48 eksperti dalās ar savu labāko padomu, kā izvēlēties labāko e-komercijas programmatūras platformu

Ja jums ir tiešsaistes veikals, jūs varat neatkarīgi pārdot savus produktus visu diennakti visā pasaulē. Tas maksā daudz mazāk nekā parasts ķieģeļu un javas veikals, un tas var jums piedāvāt klientus no visas pasaules.


Izmantojot daudzās iespējas, ir grūti izlemt, kuru platformu izmantot. Un lēmums ir svarīgs, jo jūsu izvēlētā platforma var būt tāda, kāda jums būs gadiem, ja pat ne gadu desmitiem, un tā būs jūsu tiešsaistes veikala pamats.

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, jums ir vairākas iespējas e-komercijas programmatūrai – platformai, kuru jūs varētu izmantot savai vietnei. Mēs nolēmām noskaidrot, kura ir vispopulārākā izvēle.

Mēs sazinājāmies ar 48 e-komercijas ekspertiem un uzdevām viņiem vienu centrālo jautājumu:

Kāda ir jūsu iecienītākā e-komercijas platforma un kādas funkcijas lika jums izvēlēties konkrēto programmatūru?

Rezultāti:

Padziļināsimies eksperta atbildēs un uzzināsim, kādas ir katras platformas priekšrocības un trūkumi.

Entonijs M. Spallone

Entonijs M. Spallone

~ Entonijs pašlaik ir InstaViva galvenais tehnoloģiju direktors & Cerības ēnas. Viņš ir arī Arctic Gray, Inc administratīvais direktors. Viņam bieži tiek lūgts uzstāties dažādu tehnoloģiju uzņēmumu pasākumos visā pasaulē, lai apspriestu dizaina tendences, zīmolu veidošanu, reklāmu, SEO un citu..

Mans vārds ir Entonijs, un es vairāk nekā desmit gadus veidoju vietnes. Izvēloties iecienīto e-komercijas platformu, man ir divas galvenās lietas, no kurām es aplūkoju, viena ir funkcionalitāte, otra – lietošanas ērtums..

Funkcionalitāte. Shopify ir labākā e-komercijas platforma, kas tur darbojas, ar plašu spraudņu un lietotņu klāstu no Piegādes moduļiem, Piepildīšanas risinājumiem, vairāk nekā 70 Maksājumu vārtejām, Produktu ieteikumiem un vēl daudz vairāk.

Shopify ļauj jums izveidot atsaucīgas vietnes, tāpēc tas ir lieliski piemērots visām ierīcēm un to ir ļoti ātri ielādēt. Tas ir lielisks risinājums kādam, kam ir pamatzināšanas par kodēšanu un tīmekļa attīstību.

Lietošanas ērtums. Wix ir labākā e-komercijas platforma, kas saistīta ar ērtu lietošanu ar vilkšanas un nomešanas redaktoru, un ļoti intuitīva gandrīz ikvienam. Pats labākais Wix gadījumā ir tas, ka jums nav jāzina, kā kodēt vietnes izveidošanu.

Veidojot klientu vietnes, viņi mēdz atgriezties ar daudzām izmaiņām un atjauninājumiem, un viņiem pastāvīgi jāmaksā izstrādātājam, taču ar Wix palīdzību mēs varam šo vietni izveidot, un tad klients var viegli pārņemt ikdienas pārvaldību.

Wix ir fiksēts skats (nav atsaucīgs), taču ir lielisks mobilais redaktors, kas jūsu vietni var pārveidot par perfektu mobilo pieredzi.

Artūrs Krūze

Artūrs Krūze

~ Arturs ir Magebit, e-komercijas aģentūras, kas specializējas Magento, izpilddirektors. Viņš ir arī sertificēts Magento izstrādātājs un risinājumu speciālists. Artūram ir vairāk nekā sešu gadu profesionāla Magento pieredze.

Nav iespējams pateikt, kura e-komercijas platforma ir labākā. Tas ir atkarīgs no klienta vajadzībām, kuru e-komercijas platformu izmantot.

Mans mīļākais ir Magento, taču tas nav piemērots mazām vietnēm, jo ​​mitināšanas un uzturēšanas izdevumi ir diezgan augsti, salīdzinot ar Shopify vai jebkuru citu atvērtā koda e-komercijas platformu. Vidējām un lielām vietnēm es iesaku Magento (CE vai EE), jo Magento ir ļoti pielāgojams un drošs.

Apmēram 90% Magebit klientu izmanto Magento, un ar pareizajiem izstrādātājiem un vadlīnijām šī e-komercijas platforma ir ceļš uz panākumiem.

Manuprāt, šie ir galvenie iemesli izvēlēties Magento:

 • Ļoti liela pagarināšanas bāze (bezmaksas un apmaksāta)
 • Viegli pielāgojams, nepieskaroties pamatfunkcijām
 • Nostipriniet ar regulāriem drošības ielāpu izlaidumiem
 • Strauji augoša kopiena
 • Regulāri e-komercijas pasākumi (Meet Magento)

Ne katra platforma ir perfekta, un arī Magento ir mīnusi:

 • Augstas hostinga izmaksas salīdzinājumā ar citām e-komercijas platformām
 • Eksperti, kas nepieciešami darbam kā izstrādātāji ar vājām Magento zināšanām, var viegli sagremot veikalu

Esmu izmantojis arī Shopify, Woocommerce un citus, taču tie noteikti ir tālu no mana iecienītākā Magento, jo, kā izskatās citas e-komercijas platformu arhitektūra.

Amit Bhaiya

Amit Bhaiya

~ Amit ir līdzdibinātājs un izpilddirektors DotcomWeavers – godalgotajam web dizaina un attīstības uzņēmumam, kura biroji atrodas Paramusā, Ņūdžersijā; Orlando, Florida; un Hyderabad, Indija.

Pēc manas pieredzes, Magento ir vairākas galvenās iezīmes, kas padara to izceļas kā viena no izturīgākajām un mērogojamākajām e-komercijas platformām.

 • Kataloga vadība – Lietotāji vienā augšupielādē var augšupielādēt tūkstošiem vienību.
 • Vairākas cenu iespējas – Jūs varat viegli noteikt dažādas preces, iestatīt cenu noteikšanu klientu grupām un slēpt cenas no apmeklētājiem, lai pamudinātu viņus pieteikties. Tas palīdz apkopot svarīgu informāciju par klientiem par produktu preferencēm..
 • Produktu brīdinājumi – Mani klienti redz pārdošanas apjoma pieaugumu, izmantojot vienkāršus brīdinājumus, piemēram, informējot klientus, ka tagad ir pieejams produkts, kas iepriekš nav pieejams.
 • Vairāku veikalu darbība ir iespējota – Magento ļauj jums izveidot daudzvalodu vietni, kas automātiski ielādē veikalu skatus konkrētās valodās. Tas arī atvieglo B2B vietnēm vienlaicīgu vairāku produktu katalogu pārvaldību, izmantojot kopēju fonu sistēmu.
 • Pielāgots lietotāja interfeiss – Platformai ir iespēja mainīt dizainus un modificēt motīvus, pamatojoties uz kategorijām. Uzņēmumam var būt vairāki noliktavu fondi ar vienu back-end vadības sistēmu. Šis ir spēcīgs rīks, jo mērķtiecīgāka ir lietotāja pieredze, jo lielāks ir reklāmguvumu potenciāls.
 • Pasūtījumu apstrādes integrācija – Magento integrācijas partnerības ir nepārspējamas, piedāvājot virkni pasūtījumu izpildes risinājumu. Tie ietver NetSuite, QuickBooks un ShipStation.

Praveens Dagdi

Praveens Dagdi

~ Praveens ir Achintya Tech, uzņēmuma, kuru viņš sāka 2013. gadā, izpilddirektors. Viņu specialitātes ir mobilo sakaru izstrāde un projektēšana, kā arī tīmekļa izstrāde un izstrāde.

Magento var bez maksas lejupielādēt un instalēt. Jūs varat pielāgot avota kodu jebkurā gadījumā, kad vēlaties, lai tas atbilstu jūsu izveidotās vietnes tipam, un instalēt paplašinājumus, kas ir viegli pieejami caur Magento Connect Marketplace.

Starp citu, Magento Connect ir arī lielākais e-komercijas lietotņu tirgus pasaulē

Viena no galvenajām citu e-komercijas platformu lietotāju sūdzībām ir papildu izmaksas, kas rodas ar katru mazo vietnei pievienoto funkciju.

Tā kā Magento ir atvērts avots, šī problēma nav pilnīga. Pievienojiet savai vietnei tik daudz funkciju, cik vēlaties, netērējot nevienu santīmu.

Vēl viena problēma ir to produktu, produktu līniju un SKU skaita ierobežojumi, kurus var augšupielādēt un parādīt platformā. Tā kā jūs kļūstat lielāks un jūsu tiešsaistes veikals kļūst ražīgāks, jūs sākat maksāt eksponenciāli augstākas maksas savam e-komercijas platformas nodrošinātājam..

Šī ir vēl viena joma, kurā jūs neko tērējat Magento. Izvērsiet un audzējiet tik daudz, cik vēlaties, un Magento augs kopā ar jums bez papildu izdevumiem.

47% mūsdienu tīmekļa lietotāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta mazāk nekā 2 sekundēs. Ilgāk, un viņi vienkārši aizver cilni un turpina savu dzīvi. Katrs klients, kurš aiziet, nepērkot, atstāj vēl vienu iespaidu jūsu kopējā konvertācijas likmē.

Ja rodas šāds spiediens uz veiktspēju, jūs vēlaties platformu, kas ātri ielādējas, ļauj viegli saglabāt kešatmiņu, vienlaikus nodrošinot, ka e-komercijas vietnē ir tik daudz zvanu un svilpienu, cik nepieciešams..

Mēs visi zinām, cik svarīgi ir padarīt mūsu vietnes pēc iespējas draudzīgākas SEO. Mēs zinām arī krāpšanos, kas saistīta ar katras vietnes lapas katra aspekta optimizēšanu SEO. Tas var būt lielāks ierobežojums lielām e-komercijas vietnēm, kuru lapas ir simtiem vai tūkstošiem lapu.

Hasans Bavābs

Hasans Bavābs

~ Hasans ir Magic Logix dibinātājs un izpilddirektors Dalasā, Teksasā bāzētā aģentūrā, kas specializējas pielāgotos mārketinga automatizācijas risinājumos visā pasaulē.

Mana vēlamā e-komercijas platforma ir Magento Enterprise.

Man galvenokārt patīk šīs platformas veiktspēja un mērogojamība, kā arī funkcionalitāte, kas nav pieejama, un garš pieejamo spraudņu saraksts, kurus var integrēt lidojuma laikā.

Tāpat man patīk saistošā iepirkšanās pieredze, ko jūs iegūstat, izmantojot Magento, un klientu lojalitātes funkcionalitāte.

Deivids Holanders

Deivids Holanders

~ Deivids ir izpilddirektors un līdzdibinātājs Vaimo, vienam no labākajiem globālās e-komercijas risinājumu sniedzējiem Magento platformā..

‘Man būtu jāsaka, ka tas ir Magento. Tā bija mūsu izvēles platforma, kad mēs sākām uzņēmējdarbību 2008. gadā, un Magento kopš tā laika ir 100% uzmanības centrā.

Mums patika, ka tas bija atvērtā koda, pilnībā pielāgojams, un tas ļāva mums izveidot daudzus moduļus, izvietošanas rīkus, mitināšanas rīkus, kas tieši saistīti ar Magento. ”

Rehans Fernando

Eksperta vārds

~ Rehans ir EIGHT25MEDIA – Silikona ielejā balstīta tīmekļa dizaina un attīstības uzņēmuma – dibinātājs un izpilddirektors.

