39 Що потрібно знати, перш ніж запустити Інтернет-магазин електронної комерції

Інтернет-магазини – простий спосіб заробити гроші. Провідні платформи електронної комерції можуть допомогти вам створити інтернет-магазин за лічені години. Вам не потрібно бути кодуючим генієм.


Технологія робить деякі частини непростими, але це все ще непросто. Якщо у вас немає чіткого плану, ви можете провалитися. Складіть цей план, перш ніж йти далі. Задайте собі ці 39 питань щодо започаткування бізнесу в галузі електронної комерції.

Contents

1. Як створити бізнес-план електронної комерції?

Є шість елементів:

Резюме – Ви напишете цю частину останньою. Він узагальнює інші сім елементів. Тим не менш, це належить на початку вашого планування.

Опис компанії – Це огляд вашої компанії на високому рівні. Які продукти та послуги ви запропонуєте? Хто ваші клієнти? Які конкурентні переваги вашого інтернет-магазину? Відповіді потребують глибокого занурення для деталей. Потім підсумуйте його в абзаці чи двох. У вас буде крок на ліфті.

Аналіз ринку – Що ви знаєте про свою галузь та цільовий ринок? Це не можуть бути почуття кишки. Безкоштовні ресурси в Інтернеті знімають будь-які виправдання, щоб не мати фактів і цифр.

Продукти та послуги –Що запропонує ваш інтернет-магазин? Підходьте до цього з точки зору клієнта. Для цього вам потрібно знати і пояснити, чому ви будете пропонувати ці продукти та послуги.

Маркетинг та продаж –Який ваш підхід до досягнення клієнтів? Тільки тому, що ви будуєте інтернет-магазин, це не означає, що вони прийдуть. Або навіть купувати речі. Вивчіть „чому” аспект зі своїми стратегіями. Визначте, як ви досягнете цільового ринку.

Фінансові прогнози –Ви не можете сподіватися на прибуток від продажу в Інтернеті. Ви повинні зробити це. Якщо ви успішні, чи побачите ви прибуток? Факти та цифри роботи – це основні показники, які допомагають вам прогнозувати. Скільки потрібно буде продати, щоб покрити операції? Встановлюйте цілі, а не просто бачити, що відбувається.

2. Як вибрати нішу для свого інтернет-магазину?

Відповідайте на це питання, задаючи собі запитання. Яка ваша пристрасть?

У модниць короткі терміни життя. У вас буде велика конкуренція, якщо ви створите інтернет-магазин, щоб продати найактивніше сьогодні. Ви також приєднаєтесь до них, якщо продукт уже не гарячий.

Виберіть товар чи послугу, яку ви захоплені продажем. Ви любите продукт, тому що знаєте про нього все. Люди хочуть купувати речі у експертів. Вони шукають його в Інтернеті? Дізнайтеся, вивчивши ключові слова за допомогою безкоштовного інструмента добору ключових слів Google.

Ви можете захоплюватися чимось і все одно не заробляти гроші, продаючи його. Виберіть сегмент ринку, який має можливість для зростання. Ринок повинен бути досить великим, щоб ви могли експлуатувати та володіти певною секцією. Це те, в чому полягає ніша.

Нішеві товари та послуги взагалі важко знайти. Дефіцит створює цінність. Ще краще, якщо продукт чи послуга мають високі націнки. Можна продати менше і все одно отримувати прибуток.

3. Як я оцінюю попит на ринок своєї продукції?

Тепер, коли ви визначили свою нішу, саме час глибше пірнати. Вам потрібно з’ясувати потенціал ринку.

Визначте потенціал. Використовуйте метод ланцюгового відношення. Почніть з великої групи та уточнюйте характеристики, які відповідають вашому продукту. Чи зростає цей ринок? Чи потрібна їм освіта, щоб сприйняти ваш продукт? Переоцінити свій ринковий потенціал дуже просто. Ви можете визначити, що мільйони людей хочуть вашого продукту. Але може бути тисячі інтернет-підприємств, які вже змагаються з вами. Фактор конкуренції на потенціал.

Хто твої конкуренти, і де вони? Якщо ви не знаєте, хто є конкуренція, вам потрібно це дізнатися. Як вони охоплюють клієнтів? Вивчіть своїх послідовників у соціальних мережах. Це дасть вам уявлення про способи розташування вашого продукту, щоб виділитися від конкурентів.

Використовуйте Google. Використовуйте Google Інструмент планування ключових слів визначити попит на продукцію. Введіть ключові слова, що описують ваш продукт чи послугу. Google розповість, скільки людей шукали ці ключові слова. Інструмент також показує конкуренцію цього ключового слова. Ви можете дізнатися, скільки інших підприємств використовують ключові слова для залучення клієнтів.

Що робити, якщо Google скаже, що ніхто не шукає ваші ключові слова? Це сильний знак, що вам слід переглядати продаж цього товару чи послуги.

4. Як розробити унікальну пропозицію про продаж?

Це допомагає вам стояти осторонь конкурентів. Це дозволяє зосередити енергію на зусиллях, що задовольняють саме Ваших ідеальних клієнтів. Ви повинні сказати їм, що ви знаєте, як це зробити. Це ваша унікальна пропозиція щодо продажу.

Звернення до ідеального замовника. Існує ризик намагатися бути усім усім. Визначте ідеальну перспективу, задавши собі ці питання:

 • Чого хоче ваш ідеальний клієнт?
 • Як ваш продукт чи послуга можуть вирішити їх проблему?
 • Які фактори мотивують їхні рішення про купівлю?
 • Чому вони повинні обрати вас замість когось іншого?

Коли ви дізнаєтесь про ці речі, ви зможете створити пропозицію. Він повинен пояснити, як ви збираєтеся вирішити їх проблему. Люди купують продукти, щоб вирішити свої проблеми. Чи дає їм ваше унікальне пропозиція про продаж?

5. Як отримати джерело продуктів для свого інтернет-магазину?

Якщо ви самі не створили продукт; вам потрібні постачальники. Де ти їх знайдеш?

Досліджуйте організації торгівлі та промисловості, пов’язані з вашим товаром. Ці організації мають місії для встановлення відповідності покупцям та продавцям. Ознайомтеся з цими ресурсами, щоб допомогти у пошуку правильних каналів:

6. Як визначити свій цільовий ринок?

Ваш цільовий ринок колекції ваших ідеальних клієнтів. Вам потрібно зрозуміти їх поведінку. Які їх причини хочуть отримати ваш товар чи послугу? Дізнайтеся, чому, задаючи ці питання:

Хто буде використовувати мій продукт? Це демографічна інформація.

Коли клієнти купуватимуть мій товар? Мало хто хоче ялинку в липні. Чи є у вашого продукту сезонне вікно можливостей? Навіть продукти, які не мають пікових періодів покупки. Вам потрібно знати, коли це.

Навіщо клієнтам це потрібно? Розвивайте глибоке розуміння проблеми, яку вирішує ваш продукт чи послуга.

7. Як знайти надійних постачальників для свого інтернет-магазину?

Як знайти надійних постачальників для свого інтернет-магазину?

Це залежить від того, що ви шукаєте. Вам потрібні існуючі бренди та продукти, які ви самі будете поставляти? Або ви шукаєте вантажовідправника? Вони постачають продукцію та виконують замовлення існуючих брендів та товарів.

