Top 5 e-komercijas iepirkumu groza programmatūras pārskati 2016. gadā

Tātad jums ir izcils produkts vai pakalpojums, un jums tas jāpārdod. Un ne tikai pārdodiet, bet arī atrodiet visefektīvāko iespējamo veidu. Kā jūs to darīsit??


Viens no panākumu galvenajiem komponentiem šeit ir pareizā iepirkumu groza vai e-komercijas programmatūras platformas izvēle. Protams, arī produktam un mārketinga stratēģijai ir nozīme. Bet tas viss būs bezvērtīgs, ja jūs nespēsit savu produktu vai pakalpojumu parādīt vislabākajā gaismā.

Pieci labākie iepirkšanās ratiņi

Šajā rakstā jūs uzzināsit visu, kas jums jāzina par pieejamajiem e-komercijas programmatūras veidiem, uzzināsit padomus, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko iepirkumu grozu, kā arī atklāsit labākos mitinātos iepirkšanās ratiņus, labākos paš hostedus. atvērtā koda e-komercijas programmatūra un populārākais WordPress e-komercijas spraudnis.

Izmantojot šo rakstu, jūs saīsināsit laiku, kas nepieciešams, lai atrastu visefektīvāko produktu pārdošanas veidu. Kā? Jūs precīzi zināt, ko meklēt pēc tam, kad esat pabeidzis lasīt šo ziņu, tāpēc ienirsim tieši tajā.

EKOMERĢIJAS VEIDI IEPIRKUMA KARTIŅU PROGRAMMATŪRA

Uz ko tieši ir spējīga e-komercijas programmatūra? Tas ļauj jums viegli pārvaldīt savus produktus (pievienot un noņemt tos), aprēķināt nodokļus, un tas gandrīz ir jebkura tiešsaistes veikala pamatā.

e-komercijas programmatūra nodrošina lietotājam draudzīgu saskarni un ļauj ērti kontrolēt veikala pilnīgu darbību pat cilvēkiem, kuriem nav dziļas tehniskās zināšanas.

Šeit ir četri populārākie e-komercijas programmatūras veidi. Nedaudz vēlāk mēs izpētīsim padziļinātu informāciju par dažiem īpašiem programmatūras produktiem, tāpēc turpiniet lasīt.

 • 1. Paš hostēta e-komercijas programmatūra. Izmantojot šo e-komercijas programmatūru, jūs ieguldāt savu naudu produkta sākotnējā iegādē – aparatūras un instalācijas pakalpojumos. Tas nodrošina daudz lielāku elastību un ļauj pats atjaunināt un pārvaldīt visu sistēmu.
 • 2. Programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) e-komercija. SaaS risinājumu pamatā ir mākoņu tehnoloģija. Viņi tiek dēvēti arī par “mitinātiem”. Izmantojot šāda veida e-komercijas programmatūru, jūs maksājat par pakalpojuma abonēšanu, ko pakalpojumu sniedzēji jums nodrošina no sava datu centra. Lai arī tas ir lētāks, tajā trūkst brīvības, ko piedāvā pašpietiekama e-komercijas programmatūra. Pakalpojumu sniedzēji joprojām atjaunina savus produktus, piedāvā jaunas iespējas un nodarbojas ar problēmu novēršanu.
 • 3. Atvērtā koda e-komercijas programmatūra. Atvērtā koda e-komercijas platformas ļauj lietotājiem instalēt, pārvaldīt un konfigurēt nepieciešamo programmatūru uz saviem serveriem. Ir iespējams mainīt programmas kodu. Tomēr tas prasa noteiktu tehnisko zināšanu un kompetences līmeni attīstībā. Tas ļauj ļoti daudzām pievienojumprogrammām un spraudņiem paplašināt funkcionalitāti, un pati programmatūra ir bez maksas.
 • 4. Papildinājums vai spraudnis. Šis tips darbojas kā lieliska alternatīva tiem, kuriem jau pieder emuāru veidošanas platforma vai uz WordPress balstīta vietne, kas ļauj spraudņus. Papildinājumi un spraudņi dažu klikšķu laikā praktiski pārvērš jūsu vietni tiešsaistes veikalā. Pastāv plašs spraudņu klāsts, ieskaitot gan spraudņus, kas jums jāiegādājas, gan pilnīgi bezmaksas.

Padomi, kā izvēlēties pareizo iepirkumu grozu

Iepirkumu groza izvēle nosaka jūsu pārdošanas gaitu. Izvēlieties sev piemērotāko un drīz redzēsit, cik ātri tuvosities panākumiem.

Tomēr, ja izvēlaties tādu, kas neatbilst jūsu prasībām, jums būs jārisina grūtības un jāpavada vairāk laika kļūdu labošanai..

Tālāk aprakstītie 25 padomi palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un izvēlēties iepirkšanās grozu, kas jums būs vislabākais.

 • 1

  E-komercijas programmatūras tips – pirms sākat meklēt e-komercijas programmatūru, izlemiet, kuru veidu vēlaties. Piemēram, ja esat esošs WordPress lietotājs, lieliska iespēja ir WordPress e-komercijas spraudnis (piemēram, WooCommerce)..

 • 2

  Saderība – pārbaudiet saderību. Jūsu iepirkumu grozam ir labi jādarbojas ar pieejamo aparatūru, operētājsistēmu un Web servera programmatūru.