Magento

 • Tas ir atvērtā koda.
 • Tā ir populārākā e-komercijas platforma.
 • Tas ir pagarināms.
 • Tas ir milzīgs paplašinājumu daudzums.

Amins Gāls

Amins Gāls

~ Amin ir entuziastu e-komercijas izstrādātājs, kas strādā kā konsultants uzņēmumā Nirmal Web Design Sydney. Viņš arī mīl dalīties pieredzē ar sabiedrību, izmantojot emuāru veidošanu. Viņš šajā jomā strādā jau vairāk nekā 4 gadus un izceļas ar e-komercijas platformām PHP.

Esmu strādājis vairākās e-komercijas platformās, piemēram, WooCommerce, Open Cart un Magento. Es atklāju, ka Magento ir visefektīvākā, ar funkcijām bagātākā un jaudīgākā e-komercijas tīmekļa portālu platforma.
Tas nodrošina pilnu tiešsaistes biznesa paketi un satur lielāko daļu nepieciešamo ierobežojumu e-komercijas vietnei.

Man visvairāk patīk Magento ir:

1) Vairāki veikali – vairāku veikalu vadība ir bijusi tik sāpīga izstrādātājiem no pēdējiem gadiem, bet Magento to man padarīja vieglu ar vienkāršiem fona uzlabojumiem..

2) Reklāmas un pasākumu vadība – Magento nodrošina iespēju vairākiem izkārtojuma iestatījumiem notikumiem un piedāvājumiem, piemēram, svētku sezonā mēs varam iestatīt izkārtojumus pārdošanas piedāvājumiem un citām reklāmām.

3) SEO pārvaldība – Magento nodrošina dažādus rīkus un paketes SEO URL pārrakstīšanai, galvenes Meta veida iestatījumiem, vietnes karti un SEO draudzīgām veidnēm, kas atvieglo darbu ar.

4) Modulārs dizains un šablonēšana ar blokiem un izkārtojumiem – uz konfigurāciju balstīts MVC dizaina modelis un tā modularitāte izstrādātājam nodrošina standartu darbam ar Magento un koda konsekvenci, atkārtota lietojamība ir visvairāk paredzēta PHP izstrādātājiem, jo ​​īpaši e-komercijas vietnēs, kuras tas nav iespējams. rakstiet kodu no nulles par klienta piedāvātajām koncepcijām, un Magento ir par to parūpējusies.

5) Plašs pakešu pieejamības klāsts – Magento kopiena piedāvā daudz pakešu, kas paredzētas īpašām klientu prasībām, piemēram, sociālo mediju koplietošanai, SEO un norēķinu sistēmām, kas ir izstrādātāju pateicība, un no tām var ietaupīt daudz laika..

6) Vairāku norēķinu vārtejas atbalsts – pateicoties, mēs varam integrēt dažādas maksājumu vārtejas Magento Connect

7) Mobilās platformas atbalsts – vietnē Magento Connect mēs varam atrast dažādas mobilajām ierīcēm draudzīgas veidnes, un patiešām ir vienkāršāk strādāt ar Magento M-Commerce, kur mēs varam priekšskatīt vietnes dažādu komponentu mobilās versijas..

8) Elastīga klientu apkalpošana un atbalsts – Magento klientiem nodrošina gatavas lietošanai funkcijas, piemēram, produktu piegādi, nosūtīšanu, vēlmju sarakstu groza pārvaldību, kas man visvairāk patīk, un tas, kas man visvairāk patīk, ir drukāti rēķini un rēķini, kurus var viegli pārvaldīt, izmantojot Magento.

9) Vairāku valodu atbalsts – tas nodrošina lokalizācijas funkcijas ar sīkdatnēm un arī daudzvalūtu nodokļu iespējas.

10) Web pakalpojumi – Magento nodrošina iebūvētu funkcionalitāti tādiem tīmekļa pakalpojumiem kā SOAP, REST, XMLRPC, kas apvienoti ar drošām autentifikācijas metodēm, piemēram, OAuth produktiem, kategorijām un citiem datiem, kas iznāk no komplekta.

Džo Balestrino

Džo Balestrino

~ Džo ir 4PointDigital dibinātājs un izpilddirektors ir meklēšanas telpas veterāns un bijušais Mr-SEO īpašnieks. Džo gadu gaitā ir palīdzējis simtiem klientu un turpina būt SEO stratēģiju priekšgalā.

Vispiemērotākās e-komercijas platformas izvēle būs atkarīga tikai no jūsu prasībām, piemēram, nepieciešamajiem hostinga pakalpojumiem vai bez tiem, iepriekš izveidotiem vai pielāgotiem veikala dizainiem, individuālu biznesa un mārketinga aktivitāšu integrēšanai, ieskaitot grāmatvedību, krājumu pārvaldību, klientu apkalpošanu un e-pasta mārketingu utt..

Tātad jums būs jāizpēta pieejamās iespējas un integrācijas pakalpojumi, ko piedāvā īpaša e-komercijas CMS.

Mana personīgā izvēle ir WordPress ar WooCommerce spraudni maziem veikaliem, kas pārdod tikai dažus produktus, bet Magento CMS lieliem e-komercijas uzņēmumiem.

Magento ir izrādījusies visefektīvākā e-komercijas vietņu platforma klientiem, kā arī tīmekļa pārziņiem. Tā tirgus daļa ir arī pienācīga, salīdzinot ar tādiem pionieru konkurentiem kā Prestashop, Shopify vai BigCommerce.

Šī apsvēruma iemesli ir:

 • Rentabls atvērtā koda risinājums
 • SEO draudzīgums – dinamiskas XML vietnes kartes URL pārrakstīšana, visu virsrakstu vai aprakstu meta vērtību iestatīšana ir vienkārša.
 • Reklāmas aktivitātes – ērti lietojams, vizuālais lapas redaktors ļaus jums izveidot un pielāgot piedāvājumus lidojuma laikā. Elastīgie kuponi un cenu noteikšanas noteikumi padara darbu bez stresa.
 • Viss labi mobilajiem pircējiem – atsaucīgie veikali mobilajiem lietotājiem sniegs labāku priekšstatu par iepirkumu groziem un produktiem planšetdatoros, viedtālruņos un citās ierīcēs..
 • Ietilpība – spēja uzņemt līdz 5,00 000 produktu un apstrādāt 80 000 pasūtījumu (stundā) padara to par acīmredzamu izvēli īpašniekiem.
 • Piegādes iespējas, lokalizācija un Payment Gateway atbalsts – daudzvalodu atbalsts lokalizācijai vairākās valstīs, maksājumu paplašinājumi pakalpojumā Magento Connect un dažādas nosūtīšanas iespējas ļauj viegli uzstādīt visas šīs lietas. Nemaz nepārsteidz, ja tādi zīmoli kā Samsung, Lenovo, Ford un Nike savās e-komercijas darbībās izmanto Magento. Tas ir pietiekami vērts!

Ēriks Brantners

Ēriks Brantners

~ Ēriks vada vairākus veiksmīgus, intensīvas satiksmes emuārus dažādās nišās. Tagad viņš dalās pieredzē un piedāvā padomus topošajiem emuāru autoriem vietnē Scribblrs.com

Personīgi es vienmēr esmu uzskatījis, ka Magento ir lieliska e-komercijas platforma.

Es vienmēr pievēršos lietām no SEO viedokļa, un viena no lietām, kas man patīk Magento, ir tās, kas padara to vieglu, lai nodrošinātu, ka visas jūsu produktu lapas tiek optimizētas pēc iespējas labāk..

Tas ļauj jums ietaupīt daudz laika, veidojot optimizētus URL, meta tagus un tā tālāk. Tas jūsu produktu lapām dod lielākas iespējas parādīties atbilstošu vaicājumu meklēšanas rezultātos, kas var izraisīt kvalitatīvu trafiku.

Blērs Urkharts

Blērs Urkharts

~ Blērs ir emuāru autors, kuram ir vadības prasmes un grāmatvedības prasmes. Viņam ir pieredze darbā ar SEO un programmēšanu.

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir Magento.

Magento nav nekādu ierobežojumu, cik radoši jūs varat būt ar to. Tas ir izstrādāts, lai tas pilnībā darbotos tādos darījumos kā maksājumi dažādos veidos, piemēram, PayPal, kredītkartes vai debetkartes vai Skrill..

Piegāde ir būtisks e-komercijas vietnes aspekts. Jūs varat viegli pilnībā pielāgot piegādes izmaksas katru reizi, kad klienti dzīvo Lielbritānijā, ASV vai jebkurā citā valstī. Jūs pats varat iepriekš noteikt piegādes izmaksas vai arī iekļaut vadošās transporta firmas pēc jūsu izvēles.

UPS ļauj piegādes uzņēmumiem pievienoties katram jūsu piegādes procesam, tādējādi visas cenu izmaiņas tiek veiktas automātiski jūsu vietā. Tas palīdz pieņemt pārdomātus lēmumus. Tam ir arī viegli nodokļu papildinājumi, un tas palīdz radīt kopējos izdevumus.

Tas ir ļoti ātrs, un to izmanto tādi plaši uzņēmumi kā Amazon un eBay. Magento ir paredzēts kādam, kurš pārdod savus produktus vai pakalpojumus.

Magento nav tik izplatīts kā WordPress vai Joomla, taču tas var dot jums radošas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, kā arī grūtāk uzlaužamas nekā WordPress.

Motīvi parasti ir lieliski izstrādāti, un jums nav jāpaļaujas uz spraudņiem, piemēram, WordPress. Magento ir viegli piekļūt koda un meta apgabalam, lai jūs varētu ātri modificēt dizainu.

Es strādāju ar Magento, jo tas ir daudz sarežģītāk nekā WordPress. Kodēšana Magento parasti atbilst augstiem standartiem, kā arī pārdošana šajās vietnēs ir tik vienkārša un gudra. Katru reizi, kad iebūvētā sistēma parāda pārdošanas apjomus katru mēnesi un to, kā cilvēki nokļūst jūsu vietnē, kā arī vietnes apmeklētāju skaitu.

Jūs varat to atrast savā vietnē un ātri saprast, kad beidzas krājums, tas netiks rādīts jūsu vietnē, kamēr krājums nebūs pieejams ļoti viedā funkcijā..

Jūs varat iekasēt paaugstinātas cenas cilvēkiem par Magento vietnēm.

Dīpaka ŠarmaLabāko ekspertu atsauksmes

Dīpaka Šarma

~ Deepak ir Taurus Knight, digitālās aģentūras, kas specializējas e-komercijas risinājumos, ieskaitot e-komercijas SEO, e-pasta mārketingu un sociālo mediju mārketingu, menedžeris..

Lai arī katram klientam ir unikālas prasības, un mēs ņemam vērā šo unikālo stāvokli, kad saviem klientiem iesakām e-komercijas platformu, tā, kuru mēs visvairāk iesakām, ir Magento.

Magento ir ļoti izturīga platforma, kuras dēļ jūs to varat ātri noformēt un padarīt vietni ne tikai lielisku operatīvai lietošanai, piemēram, tirdzniecībai un navigācijai, bet arī skaistu un pievilcīgu izskatu.

Daži no mūsu klientiem, piemēram, Wai Ski Hire, izvēlējās platformu, jo tai ir starptautiski maksājumi un iebūvētas nodokļu un izmaksu piegādes sistēmas, kas palīdz ikdienas darbībās..

Magento ir plašs tēmu klāsts, un tēmas ir viegli modificējamas, un tai ir arī krājumu pārvaldības iespējas, kas palīdz piegādes ķēdes pārvaldībā, kas ir būtiska e-komercijas vietnei..

