Shopify Plusi un mīnusi, lai atvērtu savu e-komercijas vietni

Ja jūs esat iepērkies par labāko e-komercijas platformu, lai darbinātu jūsu veikalu, jūs, iespējams, regulāri satiksit Shopify. Tas ir nozares līderis un konsekventi tiek vērtēts starp trim labākajām platformām.


Kaut arī Shopify noteikti ir iespaidīgs rīks, tur var būt vairāk izvēles iespēju, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Uzziniet vairāk par e-komercijas programmatūras plusiem un mīnusiem, lai jūs varētu pieņemt labāko pirkšanas lēmumu.

Shopify e-komercijas veikalu veidotāju priekšrocības un trūkumi

SHOPIFY PROS

Nav noliedzams, ka Shopify e-komercijas platformai ir garš profilu saraksts. Šeit ir tikai daži no akcentiem.

Pabeigts risinājums: Shopify ir gatavībā. Jums nav jāuztraucas par laika un naudas ieguldīšanu iestatīšanas procesā. Kad esat reģistrējies, varat sākt veidot un veidot savu veikalu.

Ātra un ērta iestatīšana nozīmē arī to, ka jūs varat sākt pārdot un nopelnīt ieņēmumus pēc iespējas ātrāk. Jums nevajadzēs pavadīt mēnešus vai pat gadus savas vietnes veidošanā.

Svarīgas iebūvētās funkcijas

Hostings: Shopify izmanto savus jaudīgos serverus, lai vadītu jūsu veikalu. Tas nozīmē arī to, ka viņi risina visas tehniskās problēmas. Jums nav jāuztraucas par savu serveru palaišanu un traucējummeklēšanu. Iesācējiem tas ir milzīgs plus.

Drošība: Shopify ir PCI DSS saderīgs. Tas nozīmē, ka tie atbilst nozares standartiem attiecībā uz kredītkaršu un debetkaršu drošību. Jūsu klienti var justies pārliecināti, ka viņu finanšu informācija ir aizsargāta.

Shopify ir saderīgs ar PCI DSS

Turklāt jūsu veikalā ir bezmaksas SSL sertifikāts. Šis aizsardzības slānis darbojas, lai šifrētu slepenus datus. Tas ir vēl viens veids, kā aizsargāt pircēju informāciju. Daži e-komercijas vietņu veidotāji liks jums iegādāties sertifikātu un maksāt par tā instalēšanu.

SEO: Ar Shopify ir viegli būt SEO ekspertam. Viņu iebūvētās funkcijas padara e-komercijas SEO praktiski nejēdzīgs. Programma automātiski izveido vietni, integrējas ar visām papildu analītikas programmām un ļauj atjaunināt meta aprakstus un tagus. Jums atliek tikai aizpildīt aizpildīšanas veidlapas, un jūsu vietne darbosies kā draudzīga meklētājprogrammai.

Shopify tīmekļa lapas SEO ekrāna informācija

Lietošanas ērtums interfeiss: Augstas atzīmes lietošanas ērtībai pārsniedz dizaina iezīmes. Lai gan redaktors ir lielisks iesācējiem, tāpat kā pārējais informācijas panelis. Ikviens var viegli atrast ceļu apkārt. Organizācijai ir jēga, un iestatīšana ir gan vizuāli pievilcīga, gan skaidri norādīta.

Aplikāciju veikals: Appify veikalā Shopify ir tūkstošiem papildinājumu, kurus varat izmantot vietnes funkciju paplašināšanai. Lai gan dažiem no viņiem ir nepieciešama vienreizēja maksa vai ikmēneša abonements, daudzi no viņiem ir pilnīgi bez maksas. Tā kā jaunas lietotnes tiek pievienotas visu laiku, jūsu rīcībai nav ierobežojumu.

Shopify App Store

Shopify POS lietotne: Shopify pārsniedz tiešsaistes pārdošanu. Izmantojot POS lietotni, jūs varat viegli pārdot produktus tiešraidēs. Nodrošiniet savus izstrādājumus uz tirgiem, gadatirgiem, uznirstošajiem logiem un citām sapulcēm. Lietotne ļauj ērti veikt darījumus lidojuma laikā.

Ātrums: Ātri noslogošanas laiki ir svarīgi vairāku iemeslu dēļ.