 • 3

  Datu importēšana – meklējiet iespēju datus importēt. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums pieder liela produktu datu bāze. Ja to darāt, jums noteikti būs nepieciešams vienkāršs veids, kā pārsūtīt visus šos datus.

 • 4

  Mērogojamība – apsveriet izaugsmes potenciālu. Ja plānojat attīstīt savu biznesu, pārliecinieties, ka esat izvēlējies programmatūru, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Piemēram, vai vismaz vienā no cenu plāniem ir atļauts neierobežots produktu klāsts.

 • 5

  Prioritārās funkcijas – izlemiet, kādām galvenajām funkcijām jābūt jūsu iepirkumu grozam. Tas palīdzēs vieglāk sašaurināt meklēšanu.

 • 6

  Tirdzniecības nodokļa un nosūtīšanas izmaksu aprēķināšana – spēja veikt visus nepieciešamos aprēķinus ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi. Tāpēc labāk ir izmantot šo funkciju, nevis sūtīt pa e-pastu nosūtīšanas izmaksas starptautiskiem klientiem.

 • 7

  Dažādas maksājuma metodes – jūsu iepirkumu grozam ir jāatbalsta dažādas maksājuma metodes. Jums jāsniedz klientiem izvēles brīvība un jāiekļauj pēc iespējas vairāk pieejamo maksājuma veidu.

 • 8

  Starptautiski klienti – ja vēlaties pārdot klientiem visā pasaulē, meklējiet programmatūru, kas atbalsta dažādas valodas, pieņem visas valūtas un nodrošina starptautiskas piegādes un nodokļu iespējas.

 • 9

  Drošība – izvēlieties drošu iepirkumu grozu, kas atbilst PCI DSS (norēķinu karšu nozares datu drošības standartiem) un kuram ir pieejami SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti..

 • 10

  Pielāgošana – ja jūsu e-komercijas programmatūrai ir jau sagatavotu veidņu un rīku komplekts to pielāgošanai, jums būs daudz vieglāk izveidot savu veikalu..

 • 11

  Cenu izmaiņas – jums jāspēj piesaistīt klientus, piedāvājot viņiem īpašas akcijas un atlaides konkrētiem pirkumiem. Tātad spēja ātri mainīt produktu cenu ir arī plus.

 • 12

  Produktu brīdinājumi un pamesta groza atkopšana – meklējiet iespēju izmantot brīdinājumus, piemēram, brīdināt klientus, kad tagad ir pieejams krājums, kas pieejams noliktavā, vai brīdiniet viņus, kad viņi ir pametuši savu iepirkumu grozu, un mudiniet viņus to aizpildīt, jo tas var palīdzēt palielināt jūsu pārdošanas apjomus.

 • 13

  Analytics un pārskati – lai varētu uzlabot savu veiktspēju un palielināt pārdošanas apjomus, ir svarīgi piekļūt statistikas datiem. Pārliecinieties, ka jūsu programmatūra var radīt detalizētus pārskatus par klientu darbībām jūsu tiešsaistes veikalā.

 • 14

  Virtuālais grozs – vēl viena lieta, kas uzlabos jūsu veikala lietotāju pieredzi, ir virtuālais grozs. Tas dod jūsu klientiem iespēju turpināt iepirkties ap jūsu veikalu un veikt pasūtījumu pašā galā pēc tam, kad viņi ir atraduši visu nepieciešamo.

 • 15

  Mobilās ierīces optimizācija – pārliecinieties, vai tā ir piemērota mobilajām ierīcēm, lai nepazaudētu klientus, kuri ir mobilo ierīču lietotāji.

 • 16

  Ātrs iekraušanas laiks – pārbaudiet iekraušanas laiku, lai pārliecinātos, ka tas tiek ielādēts pietiekami ātri. Saskaņā ar Kissmetrics teikto, “47% patērētāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta 2 sekundēs vai mazāk”, tāpēc jūs varat zaudēt klientus, ja tā ir pārāk lēna.

 • 17

  Lietošanas ērtums – viegli lietojama programmatūra, kurai nav straujas mācīšanās līknes, ir īpaši svarīga, ja jums nav kodēšanas zināšanu.

 • 18

  Atbalsta līmenis – uzziniet, cik lielu atbalstu piedāvā programmatūra, jo jums jāzina, ka varat atrast palīdzību, ja tā ir nepieciešama, it īpaši, ja neesat pazīstams ar e-komercijas programmatūru.

 • 19

  Resursi – meklējiet programmatūru, kas piedāvā plašu noderīgu resursu klāstu, ko varat izmantot, lai patstāvīgi atrisinātu problēmas.

 • 20

  Rīki – meklējiet iebūvētos rīkus, kas palīdzēs attīstīt biznesu (piemēram, analītikas rīkus, SEO rīkus, mārketinga rīkus utt.).

 • 21

  Iestatīšana – izlemiet, cik daudz laika vēlaties tērēt iestatīšanai. Ja vēlaties ātru, vieglu un bez stresa iestatīšanu, izvairieties no programmatūras ar sarežģītām un laikietilpīgām iestatījumiem.

 • 22

  Mobilā lietotne – ja vēlaties, lai jebkurā laikā būtu ērti pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu, meklējiet programmatūru, kurā iekļauta mobilā lietotne, lai jūs varētu pārvaldīt to, atrodoties ceļā.