Toms Šivers

Toms Šivers

~ Toms ir sagūstīšanas komercijas dibinātājs. Viņš ir SEO eksperts, kas specializējas e-komercijā.

Kā SEO konsultants, kas specializējas e-komercijā, uz šo jautājumu es daudz atbildu un vēlos, lai vairāk klientu to uzdod pirms ienirt.

Dažreiz uzņēmumi izvēlas e-komercijas platformu, jo tā sakrīt ar viņu grāmatvedības programmatūru, izplatīšanas sistēmu vai kāds draugs viņiem pastāstīja, cik lieliski viņu dara.

Šie ir pamatoti iemesli, bet ne tik svarīgi iemesli, lai izvēlētos e-komercijas platformu, piemēram, drošība, iebūvēts mārketings, viegli lietojams, viegli migrējams no citām platformām un uz tām, tehniskais atbalsts, kas atrisina problēmas un uztur platformas konkurētspēju.

Izvēles pamatā ir atvērtā pirmkoda programmatūras platformas, piemēram, WordPress, vai mitinātas platformas, piemēram, BigCommerce. Iepriekš minēto iemeslu dēļ vairumā gadījumu iesaku mitinātu platformu atvērtā koda vietā.

Vai vēlaties uzņemties visus hostinga pienākumus, piemēram, drošību un lietu labošanu, kad tās sabojājas? Un kas notiek, kad platformas nodrošinātāji pārstāj to atbalstīt vai par to prasa daudz vairāk naudas? Hostētās platformas risina šādus jautājumus, un cenas ir ļoti saprātīgas.

Es iesaku mitinātās platformas, jo tām ir daudz SEO funkciju, integrācija ar meklētājprogrammu rīkiem, analītikas rīki, produktu plūsmas / iepirkšanās dzinēji, produktu pārskatīšanas platformas, savstarpējās pārdošanas / pārdošanas iespējas, integrācija ar labākiem pakalpojumiem, piemēram, vietņu meklēšanas pakalpojumu sniedzējiem, ziņojumi par preču pamešanu, automatizēti ziņojumi, paziņojumi par krājumiem, Amazon integrācija, tērzēšanas pakalpojumu sniedzēji, piekļuve jaunākajām mārketinga iespējām un daudz kas cits.

Būtībā jūs varat nopelnīt naudu daudz ātrāk, neraizējoties par mitināšanu. Ne visas mitinātās e-komercijas platformas ir lieliskas, tāpēc iesaku Shopify, 3dCart un BigCommerce. Tomēr zelta standarts e-komercijas platformās ir Magento Enterprise.

Džastins Metros

Džastins Metros

~ Džastins ir Radiator dibinātājs un galvenais dizainers / izstrādātājs.

Tā kā esmu izveidojis uzņēmuma pieredzi ar pieredzi lielākajā daļā galveno platformu, es jau sākumā, kad dibināju radiatoru, mani piesaistīja Shopify.

Būdams dizainers, Shopify ir sapnis strādāt. Viņu šķidrā vilinošā valoda ir intuitīva un salīdzinoši viegli iemācāma. Varat ņemt vērā gandrīz jebkuru dizainu un funkciju kopu un ļoti skaidri to ieviest tādā veidā, kas ir ļoti lasāms un laika gaitā saglabājams. Salīdzinot ar citām platformām, Shopify šajā ziņā ir uzvarētājs dizaineriem.

Kā izstrādātājs, labi, Shopify ir izveidojusi skaistu ekosistēmu. Tā kā Shopify ir Saas, jums nekad nav jāuztraucas par serveru uzturēšanu, satiksmes intensitātes, drošības ievainojamību novēršanu vai atjauninājumu / ielāpu piemērošanu..

Vissvarīgākais ir viņu API. Pēc dizaina tie uztur tīru un pieejamu galvenā administratora funkcionalitāti, vienlaikus ļaujot izstrādātājiem to paplašināt dažos neparastos un radošos veidos.

Apliecinājums tam ir viņu lietotņu veikals, kas ļauj lietojumprogrammu izstrādātājiem paplašināt Shopify funkcionalitāti ar lietojumprogrammām;

Jūs varat rakstīt pats vai izvēlēties no simtiem viena klikšķa instalāciju viņu lietotņu veikalā. Šīs veiksmes pierādījums ir redzams daudzos uzņēmumu risinājumos, kuri ir investējuši Shopify integrācijā.

Ikdienas operācijām – ne katrs personāla loceklis ir jāapmāca. Runājot par pasūtījumu apstrādi, produktu pievienošanu, vietnes atjaunināšanu… labi izveidots un konfigurēts Shopify veikals to visu var apstrādāt.

Ciktāl tas attiecas uz aizmugures ietvariem, tas ir viens no skaistākajiem un funkcionālākajiem, ko jebkad esmu redzējis.

Un labākais ir tas, ka tas katru dienu kļūst arvien labāks. Jūs varat pārdot Shopify produktus savā WordPress vietnē. Pārdodiet tieši Facebook, Pinterest un Twitter ar vienu klikšķi.

Integrējiet ar katru galveno maksājumu vārteju. Apple Pay šoruden uzsāk pasūtījumus ar vienu pieskārienu. Pastāvīgi tiek pievienotas jaunas iespējas. Mēs visas olas ievietojām Shopify grozā, un mēs nevarētu būt laimīgāki.

Bradijs Rohrs

Bradijs Rohrs

~ Paddy ir Spring Web Solutions tehniskais direktors.

Shopify ir līdz šim mūsu vēlamākā e-komercijas platforma.

Galvenie iemesli:

 • Ļoti vienkārša CMS (mūsu klientiem patīk izmantot administratora interfeisu, lai pārvaldītu pasūtījumus un produktus)
 • Ļoti viegli pielāgojams (no izstrādātāju viedokļa)
 • Daudz lielisku lietotņu / moduļu, no kuriem izvēlēties tikai šo spraudni
 • Ļoti ātri sāk darbu – jūs burtiski varat piecelties un darboties ar vārteju un sākt tirdzniecību pāris stundu laikā.

Bendžamins Krudo

>Benjamin Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “augstums =” 150 “platums =” 150 “/></p><p>Bens ir Diff izpilddirektors un dibinātājs. Viņš vada 25 programmatūras izstrādātāju un inženieru komandu, kas kopš 2010. gada ir koncentrējusies uz pielāgotu risinājumu nodrošināšanu klientiem Shopify.</p><p>Shopify ir mūsu vēlamā e-komercijas platforma dažu iemeslu dēļ.</p><p>Iesācējiem tā motoreļļa ir pati elegantākā, ar kuru mēs esam strādājuši visās SAAS platformās.</p><p>Viņi ir paveikuši arī lielisku darbu ar savu API, ļaujot mums papildināt funkcijas, kas ir pieejamas gan lietojumprogrammas priekšpusē, gan aizmugurē..</p><p>Vissvarīgākais ir tas, ka mūsu klienti to mīl!</p><h3><span id=Keilija Pīle

>Kyle Duck “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “augstums =” 150 “platums =” 150 “/></p><p>~ Kyle ir uzņēmējs un attīstītājs. Viņš ir desmitiem e-komercijas veikalu radītājs. Viņa uzņēmums Trend Tape nodrošina akciju tirgus analīzi tirgotājiem.</p><p><strong>Shopify.</strong></p><p>Vēlaties uzzināt, kas kopīgs veiksmīgajiem programmētājiem un uzņēmējiem?</p><p>Ir viens pamatprincips, kas vieno abus. Tam ir trīs burti:</p><p><strong>D.R.Y. Neatkārtojiet sevi. Kad esat vienreiz atrisinājis problēmu, izmantojiet šo risinājumu mūžīgi.</strong></p><p>Pirms Shopify katru reizi, kad vēlējāties izveidot e-komercijas vietni, jums bija jāapvieno platforma. Bija tik daudz mazu “TODO”, par kuriem parūpēties. Mazas detaļas, kas nebija saistītas ar jūsu biznesa pamatkoncepciju.</p><p>Tādas lietas kā mitināšana, vietnes dizains, ātruma testi, ietvara instalēšana un bezgalīgas pielāgošanas, lai tā darbotos pareizi. Bija arī citi risinājumi, bet ieviešana izstrādātājiem bija dārga un izaicinoša.</p><p>Par laimi, Shopify ir lieliska API, kas ļauj izstrādātājiem praktiski automatizēt visu veikala izveides procesu.</p><p>Tagad, savas popularitātes dēļ, jūs esat pārliecināts arī par programmētāju kopienas ilgstošu atbalstu. Jums nav jāuztraucas par to, ka dārgakmeņi un paketes noveco.</p><p>Tas, ko Shopify ir paveicis e-komercijas platformām, ir tas, ko Google darīja meklēšanai. Viņi ir radījuši ievērojami augstāku produktu un pārņēmuši tirgū. Jūs esat pārliecināts par drošību un mērogojamību.</p><p>Turklāt, kad rodas ideja par produktu, varat palaist skriptu, lai izsauktu Shopify API. Voila! Jums ir darbnīca, kas darbosies pēc Mēness un atpakaļ.</p><p>Tādā veidā jūs varat pielikt visus savus centienus mārketingā un pārdošanā un nopelnīt naudu.</p><p>Shopify liek izstrādātājiem biznesu.</p><h3><span id=Rasels Lobo

Rasels Lobo

~ Rasela ir sērijveida tiešsaistes uzņēmējs ar 6 gadu pieredzi finanšu emuāru veidošanas jomā. Viņš arī blogo tīmekļa vietnē Russ Lobo, viņa personīgajā vietnē, kur viņš dalās ar savu nišu gadījumu izpēti.

Pēc manas pieredzes iesācējiem labākā platforma ir Shopify. Shopify dod jums modeli mēnesī, un tas ir ļoti pielāgojams. Tam ir ļoti laba tēmu krātuve, kas palīdz koncentrēties uz produktu, nevis tērēt laiku dizainam.

Papildus vienkāršām tēmām un veidnēm Shopify platformā ir arī daudz izstrādātāju, kas var modificēt motīvu atbilstoši jūsu prasībām.

Kā platforma tā ir ļoti pielāgojama un var uzņemt lielu skaitu produktu. Viens no maniem veiksmes stāstiem vietnē Shopify ir http://www.petitevigogne.com/.

Trūkums, ko es redzu, ir tāds, ka, tā kā produkti atrodas Shopify serverī, dažkārt vietnes ātrums mēdz būt lēns, īpaši lielām vietnēm. Tas izraisa sliktu lietotāja pieredzi un ietekmē arī SEO.

Bet kopumā attiecībā uz iestatīšanas laiku, lietošanas vienkāršību, SEO optimizāciju un mērogojamību Shopify ir viena no vienkāršākajām platformām, lai izveidotu jūsu e-komercijas vietni..

Džastins Morgāns

Džastins Morgāns

Džastins Morgans ir izpilddirektors un dibinātājs tam, ko vairums no mums sirsnīgi dēvē par “DMG”. No visām zobārstniecības nozares aprindām, kas zobārstniecības mārketingu aplūko kā tēmu, Džastins Morgans ir zobu mārketinga puisis, par kuru visi runā.

E-komercijas platformas izvēlei vajadzētu būt balstītai uz to, kādi ir jūsu mērķi un kāda veida tirgotājs jūs esat. Es esmu sadarbojies ar maziem mammīšu mazumtirgotājiem (mazāk nekā 2 miljoni USD gadā), kuriem ir mazumtirdzniecības veikali.

