Shopify Plus: uzņēmuma e-komercijas programmatūras pārskats

Shopify Plus ir mitināta, mākonī balstīta uzņēmuma e-komercijas platforma, kas paredzēta liela apjoma tiešsaistes mazumtirgotājiem, kuriem jāseko klientu prasībām. Shopify Plus nodrošina mērogojamību un elastību paketē, kas ļauj klientiem koncentrēties uz sava biznesa mazumtirdzniecības pusi, nevis uz tā vadīšanas tehniskajām vajadzībām. Shopify Plus pašreizējo klientu vidū ir Red Bull, Budweiser un General Electric.


Shopify Plus e-komercijas platforma

Pilnībā mitinātas SaaS e-komercijas platformas pārskats

Ja jums ir vai veidojat tiešsaistes veikalu, un jūs daudz vairāk interesē veikala daļa, nevis tiešsaistes daļa; pilnībā mitināta SaaS e-komercijas platforma var būt tieši tas, kas jums nepieciešams.

SaaS nozīmē programmatūru kā pakalpojumu. Tādējādi jūs saņemat piekļuvi visai programmatūrai, kas nepieciešama jūsu veikala vadīšanai, kā arī datorserveriem, kas jums nepieciešami, lai palaistu e-komercijas programmatūru..

Tas tiek piegādāts kā pakete par ikmēneša maksu kopā ar cilvēkiem, kuri nodrošina datoru efektīvu darbību, atjauninātu drošību, lai jūsu dati būtu droši, kā arī programmatūras uzturēšanu un atjaunināšanu; īsi sakot, tehniskā tiešsaistes puse. Šis pakalpojums ir pazīstams arī kā abonēšanas pakalpojums, jo jūs maksājat ikmēneša maksu.

Jums atliek koncentrēties uz veikala pusi – tiešsaistes veikala iestatīšana, mārketings, reklāma, klientu atbalsts, krājumu kontrole un viss pārējais, kas saistīts ar mazumtirdzniecību. Jūsu iesaistīšanās tiešsaistē ir atjaunināt jūsu e-komercijas veikalā esošo Web lapu saturu, visu, ko klients redz, un uzraudzīt, kā darbojas jūsu bizness..

Uzņēmumu e-komercija

Uzņēmējdarbības e-komercija attiecas uz tiem mazumtirgotājiem, kuru pārdošanas apjomi pārsniedz USD 500 000 gadā. Daži e-komercijas programmatūras uzņēmumi šo dolāra vērtību vērtē vēl augstāk.

Uzņēmuma līmeņa noteikšanas atslēga ir liela apjoma satiksme un paredzamā straujā izaugsme. Šiem mazumtirgotājiem ir nepieciešams e-komercijas risinājums, kas strauji pieaugs līdz ar viņiem un var tikt galā ar biežajām spējām viņu biznesā.

Shopify Plus ieguvumi

Rug and Home vietne darbojas vietnē Shopify Plus

Attīstība & Uzturēšanas izmaksas

Tas ir vienkārši: jebkuras izstrādes un uzturēšanas izmaksas nav obligātas. Shopify Plus komanda rūpējas par jūsu tiešsaistes veikala tehnisko vadību – par jūsu drošību, uzturēšanu, atjaunināšanu, sistēmas efektivitāti un jūsu informācijas glabāšanu viss tiek parūpēts un optimizēts..

Izvēles izstrādes izmaksas ir tad, ja vēlaties nolīgt kādu, kas iestatīs vai pārveidos jūsu tiešsaistes veikalu veikalā Shopify Plus. Mums ir rakstu sērija, kas identificē uzņēmuma akreditētus Shopify Plus ekspertus, kuri to var izdarīt jūsu vietā.

Paredzamā cenu noteikšana

Jūs zināt, cik mēnesī maksās jūsu Shopify Plus tiešsaistes veikala vadīšana. Jūsu ikmēneša cenu plāni ir paredzami un iepriekš saskaņoti ar uzņēmumu. Nav noteikta cena, taču dažādos ziņojumos ir norādīts, ka sākuma cena ir aptuveni USD 1200 mēnesī un no turienes aug uz augšu atkarībā no tā, kāds pakalpojums un trafika līmenis jums ir nepieciešams.