 • 23

  Budžets – pirms sākat meklēt e-komercijas programmatūru, noteikti izlemiet, cik daudz naudas esat gatavs tērēt katru mēnesi. Piemēram, ja jums ir mazs uzņēmums, uzņēmuma e-komercijas programmatūra var nebūt jums vislabākā.

 • 24

  Bezmaksas izmēģinājums – ja ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, bezmaksas versija vai demonstrācija, pirms lēmuma pieņemšanas izmēģiniet to. Tas var sniegt labāku priekšstatu par to, vai programmatūra jums ir piemērota.

 • 25

  Lietotāju un ekspertu atsauksmes – pirms lēmuma pieņemšanas izlasiet programmatūras pārskatus. Uzziniet, ko saka lietotāji un eksperti, īpaši par visām problēmām, ar kurām viņi saskārušies, jo jūs, iespējams, sastopaties ar tām pašām problēmām.

Populārākie mitinātie iepirkumu ratiņi

Shopify

2004. gadā dibinātais Shopify tagad pārvalda vairāk nekā 300 000 tiešsaistes veikalu. Lietotāji ir konsekventi klasificējuši Shopify par vienu no galvenajiem mitinātajiem iepirkumu groziem.

Shopify vietne

Galvenās iezīmes.

 • Ietver e-komercijas funkciju kopumu, lai palīdzētu izveidot profesionālu veikalu.
 • Ietver tirgotāju rīkus, pārskatus un analītiskos rīkus.
 • Integrējas ar Google Analytics un nodrošina produktu pārskatus.
 • Integrēts ar vairāk nekā 70 maksājumu vārtejām – jūs varat pieņemt kredītkartes, PayPal maksājumus un pārdošanas automatizāciju.
 • Ļauj izveidot kuponus, atlaižu kodus un pielāgotas dāvanu kartes.
 • Ļauj nosūtīt e-pastus, lai atgādinātu cilvēkiem, ja viņi ir pametuši grozu.
 • Integrējas ar sociālajiem tīkliem.
 • Ietver iebūvētu mobilās komercijas iepirkumu grozu.
 • Ietver plašu lietotņu tirgu.
 • Ir saderīgs ar PCI DSS un ir pieejams SSL sertifikāts.

Dizains.

Shopify nodrošina ievērojamu vairāk nekā 1000 tīru un funkcionālu motīvu komplektu, kas ir ērti lietojami mobilajām ierīcēm un pielāgojami, ieskaitot tādas tēmas, kuras ir izveidojuši tādi pasaulslaveni dizaineri kā Happy Cog, Pixel Union un Clearleft. Tas ļauj jums izvēlēties starp bezmaksas un maksas tēmām, kas atbilst lielākajai daļai lietotāju prasību.

Ja atrodat tēmu, kas jums patīk, bet nav tieši tā, kā vēlaties, varat nolīgt Shopify dizaina ekspertu, lai to pielāgotu jums vai pat izveidotu pilnīgi jaunu pielāgotu dizainu tieši jums.

Cenu noteikšana.

Vispirms izmēģiniet Shopify 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, vai tas jums ir piemērots.

Shopify cenu plāni svārstās no 29 USD mēnesī pamatplānam līdz 299 USD mēnesī Premium plānam. Standarta plāns mēnesī maksā 79 USD. 1 un 2 gadu abonementi ļaus ietaupīt attiecīgi 10% un 20%.

Pamatplāns ir vislabāk piemērots jauniem uzņēmumiem, kuri tikai uzsāk darbību, bet Standarta plāns vai Premium plāns var būt labāks risinājums, ja plānojat attīstīt savu biznesu tālāk.

Pastāv arī plāns Shopify Lite, kas ļauj pārdot savus produktus Facebook tikai par 9 USD mēnesī. Un tur ir Shopify Plus, kas ir SaaS e-komercijas platforma liela apjoma tirgotājiem. Tā ir lieliska iespēja lieliem uzņēmumiem, kuri meklē uzņēmuma līmeņa risinājumus.

Jūs varat iegādāties arī papildu funkcijas, piemēram, mazumtirdzniecības paketi, kas var uzlabot jūsu Shopify POS (tirdzniecības vietu) par 40 USD mēnesī..

Plusi & Mīnusi.

Plusi:

 • Viegli lietojams, draudzīgs interfeiss.
 • Neierobežots joslas platums, failu glabāšana un produkti.
 • Plašs bezmaksas veidņu klāsts.
 • Iebūvēti mārketinga rīki.
 • Vienkārša PayPal integrācija.
 • Atbalsta trešo personu lietotnes, lai paplašinātu funkcionalitāti.
 • Integrējas ar WordPress, Wix un Squarespace.
 • Lielisks diennakts klientu atbalsts.
 • Visos plānos ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts.

Mīnusi:

 • Trūkst pielāgošanas brīvības.
 • Neatbalsta vairākas valodas.
 • Vietējo norēķinu sistēma ir paredzēta darbam tikai ar noteiktām valstīm.
 • Darījumu maksa par trešo personu maksājumu vārtejām.
 • Var būt nepatikšanas ar pareizu attēlu parādīšanu. Dažreiz, lai no tā izvairītos, ir labāk tos iepriekš apgriezt.

Klientu apkalpošana.