Viena no galvenajām bažām, kas man rada e-komercijas platformas, ir tas, kā šī platforma tiks integrēta ar mana klienta mazumtirdzniecības punktu (POS) sistēmu. Šķiet, ka ShopKeep ir viena no visvienkāršākajām, viegli uzstādāmām POS sistēmām.

Šī viena iemesla dēļ BigCommerce ir pievilcīga, jo tā ir labi integrēta ar ShopKeep. Ir kritiski svarīgi, lai aizņemti mazumtirdzniecības veikalu īpašnieki varētu atrast palīdzību klientu apkalpošanā, un es esmu atradis ShopKeep, lai viņš parūpētos par saviem mazumtirdzniecības klientiem..

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay ienāca mārketinga pasaulē kā web dizainers un izstrādātājs. Tagad viņa strādā kā SEO speciāliste un e-komercijas speciāliste uzņēmumam seoplus + Otavā, Kanādā.

Shopify noteikti ir e-komercijas programmatūras līderis. Tas ir pietiekami vienkārši, lai uzņēmumu īpašnieki izveidotu savu tiešsaistes veikalu, bet pietiekami sarežģīti, lai izstrādātāji un mārketinga eksperti tos varētu pielāgot. Ar neskaitāmajām API un lietotņu integrāciju – Shopify ir kļuvusi par manu ieteikto e-komercijas platformu numur viens.

Shopify ir viss nepieciešamais tiešsaistes biznesa uzsākšanai un izaugsmei. Sākot no SEO pamatiem un beidzot ar atkārtotas mērķauditorijas atlases sarežģītību – Shopify ir nepieciešamās iespējas palielināt tiešsaistes datplūsmu un optimizēt reklāmguvumus.

Mums ir vairāku lietotņu kombinācija (piemēram, Receiptful, Shopping Feed, Orange App un Inventory Helper), lai saglabātu uzņēmējdarbību uz priekšu un paplašinātos. Šīs lietotnes ļauj uzņēmumiem uzturēt kontaktus ar atkārtotiem klientiem, izvērsties citos tiešsaistes tirgos, piemēram, Amazon un Ebay, veikt pilnīgu lietotāju pārbaudi, vienlaikus sekojot līdzi arī krājumiem, lai nodrošinātu pārdošanas apjoma izpildi.

Izmantojot lietotājam draudzīgāko saskarni, ko esmu redzējis, un nepieredzētu atbalstu, Shopify ļauj tirgotājiem un izstrādātājiem attīstīt savu biznesu, vienlaikus saglabājot uzņēmumu īpašniekus ar viegli lasāmu metriku un pasūtījumu izpildi..

Galvenais Shopify informācijas panelis un aizmugures daļa ir viegli izsekojami, un tie nodrošina visus rādītājus, ko uzņēmumu īpašnieki vēlas redzēt, ieejot savā tiešsaistes veikalā (trafiks, pārdošana, novirzītāji utt.).

Tas ir milzīgs faktors, iesakot Shopify potenciālajiem klientiem, jo ​​viņi visi vēlas būt kontaktā ar biznesa rādītājiem un redzēt, kad veiksme notiek un kur tā nāk.

Citām platformām, piemēram, Squarespace, WooCommerce un Magento, ir ierobežojumi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jautājums par izsekošanu, cenu punktu, back-end funkcionalitātes sarežģītību uzņēmumu īpašniekiem vai vispārēju lietotāja saskarni – es esmu saskāries ar sarežģījumiem visās trīs Web dizaina / attīstības, SEO un e-komercijas izaugsmes platformās.

Tikai šomēnes Shopify apstiprināja, ka tagad tās platformu izmanto vairāk nekā 300 000 tirgotāju. Šis pieaugums apliecina, ka izplešanās un izaugsme ir galvenie.

Kā tirgotājs, es varu sagaidīt, ka Shopify drīz būs tikpat izturīgs kā Magento, taču uzturēs vienkāršu funkcionalitāti, kāda tā ir tagad. Šīs arvien pieaugošās platformas iespējas un iespējas ir bezgalīgas – padarot to par tādu, kuru iesaku visiem klientiem.

Broks Inghams

Broks Inghams

~ Broka ir pieredzējusi e-komercijā no koncepcijas līdz ieviešanai. Viņš ir vadījis tiešsaistes veikalu darbiniekus un operācijas, vienlaikus pastāvīgi meklējot jaunas iespējas digitālā mārketinga telpā.

Sākot ar visu platformu augstumu un izlemjot, ka tas vienkārši nav darīts mūsu labā, es novērtēju to, ko Magento var darīt. To sakot, manai visu laiku iecienītajai e-komercijas platformai būs jābūt Shopify.

Ir spēcīga un arvien pieaugoša kopiena, kas atbalsta Shopify, un tā nav spēkā daudzās citās platformās. Tas labi rezonē ar lietotņu veikalu, kā arī ar konsultācijām no attīstības viedokļa. Shopify ir iebūvētas daudzas lieliskas iespējas, šīs ir tās, kas neļauj man ieteikt citu.

Plug and play motīvi:

Shopify ir viegli orientēties izstrādātāja pusē, kas labi iekļaujas WordPress saskarnē. Motīvi var tikt mainīti, atpelnītus aizmetot, un daudzus aspektus var mainīt ar to WYSIWYG redaktoru palīdzību. Paturiet prātā, kaut arī HTML un CSS var rakstīt, lai pielāgotu statiskos motīvu iestatījumus, jums, iespējams, būs nepieciešama izstrādātāja palīdzība, ja jūsu prasmju kopa ir iesācējs.

Tonnas atbalsta lietotņu:

Izmantojot atvērto avotu, rodas privāti izmantojamu lietotņu skaits. Grozs grozā, kurā tika migrēta viena no manām 5000 SKU vietnēm, kurās strādāju ar ļoti nedaudzām kļūdām (neskatoties uz sliktajām atsauksmēm). Citas populāras lietotnes, piemēram, Sumome un recomatic, plug and play tāpat kā WordPress vietne.

Lai arī tā joprojām ir sākuma stadijā, pašas Shopify lietotnei “pirkt pogu” ir milzīgs potenciāls. Izmantojot dinamiskos auto-gen skriptus, šī lietotne jebkuru ārēju vietni pārvērš jūsu jaunajā veikalā ar ārējiem ratiņiem, lai tie atbilstu (nepieciešamas Java zināšanas).

Krāpšanas aizsardzība:

Piedāvājot Shopify norēķinu vārteju, veikalu īpašnieki iegūst iespēju viegli uzraudzīt visas krāpnieciskās darbības. Tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš nodarbojas ar liela apjoma pasūtījumiem, kuri, iespējams, ir krāpniecisku viesu mērķis. Dzelteni karodziņi adreses neatbilstībām un vairākiem mēģinājumiem, sarkani karodziņi VPN un ēnas pirkumu vēsture. Kopumā lielisks rīks, lai saglabātu jūsu apakšējo līniju.

Dzelteni karodziņi adreses neatbilstībām un vairākiem mēģinājumiem, sarkani karodziņi VPN un ēnas pirkumu vēsture. Kopumā lielisks rīks, lai saglabātu jūsu apakšējo līniju.

Visbeidzot, tas ir Kanādas uzņēmums! Kā lepns kanādietis, es mīlu atbalstīt platformu, kurā esmu dzimis un audzis.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin ir profesionāls ārštata rakstnieks un emuāru autors. Savā emuārā viņš raksta par meklēšanu un sociālo mediju redzamību mazajiem uzņēmumiem DigitalGYD.com.

Man vismīļākā e-komercijas platforma ir Shopify. Man ir savi emuāri un vietnes WordPress, kas ir lieliski piemēroti manam e-komercijas veikalam; Shopify ir tas, ko izvēlējos.

Kāpēc es izvēlējos Shopify?

Shopify ir ideāls hibrīds starp WordPress (nepieciešams daudz kodēšanas, lai izveidotu e-komercijas platformu) un vienkāršiem tiešsaistes veikaliem, piemēram, Wix.com (kur jūs nevarat savu mazo e-komercijas biznesu pielāgot lielākam uzņēmumam).

Man patiesībā ir vadīt vienkārša interneta veikala ar Wix izveidošanai, kas ir lieliski piemērots iesācējiem. Bet, ja vēlaties pilnvērtīgu e-komercijas platformu, es izvēlētos kaut ko līdzīgu Shopify.

No otras puses, Shopify ir vienkārša, tai nav vajadzīgas dažas kodēšanas prasmes, un to var pielāgot labāk nekā tādu platformu kā Wix.

Citi divi iemesli, kāpēc es izvēlējos Shopify, būtu:

1. Aizmugures vadības panelis: Tam ir viss, sākot no krājumu kontroles līdz pasūtījumu pārvaldībai vienas sistēmas ietvaros. Tas ļauj ērti aplūkot putna lidojumu un ietaupīt problēmu.

2. Lietotņu pieejamība: Ja esat kodētājs, ar Shopify varat integrēt gandrīz jebko, bet, ja neesat kodētājs (piemēram, es), šīs lietotnes ir daudz laika un naudas ietaupītājs..

Mohameds Umers

Mohameds Umers

~ Umers tiek uzskatīts par vienu no desmit populārākajiem blogeriem Pakistānā. Viņš ir izveidojis daudzas e-komercijas vietnes klientiem.

Man ir pieredze ar dažiem maniem tiešsaistes produktu pārdošanas klientiem, jo ​​viņi savam biznesam vēlas jebkādu automātisku sistēmu. Es viņiem nodrošinu vietni ar lieliskām funkcijām, un viņi kļūst par laimīgiem klientiem.

Internetā ir pieejami tūkstošiem e-komercijas platformu, motīvu un skriptu, un daudzi no tiem var brīvi izmantot ar lieliskām funkcijām. Ir grūti pateikt, ka Shopify ir karalis.

Jā! Bet man jāsaka šeit. Tā kā šī programmatūra vai jūs varat teikt, platformas dod man iespēju rīkoties pareizi. Un ticiet man, viņi ir karalis 100 000 veikalu jauda.

Es mīlu Shopify funkcijas:

1. Mēs varam viegli izveidot sociālo mediju veikalu vietnē Facebook
2. Izmēģinājuma iespēja, lai ikviens varētu izmēģināt tā funkcijas, lai pārliecinātos, ka tā ir piemērota
3. Jūsu veikala spraudņi (bezmaksas un maksas)
4. Mums nav jāmaksā par darījumiem, un jūs varat augšupielādēt neierobežotu skaitu
preces pārdošanai
5. Viegli uzstādīt mazo uzņēmumu īpašniekiem un iesācējiem

Ir arī daudzas citas Shopify funkcijas.

Noslēgumā es gribētu teikt, ka Shopify ir all-in-one e-komercijas platforma.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell – interneta uzņēmuma Saucal līdzdibinātājs un izpilddirektors, kas specializējas WooCommerce attīstībā. Viņš sāka veidot tīmekļa vietnes, vēl mācoties pamatskolā, un savu darbu pirmo reizi demonstrēja 14 gadu vecumā Kanādas televīzijas šova tiešraides laikā.

WooCommerce

 • Atvērtais avots
 • Veidots WordPress

Saukālā visas mūsu e-komercijas vietnes ir veidotas, izmantojot vietni WooCommerce. Kāpēc? Pirmkārt, mēs ticam atvērtā pirmkoda tehnoloģijai. Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs ticam spējai rediģēt mūsu kodu.

Šī iemesla dēļ mēs atturamies no slēgtiem risinājumiem, kas mums var ļaut ierobežot pamata funkcijas un konfigurācijas, vai arī tikt izslēgti bez mūsu piekrišanas. Atvērtā koda ftw.

