий фанат WooCommerce. По-перше: WooCommerce – це безкоштовний плагін з відкритим кодом з кодом, який вільно доступний кожному. Це означає, що ви можете налаштувати його бажаним чином або навіть створити власне розширення.

Woocommerce дуже гнучка і проста у використанні. Навіть нетехнологічні користувачі можуть освоїти це за тиждень або близько того. Причиною тому є те, що Woocommerce є частиною WordPress. Минулі користувачі можуть користуватися зручним інтерфейсом та логікою WordPress.

Крім того, це означає, що ви можете використовувати всі безкоштовні та платні плагіни та теми, доступні для користувачів WordPress. Якщо говорити про платні розширення Woocommerce, вони доступні та сумісні майже з кожною темою електронної комерції WordPress..

Хоча WooCommerce безкоштовний, це не означає, що він не є професійним. За допомогою WooCommerce ви можете створювати прекрасні магазини з такими функціями, як коди купонів, детальне відстеження замовлень, стан доставки, відстеження товарних запасів, встановлення податків, інструменти залучення клієнтів та багато іншого.

Велика громада – ще одна перевага. Ви завжди можете отримати безкоштовну підтримку, коли вам це потрібно.

Фархан Сієд

Фархан Сієд

~ Farhan – веб-розробник, що спеціалізується на SEO та блогері. Він допомагає людям керувати своєю присутністю в Інтернеті за допомогою маркетингу соціальних медіа та оптимізації пошукових систем.

Мені подобається підприємство WooCommerce для моїх бізнес-сайтів електронної комерції. Це дає мені величезну перевагу щодо гнучкості та доповнень на відміну від інших постачальників програмного забезпечення Ecom, таких як Magento або Shopify.

Щось мені подобається в WooCommerce, це те, що я можу вести щоденник на тому ж сайті, що і магазин. Я можу поговорити про продукти, і я можу особисто поручитися за них на сайті. Крім того, я можу вибрати будь-яку тему, яка мені подобається, яка працює з WC, щоб зробити магазин.

Найкраща частина WC – це те, що він інтегрується прямо у вже створений сайт і дуже добре працює з численними плагінами, які я хочу додати на сайт.

Хена Шах

Хена Шах

~ Хена любить писати та читати про тенденційні методи в інтернет-маркетингу. Її досвід – розробка креативного веб-сайту та Facebook Marketing.

Зазвичай найкращу платформу електронної комерції визначають за кількома параметрами, такими як вимога клієнта, бюджет, простота операцій тощо. І Woocommerce ідеально відповідає законопроекту..

Наша компанія з веб-дизайну розробила пару веб-сайтів електронної комерції на таких популярних платформах, як Magento, OpenCart, Drupal та Woocommerce.

Але ми віддаємо перевагу Woocommerce для клієнтів, які в основному поручаються за рішення “Зроби сам”, прості в управлінні функціями та доступні ціни. Використовуючи Woocommerce, клієнти можуть легко керувати покупками, електронною поштою, каталогами товарів, запасами тощо.

Magento та інші платформи з відкритим кодом пропонують майже той же тип функцій, що і Woocommerce. Але деякі функції вимагають експертної допомоги для виконання. І непросто отримати кваліфікованого розробника для роботи з платформою Magento. Плюс вони дорожчі, ніж Woocommerce.

Філ Клеркін

~ Phil – веб-дизайнер для Cre8ive Online.

Моя улюблена платформа електронної комерції – WooCommerce. Я спробував декілька різних протягом багатьох років, але виявив, що велика кількість людей, які використовують WooCommerce, означають, що допомогу завжди можна знайти.

Якщо я наштовхнувся на запит щодо конкретної настройки, я завжди міг знайти плагін, який допоможе досягти цілей користувача. Там багато розробників, які роблять дивовижні додатки для WooCommerce.

Я також виявив, що WooCommerce добре працює з широким спектром тем, що означає, що чудові сайти знаходяться лише в декількох клацаннях миші. Woothemes для розробників пропонують нескінченні додатки для додатків, і, хоча вони дорогі, вони працюють бездоганно.