Jūsu ikmēneša izmaksu paredzamība turpinās, jo Shopify Plus plānā nav ietvertas pārdošanas darījumu maksas. Protams, jums joprojām būs jāmaksā par kredītkartes maksām, taču Shopify Plus neuzliek papildu maksu.

Salīdziniet to ar nepiedāvājamas opcijas neparedzamību, kurā jūs maksājat hostinga maksu, kā arī sava maksājuma vārteja transakcijas maksu, kā arī patiešām neparedzamas maksas izstrādātājam, kurš cenšas sekot visām programmatūras izmaiņām un pārliecinieties, ka ka viss joprojām darbojas kopā.

Un kāda cena ir miers par jums nekaitīgu tehnisko vidi?

Shopify piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju par kuru jums nav jānorāda viņiem kredītkartes numurs.

Uzņēmuma pakāpes funkcijas

Shopify ir visas funkcijas, kuras jūs gaidāt uzņēmuma e-komercijas platformā. Tajos ietilpst automatizēta nosūtīšana, pasūtījumu drukāšana un tieša padeve grāmatvedības, krājumu un citās vadības sistēmās.

Dažas no ievērojamākajām funkcijām ir:

 • 99,9% servera darbības laiks; 200 terabaitu atmiņas un vairāk nekā 7000 centrālo procesoru kodolu
 • neierobežots joslas platums, kā arī neierobežots produktu un pārdošanas apjoms
 • 70 maksājumu vārti, ieskaitot Bitcoin
 • vairāk nekā 1000 lietotņu App Store
 • spēja izveidot savas lietotnes un paplašinājumus, izmantojot API un attīstības rīkus
 • atbalsta Google uzlaboto e-komercijas Analytics dzinēju

Kontu pārvaldība

Shopify Plus novērš neapmierinātību darījumos ar vairākiem klientu atbalsta komandas locekļiem, norīkojot jums savu, sava konta pārvaldnieku. Šī persona ir jūsu vienīgais kontaktpunkts visiem jautājumiem, bažām un vajadzībām, kas saistīti ar jūsu Shopify Plus veikalu.

Shopify Plus balto cimdu serviss

Jūsu konta pārvaldnieks apgūst jūsu biznesu un zina jūsu veikala vēsturi. Viņi arī sadarbosies ar jums, lai veikalu pielāgojumus veiktu, kas standarta programmatūrā nav pieejami.

Shopify Plus abonentiem ir pieejams arī Shopify diennakts tālruņa atbalsts, kā arī Shopify Plus prioritārā atbalsta tālruņa numurs un e-pasta adrese..

Vienots fokusa punkts ir arī vēl viena mitinātas e-komercijas platformas izmantošanas priekšrocība. Izstrādes komandai ir tikai viens fokuss – Shopify Plus vienā platformā. Tas var nešķist liels darījums, taču daudzas tīmekļa attīstības firmas strādā dažādās platformās un valodās, kas sadala laiku, uzmanību un talantus.

Shopify Plus komandas laiks koncentrējas tikai uz vienu, un viņi ir ļoti pieredzējuši, ko viņi dara. Tā rezultātā jūsu problēmas tiek ātrāk izlabotas un atrisinātas.

Mērogojama platforma

Viss uzņēmuma e-komercijas mērķis ir atbalstīt uzņēmumus ar lielu trafiku, un datoru serveriem ir efektīvi un uzticami jāstrādā, lai ar to rīkotos. Jūs nevēlaties par to uztraukties; jums vajadzētu uztraukties, vai jūsu biznesa process un inventārs var apstrādāt visus šos jaunos klientus un darījumus.

Shopify Plus ir uzstādīta aparatūra un atbalsta infrastruktūra, lai visiem klientiem droši apstrādātu lielu skaitu e-komercijas darījumu. Viņi vienlaikus var apstrādāt simtiem tūkstošu darījumu, un to uzticamības rādītājs darbojas 99,9%.

Shopify Plus nenosaka ierobežojumus pārdošanas apjomam, joslas platumam vai vairākiem produktiem, kas jums var būt, lai jūs varētu vienkārši turpināt augt. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs audzējat, jūsu vietne netiks iznīcināta.