 • 1. Meklētājprogrammas atlīdzina vietnes ar ātrāku ielādes laiku. Lēni serveri faktiski var negatīvi ietekmēt jūsu klasifikāciju.
 • 2. Tiešsaistes pircēji ir nepacietīgi. Nepieciešams, lai potenciālais klients aizietu no jūsu lapas. Gaidīšana jūsu vietnē var viņus padzīt.
 • 3. Tas izskatās neprofesionāli. Jums ir tikai viena iespēja radīt labu pirmo iespaidu. Lēnā vietne neiedziļinās uzticību jūsu vietnei.

Klientu atbalsts: Kā Shopify klientam jums ir pieejama visu diennakti pieeja klientu atbalstam. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot:

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Twitter
 • Facebook

Shopify izcilas klientu atbalsta iespējas.

Tāpat kā uzņēmuma īpašnieks jums būs piekļuve dažādiem CRM rīkiem. Tos varat izmantot, lai radītu patīkamu iepirkšanās pieredzi un pārvaldītu pasūtījumus. Visas šīs funkcijas ir iebūvētas un ir gatavas lietošanai no pirmās dienas.

Svarīgākie mārketinga rīki: Kad jums ir vietne, ir pienācis laiks sākt tirgot savus produktus. Shopify ļauj ērti optimizēt savas lapas, izmantojot vietņu kartes, meta tagus, aprakstus un sociālo mediju integrāciju. Pie citiem mārketinga instrumentiem pieder:

 • Klientu izsekošana un ziņošana
 • Spēja izveidot akcijas un piedāvāt atlaides
 • Biļetenu un e-pasta veidnes
 • Emuāru iespējas
 • Reaģējošs dizains mobilajām ierīcēm
 • Plašs lietotņu veikals

Jums ir viss nepieciešamais, lai vadītu visaptverošu mārketinga kampaņu. Jebkurus papildu rīkus var pievienot lietotņu veikalā. Ir daudz bezmaksas un saprātīgu cenu iespēju.

Dizains

Shopify veidņu veikals

Viena no lielākajām tiešsaistes veikala dibināšanas izmaksām ir izstrādātāja algošana vietnes izstrādei. Stundas likmes var sākties no 100 USD un pārsniegt 200 USD. Neveiks ilgs laiks, lai savāktu dūšīgu rēķinu. Tas izslēdz pielāgoto dizainu daudzu jaunu uzņēmumu cenu diapazonā.

Par laimi, izmantojot Shopify, jums nevajadzēs profesionālu izstrādātāju. Ikviens var izveidot vietni. WYSIWYG redaktors ļauj ērti pielāgot lapas. Jums nav jāzina, kā kodēt, lai veiktu izmaiņas.
Ja rodas problēmas, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu vai izmantot viņu resursus. Tie nodrošina:

 • Plašas FAQ lapas
 • Sabiedrības forums
 • Zināšanu bāze
 • Tīmekļa vietnes veidošanas universitāte.

Platforma ir lieliski piemērota iesācējiem, taču pietiekami universāla arī pieredzējušākiem uzņēmējiem.

Reaģējošs vietnes dizains

Shopify atsaucīgas veidnes.

Lielākā daļa pircēju izmanto savas mobilās ierīces, lai pārlūkotu un veiktu pirkumus. Ja jūsu vietne nereaģē, jums būs grūti pārveidot pārdošanas apjomus. Shopify piedāvā tēmas ar atsaucīgu noformējumu, lai jūsu vietne labi izskatās tālruņos, planšetdatoros un klēpjdatoros. Klienti var viegli apskatīt jūsu produktus un maksāt neatkarīgi no tā, kur viņi ir.

Daudz bezmaksas motīvu

E-komercijas platformas piedāvā ļoti dažādas bezmaksas tēmas. Shopify ietilpst šīs kategorijas diapazona vidū. Pašlaik jūs varat izvēlēties no 10 bezmaksas tēmām. Augstākās klases motīvu cena svārstās no 80 USD līdz 150 USD. Lai arī 10 varētu neizklausīties par daudz, viņu bezmaksas tēmu kvalitāte ievērojami pārsniedz konkurenci.