Михайло Хорев

Михайло Хорев

~ Михайло – експерт з SEO. Він має понад 8-річний досвід роботи в веб-дизайні та цифровому маркетингу для малого та середнього бізнесу.

На ринку існує стільки рішень для електронної комерції, але за останні кілька років я вважаю за краще використовувати WooCommerce для всіх своїх клієнтів та проектів.

Більшості малого та середнього бізнесу потрібна недорога, проста та настроювана платформа, яка може допомогти їм продавати 10-1000 товарів, а WooCommerce – найкращий вибір для цього.

З точки зору розробника, це плагін з відкритим кодом, що означає, що ви матимете повний доступ до вихідного коду та зможете налаштувати його так, як вам або вашому клієнту захочеться. Найбільша бібліотека доступних доповнень та розширень допоможе вам налаштувати будь-який шлюз платежів і постачальника доставки за лічені хвилини..

Весь набір може зайняти пару годин замість днів – критично важливо, коли клієнт має дотримуватися строгі терміни. Не кажучи вже про дивовижні та професійні шаблони на ThemeForest, які зроблять інтернет-магазин приголомшливим на всіх пристроях, покращать швидкість конверсії та створюють позитивний імідж бренда.

Інші платформи просто не забезпечують такого рівня налаштування та зручності використання, і раніше мені довелося витрачати години на виправлення та оновлення коду на інших платформах електронної комерції (PrestaShop і OpenCart), оскільки деякі з роз’ємів та розширень застаріли або не існують.

Підводячи підсумок, я завжди пропоную WooCommerce, оскільки:

 • Ідеально підходить для невеликих / середніх інтернет-магазинів
 • Найменш дорога вартість пуску
 • Швидкий час налаштування
 • Повний доступ до коду та бази даних
 • Найбільша бібліотека доповнень
 • Мобільні та SEO готові
 • Помірні вимоги до хостингу (спільний хостинг)
 • Низькі витрати на обслуговування
 • Найбільша спільнота користувачів та розробників (для пошуку відповідей та вирішення питань)
 • Також набагато доступніше і простіше знайти розробника WordPress / WooCommerce, якщо клієнт вирішить найняти внутрішнього розробника.

Шейх Аезаз

Шейх Аезаз

~ Shaikh має близько 6 років досвіду в розробці веб-сайтів. Він розробляє веб-сайти з WordPress більше 4 років.

Моє улюблене програмне забезпечення – WooCommerce, оскільки ми можемо швидко створити наш веб-сайт із наявними додатками та розширеннями.

Найголовніше – це безкоштовно.

Один із веб-сайтів електронної комерції, який я створив для продажу спеціальної гумової марки, займав лише 3 дні.

Пан Маркус

Пан Маркус

Моя улюблена платформа електронної комерції – WooCommerce. Я люблю користуватися WooComerce не тільки тому, що дружнє для новачків, але і тому, що його легко налаштувати і безкоштовно.

Це виглядає страшно, коли ви зрозуміли, скільки плагінів вам потрібно придбати / отримати, щоб він працював належним чином, але ROI набагато кращий, ніж інші платформи, які пропонують вам усі налаштування та функціональні можливості для комісії.

Це виглядає страшно, коли ви зрозуміли, скільки плагінів вам потрібно придбати / отримати, щоб він працював належним чином, але ROI набагато кращий, ніж інші платформи, які пропонують вам всі налаштування та функціональні можливості для комісії.

Ці платформи не лише вирізали шматок від ваших прибутків, але і змусять вас жити за їхніми правилами. Так, це правда, що вони роблять це легко і дешево, але в кінцевому рахунку зробити це самостійно за допомогою WooCommerce є більш задовільним.

