6 veidi, kā palielināt e-komercijas auditoriju un sākt pelnīt naudu tiešsaistē

Tā kā arvien palielinās to uzņēmumu skaits, kas izveido tiešsaistes veikalu, tirgus izpētes uzņēmums Forrester lēš, ka Līdz 2022. gadam 17% no visiem mazumtirdzniecības apjomiem radīs e-komercija. Pircēji arvien vairāk veic darījumus tiešsaistē, un tādi pakalpojumi kā Shopify, Wix un citi ļauj ātri un ērti izveidot veikalu. Ja vēl neesat izveidojis savu biznesu tiešsaistē, iespējams, jūs par to domājat.


Ar krājuma ievietošanu tiešsaistē tomēr nepietiek, lai jūsu tiešsaistes bizness būtu veiksmīgs. Papildus tam, lai jūsu produkti būtu pievilcīgi, jūsu vietnei jābūt pievilcīgai, drošai un viegli orientētai.

Padomi e-komercijas auditorijas palielināšanai

Kvalitatīvas vietnes izveidošana, kas apmeklētājiem sniedz patīkamu iepirkšanās pieredzi tiešsaistē, ir ārkārtīgi svarīga, lai veiktu pārdošanu, izmantojot e-komerciju. Tas ir līdzīgi tam, kā izveidot vidi ķieģeļu un javas veikalā, kas liek cilvēkiem vēlēties turpināt iepirkties. Apskatiet šos sešus padomus, kā pārveidot apmeklētājus par pircējiem un optimizēt savu tiešsaistes veikalu, lai gūtu vislabāko ieguldījumu atdevi.

1.  Pārliecinieties, ka jums ir stabils e-komercijas fonds

Pirmais solis tiešsaistes veikala izveidošanā ir ieguldīšana e-komercijas platformā, kas klientiem atvieglos jūsu produktu atrašanu un iegādi. Shopify ir viens no atzītākajiem nosaukumiem nozarē, taču ir arī daudzas citas e-komercijas platformas, kas piedāvā salīdzināmus pakalpojumus. Apsveriet šīs īpašības, izpētot, kurai programmatūrai vēlaties uzticēties tiešsaistes bizness:

 • Uzticama tīmekļa mitināšana: Atkarībā no izvēlētās platformas e-komercijas veikalos tiek piegādāti pilnībā mitināti un pašu mitināti paketes. Pilnībā mitināts nozīmē, ka uzņēmums parūpēsies par visiem jūsu vietnes tehniskajiem aspektiem, taču parasti tas ir dārgāks; paši mitināti plāni dod jums pilnīgu kontroli, taču nepieciešama lielāka pacietība un vēlme iemācīties pārvaldīt mitināšanas kontu.
 • Pielāgojams dizains: Ir vairāk nekā viens veids, kā noformēt inventāru jūsu tiešsaistes veikalā. Jūs varat iecerēt vienkāršu, elegantu dizainu ar lieliem attēliem un minimālu tekstu, vai varbūt vēlaties, lai tas vairāk izskatās pēc drukas kataloga. Iepazīstieties ar platformas dizaina iespējām, ieskaitot bezmaksas un maksas tēmas, lai redzētu, vai tā var pielāgot jūsu redzējumu.
 • Drošība: Kā tiešsaistes tirgotājam jūsu pienākums ir ievērot PCI datu drošības standarti lai klienta un darījumu dati būtu droši. Augstākā līmeņa drošība ir obligāta. Meklējiet platformas, kas piedāvā SSL sertifikātus – kas ļauj pārlūkam droši apstrādāt darījumus – kā arī papildu drošības pasākumus, piemēram, servera uzraudzību, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un aizsardzību pret krāpšanu.
 • Atbalsts un dokumentācija: Īpaši, ja esat iesācējs e-komercijā, neizbēgami rodas jautājumi par to, kā veikt noteiktas darbības platformā. Jūs vēlēsities pārliecināties, ka ir pieejama skaidra un pilnīga dokumentācija, kā arī klientu atbalsts, kas palīdzēs izskatīt sarežģītākos tiešsaistes veikalu pārvaldības aspektus..
 • Izaugsmes telpa: Interneta veikals, iespējams, ir mazs, taču tāpat kā jebkurš bizness, cerība ir, ka laika gaitā tas pieaugs. Ir svarīgi izvēlēties platformu, kas dod jums iespēju pēc vajadzības palielināt vai samazināt mērogu, kā arī bez ierobežojumiem pievienot jaunas funkcijas un saturu..