Shopify vietņu veidnes

Tas arī palīdz tam, ka Shopify bezmaksas motīvi ir labi izstrādāti un viegli pielāgojami. WYSIWYG redaktors ļauj veikt vienkāršas vilkšanas un nomešanas izmaiņas. Jūs varat arī piekļūt motīva kodam un pielāgot informāciju, izmantojot HTML vai CSS. Pielāgojiet izmēru, mainiet krāsas un viegli pievienojiet attēlus.

Papildinājumi

Vēl viens programmatūras Shopify ieguvums ir tas, ka viņi pastāvīgi paplašina savu lietotņu veikalu. Ja nevarat atrast noteiktu rīku vai lietotni, iespējams, ka tas drīz būs pieejams. Viņi pastāvīgi meklē veidus, kā uzlabot un apmierināt klientu vajadzības.

Shopify elastīgās programmatūras platforma turpinās augt kopā ar jums un mainīgajā tirgū. Pašlaik ir tūkstošiem spraudņu, no kuriem izvēlēties, un šis skaits katru dienu pieaug.

Arī Shopify ir pilnveidojis integrācijas procesu. Kad esat iegādājies vai lejupielādējis lietotni, to būs viegli palaist tūlīt. Parasti nav nekādas iesaistīšanas vai nav iesaistīta neviena iestatīšana. Veikala funkcionalitātes paplašināšana prasa tikai dažus klikšķus.

SHOPIFY CONS

Cenu noteikšana

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka tirgū ir diezgan maz bezmaksas pašpietiekamu iespēju: Magento, Zen Cart, PrestaShop. Kaut arī bezmaksas tags var izklausīties pievilcīgi, tiek panākts. Lai izmantotu šos e-komercijas iepirkšanās ratiņus, jums ir jāprot kodēt. Pretējā gadījumā jums būs jāalgo izstrādātājs, lai izstrādātu savu veikalu. Tādā gadījumā “bezmaksas” izmaksas ātri pazūd.

Turklāt pašnodrošinātās iespējas var būt arī ar slēptu maksu. Jums, iespējams, būs jāmaksā papildus par maksājumu vārtejām, drošības sertifikātiem un citām funkcijām, kas iebūvētas Shopify.

Būtībā pašnodarbinātas iespējas ir vislabākās tām, kurām ir tehniskas zināšanas. Ja esat iesācējs, tad Shopify joprojām ir liela vērtība. Mēneša abonēšanas vērts ir vērts ātri izveidot savu vietni.

Pielāgošanas grūtības

Daži lietotāji sūdzas, ka Shopify motīvus ir grūti pielāgot. Shopify izgudroja savu kodēšanas valodu ar nosaukumu Liquid. Ja jūs esat pieraduši pie citām valodām, būs mācīšanās līkne.

Negatīvs ir tas, ka jūs neesat ieslodzīts šķidruma lietošanā. Lietotājiem joprojām ir iespēja izmantot HTML, CSS un JavaScript, lai veiktu izmaiņas. Problēmas var rasties tikai tiem, kuri paļaujas uz PHP.

Mārketinga rīki ir ļoti vienkārši

Vēl viena izplatīta sūdzība ir tā, ka iebūvētie mārketinga rīki ir pārāk vienkārši. Tomēr tas ir grūts arguments, lai pielīmētu. Shopify vietnes ir iebūvētas ar visiem nepieciešamajiem rīkiem. Ja ir nepilnības, jums atliek tikai apmeklēt lietotņu veikalu. Jebkuram lietotājam ir neierobežota pieeja labākajiem pieejamajiem mārketinga rīkiem.

Organizācija

Shopify ir izdarījusi kādu interesantu izvēli, runājot par kategoriju nosaukumiem. Tie var mulsināt un apgrūtināt vietnes navigāciju. Tas atņem lietotāja pieredzi un izveido nevajadzīgu mācīšanās līkni. Kaut arī šo nepatikšanu var viegli novērst, tas joprojām ir kaitinošs.

Migrācija

Ja jūs nolemjat mainīt platformas, Shopify nepadara to migrāciju vienkāršu. Lai arī tā ir ierasta prakse, tas var nozīmēt arī kādas jūsu veikala informācijas zaudēšanu. Labākais, uz ko varat cerēt, ir vietnes CSV eksports. Tas ir labs iemesls, kāpēc veltīt laiku e-komercijas platformas izvēlei. Izmantojiet jebkuru bezmaksas izmēģinājumu, lai jums nebūtu jāuztraucas par migrēšanu pa ceļu.