Integrēta un ļoti pielāgojama

Shopify Plus integrācija un pielāgošana

Jums nav jābūt sīkfailu izgriezējam, kas skatās uz jūsu Shopify Plus veikala priekšpusi, jo veidnes varat pielāgot sev vēlamā veidā. Tas pats attiecas uz funkcionalitāti. Shopify Plus nav neviena rīka, kas katram klientam būtu jāievieto tieši tajā – tas padarītu to par īpaši smagu platformu.

Jums nepieciešama mērķtiecīga e-pasta mārketinga kampaņa vai klientu atlīdzības programma? Shopify Plus ir viegli paplašināt, izmantojot trešo pušu pārdevēju paplašinājumus un integrācijas. Piemēram, NetSuite un SAP nodrošina viegli integrētu programmatūru.

Varat arī pievienot Shopify Plus veikalam funkcionalitāti, izmantojot paplašinājumus, kas ir mazi koda gabali, kas ielīmēti galvenajā kodā.

Shopify Plus ir App Store, kurā ir labi izvēlēts vairāk nekā 1000 lietotņu, no kurām izvēlēties. Dažas lietotnes un paplašinājumi ir pietiekami vienkārši, lai instalētu sevi, bet citām var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība.

Shopify Plus ir izlaidis skriptus, kas ļauj izstrādātājiem rakstīt savus platformas pielāgojumus. Tātad, ja jūs to varat sapņot un atrast izstrādātāju, jums var būt vajadzīgā funkcionalitāte.

Drošība (saderīga ar PCI)

Shopify Plus ir tāds pats drošības līmenis kā bankām – 1. līmeņa PCI DSS. Tas ir drošības zelta standarts. Shopify Plus īsteno pastāvīgu viņu datu riska novērtējumu un ikgadējus novērtējumus uz vietas.

Klienti jūtas īpaši

Standarta Shopify platforma novirza klientus uz norēķiniem, izmantojot Web domēnu Shopify, kam trūkst tiešsaistes veikala izskata; tas notiek bez veikala zīmola vai vietnes navigācijas. Tas labākajā gadījumā maldina klientus un sliktākajā gadījumā viņus biedē no pirkuma pabeigšanas.

Savukārt Shopify Plus pircēji paliek jūsu veikalā, lai norēķinātos, tāpēc viņiem ir drošība un pārliecība, redzot, ka viņi pērk no jums.

Cits veids, kā klienti jūtas īpaši, ir ātrums, ar kādu jūs varat atrisināt visas sūdzības vai problēmas, kas viņiem rodas saistībā ar jūsu veikalu. Jūsu tiešās attiecības ar konta pārvaldnieku ir būtiska šī procesa sastāvdaļa, un tas var ievērojami palīdzēt jums radīt pozitīvu klientu pieredzi ar saviem klientiem.

Daudzkanālu pārdošanas funkcionalitāte

Ar Shopify Plus pārdodiet visur

Neatkarīgi no tā, vai paplašināt savu ķieģeļu un javas veikalu tiešsaistes sfērā vai pārejat no esoša tiešsaistes veikala, spēja pārdot vairākos kanālos bieži ir uzņēmējdarbības līmeņa izaugsmes atslēga.

Shopify Plus ir tirdzniecības vietas funkcija, kas ļauj izveidot saites uz reālās pasaules veikaliem, lai jūs varētu pārdot tiešsaistē savā fiziskajā veikalā. Jūs varat arī pārdot vairākās sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook un Pinterest, lai paplašinātu mārketinga iespējas.

Tie mazumtirgotāji, kuri apsver globālo paplašināšanos, būs ieinteresēti vairāk nekā 70 dažādos maksājumu vārtos, kurus piedāvā Shopify Plus, ieskaitot Bitcoin, kas ļauj pārdot vairākos ģeogrāfiskos reģionos.

Mārketinga draudzīgums

Lai izveidotu savu Shopify Plus veikalu, jums ir piekļuve visām Shopify tēmām, un visas motīvi ir reaģējamas uz mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka motīvi nosaka mobilās ierīces ekrāna izmēru un pielāgo to pašu, lai tas atbilstu. Tas ir izdevīgi visiem jūsu klientiem un meklētājprogrammām, kuras meklēšanas rezultātiem piešķir prioritāti vietnēm ar šo funkciju.

