Shopify cenas: salīdziniet un izvēlieties labāko tiešsaistes veikala plānu

Kaut arī e-komercijas programmatūras tirgū var justies nedaudz pieblīvēts, viena no priekšrocībām ir tā, ka uzņēmumi ir spiesti cenas noteikt saviem produktiem konkurētspējīgi. Pat industrijas gigants Shopify nav izņēmums.


Šīs ir labas ziņas klientiem, kuri meklē patiesi jaudīgu satura veidošanas un veikala pārvaldības programmatūru, kas ir iesaiņota vienā pieejamā paketē.

Shopify cenu plāni

Salīdzinot Shopify cenu plānus

Shopify piedāvā vairākus dažādus cenu plānus, kas ir izstrādāti, lai apmierinātu dažāda lieluma uzņēmumu vajadzības.
Varbūt vissvarīgākais – viņi piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju. Lai reģistrētos, jums pat nav nepieciešama kredītkarte. Mūsdienās programmatūras uzņēmumos tā ir ierasta prakse.

Tāpēc piesargāties no jebkura produkta, kas neļauj jums to vispirms izmēģināt. Ja pārdevējs neļauj jums lidot pirms pirkšanas, viņš nav tik pārliecināts par piedāvātā risinājuma kvalitāti.

Kad 14 dienu izmēģinājuma laiks būs beidzies, jūs varat izvēlēties pareizo cenu plānu, lai tas atbilstu jūsu budžetam un jūsu biznesam.

Shopify Lite – USD 9 mēnesī

Pat ar šo lēto, tukšo kaulu plānu jūs joprojām varat izbaudīt Shopify spēku. Tas ļauj pārdot vietnē Facebook un jebkurai esošai vietnei pievienot pogas “pirkt”. Jūs varat ātri gūt peļņu no vietnes un sākt pārdošanu.

Shopify Gaismas plāna risinājums, ko pārdot Facebook

Iespējas

 • Izveidojiet pievilcīgas produktu vitrīnas vietnē Facebook
 • Pievienojiet pogas “pirkt” jebkurai vietnei
 • Pieņemiet kredītkartes gadatirgos un citos pasākumos
 • Izveidojiet rēķinus un izrakstiet klientiem
 • Automātiski atjauninājumi
 • Mārketinga resursi
 • Diennakts klientu atbalsts pa e-pastu vai tiešajā tērzēšanā
 • Neierobežots produktu saraksts

Ierobežojumi

Galvenais ierobežojums Shopify Lite ir tas, ka tas neļauj jums izveidot patstāvīgu vietni no jauna. Tas tiešām ir paredzēts tiem, kuriem jau ir vietne un kuri nevēlas pārslēgties. Jūs to varat iedomāties kā līdzīgu PayPal pogas pievienošanai savai vietnei.

Shopify plāni

Pamata Shopify – 29 USD / mēnesī

Nākamais solis uz augšu ir Basic Shopify. Šī versija ļauj jums izveidot savu, pilnībā mitinātu vietni. Tam ir visi rīki, kas jums būs nepieciešami, lai sāktu jaunu biznesu. Faktiski tas ir izstrādāts un par cenu tiek ņemts vērā uzņēmējiem. Šeit ir daži svarīgi punkti:

Iespējas

 • Divi personāla konti. Tos var izmantot, lai ierobežotu piekļuvi noteiktai informācijai, un tie ir noderīgi vietnes pārvaldībā.
 • Neierobežots produktu un noliktavas laukums
 • SSL sertifikāts drošībai un drošiem maksājumiem
 • Emuārs
 • Spēja izveidot atlaižu kodus
 • Manuāla pasūtījuma izveidošana

Klientu atbalsta iespējas

Lielu daļu Shopify panākumu var attiecināt uz izcilo klientu apkalpošanu. Jūs varat sazināties ar atbalsta dienestu visu diennakti. Izmantojot pamatplānu, sazinoties ar palīdzību, jums ir dažādas iespējas, tostarp:

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Twitter
 • Facebook

Pārliecinieties arī par viņu zināšanu bāzi, FAQ sadaļu un pamācībām. Iespējams, ka jūs varēsit atbildēt uz savu jautājumu. Viņi regulāri izliek informatīvus rakstus un vienmēr vēlas uzlabot lietotāju pieredzi.

Shopify nodevas

Papildus mēneša maksai ir arī dažas citas izmaksas, kas saistītas ar Shopify lietošanu.