Kurš ir labākais Shopify?

Shopify faktiski ir labi piemērots lielākajai daļai cilvēku, kas tur vēlas izveidot tiešsaistes veikalu. Tas ir paredzēts lielākajai daļai cilvēku, kuri nezina kodu. Tas nozīmē milzīgus ietaupījumus, izstrādājot un attīstot veikalu. Būtībā ikviens var izveidot un atvērt veikalu dažu stundu laikā.

Shopify ir arī viens no labākajiem cenu plāniem tirgū. Pēc vajadzības varat jaunināt un pazemināt pakāpi. Pat pamata plānā ir visas nepieciešamās funkcijas un piekļuve lietotņu veikalam. Lai arī ir jāmaksā par kredītkarti, tās ir standarta.

Veikalu alternatīvas

Lai gan Shopify ir lieliska platforma, kas uzrunā plašu auditoriju, ir arī citas iespējas. Volusion, BigCommerce un Magento bieži tiek ierindoti augšpusē ar Shopify. Un laba iemesla dēļ. Visas šīs platformas konkurē par viena un tā paša tirgus daļu. Viņi visi smagi strādā, lai nopelnītu jūsu biznesu.

Tomēr galu galā programmatūras platforma Shopify joprojām ir top vairāku iemeslu dēļ:

 • 1. Labākās tēmas. Lai gan citiem lielajiem spēlētājiem var būt vairāk motīvu, Shopify motīvi ir labāk izstrādāti un profesionālāki. Protams, tas pilnībā ir viedokļa un personīgās gaumes jautājums. Ja vēlaties redzēt pats, izmantojiet bezmaksas izmēģinājumus, lai kaut ko apskatītu.
 • 2. Ļoti lietotājam draudzīgs. Magento ir atvērtā koda programma, kurai būs vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas. BigCommerce un Volusion piedāvā vilkt un nomest redaktorus, bet Shopify saņem augstas atzīmes lietošanas ērtībai.
 • 3. Neierobežotas iespējas. Izmantojot Shopify, jums nekad nav jāuztraucas par pārmērību. Varat pievienot tik daudz produktu, cik vēlaties, un baudīt neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Par modernizēto paketi nav jāmaksā.
 • 4. Klientu apkalpošana. Shopify nosaka izcilu klientu apkalpošanas standartu. Lietotājiem ir garš saraksts ar veidiem, kā sasniegt pārstāvi visu diennakti. Citas platformas liek maksāt vairāk par tiešo piekļuvi.
 • 5. Pastāvīgi atjauninājumi. Apskatot Google tendences, Shopify turpina gūt vilci. Arī tās konkurenti neveic taisnīgumu. Liela daļa no tā ir saistīts ar Shopify apņemšanos uzlabot tā funkcijas. Shopify turpina pielāgoties tirgum un pēc vajadzības pievieno jaunas iespējas. Jums nevajadzēs uztraukties, ka tas noveco.

Lai gan Shopify izceļas kā labākā izvēle iesācējiem bez kodēšanas pieredzes, tas nenozīmē, ka tas ir labākais risinājums visiem. Ja jums ir kodēšanas pieredze, iespējams, pamanīsit, ka Magento ir vieglāk pielāgojams. Vai arī jūs varētu atrast perfektu motīvu vietnē BigCommerce.

Shopify tiešām ir pievilcīgs, taču vienmēr ir ieinteresēts iepirkties, pirms apņemties izveidot platformu.

Secinājums: vai plusi pārspēj mīnusus?

Bez šaubām. Patiesībā daudzi no mīnusiem, kurus lietotāji piemin, patiesībā neuztur vilci. Visi trūkumi skars tikai ļoti nelielu lietotāju daļu.

Parastam cilvēkam nekad nav bijis tik vienkārši izveidot un atvērt tiešsaistes veikalu. Šīs ir lieliskas ziņas uzņēmējiem visā pasaulē.

Vairs nav nekādu milzīgu šķēršļu, kas attiecas uz tehniskajām zināšanām vai budžetu. Par aptuveni 30 USD mēnesī ikviens, kam ir dators, var izveidot profesionālu vietni ar Shopify. Šis ir lielisks laiks, lai paspētu sevi izlaist, un Shopify ir šīs kustības liela daļa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map