Shopify Plus ir izstrādāts, lai atvieglotu tirgotāju dzīvi. Veikala pircējiem paredzētās puses izveidošana un atjaunināšana ir vienkārša un saprotama, un viss, kas jums nepieciešams, ir pieejams no paneļa..

Aizkulisēs tikpat vienkārši ir vadīt analītiku, lai apkopotu statistiku par apmeklējumiem un reklāmguvumiem, kā arī pārdošanas rādītājus; un jums ir daudzveidīga pārskatu izvēle, ko izmantot.

Starptautiskā izvietošana

Daudzi uzņēmuma līmeņa e-komercijas uzņēmumi ienāk globālajā tirgū, un Shopify Plus padara to viegli paveicamu. Starptautiskā mārketinga iebūvētās funkcijas ietver ģeogrāfisko mērķauditorijas atlasi, valodu un valūtas rīkus.

Shopify Plus trūkumi

API vai pielāgoto aizmugures ietvara ierobežojumi

Izmantojot jebkuru mitinātu platformu, jūs vienmēr saskaraties ar ierobežojumiem attiecībā uz to, kādas izmaiņas varat veikt. Shopify Plus piedāvā lielu pielāgojumu klāstu, kas vērsts pret klientiem, bet ierobežotas iespējas mainīt fona versiju. Jums nav piekļuves FTP vai datu bāzei – visam jānotiek, izmantojot interfeisu vai API.

Ja, piemēram, izmantojat noteiktu krājumu nodrošinātāju un programmatūra nav viegli integrējama ar Shopify Plus, jums būs jāalgo izstrādātājs, kurš smagi strādās, lai integrācija darbotos.

Platformas bloķēšana

Kad esat izstrādājis savu Shopify Plus veikalu vai migrējis savu Shopify veikalu uz turieni, jūs esat bloķēts, neatkarīgi no tā, kas notiek ar Shopify kā uzņēmumu. Ja jūs nolemjat pārvietot savu veikalu kaut kur citur, varat ņemt tikai to informāciju, kuru Shopify Plus ļauj eksportēt.

Tas faktiski ir visi jūsu dati, taču tas joprojām nav tas pats, kas piekļūt FTP un visām datu bāzēm uz jūsu pašu serveriem.

Jums arī jāattīsta zināmas zināšanas par Shopify Plus lietošanu uzņēmumā. Lai pielāgotu savu veikalu un uzturētu to, kādam ir jāapgūst Shopify Plus priekšrocības un trūkumi un jāattīsta dažas platformai specifiskas zināšanas. Shopify izmanto savu kodēšanas valodu Liquid, tāpēc HTML vai CSS zināšana šeit nepalīdz.

Ierobežotas atlaides iespējas

Tas ir ierobežojums tam, kā jūs iestatāt atlaides tiešsaistes veikalā. Vienlaicīgi var iestatīt atlaidi tikai vienam nosacījumam: kolekcijai vai precei vai cenai. Piemēram, jūs nevarat atlaist visas preces, kuru summa pārsniedz 20 USD, par 10%. Atkarībā no tā, cik griezumus plānojat piedāvāt, un no tā, kā vēlaties tos strukturēt, tas var radīt nopietnas bažas.

Shopify Plus konkurenti

Shopify Plus salīdzinājumā ar Magento Enterprise

Shopify Plus un Magento Enterprise Edition ir tiešie konkurenti uzņēmumu e-komercijas jomā. Galvenā atšķirība ir tā, ka Shopify Plus ir mitināts risinājums, un Magento Enterprise ir mitināts pats, tāpēc jums ir jāatrod tīmekļa mitināšanas pakalpojums, lai palaistu programmatūru jums.

Jauniniet uz Shopify Plus e-komercijas platformu

Magento piedāvā arī mitinātu versiju, Magento Enterprise Cloud Edition. Šī platforma izmanto to pašu kodu un nodrošina tādu pašu elastību kā Magento.

Gan Shopify Plus, gan Magento Enterprise ir saderīgi ar PCI un ar 1. līmeņa PCI DSS sertifikātu. Galvenā atšķirība ir tā, ka Shopify Plus komanda kā mitināta platforma rūpējas par jūsu drošību.