Kredītkaršu likmes un maksa par darījumu: Izmantojot pamatplānu, jūs maksājat 2,9% kredītkartes likmi plus 30 ₵ maksu par katru tiešsaistes pirkumu. Personīgi pirkuma likmes ir 2,7%, un tiek iekasēta papildu maksa. Turklāt, ja izvēlaties izmantot ārējo maksājumu vārteju, ir jāmaksā maksa par darījumu 2,0% apmērā.

Mēneša cena: Shopify Basic ir par cenu 29 USD mēnesī par konkurētspējīgām cenām. Jūs uzzināsit, ka lielākā daļa citu galveno spēlētāju atrodas vienā un tajā pašā bumbiņas laukumā. Tomēr Shopify ir tikai viens no nedaudziem, kas šajā cenu brīdī piedāvā neierobežotu produktu un krātuvi.

Līguma uzkrāšanas iespējas: Lai ietaupītu naudu, jūs varat samaksāt par gadu vai diviem iepriekš. Iegādājieties gada plānu un ietaupiet 10% vai 20% no divu gadu plāna.

Papildu izmaksas

Neaizmirstiet, ka jums būs jāiegādājas arī domēna vārds. Šī ir gada maksa, kas parasti ir apmēram 10 USD.

Veikals Shopify ļauj izveidot pielāgotu domēnu

Var arī secināt, ka vēlaties paplašināt savu veikalu, iegādājoties noteiktas lietotnes. Lai gan tie noteikti nav nepieciešami, tie laiku pa laikam var noderēt. Cenas svārstās no vienreizējas maksas līdz ikmēneša abonēšanas plāniem.

Kurš ir labākais plāns?

Ja jūs tikai sākat savu biznesu, tad pamatplāns piedāvā vairāk nekā pietiekami, lai palīdzētu. Tā kā jūsu bizness aug, jūs varētu vēlēties jaunināt. Pretējā gadījumā Shopify Basic nodrošina stabilu un jaudīgu rīku. Jums vajadzētu sastapties ar reāliem ierobežojumiem, jo ​​jūsu veikals tiek izveidots un darbojas.

Shopify – USD 79 mēnesī

Shopify plāns ir paredzēts augošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama telpa paplašināšanai. Tas nāk arī ar dažām modernākām e-komercijas funkcijām, kas palīdzēs attiecībās ar klientiem un biznesa vadībā.

Iespējas:

Visas Shopify pamatfunkcijas, plus

 • Spēja izveidot, pārdot un pieņemt dāvanu kartes
 • Profesionālie ziņojumi
 • Pamesta groza atkopšana

Klientu atbalsta iespējas

Diennakts klientu atbalsts ir pieejams, izmantojot:

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Twitter
 • Facebook

Shopify klientu atbalsta kanāli

Maksas

Kredītkaršu likmes un maksa par darījumu: Par tiešsaistes darījumiem Shopify klientiem tiks piemērota 2,6% + 30 ₵ kredītkartes likme. Ja pirkumi tiek veikti personīgi, šī likme samazinās līdz 2,4% + 0 ₵. Ja izmantojat Shopify maksājumus, jums nav jāuztraucas par maksu par transakcijām. Tomēr trešo pušu vārti tiek maksāti par 1,0% no darījuma maksas.

Mēneša cena: Lielākajai daļai izveidoto uzņēmumu 79 USD ir nomināla maksa. Tas jo īpaši attiecas uz to, cik daudz jūs varat darīt ar šo plānu. Tas nodrošina vairāk nekā pietiekami, lai atbalstītu pulētu, profesionālu un augošu biznesu.

Līguma uzkrāšanas iespējas: Lai ietaupītu naudu, jūs varat samaksāt par gadu vai diviem iepriekš. Iegādājieties gada plānu un ietaupiet 10% vai 20% no divu gadu plāna.

Papildu izmaksas: Papildu izmaksu potenciāls ir vienāds visiem Shopify plāniem. Jums nebūs jāiegādājas lietotnes, lai būtu pilnībā funkcionējošs veikals. Tomēr jūs varētu secināt, ka noteiktas lietotnes būs noderīgas jūsu biznesam.

Lietotņu cenu noteikšana ir diezgan atšķirīga. Pārliecinieties, ka veicat pētījumu, lai jūs varētu atrast labāko piedāvājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Visbeidzot, neaizmirstiet par domēna vārda izmaksām. Parasti domēns maksās apmēram 10 USD gadā.