Після того, як ви визначитеся з вашим типом постачальника, вам потрібно визначитися з їх місцезнаходженням. Закордонні постачальники, як правило, пропонують нижчі ціни. Вартість не повинна бути вашим вирішальним фактором. Враховуйте і це:

Закордонний пошук

Переваги

 • Низькі виробничі витрати
 • Високий вибір

Недоліки

 • Низька сприйнята якість від клієнтів
 • Потенціал щодо мовних та комунікаційних бар’єрів
 • Більш довгий час доставки
 • Менша безпека платежів та регрес

Внутрішній пошук

Переваги

 • Вищі стандарти якості виробництва
 • Більш легке спілкування без мовного бар’єру
 • Простіше перевірити надійність
 • Швидше час доставки
 • Більш висока безпека платежів та регрес

Недоліки

 • Більш високі витрати на виготовлення
 • Менший вибір

Багато власників інтернет-магазинів за рекомендаціями звертаються до своєї мережі. Не варто недооцінювати силу друзів та родини. Вони вже можуть знати надійне джерело.

8. Як досліджувати свою конкуренцію?

Якщо ви хочете знати, чим займається ваша конкуренція, зайдіть у їхні інтернет-магазини та дізнайтеся. Що ви не можете зробити самі, це дізнатися, де вони продають клієнтам. Технологія пропонує потужні інструменти для з’ясування цього. Ось декілька найпопулярніших:

AdGooroo

AdGooroo

Монітор оголошень до 10 конкурентів. Подивіться, де розміщуються їхні оголошення. Цей платний сервіс забезпечує глибоку конкурентоспроможність. Він навіть може оцінити маркетингові бюджети конкуренції.

Ров

Ров

Перший рівень їх послуг безкоштовний. Ви можете використовувати інструмент пошуку оголошень для показу останніх оголошень ваших конкурентів. Ви бачите розмір і місця, де нещодавно бачили оголошення.

Ключове словоКомпетитор

ключ

Перевірте органічні та платні ключові слова конкурентів, цільові сторінки та оголошення. Ви побачите рейтинг позицій ключових слів для тисячі конкретних ключових слів. Ця послуга безкоштовна протягом перших 30 днів.

Це не так високотехнологічно, як ці три пропозиції, але варто попросити друзів та родичів допомогти вам у конкурентному дослідженні. Запропонуйте їм маркетингові електронні листи, які вони отримають. Вони отримують це багато!

9. Як створити веб-сайт електронної комерції?

Ви придумали свою продуктову лінійку та визначили цільовий ринок. Ви знаєте, хто ваші конкуренти і де шукають клієнтів. Зараз саме час створити свій інтернет-магазин.

Якщо ви не впевнені, з чого або як почати, ви хороший кандидат на платформу електронної комерції. Ви можете створити інтернет-магазин з одним, навіть якщо у вас зовсім немає технічних навичок.

Але який? Більшість хвалиться тим, як легко створити інтернет-магазин зі своїм програмним забезпеченням. Є два основні способи створення веб-сайту електронної комерції.

 • Розміщене програмне забезпечення для електронної комерції (зручніше для користувачів)
 • Самопровідна програма електронної комерції з відкритим кодом (більш вдосконалена)

Розгляньте рішення про розміщену електронну комерцію, якщо ви хочете зосередитись на продажі товару. Він прибирає технічні аспекти створення та роботи інтернет-магазину. Це готові для вас рішення. Комплексний процесор управління продуктами та оплата є частиною пакету. Ви можете побудувати свій інтернет-магазин за допомогою простої технології перетягування. Не потрібні навички кодування. Переваг багато, але ви можете наштовхнутися на гнучкість.

Самостійне розміщення програмного забезпечення з відкритим кодом має сенс, якщо ви досвідчений веб-розробник. Витрати на встановлення значні. Ви також матимете постійне обслуговування.

10. Як вибрати правильну платформу електронної комерції?

Ваш вибір вимагає ретельного розгляду. Не робіть вибір, поки не будете впевнені, що будете залишатися з цим рішенням. Передумувати дорого і вимагає часу.

Технічна здатність є головним фактором цього вибору. Якщо ви сумніваєтесь у своїх навичках, виберіть платформу, яка пропонує інструменти та підтримку, необхідні для досягнення успіху. Це так само важливо для ваших клієнтів, як і для вас. Вони очікують оптимального досвіду.

11. Як вибрати шлюз платежів?

Платіжний шлюз – це ваш онлайн-касовий апарат. Ваш Інтернет-магазин не може приймати готівку. Ви повинні прийняти кредитну карту або інші види фінансових операцій в Інтернеті. Ось деякі міркування:

Вартість. Ви заплатите за шлюз платежів. Перша вартість запуску покриває налаштування облікового запису продавця. Існує також вартість налаштування шлюзу на вашому веб-сайті. Інші витрати тривають. Постачальник шлюзових платежів може стягувати плату за операцію або як єдину щомісячну плату. Це обійдеться вам, щоб заробити гроші.

Сумісність із тим, як ваші клієнти хочуть платити вам. Не всі користуються кредитними картками. Багато людей використовують дебетові картки або навіть PayPal. Ці операції обробляються по-іншому, ніж кредитні картки. Переконайтеся, що ваш шлюз платежів працює для клієнтів так само, як і для вас.

Безпека. Зростає крадіжка інформації про оплату в Інтернеті. Захистіть одну зону, де неможливо бути занадто обережним. Попросіть постачальників пояснити, як рішення їх шлюзового шлюзу наближається до безпеки та шифрування даних.

Підтримка клієнтів. У цьому випадку ви – замовник. Якщо у вас виникли проблеми з воротами платежів, ви нічого не можете продати. Претензія про підтримку 24/7 не означає, що хтось відповість на телефон, якщо ви телефонуєте. Це може означати не що інше, як відповідь електронною поштою. Ви повинні це знати достроково.

12. Як вибрати вигідне доменне ім’я?

Подумайте про найпопулярніші торгові марки у світі. Вони короткі, стосуються того, що вони продають, легко запам’ятовуються і легко сказати. Виконайте цю процедуру брендингу для вашого доменного імені.

Доменне ім’я дос

Використовуйте назву вашого підприємства чи продукту. Це не завжди можливо. Перевірте, чи можете ви зареєструвати доменне ім’я, яке відповідає імені вашого інтернет-магазину. Зробіть це, перш ніж ви заглибитеся в будь-які вправи на брендинг.

Створіть доменне ім’я за ключовими словами, якщо пошук є вашим пріоритетом. paintbrushes.com недоступний для вашого магазину пензлів. Більшість загальних доменних імен вже немає. Клієнти сьогодні використовують більш конкретні терміни в пошуку. Подумайте про свою нішу та цільовий ринок. Можливо, для домену вашого інтернет-магазину може бути більше сенсу – lefthandedpaintbrushes.com. Виберіть ім’я домену, яке визначає, що ви продаєте.

Залишайтеся з доменом верхнього рівня. Якщо ви можете отримати .com, зробіть це. Люди запам’ятають це. Якщо вони знають назву вашого бізнесу, але не URL-адресу, .com те спершу спробують.

Ім’я домену не

Незвичайні написання. Ви хочете, щоб доменне ім’я було легко запам’ятовувати та передавати. Якщо неправильно написати слово, люди зрозуміють це неправильно. Ви втратите продаж. Або вони можуть опинитися на сайті вашого конкурента.

Довгі імена. Чи важко запам’ятати і легко набрати неправильно? Це може бути цікавим ім’ям, але це не знайде вас, клієнтів. Максимальна довжина домену – 63 символи. Спробуйте тримати його до 25 років.