Elliots Teilors

Elliots Teilors

~ Elliot ir e-komercijas un WordPress eksperts, kas atrodas Lielbritānijā. Viņš ir arī YoGrow kas nodrošina vienkāršu e-komercijas analīzi veikaliem, kuri vēlas augt.

Zirgi kursiem! Kura e-komercijas platforma jums ir piemērota, ir atkarīgs no jūsu prasībām. Tomēr mūsu visbiežāk ieteiktā platforma ir WooCommerce, jo tā ir elastīgākā.

WooCommerce instalēšanai ir daudz vieglāk izstrādāt īpašas tēmas un funkcionalitāti. Ja jūs tikai iegremdējat savu pirkstu e-komercijas pasaulē, jūs varētu dot priekšroku mitināmam risinājumam, kurā viss darbojas.

Kad esat vairāk izveidojies un esat noteicis īpašas prasības savam biznesam, jums būs nepieciešams pielāgojamāks risinājums.

WooCommerce ir ideāla iespēja, un, tā kā tā ir iebūvēta tieši WordPress, ir daudz WordPress integrāciju, kuras varat arī izmantot..

Gan WooCommerce, gan WordPress ir atvērtā koda avoti, un tam ir arī priekšrocības. Ir nepareizi to pielīdzināt “bezmaksas”. Faktiski būs dārgāk nolīgt dizainerus, izstrādātājus, konsultantus un tamlīdzīgus, lai izmantotu šo programmatūru.

Galvenā priekšrocība ir kopiena, kas ir izveidojusies līdztekus WooCommerce. Ir aktīvs spraudņu un motīvu tirgus, kurus varat izmantot. Izstrādātāji arvien vairāk iepazīstas ar Woo iekšējiem un ārējiem rādītājiem.

Pārredzamība nodrošina ierobežotu drošību un tiek ieviesta paraugprakse. WooCommerce, WordPress un saistītie spraudņi tiek pastāvīgi attīstīti. Atjauninājumi ir regulāri.

Tas nozīmēs, ka jums ir jāatliek resursi atjauninājumu pārvaldīšanai, bet tas nozīmēs arī izturīgāku veikalu, kurā varēsit vadīt savu tiešsaistes biznesu no.

Ja jūs pārspiežat esošās mitinātās sistēmas robežas vai, iespējams, atrodat, ka jūsu vairāk uzņēmuma platforma ir pārāk uzpūsta jūsu vajadzībām, tad mēs iesakām aplūkot WooCommerce. Tā nav lētākā vai vienkāršākā, bet ir droša un droša platforma, uz kuras balstīt savu biznesu.

Magnuss Högfelts

Magnuss Högfelts

~ Magnuss ir Dānijas mārketinga speciālists, kas dzīvo Zviedrijā. Papildus tīmekļa izstrādei un tiešsaistes mārketingam Magnus rada video un audio saturu un palīdz klientam pārdot savas zināšanas tiešsaistē.

Man ir iecienītākā e-komercijas platforma, taču tā nav piemērota visiem. Tas viss attiecas uz vajadzībām un vēlmi panākt kompromisu. Dažiem veikaliem, piemēram, pabeigta tīmekļa veikala risinājums Tictail.com vai Shopify ir absolūti labākā izvēle – citiem ir nepieciešama sarežģīta, individuāli pielāgota iestatīšana ar vairāku noliktavu krājumu pārvaldību utt.

Es atklāju, ka WordPress spēka un WooCommerce elastības apvienojums bieži vien vislabāk atbilst manām klientu vajadzībām. Es reti veicu lielus iestatījumus, kuriem katru dienu ir jāapstrādā tūkstošiem produktu un pasūtījumu, taču vairāk satura tiek virzīts vietnēs ar iepirkšanās iespējām. Liekas, ka WooCommerce aiztur šos projektus – un, kad mans klients pieprasa noteiktas funkcijas, es varu paziņot, ka tam noteikti ir spraudnis..

WordPress + Woocommerce ir CMS ar veikalu augšpusē, savukārt Magento, PrestaShop utt. Ir veikali ar CMS virs. Ja jums ir interneta veikals ar lielu saturu un ierobežotu produktu daudzumu, W + W kombinācija ir ideāla.

WooCommerce ļauj man izveidot veikalus, kas pārdod fizisku produktu kombinācijas, digitālās lejupielādes, dalību slēgtā vietnes zonā un piekļuvi kursiem – visi ar nelielu kodēšanu vai bez tās.

Tas klientam padara lētu risinājumu, un mēs varam koncentrēties uz satura izveidi, nevis izdomāt, kā savienot dažādas platformas, neradot ciešanu pirkšanas pieredzei.

Es varu veikt filiāļu darījumus ar emuāru autoriem turpat, WordPress saskarnes iekšpusē, un pārdošanas izsekošana ar Analytics vai līdzīgām sistēmām ir brīze. Ak, un SEO iespējas nav svarīgas nevienai no citām sistēmām, ko esmu redzējis, ja jūs to iestatījāt pēc grāmatas.

WordPress un Woocommerce stiprās puses ir arī viņu vājās vietas: hakeri var brīvi analizēt atvērtā koda kodu, un biedē to WordPress vietņu skaits, kurās tiek uzlauztas un injicētas ļaunprātīgas programmatūras un surogātpasts..

Jums patiešām visu laiku ir jāuztur sava WordPress vietne droša un atjaunināta!

Stīvs Gerensers

Stīvs Gerensers

~ Stīvs ir veidojis un tirgo veiksmīgas vietnes kopš 1997. gada. Viņam ir dziļa reālās pasaules pieredze, vadot mežonīgi dažādus uzņēmumus, kas viņam sniedz plašu skatījumu uz to, kas biznesam nepieciešams, lai viņš veiksmīgi darbotos tiešsaistē..

Runājot par e-komercijas risinājumiem, es esmu liels piekritējs “tas ir atkarīgs no”.

Gadu gaitā mēs esam izveidojuši visu, sākot no atsevišķu produktu vietnēm, izmantojot pogu PayPal Buy Now, līdz pilnīgi pielāgotajam iepirkšanās risinājumam klientam ar starptautiskiem klientiem, kas pārdod tik mazus izstrādājumus kā plastmasas svilpe līdz pilniem konteineriem, kurus kravas kravas aizvada uz ārzemēm..

Tur ir ļoti daudz dzīvotspējīgu risinājumu, un katram ir savi plusi un mīnusi. Tomēr man ir daži “iet uz” risinājumi, kas, šķiet, atbilst lielākajai daļai vajadzību.

WooCommerce ir kļuvis par lielisku risinājumu mazākiem veikaliem un vietnēm, kuras klients, iespējams, neatjaunina ļoti bieži.

Tas nemanāmi saplūst ar WordPress, tāpēc tas viņiem neuzrāda jaunu mācīšanās līkni, un tam ir visas svarīgās funkcijas, kuras man patīk redzēt vienkāršā veikalā. Tas ātri izveidojas, un, ja nepieciešams, veikalu varam atvērt dažās stundās.

Lielākiem veikaliem un manām testa vietnēm man ir tendence biežāk paļauties uz OpenCart. Atkal tā ir ļoti vienkārša instalēšana, un vietņu ietvaru varam izveidot dažu stundu laikā un sākt darboties mazāk nekā nedēļas laikā atkarībā no pārdotā produkta.

OpenCart ir plaša atbalsta kopiena ar gandrīz tikpat daudz papildinājumiem kā WordPress, lai to varētu viegli pielāgot gandrīz jebkurai vajadzībai. Turklāt, ja trūkst kādas funkcijas, kas mums nepieciešama, ir virkne izstrādātāju, kas vēlas izveidot šo funkciju tikai par dažiem dolāriem.

Liela lieta ir tā, ka pēc dažiem administratora iestatījumiem tas darbojas tieši ārpus karkasa. Ja jūs varat dzīvot ar noklusējuma motīvu, jums ir funkcionējošs veikals ar PayPal apstrādi mazāk nekā dienā, taču varat to izmantot arī otrā virzienā, lai iegūtu pilnvērtīgu iepirkšanās pieredzi..

Zaks Džonsons

Zaks Džonsons

~ Zac ir uzņēmējs un super filiāle ar gandrīz 20 gadu pieredzi tiešsaistes mārketinga telpā.

Gadu gaitā man bija iespēja strādāt ar vairākām e-komercijas platformām. Sākot no Yahoo iepirkumu groza sākuma līdz vienkāršiem vienas lapas pasūtīšanas risinājumiem, kas izveidoti tiešsaistes tirgotājiem.

Pēc personīgajām vēlmēm es vēlētos, lai mana iestatīšana būtu pēc iespējas vienkāršāka, vienlaikus piedāvājot arī iespēju izsekot visiem vietnes trafika leņķiem, pasūtījumiem un reklāmguvumiem..

Lai tas notiktu, manas iespējas, visticamāk, būtu izvēlēties ar dārgu all-in-one risinājumu vai arī ar WordPress virzītu risinājumu, piemēram, WooCommerce.

Tā kā es esmu milzīgs WordPress ventilators un man patīk pielāgošanas iespējas, vienlaikus man ir arī iespēja izveidot savienojumu ar tādiem maksājumu procesoriem kā Amazon, Stripe un Paypal, es pieturētos pie WooCommerce kā savas izvēlētās e-komercijas platformas..

Neils Šets

Neils Šets

~ Neils ir izveidojis un mārketings vietnēs kopš 2009. gada. Viņš ir digitālā mārketinga aģentūras Only Way Online dibinātājs, kas specializējas vietņu trafika un pārdošanas palielināšanā tiešsaistē. Neil arī nodrošina SEO apmācību mazākiem uzņēmumiem, izmantojot “Jūsu zīmols atrasts”.

Woocommerce rokas uz leju!

Apmēram pirms četriem gadiem mana sieva un es gribējām tiešsaistē atvērt luksusa dāvanu veikalu un vismaz mēnesi veica pētījumu. Mēs nolēmām izvēlēties Woocommerce šādu iemeslu dēļ:

 • WordPress ir lieliski – tas ir vienkārši, kodolīgi, jūs varat izveidot skaistas vietnes, un satura pārvaldības sistēma ir lieliski piemērota SEO un satura mārketingam. Es gadiem ilgi izmantoju WordPress, tāpēc, kad uzzināju, ka varu ar to izveidot e-komercijas vietni, tā gandrīz neradīja prātu..
 • Lēts – nav jāiegādājas dārga, dārga programmatūra, tā vietā jāizvēlas motīvs, jāinstalē WordPress un Woocommerce, jāsaista to ar jūsu maksājumu vārteju, un jums ir vērts doties. Ok, iespējams, nav tik vienkārši, bet jums ir kopsavilkums, vai ne. Turklāt, tā kā tas ir pats mitināts, nav pastāvīgu ikmēneša maksu, maksājiet vienreiz un aizmirstiet.
 • Piekļuve izstrādātājiem – Jūs nekad necentīsities atrast WordPress izstrādātāju, kas arī palīdz saglabāt ieejas cenu Woocommerce vietnē saprātīgu salīdzinājumā ar citām platformām. Pašlaik es strādāju ar klientu, kurš tūkstošiem mārciņu iztērēja jaunā vietnē, kas izstrādāta uz platformas, kuru izveidoja viņu mārketinga aģentūra. Tas nozīmē, ka ikviena izmaiņa, ko viņi vēlas veikt vietnē, ir ievērojama un izvelkama. Klients ir juties ierobežots, un tas ir viens no lielajiem iemesliem izvēlēties tādu platformu kā WordPress, kurai var piekļūt visi.