Kurš ir labākais Shopify plāns?

Shopify plāns ir vispiemērotākais jau izveidotiem uzņēmumiem, kuri ir vērsti uz izaugsmi. Plānā ir visas funkcijas, kas jums būs ātri jāpaplašina un jāpielāgo mainīgajām vajadzībām.

Advanced Shopify – 299 USD / mēnesī

Lai gan uzlabotā Shopify versija nav pilnīgi neierobežota, tā ir diezgan tuvu. Šeit ir papildu iespējas, kas nāk ar Advanced Shopify cenu plānu:

Iespējas:

Visas Shopify funkcijas, plus

 • 15 darbinieku konti
 • Uzlabots pārskatu veidotājs
 • Pārvadātāju reālā laika pārvadāšana

Klientu atbalsta iespējas

Tāpat kā visos Shopify plānos, klienti bauda izcilu servisa atbalstu. Jūs varat meklēt caur zināšanu bāzi vai tieši sazināties ar pārstāvi. Arī sabiedrības forumi ir ļoti aktīvi un izpalīdzīgi. Visbeidzot, noteikti izmantojiet viņu E-komercijas universitātes priekšrocības. Šis bezmaksas pakalpojums palīdzēs uzlabot jūsu vietni un mārketinga stratēģijas.

Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, izmantojot:

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Twitter
 • Facebook

Maksas

Kredītkaršu likmes un maksa par darījumu: Izmantojot Advanced Shopify, par pirkumiem tiešsaistē jums būs jāmaksā kredītkartes likme 2,4% + 30 ₵. Par visiem pirkumiem klātienē jāmaksā 2,2% + 0 ₵. Kā vienmēr, lietojot Shopify Payments, nav jāmaksā par darījumu. Par ārējo norēķinu vārtejām esiet gatavs maksāt 0,5% darījumu maksu.

Mēneša cena: Advanced Shopify mēnesī maksā 299 USD. Tas nepārprotami ir plāns, kas paredzēts jau reģistrētiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams pielāgojams risinājums.

Līguma uzkrāšanas iespējas: Ietaupiet naudu, maksājot par visu gadu iepriekš. Shopify piedāvā 10% atlaidi viena gada plānam. Tas ir ietaupījums vairāk nekā 350 USD. Ja iegādājaties divu gadu plānu, jūs varat ietaupīt gandrīz 1500 USD ar viņu 20% atlaidi.

Papildu izmaksas: Neatkarīgi no tā, vai domēna vārdu pērkat caur Shopify vai citu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, BlueHost, jūs varat sagaidīt, ka maksāsit apmēram 10 USD gadā.

Iespējams, vēlēsities pievienot arī lietotnes, paplašinot vietni un pieprasot specifiskākas funkcijas. Ņemiet vērā, ka lietotņu cenu noteikšana var būt vienreizēja maksa vai ikmēneša abonements. Pirms ieguldāt lietotnē, noteikti izpētiet to.

Kurš vislabāk izvēlas vietni Shopify?

Advanced Shopify ir vislabāk piemērots lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams pielāgojams risinājums, kas ātri pielāgojas viņu uzņēmumam. Tas ir paredzēts, lai augtu kopā ar savu biznesu un sniegtu jums rīkus, kas jums būs nepieciešami paplašināšanai.

Shopify Plus

Shopify Plus ir uzņēmuma līmeņa programmatūras risinājums veikaliem ar lielu darījumu apjomu. Daži no pasaules lielākajiem zīmoliem izmanto Shopify Plus, lai darbinātu savus tiešsaistes veikalus. Tas nāk ar neierobežotu pārdošanu, produktiem un joslas platumu.

Shopify Plus plāns

Galvenais mērķis ir nodrošināt pieejamu risinājumu, kas ļauj uzņēmumiem koncentrēties uz produktu laišanu tirgū un mērķauditorijas atlasi jauniem tirgiem. Izturīgie rīki ļauj ērti pārvaldīt jūsu veikalu un samazina IT izmaksas. Specializēts diennakts atbalsts palīdzēs arī ātrāk atvērt savu veikalu

Shopify Plus ierobežojumi un prasības

Shopify Plus nav reālu ierobežojumu. Lai sāktu, jums būs nepieciešams sazinieties ar Shopify. Viņi izveidos jums pielāgotu plānu kopā ar individualizētu cenu noteikšanu.