Дефіси. Ви можете отримати доменне ім’я, якщо ви додасте дефіс. Передайте його. Вони дозволяють виділити ключові слова, але їх легко забути. Ви хочете, щоб дефіс стояв між вами та вашими клієнтами?

Виконайте вибране доменне ім’я людьми, яких ви знаєте. Подивіться, що вони думають. Скажи їм, що це таке. Подивіться, чи зможуть це написати. Це дозволить вам знати, якщо ви на правильному шляху.

13. Як вибрати хостинг-провайдера?

Неправильний постачальник послуг електронної комерції може затонути ваш магазин. Ось деякі функції, які слід використовувати в процесі оцінювання.

Не зупиняйтесь на інфраструктурі. Кращі постачальники послуг електронної комерції також пропонують інструменти та індивідуальну підтримку. Вони зосереджені на своєму зростанні, чи на вашому? Шукайте компанію, яка бажає бути партнером, а не лише вашого провайдера.

Керовані послуги. Маркетинг та розробка товару ростуть в Інтернеті. Чи може ваш хостинг-провайдер в цьому допомогти вам?

Підтримка. Скакати тут небезпечно. Вкладайте гроші, гарантуючи допомогу, як тільки виникає проблема.

14. Як керувати обслуговуванням та оновленнями сайту?

Найкращий спосіб керувати ними – це не робити самостійно. Розміщена електронна комерційна платформа піклується про це за вас. Технічне обслуговування та оновлення відбуваються у фоновому режимі. Вони непомітні для вас і ваших клієнтів. Ніщо не заважає продавати вашу продукцію та послуги. Також розміщені платформи пропонують:

 • Автоматизовані щоденні резервні копії вашого сайту
 • Постановочні майданчики або зони розробки для тестування
 • Підтримка
 • доступ до sFTP

Є деякі речі, які ви все ще можете вирішити зробити самостійно. Якщо ви не можете дозволити собі втратити свої дані, ви не можете дозволити скласти всі свої яйця в один кошик. Розглянемо додаткове резервне копіювання. Що болить? Адже це ваша справа.

15. Як налаштувати свій інтернет-магазин для прийому платежів кредитною карткою?

Ваш інтернет-магазин потребує облікового запису продавця або рахунку шлюзу платежів. Рахунок інтернет-продавця дозволяє обробляти кредитні картки. Банки випускають ці рахунки. Вони розглядають ваш рахунок продавця як кредитну лінію, надану вам. Ви подаєте заявку на такий, як ви подаєте заявку на позику.

Почніть зі свого банку, шукаючи рахунок продавця. Це великий плюс, якщо ви маєте довгострокові стосунки зі своїм банком. Якщо вони відхиляють вас, спробуйте інші місцеві банки. Пропонуйте перенести туди всі свої акаунти. Це часто шлях до підроблення рахунку продавця.

Це перший крок. Вам також знадобиться платіжний рахунок. Шлюз – це обробник, який підключає кредитні картки покупців до вашого рахунку продавця. Він дбає про перевірку та запит на передачу.

Як невеликий торговець, ви повинні розглянути можливість поєднання цих двох вимог. Продавці можуть налаштувати торговий рахунок для вас і надати шлюз платежів як пакет.

16. Як захистити інформацію про клієнтів?

Найкращий спосіб уберегти хакерів від даних про клієнтів – це не мати будь-яких даних для крадіжок. Дозвольте стороннім постачальникам обробляти інформацію про кредитні картки. У них є безпека та технічні сили для безпечного оброблення даних клієнтів.

Використовуйте шифрування SSL на сторінках, які мають інформацію про клієнта. Сюди входять сторінки реєстрації, сторінки оформлення замовлення та сторінки для входу клієнтів. Шифрування SSL не дозволить хакерам викрасти збережені дані вашого веб-сайту. Додатковий рівень безпеки підвищує довіру ваших покупців. Вони навчилися асоціювати “https” з високою безпекою.

Озбройте свій сайт додатковим захистом. Брандмауер веб-додатків та інші безпечні рішення вимагають впевненості. Мережа доставки вмісту допомагає блокувати загрози. Це пришвидшить час завантаження вашого веб-сайту для покупців.

Шифрувати. Завжди шифруйте паролі клієнтів та іншу конфіденційну інформацію. Вважайте всю інформацію, яку ваші клієнти діляться з вами, як чутливу.

Навчіть своїх клієнтів. Допоможіть їм взяти активну роль у збереженні особистої інформації. Дайте їм знати, яку інформацію ви збираєте та як. Попросіть їх повідомити про підозрілу поведінку на вашому сайті.

17. Як стягувати податок з продажу?

Важливо визначити, коли і чому спочатку. Як це робити, часто це функція платформи електронної комерції, яку ви використовуєте.

Визначте, де у вас зв’язок. Практично всі штати зобов’язують онлайн-продавців збирати податок з продажу з покупців. Потрібно збирати податок з продажу в цих штатах, лише якщо у вас є так званий «зв’язок з податку з продажу». Ви повинні мати значну присутність у цій державі. Він включає такі речі, як:

 • Маючи офіс
 • Маючи працівника
 • Маючи склад
 • Маючи філію
 • Зберігання товарних запасів
 • Дропшипінг від стороннього постачальника

Скористайтеся цим інтерактивним посібником, щоб визначити, де у вас пов’язаний податок з продажу. Ваш інтернет-магазин збиратиме податок з продажу на основі цієї інформації. Ви повинні зареєструватися у державах, за які ви будете збирати податок.

Ваш постачальник платформи електронної комерції – ваш партнер у цьому зобов’язанні. Використовуйте їхні ресурси, щоб навчити себе основам податку на продаж. Попросіть їх підтримку, щоб підтвердити, що у вас є правильна та відповідна процедура стягнення податків з самого початку.

18. Як налаштувати виконання замовлення на електронну комерцію?

Після того, як клієнт щось купує у вашого інтернет-магазину, ви повинні отримати його до них. Можливо, вам не знадобиться склад для зберігання вашої продукції, але ви повинні ставитися до виконання так, як ніби він вам потрібен. Це налаштовує вас на час, коли вам це може знадобитися. Або для того, коли вам потрібно буде співпрацювати з компанією-виконавцем.

Зробіть це зараз, щоб ви змогли масштабувати пізніше:

Організуйте продукти. Позначте всі свої продукти SKU, штрих-кодом або UPC. Ще краще, якщо вони приїдуть таким чином від вашого виробника.

Зберігайте просту ідентифікацію продукту. Зробіть інформацію про SKU короткою та унікальною. Можливо, для вас це сьогодні має сенс, але що робити через пару років? Що робити, якщо ви перенесете свій інвентар у величезний склад? Чи буде ваш поточний SKU має сенс для майбутніх співробітників, які виконують завдання?

Управління кількістю продукту. Скільки товару тримати на складі? Зосередьтеся на тому, що відомо як пісний інвентар. Але будьте обережні, щоб не засмучувати клієнтів, які не хочуть занадто довго чекати ваших продуктів. Це врівноважуючий акт.

Слідкуйте за вибором товару. Це може не бути проблемою для вас, якщо ви починаєте з малого. Зростаючи, ви хочете запропонувати більше варіантів для клієнтів. У вас може бути обмежено місця для зберігання. Є сенс пропонувати більше вибору лише для продуктів, які добре продаються.

