Top Shopify e-komercijas platformas tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

Shopify ir e-komercijas platforma, ar kuru tiek salīdzināti visi pārējie. Tas nodrošina gandrīz 300 000 tiešsaistes veikalu darbību. Programmatūra Shopify palīdzēja uzņēmumiem 2015. gadā pārstrādāt vairāk nekā 17 miljardus USD.


Shopify platforma ir tikpat viegli lietojama, cik spēcīga. Bet tas ir tas, kas dažiem rada neapmierinātību. Kā jūs pilnībā izmantojat funkcionalitāti? Vai jūs gūstat vislabāko labumu, integrējot citu pārdevēju lietotnes un rīkus?

Kāpēc pats cīnies ar šiem jautājumiem? Paļaujieties uz tīmekļa attīstības firmām, kas specializējas Shopify e-komercijas platformas izmantošanā. Izdariet gudru izvēli un ieguldiet profesionālajā palīdzībā.

Shopify labākie tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

Sākumā atbildiet uz šiem jautājumiem par to, ko vēlaties darīt ar savu Shopify e-komercijas vietni.

Svarīgi jautājumi, kas jāuzdod

Kāds ir jūsu budžets? Amazon Amazon Elastic Compute Cloud (EC2) ir iespējams palaist atvērtā koda e-komercijas platformu. Pirmajā darbības gadā jūs varat maksāt gandrīz neko. Bet e-komercijas eksperti jums pateiks, ka naudas nopelnīšana prasa daudz naudas.

Tiešsaistes veikala darbības izmaksas bieži ir proporcionālas jūsu gūtajiem ieņēmumiem. Cik esat budžetā iemaksājis par pamata programmatūru, hostinga maksām un transakcijas maksām?

Kāds ir jūsu palaišanas logs? Dažu stundu laikā jūs varat izveidot dažas mitinātas e-komercijas platformas. Citiem var būt nepieciešami mēneši, lai sagatavotos un izvērstos. Un platforma ir tikai viens elements.

Kā ir ar jūsu produktiem? Vai jums ir sagatavoti fotoattēli, apraksti un piepildījums? Jums būs nepieciešama e-komercijas programmatūra, kas ir gatava lietošanai, kad esat.

Cik elastīgas jums ir vajadzīgas lietas? Cilvēki bieži domā, ka viņi iebildīs pret sava tiešsaistes veikala dizaina ierobežojumiem. Bet tas nav vienīgais šķērslis. Vai jūsu izvēlētā platforma var pārvaldīt to produktu klāstu, kurus plānojat pārdot?

Shopify ir viens no elastīgākajiem tiešsaistes veikalu veidotājiem tirgū. Tas, iespējams, nebūs jūsu izaicinājums. Bet, vai jūs zināt, kā to iestatīt, tāpēc tas ir tikpat elastīgs, cik jums nepieciešams?

Vai es varu likt tam labi spēlēt kopā ar citiem?? Pārdod lietas Facebook? Vai Amazon veikals? Pirkumi lietotnē? CSV fails domēnam Google pirkumi?

Vai jūs apmierina jūsu atbildes? Tagad jūs labi saprotat savas vajadzības pēc Shopify darbināma tiešsaistes veikala. Ir pienācis laiks atrast ekspertu, kurš varētu jums palīdzēt. Šie labākie e-komercijas programmatūras platformu izstrādātāji ir pelnījuši jūsu uzmanību.

Valstības tīmekļa dizains

Valstības tīmekļa dizaina logotips

Pāriet tieši uz portfeli, lai redzētu Realm dizaina darba piemērus. Viņu ir jau kopš 2007. gada. Viņu klientu saraksts svārstās no pazīstamiem Fortune 500 uzņēmumiem līdz maziem jaunizveidotiem uzņēmumiem. Klientu novirzīšanās rādītājs gandrīz 80% ietekmē klientu apmierinātību. Valstība uzskata, ka jums vajadzētu ļaut sociālajiem medijiem veikt jūsu mārketingu. Viņi strādā ar klientiem, lai integrētu Shopify ar visām galvenajām sociālajām platformām.

