Kā pārveidot emuāru par e-komercijas emporium

Ja esat emuāru autors, iespējams, ka esat jau paveicis daudz smaga darba, lai izveidotu savu auditoriju.


Ja regulāri sūtāt ziņojumus un jūsu saturs ir noderīgs, smieklīgs, informatīvs vai saprotošs, iespējams, jums jau ir šāds saturs, kas ir ideāls stāvoklis, kad atrodaties, uzsākot e-komercijas uzņēmējdarbību.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot digitālos vai fiziskos produktus un pakalpojumus – šeit ir aprakstīts, kā pārveidot lasītāju par nākamajiem klientiem.

Pārvērtiet savu emuāru par e-komercijas platformu produktu pārdošanai.

Tā kā jūs zināt savu mērķa tirgu, jūs jau esat soli priekšā. Jūs varat izpētīt, kādi ir cilvēki, kuri lasa jūsu emuāru, un kādi ir jūsu piedāvātie produkti un pakalpojumi, kas viņiem patīk.

Palieciet uzticīgi savai auditorijai

Esiet uzticīgs sekojošajam un kalpojiet viņiem ar tiešām nepieciešamajiem produktiem un pakalpojumiem.

Pirmais un acīmredzamākais risinājums gūstiet peļņu no sava emuāra ir pārdot produktus, kas saistīti ar jūsu nišu neatkarīgi no tā, vai tas ir mājas dekors, ēdiena gatavošana, tehnika, mājdzīvnieki vai kas cits.

Sāciet domāt par to, kādu veikalu vēlaties darbināt, un kādus produktus vai pakalpojumus vēlaties pārdot, jo tas informēs, kurš e-komercijas risinājums jums ir vislabākais un kā jūs galu galā vēlaties vadīt savu veikalu..

Prāta vētra ap jūsu nišu un uzdodiet auditorijai jautājumus par to, kādus produktus viņi gribētu redzēt un kāpēc. Pārdošana tiešsaistē ir neticami tirgus virzīta – lai gūtu panākumus, paļaujieties uz savām auditorijas zināšanām.

Eksperimentējiet un redziet, kas darbojas

Jautri ir tas, ka jūs varat pārdot gandrīz jebko – pieņemot, ka tas, protams, ir likumīgs un attiecas uz jūsu emuāra lasītāju. (Piemēram, tas šķistu mazliet dīvaini, ja grāmatu recenzēšanas emuārs sāk rīkoties ar rotaslietu vai kafijas tirdzniecību).

Izmantojiet savu iztēli un mēģiniet būt izgudrojuma ziņā ar savu jauno produktu vai pakalpojumu piedāvājumu – nekoncentrējieties tikai uz “acīmredzamām” vienībām, kuras cilvēki var iegūt no lielu tirgotāju vietnēm..

 • Izvēlieties produktu vai pakalpojumu, kas precīzi atspoguļo jūs un jūsu specialitāti – kaut ko tādu, kas jūs un jūsu auditoriju aizrauj. Izpētiet padziļinātas ekspertu zināšanas un specializāciju virspusējās pārdošanas vietās.
 • Runājot par produktu iegādi, iespējams, iegādājaties tos no vairumtirgotāja vai arī vēlēsities izveidot savus produktus, ja tā ir jūsu lieta. Neļaujiet jums aizkavēties līdzekļu vai vietas trūkumam – jūs varat sāciet kravas pārvadāšanas biznesu par kurpju auklas budžetu dažu dienu laikā.
 • Ir vērts aplūkot, ko citi līdzīgi emuāru autori pārdod tiešsaistē, lai palīdzētu jums ģenerēt idejas.
 • Nebaidieties eksperimentēt – izmēģiniet dažas lietas un apskatiet, kas ir populārs un kas nepalīdz uzlabot jūsu produktu piedāvājumu.

Atrodiet pareizo risinājumu

Ir svarīgi izvēlēties pareizo e-komercijas risinājumu. Jums vajadzētu apsvērt, kā vēlaties pieņemt pasūtījumus un saņemt maksājumus tādā veidā, kas ir ērts gan jums, gan klientiem.