Зменшіть витрати на упаковку. Apple навчила нас, що упаковка є частиною марки. Високі ціни на продукцію збільшують очікування на якісну презентацію. Більшість людей, які купують товари в інтернет-магазині, більше дбають про те, щоб отримати найкращу ціну. Ви можете тримати упаковку, зменшивши різноманітність коробки та пакувальних матеріалів. Якщо ви використовуєте фірмові коробки, зрозумійте пов’язані з ними витрати порівняно з вартістю, яку він надає.

19. Як визначити витрати на доставку?

Ваша стратегія доставки повинна якнайменше скорочуватися до вашої націнки. Це все ще має залишатися привабливим для покупців. Дослідження показують, що плата за доставку та поводження викликають відмову від кошика. Розгляньте такі варіанти:

Безкоштовна доставка. Це привертає увагу клієнта. Однак це може врізатися у ваш прибуток. Безкоштовна доставка є значною перевагою перед конкурентами, які не пропонують її. Визначте, чи збільшується обсяг продажів прибутком прибутків.

Пропонуйте безкоштовну доставку з мінімальним замовленням. Це збільшує ваше середнє значення замовлення. Ви можете застосувати це до вартості доставки. Елементи високої вартості потребують додаткової обробки. Клієнти очікують цього. Конкурентний товар низької ціни – це інша історія.

Стягніть плату за те, що вам платять. Ваші клієнти більш-менш платять те, що ви заплатили за доставку вашої продукції. Це не має такого ж впливу, як безкоштовна доставка. Це заважає вам їсти вашу прибуток. Розумні клієнти розуміють, що отримують найкращу пропозицію.

Єдині ставки. Цей варіант вимагає підготовки. Вам потрібно заздалегідь визначити середню вартість доставки пакету. Це важливо знати, тому ви не перенавантажуєте та не перенавантажуєте своїх клієнтів. Озброївшись колом витрат, ви можете встановити багатоярусні привабливі варіанти. Час доставки диктує ціну.

20. Як керувати товарними запасами?

Скільки потрібно під рукою? Інвентар – це актив, але він пов’язує гроші до його продажу. У вашому магазині електронної комерції потрібно оптимізувати товарний запас, зберігаючи його неміцним. Він повинен це робити, не ризикуючи розчарувати клієнтів.

Ось такі способи жонглювання:

Будьте організовані. Так? Хіба це не очевидно? Це може не бути. Переконайтесь, що ваш інвентар очевидний. Чи організовано це, тож легко зрозуміти, що тут розміщено?

Виберіть індивідуальну систему. Шукайте рішення для кошика, яке інтегрує управління запасами з послугами бухгалтерії. Чи може вона віднімати продані речі кожен раз, коли є продаж? Чи може він виштовхувати електронні листи, коли запас низький?

Будьте пильні. Зараз ти можеш маленький, але чи не твоя мета масштабувати? Ставіться сьогодні так, ніби це майбутнє. Ведіть точні записи та слідкуйте за інвентарем у будь-який час. Інвестуйте в програмне забезпечення для управління запасами, яке може допомогти вам прямо зараз, і коли ви такі великі, як Amazon.

21. Як я будую довіру до свого інтернет-магазину?

Фішингові афери, зловмисне програмне забезпечення та неякісне обслуговування клієнтів насторожують онлайн-покупців. Показники довіри на вашому веб-сайті мають вирішальне значення. Ось п’ять речей, які ви можете зробити для створення довіри та впевненості:

Зробіть це особистим. Люди не довіряють сторінкам чи веб-сайтам. Вони довіряють людям. Чи має ваш веб-сайт людський фактор? Вони хочуть бачити обличчя та імена. Використовуйте сторінку “Про нас”, щоб показати свою команду. Перелічіть імена та вкажіть контактну інформацію.

Виглядайте професійно. Все у вашій презентації Ви не віртуальний. Ви справжній Докажи це. Зробіть обслуговування клієнтів надійною зоною вашого веб-сайту. Поясніть політику повернення та іншу підтримку простою англійською мовою.

Поділіться тим, що інші вам довіряють. Особливості відгуків клієнтів. На основі тексту добре. Відео ще краще. Похвалитися висвітленням преси. Відобразити логотипи висвітлення вами медіа.

Доведіть, що ваш веб-сайт захищений. Цей символ замка є цінним. Чи відображається у вашому рішенні електронної комерції повідомлення про те, що клієнти використовують захищений сервер? Навіть якщо це трапиться, зробіть це на крок далі і нагадайте їм.

Пом’якшення ризиків. Що ставить під сумнів ваші клієнти? Вони стурбовані тим, що вони будуть застрявати у вашому продукті, якщо він не сподобається. Підвищити свій авторитет. Вирішіть свою стурбованість наперед. Визначте політику доставки та повернення. Йдеться про управління очікуваннями.

Ваші клієнти оцінюють вас, як тільки вони сідають на вашу індексну сторінку. Вони вирішують, чи довіряти вам за лічені секунди. Вам належить заручитися їхньою довірою.

22. Як залучити покупців до свого інтернет-магазину?

Раді в Інтернеті щодо оптимізації SEO та про те, щоб ваш Інтернет-магазин відображався в пошукових запитах, не закінчується. Але роботи не купують на вашому сайті. Люди є.

Єдине, про що найбільше забувають інтернет-магазини – це те, що ми всі хочемо людського зв’язку. Це може здатися уроком граматики, але він починається з правильного вживання займенників. Зробіть акцент на клієнта. Це означає вживати займенник «ти». Уникайте зосередження уваги на собі. Не використовуйте займенник “ми”.

Додайте блог на свій веб-сайт. Пам’ятайте, клієнти, приходять до вас за вирішенням проблеми. Продукти та послуги, які ви продаєте, – це ті рішення. Поговоріть про ці речі. Ціна і товар – не єдине, що продається.

23. Як залучити покупців до свого інтернет-магазину?

Ось деякі тверезі статистики.

 • 78% споживачів скасовують транзакцію через неякісне обслуговування клієнтів.
 • Американці в середньому дев’ятьох людей розповідають про хороший досвід. Вони розкажуть 16 людям про бідних.
 • Для складання одного невирішеного негативного відгуку потрібно 12 позитивних відгуків.
 • 59% американських покупців спробують новий бренд для кращого обслуговування.

Соціальні медіа посилюють це. Це також ваш найкращий інструмент. Це змушує обслуговувати клієнтів спільні зусилля. Соціальні медіа пропонують інструменти спільноти в Інтернеті, які дозволяють клієнтам знаходити відповіді та допомагати іншим. Використовуйте форуми самодопомоги та спільноти на своєму веб-сайті. Не забувайте про можливість прямого залучення до вирішення питань обслуговування клієнтів.

Ось як ваш інтернет-магазин може використовувати підтримку клієнтів для підвищення рівня задоволеності:

Будьте корисні. Це не так очевидно, як це звучить. Бути доступною – це не те саме, що бути корисним. Це виходить за межі того, хто матиме спілкування в чаті або по телефону. Якість допомоги – ваша мета. Чи надаєте ви службовій службі представників повноважень для вирішення проблем?

Бути чесним. Клієнти не очікують, що ви будете ідеальні, але вони очікують, що ви отримаєте помилку. Ваша підтримка клієнтів повинна відчувати себе комфортно при цьому. Ніхто не очікує, що ти будеш знати всі відповіді. Інтернет-покупці, які потребують обслуговування клієнтів, сподіваються почути, що ви дізнаєтесь відповідь на них. І «ні» – це відповідна відповідь, якщо це означає, що ви занадто багато обіцяєте і розчаруєте їх.