Kurš ir labākais Shopify Plus plāns?

LA Lakers un Dodocase ir divi Shopify Plus klienti. Viņi abi lepojas ar atpazīstamiem zīmoliem un starptautisku popularitāti. Viņi ir arī liela apjoma tirgotāji ar unikālām vajadzībām. Shopify Plus ir ideāli piemērots viņu vajadzību apmierināšanai.

Shopify cenas salīdzinājumā ar lielākajiem konkurentiem

Magento

Magento ir vēl viens liels vārds e-komercijas programmatūras platformās. Liela atšķirība ir tā, ka Magneto CE ir atvērtā koda pakalpojums. Tas nozīmē, ka tas ir tehniski bez maksas. Cilvēki no visas pasaules brīvprātīgi sniedz ieguldījumu programmas veidošanā, izveidojot papildinājumus un lietotnes.

Diemžēl bezmaksas nāk ar daudzām stīgām. Pirmkārt, jums būs jāsniedz mitināšana uz sava servera. Turklāt kodēšanas jomā jums būs jābūt diezgan pieredzējušam. Ja kāda no šīm prasībām ir pārāk tehniska, lai jūs varētu rīkoties, jums būs jāpieņem darbā kāds. Tas ir tad, kad izmaksas patiešām sāk augt.

Dizaineri un izstrādātāji parasti maksā diapazonā no USD 100 līdz USD 250 stundā. Ja vietni veidojat no jauna, stundas var ātri saskaitīt. Turklāt ne visi papildinājumi ir bez maksas. Cenas pagarinājumiem var sākties no 99 ₵ un paaugstināties, sasniedzot USD 8000.

Magento nodrošina arī ļoti ierobežotu klientu apkalpošanu. Jūs varat pārlūkot kopienas forumus. Tomēr vairumā gadījumu jums būs jākonsultējas ar personu, kas izveidoja jūsu vietni. Tas nozīmē vairāk cilvēku stundu, lai labotu problēmas.

Rezumējot, šeit ir minētas tikai dažas no papildu izmaksām:

 • Drošība
 • Domēna vārds
 • Hostings
 • Dizaineru maksa
 • Izstrādātāju maksa
 • IT atbalsts
 • Papildinājumi un paplašinājumi

Kā redzat, Magneto “bezmaksas” izmaksas var ātri izkļūt no rokas.

Kurš ir Magento labākais?

Neskatoties uz dūšīgajām starta izmaksām, Magento piedāvā dažas patiesas pozitīvas puses. Tā ir sarežģīta un pielāgojama programma, kas ļauj pilnībā pielāgot vietni. Tomēr cenu zīme padara to vispiemērotāko vairāk reģistrētiem uzņēmumiem. Magneto var gūt labumu no veiksmīgiem uzņēmumiem ar plašu auditoriju un simtiem produktu.

BigCommerce

Runājot par cenu plāniem un pieejamajām funkcijām, BigCommerce visciešāk atgādina Shopify. Viņu standarta plāns ir USD 29,95 mēnesī. Tāpat kā Shopify, tas piedāvā:

 • Instalēšana ar vienu klikšķi
 • Bezmaksas tēmas
 • 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija – kredītkarte nav nepieciešama
 • Hostings
 • Drošība
 • Neierobežota krātuve un joslas platums
 • Ātri ielādes laiki
 • Automātiski atjauninājumi
 • 10% atlaide, pērkot gada abonementu iepriekš

Kurš ir labākais uzņēmums BigCommerce?

Galu galā BigCommerce un Shopify sacenšas par vienu un to pašu auditoriju. Tie abi ir labi piemēroti uzņēmējiem, kuri sāk savu pirmo vietni. Iespējams, ka izvēle notiks pēc personīgās izvēles. Varētu secināt, ka tēma, kas jums patīk vislabāk, ir pieejama tikai vietnē Shopify. Vai varbūt viena īpaša funkcija, kas raksturīga tikai BigCommerce.

Par laimi, viņi abi piedāvā bezmaksas izmēģinājumus. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ņemiet tos abus griezties.

Volusija

Volusion ir vēl viena augstākā līmeņa platforma. Tikai par USD 15 mēnesī par mini plānu tas var izskatīties ļoti daudz. Tomēr tas nāk ar daudziem ierobežojumiem. Var pievienot tikai līdz 100 izstrādājumiem, un joslas platuma ierobežojums ir 1 GB. Jums būs pieejams tikai tiešsaistes atbalsts.