Венчіто Тампон

Венчіто Тампон

~ Venchito – стратег по будівництву посилань на основі Маніли і є генеральним директором і співзасновником компанії SharpRocket, компанії з будівництва посилань в Азії, яка пропонує послуги з побудови посилань на білій шапці для SEO-агентств, власників електронної комерції та великих корпорацій в англомовних країнах.

Одна з моїх улюблених платформ електронної комерції, особливо для сайтів WordPress, – WooCommerce. Кілька функцій, які сьогодні можуть стати в нагоді власникам стартапів:

 • Продукти можна легко класифікувати, надаючи ціни продажу та інші незалежні атрибути. Він має величезну гнучкість продажу фізичного або навіть віртуального завантажуваного продукту.
 • Зручний інтерфейс WordPress. Це може допомогти вам створити інтернет-магазин, не плутаючи, тому ви можете зосередити більше часу на створенні чудових цільових сторінок.
 • Вбудована система аналітики, яка забезпечує статистику чистою.

Юврадж Вадвані

Юврадж Вадвані

~ Yuvraj – ентузіаст електронної комерції, який веде власний бізнес eCom.

Моя улюблена платформа електронної комерції – WooCommerce. Причиною, що я вибрав WooCommerce, є те, що налаштувати надзвичайно просто та зручно в порівнянні з іншими платформами, які я вважав.

Він також дуже гнучкий, і ви можете легко створювати індивідуальні рішення. Ще одна перевага WooCommerce – надзвичайно велика кількість безкоштовних та преміальних плагінів.

Більшість налаштувань, необхідних для створення магазину, можна здійснити за допомогою плагінів, що допоможе вам запустити швидше та зосередитись на створенні продажів, а не турбуватися про технології.

Аль-Амін Кабір

Аль-Амін Кабір

~ Аль-Амін – підприємець, блогер, афілійований маркетолог та спікер, який багато разів отримує нагороди, який вчить як створювати прибуткові сайти з ніш.

Я рекомендую WooCommerce.

Це надзвичайно гнучко Ви отримуєте цілу велику гнучкість, що стосується функцій, налаштування та іншої технічної сторони речей. Ви можете використовувати платформу WooCommerce для продажу фізичних, завантажуваних, членських товарів або навіть продуктів на основі афілійованих / сторонніх продавців..

Легка інтеграція з існуючим веб-сайтом, блогіми В даний час WordPress працює над 25,4% всіх веб-сайтів в Інтернеті і відповідає за понад 76,5 мільйонів блогів!

Те, що мені подобається в WooCommerce, воно базується на WordPress, і ви можете легко інтегрувати платформу електронної комерції / платформу цифрового продажу на існуючому сайті. Блогери можуть легко інтегрувати магазин електронної комерції у свій блог та розпочати продаж в Інтернеті.

Сотні розширень

Вимога для кожного майже унікальна, і вам потрібні розширення, щоб виконати своє. Що мені подобається в WooCommerce, це те, що він має сотні розширень. Більшість із них безкоштовні.

Інші особливості WooCommerce, які змусили мене обрати його

• Широкий вибір безкоштовних та преміальних шаблонів
• Існуючий інтерфейс WordPress
• Безкоштовна, без разової / щомісячної плати

Ешлі Фолкес

Ешлі Фолкес

~ Ешлі є засновником Mad Lemmings, компанії, яка допомагає підприємцям та малому бізнесу отримати більше клієнтів через свій веб-сайт

Моя платформа електронної комерції для моїх клієнтів – Woocommerce. Чому? Тому що це дуже проста рамка для використання і заснована на WordPress, який дає вам стільки гнучкості та контролю.

Woocommerce має всі основи, необхідні для запуску інтернет-магазину зі сторінок продуктів (з різноманітними макетами через теми WordPress), доставку, податки, ціни, шлюзи платежів, інвентар та локалізацію.

Мало того, але ви отримуєте всі функції WordPress, такі як сторінки, публікації та надійний SEO через плагіни, такі як Yoast або All in One SEO. Це майже занадто просто!

