71 populārākais emuāru e-komercijas mazumtirgotāju pārskats, kas jālasa, lai palielinātu pārdošanas apjomus tiešsaistē

Informācijas iegūšana tiešsaistē par e-komerciju ir kā mēģinājums paņemt malku ūdens no ugunsdzēsības hidranta. Plūsmu nav iespējams kontrolēt. Jūs beigsities pārmērīgi daudz, nekā jums nepieciešams. Meklējot jebkuru priekšmetu, kas saistīts ar e-komerciju, var sasniegt miljonus rezultātu.


Kuras ir būtiskas? Ja vēlaties uzlabot savas e-komercijas prasmes, kā jūs zināt, kuri emuāri ir vislabāk sekot?

Daudzi e-komercijas emuāri sniedz vērtīgu informāciju. Bet vai tas, ko jūs lasāt un iemācāties nopelnīt naudu? Tie ir emuāri, kuriem vēlaties sekot. Sāciet ar šiem 71 populārākajiem e-komercijas emuāriem.

Contents

e-komercijas biznesa emuāri

Jums nav jāizgudro ritenis no jauna, ja jūs tikko sākat e-komercijas vietni. E-komercijas biznesa emuāru lasīšanas vērtība ir mācīšanās, kā citi to izdarīja. Jūs varat lasīt par viņu neveiksmēm un no tām izvairīties. Jūs varat uzzināt par viņu panākumiem un tos dublēt. Šeit ir desmit emuāri, kas sniedz jums praktiskus padomus.

1. Labāks limonādes statīvs

Labāks limonādes statīvs

Ričards Lazazzera sāka savu emuāru kā tiešsaistes e-komercijas inkubators. Viņš raksta par savu kā uzņēmēja pieredzi. Tas ir viņa veids, kā dalīties savās zināšanās. Ričards savu autoritāti pamato ar laiku, ko pavadījis, strādājot veikalā Shopify.

2. e-komercijas degviela

e-komercijas degviela

Endrjū Juudriāns nodibināja šo vietni. Tas ir forums, kurā tiešsaistes veikalu īpašnieki dalās savās zināšanās. Viņa emuārs ir bezmaksas lasīt ikvienam. Viņa Podcast epizodēs ir vēl vērtīgāka informācija. Tas, kas padara e-komercijas degvielu par jaudīgu resursu, ir piekļuve privātajām etiķetēm. Šie līdzdalībnieki pārvalda e-komercijas vietnes ar ieņēmumu plūsmu no 6 līdz 7 cipariem.

3. e-komercijas laiki

e-komercijas laiki

Šī vietne izskatās kā tiešsaistes laikraksts. Lai gan daudzos emuāros ir izteikts viedoklis, e-komercijas laikrakstu saturs paliek neitrāls. Reģistrējieties īpašām plūsmām, lai jūs varētu iegūt tikai to informāciju, kas jums ir vissvarīgākā.

4. kanālvadītājs

kanālvadītājs

Jūs esat nonācis pareizajā vietnē, ja vēlaties iegūt veidus, kā uzlabot sava tiešsaistes veikala redzamību. Rakstnieku personāls sniedz ieguldījumu emuārā. Ir arī viesi no nozares ekspertiem. Tēmas variē no e-komercijas tehnoloģiju pārskatiem līdz stratēģiskiem pētījumiem.

5. Praktiska e-komercija

Praktiska e-komercija

Ieteikumi par stratēģiju ir lieliski. Praktiski veidi, kā to piemērot, ir vēl labāki. Par to ir domāta šī emuāru vietne. Vietnes sākumlapā ir jaunāko emuāru ierakstu saraksts. Katrs raksts ir pārdomāta informācijas kapsula. Jūs lasīsit par galveno komponentu e-komercijas vietnes veiksmīgā darbībā.

6. NERD mārketings

NERD mārketings

Drew Sanocki raksta šo emuāru, un viņš koncentrējas uz taktiku. Viņš pastāstīs par viņu un viņa konsultētajiem uzņēmumiem. Drew ir akreditācijas dati, lai dublētu viņa padomu. Viņam ir M.B.A. no Stenfordas un bakalaura grāds Hārvarda. Viņa e-komercijas uzņēmumu kolekcija 2015. gadā nopelnīja vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt izstrādā šīs vietnes saturu. Tas ir viens no desmit labākajiem mārketinga emuāriem Kanādā. Emuārs ir viens no 15 uzņēmēju emuāriem, kurus ir vērts lasīt, liecina Wall Street Journal dati. Elastīgais ceļš sponsorē vietni. Tas nodrošina uzņēmumu e-komercijas programmatūru pasaules vadošajiem zīmoliem.

8. Groove

Groove

Augstākās digitālās reklāmas aģentūras darbinieki raksta šo emuāru. Jūs iegūsit viņu ieskatu par to, kā viņi klientiem izstrādā e-komercijas vietnes. Padariet šo vietni par resursu sarakstu, ja ienākošais mārketings ir īpaša interese.

