7 padomi e-komercijas stratēģijas uzlabošanai

Internets maina veidu, kā cilvēki pērk jaunas lietas. Šķiet, ka ķieģeļu un javas veikalu laiki ir gandrīz pagātne. Mūsdienās cilvēki oficiāli var iegādāties jebko tiešsaistē, sākot no pārtikas precēm un beidzot ar ārstēšanu. Tā kā tik daudz uzņēmumu parādās visā internetā, vēl grūtāk nekā jebkad ir sākt ar savu e-komercijas vietni..


Neatkarīgi no tā, vai pārveidojat savu emuāru par e-komercijas vietni vai sākat no nulles, jums jābūt pamanītam. Internetā ir daudz trokšņu. Vidējais interneta lietotājs redz tik daudz papildinājumu, vienkārši ritinot caur Facebook. Kā jūs pamanāt ar tik lielu konkurenci? Šie 7 padomi e-komercijas stratēģijas uzlabošanai izskaidros tikai to, kā panākt, lai jūsu vietni redzētu pareiza auditorija.

e-komercijas stratēģijas uzlabošanas iespējas

1. Ziniet savu auditoriju

Ja nezināt, ar ko runājat, kā jūs uzzināsit, ja kāds klausās? Pirmais atslēga e-komercijas stratēģijas uzlabošanai nozīmē auditorijas pazīšanu. Nepietiek ar aptuvenu minējumu par auditorijas vecumu un interesēm. Ja vēlaties patiesu izpratni par savu auditoriju, jums tā jāzina intīmā līmenī.

Padziļinieties, domājot par savu ideālo auditoriju. Attēlojiet savu ideālo klientu kā vienu personu, nevis grupu. Kas viņš vai viņa? Kur viņš vai viņa iepērkas? Kādi ir viņa vai viņas paradumi? Izdaliet dažādus sava ideālā klienta dzīves, fona un pirkšanas paradumu aspektus. Tiklīdz jūs saprotat savu ideālo klientu šajā līmenī, varat izveidot stratēģiju, kas paredzēta tieši viņiem.

2. Testa lietojamība

Jūsu e-komercijas vietnei jāspēj konkurēt ar citām vietnēm, kuru nosaukums ir liels. Kas liedz cilvēkiem izvēlēties tādu zīmolu kā Amazon, nevis jūsu? Jums nepieciešama vietne, kuru ir viegli izmantot tipiskiem pircējiem. Pārbaudot lietojamību, jūs nevarat domāt par vietnes īpašnieku, jums jādomā kā pircējam. Ko jūs meklētu ideāls klients? Kādu informāciju viņi vēlas uzzināt? Vai viss parādās pareizi dažādos ekrāna izmēros? Kā ir ar mobilajām ierīcēm?

Iegūstiet ieradumu regulāri pārbaudīt lietojamību. Mārketinga emuārs Kissmetrika redzējām, ka gandrīz puse mobilo sakaru lietotāju sagaida, ka vietnes ielādējas divās sekundēs vai mazāk! Ja jūsu vietne nedarbojas ātri, jūs zaudēsit lietotājus. Tas pats attiecas uz salauztām saitēm vai lapām. Ja kaut kas nedarbojas pareizi, lietotāji neturas pie vietas, kamēr tas nav salabots.

3. Vienkārši maksājumi

Cilvēki pieņem emocionālus lēmumus par pirkšanu. Viņi rīkojas ātri, un viņi, iespējams, pērk lietas, pirms loģika viņiem pieprasa. Šīs ir labas ziņas e-komercijas uzņēmumiem, kuri var paātrināt norēķinu procesu. Ja klients nespēj ātri samaksāt par savu grozu, viņš var zaudēt interesi. Lai klientiem būtu pēc iespējas vieglāk droši pārsūtīt kredītkartes informāciju, piedāvājiet dažādas norēķinu iespējas. Lai iegūtu vairāk palīdzības, izlasiet šo rokasgrāmatu ExpertSure tirgotāju kontu iestatīšanai.

