BigCommerce pret Magento: kuru e-komercijas platformu vajadzētu izvēlēties?

Lai gan Bigcommerce un Magento ir diezgan atšķirīgi, abiem ir spēcīgs sekotājs tiešsaistes veikalu sabiedrībā.


Bigcommerce dibināja divi austrālieši kā Interspire iepirkumu grozu 2003. gadā un 2009. gadā tika pārveidots par Bigcommerce. Ar 50 000 vairāk tirgotāju un 4 miljardu USD lielu pārdošanas apjomu jūs varat secināt viņu popularitāti e-komercijas telpā..

BigCommerce pret Magento

Culver City, Kalifornijas štatā, Varian, Inc., 2008. gadā izstrādāja Magento. Magento ir gandrīz 30% tirgus daļu no konkurentiem. Ar vairāk nekā 150 000 komersantu, ieskaitot dažus lielu vārdu mazumtirgotājus, un aptuveni 50 miljardi USD bruto preču, par kurām tiek veikts darījums gadā.

Kā nopietnam veikala īpašniekam, kurš ir gatavs pārdot preces un pakalpojumus tiešsaistē, ir vairāk iespēju, nekā jebkad agrāk izveidot savu e-komercijas vietni, un Bigcommerce vai Magento varbūt ir divas, kuras vēlaties apsvērt.

Contents

Būtiskas atšķirības starp abām platformām

BigCommerce Lieltirdzniecība ietilpst e-komercijas platformu klasē, kas piedāvā mitinātu, uz veidnēm balstītu risinājumu jūsu veikala vietnes iestatīšanai un pārvaldībai. Tas ir paredzēts iesācēju lietotājiem, kuri vēlas ātri un ērti izveidot veikalu, pārvaldīt produktus un reklamēt savu zīmolu. Tas piedāvā dažas pielāgošanas iespējas. Cenu modelis šāda veida platformām ir balstīts uz ikmēneša abonēšanu un pārdošanas apjomiem.

Magento Magento ir spēcīga, pats mitināta satura pārvaldības sistēma (CMS), kas ļauj jums (vai pieredzējušam izstrādātājam) vietnes izveidošanai izmantot atvērtā koda kodu. Tas ir paredzēts pieredzējušiem programmētājiem vai izstrādātājiem, kuri vēlas augstu dizaina elastību. Jūs lejupielādējat programmatūru bez maksas un pievienojat lietotnes, lai izveidotu iepirkšanās vidi, vai arī varat ieguldīt dārgākā uzņēmuma plānā, kas ir paredzēts milzīgiem pārdošanas apjomiem..

Kas ir katra ieteiktā platforma

BigCommerce Bigcommerce platforma ir paredzēta liela apjoma uzņēmumiem, kas tiešsaistē pārdod preces un pakalpojumus. Lielākā daļa iesācēju lietotāju var uzzināt, kā izveidot un pārvaldīt veikalu Bigcommerce.

Magento Magento platforma ir paredzēta vēl lielākiem e-komercijas veikaliem ar mērogojamību, lai pielāgotos jebkura mēroga biznesam. Tas pievilina pieredzējušus lietotājus ar tehniskām prasmēm HTML programmēšanā.

Ir daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties perfektu platformu: jūsu uzņēmuma lielums un izaugsmes potenciāls, jūsu prasmju līmenis, laiks un pūles, ko vēlaties tajā ievietot, kā arī pati platforma.

Šajā visaptverošajā salīdzinājumā mēs aplūkosim gan Bigcommerce, gan Magento:

Salīdziniet veikala iestatījumus

Instalēšana un veikala iestatīšana

Salīdzināta tiešsaistes veikala instalācija

Lielākā daļa lietotāju, kuri iesaistās e-komercijas vietnes izveidē, vēlas pieredzi, kas ir saderīga ar viņu prasmēm, un rezultātu, kas ietver visu nepieciešamo (vai viņu klientu vajadzības) veiksmīgam pārdošanas risinājumam. Bigcommerce un Magento instalēšana un iestatīšana nav atšķirīga, taču rezultāti nodrošina tikpat spēcīgu tiešsaistes veikalu un pozitīvu klientu pieredzi..

Darba sākšana

BigCommerce Izmantojot šo e-komercijas platformu, nav nepieciešama instalēšana. Jūs reģistrējaties kontam Bigcommerce vietnē ar lietotājvārdu un jaunu paroli. Tad jums tiks piedāvāts izvēlēties mobilo veidni un sākt veidot savu vietni, izmantojot ekrāna redaktoru. Jums būs jāabonē savas vietnes domēna vārds vai nu no trešās puses, vai no BigCommerce.

Uzņēmums savā tīmekļa vietnē paziņo, ka iesaka izmantot trešās puses uzņēmumu, ja jums nākotnē nepieciešama “pārsūtīšana vai domēna privātums”. Tīmekļa mitināšana ir iekļauta lieltirdzniecības cenu noteikšanas plānos.

Magento Šī e-komercijas platforma pieprasa abonēt gan domēna vārda, gan tīmekļa mitināšanas vietni ar trešo personu (eHost, iPage, Web.com utt.), Un pēc tam jūs varat bez maksas lejupielādēt programmatūru Magento un instalēt to savā mitināts konts. Magento jums ir vairākas mobilās veidnes iespējas, un tad process ir vietnes izveidošana no jauna (ja vien jūs neieguldāt uzņēmuma plānā)..

Veikala iestatīšana

Lieltirdzniecība

BigCommerce

 • Saskarnes vienkāršība. Paredzēts vienkāršībai, Bigcommerce saskarne piedāvā informācijas paneļa izvēlni ekrāna veikala iestatīšanai un rediģēšanai, ieskaitot daudz iebūvētu un iespēju pievienojumprogrammām..
 • Velciet un nometiet rīkus. Šī platforma piedāvā daļēju vilkšanas un nomešanas saskarni.
 • Komponentu rediģēšana (pārvietošana, izmēru maiņa un rediģēšana). Lapu rediģēšana lielā mērā balstās uz atlasīto veidni, un daudzas no tām ir rediģējamas.
 • Vietnes arhitektūra / navigācija. Vietnes arhitektūra un navigācijas opcijas atkal lielā mērā balstās uz jūsu izvēlēto Bigcommerce veidni.
 • Piekļuve HTML / CSS kodam. Dažu pielāgojumu veikšanai jums ir ierobežota piekļuve HTML / CSS kodam.