Зберігайте це прямо та легко. Підтримка клієнтів – це не вартість бізнесу. Це інвестиція. Це зміцнює відносини з покупцями та заохочує повторні продажі. Задоволені клієнти діляться своїми відкриттями. Це ваша мета щодо обслуговування клієнтів. Полегшіть пошук критичної інформації. Розмістіть політику щодо ціноутворення, доставки та повернення там, де вони можуть її знайти.

24. Як створити зображення та описи товарів?

Ваш інтернет-магазин – це візуальний носій, доповнений словами. Використовуйте обидва на вашу користь.

Більші зображення збільшують продажі. Зробіть їх високою роздільною здатністю і включіть різні кути. Нехай клієнти збільшують деталі.

Не скупіться на описи продуктів. Опишіть перевагу товару, використовуючи його особливості. Знайдіть “чому”.

Будьте щедрі на деталі. Зробіть їх доступними. Якщо у вашому продукті 37 натуральних інгредієнтів, надайте посилання на їх зображення. Клієнти це цінують. Їм стає комфортно з рішеннями про покупку.

25. Як обробляти обмін та повернення?

Перш за все, заохочуйте їх. Він показує покупцям, що ви віддані обслуговуванню клієнтів. Якщо вони не задоволені, поверніть їх назад. Кінець дискусії. З огляду на це, ви можете зменшити прибуток за допомогою всеосяжної політики, якою ви ділитесь із клієнтами. Керуйте своїми очікуваннями.

Продаж не є остаточним. Стоять за продуктом. Не ускладнюйте повернення речей. Якщо ви це зробите, ви більше ніколи їх не побачите.

Зменшити розчарування.Точні описи товарів та хороші фотографії товарів знижують прибуток.

Використовуйте прості англійські абревіатури і жаргон керують нашим світом. Тримайте їх поза діалоговим вікном. Зручте знайти свою інформацію про обмін і повернення. Якщо їх знайти непросто, ваші клієнти вважають, що вам є що сховати.

Не додайте прихованих витрат і не приховуйте обмеження часу. Повідомте клієнтів, чи потрібно їм оплатити зворотну доставку. Поясніть, чи мають покупці певний час, щоб повернути або обміняти щось, що вони купують. Нічого не гірше, ніж потрапити під приховані витрати. Не приховуйте нічого. Вам доведеться знайти нових клієнтів.

26. Як відстежувати результати роботи свого магазину?

Основні показники ефективності (KPI) вимірюють, як ви працюєте. Відстежте ці точки даних, і ви дізнаєтесь:

Трафік сайту – Це говорить вам, скільки людей відвідує. Деякі дні популярніші за інші? Можливо, ті дні, коли у вас є особливі стимули для покупки.

Середній час перебування на сайті – Він вимірює залучення. Низький час означає, що клієнти не можуть знайти того, чого хочуть. Або у вас немає того, чого вони хочуть. І те й інше – погана новина для вас.

Вихід із сторінок –Він показує, де ви втратили інтерес. Використовуйте ці дані для вдосконалення свого сайту та утримання уваги клієнтів.

Реферали –Як нові клієнти знайшли ваш інтернет-магазин? Це допомагає підтвердити свої маркетингові стратегії.

Конверсії – Відвідування вашого інтернет-магазину приємно. Купувати щось краще. Цей коефіцієнт конверсії допомагає вирішити, чи потрібно застосовувати більше тиск на продаж.

Повернення – Відвідувачі, які повертаються, чудові. Покупці, що повертаються, приголомшливі. Вивчіть ставку прибутку, щоб побачити, як ви працюєте, коли ви повторюєте бізнес.

Середнє значення замовлення – Це допомагає зрозуміти звички витрат. Великі витрати на вашому сайті заслуговують на додаткову увагу.

27. Як створити бренд для свого інтернет-магазину?

Кожна марка має основні елементи. Ваш Інтернет-магазин теж.

 • Логотип
 • Кольори
 • Типографія
 • Значки

Змусьте всі ці елементи працювати разом. Знай їх усіх, перш ніж почати. Вони взаємозалежні. Ось що потрібно зробити для створення елементів.

Вирішіть, що ви є. Стратегія торгової марки включає ваші цінності, ваше бачення. Він виражає те, що ви хочете для своїх клієнтів, і що ви хочете, щоб люди думали про вас. Перетворіть це в ключові слова.

Дизайн до мети. Обмежте свою колірну палітру та шрифти. Виберіть шрифт для заголовків і один для копії тіла. Не забудьте своїх покупців мобільних телефонів. Чи розбірливі шрифти невеликих розмірів?

Зрозумійте, що повідомляє ваш бренд. Чи всі частини вашого магазину відображають одну і ту ж тему? Ваш бренд – це спокій. Ваша ділова практика більше нагадує поєдинок боротьби. Це надсилає клієнтам змішані повідомлення. Все повинно підкріплювати те, про що ти вирішиш.

28. Як створити програму лояльності клієнтів?

Що таке винагорода щодо ускладнень? Це перемагає мету. Приберіть складність. Скоротіть його і перетворіть у приємне враження, яке воно повинно бути для покупця. Адже це винагорода. Це не повинно зайняти багато часу. Щоб приєднатися, потрібно менше часу.

Це не програма лояльності клієнтів, якщо є бар’єри приєднання. Чи можете ви зробити це так просто, як запис електронною поштою? Чи можуть вони приєднатися або увійти на ваш сайт за допомогою своїх облікових даних у соціальних мережах?

Успішні програми лояльності дозволяють клієнтам заробляти винагороду без зусиль. Невже вам щось не вистачить? Якщо ваша програма лояльності вимагає набагато більше, ніж реєстрація, вона надто складна. Ваші нагороди настільки великі, що сподіваєтесь, що клієнти не братимуть участі? Перестань бути таким щедрим.

З іншого боку, чи є нагороди для вашої програми лояльності поверхневими? Якщо клієнти не бачать цінності, програма вийде з ладу.

Найуспішніші програми лояльності підвищують нагороди за продовження діяльності. Це мотивує та породжує повторні покупки. Ваші найвідданіші клієнти – для вас потужні маркетингові агенти. Дайте їм способи поділитися своїм досвідом та заохочуйте інших також приєднуватися. Соціальні іконки повинні бути скрізь на сторінках програми лояльності.

29. Як змусити клієнтів писати відгуки?

Запитайте їх. Усі розуміють важливість хороших відгуків. Ці позитивні слова найкраще просити відразу.

Зручте своїм клієнтам залишати відгуки про вас на вашому сайті. Якщо це не очевидно, вони не шукатимуть його. Розмістіть посилання на оглядові профілі в більш ніж одному місці. Включіть їх у свої розсилки та електронні листи.

Дайте клієнтам привід для перегляду. Покажіть їм свою вдячність із стимулом. Будьте зрозумілі, але це чесний огляд.

30. Як просувати свій інтернет-магазин?

Ваш найкращий рекламний інструмент – електронна пошта. Надішліть повідомлення у вашу базу даних. Переконайтеся, що є заклик до дії, щоб надіслати електронний лист.

Ваша база електронних повідомлень зростатиме після запуску. Використовуйте його для надсилання щотижневих повідомлень, в яких виділяються ваші продукти. Додайте зображення та прямі посилання на покупку. Витратьте додатковий час для форматування повідомлення, щоб воно добре виглядало на мобільних пристроях. Електронна пошта генерує нормальний приплив трафіку.

Блокуйте себе лідером у своїй галузі. Це потужний, але непрямий спосіб просування вашого інтернет-магазину. Ваші публікації в блозі повинні бути корисними та інформативними. Пишіть з нейтральної точки зору. Посилання як на однолітків, так і на конкурентів. Зберігайте посилання на блог до магазину мінімальними та релевантними.