9. Interneta mazumtirgotājs

Interneta mazumtirgotājs

Jūs, iespējams, esat pazīstams ar žurnālu ar tādu pašu vārdu. Šīs ir viņu tiešsaistes mājas. Mēneša žurnāls tika sākts 1999. gadā, un tā vietne tiek atjaunināta katru dienu. Plašais e-komercijas priekšmetu klāsts ir sadalīts līdz segmentiem navigācijas joslā galvenās lapas augšpusē.

10. Sākotnējā e-komercija

Sākotnējā e-komercija

Šabirs Nooruddins blogos par savu pieredzi e-komercijas vietnes vadīšanā ar nelielu budžetu. Viņš raksta par savām kļūdām un dalās ar iemācīto, lai citi varētu izvairīties no šīm kļūdām. Shabbir ir kolekcija konsultācijas kas jūs soli pa solim iepazīstina ar viņa pieredzi.

e-komercijas programmatūras platformu emuāri

Programmatūra, kas atrodas aiz e-komercijas vietnes, ir jūsu dzinējs un naudas pelnītājs. Kā citi izmanto šīs galvenās e-komercijas programmatūras paketes? Kādi bija daži no šķēršļiem, kurus viņi atklāja? Kāds ir viņu pāris, lai optimizētu ieņēmumus??

Jūsu izveidotās attiecības ar programmatūras nodrošinātāju ir tikai pirmais solis. Lasot e-komercijas programmatūras nodrošinātāju emuārus, jūs varat apsargāt visu pārējo informāciju. Tas ir labs veids, kā saprast, kas ir pieejams.

11. BigCommerce

BigCommerce

Šīs vadošās e-komercijas platformas dalībnieki sniedz ieguldījumu rakstu kolekcijā. Ziņas parasti ir par BigCommerce programmatūras izmantošanu tiešsaistes veikalos. Lielākā daļa informācijas ir paredzēta vietnēm, kas izmanto programmatūru, un par tām. Joprojām ir daudz ko mācīties. Apskatiet Veiksmes stāsti ziņas iedvesmai.

12. Shopify

Shopify

Šis ir e-komercijas programmatūras lielāko vārdu emuārs. Vietne sakārto informāciju pēc multivides veida, kā arī pēc kategorijas. Tas ļauj to viegli atrast podkastus un video ja esat multivides režīmā.

13. Volusija

Volusija

Šajā vietnē ir vairāk nekā 1500 ziņu, ko lasīt. Atbalstītāji nodrošina līdzsvarotu rakstu klāstu. Ir liela nozīme mazo uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmējiem. Šī ir arī vieta, kur meklēt gaidāmos vebinārus. Kā jūs varētu gaidīt, liela daļa satura reklamē e-komercijas programmatūras veidotāja produktu.

14. LemonStand

LemonStand

Šis emuārs pieliek noderīgus rakstus par to, kā izmantot tīmekļa dizainu, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Autori piedāvā vienkāršus padomus. Tajos ir iekļauti piemēri tam, kas darbojas. Raksti nav klasificēti vai indeksēti. Augšpusē ir ērta meklēšanas josla, kas palīdzēs atrast priekšmetus.

15. Ecwid

Ecwid

Programmatūra nav pilnīgs risinājums, un uzņēmums dod tai priekšroku. Viņi koncentrējas uz to, ko viņi sauc par “veikala papildinātāju”. Ecwid emuāra autori dalās ar padomiem un padomiem par visiem tiešsaistes veikala darbības aspektiem.

Reklāmguvumu optimizācijas emuāri

Ir svarīgi iemesli, kāpēc jums vajadzētu palielināt sava tiešsaistes veikala reklāmguvumu līmeni. Šī emuāru grupa palīdz jums saprast mērķi. Optimizācija dod jums vairāk īsto klientu veidu. Tas palīdz jums labāk zināt, ko viņi vēlas no jūsu tiešsaistes veikala.

Reklāmguvumu optimizācija ir gandrīz bez maksas, salīdzinot ar meklētājprogrammu reklamēšanu. Ja reklāmguvumu līmenis palielinās par 10%, peļņa un zaudējumi var atšķirties.

16. ConversionXL

ConversionXL

Peep Laja izmanto savu pārdošanas pieredzi, lai emuāru rakstītu par klientu piesaistīšanas biznesu. Viņa solījums ir sniegt tik labu informāciju, ka nevajadzēs meklēt daudz ko citu par šo tēmu. Jūs novērtēsit viņa saturu, ja esat aizraušanās punktu un diagrammu cienītājs.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Šī digitālā aģentūra turpina koncentrēties uz reklāmguvumu līmeņa optimizāciju. Emuārs ir tas, kur viņi izliek un lepojas ar panākumiem. Flīžu kartē galvenās lapas labajā pusē ir izklāsts to emuāru ierakstos ietverto tēmu saraksts. Visiem ierakstiem ir kopīga reklāmguvumu līmeņa optimizācijas tēma.