Magento

Magento

 • Saskarnes vienkāršība. Magento neietilpst vieglo e-komercijas platformu klasē, ja vien jūs neesat pieredzējis kā izstrādātājs.
 • Velciet un nometiet rīkus. Magento nav vilkšanas un nomešanas redaktors, bet drīzāk uz kodu balstīta programma, kurā var pārvietot saturu un elementus stila lapās.
 • Komponentu rediģēšana (pārvietošana, izmēru maiņa un rediģēšana). Komponentu rediģēšana tiek veikta, izmantojot informācijas paneli un / vai kodu.
 • Vietnes arhitektūra / navigācija. Lai arī vietnes izkārtojumu un navigāciju var balstīt uz Magento veidni, tās var mainīt, izmantojot kodu.
 • Piekļuve HTML / CSS kodam. Magento ir uz HTML / CSS balstīta atvērtā koda platforma.

Integrācija ar eBay un Amazon

BigCommerce Izmantojot šo platformu, jūs iegūstat iebūvētu spraudni eBay. Bigcommerce lietotņu veikals nodrošina desmitiem iepirkšanās kanālu. Lai integrētos ar Amazon, jums būs jāizvēlas trešās puses produkts, piemēram, Connector for Bigcommerce, ChannelUnity vai SolidCommerce. Gaidiet, ka samaksāsit par jebkuru no šiem izvēlētajiem papildinājumiem.

Magento Vienā reizē Magento piederēja eBay, tāpēc šī integrācija ir pieejama vai arī varat apmeklēt Magento Marketplace, lai izvēlētos no simtiem citu iepirkšanās kanālu, ieskaitot Amazon. Nav nekādu ierobežojumu, izņemot izmaksas un nepieciešamību pēc programmēšanas.

Valodas atbalsts

BigCommerce Šajā platformā varat padarīt savu veikalu daudzvalodu, izmantojot lietotni Transifex Live kopā ar JavaScript fragmentu. Šim procesam var būt nepieciešami papildu pētījumi. Varat arī pievienot valodas opcijas, piemēram, Google Translate.

Magento Šī programma tiek lejupielādēta ar dažām valodas opcijām, un jūs varat pievienot dažus valodas rīkus, lai atbalstītu vairākus veikalus un daudzas valodas. Šim uzdevumam būs vajadzīgas vairākas darbības un kods.

Dublējumi un vietņu eksports

BigCommerce Ja jums ir nepieciešams eksportēt produktus, Bigcommerce piedāvā “ātru produktu importu / eksportu” visos cenu noteikšanas plānos kopā ar regulārām dublējumkopijām. Runājot par visas vietnes eksportēšanu, ir dažādas atsauksmes, jo šāda veida e-komercijas platformas tam nav paredzētas.

Magento Tā kā šī satura pārvaldības sistēma (CMS) izmanto atvērtā koda kodu, jums ir ārkārtīgi liela elastība, eksportējot datus gandrīz jebkur, jebkuram mērķim. Jums jāzina, kā to izdarīt vai izdomāt. Magento atbalsta iebūvētu sistēmas dublēšanas rīku, lai jūs varētu konfigurēt.

Atzinums par instalēšanu un iestatīšanu

Sākt darbu kādā no šīm e-komercijas platformām ir viegli. Lieltirdzniecība jau atrodas mitinātajā platformā, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, ir konts. Magento nepieciešama lejupielāde un instalēšana, jo jūs to mitināt savā serverī.

Abas platformas apstrādā lietotnes un kanāla integrāciju, daudzvalodu opcijas ar pievienotu konfigurāciju, dublējumus un zināmā mērā eksportē. Ja vēlaties iestatīšanas vedni, kas aicina jūs kopā ar intuitīvajiem veikala iestatīšanas laukiem, jums būs vieglāk pavadīt laiku Bigcommerce.

Veikala iestatīšana ir vairāk saistīta ar Magento, ja jums nepieciešama pilna funkcionalitāte un spēja pielāgot kodu. Lieltirdzniecība ir piemērota maziem un lieliem apjomiem, savukārt Magento ir fantastisks risinājums lielai e-komercijai.

Salīdziniet lietošanas vienkāršību

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Salīdzinot šo divu vislabākās veiktspējas e-komercijas platformu lietošanas ērtumu, tas ir daudz saistīts ar jūsu prasmju līmeni. Mēs galvenokārt domājam par lietošanas ērtumu attiecībā uz sākšanu, veikala izveidošanu, produktu pievienošanu, mārketingu un SEO, kā arī vietnes uzturēšanu ilgtermiņā.

BigCommerce Iesācējiem un vidēja līmeņa lietotājiem veiksies Bigcommerce un būs samērā sarežģīti. Bigcommerce piedāvā noderīgas veidnes, apmācību, padomus un daļēji interaktīvu saskarni un vadības paneli, lai palīdzētu jums izveidot veikalu.

Produktu pārvaldības sadaļa ir sadalīta ērtās cilnēs. Jo vairāk tehnisko iemaņu jums ir, jo labāk. Ja jūs to varat pārvaldīt, jums ir zināma piekļuve HTML pielāgošanai. Vietnes izmaiņas mobilajā ierīcē nav viegli izdarāmas. Ir daudz atbalsta resursu, tostarp palīdzības konsultācijas, un maksas pakalpojumos klientu apkalpošana ir lieliska. Liela komercija ir samērā vienkārša jauniem un vidēja līmeņa lietotājiem.