Зверніться до інших блогерів про ваш інтернет-магазин та товари. Це вимагає трохи досліджень. Вам потрібно буде прочитати їх публікації, щоб визначити з’єднання. Потім зв’яжіться з ними. Поясніть, чому ваш товар добре підходить для огляду в їхньому блозі. Будьте налаштовані на рекламу та запропонуйте зразок для роздачі.

Використовуйте це дослідження в блогах для створення другого списку. Зверніться до них та запропонуйте в гостьовий блог. Це не буде самореклама. Ці блогери очікують продуманого коментаря, який забезпечує рішення, якими можуть скористатися їх читачі. Ваша винагорода – це посилання на ваш магазин в біографії.

Відео приваблює глядачів. Вони доступні для загального користування та додають глибину вашому інтернет-магазину. Покажіть свою продукцію в дії. Люди також люблять закулісний контент. Повеселіться і поділіться деякими ляпками! Створіть обліковий запис YouTube для свого інтернет-магазину та опублікуйте там свої відео. Перехресне просування цих двох сайтів.

Соціальні медіа є важливими. Ефективне використання соціальних медіа для просування вашого інтернет-магазину потребує часу та зусиль. Вам потрібен графік регулярних постів. Це означає щодня або навіть більше, залежно від вашої кількості підписників. Зображення привертають увагу та ділитися ними. Включіть пряме посилання, щоб придбати його у вашому інтернет-магазині.

Багато сайтів соціальних медіа пропонують платні цільові реклами для своєї аудиторії. Facebook та Twitter мають потужні інтерфейси, які дозволяють бути конкретними. Не забудьте вказати на своєму веб-магазині місце призначення, а не сторінку компанії.

Оптимізуйте назви та описи товарів у вашому інтернет-магазині. Вичерпні описи дають більше можливостей для SEO. Зробіть те ж саме зі своїми фотографіями. Дайте їм описові назви. Додайте свій канал продуктів у Google Shopping. Ці три пошукові роботи допоможуть новим клієнтам знайти вас.

31. Як створити ефективний маркетинговий план?

Ваш план починається з того, щоб знати, кому ви хочете продати, і як вони хочуть купити. Визначте, хто ваші клієнти та поведінку щодо їх покупок. Ця інформація готує вас до наступного кроку.

Зробіть свій інтернет-магазин видимим там, де ці клієнти шукають. Пошукові системи, соціальні мережі та блоги можуть надсилати їх вам за прямим посиланням. Переконайтеся, що ви готові до них, перш ніж вони прибудуть. Використовуйте пошукові системи, щоб знайти свій інтернет-магазин. Ці посилання пошукової системи справлять перше враження для ваших клієнтів. Це той, кого ти хочеш?

Успішний маркетинг – це ефективне спілкування. Аудит вашого веб-сайту. Чи повідомляє кожна сторінка своє чітке призначення? Знайдіть щонайменше 10 людей, які відповідають вашим цільовим демографічним показникам. Попросіть їх робити покупки у вашому інтернет-магазині. Дивіться, як вони проходять процес. Попросіть їх відгуку та вживайте заходів для покращення досвіду покупок у вашому інтернет-магазині.

Цінність – це те, що має надати маркетингова комунікація. Для покупців в Інтернеті це означає, що вони показують, що вони знайдуть те, що хочуть купити. Підвищуйте продажі свого продукту за допомогою легкої для споживання інформації.

Ефективне спілкування є інтерактивним. Зосередьтеся на своїй здатності вести двосторонню розмову з клієнтами в Інтернеті. Маркетинг також стосується управління очікуваннями. Не припускайте, що клієнти знають, що робити або чого очікувати, коли вони купуватимуть з вами. Допоможіть їм підказками. Це можуть бути заклики до дії, які призводять до продажів.

32. Як розподілити бюджет маркетингу електронної комерції?

Використовуйте розподіл для придбання клієнта. Хоча у вас є бренд, саме ваші індивідуальні продукти чи послуги приносять прибуток. Це те, що ти хочеш зробити перед людьми.

Здається логічним вкласти весь свій бюджет у найменш дорогий канал. Можливо, ви побачите початкову відповідь, але вона не може її підтримати. Поведінка та вподобання в Інтернеті нестабільні. Там, де люди сьогодні, не там, де вони будуть завтра. Коефіцієнти каналу можуть збільшуватися і ставати недоступними для вас. Кращою стратегією є розподіл бюджету на багато каналів. Ось загальна інформація про те, як інші сайти електронної комерції підходять до розподілу:

Інвестуйте від 10% до 30% в SEO-канали. Плануйте стійке застосування для досягнення оптимальних результатів. SEO буде генерувати стабільний трафік. Мінус полягає в тому, що він не призведе до швидкої віддачі від інвестицій (ROI) так, як можуть бути інші канали. Це довший цикл.

Інвестуйте від 10% до 20% у канали соціальних медіа. Три гіганти соціальної мережі (Facebook, Twitter та LinkedIn) – очевидний вибір. У них величезна аудиторія. Орієнтація проста. Не виключайте інших соціальних мереж. Ваші товари чи послуги можуть бути корисними для менших та спеціалізованих соціальних мереж. Інтернет-покупки – це візуальний досвід. Pinterest та Instagram – це візуальні соціальні мережі.

Вкладайте 20% до 40% в SEM. Якщо ваш інтернет-магазин новий, це може бути єдиним способом отримати видимість у пошуку. Більше витрат не завжди краще. Результати полягають у тому, щоб ваше оголошення було релевантним аудиторії, на яку ви попросили Google націлити оголошення. Якщо ви не побачите результатів, більше грошей не допоможе. Часто змінюйте свою копію оголошення, щоб визначити, що резонує в пошуку. Можливо, ваші ключові слова є правильними, але ваша копія не перетворюється на клік.

Вкладіть від 10% до 20% у ретаргетинг.Якщо ви тільки запускаєте сайт електронної комерції; у вас може бути невелика клієнтська база. Повторне націлювання на них – обмежена можливість. Ці клієнти побували у вашому інтернет-магазині. Знову торкнутися їх маркетингом – це спосіб запросити їх повернутися та купити. Зачекайте на ретаргетинг, поки щомісячна кількість відвідувачів не виправдає вкладення коштів.

Вкладіть від 5 до 25% в пошукові роботи за допомогою медійної реклами. Вони підвищують поінформованість про бренд на цільових веб-сайтах.

Вкладіть від маркетингу електронною поштою від 5 до 10%. Це вже давно, бо це працює. Кампанії з інформаційними розсилками є ефективними рушійними силами трафіку на сайті та конверсій. Електронні листи про відмову від кошика можуть відновити втрачений продаж. Перехресні електронні листи можуть збільшити витрати існуючих клієнтів.

Зберігайте рідини. По мірі дозрівання вашого інтернет-магазину, а аудиторія зростає, ваші цілі зміщуватимуться. Канали побудови бренду стають все більш важливими. Якщо канал не дає результатів, не відмовляйтеся від нього. По-перше, протестуйте для нього різні креативи.

33. Як розробити стратегію SEO для свого інтернет-магазину?

Успішні SEO стратегії обертаються навколо шести елементів.