18. Konversijas zinātnes

Konversijas zinātnes

Braiena Masseja un Džoela Hārveja emuārs par to, kā palīdzēt tiešsaistes veikaliem palielināt reklāmguvumu līmeni. Viņi atbalsta rakstus ar pētījumu statistiku un datiem. Braiens un Džoels ir aktīvi runātāji. Daudzas no viņu prezentācijām ir pieejamas tīmekļa vietnē kā tīmekļa semināri vai aplādes.

19. Konversijas likmes eksperti

Konversijas likmes eksperti

Bens Džessons un Kārlis Blanks ir strādājuši pie reklāmguvumu līmeņa optimizācijas kopš 2006. gada. Viņi ir konsultējušies ar tādiem uzņēmumiem kā eBay, BMW, AT&T un Hilton Hotels. Viņu profesionālajiem pakalpojumiem, iespējams, trūkst jūsu budžeta. Šis emuārs piedāvā bezmaksas un noderīgus padomus un informāciju.

20. Braiens Eizenbergs

Braiens Eizenbergs

Brāļi Braiens un Džefrijs Eizenbergi rakstīja Vienmēr pārbaudiet, kā arī citi bestselleri. Viņi raksta paši savus ziņojumus. Dažreiz raksti ir gari un aptver vairākus priekšmetus. Citreiz tie ir īsi pieraksti par jaunu produktu vai pakalpojumu, ko viņi vēlas ieteikt.

21. VWO

VWO

Paras Chopra un Sparsh Gupta raksta par reklāmguvumu līmeņa optimizāciju. Viņi arī blogo par sava Vietnes vizuālais optimizētājs programmatūra. Viņi aicina viesablogerus aplūkot tēmas ārpus viņu kompetences. Vietne piedāvā rakstus un tīmekļa seminārus. Izmantojiet kategoriju navigāciju galvenās lapas labajā pusē, lai ātri veiktu darbu, meklējot nepieciešamo.

22. Optimāli

Optimāli

Programmatūra Optimizely veic jūsu tiešsaistes veikala vietņu un mobilo A / B testēšanu. Emuārs ir par Optimizely, taču ir daudz informācijas par to, kā tuvināties testēšanai. Kolekcija gadījumu izpēte parāda, kā daži viņu lielākie klienti ir izmantojuši A / B testēšanu, lai palielinātu reklāmguvumu.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tims Ešs ir viens no reklāmguvumu līmeņa optimizācijas pionieriem. Viņš uzrakstīja bestselleru Galvenās lapas optimizācija Grāmatu, un viņš uzstājas nozares konferencēs visā pasaulē. Tims un viņa uzņēmums uztur šo emuāru kā vietu, kur dalīties ieskatā un atklājumos. Jūs atradīsit ziņojumus, sākot no 2006. gada.

Maksā par klikšķi (PPC) emuāri

Dabiskās meklēšanas rezultātu parādīšana var aizņemt kādu laiku. Maksājiet par klikšķi (PPC) var iegūt tūlītējus rezultātus. Jūs maksājat tikai tad, kad ieinteresētā persona noklikšķina, un jūs iestatāt budžetu, lai jūs varētu kontrolēt izmaksas.

Tomēr joprojām ir dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība, ja jūs tikko sākat darbu. Jums nepieciešama stingra stratēģija. Lai arī tas ir strīdīgs temats, emuāru autori mīl par to rakstīt. Jūs varat mācīties un gūt labumu no tā, ko viņi saka.

24. PPC varonis

PPC varonis

Hanapin Marketing specializējas PPC. Viņi publicē šo emuāru, lai dalītos ar jaunumiem par saviem klientiem. Aģentūras kontu pārvaldnieki raksta katru ziņu. Priekšmeti aptver nozares jaunumus, kā arī gadījumu izpēti un konsultācijas. Resursu kategorijā ir atjaunināta informācija par meklētājprogrammu PPC labāko praksi.

25. Inside AdWords

Inside AdWords

Šis ir Google oficiālais emuārs, kurā ir jaunumi, padomi un informācija par AdWords. Jūsu pirmajai pieturai šajā vietnē vajadzētu būt lejupielādēt labākās prakses ceļvedis. Jūs varat arī abonēt uz Google ikmēneša biļetenu. Tas ir labs veids, kā būt informētam par oficiālajiem padomiem, kontrolsarakstiem un video ceļvežiem.

26. PPCChat

PPCChat

Tas viss attiecas uz mūsdienu sociālajiem medijiem, un šis emuārs ir pierādījums. Šeit atradīsit iknedēļas čata tērzēšanas atšifrējumus. Tās notiek otrdienās plkst. 12:00 EST, un tēma ir par visām lietām, kas ir PPC. Papildu informācija un atjauninājumi tiek ievietoti Twitter, izmantojot #PPCChat atsauci.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio piedāvā programmētiskus mārketinga risinājumus aģentūrām un maziem uzņēmumiem. Uzņēmums izmanto savu programmatūru, lai palīdzētu vietnēm iegūt labākus kampaņas rezultātus. Daži viņu emuāra apgabali reklamē Acquisio. Citi raksti piedāvā vispārīgus PPC ieteikumus un paņēmienus. Lai šeit atrastu vērtību, jums nav jābūt Acquisio klientam.