Magento Programmētāji un pieredzējuši lietotāji atradīs Magento pārvaldāmu un nedaudz ērti lietojamu. Iesācēji to nedarīs. Kad Magento programmatūra ir lejupielādēta, visa laika veikala iestatīšana, ņemot vērā jūsu spējas, izmantojot konfigurācijas lapu, prasa nedaudz laika un pūļu. Jums jāspēj izveidot un modificēt HTML / CSS kodu, un tas prasa laiku, lai saprastu izvēlnes, opcijas un slāņus un kur atrast meklētos iestatījumus..

Magento piedāvā augstāku dizaina pielāgošanas pakāpi un neierobežotu pārdošanas spēju ar dūšīgu mācīšanās līkni. Pastāvīgai uzturēšanai ir vajadzīgas arī tehniskas zināšanas, taču ir labs atbalsta tīkls. Magento ir no vidēja līdz grūts, paredzēts programmētājiem un izstrādātājiem.

Atzinums par ērtu lietošanu

Lietošanas ērtums ir atkarīgs no projekta pieredzes līmeņa. Lieltirdzniecība ir veidota tā, lai būtu vienkāršāka, izmantojot intuitīvāku informācijas paneli un tiešsaistes palīdzību. Magento ir uzlabota kodētāja sapnis, kurā ir iespējas izveidot veikalu no jauna un pielāgot to vēlamajām specifikācijām.

Salīdziniet pieejamās dizaina un pielāgošanas iespējas

Web dizains un pielāgošana

Dizains un pielāgošana salīdzināti

Liela apjoma tirgotājiem ir obligāti nepieciešama iespēja izveidot un pēc tam vēl vairāk pielāgot savu vietni.

Vai esat pirmo reizi lietotājs, kurš visu laiku mēģinās iemācīties rīkus, vai arī jūs esat tehniski lietpratīgs dizainers? Vai jūs algojat dizaineru? Daži ierobežojumi izpaužas kā jūsu spēja, izmaksas un tas, ko platforma ļauj jums izdarīt. Salīdzināsim tīmekļa dizaina un pielāgošanas iespējas šajās divās platformās:

Vietnes veidnes

BigCommerce Jūs varēsit izvēlēties no 42 motīvu veidnēm, no kurām 16 ir bezmaksas. E-komercijai jūs vēlēsities izvēlēties mobilo tēmai atbilstošu motīvu, kas pielāgojas jebkurai ierīcei. Jūs maksāsiet vairāk par labākajām Bigcommerce veidnēm (no 129 līdz 250 USD), taču tās ir vairāk piemērotas pārdošanai, un tās tiek piedāvātas dažādās krāsās un stilos, lai pielāgotos jūsu zīmolam. Veidnes nav tik modernas, kā daži lietotāji to vēlētos.

Magento Izveidojiet veidnes motīvu, atrodiet to, kas ir kopīgots Magento tēmu tirgū, vai iegādājieties to no trešās puses. Paredzams, ka maksāsiet no USD 50 līdz USD 100.

Ar tik daudzām veidnes nodrošināšanas iespējām nav krāsu un stilu ierobežojumu, ja esat pietiekami kvalificēts, lai modificētu kodu. Magento Connect veikalā vai ThemeForest ir arī dažas iepriekš izstrādātas iespējas. Magento savā vietnē piedāvā dažus veidņu noteikumus, kurus jūs nevēlaties ignorēt.

Dizaina pielāgošana

BigCommerce Jums patiks informācijas panelis un ekrānā redzamais palīdzības teksts veikala lapu pielāgošanai. Vednis piedāvā norādījumus par dizaina funkcijām un lapas elementiem. Tikai specifiskas lieltirdzniecības veidnes piedāvā pielāgošanu, un jums jāpavada zināms laiks, lai atrastu vajadzīgos lapas elementus. Jums ir zināma piekļuve HTML / CSS kodam, lai pielāgotu dizainu, un jūs varat personalizēt savas lapas, lai iekļautu savu zīmolu.

Magento Neizslēdziet noderīgu vedni, lai izveidotu jūsu vietni, bet Magento izmanto informācijas paneli. Motīvi un lapas ir pilnībā pielāgojami, taču jums ir jāzina kaut kas vai cits par to, kā izmantot informācijas paneļa izvēlni, lai pielāgotu un personalizētu savu saturu. Tas, ko jūs varat darīt, nav beidzies, ja esat izvēlējies rediģējamu motīvu un ievērojat dažus uz kodu balstītus noteikumus.

Pielāgota dizaina pakalpojumi

BigCommerce Šī platforma ir paredzēta jūsu e-komercijas vietnes izveidošanai, izmantojot norādījumus uz ekrāna un vietņu atbalsta resursiem. Lieltirdzniecība nav dizaina firma, kurā vietne tiek izveidota jums, bet uzņēmuma līmeņa plāns ar augstāku cenu nodrošina papildu atbalsta līmeni.

Magento Magento ir e-komercijas platforma, kas paredzēta jūsu vietnes izveidošanai no nulles vai palīdzības saņemšanai no ārēja tīmekļa izstrādātāja. Tiešsaistes atbalsta kopiena ir diezgan plaša, taču ir nepieciešams laiks, lai atrastu rakstus, videoklipus un ziņas, kas palīdzēs jums šajā procesā. Visticamāk, ka Magento būs tehnisks izaicinājums izstrādātājiem, kas nav izstrādātāji.

Atzinums par tīmekļa izstrādi un pielāgošanu

Abas šīs populārās e-komercijas platformas piedāvā plašu tīmekļa dizaina un pielāgošanas iespēju klāstu, ieskaitot mobilās veidnes un piekļuvi HTML / CSS kodam, taču veids, kā jūs pārvaldāt savas lapas, atšķiras no vieglas un uzlabotas.
HTML / CSS kodēšana nav obligāta Bigcommerce, bet nepieciešama Magento. Mazāku uzņēmumu īpašniekiem jūs atradīsit daudz elastīgu pielāgošanas iespēju Bigcommerce vidēja un augsta līmeņa tirdzniecībai.