Shopify ir atbalsta komanda, kas ir pieejama visu diennakti. Jūs varat viņiem piezvanīt, rakstīt e-pastu vai sarunāties ar viņiem tiešraidē. Ja jums nepieciešama palīdzība noteiktā apgabalā, jums ir pieejami dažādi Shopify eksperti, ieskaitot iestatīšanas ekspertus, dizaina ekspertus, tīmekļa izstrādātāju ekspertus, mārketinga ekspertus un fotogrāfijas ekspertus.

Shopify ir resursu bibliotēka tiem, kas vēlas patstāvīgi atrisināt problēmas. Tajā ietilpst lietotāju rokasgrāmatu un konsultāciju, Podcast epizožu, biznesa enciklopēdijas, BUJ un diskusiju foruma kolekcija, kā arī videoklipu, gadījumu izpētes, e-grāmatu un tīmekļa semināru izvēle viņu “E-komercijas universitātē”.

Jūs varat arī atrast Shopify sanāksmes un pasākumus, ko apmeklēt caur viņu “E-komercijas universitāti”.

BigCommerce

2009. gadā dibinātais BigCommerce tagad pārvalda aptuveni 100 000 tiešsaistes veikalu, un tā vidējais darbības laiks ir 99,99%. Tā tirgotāju pieaugums ir 28% gadā, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā vidēji nozarē, un BigCommerce Enterprise pārdošanas apjomi gadā pārsniedz 1 miljonu USD..

Vietne BigCommerce

Lietotāji ir konsekventi novērtējuši BigCommerce kā vienu no galvenajiem mitinātajiem iepirkumu groziem. Citu balvu starpā tā ieguva 2014. gada Zelta Stjevijas balvu gada uzņēmumam.

Galvenās iezīmes.

 • Ļauj pārdot digitālās un fiziskās preces, sadalīt tās kategorijās un izmantot savas nosūtīšanas likmes.
 • Integrēta ar PayPal un daudzām maksājumu vārtejām.
 • Nodrošina meklētājprogrammu optimizācijas iespējas un pilnu satura pārvaldības funkcionalitāti.
 • Var automātiski sūtīt e-pastus, lai atgādinātu cilvēkiem, ja viņi ir pametuši grozu.
 • Ļauj izveidot kontus, kas piešķir darbiniekiem atļauju veikt noteiktus uzdevumus (piemēram, produktu cenas var mainīt tikai jūsu pārdošanas komanda)..
 • Ļauj lietotājiem pielāgot CSS un HTML.
 • Ietver plašu lietotņu tirgu.
 • Nodrošina iespēju pēc noklusējuma izveidot dāvanu kartes un kuponus.
 • Vai PCI DSS ir saderīgs, un ir pieejama speciāla SSL.

Dizains.

BigCommerce piedāvā 7 bezmaksas un gandrīz 80 maksas tēmu veidnes. Maksas veidņu cenas svārstās no 145 līdz 235 USD. Lielākā daļa no tiem tomēr ir no 170 līdz 195 USD.

Varat izvēlēties no dažādiem tēmām, kas paredzētas dažādām nozarēm, ar kategorijām, kas palīdzēs atrast labāko. Un, kā jau tika minēts iepriekš, BigCommerce ļauj modificēt HTML un CSS kodus, lai veikals izskatās unikāls.

BigCommerce ir arī draudzīgs mobilajām ierīcēm, jo ​​tajā ir iebūvēts mobilo preču veikals, kā arī atsaucīgas motīvas, kuras automātiski pielāgojas jebkuram ekrāna izmēram – galddatoriem, klēpjdatoriem, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem.

Cenu noteikšana.

BigCommerce piedāvā četrus cenu plānus ar atšķirīgu funkciju komplektu. Katrā cenu plānā ir noteikts arī gada pārdošanas ierobežojums. Ja jūs pārsniedzat šo ierobežojumu, BigCommerce pieprasīs jums pārslēgties uz citu cenu plānu. Viena gada abonementi ļaus ietaupīt 10%.

 • BigCommerce standarts. Mēnesī – 29,95 USD ar gada pārdošanas limitu – 50 000 USD.
 • BigCommerce Plus. Mēnesī mēnesī 79,95 ASV dolāri ar 125 000 ASV dolāru lielu gada pārdošanas limitu. Gan šis plāns, gan standarta plāns ir izstrādāti jauniem un strauji augošiem uzņēmumiem.
 • BigCommerce Pro. Mēnesī – 199,95 USD ar 1,000 000 USD ikgadēju pārdošanas limitu. Šis plāns ir paredzēts liela apjoma uzņēmumiem.
 • BigCommerce Enterprise. Šis plāns ir pielāgots jūsu biznesam. Cena par to mainās un ir atkarīga no jūsu biznesa prasībām. Tas ir paredzēts izveidotiem tiešsaistes veikaliem ar lieliem pārdošanas apjomiem un īpašām vajadzībām.

Ja nezināt, kuru plānu izvēlēties, vispirms izmēģiniet viņu 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai to pārbaudītu un uzzinātu, vai tajā ir viss nepieciešamais.

Plusi & Mīnusi.

Plusi:

 • Viens no vienkāršākajiem lietojumiem veikalā, kuru var viegli izmantot kāds, kam nav Web izstrādes iemaņu.
 • Visos plānos ir neierobežots produktu klāsts, failu glabāšana, joslas platums un personāla konti.
 • Automatizēti e-pasti un mārketinga iespējas.
 • Analytics un pārskati, kas īpaši izstrādāti e-komercijai.
 • Iebūvēts emuārs.
 • Nav darījumu maksas.
 • Zemākas PayPal darījumu maksas.
 • Lielisks diennakts klientu atbalsts.