28. WordStream

WordStream

Šī uzņēmuma programmatūra palīdz novērst minējumus no PPC atslēgvārdu izvēles. Personāla locekļi un viesie rakstnieki raksta rakstus. Lasiet par PPC paraugpraksi, atslēgvārdiem un reklāmguvumu līmeņa optimizāciju. Vietnei ir arī bezmaksas Google Adwords izrādes greiders. Tas var analizēt jūsu konta efektivitāti.

29. Klix

Klix

Šis ir digitālās aģentūras emuārs, kas pārvalda PPC kampaņas. Uzņēmuma dalībnieki vāc un dalās ar jaunākajām ziņām par populārākajām meklētājprogrammām. Jūs atradīsit padomus par to, kur tendences varētu aizņemt PPC reklāmas. Nedēļas sarunu biedri izceļ emuāru ierakstus, kurus ir vērts lasīt no citām vietnēm.

30. Bing reklāmas

Bing reklāmas

Otra populārākā meklētājprogramma uz planētas uztur emuāru. Jā, tas galvenokārt attiecas uz to, kā panākt labāku meklētājprogrammu klasifikāciju vietnē Bing. Bet ir arī daudz vispārīgu rakstu par SEO, SEM un PPC. Izmantojiet nolaižamo izvēlni, lai atrastu konkrētas tēmas. Jūs varat filtrēt rakstus, lai atrastu PPC padomus, kas ir noderīgi jebkurai meklētājprogrammu reklāmai.

31. Sertificētas zināšanas

Sertificētas zināšanas

Breds Geddes vada šo emuāru kā veidu, kā izglītot cilvēkus par PPC labāko praksi un principiem. Daļa satura ir pieejama tikai premium dalībniekiem. Jūs varat arī privātu forumu priekšskatījums ar bezmaksas izmēģinājumu. Pārējais emuārs ir pieejams visiem. Galvenā lapā atrodiet jaunākos PPC rakstus un informāciju, kas norādīta pēc datuma.

32. Moz

Moz

Moz ir programmatūras produktu komplekts meklēšanas mārketingam un analītikai. Darbinieki raksta par PPC un publicē rakstus savā emuārā. Izmantojiet nolaižamo izvēlni augšpusē labajā pusē, lai atrastu konkrētus rakstus. Jaunākās ziņas par PPC ir atrodamas galvenajā lapā.

Web Analytics emuāri

Vienīgais veids, kā padarīt kaut ko labāku, ir izpētīt tā ietekmi. Tieši to tīmekļa analīze izdara jūsu labā. Apkopotie dati sniedz jums ieskatu par to, kas apmeklē jūsu vietni. Tas stāsta jums par to, kas piesaista viņu uzmanību.

Analīze palīdz noteikt, kuras lietas visvairāk ietekmēs pārdošanas apjomus. Tas ir svarīgi zināt. Mazāk nekā 0,01% jūsu klientu uztrauksies ar jums sazināties, ja viņiem nepatīk vai jums ir problēmas ar jūsu vietni.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren sāka šo emuāru, lai interneta mārketinga analīzi sniegtu plašākai auditorijai. Tas bija pareizais laiks. Pasaule bija gatava veidot miljoniem e-komercijas vietņu. Vietnes raksti attiecas uz tehniskām tēmām dabiskā veidā.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Šis emuārs gandrīz ekskluzīvi koncentrējas uz Google Analytics. Uzņēmuma locekļi ievieto rakstus. Caleb Whitmore to nodibināja 2009. gadā. Ja vēlaties sevi atjaunināt, izmantojiet Analytics Roundup tieša saite galvenajā lapā. Koncentrēšanās uz Google Analytics padara to īpašu kategorijas saite visvērtīgākais.

35. Kissmetrika

Kissmetrika

Vai jums rodas jautājums, kā jūs domājat pārvērst visus šos analītikas numurus ieskatos? Ko tie nozīmē? Šis emuārs ir labs sākums. Ir 18 rakstu kategorijas. Daži raksti ir tikai par analītisko programmatūru Kissmetrics. Lielākā satura daļa ir vispārīga, un tā ir domāta kā noderīga lasītājiem jebkurā izpratnes līmenī. Ja tas ir sarežģīts, raksts to jums sadalīs.

36. Analytics saruna

Analytics saruna

Džastins Cutroni publicē šo emuāru, lai dalītos savā pieredzē kā Google analītikas aizstāvis. Viņš reti atkāpjas no Google Analytics tēmas. Par šo populāro produktu ir daudz jāzina. Džastins sakārto savas ziņas kategorijās, kuras jūs atradīsit viņa galvenās lapas labajā pusē.