Rohins Dua

Rohins Dua

~ Rohinam patīk iedziļināties filiāļu mārketingā, izpētīt iespējamos veidus, kā tiešsaistē radīt pasīvus ienākumus, un dalīties savās zināšanās ar līdzīgi domājošo kopienu. Viņš arī vada SEO ārpakalpojumu uzņēmumu un sniedz pakalpojumus daudzām SEO aģentūrām visā pasaulē

Atbilde uz pareizās e-komercijas platformas izvēli patiešām ir atkarīga no jūsu mērķa un intereses. Mana visu laiku iecienītākā e-komercijas platforma, bez šaubām, ir WordPress.

Tagad tas nozarē tiek uzskatīts par standartu, un, izmantojot tos ar Woocommerce maksas spraudņiem, jūs iegūsit visas uzlabotās funkcijas, kuras jūs kādreiz vēlaties redzēt savā Ecom vietnē.

Labākā daļa par WordPress ir atvērtā koda bezmaksas versija, tās CMS ir ļoti ērti lietojama, SEO draudzīga un nav daudz tehnisko iemaņu, lai pārvaldītu lietas. Integrējot Woocommerce ar dažām maksas tēmām, piemēram, Divi, pāris stundu laikā var iegūt satriecoša izskata veikalu..

Ir daudz lielu veikalu, ar kuriem mēs strādājam, joprojām izmantojam WordPress, un vienīgais viņu izvēles iemesls ir platformas vienkāršība, lai pievienotu pārdošanas piltuves un integrācija ar populārām mārketinga platformām..

Padoms: daudzās apmaksātajās WordPress tēmās šajās dienās ir 1 klikšķa demonstrācijas importēšanas funkcijas, kas palīdz izveidot e-komercijas veikalu ar iespēju pielāgot informāciju, lai tā visvienkāršākajā veidā atbilstu jūsu produktu līnijai..

Viktorija Pavlova

Viktorija Pavlova

~ Viktorija ir sērijveida uzņēmēja un Polijas digitālo zīmolu uzņēmuma Starligh MG dibinātāja, kurai pieder un kura darbojas starptautiskās tiešsaistes platformās konkurences apstākļos..

Es esmu liels WooCommerce ventilators. Pirmkārt: WooCommerce ir bezmaksas atvērtā koda spraudnis, kura kods ir brīvi pieejams ikvienam. Tas nozīmē, ka jūs varat to pielāgot sev vēlamā veidā vai pat izveidot pats savu paplašinājumu.

Woocommerce ir ļoti elastīgs un ērti lietojams. Pat ne tehnikas lietotāji to var apgūt aptuveni nedēļas laikā. Iemesls tam ir tas, ka Woocommerce ir daļa no WordPress. Iepriekšējie lietotāji var izbaudīt lietotājam draudzīgu WordPress saskarni un loģiku.

Turklāt tas nozīmē, ka varat izmantot visus bezmaksas un apmaksātos spraudņus un motīvus, kas pieejami WordPress lietotājiem. Runājot par apmaksātiem Woocommerce paplašinājumiem, tie ir pieņemami un saderīgi ar gandrīz katru WordPress e-komercijas tēmu..

Lai gan WooCommerce ir bezmaksas, tas nenozīmē, ka tā nav profesionāla. Izmantojot WooCommerce, jūs varat izveidot skaistus veikalus ar tādām funkcijām kā kuponu kodi, detalizēta pasūtījumu izsekošana, piegādes statuss, krājumu uzskaite, nodokļu iestatīšana, klientu iesaistes rīki un vēl daudz vairāk.

Liela kopiena ir vēl viena priekšrocība. Jūs vienmēr varat saņemt bezmaksas atbalstu, kad vien tas nepieciešams.

Farhan Syed

Farhan Syed

~ Farhan ir tīmekļa izstrādātājs, kas specializējas SEO, un emuāru autors. Viņš palīdz cilvēkiem pārvaldīt savu klātbūtni tiešsaistē ar sociālo mediju mārketingu un meklētājprogrammu optimizāciju.

Man patīk WooCommerce uzņēmums manām e-komercijas biznesa vietnēm. Tas man dod milzīgas priekšrocības attiecībā uz elastīgumu un papildinājumiem, salīdzinot ar citiem Ecom programmatūras piegādātājiem, piemēram, Magento vai Shopify.

Kaut kas man patīk attiecībā uz WooCommerce, ir tas, ka es joprojām varu emuārēt tajā pašā vietnē kā veikals. Es varu runāt par izstrādājumiem, un es personīgi varu par tiem galvot vietnē. Turklāt es varu izvēlēties jebkuru tēmu, kas man patīk un kas darbojas ar WC, lai izveidotu veikalu.

Labākā WC daļa ir tā, ka tā integrējas tieši jau izveidotajā vietnē un ļoti labi darbojas ar daudziem spraudņiem, kurus vēlos pievienot vietnei.

Heena Šah

Heena Šah

~ Heena mīl rakstīt un lasīt par tendencēm tiešsaistes mārketingā. Viņas kompetence ir radošas vietnes un Facebook mārketinga izstrāde.

Parasti par labāko e-komercijas platformu nolemj vairāki parametri, piemēram, klienta prasības, budžets, darbības vienkāršība utt. Un Woocommerce rēķinam lieliski der..

Mūsu tīmekļa dizaina uzņēmums ir izveidojis pāris e-komercijas vietnes tādās populārās platformās kā Magento, OpenCart, Drupal un Woocommerce.

Bet mēs dodam priekšroku Woocommerce klientiem, kuri lielākoties balsta par DIY risinājumiem, ērti lietojamām funkcijām un pieejamību. Izmantojot Woocommerce, klienti var ērti pārvaldīt iepirkšanos, e-pastus, produktu katalogus, krājumus utt.

Magento un citas atvērtā koda platformas piedāvā gandrīz tāda paša veida funkcijas kā Woocommerce. Bet dažu funkciju izpildei nepieciešama ekspertu palīdzība. Un nav viegli panākt, lai kvalificēts izstrādātājs apstrādātu Magento platformu. Turklāt tie ir dārgāki nekā Woocommerce.

Fils Klerkins

~ Fils ir vietnes Cre8ive Online Web noformētājs.

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir WooCommerce. Gadu gaitā es izmēģināju dažus dažādus veidus, bet atklāju, ka milzīgais cilvēku skaits, kas izmanto WooCommerce, nozīmē, ka palīdzību vienmēr var atrast.

Ja es saskāros ar pieprasījumu pēc īpašas pielāgošanas, es vienmēr esmu varējis atrast spraudni, kas palīdzēs sasniegt lietotāja mērķus. Ir ļoti daudz izstrādātāju, kas izstrādā pārsteidzošus papildinājumus vietnei WooCommerce.

Esmu arī atradis, ka WooCommerce darbojas labi ar plašu tēmu klāstu, kas nozīmē, ka lieliska izskata vietnes atrodas tikai dažu klikšķu attālumā. Izstrādātāju programmatūras piedāvā bezgalīgus papildinājumu spraudņus, un, lai arī tie ir dārgi, tie darbojas nevainojami.

Mihails Khorevs

Mihails Khorevs

~ Mihails ir SEO eksperts. Viņam ir vairāk nekā 8 gadu pieredze tīmekļa dizaina un digitālā mārketinga jomā maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Tirgū ir tik daudz e-komercijas risinājumu, bet pēdējo pāris gadu laikā es labprātāk izmantoju WooCommerce visiem saviem klientiem un projektiem.

Lielākajai daļai mazo un vidējo uzņēmumu ir nepieciešama lēta, vienkārša un pielāgojama platforma, kas viņiem var palīdzēt pārdot 10–1000 produktus, un WooCommerce tam ir labākā izvēle..

No izstrādātāja viedokļa tas ir atvērtā pirmkoda spraudnis, kas nozīmē, ka jums būs pilnīga piekļuve avota kodam un jūs varēsit to pielāgot tā, kā vēlaties jūs vai jūsu klients. Lielākā pieejamo papildinājumu un paplašinājumu bibliotēka dažu minūšu laikā var palīdzēt konfigurēt jebkuru maksājumu vārteju un piegādes pakalpojumu sniedzēju..

Visa iestatīšana varētu aizņemt pāris stundas, nevis dienas – kritiski svarīgi, ja klientam ir stingri termiņi, lai tiktos. Nemaz nerunājot par pārsteidzošām un profesionālām veidnēm vietnē ThemeForest, kas padarīs tiešsaistes veikalu satriecošu visās ierīcēs, uzlabos reklāmguvumu līmeni un radīs pozitīvu zīmola tēlu.

Citas platformas vienkārši nenodrošina šo pielāgošanas un lietojamības līmeni, un agrāk man nācās pavadīt stundas, lai fiksētu un atjauninātu kodu citās e-komercijas platformās (PrestaShop un OpenCart), jo daži savienotāji un paplašinājumi bija novecojuši vai arī tie nebija pastāvēt.

Apkopojot, es vienmēr iesaku WooCommerce, jo:

 • Lieliski piemērots maziem / vidējiem tiešsaistes veikaliem
 • Vislētākās sākuma izmaksas
 • Ātrs iestatīšanas laiks
 • Pilnīga pieeja kodam un datu bāzei
 • Lielākā papildinājumu bibliotēka
 • Gatavs mobilajām ierīcēm un SEO
 • Mērenas mitināšanas prasības (dalīta mitināšana)
 • Zemas uzturēšanas izmaksas
 • Lielākā lietotāju un izstrādātāju kopiena (lai rastu atbildes un risinātu problēmas)
 • WordPress / WooCommerce izstrādātāju ir daudz lētāk un vieglāk atrast, ja klients nolemj nolīgt iekšēju izstrādātāju.

Shaikh Aezaz

Šaiki Aezazs

~ Šaikam ir aptuveni 6 gadu pieredze mājas lapu izstrādē. Viņš vairāk nekā 4 gadus izstrādā vietnes ar WordPress.

Mana iecienītākā programmatūra ir WooCommerce, jo mēs varam ātri izveidot mūsu vietni, izmantojot pieejamos papildinājumus un paplašinājumus.

Vissvarīgākais ir tas, ka tas ir bez maksas.

Vienai no e-komercijas vietnēm, kuras izveidoju, lai pārdotu pielāgotu gumijas spiedogu, bija nepieciešamas tikai 3 dienas.

Ban Markus

Ban Markus

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir WooCommerce. Man patīk izmantot WooComerce ne tikai tāpēc, ka tas ir draudzīgs iesācējiem, bet arī tāpēc, ka to ir viegli uzstādīt un bez maksas.

Tas izskatās biedējoši, kad saprati, cik daudz spraudņu jums ir jāiegādājas / jāiegūst, lai tas darbotos pareizi, taču IA ir daudz labāka nekā citas platformas, kas piedāvā visus komisijas iestatījumus un funkcijas.

Tas izskatās biedējoši, kad saprati, cik daudz spraudņu jums ir jāiegādājas / jāiegūst, lai tas darbotos pareizi, taču IA ir daudz labāka nekā citas platformas, kas jums piedāvā visus komisijas iestatījumus un funkcijas.

Šīs platformas ne tikai samazina jūsu peļņu, bet arī liek dzīvot saskaņā ar viņu noteikumiem. Jā, tā ir taisnība, ka tie padara to izskatīgu un lētu, taču ilgtermiņā to darīt pats, izmantojot WooCommerce, ir daudz labāk.

Venchito Tampon

Venchito Tampon

~ Venchito ir Manilā bāzēts saišu veidošanas stratēģis un ir SharpRocket, saites veidošanas firmas Āzijā, kas piedāvā balto cepuru saišu veidošanas pakalpojumus SEO aģentūrām, e-komercijas uzņēmumu īpašniekiem un lielām korporācijām angliski runājošās valstīs, izpilddirektors un līdzdibinātājs..