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties sākt no nulles ar tīmekļa mitināšanu un tiešsaistes e-komercijas platformu vai izvēlaties pilnībā mitinātu sistēmu, daudzi veiksmīgu veikalu atribūti paliek nemainīgi. Noteikti veiciet pētījumu, lai noskaidrotu, kurš ceļš ir vispiemērotākais jūsu veikalam un budžetam.

2.  Izvēlieties spēcīgu tīmekļa mitinātāju, kas uzsver ātrumu un uzticamību

Jūsu izvēlētais tīmekļa mitinātājs var noteikt daudzas jūsu vietnes lietas, kas ietekmē jūsu klientu pieredzi, sākot ar jūsu lapu ielādes laiku un beidzot ar darījumu drošību. Ne visi tīmekļa mitināšanas plāni tiek veidoti, lai atbalstītu mazos uzņēmumus vai e-komerciju, tāpēc, iepērkoties pie mitinātāja, meklējiet šīs īpašības:

 • Ātrums: Ātrākas vietnes iegūst un uztur vairāk klientu – tas ir tik vienkārši. Uzņēmumiem un izvietojumam meklētājprogrammu rezultātos vislabākais ir interneta resursdators, kas darbojas ātri. Izpētiet plānus, kas nāk ar cietvielu diskdziņiem, kuri bieži vien var lepoties ar ātrumu līdz pat 20 reizēm ātrāk nekā tradicionālie cietie diski.
 • Uzticamība: E-komercijas vietnēm, jo ​​mazāk laika vietne tiek pārtraukta serveru kļūdu dēļ, jo labāk. Atrodiet tīmekļa mitinātāju, kas var garantēt 99,9% vai lielāku darbības laiku, lai klienti vienmēr varētu piekļūt jūsu vietnei un veikt pirkumus.
 • Atbalsts: Ideālā gadījumā maza resursdatora tīmekļa mitinātājs piedāvās atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot vairākus kanālus, lai palīdzētu jums veikt dažādus izaicinājumus. Ikreiz, kad rodas kāda problēma, pārliecinieties, ka varat paļauties uz savu resursdatoru, lai nekavējoties atbildētu uz tālruņa zvanu, tērzēšanu vai e-pastu – neatkarīgi no laika.
 • Glabāšana: Pat mazam vai vidējam biznesam krātuves apjoma ierobežošana (viss jūsu vietnē esošais saturs, sākot no teksta failiem un beidzot ar videoklipiem) var apturēt jūsu biznesu. Nozīmīgas un ātras glabāšanas ierīces ļaus jums attīstīt savu biznesu, nepiekāpjoties veiktspējas ierobežojumiem.
 • Pieejamība: Uzsākot pavisam jaunu biznesu, ienākumu un uzticamu ieņēmumu veidošanai ir ļoti svarīgi samazināt izmaksas. Uzņēmējiem tomēr vajadzētu būt uzmanīgiem, lai izlaistu izdevīgas pagraba iespējas hostinga pakotnei, kas piedāvā lielāku samaksu – neupurējiet funkcijas, veiktspēju vai drošību, lai ietaupītu dažus dolārus mēnesī.

Labākie e-komercijas tīmekļa mitināšanas un vietņu veidotāji apvienojiet labāko no abām pasaulēm, sniedzot lietotājiem augstas veiktspējas mitināšanu ar lietotājam draudzīgām veidnēm un velkošām un saspraužamām saskarnēm, kas vietņu veidošanu padara nesāpīgu.

3.  Atrodiet lietotājam draudzīgu dizainu, kas maksimāli palielina reklāmguvumus

Tiešsaistes biznesa apmeklētāji sagaida, ka viss būs skaidrs un saprotams, sākot no produktu atrašanas līdz saziņai ar veikalu. Skaidri marķētas pogas, izcili virsraksti un intuitīva navigācija veicina vienmērīgu iepirkšanos. Daudzām e-komercijas vietnēm joprojām pietrūkst šīs atzīmes, taču jūsu vietnei nav jābūt vienai no tām.