37. Annelītiķi

Annelītiķi

Annija Kušinga nebaidās pateikt, ka, viņasprāt, datiem jābūt seksīgiem. Ar to viņa saprot, ka viņa vēlas jums palīdzēt atrast savos datos iespējas, kas palīdz veikt uzlabojumus. Annijas ziņas ir īsas. Viņa sadala sarežģītus priekšmetus. Jūs varat saprast viņas pieeju analītikai pat tad, ja esat iesācējs.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

Šīs konsultācijas apkopo viņu padomus un informāciju emuāru veidā. Gandrīz katrā teikumā ir vārds “Google”. Ko jūs gaidījāt? Uzņēmums ir Google Analytics sertificēts partneris un Premium pārdevējs. Lasītāju iecienītās ziņas un visu laiku favorīti tiek uzskaitīti galvenās lapas labajā kolonnā.

39. Okupē skuvekli

Okupē skuvekli

Avinash Kaushik šo emuāru raksta kopš 2006. gada. Viņš ir visvairāk pārdotais autors un vietnes līdzdibinātājs Tirgus motīvs. Avinash to uztur personīgi. Viņš dalās ar informāciju un pēc tam sniedz jums savu skatījumu. Ir patīkami uzzināt vairāk par analītiku un justies tā, it kā kāds runā tikai ar jums.

40. Google Analytics risinājumi

Google Analytics risinājumi

Tas ir oficiālais emuārs Google produktam ar tādu pašu nosaukumu. Tajā varat uzzināt, ko Google glabā programmatūrai, turpinot to pilnveidot. Ir septiņas galvenās rakstu kategorijas. Jūs tos atradīsit galvenās lapas augšpusē labajā pusē. Lai atrastu konkrētu informāciju, ieteicams izmantot meklēšanas lauku.

41. Uzvedība tiešsaistē

Uzvedība tiešsaistē

Analytics dati uzsver izturēšanos. Vai jūs zināt un saprotat šo uzvedību? Šī vietne cenšas palīdzēt tiešsaistes veikalu īpašniekiem saprast, kā viņu klienti uzvedas. Jūs atradīsit rakstus, ceļvežus un izklaidējošu kolekciju karikatūras. Daniels Veisbergs un viesu emuāru autori palīdz izprast mērķauditorijas atlasi un segmentēšanu, izmantojamību un optimizāciju.

42. lpp. Web Analytics pasaule

Web Analytics pasaule

Darbinieki, kas piedalās šajā emuārā, ir atšķīruši to SAP top 10 emuāri analītikai. Tīmekļa analītikai vajadzētu būt vienkāršai. Tas viss attiecas uz statistiku. Bet šeit esošie emuāru autori uzskata, ka ir pārāk daudz hype. Viņi padara viņu darbu par brīvu, lai raksti būtu brīvi.

Sociālo mediju emuāri

Meklētājprogrammu mārketings vairs nav optimālais veids, kā reklamēt jūsu e-komercijas vietni. Mūsdienās tas viss attiecas uz sociālajiem medijiem. Joprojām svarīga ir meklētājprogrammu optimizācija (SEO).

Sociālie mediji pastiprina SEO. Tas pievieno kontekstu. Vēl svarīgāk, tas ļauj cilvēkiem sniegt vai saņemt personīgus ieteikumus. Meklētājprogrammām ir nepieciešams saturs, lai tās sarindotu. Sociālie mediji ir veids, kā panākt, lai klienti jums izveido saturu.

43. Sociālo mediju eksaminētājs

Sociālo mediju eksaminētājs

Šī vietne lepojas ar vairāk nekā 450 000 abonentiem. Tas ir dziļš un noderīgs resurss, ja vēlaties uzzināt, kā izmantot sociālos medijus. Uzziniet, kā sazināties ar saviem e-komercijas klientiem. Vietnē ir ikdienas ziņas, kā arī ikdienas un nedēļas aplādes.

44. Pegs Ficpatriks

Pegs Ficpatriks

Pegs sāka šo emuāru kā veidu, kā apkopot informāciju, ar kuru dalās kā runātājs, treneris un autors. Pegs strādā ar Gaju Kavasaki pie sociālo mediju mārketinga stratēģijas. Viņai ir arī 1,2 miljoni sekotāju Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest un YouTube. Sākt šeit ja tā ir mūsu pirmā vizīte.

45. Rebeka Radice

Rebeka Radice

Šis godalgotais emuāru autors ir digitālā mārketinga speciālists, runātājs un autors. Viņas raksti sniedz padomus, kā pārvaldīt digitālo un ienākošo mārketingu, kamēr jūs mēģināt vadīt uzņēmumu. Rebekai patīk izveidot krāpšanās lapas un sarakstus. Sāciet ar viņas ieteiktajiem obligāti jāizlasa ierakstiem, lai iegūtu priekšstatu par viņas vietni.

46. Māra Smita

Māra Smita

Māri bieži dēvē par “Facebook karalieni”. Forbes min viņu kā sociālo mediju ietekmētāju. Māri tikai blogos par Facebook. Bet sociālo mediju vietnē ir 1,6 miljardi aktīvo lietotāju. Par Facebook ir daudz ko teikt. Galvenajā lapā ir kategoriju navigācijas ceļvedis. Tas palīdzēs jums nokļūt pie jūsu dedzinošā Facebook jautājuma. Mārim, iespējams, ir atbilde.