Ja jums nepieciešama uzņēmuma e-komercija ar cerībām, ka pārdošanas apjomi varētu sasniegt miljardus, jūs vēlaties, lai Magento varētu visādā ziņā pielāgot..

Ja jums ir dizaina pieredze vai jūs varat saņemt palīdzību no izstrādātāja, Magento ir paredzēts izaugsmei, mērogojamībai un panākumiem. Abas ir pārsteidzošas platformas ar daudziem resursiem, kas jums palīdzēs.

Salīdziniet norēķinu un norēķinu iespējas

Izrakstīšanās, apmaksas un piegādes galvenās funkcijas

Programmatūras izrakstīšana, maksājumi un nosūtīšana

Kad jūs sākat darbu ar savu biznesu, potenciālo klientu piesaistīšanu un sava zīmola reklamēšanu, klientu pieredze nozīmē daudz. Bezšuvju iepirkšanās kase, maksājumi un piegādes iespējas ir vismaz nepieciešamība. Jebkura no šīm platformām var veikt šo darbu, taču iestatīšana, veikala pārvaldība un lietotņu integrācija katrā no tām ir pilnīgi atšķirīga:

Maksājumu apstrāde

BigCommerce Šī platforma piedāvā tās, ko viņi sauc par iepriekš integrētām maksāšanas iespējām, kas ietver PayPal, Square un Stripe, ar īpašām cenām par apmaksātajiem plāniem. Jūs varat pievienot spraudņus arī citiem maksājumu vārtejiem, taču maksa tiek iekasēta, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja izmantojat noklusējuma Bigcommerce iebūvētos pārvadātājus, tiek iekasēta maksa par darījumiem ar atlaidi.

Magento Apmeklējiet Magento tirgus laukumu, lai izvēlētos no desmitiem bezmaksas vai apmaksātu maksājumu vārtejas risinājumu (vai paplašinājumu). Daudzas no šīm lietotnēm ir novērtētas, un tajās ir iekļauts jūsu atsauksmes popularitātes vērtējums. Bezmaksas maksājumu risinājumos ietilpst Skrill (ar vairāk nekā 20 maksājuma veidiem) WorldPay Extension, ePay un daudz ko citu.

Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumi

BigCommerce Jūs iegūsit diezgan stabilas iepirkumu groza iespējas ar Bigcommerce mitinātu risinājumu un noklusējuma veidnēm, kas var ietaupīt lietotņu un spraudņu lejupielādes izmaksas. Jūs saņemat klientu atlaides, aizmugures ziņojumus, maksājuma iespējas un daudz ko citu.

Spraudņi un papildinājumi ir arī izvēles iespēja, un daudzi no tiem ir bez maksas. Vienīgā problēma ir tā, ka jums ir jāmeklē Bigcommerce lietotņu veikals pēc kategorijas, un tas var aizņemt kādu laiku, lai atrastu meklēto.

Magento Izvēlieties no simtiem izstrādātāju motīvu, paplašinājumu, spraudņu un papildinājumu iepirkumu groziņiem Magento Marketplace. Tie ietver lejupielādi jūsu mitinātajā vietnē par papildu izmaksām un parasti ir saistīta ar kodēšanu. Veidojiet iepirkumu grozu, kas atbilst jūsu biznesam, un atrodiet visu nepieciešamo: mazumtirdzniecības risinājumus, cenu noteikumus, piegādes rīkus, akcijas, diagnostiku un daudz ko citu..

Pasūtījumu un krājumu vadība

BigCommerce Ekrānā Produkts, cilnē Krājumi, izvēlieties no daudzām iebūvētām krājumu pārvaldības opcijām. Izsekojiet krājumus, atjauniniet krājumu līmeni un izpildiet pārskatus. Jums ir dažas pielāgošanas iespējas. No salīdzinoši zemām izmaksām Bigcommerce lietotņu veikalā varat arī pievienot pasūtījumu un krājumu pārvaldības lietotnes, piemēram, Salesforce, ReadyToShip, MinMax pasūtījumu limitus un vēl vairāk tonnu..

Magento Magento Marketplace piedāvā desmitiem pasūtījumu pārvaldības alternatīvu, un dažas no tām ir bezmaksas. Šie paplašinājumi ietver MagPleasure, ShippingEasy, Amasty un daudz ko citu. Varat iegult ERP lietotnes, lai palīdzētu veikt pirkumus, krājumus un loģistiku vai reālā laikā pārbaudīt produkta statusu.

Pamesti ratiņi

BigCommerce Kā veikalnieks atradīsit pamestos grozu datus, kas ir ļoti nepieciešams rīks, lai sasniegtu potenciālos klientus un pamudinātu viņus atkārtoti apmeklēt jūsu vietni. Dati par atteikšanos no groza ir iekļauti visos trīs Bigcommerce augstākā līmeņa cenu plānos. Izmantojiet Atmesto groza saudzētāju, lai automatizētu paziņojumus un klientu kuponus iekļautu vairākās e-pasta atbildēs. Jūs varat arī maksāt par saistītajām lietotnēm.

Magento Jums būs daudz iespēju izgūt datus par groza atstāšanu, kā arī varat pievienot spraudņus, kas nepieciešami detalizētākai pārskatu izveidošanai. Magento Marketplace piedāvā vērtīgus grozu atmešanas rīkus, lai izsekotu un ziņotu par klientu datiem un automatizētu klientu atbildes. Ir bezmaksas vai maksas iespējas, no kurām izvēlēties, piemēram, paziņojumi par pamestajiem groziem, maniem pamestajiem ratiņiem, Listrak mazumtirdzniecības risinājumiem un citām..