Tiešsaistes veikalu ir daudz, daudz, un jūs varat sagaidīt, ka cilvēki, kas apmeklē jūsu vietni, jau būs apmeklējuši vairākus citus. Tas nozīmē, ka viņiem jau ir priekšstats par labu iepirkšanās pieredzi tiešsaistē. Lietotāju pieredzes dizaina eksperti ir identificējuši šīs īpašības kā dažas no vissvarīgākajām lietotājiem:

 • Pogas Aicinājums uz darbību: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai klients iegādātos produktu vai reģistrētos jūsu biļetenam, saitei vai pogai jābūt skaidri redzamai, parasti lapas augšpusē. Izmantojiet krāsu, kas izceļas, lai pievērstu viņu uzmanību. Pēc noklikšķināšanas iegūtais izrakstīšanās process vai reģistrācijas veidlapa nedrīkst satraukt lietotāju; tā vietā vienkārši dodiet vai lūdziet pamatinformāciju.
 • Meklēšanas josla: Lietotājiem nav jāmeklē apkārt meklēšanas josla. Kritiski svarīgajai funkcionalitātei jābūt labi pamanāmai un jāspēj ātri novirzīt pircējus tieši uz produktu vai lapu, kuru viņi meklē. Ideālā gadījumā atrodiet risinājumu, kas automātiski aizpilda lietotāju vaicājumus, lai vēl vairāk pilnveidotu viņu pieredzi.
 • Izvēlne un navigācija: Padariet navigāciju viegli saprotamu, izmantojot skaidrus virsrakstus. Vēlaties līdzsvarot vienkāršību un efektivitāti, lai nepārstādinātu klientus vai nepazaudētu viņus. Izveidojiet kategorijas un apakškategorijas, kurām ir jēga klientiem, pat ja tas atšķiras no tā, kā jūs organizējat savus produktus iekšēji. Iekļaujiet rīvmaizi, lai lietotāji varētu atcerēties ceļu, pa kuru viņi gāja.

Koncentrējieties uz lietotāju pieredzi un funkcionalitāti, tā vietā, lai apjuktu, izmantojot dažādas tiešsaistes veikala veidnes. Protams, jums būs jāapsver krāsu shēmas tā kā tie attiecas uz jūsu zīmolu un reakciju, dažādas nokrāsas zemapziņā galu galā rodas, taču mēs iesakām vispirms rūpēties par uzgriežņiem un bultskrūvēm.

4.  Rakstiet skaidru un saistošu saturu

E-komercijas veikalam vajadzētu būt vairāk nekā tikai vietnei, lai piesaistītu jūsu produktus: tā ir tiešsaistes telpa, kurā notiek pastāvīgas sarunas ar jūsu klientu bāzi par jūsu zīmolu. Jūsu vietnes saturam – emuāram, produktu aprakstiem vai klientu atsauksmēm – ir liela loma tajā, ko pircēji domā par jūsu biznesu. Pielieciet pūles, lai saprastu, kas ir jūsu klienti un kas viņus motivē pirkt, lai jūs varētu pielāgot savu saturu viņu interesēm.

Satura mārketings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā piesaistīt klientus un piesaistiet tos savam biznesam. Lai gan ir svarīgi pastāvīgi atjaunināt savu emuāru un sociālos saziņas līdzekļus, šeit tiek piemēroti kvantitātes noteikumi par daudzumu. Neaizvietojiet tikai simtiem vārdu, lai aizpildītu vietu – pārliecinieties, ka jūsu padomi, jaunumi vai izklaide ir vērtīgi klientiem un atbalsta gan viņu mērķus, gan jūsu mērķus. Emuārs ir lielisks veids, kā reklamēt savu biznesu un saņemt klientu atsauksmes (turklāt tas palīdz meklētājprogrammu klasifikācijā – vairāk par to vēlāk).