47. Dženas tendences

Dženas tendences

Dženna Hermane ir kļuvusi par atzītu ekspertu Instagram mārketingā. Viņas emuārs ir ieguvis daudzas sociālo mediju balvas. Šeit padomājiet par Dženas ziņām. Viņu netrūkst. Viņa par to neatvainojas. Džena uzskata, ka esat pelnījis skaidru, detalizētu informāciju par Instagram mārketingu.

48. Boom Social

Boom Social

Kima Gersta un viņas komanda sniedz dāsnu palīdzību bezmaksas konsultācijām un informācijai. Dodieties šeit, lai uzzinātu vairāk par satiksmi, iesaisti, reklāmguvumiem un saturu. Visas ziņas sniedz padomus, kā izmantot sociālos medijus, lai reklamētu savu vietni.

49. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social ir uzņēmums, kas palīdz uzņēmumiem sazināties ar klientiem. Starp saviem klientiem ir Twitter, Facebook, LinkedIn un Instagram. Emuārs ir materiālu kolekcija gan par Sprout Social, gan par sociālajiem medijiem kopumā. Neļaujiet galvenās lapas augšpusē esošajai navigācijas joslai jūs apmānīt. Katrs no trim vissvarīgākajiem priekšmetiem atvelk dziļākas apakškategorijas.

50. SocialMouths

SocialMouths

Kas nepieciešams, lai gūtu panākumus tiešsaistē? Par to Francisco Rosales raksta savā emuārā. Viņa raksti skar emuāru veidošanu, sociālos medijus, tīmekļa trafiku, mārketingu un reklāmguvumus. Fransisko pats raksta ziņas, un viņš personīgus novērojumus pārkaisa ar godīgu humoru.

51. Pamorama

Pamorama

Viņas saturs ir sindicēts, izmantojot Yahoo un Mediabistro. Forbes ierindoja viņu 24. vietā 50 labāko mediju ietekmētāju sarakstā. Pam Djerds izmanto savu emuāru, lai palīdzētu lasītājiem optimizēt savus zīmolus un iesaistīt lietotājus sociālajos medijos. Savus rakstus viņa klasificē ar vārdu mākoni galvenās lapas apakšā.

52. lpp. RazorSocial

RazorSocial

Īans Klīrijs ir lepns īrs un emuāru autors. Viņš raksta, lai palīdzētu citiem izmantot sociālos medijus, lai reklamētu viņu vietnes. Vietnes, piemēram, Huffington Post, bieži uzņem savus iecienītākos emuāra ierakstus. Ians pielīp četriem galvenajiem priekšmetiem. Viņi ir satura mārketings, sociālie mēdiji, analītika, un mārketinga automatizācija. Saites atrodas viņa galvenās lapas augšdaļā.

E-pasta mārketinga emuāri

E-pasta mārketings ir viens no labākajiem rīkiem, lai palielinātu pārdošanas apjomus. Jūs varat personalizēt ziņojumu un piedāvājumu. Jūs varat segmentēt lietotājus, pamatojoties uz mērķa uzvedību. Jūs pat varat pārbaudīt mārketinga piedāvājumus, lai redzētu, kuri no tiem saņem vislabāko atbildi.

E-pasta mārketings ir paredzēts klientiem. Tas ir rentabli un izmērāmi. Šīs priekšrocības jūs saņemat tikai tad, ja darāt to pareizi. Izlasiet, kā citi to dara.

53. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Šo emuāru pārvalda viena no populārākajām e-pasta mārketinga kompānijām pasaulē. Raksti iedalāmi trīs jomās. Mārketinga konsultācijas sniedz jums vispārīgu pārskatu par e-pasta mārketinga tendencēm. Resursu bibliotēka kategorija palīdz vietnē atrast jebkuru rakstu, ceļvedi vai video. Pārbaudiet Semināri & Apmācība kategorija tiešsaistes un vietējiem semināriem.

54. Atkārtots darījums

Atkārtots darījums

Šo emuāru pārvalda trīs Remarkety uz datiem balstītas mārketinga programmatūras platformas dibinātāji. Daudzi ziņojumi koncentrējas uz uzņēmuma programmatūru. Ir pietiekami daudz rakstu par e-pasta mārketinga vispārīgo teoriju, lai tas būtu vērts jūsu laiku. Sāciet ar populārāko ziņu uzskaitīšanu. Tas atrodas galvenās lapas augšējā labajā pusē.

55. Kampaņu monitors

Kampaņu monitors

150 000 uzņēmumu izmanto šo e-pasta mārketinga programmatūru, lai mēnesī nosūtītu vairāk nekā miljardu e-pastu. Uzņēmuma emuārs ir viņu un viņu klientu padomu krātuve. Sāciet ar kategorija augšējā navigācijā.

56. Vertikālā reakcija

Vertikālā reakcija

Šis programmatūras uzņēmums izmanto savu emuāru, lai palīdzētu klientiem uzlabot e-pasta mārketinga kampaņas. Infografika un pamācības sarežģītas idejas pārvērš noderīgos rīkos. Kategorijas vadīta navigācija mājas lapas labajā pusē ļauj viegli atrast jebkuru tēmu.