Jūs varētu izvēlēties pilna servisa e-komercijas platformu, kas ir pilnībā izstrādāta, izmantojot klientu atbalstu, vai arī varat vienkārši pievienot e-komercijas paplašinājumu savai esošajai vietnei, ļaujot e-veikala funkcijas stratēģiski izvietot visā jūsu emuārā, nemainot tā izskatu. Amerikāņu tīmekļa pārziņu asociācija uzskata par labākajām e-komercijas programmatūras platformām.

Kad esat izlēmis, padomājiet par katras platformas lietotāju pieredzi un to, vai viņi pircējiem padara pirkšanas procesu pēc iespējas nemanāmāku. Laba lietotāja pieredze galu galā palielinās jūsu reklāmguvumu līmeni un klientu lojalitāti.

Parādiet, ka esat uzticams

Jums jāsaņem savs klientiem uzticēties jums – ieguldiet laiku un naudu kvalitatīvā saturā, dizainā un lietotāja pieredzē, lai cilvēki atgrieztos.

 • Ja vēlaties padarīt savu e-veikalu uzticamāku, apsveriet iespēju pievienoties Google uzticamie veikali programma. Veikali, kas pastāvīgi nodrošina augsta līmeņa klientu apkalpošanu, tiek apbalvoti ar nozīmīti, kas pircējiem ļaus uzzināt, ka esat pārbaudīts un uzticams tiešsaistes veikals – un kurš viņiem piedāvās 1000 USD mūža aizsardzību.
 • Rādiet uzticības signālus visā veikalā, īpaši kases lapu tuvumā, lai palīdzētu radīt uzticību un uzticamību.
 • Ir sīki izstrādāti noteikumi & nosacījumus un piegādi, kā arī atgriež informāciju jūsu vietnē, un vienmēr atvieglo sazināšanos ar jums.

Veiciet maksājumus viegli

Vairāku norēķinu iespēju piedāvāšana ir labs veids, kā iedrošināt klientus, kad viņi ierodas izrakstīties.

Veikala iestatīšana, izmantojot PayPal maksājumu vārteja ir obligāta, jo šī ir viena no populārākajām drošo tiešsaistes maksājumu metodēm. Tas var arī nodrošināt jūsu vietnei noderīgas iepirkšanās funkcijas, piemēram, pogas “pirkt tagad” un vienkāršotas izrakstīšanās iespējas.

Vienlaicīgi ļaujiet klientiem veikt drošus karšu maksājumus, kas nav PayPal, un pārliecinieties, ka jums ir funkcionalitāte, lai viņi varētu ērti veikt pirkumus neatkarīgi no tā, kuru ierīci viņi izmanto.

Sakārtojiet tehniskās lietas

E-komercijas veikala vadīšana atšķiras no emuāra darbības – jums, iespējams, būs jāpieliek savai vietnei vispārējs tehniskais jauninājums.

 • Apskatiet pašreizējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Vai plānojat instalēt WooCommerce spraudni savā WordPress emuārā? Jums, iespējams, vajadzēs ieguldīt jaudīgākā WordPress mitināšanas risinājumā, piemēram, WP Engine, lai jūsu vietne nepalēninātos (WPEngine pārskats šeit).
 • Pārmeklējiet savas vietnes vietrāžus URL, izmantojot tādu SEO rīku kā Kliedzoša varde izsmēķēt visas iespējamās indeksēšanas problēmas.
 • Liels veikals ar produktiem, kas ienāk un nav noliktavā? Vienmēr novirziet atsevišķas produktu lapas atpakaļ uz atbilstošajām kategoriju lapām, lai nezaudētu pārdošanas apjomus 404 lapu kaitinošās dēļ.

Vai esat kādreiz mēģinājuši pārveidot savu emuāru e-komercijas veikalā? Kādas stundas jūs apguvāt? Paziņojiet mums komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map