Звичайно, якщо ви використовуєте масивний і складний сайт електронної комерції, то Woocommerce & WordPress може (зрештою) не задовольнити всі ваші потреби, але для більшості інтернет-магазинів це один із найпростіших та найкращих способів..

Аарон Джонс

Аарон Джонс

~ Аарон – фахівець з афілійованого маркетингу. Він навчає своїх читачів, як знайти нішу, запустити сайт і як збільшувати трафік.

Я завжди використовував платформу WooCommerce через її простоту використання та спосіб налаштування платформи. Woo Commerce добре працює з більшістю тем і добре вдягає.

Якщо ви новачок і не зацікавлений в написанні коду, ніж комерція – це шлях. Я знаю, що є й інші, але простота використання та інтеграція є ключовими факторами мого бізнесу.

Ваш бізнес повинен бути сильним, і вам потрібно навчити свою аудиторію. Якщо аналітика, включена в цей плагін, чи вбудована вона у вашу тему, може змінити все, що стосується застережень та вашого бізнесу..

Луї Люк

Луї Люк

~ Louie – Інтернет-маркетинг, який працює на дому, який вже кілька років працює від дому. Він керує кількома веб-сайтами, що займаються нішею / авторитетом, та декількома компаніями з електронної комерції.

Моя улюблена платформа електронної комерції – WooCommerce. Це найпопулярніше рішення в галузі електронної комерції, яке використовує 39% сайтів з інтернет-магазинами.

Це безкоштовний плагін, який можна встановити на WordPress, тобто він працює на власному сервері. Якщо вам потрібні додаткові функції, ви можете додати їх у міру необхідності. Ці розширення оплачуються, але вони того варті.

Оскільки вибір правильної платформи електронної комерції для вашого інтернет-магазину є важливим діловим кроком, вам потрібно вибрати найкраще: рухайтеся з WooCommerce.

Райан Беміллер

~ Райан запускає веб-сайт під назвою Shopping Signals, який покликаний допомогти інтернет-продавцям просувати свої сайти та залучати більше бізнесу через Інтернет-маркетинг.

Я хотів би спочатку сказати про це, переконавшись, що вибір платформи електронної комерції – це один з найменш важливих варіантів вибору нового, невеликого веб-сайту електронної комерції..

Я розумію, що багато хто не погодиться з цим твердженням, але я просто думаю, що це як номер п’ять за важливістю, якщо мова йде про речі, на які слід зосередитись..

Переконайтесь, що ваші продукти, аудиторія, обмін повідомленнями та пропозиціями спочатку набираються, а потім виберіть платформу електронної комерції, якою вам комфортно.

Попри це, я схиляюся до WooCommerce. Будучи маркетологом та розробником по душі, я люблю гнучкість того, що можна реально налаштувати речі та потрапити під капот. WooCommerce дозволяє цю гнучкість.

Я також ціную той факт, що те, що ви отримуєте безкоштовно за допомогою WooCommerce, є повністю здатним та багатим. Ви можете запустити пристойний веб-сайт електронної комерції за допомогою просто безкоштовної платформи.

Крім того, якщо ви хочете збільшити кількість речей і налаштувати, існує ціла спільнота розробників, які пропонують безкоштовні та платні додатки.

WooCommerce також дуже легко та легко здійснити та керувати ними. Я вважаю, що користувальницький інтерфейс є доброзичливим та зрозумілим, навіть для людей, які не мають технічних питань. Кілька людей, для яких я реалізував це, мають дуже невелику технічну здатність, але вони прекрасно вміють самостійно керувати магазином..

Там може бути ще простіший варіант, наприклад, наприклад, Shopify. Однак вони можуть бути не настільки доступними, і зазвичай є набагато менш налаштованими.

Тож для мене цінність того, що ви отримуєте безкоштовно, а також простота використання, а також можливість налаштувати, робить WooCommerce дійсно сильним вибором.

Ернан Васкес

Ернан Васкес

~ Ернан – підприємець та цифровий маркетолог, який допомагає власникам бізнесу, професіоналам, фрілансерам та підприємцям отримувати більше потенційних клієнтів та продавати більше матеріалів, використовуючи силу Інтернету.