57. MailChimp

MailChimp

Vairāk nekā 10 miljoni cilvēku izmanto šo programmatūru, lai katru dienu izstrādātu un nosūtītu 600 miljonus e-pastu. Emuārā ir raksti par to, kā no MailChimp iegūt vislabākos rezultātus. No rakstiem ir viegli iegūt e-pasta mārketinga padomus, ko izmantot kopā ar citu programmatūru.

SEO emuāri

Tas ir dzīves fakts. Google meklē cilvēkus. 60% klikšķu nonāk pie pirmā rezultāta. Par atlikušajiem 40% no šiem klikšķiem jūs konkurēsit ar vairāk nekā miljonu citu vietņu. Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) palielina jūsu rangu meklēšanas rezultātos. Ja jūs to nedarīsit, to darīs jūsu konkurenti.

Atšķirībā no cita veida mārketinga pasākumiem SEO ir pastāvīgs efekts. Kad esat ieguvis labāko rangu, citai e-komercijas vietnei ir grūti to noņemt.

58. lpp. Google oficiālais emuārs

Google oficiālais emuārs

Viens no veidiem, kā palielināt meklētājprogrammu rangu, ir jūsu vietnei atbilstoša satura pievienošana. Google seko šim ieteikumam, izmantojot šo emuāru. Tas piedāvā ieskatu Google produktos, tehnoloģijās un uzņēmuma kultūrā. Jūs uzzināsit vairāk par Google, un tas ir labs piemērs, kā atrast tēmas, par kurām rakstīt emuāram.

59. Meklētājprogrammu zeme

Meklētājprogrammu zeme

Mat McGee un rakstnieku komanda katru dienu šai emuāru vadītajai vietnei pievieno jaunu saturu. Raksti skar visas disciplīnas. Viņi koncentrējas uz padomiem, taktiku un stratēģijām veiksmīgu mārketinga programmu vadīšanai. Pārslēgties starp populārākais, vai jaunākās ziņas galvenajā lapā. Lapas labajā kolonnā ir izceltas baltas grāmatas, tīmekļa apraides un pētījumu pārskati.

60. Moz emuārs

Moz emuārs

Šīs SEO programmatūras izstrādātāji piedāvā padomus, izpēti un pamācības. Tas ir saprātīgs Moz produktu pašreklāmas un vispārējās praktiskās informācijas sajaukums. Emuāru ziņas ir vairāk nekā 350 lappuses. Izmantojiet nolaižamo navigāciju galvenās lapas augšpusē labajā pusē, lai atrastu nepieciešamo.

61. Meklētājprogrammas žurnāls

Meklētājprogrammas žurnāls

Lorēna Beikere nodibināja šo vietni SEO profesionāļiem. Kopā ar izpilddirektoru Kelsiju Džounsu un personālu viņi izceļ svarīgas tendences un personības. Jūs varat mācīties un sadarboties ar ekspertiem no Google, LinkedIn un Disney. Raksti ir datēti ar 2003. gadu.

62. lpp. Meklētājprogrammu pulkstenis

Meklētājprogrammu pulkstenis

Šī ir piemērota vieta, kur sākt, ja esat iesācējs SEO. Šeit esošie raksti neparedz pieņēmumus par jūsu zināšanu līmeni. Jūs atradīsit galveno terminu un akronīmu vārdnīcas. Daudzi “skaidrojošie” raksti palīdz saprast, kā darbojas SEO.

Satura mārketinga emuāri

Vairāk vietnes satura nozīmē vairāk laika, kas tur tiek pavadīts. Plašāks saturs arī nodrošina labāku redzamību meklētājprogrammās. Jo vairāk apmeklētāju saņemat, jo vairāk ģenerēs novirzīšanas trafiku.

Tas viss ļauj uzlabot zīmola reputāciju. Viss, kas nepieciešams, ir vēlme dalīties ieskatā ar vietnes apmeklētājiem. Tas ir rentabls mārketings. Šeit ir daži emuāru autori, kuriem patīk dalīties ar viņu paveikto.

63. Satura mārketinga institūts

Satura mārketinga institūts

Džo Pulizzi un viņa rakstnieku personāls dalās ar informāciju par veiksmīgu satura mārketingu. Emuāra uzņēmums izdod žurnālus un ikgadējus satura mārketinga pasākumus. Ja esat iesācējs satura mārketingā, emuārs piedāvā vērtīgu rokasgrāmatu sarakstu. Tie ir savākti apgabalā galvenās lapas labajā pusē. Sākt ar šī.

64. Copyblogger

Copyblogger

Braiens Klārks izmanto savu emuāru, lai iemācītu jums izveidot to, ko viņš sauc par “slepkavas tiešsaistes saturu”. Viņam ir spēcīgs viedoklis un viņš nebaidās pateikt, kas viņam prātā. Braiens vēlas palīdzēt jums izvairīties no “mīlīga korporatīvā krāpšanās, kas izveidota, lai aizpildītu uzņēmuma tīmekļa lapu”. Viņš māca jums, kā piesaistīt uzmanību, piesaistīt satiksmi un veidot biznesu.