4. Iekļaujiet pārskatus

Cilvēki uzticas citiem cilvēkiem. Lielisks veids, kā uzlabot savu e-komercijas vietni, ir padarīt to viegli lasāmu un atstājamu pārskatu par produktiem un jūsu uzņēmumu. Lielākā daļa cilvēku viegli uzticas pirkšanai no Amazon tikai tāpēc, ka tik daudz citu cilvēku izmanto Amazon. Tā kā cilvēki tiešsaistē pērk lietas, kuras viņi fiziski nevar redzēt personīgi, jums jāpalīdz viņiem justies droši viņu izvēlē. Nekas cilvēkus nebiedē no e-komercijas vietnes ātrāk nekā pārskatu trūkums!

Ne tikai jums vajadzētu atvieglot klientiem iespēju lasīt atsauksmes, bet arī jāmudina klienti pēc pirkuma atstāt atsauksmes. To var izdarīt, izmantojot sociālos medijus vai izmantojot papildu e-pasta ziņojumus. Ja jūs pieņemat pārskatus, esiet gatavs iziet no ceļa, lai labotu negatīvās situācijas. Negatīvi e-pasti var iznīcināt jūsu biznesa reputāciju, tāpēc dariet visu iespējamo, lai pozitīvi mijiedarbotos ar klientiem.

5. Klientu apkalpošana

Lai gan internets ir paredzēts, lai savienotu cilvēkus, šķiet, ka sienas ir vairāk nekā jebkad agrāk. E-komercijas vietnes dažreiz tiek uzskatītas par robotizētām, un tāpēc uzņēmumu īpašniekiem ir jākoncentrējas uz savu cilvēcību. Klientu apkalpošana ir veids, kā izlauzties caur šo robotizēto veidni un parādīt, ka aiz vietnes atrodas reāls cilvēks.

Klientu apkalpošana var atšķirt pirkumu vai zaudējumus. Kad cilvēki jūtas sadzirdēti, viņi, visticamāk, ieteiks biznesu. Zendesk, Viena no vadošajām klientu apkalpošanas platformām saka, ka 85% cilvēku ir gatavi maksāt vairāk par lielisku klientu apkalpošanas pieredzi. Tas ir pietiekams iemesls, lai to padarītu par prioritāti!

6. Sociālie mediji

Nepietiek tikai ar jūsu e-komercijas vietni. Ja vēlaties būt konkurētspējīgs mūsdienās, jums jābūt aktīvam sociālajos medijos. Sociālie mediji dod jums vēl vienu iespēju mijiedarboties ar klientiem un veidot attiecības. Sūtot ziņu sociālajos medijos, mēģiniet saglabāt savu sarunu sarunu un izpalīdzību. Izvairieties izklausīties kā pārdevējs. Nevienam nepatīk justies kā kāds viņu deklamē. Koncentrējieties uz lietotāju, nevis uz izstrādājumiem.

7. Klausieties atsauksmes

Visbeidzot, klientu atsauksmes ir viens no vērtīgākajiem e-komercijas vietņu rīkiem. Biežākās problēmas, ar kurām saskaras e-komercijas vietnes, ir pamesti ratiņi, zems reklāmguvumu līmenis un tehniskas kļūdas. Jūs, iespējams, pat nezināt par problēmu, kamēr par to nejautājat. Clientheartbeat.com dalās vienkāršos veidos, kā faktiski izmērīt klientu apmierinātību. Mudiniet lietotājus sniegt atsauksmes, ja viņi neveic pirkumu vai pat pēc pirkuma. Viņi patiešām ir jūsu labākais informācijas avots par to, kas darbojas un kas ne!

Secinājums

Pēc dažiem gadiem e-komercijas vietnes, iespējams, būs jaunais ierasts, kad runa ir par iepirkšanos. Arvien vairāk uzņēmumu īpašnieku izmanto šo tendenci, kamēr tā ir karsta. Ar e-komercijas vietņu pieaugumu 2018. gadā palielinās konkurence. Par laimi, pareizā stratēģija liks jums atrasties atšķirībā no pūļa. Vissvarīgākais ir atcerēties, ka tas nav saistīts ar jūsu biznesu, bet gan par klientu. Vai esat gatavs pārcelt savu e-komercijas biznesu uz nākamo līmeni? Sāciet ar iepriekš minētajiem 7 padomiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map