Pat iesācēji, iespējams, vēlēsies jaunināt Plus plānu par USD 35 mēnesī. Plus plāna funkcijas ietver:

 • Neierobežota krātuve
 • 1000 produktu
 • 3 GB joslas platums
 • Atbalsts pa tālruni
 • Biļeteni
 • CRM
 • Pamesta groza atkopšana

Paturiet prātā, ka lielākajai daļai plānu 30 ASV dolāru diapazonā ir neierobežots joslas platums.

Līdz šim lielākā sūdzība pret Volusion ir viņu cenu noteikšanas prakse. Lai arī tiek reklamētas mēneša abonēšanas cenas, tajās nav uzskaitītas visas slēptās maksas. Šeit ir īss gaidāmo cenu saraksts:

 • SSL sertifikāts – 149 USD
 • SSL sertifikāta instalēšana (jūs nevarat instalēt pats) – 99 USD
 • Jauns domēns – 11,99 USD
 • Joslas platuma pārsniegums – 7 USD par GB
 • Trešās puses maksājumu apstrādes maksa – 2,0-3,0% par darījumu
 • PCI pakalpojuma maksa 1,83 USD – 3 USD mēnesī
 • Saites “Powered by Volusion” noņemšana – 25 USD
 • Maksa par līguma laušanu – USD 99
 • Mēneša maksa par paziņojumu – 10 USD

Ņemiet vērā, ka prēmiju tēmu un papildinājumu izmaksas pat nav pieminētas. Volusion ir stabila platforma, taču to cenu noteikšana nav caurskatāma vai konkurētspējīga.

Kam vislabāk patīk Volusion?

Īsumā: pieredzējuši kodētāji, kuri zina par papildu maksām. Platforma nenodrošina WYSIWYG redaktoru. Lai pielāgotu vietni, jums būs jāzina noteikts kods. Pat tad tas var nebūt cenas vērts. Negaidītas maksas var ātri saskaitīt. Salīdzinot ar Volusion, Shopify ir labāka izvēle lielākajai daļai cilvēku.

Shopify plānu FAQ

 • Vai es jebkurā laikā varu uzlabot vai pazemināt savu plānu?
 • Jā! Jūs jebkurā laikā varat mainīt savu plānu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt izmaksas vai uzlabot papildu iespējas, varat brīvi mainīt plānus.
 • Vai es varu jebkurā laikā atcelt savu abonementu? Kādi ir sodi??
 • Jūs varat vai nu slēgt, vai apturēt veikalu. Ja izvēlaties to ievietot pauzē, veikals joprojām darbosies, taču klienti nevarēs veikt pirkumus. Tas arī samazinās darbības izmaksas. Shopify uzturēs jūsu veikalu dzīvu un veiks pauzi USD 14 mēnesī.
 • Tikpat viegli ir aizvērt savu veikalu. Atliek tikai veikt dažus klikšķus, un jūs varat atcelt savu kontu. Par veikala slēgšanu vai apturēšanu nav paredzēts sods.
 • Vai man ir jāievada kredītkartes informācija par bezmaksas izmēģinājumu??
 • Nē. Jūs varat sākt bezmaksas izmēģinājumu tikai dažās minūtēs, neievadot nekādu maksājuma informāciju.
 • Kā saņemt rēķinu??
 • Shopify automātiski iekasēs maksu no jūsu kredītkartes ik pēc 30 dienām. Jūs saņemsit rēķinu, taču jums nebūs jāveic nekādas darbības. Jūsu rēķinā tiks iekļauta ikmēneša maksa, kā arī visas transakcijas un lietotņu maksas.

Secinājums par Shopify cenu noteikšanu

Shopify ir līdz šim vispopulārākā mitinātās e-komercijas platforma. Tas nodrošina stabilu risinājumu un pieejamus cenu plānus. Pat pirmreizēji uzņēmēji var izmantot Shopify spēku par saprātīgu cenu.

Pareiza plāna izvēle ir atkarīga no tā, kur atrodaties ar savu biznesu un cik ātri vēlaties augt. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat jaunināt un pazemināt plānus pēc nepieciešamības. Tur vienkārši nav daudz platformu, kas piedāvā tādu pašu izmaksu, daudzpusības un elastības kombināciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map