65. Quicksprout

Quicksprout

Žurnāls Forbes saka, ka Neils Patels ir iekļauts nozares desmit lielāko tirgotāju skaitā. Žurnāls “Uzņēmējs” vēsta, ka Neilam ir viens no 100 spožākajiem uzņēmumiem pasaulē. Viņš konsultē tādus uzņēmumus kā Amazon, GM un Viacom. Kaut kā viņam joprojām ir laiks rakstīt šo emuāru. Un, jā, viņš lielāko daļu amatu raksta pats.

66. Kopēt hakeri

Kopēt hakeri

Joanna Wiebe un Lance Jones apvieno tekstu rakstīšanas un reklāmguvumu līmeņa optimizācijas prasmes. Rezultāts ir emuārs, kurā iemāca, kā uzrakstīt pārliecinošākas, ticamākas un izmantojamākas kopijas. Ja sekojat viņu ieteikumiem, varat uzlabot savas vietnes un e-pasta reklāmguvumu līmeni.

67. HubSpot

HubSpot

Šis ienākošā mārketinga programmatūras veidotājs palīdz vietnēm konvertēt potenciālos pirkumus un palielināt ieņēmumus. Vairāk nekā 15 000 uzņēmumu izmanto HubSpot saviem sociālajiem saziņas līdzekļiem, e-pastam, SEO un mārketinga automatizācijai. Rakstnieku komanda katru dienu sniedz rakstus trīs galvenajās kategorijās. Katrs sadalās a īpašu tēmu saraksts.

Emuāri par emuāru veidošanu

Ir daudz veidu, kā novirzīt trafiku uz jūsu e-komercijas vietni. Emuāru veidošana ir visefektīvākā. Katru reizi, kad pievienojat jaunu emuāra ziņu, jūs esat palielinājis indeksēto saturu savā vietnē.

Atklāšana sociālajos medijos ir tikpat svarīga kā meklētājprogrammu atklāšana. Emuāra ziņas ir saturs, ko cilvēki var dalīties sociālajos tīklos. Emuārs nosaka autoritāti. Iespējams, ka jūs neredzat tūlītējus emuāra rezultātus. Bet laika gaitā rezultāti tiek kombinēti.

68. ProBlogger

ProBlogger

Lielāko daļu šīs tīmekļa vietnes ierakstu ir izveidojis Darrens Rowse. Darrens nebaidās iedziļināties jautājumā, kas liek darboties vai neizdodas viņa emuāra ierakstiem. Daudzi no viņa rakstiem ir gatavi darbi. Viņi uzņem sarežģītus priekšmetus un sadala tos līdz pamata elementiem. Tas ir vienkāršs un praktisks padoms. Varat izmantot, lai dublētu Darren veiksmi savā vietnē.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow sāka darbu šajā emuārā 2012. gadā. Šodien tā auditorija ir vairāk nekā 100 000 e-pasta abonentu. Jons domā, ka šī statistika jums nevajadzētu pārsteigt. Patiesībā viņš uzskata, ka satiksmei nav nozīmes, ja vien tā jums nerada ieņēmumus. Raksti ir īsi un viegli saprotami. Sākt šeit lai maksimāli izmantotu šo emuāru.

70. Emuāru veidošanas padomi

Emuāru veidošanas padomi

Zac Johnson šobrīd vada šo emuāru. Viņš un rakstnieku komanda uzskata, ka emuāru veidošana var dot vairāk, nekā gūt ieņēmumus jūsu vietnei. Viņi arī domā, ka blogošana var maini savu dzīvi. Zakam un viņa komandai patīk intervēt citus emuāru veidotājus. Viņi ir apkopojuši šos rakstus vienā kategorija.

71. Dienas emuāru padomi

Dienas emuāru padomi

Šī vietne ir emuārs par profesionālu emuāru veidošanu, kas paredzēts profesionāliem emuāru autoriem. Neļaujiet tam jūs aizbiedēt, ja jūs tikko sākat. Patiesībā tā ir gudra vieta, kur apgūt pamatus. Marks Zeni un neliela rakstnieku komanda katru dienu piedāvā padomus, kā veidot emuārus, lai atbalstītu jūsu biznesu.

Palieciet uz pārmaiņu virsotnes

Inovācijas temps mainās strauji. Izmaiņas e-komercijas nozarē notiek ātri. Nepaiet ilgs laiks, līdz jūsu zināšanu bāze ir novecojusi. Ir vienkāršs veids, kā to novērst.

Izkopj ieradumu palikt pašreizējam. Regulāri apmeklējiet dažus emuārus, par kuriem esat lasījis šeit. Vai arī atvieglojiet sevi. Lieciet šiem emuāru autoriem nosūtīt savu saturu tieši jums. Viņiem visiem ir abonēšanas un RSS plūsmas iespējas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map