Maksājumu karšu nozares (PCI) sertifikācija

BigCommerce Tāpat kā citas šīs klases e-komercijas platformas, arī Bigcommerce ir saderīga ar PCI – tas nozīmē, ka tās atbilst drošas kredītkaršu apstrādes prasībām, kas kopīgotas viņu atbalsta centra lapā. Nekādi klienta dati netiek glabāti vai koplietoti.

Magento Magento PCI ievērošana ir atkarīga no integrētajiem maksājumu pārvadātājiem divās dažādās metodēs: Direct Post un Hosted, abiem izmantojot maksājuma vārteju. Dati tiek glabāti ārpus Magento servera, lai klienta informācija netiktu saglabāta vai koplietota. Ir arī daudz lietotņu, kas atbalsta PCI ievērošanu.

Nodokļu un piegādes kalkulatori

BigCommerce Vadības paneļa Piegādes pārvaldnieks piedāvā reālā laika nosūtīšanas cenas dažādām nosūtīšanas metodēm, ieskaitot FedEx, UPS un arī starptautiskos uzņēmumus. Bigcommerce piedāvā iekļaujošus nodokļu iestatījumus, un jūs saņemat nodokļu pārskatus un citas saistītās funkcijas. Ērtajos videoklipos ir aprakstīts, kā iestatīt šīs funkcijas.

Magento Automatizētus nodokļus un nosūtīšanu var panākt, izmantojot vienu no daudzajiem papildinājumiem Magento Marketplace, un pēc tam jūs tos varat konfigurēt klienta iepirkumu grozam. Izvēlieties no lietotnēm, kurām patika SwipeZoom Globālie maksājumi un nosūtīšana, Premius Simple Shipping un citas.

Sūtījumu izsekošana

BigCommerce Paļaujieties uz standarta sūtījumu izsekošanu lielveikalu izvēlnē Checkout Settings, Pasūtījuma iestatījumi. Starp citiem iestatījumiem ir 12 klientu e-pasta paziņojumi, kurus var izvēlēties, pamatojoties uz dažādiem pasūtījuma statusiem. Pēc tam pasūtījumu pārskatam izmantojiet Bigcommerce Analytics.

Magento Šī platforma integrē daudzas lietotnes, lai piedāvātu pasūtījumu un sūtījumu izsekošanu. Magento Marketplace meklējiet sūtījumu izsekošanu un meklējiet bezmaksas un augsta līmeņa bezmaksas iespējas, piemēram, Packpin, Pasūtījuma statuss & Piegādes izsekošana, izmantojot Plumrocket, AfterShip un daudz ko citu. Ir daudz maksas iespēju ar vairākām funkcijām.

POS iespējas

BigCommerce Varat nedaudz paļauties uz iebūvētu tirdzniecības vietu (POS) sistēmu, kas integrējas ar Square, PayPal un Stripe, vai arī varat instalēt citus papildinājumus. Lielajai komercijai ir nepieciešams konts operatoram, lai sinhronizētu produktu krājumus starp platformu un mobilo sakaru operatoru.

Magento Jūs izvēlaties Magento POS paplašinājumu, piemēram, Point of Sales (POS) vai myPOS Virtual, un tos varat pielāgot rezultātiem. Ir arī daudz apmaksātu iespēju, taču dažas no tām ir dārgas. Šīs lietotnes bieži tiek ielādētas ar papildu POS pārvaldības rīkiem, pārdošanas analīzi un ziņošanas iespējām.

Atzinums par norēķinu, norēķinu un piegādes iespējām

Abas platformas atradīs izturīgas šīm obligātajām e-komercijas funkcijām. Vietnē Bigcommerce process būs intuitīvāks, taču joprojām nepieciešams laiks, lai iemācītos un konfigurētu. Vietnē Magento plānojiet veltīt laiku, lai lejupielādētu pareizās lietotnes.

Iegādājamo papildinājumu un spraudņu skaitam nav ierobežojumu, jo īpaši vietnē Magento. Liela komercija iznāk no kompleksa ar daudziem spraudņiem, bet Magento jums sniegs vēl vairāk iespēju, un jūs varēsit tās pielāgot.

Izšķirošais faktors var būt pārdošanas apjomi, kurus sagaidāt savam biznesam. Vidēja lieluma un liela apjoma pārdošanai Bigcommerce ir vienkārša un pilna funkcionalitāte. Magento ilgtermiņā var būt vēlams lielai e-komercijai.

Salīdziniet mārketinga iespējas

Mārketinga iespējas

Digitālais mārketings

Jūsu tiešsaistes veikala mārketinga un prognozēšanas funkcijas ir kritiskākas un sasniedzamākas nekā jebkad agrāk. Apsverot sociālo mediju, emuāru veidošanas, klientu paaugstināšanas un analītiskās iespējas, gandrīz vienmēr ir pārliecināta par iespēju sasniegt savus potenciālos klientus. Apskatīsim, cik labi šīs divas platformas izceļas viena pret otru:

SEO

BigCommerce Šis produkts saņem lieliskas atsauksmes par iebūvētajiem SEO rīkiem un lietotnēm, kas palīdz sasniegt potenciālos klientus. Lai gan jūs varat optimizēt savu saturu, izmantojot Bigcommerce ceļvedi uz SEO, ir iespējas mainīt metadatus, meklēšanas saites, produktu lapas, attēlu aprakstus un daudz ko citu. Bigcommerce Pro plānā varat maksāt vairāk par HTTPS funkciju, lai uzlabotu pircēju uzticamību / SEO.

Magento Šī platforma ļauj vairāk kontrolēt SEO, ja jums ir tehniska pieredze. No Magento Marketplace lejupielādējiet bezmaksas vai maksas lietotnes, piemēram, CreareSEO, Layered Navigation SEO vai Kategorijas URL SEO BEZMAKSAS, un pēc tam modificējiet kodu, lai palielinātu meklētājprogrammu rezultātus. Jūs varēsit rediģēt metadatus no administratora paneļa, un Magento varēs integrēt ar jūsu WordPress emuāru, lai iegūtu citas SEO priekšrocības.