Я люблю Woocommerce, тому що вона інтегрується в WordPress, завдяки чому набагато простіше створити блог, оптимізувати його для SEO та класифікувати його в Google. Ви можете прийняти всі основні способи оплати, такі як PayPal і Stripe прямо зі своєї сторінки, або навіть від сторонньої служби, наприклад Samcart.

Крім того, вам не потрібно вивчати цілком нову платформу, щоб почати продавати свої продукти в Інтернеті, а це величезна економія часу. Я намагався з іншими більш надійними платформами, такими як Magento і Zencart, але я продовжував дефолт повернутися до Woocommerce через UX.

Крім того, якщо у вас нічого не вистачає, ви завжди можете придбати плагін або отримати щось закодоване спеціально для цієї функції. Тож якщо ви любитель WordPress, як я, займіться Woocommerce.

Енді Крестодіна

Енді Крестодіна

~ Енді – веб-стратег і співзасновник Orbit Media. Він займається веб-дизайном та інтерактивним маркетинговим простором з січня 2000 року. Він також виступає, маркетолог контенту, еколог та автор.

На Orbit ключовою особливістю будь-якої платформи є легка інтеграція електронної комерції. Це дозволяє нам вибрати ідеальний інструмент для окремих завдань.

Наприклад, коли клієнт хоче CMS з відкритим кодом з великою кількістю функцій, ми можемо вибрати Drupal. Але для резервного електронної комерції, який з’єднується з усіма іншими сторонніми системами, ми можемо використовувати таку систему, як Shopatron.

Веб-сайт Gold Eagle – приклад повністю інтегрованої гібридної системи. Каталог Drupal з кошиком Shopatron та замовленням.

Проста інтеграція – найвища особливість електронної комерції!

Арджун Сарін

Арджун Сарін

~ Арджун – професіонал із управління продуктами, орієнтований на P&L і добре вміє працювати з крос-функціональними командами. Він любить працювати над проектами «Виправлення краху», любить дізнаватися нове, вирішувати проблеми та працювати над новими ідеями. Він – MBA та комп’ютерний інженер, отримав можливість працювати над глобальними проектами за свою коротку кар’єру в 5,5 років.

З швидким зростанням ринку електронної комерції ми спостерігаємо багато нових тенденцій. Розпочинаючи нове підприємство з електронної комерції, є багато елементів, які потрібно розібратися, і там є ціла маса фахівців, які можуть допомогти вам з кожним із цих елементів.

У такому випадку вияснення, яку платформу використовувати, коли ви шукаєте для створення свого інтернет-магазину, може бути досить заплутаною задачею, особливо якщо ви не з технічного / електронної комерції.

Мені особисто подобається GetMeAShop, який розпочався зі скромної мети допомогти малим роздрібним підприємствам мати власну присутність в Інтернеті.

Він орієнтований на надання чіткої, зручної для користувачів технології для цього бізнесу, а також безліч служб, доступних на різних платформах – точка продажу, веб-портал, магазин електронної комерції, CRM, аналітика, управління ринком, інтеграція соціальних медіа.

Це повне рішення для малого бізнесу, щоб конкурувати та розвиватися в Інтернеті, надаючи бізнесу можливість рости і процвітати платформу для створення своєї присутності в Інтернеті та елементів маркетингу свого бізнесу.

З традиційними роздрібними торговцями, що зменшують свої фізичні сліди та відновлюють свої інвестиції у цифровий спосіб, ця платформа постійно створює нові бізнес-моделі та пристосовує старі для адаптації до фундаментальних зрушень у технології, допомагаючи офлайн-продавцям мати мобільне роздрібне рішення на основі мобільних пристроїв.

За допомогою мобільного додатку вони можуть не лише налаштувати свій інтернет-магазин, але продавати на різних торгових майданчиках (керуючи з однієї інформаційної панелі), фіксувати дані клієнтів, синхронізувати повний інвентар у різних каналах (навіть в автономному режимі через POS) та мати вбудований глибинна аналітика на їх запаси, продажі та приплив клієнтів.