Izvēloties e-komercijas platformu, pārbaudiet, vai tai ir uzticama satura pārvaldības sistēma, kas ļauj ērti atjaunināt un pievienot saturu. Izmantojot rīkus teksta, attēlu un pat videoklipu sakārtošanai, jūs varēsit likt cilvēkiem interesēties par jūsu piedāvāto.

5.  Piesaistiet vairāk pircēju ar spēcīgu atslēgvārdu izpēti

Jūsu tiešsaistes veikala spēja atklāt tīmeklī lielā mērā ir atkarīga no tā, cik tas ir redzams meklēšanas rezultātos. Gandrīz 40% e-komercijas trafika nāk no meklētājprogrammām, padarot Google, Bing, Yahoo un citus līdzīgus kritiski svarīgus jūsu biznesa panākumos.

Meklētājprogrammu optimizācijas māksla jeb SEO apvieno taktiku tāda satura izveidošanai, kas rūpējas par to, kā cilvēki tiešsaistē meklētu jūsu produktus, pakalpojumus un uzņēmējdarbību. An būtiska SEO sastāvdaļa ir atslēgvārdu izpēte, kas ietver labāko vārdu un frāžu atklāšanu, lai aprakstītu jūsu produktus un uzņēmējdarbību. Vienlaicīgi šie atslēgvārdi atbilstu tam, ko cilvēki, visticamāk, izmanto Google meklēšanā, lai jūs atrastu. Šos vārdus un frāzes var izmantot jebkurā jūsu vietnes saturā, sākot no jūsu produktu aprakstiem un beidzot ar emuāra ziņām.

Laba SEO atslēgvārdu izmantošana nozīmē sākotnēja vārdu un frāžu saraksta sastādīšanu, lai vadītu jūsu pūles. Bezmaksas tiešsaistes rīki, piemēram, Google Analytics un MozBar, var palīdzēt izsekot jūsu progresam. Nebaidieties būt specifisks savā pētījumā – garu asti saturoši atslēgvārdi, kas satur vismaz trīs vārdus, veido lielāko daļu meklēšanas vaicājumu, un tie, visticamāk, radīs reklāmguvumus.

6.  Izpētiet papildu ieņēmumu straumes

Lai arī galvenais veids, kā jūs cerat nopelnīt, ir produktu pārdošana, neatlaidiet citus veidus, kā iekasēt naudu savā vietnē. Ir iespējams gūt citus ienākumus, lai jūsu tiešsaistes bizness būtu iesākumā un lai papildinātu savus ienākumus, kad esat to ieguvis..

Tālāk e-komercijai reklāma ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Izvietojot saistīto produktu reklāmas savā vietnē, jūs iegūsit papildu naudu un tas var palīdzēt jūsu klientiem atrast produktus, kas viņiem patīk. Līdzīgi apsveriet iespēju izmantot savu emuāru un satura mārketinga kompetenci, lai pieņemtu sponsorētas viesu ziņas, vai arī paplašiniet savu tīklu, sniedzot rakstus citos veikalos.

Papildus tiešajai tirdzniecībai, divas no labākajām stratēģijām, lai palielinātu ieņēmumus no jūsu veikala, ir pievienotās vērtības satura vai abonēšanas pakalpojumu izvietošana jūsu vietnē, kas klientiem sniedz papildu informāciju saistībā ar jūsu produktu dzīvesveidu vai kultūru..

Apsveriet iespēju piedāvāt bezmaksas saturu par saprātīgu cenu papildus sava emuāra bezmaksas saturam, izmantojot digitālu lejupielādi vai reģistrāciju. Vēl viens modelis, kuru vērts izpētīt, ir piedāvāt abonēšanas pakalpojumu, kas regulāri piegādā jūsu produktus klientiem – vai nu īpašus priekšmetus, ko viņi izvēlas, vai arī priekšmetu izlasi, kas viņiem tiek izstrādāts.

Pelnīt naudu tiešsaistē nekad nav bijis tik vienkārši, izmantojot visus mūsdienās pieejamos rīkus. Tam nepieciešama centība un neatlaidība, pastāvīgi strādājot, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni un iegūtu sekotājus. Tomēr, piemērojot sešas iepriekš aprakstītās stratēģijas, jūs varat uzstādīt sev panākumus.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map