Emuāri

BigCommerce Jūs saņemsit visu emuāra lapu ar jebkuru no Bigcommerce cenu plāniem. Noklusējuma emuārs nav plašs, taču, ja vēlaties, varat apmeklēt Bigcommerce lietotņu veikalu un izvēlēties specializētāku emuāru veidošanas platformu. Blogger vai WordPress ietver daudz pielāgošanu, atbalstu vairākām valodām un automātiskas funkcijas satiksmes vadīšanai.

Magento Magento Blog paplašinājums ļaus jums iestatīt un sazināties pašizveidotā emuāra lapā. Kamēr nav neviena emuāra ar Magento lejupielādi, Magento Marketplace ir daudz iespēju.

Emuāri ir kritiska satura mārketinga sastāvdaļa. Magento emuārs – kopienas izdevums ir bezmaksas paplašinājums, vai arī jūs varētu vēlēties to lejupielādēt. Apsveriet bezmaksas emuāru. Varat arī integrēties WordPress augstākās klases emuārā, taču gaidāt, ka maksāsit vairāk.

Iebūvētās reklāmas iespējas

BigCommerce Izmantojiet priekšrocības, ko piedāvā Bigcommerce klienta akcijas, ieskaitot kuponu kodus, atlaides, lielapjoma cenu noteikšanu un citus piedāvājumus. Bigcommerce piedāvā dažas opcijas mārketinga izvēlnē, lai atbalstītu klientu lojalitāti. Ja neatrodat visu nepieciešamo, lietotņu veikals ir pieejams ar simtiem bezmaksas vai maksas iespēju, piemēram, paaugstināšanas joslu, Affiliate, Upsell un desmitiem citu.

Magento Jūs neatradīsit iebūvētas reklāmas, taču Magento Marketplace ietver visas reklāmas, kas jums vajadzīgas, lai izveidotu klientu lojalitāti. Atrodiet kuponus, piedāvājumus un atlaides ar Magento vairāku kuponu paplašinājumu tik daudzu citu starpā.

Magento skaistums ir tas, ka jūs varat piekļūt administratora panelim un izveidot noteikumus par to, kā vēlaties, lai jūsu reklāmas darbotos. Ir simtiem pagarinājumu katram dāvanu veidam, kuponam, darījumam, reklāmai, dāvanai un citam. Apsveriet šīs bezmaksas lietotnes: sociālās reklāmas, NextPromote un reģistrēšanās veicināšana, lai nosauktu dažas.

Vietņu statistika un analīze

BigCommerce Visos Bigcommerce cenu plānos ir iekļauta analīze un statistika, lai palīdzētu attīstīt biznesu, vai arī varat pievienot ārēju analīzes rīku. Bigcommerce paļaujas uz Jirafe iekšējiem ziņošanas rīkiem, apmeklētāju statistikai, pasūtījumu tendencēm un mārketinga stratēģijas datiem. Ja neesat apmierināts, apmeklējiet lietotņu veikalu un lejupielādējiet Google Analytics – vienu no populārākajiem rīkiem tirgū.

Magento Administratoru rīks Magento informācijas panelī ietver arī Google Analytics pievienošanu. Varat arī ielūkoties Magento Marketplace, lai izvēlētos izvēlēto analītikas lietotni, no kurām daudzas ir bezmaksas. Jums būs nepieciešami daži rīki, lai izsekotu e-komerciju, identificētu klientu pirkšanas tendences, pārskatītu darījumus un ieņēmumus, pārvaldītu klientu komunikāciju un daudz ko citu.

Atzinums par mārketinga iespējām

Kā vitāli svarīgs e-komercijas aspekts, abas šīs platformas piedāvā visas iespējas produktīvam mārketingam un prognozēšanai. Tā ir viena no funkcijām, kas šīm platformām jāpiedāvā, lai uzņēmumi varētu būt konkurētspējīgi.

Atšķirības starp šīm platformām mārketingā atkal tiek samazinātas līdz “vienkāršām un intuitīvām” vai “progresīvām un visaptverošām”. Ja vēlaties izveidot ātru un ērtu veikalu, jums patiks Bigcommerce iebūvētā funkcionalitāte. Ja vēlaties kontrolēt katru funkciju un jums ir programmēšanas iespējas, Magento ir vairāk pielāgojams.

Salīdziniet plānus un cenas

Salīdziniet plānus & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Cenas starp Bigcommerce un Magento nav precīzi salīdzināmas. Izmantojot Bigcommerce, jūs izvēlaties no strukturētiem cenu plāniem, kas nosaka saņemtās funkcijas. Vietnē Magento jūs lejupielādējat programmatūru bez maksas un izstrādājat savu vietni ar rentabliem papildinājumiem un spraudņiem, vai arī varat izvēlēties papildu e-komercijas plānu par ievērojamām izmaksām.

Jo lielāks ir jūsu bizness, jo vairāk jūs, iespējams, maksāsit par dažādām abās platformās esošajām funkcijām.

Iestatīšanas izmaksas

BigCommerce Jūs sākat ar vienu no četriem godīgiem cenu plāniem, par kuriem katru mēnesi jāmaksā. Šie plāni ir balstīti uz jūsu pārdošanas apjomiem gadā. Ja jūs nolemjat maksāt katru gadu, jūs varat ietaupīt 10%. Gaidāt, ka būs jāmaksā trešo personu maksa par norēķinu vārtejām, iepirkšanās kanāliem, domēna vārdiem utt. Bigcommerce noklusējuma vārtejām rodas 2,9% plus 30 centi par darījumu zemāk apmaksātajā plānā, lai ietaupītu dažus izmaksas.

Magento Jūs izvēlaties lejupielādēt Magento bez maksas un maksāt par papildinājumiem un spraudņiem. Gaidāt, ka būs jāmaksā trešo personu maksa par maksājumu pārvadātājiem, citiem iepirkšanās kanāliem, trešās puses domēna vārdu un mitināšanu. Jums ir iespēja arī maksāt Magento Enterprise e-komercijas risinājumā, kā arī par lielu gada maksu.