Izmantojot Magento, jūs esat atbildīgs par datu drošības uzturēšanu, un visi pārkāpumi tajā ir jūsu rūpes un atbildība. Lai tos uzraudzītu un labotu, ir vajadzīgs laiks un pūles, nemaz nerunājot par visiem satraukumiem.

Tiešsaistes veikala atjaunināšanai jābūt vienkāršai un saprotamai. Produktu aprakstiem, vietņu kopiju rediģēšanai, klientu veidlapu un visa cita ar klientu saistītā satura pievienošanai jābūt pareiziem un savlaicīgiem.

Turklāt jums ir nepieciešama analīze, lai izsekotu, kā notiek jūsu pārdošana, kādi ir jūsu reklāmguvumu līmeņi, kā darbojas jūsu sociālo mediju kampaņas un kāda ir cita mārketinga informācija..

Izmantojot Shopify Plus, tam visam varat piekļūt no sava administrēšanas paneļa. Nevienai no šīm funkcijām Magento Enterprise nav noklusējuma iestatījums, lai gan jūs varat tās pievienot, izmantojot paplašinājumus, vai arī varat izveidot savu. Tomēr Magento Enterprise ir paplašinājumi, lai apstrādātu nodošanu vai filiāļu mārketingu.

Meklētājprogrammu optimizācija bieži tiek aizmirsta tiešsaistes mazumtirdzniecības daļa. Vairāk nekā trešdaļa no visiem pirkumiem tiek veikti, izmantojot sākotnējo meklēšanu tīmeklī. Ieviešot 2. un tagad 2.1 versiju, Magento Enterprise ir līdzvērtīgs Shopify Plus un SEO.

Abas platformas nodrošina pietiekami daudz rīku, lai iegūtu vairāk nekā pietiekamu SEO, kā arī iespēju izveidot integrētu emuāru un sociālās koplietošanas pogas.

Piegāde ir jebkura tiešsaistes biznesa atslēga, un gan Shopify Plus, gan Magento Enterprise ir integrēti lielākajā daļā galveno kuģniecības problēmu, tostarp USPS. Tomēr Shopify Plus nav saistīts ar DHL.

Tā kā Magento Enterprise ir pašu mitināta platforma, atbalsts un lietotnes ir būtiskas tā lietotāju panākumiem. Pastāv spēcīga forumu moderatoru un līdzdalībnieku, kā arī izstrādātāju, kas raksta lietotnes un paplašinājumus, globālā kopiena.

Shopify Plus ir lietotņu veikals ar vairāk nekā 1000 trešo personu lietotnēm un ļoti spēcīga klientu atbalsta komanda, kurai jums ir prioritāra pieeja.

Shopify Plus salīdzinājumā ar BigCommerce Enterprise

Migrējiet esošo BigCommerce veikalu uz Shopify Plus

BigCommerce ir viens no galvenajiem Shopify konkurentiem mitinātā mākoņa bāzes e-komercijas jomā. BigCommerce Enterprise sevi identificē ar mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kuru pārdošanas apjomi gadā ir USD 1 miljons vai vairāk. Viņu klientu vidū ir Toyota, Gibson un Payless Shoesource.

Gan Shopify Plus, gan BigCommerce Enterprise informācijas paneļi ir balstīti uz to attiecīgajām standarta e-komercijas platformām – un abas no tām ir viegli lietojamas. (Skatiet mūsu Shopify un BigCommerce pārskatus.)

Abas platformas piedāvā funkcijas tieši ārpus karkasa, un to ieviešana ir vienkārša. Shopify Plus izmanto savu kodēšanas valodu ar nosaukumu Liquid, un, izvēloties to tehniski slīpajai, ir nepieciešama mācīšanās līkne. Vēl nesen BigCommerce Enterprise veidņu rediģēšana ir iesniegusi sūdzības, taču jaunais Stencil motīvu redaktors vienkāršo procesu.

Shopify Plus un BigCommerce Enterprise ir līdzīgas funkcijas ar neierobežotu joslas platumu un mērogojamību, kā arī 99,99% uptime. Abas ļauj pārdot vairākos kanālos, un abas nodrošina īpašu kontu pārziņus, lai gan BigCommerce Enterprise par šo pakalpojumu tiek piemērota papildu maksa.