Diff (Ben Crudo Consulting)

Difuzīvs logotips

Jums varētu rasties kārdinājums palikt un spēlēt ar jautriem ģeometriskiem zīmējumiem galvenajā lapā. Ritiniet uz leju un lasiet par šo izstrādātāju komandu, kuru vada izpilddirektors Bens Krudo. Viņš sāka diffu kā neapmierināts mazumtirgotājs, kurš meklēja labāku e-komercijas risinājumu. Viņa komanda darbojas tikai kopš 2011. gada, taču tā ir saņēmusi vairāk nekā 65 klientu pieczvaigžņu atsauksmes. Koncentrēšanās uz Shopify uztur viņus dizaina, integrācijas un mārketinga priekšgalā.

sineLABS

sineLABS logotips

Šī platformas izstrādes firma specializējas Shopify lietotnēs. Šīs lietotnes jūsu e-komercijas veikalā piešķir vienkāršību un funkcionalitāti. Uzņēmuma tiešsaistes klātbūtnei trūkst portfeļa, kurā būtu klientu vietnes. Tas ir visu pareizo iemeslu dēļ. sinelabs pievērš jūsu uzmanību viņu jaudīgo lietotņu komplektam. Katram no tiem ir viegli sekojošs skaidrojums. Jūs nepārsteidz tehniskās iespējas. Ar saitēm jūs nokļūsit vietnē Appify piedāvātajā lietotnē.

Radiators

Radiatora logotips

Iepirkšanās tiešsaistē ir vizuāla pieredze. Radiator Studios to zina. Šī godalgotā attīstības firma koncentrējas uz adaptīvu e-komercijas veikalu dizainu, izmantojot Shopify. Apmeklējums viņu portfelī sniedz jums vairāk nekā tikai pārskatu par to, ko viņi ir paveikuši klientiem. Katrs piemērs sniedz vai nu gadījuma izpēti, vai arī ieskatu aizkulisēs.

3pieci

3five logo

Apmēram puse viņu klientu pie viņiem ierodas tikai e-komercijas atbalsta saņemšanai. 3five apvieno WordPress un Shopify funkcionalitāti, lai vadītu viņu izveidotās vietnes. Viņi sevi dēvē par butiku, bet 3five ir globāls klientu loks. Ir lejupielādējamo resursu kolekcija. Viņi jūs sagatavos jautājumiem, ko viņi lūgs izveidot jūsu Shopify e-komercijas vietni.

Dživaldi

Jivaldi logotips

Jūs, iespējams, nekad neesat lasījis tik daiļrunīgu pārveidošanas ekspertu definīciju. Šī e-komercijas attīstības firma palīdz saviem klientiem optimizēt Shopify e-komercijas platformu. Tas ir vērsts uz satiksmi, palielina reklāmguvumu līmeni un atrod jaunus klientus. Pirmais, ar ko jūs saskaraties Jivaldi vietnē, ir viņu portfelis. Katrs piemērs izvēršas, lai dalītos ar gadījuma pētījumu. Jums tiek parādīti klienta mērķi un tas, kā Jivaldi tuvojās tiem.

MEM dizains (Mat Mullen)

Mem dizaina logotips

Ar vairāk nekā 100 e-komercijas vietnēm zem jostas Mat Mullen var pārliecināt, ka zina kaut ko vai divas par Shopify. Mat ir tāda veida persona, kurai patīk runāt par to, ko viņš dara. Viņš ievieto savu tālruņa numuru tieši vietnē un mudina cilvēkus piezvanīt, uzdodot jautājumus. Visticamāk, viņš pat atbildēs uz dažiem jautājumiem par Slumu. Mat aizdod viņiem savu talantu kā produktu menedžeris. Iepazīstieties ar Matt darba portfeli klientiem. Vai nepieciešama papildu palīdzība lēmumu pieņemšanā? Izlasiet dažas 70 atsauksmes par viņu, kas viņam šobrīd ir vietnē Shopify.