Mīnusi:

 • Gada pārdošanas ierobežojums ar nepieciešamu jaunināšanu uz dārgāku cenu plānu.
 • Trūkst mobilo lietotņu, kas ļauj jums pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā.
 • Mazāk bezmaksas veidņu salīdzinājumā ar konkurentiem un nedaudz augstākas cenas.
 • Diezgan sarežģīta pielāgošana. Kaut arī jūs varat pielāgot tā kodus, jums ir jābūt noteiktai kompetencei. Un nav tik daudz papildinājumu, no kuriem izvēlēties.

Klientu apkalpošana.

BigCommerce bija dažas problēmas, kas saistītas ar klientu apkalpošanu, bet šķiet, ka tagad tās visas ir pazudušas. Tas nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu.

Bez tam tam ir atbalsta portāls, kurā ir instrukcijas un problēmu novēršanas raksti, ceļveži, video no viņu “BigCommerce University”, kopienas forums un partneru tirgus vieta, kur jūs varat atrast palīdzību no ekspertiem, ja jums tas ir nepieciešams (piemēram, dizaineri , tīmekļa izstrādātāji, e-komercijas konsultanti, mārketinga pakalpojumu aģentūras utt.).

Volusija

Volusion tika dibināta 1999. gadā, un tagad tai ir vairāk nekā 21 miljards dolāru tirgotāju tirdzniecībā, un vairāk nekā 40 000 tiešsaistes veikalu izmanto programmatūru Volusion. Lietotāji vienmēr ir novērtējuši Volution kā vienu no visvairāk mitinātajiem iepirkumu groziem, un tas ieguva 2011. gada Stevie balvu Gada frontes līnijas klientu apkalpošanas komandai..

Vietne Volusion

Galvenās iezīmes.

 • Ļauj uzskaitīt neierobežotu produktu daudzumu ar Premium plānu.
 • Jūs varat izveidot uzņēmuma e-pasta adreses, izmantojot savu domēna vārdu.
 • Darbojas ar vairākām valūtām, un tai ir iebūvēta nodokļu aprēķināšanas funkcija.
 • Atbalsta mobilo ierīču komplektu, lai pārvaldītu jūsu veikalu, tostarp viedtālruņu planšetdatorus un viedpulksteņus.
 • Nodrošina SEO, mārketinga un RMA (Returned Merchandise Authorization) rīku komplektu.
 • Ļauj nosūtīt e-pastus, lai atgādinātu cilvēkiem, ja viņi ir pametuši grozu.
 • Ļauj izveidot kuponu kodus un dāvanu kartes.
 • Integrējas ar eBay, Amazon un Facebook.
 • Ietver Merchant Marketplace, plašu lietotņu tirgu.
 • Ir saderīgs ar PCI DSS un ir pieejami SSL sertifikāti.

Dizains.

Volution piedāvā plašu dizaina veidņu izvēli, kas ir sadalīta šādās kategorijās: mājai un dārzam, sportam un āram, apģērbam un aksesuāriem, pārtikai, hobijiem, veselībai un skaistumam, auto un rūpniecībai, kā arī elektronikai.

Tas piedāvā vairāk nekā 80 bezmaksas veidnes, no kurām vairāk nekā 20 reaģē uz mobilajām ierīcēm. Ir aptuveni 277 apmaksātu veidņu, kuru cenas svārstās no 50 USD līdz gandrīz 900 USD. Ir arī iebūvēts veidņu redaktors, kurā varat pielāgot CSS un HTML. Lai arī tam ir arī grafiskais redaktors, tam trūkst funkcionalitātes.

Ja vēlaties pielāgotu dizainu, varat iegādāties kādu no pielāgota tīmekļa dizaina paketēm. Starter pakete maksā 4000 USD; Izaugsmes pakete maksā 5300 USD, un Advanced pakete maksā 6500 USD. Tie visi ietver adaptīvu mājas lapas dizainu, atsaucīgu veidņu dizainu, lietotāja interfeisa tēmas dizainu, atsaucīgu kategoriju izkārtojumu un tehnisko SEO.

Cenu noteikšana.

Volusion piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, lai saviem klientiem dotu iespēju pārbaudīt platformu. E-komercijas konsultanti ir pieejami arī sarunai, lai palīdzētu izlemt, kurš plāns jums ir vispiemērotākais.

Tas nodrošina četrus cenu plānus ar ikmēneša maksājumiem un piedāvā 10% atlaidi, ja izvēlaties iegādāties 1 gada abonementu. Ja jūs pērkat vairākus veikalus ar Volusion, tad par katru nākamo veikalu jūs saņemat arī 10% atlaidi.

 • Mini plāns maksā 15 USD mēnesī. Šajā plānā ietilpst 100 produkti, 1 GB joslas platuma un tiešsaistes atbalsts.
 • Plus plāns maksā 35 USD mēnesī. Šajā plānā ietilpst 1000 produktu, 3 GB joslas platuma, kā arī tiešsaistes un tālruņa atbalsts.
 • Pro plāns maksā 75 USD mēnesī. Šajā plānā ietilpst 10 000 produktu, 10 GB joslas platuma un prioritārais atbalsts.
 • Prēmijas plāns mēnesī maksā USD 135. Šajā plānā ir neierobežoti produkti, 35 GB joslas platums, prioritārais atbalsts un īpašs konta pārvaldnieks.