Viena no manām iecienītākajām e-komercijas platformām, īpaši WordPress vietnēm, ir WooCommerce. Dažas funkcijas, kas šodien var noderēt starta īpašniekiem:

 • Produktus var viegli iedalīt kategorijās, ņemot vērā pārdošanas cenas un citus neatkarīgus atribūtus. Tai ir milzīga elastība, pārdodot fizisku vai pat virtuālu lejupielādējamu produktu.
 • Lietotājam draudzīgs WordPress interfeiss. Tas var palīdzēt izveidot tiešsaistes veikalu, neradot neskaidrības, tāpēc varat vairāk laika veltīt lielisku galveno lapu veidošanai.
 • Iebūvēta analītikas sistēma, kas nodrošina jūsu statistikas skaidrību.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj ir e-komercijas entuziasts, kurš vada pats savu eCom biznesu.

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir WooCommerce. Iemesls, kāpēc es izvēlējos WooCommerce, ir tāds, ka to iestatīšana ir ārkārtīgi vienkārša un lietotājam draudzīga, salīdzinot ar citām manis uzskatītajām platformām.

Tas ir arī ļoti elastīgs, un jūs varat ļoti viegli izveidot pielāgotus risinājumus. Vēl viena WooCommerce priekšrocība ir ārkārtīgi lielais pieejamo bezmaksas un premium spraudņu skaits.

Lielāko daļu veikala sākšanai vajadzīgo pielāgojumu var veikt ar spraudņiem, kas palīdz ātrāk sākt darbību un vairāk koncentrēties uz pārdošanas radīšanu, nevis jāuztraucas par tehnoloģiju.

Al-Amin Kabir

Al-Amin Kabir

~ Al-Amin ir vairāku godalgu ieguvējs uzņēmējs, emuāru autors, filiāļu pārdevējs un runātājs, kurš māca, kā veidot rentablas nišas vietnes.

Es iesaku WooCommerce.

Tas ir ļoti elastīgs Jūs saņemat daudz elastības, kad runa ir par funkcijām, pielāgošanu un citu lietu tehnisko pusi. Varat izmantot WooCommerce platformu, lai pārdotu fiziskus, lejupielādējamus, dalības produktus vai pat saistītu / trešo pušu tirgotāju produktus.

Viegla integrācija ar esošo vietni, emuāriem WordPress šobrīd nodrošina vairāk nekā 25,4% no visām vietnēm tiešsaistē un ir atbildīga par vairāk nekā 76,5 miljoniem emuāru!

Lieta, kas man patīk par WooCommerce, ir balstīta uz WordPress, un jūs savā esošajā vietnē varat viegli integrēt e-komercijas platformu / digitālās pārdošanas platformu. Emuāru autori savā emuārā var viegli integrēt e-komercijas veikalu un sākt pārdot tiešsaistē.

Simtiem paplašinājumu

Prasība visiem ir gandrīz unikāla, un, lai izpildītu savu, jums nepieciešami paplašinājumi. Kas man patīk par WooCommerce, tam ir simtiem paplašinājumu. Lielākā daļa no tām ir bez maksas.

Citas WooCommerce funkcijas, kas man lika to izvēlēties

• Plašs bezmaksas un premium veidņu klāsts
• Esošā WordPress saskarne
• Bezmaksas, vienreizēja / ikmēneša maksa

Ešlija Faulkesa

Ešlija Faulkesa

~ Ešlija ir Mad Lemmings dibinātājs, uzņēmums, kas palīdz uzņēmējiem un mazajiem uzņēmumiem iegūt vairāk klientu, izmantojot viņu vietni

Mana e-komercijas platforma maniem klientiem ir Woocommerce. Kāpēc? Tā kā tas ir ļoti vienkāršs lietojams ietvars, un tas ir balstīts uz WordPress, kas sniedz jums tik lielu elastību un kontroli.

Woocommerce nodrošina visus pamatus, kas nepieciešami tiešsaistes veikala sākšanai no produktu lapām (ar dažādiem izkārtojumiem, izmantojot WordPress motīvus), nosūtīšanu, nodokļiem, cenu noteikšanu, maksājumu vārtejām, inventāru un lokalizāciju..

Tas ne tikai, bet arī visas WordPress funkcijas, piemēram, lapas, ziņas un pārliecinošu SEO, izmantojot spraudņus, piemēram, Yoast vai All in One SEO. Tas ir gandrīz pārāk viegli!

Protams, ja jūs izmantojat masīvu un sarežģītu e-komercijas vietni, tad Woocommerce & Iespējams, ka WordPress neapmierina visas jūsu vajadzības, taču lielākajai daļai tiešsaistes veikalu tas ir viens no vienkāršākajiem un labākajiem veidiem.

Ārons Džounss

Ārons Džounss

~ Ārons ir filiāļu mārketinga eksperts. Viņš māca saviem lasītājiem, kā atrast nišu, izveidot vietni un kā palielināt datplūsmu.

Es vienmēr esmu izmantojis WooCommerce platformu tās ērtās lietošanas un platformas iestatīšanas veida dēļ. Woo Commerce darbojas ar lielāko daļu tēmu un labi iesaista.

Ja esat iesācējs un neinteresējaties rakstīt kodu, tas ir veids, kā lasīt komerciāli. Es zinu, ka ir arī citi, bet izmantošanas vieglums un integrācija ir galvenie faktori manā biznesā.

Jūsu biznesam jābūt stipram, un jums jāiemācās auditorija. Ja šajā spraudnī ir iekļauta analītika vai tas ir iebūvēts jūsu tēmā, tas var mainīt visu pasaulē, runājot par saglabāšanu un jūsu biznesu..

Luijs Lū

Luijs Lū

~ Luija ir pilna laika interneta mārketinga speciāliste, kura jau vairākus gadus strādā no mājām. Viņš pārvalda vairākas nišu / iestāžu tīmekļa vietnes un dažus e-komercijas uzņēmumus.

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir WooCommerce. Tas ir vispopulārākais e-komercijas risinājums, kuru izmanto 39% vietņu, kurās ir tiešsaistes veikali.

Tas ir bezmaksas spraudnis, kuru varat instalēt savā WordPress, kas nozīmē, ka tas darbina jūsu pašu serveri. Ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, varat tās pievienot pēc nepieciešamības. Šie pagarinājumi tiek maksāti, taču tie ir tā vērts.

Tā kā jūsu tiešsaistes veikalam pareizās e-komercijas platformas izvēle ir būtisks biznesa solis, jums jāizvēlas labākais: dodieties uz WooCommerce.

Raiens BeMillers

~ Raiens vada vietni ar nosaukumu Shopping Signals, kas paredzēta tiešsaistes tirgotājiem, lai reklamētu viņu vietnes un piesaistītu vairāk uzņēmumu, izmantojot tiešsaistes mārketingu..

Es vispirms to vēlētos paust ar pārliecību, ka e-komercijas platformas izvēle ir viena no vissvarīgākajām izvēlēm jaunai, mazai e-komercijas vietnei.

Es saprotu, ka daudzi nepiekristu šim apgalvojumam, bet es tikai domāju, ka tas ir kā piektais numurs svarīguma secībā, runājot par lietām, kurām jums vajadzētu koncentrēties.

Pārliecinieties, ka vispirms tiek iezvanīti visi jūsu produkti, mērķauditorija, ziņojumapmaiņa un piedāvājumi, pēc tam izvēlieties e-komercijas platformu, kas jums patīk..

To sakot, man ir tendence noliecīties WooCommerce virzienā. Tā kā esmu tirgotājs un izstrādātājs no sirds, es mīlu elastību, ka spēju patiešām pielāgot lietas un nokļūt zem pārsega. WooCommerce pieļauj šo elastību.

Es augstu vērtēju arī to, ka tas, ko jūs iegūstat par brīvu, izmantojot WooCommerce, ir pilnībā spējīgs un ar iespējām bagāts. Varat palaist pienācīgu e-komercijas vietni, izmantojot tikai bezmaksas platformu.

Turklāt, ja vēlaties pārcelt lietas un veikt pielāgojumus, pastāv visa izstrādātāju kopiena, kas piedāvā bezmaksas un apmaksātus papildinājumus.

WooCommerce ir arī ļoti viegli un vienkārši ieviest un pārvaldīt. Es uzskatu, ka lietotāja saskarne ir draudzīga un izskaidrojoša pat cilvēkiem, kas nav tehniski. Vairākiem cilvēku, kuriem es to esmu ieviesis, ir ļoti maz tehnisko iespēju, tomēr viņi lieliski pārvalda veikalu paši..

Tur var būt vēl vienkāršāka iespēja, piemēram, piemēram, Shopify. Tomēr tās var nebūt tik pieņemamas, un parasti tās ir daudz mazāk pielāgojamas.

Manuprāt, tā, ko jūs saņemat par brīvu, kā arī lietošanas ērtums, kā arī spēja pielāgot, padara WooCommerce par patiešām spēcīgu izvēli..

Hernans Vazquezs

Hernans Vazquezs

~ Hernan ir uzņēmējs un digitālais mārketinga speciālists, kurš palīdz uzņēmumu īpašniekiem, profesionāļiem, ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem iegūt vairāk potenciālo pircēju un pārdot vairāk lietu, izmantojot internetu..

Es mīlu Woocommerce, jo tā ir integrēta ar WordPress, padarot emuāru daudz ērtāku, optimizējot to SEO un klasificējot to Google. Visas galvenās maksājuma metodes, piemēram, PayPal un Stripe, varat pieņemt tieši no savas lapas vai pat no trešo pušu pakalpojumiem, piemēram, Samcart.

Turklāt, lai sāktu produktu pārdošanu tiešsaistē, jums nav jāiemācās pilnīgi jauna platforma, kas ir milzīgs laika ietaupījums. Esmu mēģinājis sadarboties ar citām stabilākām platformām, piemēram, Magento un Zencart, taču UX dēļ es atkārtoti noklusēju Woocommerce..

Turklāt, ja jums kaut kā trūkst, vienmēr varat iegādāties spraudni vai iegūt kaut ko kodētu tieši šai funkcijai. Tātad, ja esat tāds WordPress ventilators kā es, dodieties uz vietni Woocommerce.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andijs ir tīmekļa stratēģis un Orbit Media līdzdibinātājs. Kopš 2000. gada janvāra viņš darbojas tīmekļa dizaina un interaktīvā mārketinga telpā. Viņš ir arī runātājs, satura tirgotājs, vides speciālists un autors.

Orbītā jebkuras platformas galvenā iezīme ir ērta e-komercijas integrācija. Tas ļauj mums izvēlēties ideālu rīku atsevišķiem darbiem.

Piemēram, ja klients vēlas atvērtā koda CMS ar daudzām funkcijām, mēs varam izvēlēties Drupal. Bet e-komercijas aizmugurei, kas ir savienota ar visām citām trešo personu sistēmām, mēs varam izmantot tādu sistēmu kā Shopatron.

Vietne Zelta ērglis ir pilnībā integrētas, hibrīdas sistēmas piemērs. Drupal katalogs ar Shopatron grozu un izrakstīšanos.

Viegla integrācija ir galvenā e-komercijas funkcija!

Arjun Sarin

Arjun Sarin

~ Arjun ir produktu vadības profesionālis, kura galvenā uzmanība ir pievērsta P&L un ir labi lietpratīgs darbā ar daudzfunkcionālām komandām. Viņam patīk strādāt pie projektiem “Vraka labošana”, patīk iemācīties jaunas lietas, risināt problēmas un strādāt pie jaunām idejām. Viņš ir MBA un datoru inženieris, savā īsajā 5,5 gadu karjerā ieguvis iespēju strādāt pie globāliem projektiem.