Mēneša cenu plāni

Lieltirdzniecība

Lieltirdzniecība

Standarta. Saņemiet visus nepieciešamos pārdošanas komponentus, neierobežotu joslas platumu un neierobežotus produktus par pārdošanas apjomu līdz 50 000 USD gadā. USD 29,95 mēnesī

Plus. Saņemiet standarta plāna funkcijas, pamestu informāciju par grozu un klientu grupas / cenu noteikšanas noteikumus par cenu līdz 125 000 USD gadā. USD 79,95 mēnesī

Pro. Saņemiet Plus plāna funkcijas, SEO, krāpšanas uzraudzību un Google veikalus ar pasūtījumiem līdz 3 000 gadā. 199,95 USD / stundā

Uzņēmējdarbība. Sazinieties ar uzņēmumu, lai uzzinātu cenu par pielāgoto funkciju komplektu un USD 1 miljonu vai lielāku pārdošanas apjomu gadā.

Magento

Magento

Kopiena (CE). Lejupielādējiet un instalējiet Magento un kodējiet savu mazo vai vidējo e-komercijas vietni. Bezmaksas lejupielāde.

Uzņēmējdarbība (EE). Liela mēroga un visaptverošs e-komercijas risinājums nopietniem mazumtirgotājiem, kas sagaida miljoniem pārdošanas. 18 000 USD gadā

Bezmaksas izmēģinājumi

BigCommerce Jūs varat pieteikties uz 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu bez kredītkartes un to pārbaudīt.

Magento Bezmaksas izmēģinājuma versija netiek piedāvāta, jo Magento lejupielāde ir bezmaksas.

Pastāvīgās izmaksas

BigCommerce Maksa par domēna vārda izmantošanu gandrīz vienmēr notiek. Hostinga maksa ir iebūvēta cenu noteikšanas plānos. Vārteju pārvadātāji un iepirkšanās kanāli iekasē pastāvīgās maksas, pamatojoties uz produktu pārdošanu, vai arī varat ietaupīt dažus Bigcommerce noklusējuma maksājumu vārtejās..

Magento Gandrīz vienmēr notiek domēna vārda un hostinga maksa. Tāpat kā vārteju pārvadātāji un iepirkšanās kanāli, gaidiet, ka maksāsiet pastāvīgas nodevas, pamatojoties uz produktu pārdošanu.

Galvenās cenu plāna atšķirības, kuras jāmeklē

BigCommerce Šī platforma piedāvā cenu plānus, pamatojoties uz pārdošanas apjomiem dolāros pirmā, otrā un ceturtā līmeņa cenu plānos. Trešā līmeņa plāns ir balstīts uz veikto pasūtījumu skaitu (saskaņā ar vietnes cenu tabulu). Ņemot vērā ērto iestatīšanu, funkciju komplektus un iebūvētās, Bigcommerce ikmēneša cenas ir diezgan saprātīgas.

Magento Šī platforma piedāvā iespēju iestatīt un pārdot gandrīz bez maksas, ja jums ir prasmes vietnes izveidošanai. Jums joprojām ir jāintegrē iepirkšanās papildinājumi un spraudņi, lai tos pārdotu, un tie maksā individuāli. Ja jūs ieguldāt uzņēmuma e-komercijas plānā, cena ir augsta, bet jūs iegūstat to, kas jums nepieciešams liela mēroga pārdošanai.

Atzinums par cenu veidošanas plāniem

Jūsu izvēlētajai e-komercijas platformai jābūt saderīgai ar jūsu biznesa vajadzībām un ilgtermiņa mērķiem. Kā sākumprogrammu, iespējams, vēlēsities mērogojamu risinājumu, kas sākas ar zemām izmaksām, un varat ieguldīt vairāk, cik nepieciešams.

Abas šīs platformas piedāvā šo elastību, taču ļoti atšķirīgos veidos. Cenu ziņā vidēja līmeņa e-komercijas platformā jūsu risinājums ir līdzvērtīgs diviem: ļaujiet Bigcommerce sniegt jums norādījumus par veikala iestatīšanu, ieguldiet papildinājumos, ja tie jums nepieciešami, un maksājiet ikmēneša maksu vai arī izveidojiet pats par brīvu ar papildinājumu izmaksām, kā arī ar mācīšanās līkni Magento.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Lietotāju atbalsts šīm divām e-komercijas platformām ievērojami atšķiras, jo tās ir dažādās klasēs.

Pašpiegādātā e-komercijas platformā liela daļa atbalsta lielākoties ir iebūvēta platformā. Jūs saņemat ērtus soli pa solim vedējus, palīdzību redaktorā un dialogu uz ekrāna.

Ar pašu mitinātu platformu “pats būvē pats” ir vairāk izaicinājumu. Gan Bigcommerce, gan Magento ir lieliskas lietotāju atbalsta iespējas. Šeit ir dažas atšķirības:

BigCommerce Jūs izvēlēsities no plaša noderīgu resursu klāsta, ieskaitot apmācības video vietnē un arī atbalstu pa tālruni. Atbalsta portālā ietilpst e-pasts, tiešraides tērzēšana un tālrunis. Bigcommerce universitātē lietotājiem patīk mācību video par daudzām tēmām. Uzņēmējdarbības plānā ir iekļauta konsultāciju komanda un pievienots atbalsts.

Magento Šajā bezmaksas platformā jūs nesaņemat atbalstu pa tālruni, bet ir dažādas atbalsta iespējas. Tīmeklī ir klientu forumi, daži dokumenti un simtiem YouTube videoklipu. Abonējiet cenu līmeņa Enterprise Edition, lai saņemtu papildu atbalstu.