Pro un Premium plānos ir iekļautas funkcijas “Klientu lojalitātes plāns” un “Dienas darījums”, kas ļauj klientiem piedāvāt atlaides un veicināt lojalitāti zīmolam..

Plusi & Mīnusi.

Plusi:

 • Visos cenu plānos ir neierobežota krātuves vieta, kā arī adaptīvas veidnes, mobilā komercija, Facebook veikals, automātiskās nodokļu likmes.
 • Bezmaksas mobilā lietotne Volusion, kas ļauj ērti pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā.
 • Ātra un ērta iestatīšana.
 • Garantija par 99,99%.
 • Nav jāmaksā par darījumu, neatkarīgi no cenu plāna.
 • Automātiskas ikdienas dublējumkopijas un automātiski platformas atjauninājumi.
 • Piedāvā e-komercijas funkciju, mārketinga un SEO rīku komplektu.
 • Ir atsaucīgs tehniskais atbalsts.
 • Integrējas ar trešo personu pārvadāšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Mīnusi:

 • Visiem cenu plāniem ir ierobežots joslas platums ar vidējo maksu 7 USD par GB.
 • Nav iebūvētas emuāru veidošanas platformas.
 • Neatbalsta vairākas valodas un iesaka lapas tulkot manuāli.
 • Neatbalsta e-pasta pielāgošanu. Tas ir tehniski iespējams, bet tikai ar koda pielāgošanu.

Klientu apkalpošana.

Visi cenu plāni, sākot no Plus plāna, piedāvā personisku atbalstu visu diennakti. Tam varat piekļūt, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu vai e-pastu, kā arī varat sazināties ar Volution vietnē Twitter un Facebook. Pro un Premium plāniem ir arī prioritārs atbalsts ar ātrāku reakcijas laiku.

Jums ir piekļuve daudziem resursiem, ieskaitot zināšanu bāzi, Volution e-komercijas ieskatu emuāru, klientu atsauksmes, video pamācības, FAQ, ceļvežus, tīmekļa seminārus un dev wiki.

Varat arī atrast sertificētu Volution ekspertu palīdzību dažādās jomās, piemēram, grafiskajā dizainā, tīmekļa dizainā, mārketinga pakalpojumos, veikala iestatīšanā un pārvaldībā, produktu augšupielādē un veikalu migrācijā..

Labākā pašnodarbināta atvērtā koda e-komercijas programmatūra

Magento

2007. gadā atklātā Magento ir labākā atvērtā koda e-komercijas platforma, kuras ikgadējie darījumi ar platformu pārskata vairāk nekā 50 miljardus USD. Tas pārvalda vairāk nekā 250 000 tiešsaistes veikalu. Lietotāji ir konsekventi novērtējuši Magento kā vislabāko paš hostētu atvērtā koda e-komercijas programmatūru.

Magento vietne

Galvenās iezīmes.

 • Lai pielāgotu jūsu veikalu, Magento un trešo pušu pakalpojumu sniedzēji piedāvā plašu motīvu izvēli.
 • Tam ir virtuāla groza funkcija ar kases apmaksu un nosūtīšanu.
 • Tas darbojas ar PayPal, Simple Pay, Amazon Payments, Google Checkout un citām maksājumu vārtejām.
 • Tas izseko informāciju par pašreizējiem pasūtījumiem un nodrošina pirkumu vēsturi, ļaujot klientiem saglabāt produktus vēlmju sarakstā.
 • Tam ir pārlūka noteikšana un tas automātiski pielāgo lapu noteiktai ierīcei.
 • Tam ir produktu pārvaldības, mārketinga un SEO rīku komplekts. Tas var arī sniegt jums analītiku un pārskatus.

Dizains.

Ir daudz vietu, kur varat atrast iepriekš sagatavotas dizaina veidnes savam Magento tiešsaistes veikalam. Tie ir trešo personu pakalpojumu sniedzēju veikali.

Ir ļoti daudz, no kuriem izvēlēties, ieskaitot plašu bezmaksas veidņu klāstu. Maksas veidņu cenas dažādos veikalos atšķiras. Protams, jūs varat arī izveidot savu dizainu no nulles.

Cenu noteikšana.

Magento programmatūras kopienas izdevums ir pieejams bez maksas.

Tomēr ir arī programmatūras Enterprise Edition. Tajā ir atvērta arhitektūra, pilnīga pielāgošana, servera ieviešana un piekļuve sertificētiem izstrādātājiem un partneriem, kuri var palīdzēt veikala iestatīšanā. Jūs to visu varat iegūt par 17 900 USD gadā ar pamata paketi.

Ir pieejams arī uzņēmuma Cloud Cloud izdevums, kas ir pakalpojums pēc platformas, kā arī Tirdzniecības pasūtījumu pārvaldības komplekts, kas ļauj pārvaldīt visu kanālu darbības..

Plusi & Mīnusi.