Strauji pieaugot e-komercijas tirgum, mēs redzam daudz jaunu tendenču. Sākot jaunu e-komercijas projektu, ir jāizdomā ļoti daudz elementu, un ir ļoti daudz speciālistu, kas var jums palīdzēt ar katru no šiem elementiem..

Šādā gadījumā izdomāt, kuru platformu izmantot, kad veidojat savu tiešsaistes veikalu, var būt diezgan neskaidrs uzdevums – it īpaši, ja jūs neesat no tehniskā / e-komercijas fona.

Man personīgi patīk GetMeAShop, kas aizsākās ar pieticīgu mērķi palīdzēt mazajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem pašiem atrast savu klātbūtni tiešsaistē.

Tas ir koncentrēts uz skaidru, lietotājam draudzīgu tehnoloģiju piešķiršanu šiem uzņēmumiem, kā arī ar daudziem pakalpojumiem, kas pieejami dažādās platformās – tirdzniecības vietās, tīmekļa portālā, e-komercijas veikalā, CRM, analītikā, tirgus pārvaldībā, sociālo mediju integrācijā..

Tas ir pilnīgs risinājums mazajiem uzņēmumiem konkurēt un augt tiešsaistē, nodrošinot uzņēmumiem iespēju augt un plaukt, izmantojot platformu, lai izveidotu savu klātbūtni tiešsaistē un sava biznesa mārketinga elementus..

Tradicionālajiem mazumtirgotājiem sarūkot fiziskajam nospiedumam un līdzsvarojot ieguldījumus digitālajā jomā, šī platforma nepārtraukti rada jaunus biznesa modeļus un pielāgo vecos, lai pielāgotos fundamentālām tehnoloģiju izmaiņām, palīdzot bezsaistes pārdevējiem izveidot mobilo, universālu kanālu mazumtirdzniecības risinājumu..

Izmantojot mobilo lietotni, viņi var ne tikai izveidot savu tiešsaistes veikalu, bet arī pārdot vairākās tirdzniecības vietās (vienlaikus pārvaldot no viena informācijas paneļa), tvert klientu datus, visu krājumu saglabāt sinhronizācijā pa kanāliem (pat bezsaistē, izmantojot POS), un padziļinātu analīzi par viņu krājumiem, pārdošanu un klientu pieplūdumu.

Vislabākais, kas man patika par GetMeAShop, ir zvaigžņu komanda, kas platformu ir izstrādājusi jau no nulles, es domāju, ka tas liek viņiem izcelties attiecībā uz platformas uzticamību un pakalpojumu kvalitāti.

Pašlaik GetMeAShop ir daudz klientu no Indijas, taču lēnām viņi virzās uz priekšu starptautiskā mērogā, ieviešot tādas iespējas kā vairāku valūtu atbalsts, starptautiski maksājumi utt. Daži no klientiem, kas izmanto GetMeAShop, ir Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan un Kiligco..

Naveens Kumars

Naveens Kumars

~ Naveen ir emuāru autors pēc hobija un digitālais mārketinga speciālists pēc profesijas. Viņš strādā ar Web izstrādes uzņēmumu un galvenokārt nodarbojas ar e-komercijas vietnēm, un viņa firma arī izstrādā Joomla e-komercijas vietnes veidnes..

Man patīk izmantot Joomla CMS e-komercijas vietņu veidošanai. Ir vairāki iemesli, kāpēc es atsaucos uz Joomla uz citu e-komercijas programmatūru, piemēram, WordPress vai Magento.

Es esmu Joomla attīstībā. Tāpēc es to jūtu labāk nekā citi.

Joomlā ir tik daudz programmatūras, lai izveidotu e-komercijas vietni, piemēram, Virtuemart, Hikashop utt., Tāpēc jums nav atļauts izmantot tikai vienu. Jūs varat izmantot atbilstoši savai ērtībai.

Joomla kopiena ir satriecoša. Ikvienam patīk palīdzēt viens otram, lai atrisinātu savus jautājumus.

Joomla paplašinājumu direktorijā ir pieejami aptuveni 8000 paplašinājumi, un Joomla galvenā komanda tos pārbauda. Tātad jūs varat izmantot šos paplašinājumus bez jebkādām problēmām.

Tas ir pilnībā saderīgs ar SEO, un lielākais iemesls, kāpēc es mīlu Joomla, ir tā drošība. Es atradu Joomla drošāku nekā WordPress.

Pēc Joomla es labprāt ieteiktu WordPress (WooCommerce) e-komercijas vietnei, jo to ir viegli lietot un pārvaldīt. Ja kāds vēlas izmantot Joomla, ir pārsteidzošas bezmaksas daudzfunkcionālās Joomla veidnes. Un jūs varat tos brīvi izmantot gan komerciāliem, gan nekomerciāliem mērķiem, nesniedzot nekādu kredītu.

Drazen Prastalo

Drazen Prastalo

~ Drazen ir tiešsaistes uzņēmējs, profesionāls emuāru autors un saistītais eksperts. Papildus sava galvenā emuāra Income Mesh rakstīšanai viņam pieder arī galvenās lapas veidņu tirgus ar nosaukumu “Landing Factory”.

Mana iecienītākā e-komercijas platforma ir vienkārša digitālā lejupielāde, jo tā ir īpaši izstrādāta digitālo produktu pārdošanai, un to es arī daru.

Tas ir lieliski piemērots mana biznesa vajadzībām, jo ​​tam ir pieejami dažādi papildinājumi, kas ļauj man paplašināt mana tīmekļa veikala funkcionalitāti, nesalaužot banku. Viss, kas jums nepieciešams, sākot ar norēķinu vārtiem un beidzot ar e-pasta mārketingu.

Protams, arī viena no vissvarīgākajām lietām ir atbalsts, kas ir lieliski, ka puiši no EDD ir ātri, profesionāli un zinoši. Turklāt viņi regulāri ievieto jaunus atjauninājumus un pievieno jaunas aizraujošas iespējas.

Viss atkarīgs no tā, kas ir piemērots jūsu situācijai.

Kāds ir jūsu budžets??

Ko jūs pārdodat?

Kāda veida pārvadājumi jums nepieciešami?

Kāda veida funkcionalitāte jums nepieciešama?

Ar kādām valūtām jūs tirgosities?

Kāda ir jūsu vārteju norēķinu sistēma?

Kad esat zinājis atbildes uz šiem jautājumiem, varat sašaurināt, kura platforma ir piemērota jums. Katrai platformai ir savi plusi un mīnusi.

Piemēram:

WooCommerce – tas ir bezmaksas, ir daudz bezmaksas spraudņu, lai izveidotu funkcionalitāti un integrētu PayPal, un jūs esat gatavs pārdot tiešsaistē.

Trūkums – Woocommerce var būt kļūdains, integrācijām trūkst atbalsta un daudzkārt vārtejas sistēmas nespēlē labi.

Shopify – lieliska platforma ar lielu atbalstu – tomēr jūs aprobežojaties tikai ar to, kas ir iespējams ietvarā, un labāk, ja esat gatavs maksāt ikmēneša maksu katru reizi, kad meklējat funkcionalitāti ārpus parastā ietvara.

Magento – nodrošina elastīgāko un tehniski gatavāko e-komercijas risinājumu.

Negatīvie – labāk būsit vai nolīgt lielisku izstrādātāju, lai šī sistēma darbotos jūsu labā.

Tātad, kā redzat, viss atkarīgs no pieejamajiem resursiem, zināšanām vai budžeta, kas veidos atbildi par to, kura platforma jums būs vislabākā.

Deivids Krauters

Deivids Krauters

~ Deivids pirmais ir mārketinga speciālists un otrais “modernais SEO geeks” … viņš ir vietņu, kuras pārdod vietni, dibinātājs. & SEO pakalpojumi, kas koncentrējas uz lielāku trafiku, potenciālajiem pirkumiem, tālruņa zvaniem & pārdošanas apjomi – ne tikai klasifikācija …

Viss atkarīgs no tā, kas ir piemērots jūsu situācijai.

Kāds ir jūsu budžets??

Ko jūs pārdodat?

Kāda veida pārvadājumi jums nepieciešami?

Kāda veida funkcionalitāte jums nepieciešama?

Ar kādām valūtām jūs tirgosities?

Kāda ir jūsu vārteju norēķinu sistēma?

Kad esat zinājis atbildes uz šiem jautājumiem, varat sašaurināt, kura platforma ir piemērota jums. Katrai platformai ir savi plusi un mīnusi.

Piemēram:

WooCommerce – tas ir bezmaksas, ir daudz bezmaksas spraudņu, lai izveidotu funkcionalitāti un integrētu PayPal, un jūs esat gatavs pārdot tiešsaistē.

Trūkums – Woocommerce var būt kļūdains, integrācijām trūkst atbalsta un daudzkārt vārtejas sistēmas nespēlē labi.

Shopify – lieliska platforma ar lielu atbalstu – tomēr jūs aprobežojaties tikai ar to, kas ir iespējams ietvarā, un labāk, ja esat gatavs maksāt ikmēneša maksu katru reizi, kad meklējat funkcionalitāti ārpus parastā ietvara.

Magento – nodrošina elastīgāko un tehniski gatavāko e-komercijas risinājumu.

Negatīvie – labāk būsit vai nolīgt lielisku izstrādātāju, lai šī sistēma darbotos jūsu labā.

Tātad, kā redzat, viss atkarīgs no pieejamajiem resursiem, zināšanām vai budžeta, kas veidos atbildi par to, kura platforma jums būs vislabākā.

Džons Lawsons

Džons Lawsons

~ Džons ir ColderICE Media izpilddirektors, Amazon # 1 vislabāk pārdotais autors, IBM Futurist un Ebay Influencer. Džons ir tiešsaistes mazumtirdzniecības vertikālā tīkla pionieris un The E-komercijas grupas dibinātājs, globāla tirdzniecības pārdevēju un tirgotāju kopiena..

Mana iecienītākā e-komercijas veikala platforma ir Miva. Šie puiši spēlē kopš 2000. gadu sākuma, un tāpēc es viņus izvēlos. Viens no vissvarīgākajiem man ir izvēlēties platformu, kas var mērogot pēc jūsu mēroga.

Miva veikali tika vienkārši pielāgoti manam “geek factor”, tā platforma ir pietiekami elastīga, lai varētu ieviest jebko, ko es šodien gribēju..

Bet arī paplašināms, lai varētu integrēt arī lietas, kas nākotnē nonāks cauruļvada galā. Viņiem ir lieliska atbalsta komanda un ļoti dinamiska attīstības kopiena.

Integrācijas un papildinājumu iespējas ir bezgalīgas, un ar pastāvīgi mainīgo e-komercijas pasauli tas ir milzīgs pluss manām vajadzībām. Šeit ir mana specifika, kas man lika ieiet un pāriet uz šo platformu:

 • Viegli sākt un ātri izveidot
 • Spēja integrēties ar savām back-end apstrādes sistēmām
 • Atsaucīgs klientu atbalsts
 • Paplašināma, izturīga platforma, kas varētu augt, pieaugot
 • Vairāku ierīču atbalsts, mana vietne izskatās laba un nevainojami darbojas visās ierīcēs un pārlūkprogrammās.
 • Par konkurētspējīgu cenu SMB biznesa īpašniekam

Liels paldies visiem e-komercijas tīmekļa dizaineriem, tīmekļa izstrādātājiem, tiešsaistes tirgotājiem un emuāru autoriem, kuri piedalījās šajā ekspertu sarunās! Īpašs paldies Rasellam Lobo un Gabriellai Sannino, kas mani iepazīstināja ar vairākiem dalībniekiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map