Atzinums par klientu atbalstu

Tiešsaistes atbalsta tīkls ir diezgan plašs gan Bigcommerce, gan Magento. Izmantojiet viņu vietnes vai Google gandrīz jebko. Kad jūs maksājat viņu plānos, jūs saņemat paaugstinātas atbalsta iespējas. Tiešsaistes resursi ir vienlīdz noderīgi. Jums ir vajadzīga pacietība un laiks, lai kārtotu visu, atrastu tēmu, kurai nepieciešama palīdzība, un tad izdomātu, kā to pielietot.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Lietotāju atsauksmes

Pozitīvas atsauksmes

BigCommerce Lietotāji iecienījuši Bigcommerce: iebūvētās SEO funkcijas, tiešsaistes video, vietņu atbalsta forums, vienas lapas izrakstīšanās iespēja un ērta e-komercijas veikala iestatīšanas un pārvaldīšanas ērtība. Citas pozitīvas puses ir mārketings, HTML / CSS vadība, pārdošana mobilajās ierīcēs, saderība ar ārējām lietotnēm un produktu variāciju iespējas.

Jaunie lietotāji Bigcommerce uzskata par samērā intuitīvu, un arī iepirkšanās pieredze ir augsta. Lielveikals (piemēram, tā ir konkurence, Shopify platforma) saņem kopējo vērtējumu no 4 līdz piecām zvaigznēm savā klasē. Bigcommerce ir populāra mitināta e-komercijas platforma, kas iesācēju lietotājiem ir salīdzinoši vienkārša.

Magento Tehnisko lietotāju kopienai patīk Magento iespējas uzlabot pielāgošanu, izmantojot bezmaksas atvērtā koda programmatūru. Magento Marketplace ir pārsteidzošs, lai meklētu un novērtētu lejupielādējamas lietotnes, un ir daudz bezmaksas iespēju. Lietotājiem patīk SEO iespējas, vairākas vietnes un domēna iestatīšanas iespējas, kā arī palīdzība daudzu valodu iestatīšanā.

Citas pozitīvas ir arī mērogojamības koeficients. Pieredzējušiem lietotājiem šis CMS ir pluss e-komercijas vietnes izveidošanai un kopumā piešķir no 3 līdz piecām zvaigznēm. Magento ir augsta līmeņa pašu mitināta platforma, kurai nepieciešama programmēšanas pieredze, kas ir lieliski piemērota progresīvai pielāgošanai sarežģītā veikalā..

Negatīvas atsauksmes

BigCommerce Lai gan Bigcommerce veikalā piedāvā diezgan daudz visa nepieciešamā, lietotāji sūdzas par to, ka trūkst tieša klientu atbalsta un viņu problēmu risināšanas. Veidnes nav tik modernas un pievilcīgas kā dažas citas platformas, piemēram, Shopify. Pielāgojumi iesācējiem nedaudz mulsina, un veidnes nav tik elastīgas, kā lietotāji vēlētos labojumu ziņā.

Lai gan daži lietotāji uzskata, ka HTML / CSS kodēšana ir pozitīva, tas arī negatīvi attiecas uz kodētājiem, kas nav kodētāji, un iesācējiem. Daudzvalodu iespējas prasa zināmu darbu. Bigcommerce lietotņu veikalā nav meklēšanas lauka, lai atrastu konkrētas lietotnes vai priekšmetus (piemēram, jūs atrodaties Magento Marketplace).

Magento Iesācēji, kuriem nav programmēšanas pieredzes, sūdzas par Magento, taču tā nav iesācēju platforma. Lietotāji ziņoja, ka ielādes laiks ir lēnāks, un daži negaidīja, ka maksās par notiekošo mitināšanu, domēna nosaukumiem un maksājumu vārtejas maksu.

Bezmaksas nebija pēc visiem papildinājumiem un lietotnēm, lai izveidotu veiksmīgu vietni. Viņiem bija nepatīkami strādāt bez tieša atbalsta. Lietotāju sabiedrībā radīja zināmas bažas, ka Magento ir jāpaļaujas uz trešo personu vārtejām, lai ievērotu PCI. Magento izveidošana prasa vairāk laika un pūļu.

Secinājums par salīdzinājumu

Kura platforma ir piemērota jums: BigCommerce vai Magento?

Labākās platformas izvēle

Bigcommerce un Magento salīdzinājums ir interesants, jo šīs divas platformas neietilpst vienā klasē. Tomēr rezultāti var būt vienādi.

Iemesli izvēlēties vienu platformu salīdzinājumā ar citu

Iemeslam izvēlēties starp šīm divām populārajām e-komercijas platformām jābūt skaidram, ja esat lasījis tik tālu.

Bigcommerce ir mitināta, sevis vadīta, viegli pārvaldāma e-komercijas platforma, kas paredzēta maziem un lieliem uzņēmumiem, paturot prātā iesācējus. Magento ir pašu mitināta, iebūvēta e-komercijas platforma, kas paredzēta liela mēroga korporācijām, paturot prātā izstrādātājus.

Cenu modeļi ir pilnīgi atšķirīgi, taču abi piedāvā alternatīvas no zemām līdz augstām cenām un mērogojamību. Iegādājieties veikalu ar visu nepieciešamo produktu un pakalpojumu pārdošanai, taču izlemiet, cik daudz laika, pūļu un naudas vēlaties veltīt.

Šim salīdzinājumam vajadzētu padarīt jūsu lēmumu diezgan skaidru, pamatojoties uz jūsu biznesa vajadzībām, prasmju kopām un vēlmi veidot savu vietni, salīdzinot ar izstrādātāja atrašanu, kas to izdarītu jūsu labā. Tam var būt nozīme arī veikala lielumam un gaidāmajai izaugsmei.

Bigcommerce piedāvā indivīdiem iespēju ātri izveidot veikalu un tiešsaistē pārdot produktus. Ja jums ir zināšanas vai resursi, kas jums palīdzēs, Magento ir neierobežots.

Mēs vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Ja jums ir personīga pieredze vai jautājumi par Bigcommerce vai Magento, iesūtiet tos. Mainoties un uzlabojoties šīm platformām, mainās arī mūsu uzskati.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map