Найкраще, що мені сподобалось у GetMeAShop – це зоряна команда, яка розробила платформу з нуля, я вважаю, що це виділяє їх щодо надійності платформи та якості обслуговування.

В даний час у GetMeAShop є багато клієнтів з Індії, але вони повільно рухаються на міжнародному рівні, вводячи такі функції, як підтримка в декількох валютах, міжнародні платежі тощо. Деякі клієнти, які використовують GetMeAShop, – це Лакнаві Андааз, Ранджеело Раджастан і Кілігко..

Naveen Kumar

Naveen Kumar

~ Naveen – блогер за хобі та цифровий маркетолог за професією. Він працює з компанією з веб-розробок і в основному займається веб-сайтами електронної комерції, а також його фірма розробляє шаблони Joomla для веб-сайту електронної комерції.

Я люблю використовувати Joomla CMS для створення веб-сайтів електронної комерції. Є кілька причин, чому я посилаюся на Joomla на інше програмне забезпечення для електронної комерції, наприклад WordPress або Magento.

Я в розробці Joomla. Тож я відчуваю це краще за інших.

У Joomla існує стільки програмного забезпечення для створення веб-сайту електронної комерції, як Virtuemart, Hikashop тощо. Тому вам не обмежено використовувати лише одне. Ви можете використовувати відповідно до своєї легкості.

Спільнота Joomla є приголомшливою. Усі люблять допомагати один одному, щоб вирішити свої запити.

У каталозі розширень Joomla доступно близько 8000 розширень. Основна команда Joomla перевіряє все це. Таким чином, ви можете використовувати ці розширення без жодних проблем.

Це повністю сумісна SEO, і найбільшою причиною моєї любові до Joomla є її безпека. Я знайшов Joomla більш безпечним, ніж WordPress.

Після Joomla я хотів би порекомендувати WordPress (WooCommerce) для веб-сайту електронної комерції, оскільки він простий у використанні та керуванні. Якщо хтось хоче використовувати Joomla, є дивовижні безкоштовні багатоцільові шаблони Joomla. І ви можете використовувати їх для комерційних, а також некомерційних цілей, не надаючи жодних кредитів.

Дражен Прастало

Дражен Прастало

~ Drazen – онлайн-підприємець, професійний блогер та експерт-партнер. Окрім написання для свого основного блогу Income Mesh, він володіє ринком шаблону цільової сторінки під назвою «Посадочна фабрика».

Моя улюблена платформа електронної комерції – це Easy Digital Downloads, оскільки вона створена спеціально для продажу цифрових продуктів, що я і роблю.

Це ідеально підходить для потреб мого бізнесу, оскільки в ньому є різні додатки, які дозволяють мені розширити функціонал свого веб-магазину, не порушуючи банк. Все, що вам потрібно, від платіжних шлюзів до електронного маркетингу, у них є все.

Крім того, одна з найважливіших речей – це звичайно підтримка, що чудово, хлопці з EDD – швидкі, професійні та знаючі. Крім того, вони також регулярно надсилають нові оновлення та додають нові цікаві функції.

Все зводиться до того, що є правильним для вашої ситуації.

Який у вас бюджет?

Що ти продаєш?

Яка доставка вам потрібна?

Який функціонал вам потрібен?

Якими валютами ви будете торгувати?

Яка ваша платіжна система шлюзу?

Коли ви дізнаєтесь відповіді на ці питання, ви зможете звузити, яка платформа підійде саме вам. Кожна платформа має свої плюси і мінуси.

Наприклад:

WooCommerce – це безкоштовно, є безліч безкоштовних плагінів для створення функціональності та інтеграції PayPal, і ви готові продавати онлайн.

Недолік – Woocommerce може бути помилковим, інтеграції бракує підтримки, і багато разів системи шлюзу не грають добре разом.