Shopify Plus turpina savu Traffic APP, lai nesāpīgi pārsūtītu jūsu iepriekšējos klientus uz jauno Shopify Plus platformu, nekrītot SEO. Abas Enterprise platformas izceļas ar integrēto vienas lapas izrakstīšanos.

Shopify Plus ir diezgan vienkārša platformas pamata platforma, taču jūs varat pievienot funkcionalitāti un funkcijas, izvēloties vairāk nekā 1000 lietotņu veikalā. BigCommerce Enterprise piedāvā 265 lietotnes, taču tās aptver gandrīz visu nepieciešamo.

Ja jums ir nepieciešams kaut kas, ko nevarat atrast, abas platformas izstrādātājiem nodrošina piekļuvi, izmantojot savu API, lai izveidotu jaunas lietotnes.

Visas vietņu tēmas, kurās izmanto Shopify Plus un BigCommerce Enterprise, reaģē uz mobilajām ierīcēm. BigCommerce Enterprise ir vairākas tēmas, no kurām izvēlēties, ja ņem vērā katras motīva iespējamās dažādās variācijas.

Maksājumu apstrādes vārti var sagādāt bažas, ja jūs izmantojat pasaules mērogu. Shopify Plus aptver pasauli ar 70 maksājumu apstrādātājiem, un BigCommerce Enterprise ir tikai 38 – bet ar to jums var pietikt.

Secinājums

Kam ieteicams Shopify Plus?

Mēs iesakām ieskatīties Shopify Plus, ja esat mazumtirgotājs, kurš vēlas tiešsaistes veikalu un:

 • ir liels un augošs mazumtirdzniecības veikals (ķieģeļu un javas vai tiešsaistē)
 • gada pārdošanas apjomi ir vismaz USD 500 000
 • paredz vai plāno, ka pārdošanas apjomi turpinās augt, potenciāli neierobežojot
 • periodiski palielinās jūsu pārdošanas apjomi, iespējams, līdz tūkstošiem pasūtījumu minūtē
 • vēlas koncentrēties uz dizainu, mārketingu un mazumtirdzniecību, nevis uz jūsu tehnisko tiešsaistes vidi
 • vēlas unikālu, pielāgotu veikala priekšpusi, kas automātiski pielāgota jebkurai mobilajai platformai
 • vēlas īpašu klientu atbalstu un ilgtermiņa attiecības ar jūsu e-komercijas pakalpojumu sniedzēju
 • paredz paplašināties visā pasaulē, dažādos reģionos un valodās
 • tic daudzkanālu pārdošanai, lai sasniegtu vairāk klientu

Kāpēc jūs izmantotu Shopify Plus??

Shopify uzsāka Shopify Plus darbību 2014. gada februārī, lai apmierinātu savus lielākos klientus, kuri pārauga sākotnējo e-komercijas platformu. Shopify izdevās veikt dažus apjomīgus darījumus, taču tas nebija paredzēts tam.

Ja jūs jau esat Shopify klients un neesat pārliecināts, vai esat gatavs pāriet uz Shopify Plus, šeit ir četras galvenās ekstras, kas ir Shopify Plus:

 • izrakstīšanās savā domēnā ar savu zīmolu un vietni
 • īpašs kontu menedžeris atbalstam & pielāgota, ja ir ļoti augsts trafika līmenis.
 • pielāgota integrācija ar krājumu un pārvaldības platformām
 • spēja izveidot savu veikalu klonus dažādām mērķa valstīm

Ja jums jau ir tiešsaistes veikals citur un vēlaties pāriet uz uzņēmuma līmeņa platformu, Shopify Plus nodrošina gatavu risinājumu, pie kura varat pāriet tieši. Jūsu konta pārvaldnieks sadarbosies ar jums, lai nodrošinātu, ka pārejas laikā jūsu veikals nezaudē jūsu meklēšanas lapas rangu.

Lai gan tas ir salīdzinoši jauns, Shopify Plus jau ir daži smagi klienti, un tas parasti tiek minēts jebkura uzņēmuma e-komercijas platformas pirmajā trijniekā. Lietotāju atsauksmes par šo programmatūru ir bijušas ļoti pozitīvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map