SynapseIndia

SynapseIndia logotips

Shopify e-komercijas IT vajadzību ārpakalpojumi ir pasaules mēroga pieredze. SynapseIndia ir viens no ārzonu attīstības līderiem. Uzņēmumā darbojas vairāk nekā 500 pieredzējušu IT speciālistu komanda. Viņi ir strādājuši globālā uzņēmumu sarakstā, sākot no 3M un PayPal līdz Sotheby’s un IBM. Izlasiet viņu emuāru, lai labāk izprastu viņu pakalpojumu dziļumu. Pavadiet laiku, izmantojot viņu FAQ, ja neesat pārliecināts par ārpakalpojumiem ārzonās.

Pavasara tīmekļa risinājumi

Pavasara tīmekļa logotips

Šis ir labākais veids, kā saprast, kā Malc Bull un Paddy Rohr izstrādā e-komercijas risinājumus. Ļaujiet viņiem izsekot viņu domu procesam. Galvenais ir uzskats, ka tehnoloģijai nekad nevajadzētu būt šķērslim tiešsaistes pircējiem. Kārtojiet viņu portfeli pēc platformas un pakalpojuma, lai redzētu Shopify risinājumus. Vietnē ir arī sadaļa, kurā varat lasīt klientu gadījumu izpēti. Šīs pierakstīšanās palīdz saprast, kā Spring Web saviem klientiem radīja risinājumus.

Abby Rose dizains

Abby Rose dizaina logotips

Viņiem ir Shopify ekspertu saraksts, tāpēc jūs zināt, ka šai Kalifornijas dizaina firmai ir augsti vērtējumi. E-komercijas vietnes portfeļa lapā parāda rūpīgos pasākumus, kas veikti, lai apvienotu funkciju un dizainu. Abigail Rasel un viņas mazā komanda specializējas Shopify individuālā dizaina un izstrādes jomā. Ja esat jauns uzņēmums Shopify, komanda palīdzēs jums, kā viņi saka, “netīriet rokas” ar bezmaksas izmēģinājumu..

Nākamais solis

Nākamās darbības logotips

Šī dizaina firma uzskata, ka uzvedības zinātnei vajadzētu izlemt e-komercijas veikala funkcionalitāti. Viņi izmanto pētījumu par to, kā cilvēki pieņem lēmumus, lai palīdzētu novērst berzi pirkšanas procesā. Aģentūra portfeļa lapā dalās ar nelielu skaitu darba piemēru. Katrā no tām ir iekļauts ieskatāms gadījuma pētījums. Šī pieeja jums varētu būt jauna. Nākamais solis ir apkopojis resursus, lai jūs varētu vairāk izprast par uzvedības zinātni.

Virs tirgus

Virs tirgus logo

Tikai daži attīstības uzņēmumi ir pietiekami drosmīgi, lai parādītu cenas pirmajā lapā. Virs Market stāsta jums jau pašā sākumā. Jūs zināt, kādas būs izmaksas, kas saistītas ar jauna tiešsaistes veikala iestatīšanu un konfigurēšanu, izmantojot Shopify platformu. Uzņēmums var arī palīdzēt veikt izmaiņas jūsu esošajā Shopify vietnē. Ja tas ir kaut kas pielāgots, arī šis Shopify eksperts var jums tur palīdzēt. Jebkurā gadījumā cenu noteikšanu viņi veic sākotnēji un pārredzami. Tās ir atsvaidzinošas pārmaiņas.

Vai kaut kas var būt pārāk daudzpusīgs?

Viens no galvenajiem Shopify platformas ieguvumiem ir tas, ka tam ir vairāk nekā 100 krāšņas tēmas. Jūs varat izveidot unikālu identitāti ar nelielu piepūli. Shopify ir arī pieaugošais rīku komplekts (lietotnes), lai paplašinātu jūsu tiešsaistes veikala funkcionalitāti.

Visas šīs izvēles un variācijas var jūs apbēdināt. It īpaši, ja esat iesācējs e-komercijā vai pat Shopify platformā. Ja atverat tiešsaistes veikalu, vēlaties, lai tas darbotos pēc iespējas ātrāk. Mēģinājums izdomāt visu Shopify informāciju, iespējams, nav jūsu laika labākais ieguldījums.

Tieši tad jums ir jāmeklē zināšanas par kādu no šīm attīstības firmām. Lielākā daļa no viņiem nodarbojas tikai ar Shopify. Visiem ir reputācija, kā vislabāk izmantot platformu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map