Shopify – відмінна платформа з великою підтримкою – однак ви обмежені тим, що можливо в рамках, – і ви будете готові платити щомісячну плату щоразу, коли шукаєте функціональність поза звичайними рамками.

Magento – надає найбільш гнучко та технічно готове рішення для електронної комерції.

The Downside – вам краще бути або найняти чудового розробника, щоб ця рамка працювала для вас.

Отже, як ви бачите, це все зводиться до того, які ресурси, знання чи бюджет у вас є, які формують відповідь, яка платформа буде найкращою для вас.

Девід Краутер

Девід Краутер

~ Девід, перший маркетолог, а “технічний SEO-похід”, другий … він є засновником веб-сайтів, які продають веб-сайт & SEO послуги з акцентом на більше трафіку, потенційних клієнтів, телефонних дзвінків & продажів – не лише рейтинги …

Все зводиться до того, що є правильним для вашої ситуації.

Який у вас бюджет?

Що ти продаєш?

Яка доставка вам потрібна?

Який функціонал вам потрібен?

Якими валютами ви будете торгувати?

Яка ваша платіжна система шлюзу?

Коли ви дізнаєтесь відповіді на ці питання, ви зможете звузити, яка платформа підійде саме вам. Кожна платформа має свої плюси і мінуси.

Наприклад:

WooCommerce – це безкоштовно, є безліч безкоштовних плагінів для створення функціональності та інтеграції PayPal, і ви готові продавати онлайн.

Недолік – Woocommerce може бути помилковим, інтеграції бракує підтримки, і багато разів системи шлюзу не грають добре разом.

Shopify – відмінна платформа з великою підтримкою – однак ви обмежені тим, що можливо в рамках, – і ви будете готові платити щомісячну плату щоразу, коли шукаєте функціональність поза звичайними рамками.

Magento – надає найбільш гнучко та технічно готове рішення для електронної комерції.

The Downside – вам краще бути або найняти чудового розробника, щоб ця рамка працювала для вас.

Отже, як ви бачите, це все зводиться до того, які ресурси, знання чи бюджет у вас є, які формують відповідь, яка платформа буде найкращою для вас.

Джон Лоусон

Джон Лоусон

~ Джон – генеральний директор компанії ColderICE Media, автора бестселерів Amazon №1, IBM Futurist та Ebay Influencer. Джон є піонером у мережі роздрібної торгівлі в Інтернеті та засновником E-commerce Group, глобальної спільноти торговельних постачальників та маркетологів..

Моя улюблена платформа магазину електронної комерції Міва. Ці хлопці в грі з початку 2000-х, і тому я обираю їх. Одне з найважливіших речей для мене – це вибрати платформу, яка може масштабувати масштаб.

Магазини Miva були просто підлаштовані під мій “фактор geek”, його платформа досить гнучка, що все, що я хотіла зробити сьогодні, може бути реалізована.

Але також розширювані, тому речі, які в майбутньому зійдуть, можуть також бути інтегровані. У них чудова команда для підтримки та дуже яскрава спільнота розвитку.

Можливості інтеграції та доповнення нескінченні, і постійно змінюється світ електронної комерції, що є величезним плюсом для моїх потреб. Ось моя специфіка, яка змусила мене заскочити та перейти на цю платформу:

 • Легко розпочати роботу та швидко працювати
 • Можливість інтеграції з моїми системами обробки
 • Чуйна підтримка клієнтів
 • Розширювана, міцна платформа, яка зростала б по мірі зростання
 • Підтримка між пристроями, мій сайт виглядає добре і працює бездоганно на всіх пристроях та браузерах.
 • За ціною конкурентоспроможним для власника бізнесу SMB

Дуже дякую всім веб-дизайнерам електронної комерції, веб-розробникам, інтернет-маркетологам та блогерам, які внесли свій внесок у цю експертну програму! Особлива подяка Расселу Лобо та Габріеллі Санніно, які познайомили мене з кількома учасниками.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map