Plusi:

 • Viena no acīmredzamākajām priekšrocībām ir programmatūras Kopienas izdevuma pieejamība bez maksas ar pilnu funkciju un funkciju klāstu.
 • Tas ir pilnībā pielāgojams un var apmierināt ikvienu, sākot no vidēja biznesa īpašniekiem līdz lieliem pārdevējiem.
 • Tas ir elastīgs un ļauj izveidot veikalus ar pilnīgi unikālu dizainu un funkcijām.
 • Tas var automātiski integrēt jūsu veikala mobilo versiju.
 • Tas nodrošina SEO rīku komplektu.

Mīnusi:

 • Kamēr pati programmatūra ir bezmaksas, joprojām ir maksas dizaina veidnes, papildinājumi utt. Lai risinātu problēmu novēršanu, jums arī būs jāmaksā ekspertiem par viņu palīdzību.
 • Dažreiz Magento veikali cieš no lēna iekraušanas laika.
 • Lai pilnībā izmantotu šo programmatūru, ir vēlama kodēšanas pieredze.
 • Lai pareizi darbotos, Magento bāzes veikalam ir nepieciešams īpašs serveris, kas nozīmē papildu tēriņus.
 • Tam ir lēns reakcijas laiks uz atbalstu.

Klientu apkalpošana.

Tie, kas izmanto programmatūras kopienas izdevumu, nesaņem tādu pašu atbalstu, kāds ir Enterprise Edition īpašniekiem, piemēram, diennakts atbalstu, piekļuvi konta pārvaldnieku un konsultantu komandai un papildu drošības atbalsta funkcijas.

Citiem vārdiem sakot, jūs esat viens pats un jums ir jāsadarbojas ar pieredzējušiem izstrādātājiem, ja jums būs jāatrisina problēmas ar jūsu veikalu.

Tomēr forums joprojām ir pieejams, un tur jūs varat diskutēt un atrast risinājumus savām problēmām.

Tīmeklī ir pieejama arī dokumentācija un vispārīga informācija, kas palīdzēs tikt galā ar grūtībām.

Jūs varat arī piekļūt Magento resursu bibliotēkai, kurā ir noderīgi videoklipi, tīmekļa semināri un publikācijas par šīm jomām: pasūtījumu pārvaldība, mārketings un preces, starptautiskā paplašināšanās, klientu pieredze, veiktspēja un mērogojamība, mazumtirdzniecības jauninājumi, biznesa elastība, mobilā arhitektūra un tehnoloģijas , kā arī drošību, maksājumus un krāpšanu.

Populārākais WordPress e-komercijas spraudnis

WooCommerce

WooCommerce tika atklāts 2011. gadā, un tagad tas ir vispopulārākais WordPress e-komercijas spraudnis ar 17 098 047 lejupielādēm visā pasaulē. Lietotāji konsekventi ir klasificējuši WooCommerce kā vispopulārāko WordPress e-komercijas spraudni, un šobrīd tas pārvalda vairāk nekā 37% no visiem tiešsaistes veikaliem..

Vietne WooCommerce

Galvenās iezīmes.

 • Tas ir pilnībā piemērots mobilajām ierīcēm gan tirgotājiem, gan pircējiem.
 • Tas ļauj jums pārdot fiziskus produktus līdztekus digitāliem.
 • Tam ir ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai atvieglotu pārvadāšanu un nodokļu aprēķināšanu.
 • Tam ir krājumu pārvaldība, lai palīdzētu izsekot krājumu līmenim un pārvaldīt pasūtījumus.
 • Tas nodrošina iespēju iespējot klientu atsauksmes.
 • Tas piedāvā analītiskās funkcijas, kā arī SEO rīkus.
 • Tam ir vairāk nekā 300 bezmaksas un apmaksātu paplašinājumu.
 • Tas ļauj pārvietot esošos datus no citas e-komercijas platformas uz WooCommerce.

Dizains.

Vispārīgi runājot, WooCommerce nav noklusējuma dizainu.

Tomēr tas lieliski darbojas ar visām pieejamajām WordPress tēmām. Ir arī pielāgotas tēmas, kas izstrādātas tieši spraudnim. Daži no tiem ir bez maksas, bet citi svārstās no 39 līdz 139 USD. Viņiem ir pilnīga pielāgošana un tie atbalsta visu spraudņu funkciju kopu.

Piemēram, jūs varat bez maksas lejupielādēt platformu Storefront, kas ļauj piekļūt WordPress tēmām, kas piedāvā nevainojamu integrāciju ar WooCommerce.

Ir arī vizuālie redaktori un iespēja pielāgot CSS un HTML, ja vēlaties pielāgot dizainu.

Cenu noteikšana.

WooCommerce spraudni var bez maksas lejupielādēt. Tam nav darījumu maksas, un krātuve un joslas platums ir atkarīgs no jūsu vietnes mitināšanas.

Izdevumos var ietilpt WordPress vietnes uzturēšana, pielāgotas motīvi, vietnes papildu papildinājumi, lai paplašinātu funkcionalitāti, papildu maksājuma vārti utt. Vienkārši paturiet prātā, ka, kaut arī WooCommerce var lejupielādēt bez maksas, jums, visticamāk, būs jātērē vairāk, lai būtu visas vēlamās funkcijas, lai jūs varētu veidot un audzēt savu tiešsaistes veikalu.

Plusi & Mīnusi.