Ключові слова – Зробіть дослідження. Зрозумійте, що люди шукають. Поєднання себе з цими ключовими словами – це те, про що йдеться в SEO. Подивіться, як виглядає конкуренція за допомогою інструмента добору ключових слів Google AdWords. Деякі ключові слова будуть занадто конкурентоспроможними у вашій ніші. Натомість виберіть ключові слова з довгим хвостом (від двох до п’яти слів). Менше підприємств змагатиметься за ці довші ключові слова. Вони дадуть вам вищу позицію.

Метатеги –Вони життєво важливі. Ваші найважливіші ключові слова належать до назв вашої сторінки. Мета-теги – це те, що шукає і займає Google. Те саме стосується заголовків опису сторінок.

Зміст – Якісний контент створює позитивний досвід користувачів. Вміст є найкращим місцем для проживання ваших ключових слів. Зробіть свій вміст блискучим і використовуйте його для навчання своїх покупців.

Зворотні посилання –Вони майже такі ж важливі, як і зміст. Якість козирів, хоча. Продумайте свою змістову стратегію. Структуруйте його за відповідними посиланнями на ваш веб-сайт. Культивуйте блоги однолітків з тієї ж причини. Продайте речі, які люблять люди. Вони також допоможуть вам у цьому.

Соціальні засоби комунікації –Цього не обійти. Ви повинні встановити сильну присутність у соціальних мережах, інакше ви не досягнете успіху. Сайти, такі як Facebook, мають настільки величезну аудиторію, що члени користуються нею, як пошукова система.

Зображення товару –Зображення відіграють вирішальну роль в SEO. Результати пошуку повертають зображення, а також веб-сайти. Ви продаєте товари на своєму сайті. Зображення цих виробів повинні бути настільки ж хорошими, скільки ви можете їх робити. Однак є щось таке ж важливе Імена файлів зображень повинні містити відповідні ключові слова. Ви побачите вищий ранг для них у пошукових системах.

Жодна стратегія SEO не була б повноцінною без конкурентного аналізу. Які інші сайти електронної комерції, як ваша робота?

34. Як я використовую соціальні медіа для продажу свого інтернет-магазину?

Маркетинг соціальних медіа принесе покупців у ваш інтернет-магазин. Вам потрібні цифри, щоб довести це? Електронна комерція Shopify переглянула дані понад 37 мільйонів відвідувань соціальних медіа. В результаті візитів було 529 000 замовлень. Ось що потрібно зробити, щоб розпочати роботу.

Створіть сторінку Facebook для свого інтернет-магазину. Не використовуйте для цього свою особисту сторінку Facebook. Запросіть своїх друзів у Facebook поділитися і сподобатися вашій сторінці. Запропонуйте більше, ніж просто нову сторінку Facebook у компанії, яка чекає їх, коли вони приїдуть. Переконайтеся, що є вміст, який вони можуть споживати та ділитися. Постійно зберігайте новий вміст. Він повинен бути релевантним і досить цікавим, щоб поділитися. Заклик до дії – це відвідування вашого інтернет-магазину.

Твіт про свій інтернет-магазин. Придумайте ексклюзивні знижки для своїх підписників. Надайте їм стимулів звернутися до своїх послідовників. Не забудьте включити цю пропозицію до своєї мережі Facebook. Слідкуйте за своїми клієнтами. Слідкуйте за своїми постачальниками. Використовуйте Twitter, щоб звернутися до впливових блогерів, журналістів, аналітиків галузі. Вони мають великі підписки. Ви хочете такої уваги. Залучайте їх із зображеннями та відео.

Налаштуйте сторінку компанії Google+. Продукти Google добре працюють разом. Ваш бізнес-профіль у Google+ допомагає йому краще працювати в пошуку Google. Ось де ви можете мати цікаву взаємодію. Створіть відеокімнату Google+ і зв’яжіться зі своїми клієнтами та потенційними особами в режимі реального часу. Знайдіть відповідні спільноти Google+ і почніть надавати внески.

Створіть канал YouTube. Саме тут розважаються більшість підприємств. Це твій вибір. Можливо, ви захочете розмістити лише відео про те, як користуватися вашими продуктами чи послугами. Або змішайте це з якоюсь чистою розвагою. Важливо, щоб ви продовжували надходити відеовміст.

Створіть профіль LinkedIn. LinkedIn – це місце, де ви будете розвиватися та підтримувати професійні роботи в мережі. Додайте посилання на ваш інтернет-магазин. Використовуйте функцію оновлення, інформуйте людей про бізнес-аспекти вашого магазину електронної комерції. Знайдіть і слідкуйте за своїми постачальниками. Приєднуйтесь до їхніх груп та приймайте участь у дискусіях. Попросіть вашу мережу додати рекомендації до свого профілю.

Налаштування профілю Pinterest. Pinterest – це все про зображення, тому скористайтеся тут фотографією вашого продукту. Створіть тематичні дошки для демонстрації ваших товарів та / або послуг. Ваш Інтернет-магазин повинен мати кнопку Pinterest Pin It поруч із кожним продуктом, щоб відвідувачі могли ним поділитися. Ці відео, які ви створили для YouTube, також можуть виконувати подвійні обов’язки і тут.

35. Як створити список електронної комерції?

Адреси електронної пошти – це одні з найцінніших речей, які клієнти можуть вам надати, окрім грошей. Полегшіть вам поділитися цією інформацією. Потім використовуйте його для створення діалогового вікна.

Адреси електронної пошти настільки цінні, тому що вони показують, що хтось хоче почути, що ви маєте сказати. Вони дали вам дозвіл на продаж на них. Ось як отримати ці адреси електронної пошти.

Використовуйте рекламу для залучення людей до цільової сторінки. Ваша цільова сторінка повинна пропонувати чітку вигоду в обмін на електронну адресу. Це може бути спеціальна знижка або безкоштовне завантаження. Навіть якщо відвідувач нічого не купує, ви все одно отримуєте прибуток від отримання іншої електронної адреси.

Проводьте конкурси та роздачі в соціальних мережах. Нехай люди, які входять, знають, що можуть збільшити шанси на перемогу. Все, що їм потрібно зробити – це поділитися змаганням зі своєю мережею друзів у Facebook. Образи привертають увагу. Якщо приз є подарунковою карткою для вашого інтернет-магазину, створіть колаж із найпопулярніших товарів, для яких вони можуть використовувати його.

Поставте всюди вікна реєстрації електронною поштою. Кожне місце, яке ви помістите у свій інтернет-магазин, – це можливість зібрати електронну адресу. Не забудьте свій блог. Якісний вміст блогу – це природний магніт для адрес електронної пошти. Люди підписуються, щоб знати, коли ви публікуєте щось нове.

36. Як створити бюлетень електронної комерції?

Бюлетені є цінним джерелом конверсії. Люди, які зареєструвались, вказали, що зацікавлені дізнатися більше про ваш бізнес. Тепер ви можете звертатися до них за частотою і давати їм більше причин для покупки. Вміст вашого інформаційного бюлетеня повинен бути релевантним і надавати значення.

Ви інтернет-магазин. Зображення стимулюють ваші продажі. Майте це на увазі, плануючи вміст інформаційного бюлетеня. Це новини, а не реклама. Ваш вміст повинен відповідати, що відбувається з вашим інтернет-магазином. Це можливість зосередитись на своїх людях. Це важка розпродаж у вашому бізнесі, а м’яка продаж вашої продукції. Ваші клієнти також хочуть знати про вас.

Побудуйте ці відносини, включивши іншу інформацію, яку ваші клієнти вважають цінною. Ви відвідали продавця, який живе у захоплюючому місці? Напишіть короткий фрагмент про це та включіть посилання на визначні пам’ятки в цьому районі. Запропонуйте іншим компаніям, які доповнюють ваші товари чи послуги. Повідомте ці компанії. Вони можуть повернути прихильність. Він додає до вашої мережі з’єднань.