Plusi:

 • Pats spraudnis ir bezmaksas.
 • Pilnīga mērogojamība.
 • Mobilam draudzīgs.
 • Izrakstīšanās lapā un spēja izveidot kuponu kodus kā noklusējuma funkcijas.
 • Plašs paplašinājumu un papildinājumu klāsts, no kuriem izvēlēties.
 • Dažādas tēmas gan vietnei, gan spraudnim.
 • Bezmaksas WooCommerce iOS lietotne, kas ļauj ērti atjaunināt savu veikalu iPhone tālrunī.
 • Bezšuvju integrācija ar WordPress, kas padara to par lielisku iespēju esošajiem WordPress lietotājiem.

Mīnusi:

 • Trūkst dažas būtiskas iezīmes. Pagarinājumi ir pieejami, taču jums par tiem būs jāmaksā, kas nozīmē papildu tēriņus.
 • Darbojas tikai ar WordPress.
 • Neder tik labi ar dažām pielāgotajām tēmām vai pat ar WordPress noklusējuma tēmām.
 • Grūti atjaunināt, ja izmantojat motīvu, kas nav Woo.
 • Ierobežots klientu atbalsts.

Klientu apkalpošana.

Personīgais atbalsts ir diezgan ierobežots. Tomēr jūs varat iesniegt palīdzības biļeti un gaidīt, kamēr WooCommerce pārstāvis ar jums sazināsies.

Šeit ir sadaļa BUJ, zināšanu bāze, WordPress un WooCommerce kopienas, konsultācijas, kā to izdarīt, citi dokumenti un daudz video. Visas šīs alternatīvas var palīdzēt jums patstāvīgi atrisināt problēmas.

Ja jūs meklējat ekspertu palīdzību, varat atrast verificētu WooExpert, kas specializējas konkrētajā jomā, kurā jums nepieciešama palīdzība.

Secinājums: kurš grozs jums ir labāks?

Tātad jums tas ir.

Lai izvēlētos vispiemērotāko iepirkumu grozu, jums precīzi jāzina, ko vēlaties sasniegt ar īpašu programmatūru. Un neatkarīgi no tā, vai tas spēj attaisnot jūsu cerības.

Salīdziniet pieejamās iespējas, pārbaudiet visus katra risinājuma plusus un mīnusus un pieņemiet lēmumu, pamatojoties uz apkopoto informāciju. Šāda veida apzināti lēmumi parasti ir tie, kas novedīs pie panākumiem un sasniegs noteiktos mērķus.

Daži no pēdējiem padomiem, kas palīdzēs atvieglot pareizās programmatūras meklēšanu, ir šādi galvenie jautājumi, kas jums jāuzdod sev:

 • Kāds ir jūsu budžets??
 • Kādi ir jūsu biznesa mērķi un kādas ir e-komercijas programmatūras funkcijas, kas jums ir jāpalīdz sasniegt šos mērķus? Citiem vārdiem sakot, kuras funkcijas iegūst prioritāti pār citām?
 • Kāda veida e-komercijas programmatūru vēlaties? Pašpietiekama, SaaS vai atvērtā koda e-komercijas programmatūra? Vai arī kāds papildinājums vai spraudnis jums būtu piemērots?
 • Cik mērogojama ir programmatūra? Ja jums ir mazs bizness, vai tas palīdzēs jums attīstīt savu biznesu? Ja jums ir liels bizness ar lielu pārdošanas apjomu, vai programmatūra piedāvā uzņēmuma līmeņa risinājumus ar uzlabotām funkcijām?
 • Cik daudz laika jūs esat gatavs pavadīt, lai iemācītos lietot programmatūru, iestatītu savu tiešsaistes veikalu un pārvaldītu to? Un cik daudz laika un naudas jūs esat gatavs tērēt savas komandas trenēšanai, ja tā ir jāapmāca?
 • Cik daudz jums un jūsu darbiniekiem ir kodēšanas zināšanas? Vai jums jāmeklē ērti lietojama programmatūra, kurai nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu?
 • Vai jūs zināt plusus un mīnusus?
 • Ko lietotāji un eksperti saka par programmatūru? Kādas ir galvenās problēmas, ar kurām viņi saskārās, un vai tās traucēs jūsu biznesa izaugsmei??
 • Cik daudz atbalsta jums vajag? Piemēram, vai ir pieejams diennakts atbalsts? Vai pastāv tiešraide, e-pasts un tālrunis? Un vai ir resursi, kurus varat izmantot, lai pats atrisinātu problēmas??
 • Vai esat izmēģinājis bezmaksas izmēģinājumu, bezmaksas versiju vai demonstrāciju? Citiem vārdiem sakot, vai esat veicis visus savus pētījumus un vispirms tos pārbaudījis? Labāk ir veltīt laiku tagad pareiza lēmuma pieņemšanai, nevis tikai steigties tajā, lai vēlāk uzzinātu, ka tas neatbilst visām jūsu prasībām un ka jums ir jātērē vairāk laika, pārejot uz citu..
 • Vai esat izmēģinājis vairāk nekā vienu bezmaksas izmēģinājumu? Ir svarīgi ņemt vērā visas savas iespējas, tāpēc izmēģiniet dažus no labākajiem variantiem, lai uzzinātu, kurš no jums darbojas labāk.

Dalieties savās pārdomās par šo rakstu. Kāds iepirkumu grozs jums šķita visnoderīgākais un atbilstošākais jūsu vajadzībām? Kāpēc? Jūtieties brīvi atstāt savus komentārus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map