Створюйте спеціальні пропозиції або знижки для абонентів розсилки. Людям подобається відчувати себе ексклюзивним. Повідомте їх про майбутні події з продажу, перш ніж вони будуть оголошені в інших місцях.

Соціальні посилання у вашому інформаційному бюлетені допомагають передплатникам поділитися ними з іншими. Це спосіб створити список підписок. Не забудьте дозволити вашим соціальним мережам нових, коли ви виклали інший випуск інформаційного бюлетеня.

Ваша електронна комерція – це не щоденник. Однак вони можуть посилатися один на одного. Використовуйте обидва для перехресного просування.

37. Як захистити свій сайт електронної комерції від злому?

Безпека – це головна проблема з самого початку. Зробіть це великою частиною вашої уваги під час вибору платформи електронної комерції. Зверніть пильну увагу на відповідність PCI та сертифікати SSL. Запитайте про захист від спаму, якщо ви плануєте використовувати їх електронну систему.

Ваша платформа електронної комерції пропонує захист від злому, але це не несе відповідальність лише постачальника. Ви двоє – партнери. Запитайте, як ви можете допомогти їм стежити за підозрілою діяльністю у вашому інтернет-магазині. Знайте, на які ознаки слід звернути увагу. Встановіть захист від вірусів та зловмисного програмного забезпечення на будь-яких комп’ютерах, які взаємодіють з вашим постачальником.

Клієнти вашого інтернет-магазину можуть ніколи не знати, що у вас є платформа електронної комерції. Вони мають з вами стосунки. Ви ті, кому вони довіряють, а не ваш постачальник платформ. Вони будуть звинувачувати лише вас у порушенні безпеки. Переконайтеся, що ви можете довіряти, що ваш постачальник допоможе вам зберегти довіру цього клієнта.

38. Як оптимізувати свій інтернет-магазин для підвищення коефіцієнтів конверсій?

Коефіцієнти конверсії – це основа високого обсягу продажів. Давайте подивимось на математику. Якби ви хотіли збільшити свої продажі на 50%, як би ви це зробили? 50% збільшення рекламного бюджету?

Це дорога інвестиція.

Простіше встановити мету – підвищити коефіцієнт конверсії на один відсотковий відсоток. Цей 1% дорівнює 50% зростання продажів. Як ти це робиш?

Іноді лише невеликий виправлення може призвести до значного покращення коефіцієнтів конверсії. Багато маленьких налаштувань у сукупності можуть призвести до значного збільшення результатів.

Зробіть A / B тестування. Створіть дві альтернативні версії сторінок вашого продукту. Кожен отримує різний опис продукту чи зображення. Програмне забезпечення для тестування / введення спрямовує половину вхідного трафіку на кожну сторінку. На одній сторінці відображатиметься більше конверсій. Це ти будеш використовувати. Більш високі показники конверсії є результатом постійного тестування A / B. У рамках пакету Google Analytics компанія пропонує безкоштовне тестування атестації переходів.

Складіть чітку та переконливу ціннісну пропозицію. Чи можете ви висловити свою ціннісну пропозицію в 10 слів або менше? Дістайтеся до цього пункту, якщо не можете. Чому ваші клієнти повинні купувати у вас? Коли ви зробите це зрозумілим і повідомте про це, ви підвищите коефіцієнт конверсії. Ваша ціннісна пропозиція також не повинна виключатись з тестування A / B.

Створіть лійку продажів. Ви занадто швидко просите продажу? Це може вплинути на ваш коефіцієнт конверсії. Люди не купуватимуть, якщо не готові. Цей час збільшується, оскільки продукція стає дорожчою чи складнішою. Воронка збуту розвиває довіру. Уповільнити речі, щоб збільшити темп продажів. Підвищуйте обізнаність спочатку з цінністю. Допоможіть клієнтам зрозуміти результати, які вони отримають. Тоді попросіть продаж. Якщо все, що ви отримуєте від відвідувача, який відвідує перший раз, це електронна адреса, вони перебувають у вашій торговій послідовності. Ви отримали привілей продовжувати спілкуватися з ними.

Позбавтеся від жаргону. Використовуйте розмовну мову всюди у своєму інтернет-магазині. Додайте резюме, якщо вам потрібно відобразити необхідні законні відмови від відповідальності.

Підвищення довіри покупців. Чому клієнти будуть довіряти вашому інтернет-магазину? Познайомте їх із надійними людьми, які стоять за вашим веб-сайтом, із фотографіями персоналу та біографіями. Мати чіткі та прості методи контакту. Не лише адресу електронної пошти. Включіть номер телефону та фізичну адресу. Доведіть, що ви професіонали з дизайну та верстки вашого сайту. Один друкарський помилок – усе, що потрібно, щоб знищити продаж.

Полегшити покупку у вас. Це може зайняти кілька відвідувань, але люди хочуть придбати протягом декількох хвилин, коли готові. Позбавтеся від зайвих полів. Додайте реєстрацію за допомогою облікових даних соціальної мережі. Додайте фільтри, щоб вилучити зайві параметри, щоб вони могли мати нульове значення у тому, що вони хочуть знайти. Не вважайте, що покупці знають, що робити. Скажіть їм наступний крок.

Усуньте відволікання. Ви хочете, щоб клієнти купували речі. Як ви можете допомогти їм зосередитись на цьому? Видаліть все, що не стосується цієї дії. Так, вони хочуть отримати вичерпну інформацію про те, що купують. Надайте доступ, але не показуйте це все відразу. Це створює варіант перевантаження. Це знижує коефіцієнти конверсії.

Порівняйте товар чи послугу з конкуренцією. Це звучить протиінтуїтивно. Навіщо навіть говорити про конкуренцію? Ваші клієнти пройдуть дослідження, перш ніж купувати. Навіщо давати їм можливість піти і зробити це? Коли ви даєте їм порівняння, ви тримаєте верх. Ваша ціна вище? Поясніть, чому. Налаштуйте порівняння в таблицях, щоб клієнти могли бачити все одразу.

Додайте стимул для покупки прямо зараз. Ви бачили цю роботу, якщо ви перейшли на веб-сайти авіакомпаній. Вони відстежують місця. Ви можете бачити, що на рейсі залишилось декілька. Ви знаєте, що ви повинні прийняти рішення про покупку чи втрату. Створити дефіцит. Зробіть кількість обмеженим або надайте ціну обмежений час.

39. Чи готові ви працювати над довгостроковим проектом?

Якщо створення інтернет-магазину – це те, що ви хочете зробити сьогодні. Це щось, що ви бачите, роблячи роками відтепер? Ви не змогли відкрити фізичний магазин і запускати його протягом місяця або тижня одночасно. Також ваш електронний магазин не працюватиме.

Щоб запустити свій інтернет-магазин, може знадобитися лише невеликі гроші. День запуску – це лише початок. Успіх вимагає зростання. Це приходить з часом.

Тепер ви готові розпочати! Створіть контрольний список і опрацюйте відповіді на кожне питання. Остаточних відповідей немає. Однак більшість із цих предметів мають кращі практики. Проведіть час за покупками в Інтернеті у ваших улюблених магазинах електронної комерції.

Що вам подобається в них? Що вас засмучує? Придумайте кращі рішення та налаштуйте їх на роботу для вашого інтернет-магазину.

Слід поділитися, яке найскладніше було відповісти і чому?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map