39 Lietas, kas jāzina pirms e-komercijas tiešsaistes veikala sākšanas

Interneta veikali ir vienkāršs naudas pelnīšanas veids. Vadošās e-komercijas platformas dažu stundu laikā var palīdzēt izveidot tiešsaistes veikalu. Jums nav jābūt kodēšanas ģēnijam.


Tehnoloģija padara dažas daļas nesarežģītas, taču tas joprojām nav viegli. Ja jums nav stingra plāna, jūs varat izgāzties. Izveidojiet šo plānu, pirms dodaties tālāk. Uzdodiet sev šos 39 jautājumus par e-komercijas biznesa sākšanu.

Contents

1. Kā izveidot e-komercijas biznesa plānu?

Ir seši elementi:

Kopsavilkums – Jūs rakstīsit šo daļu pēdējā. Tajā apkopoti pārējie septiņi elementi. Pat ja tas ir jūsu plānošanas procesa sākumā.

Uzņēmuma apraksts – Tas ir jūsu uzņēmuma augsta līmeņa pārskats. Kādus produktus un pakalpojumus jūs piedāvāsit? Kas ir tavi klienti? Kādas ir jūsu tiešsaistes veikala konkurences priekšrocības? Lai iegūtu sīkāku informāciju, atbildēm ir nepieciešama dziļa niršana. Pēc tam sasummējiet to rindkopā vai divās daļās. Jums būs lifta piķis.

Tirgus analīze – Ko jūs zināt par savu nozari un mērķa tirgu? Tās nevar būt zarnu izjūtas. Bezmaksas resursi internetā novērš jebkādu attaisnojumu, ka jums nav faktu un skaitļu.

Produkti un pakalpojumi –Ko piedāvās jūsu tiešsaistes veikals? Pieejiet tam no klienta perspektīvas. Lai to izdarītu, jums jāzina un jāpaskaidro, kāpēc jūs piedāvāsit šos produktus un pakalpojumus.

Mārketings un pārdošana –Kāda ir jūsu pieeja klientu piesaistīšanai? Tikai tāpēc, ka jūs veidojat tiešsaistes veikalu, tas nenozīmē, ka tie nāks. Vai pat pirkt lietas. Izpētiet “kāpēc” aspektu ar savām stratēģijām. Nosakiet, kā sasniegsit mērķa tirgu.

Finanšu prognozes –Uz tiešsaistes pārdošanas ieņēmumiem nevar cerēt. Jums tas ir jādara. Ja gūsit panākumus, vai redzēsit peļņu? Operatīvie fakti un skaitļi ir bāzes līnijas, kas palīdz jums prognozēt. Cik jums būs jāpārdod, lai segtu operācijas? Nosakiet mērķus, nevis tikai redziet, kas notiek.

2. Kā izvēlēties sava interneta veikala nišu?

Atbildiet uz šo jautājumu, uzdodot sev jautājumu. Kāda ir jūsu aizraušanās??

Fadiem ir īss mūža ilgums. Jums būs liela konkurence, ja izveidosit tiešsaistes veikalu, lai pārdotu to, kas šodien ir karsts. Jūs pievienosities viņiem arī neveiksmes gadījumā, kad šis produkts vairs nav karsts.

Izvēlieties produktu vai pakalpojumu, kuru aizraujaties ar pārdošanu. Jums patīk produkts, jo jūs par to zināt visu. Cilvēki vēlas iegādāties lietas no ekspertiem. Vai viņi to meklē tiešsaistē? Uzziniet, izpētot atslēgvārdus, izmantojot Google bezmaksas atslēgvārdu rīku.

Jūs varat kaut ko aizrauties un joprojām nepelnīt naudu par tā pārdošanu. Izvēlieties tirgus segmentu ar izaugsmes iespējām. Tirgū jābūt pietiekami lielam, lai jūs varētu izmantot un piederēt noteiktai sadaļai. Tieši tā ir niša.

Nišas produktus un pakalpojumus kopumā ir grūti atrast. Nepilnība rada vērtību. Vēl labāk, ja produktam vai pakalpojumam ir augstas rezerves. Jūs varat pārdot mazāk un joprojām gūt peļņu.

3. Kā novērtēt tirgus pieprasījumu pēc maniem produktiem?

Tagad, kad esat noteicis savu nišu, ir pienācis laiks padziļināties. Jums jānoskaidro tirgus potenciāls.

Nosakiet potenciālu. Izmantojiet ķēdes attiecības metodi. Sāciet ar lielu grupu un izpētiet īpašības, kas atbilst jūsu produktam. Vai tas tirgus aug? Vai viņiem būs nepieciešama izglītība, lai viņi varētu uztvert jūsu produktu? Pārvērtēt savu tirgus potenciālu ir viegli. Jūs varat noteikt, ka miljoniem cilvēku vēlas jūsu produktu. Bet, iespējams, tūkstošiem tiešsaistes uzņēmumu jau konkurē ar jums. Padariet savu konkurenci vērā potenciālā.

Kas ir jūsu konkurenti, un kur viņi ir?? Ja nezināt, kurš ir konkurss, tas jānoskaidro. Kā viņi sasniedz klientus? Pārbaudiet viņu sociālo mediju sekotājus. Tas jums sniegs ieskatu par veidiem, kā pozicionēt produktu, lai tas izceltos no konkurentiem.

Izmantojiet Google. Izmantojiet Google Atslēgvārdu plānotāja rīks lai noteiktu produkta pieprasījumu. Ievadiet atslēgvārdus, kas raksturo jūsu produktu vai pakalpojumu. Google jums pateiks, cik cilvēku meklēja šos atslēgvārdus. Rīks parāda arī šī atslēgvārda konkurenci. Jūs varat uzzināt, cik daudz citu uzņēmumu izmanto atslēgvārdus, lai piesaistītu klientus.

Ko darīt, ja Google jums saka, ka neviens nemeklē jūsu atslēgvārdus? Tā ir spēcīga zīme, kas jums vajadzētu pārdomāt attiecīgā produkta vai pakalpojuma pārdošanu.

4. Kā es varu izstrādāt unikālu pārdošanas piedāvājumu?

Tas palīdz jums atrauties no konkurentiem. Tas ļauj jums koncentrēt enerģiju centieniem, kas rūpējas tikai par jūsu ideālajiem klientiem. Jums viņiem jāpasaka, ka zināt, kā to izdarīt. Tas ir jūsu unikālais pārdošanas piedāvājums.

Apelācija ideālam klientam. Pastāv risks mēģināt visiem būt visiem. Nosakiet sev šādus jautājumus, nosakot perfektu izredzes:

 • Ko vēlas jūsu ideālais klients??
 • Kā jūsu produkts vai pakalpojums var atrisināt viņu problēmu?
 • Kādi faktori motivē viņu pirkšanas lēmumus?
 • Kāpēc viņiem vajadzētu izvēlēties jūs, nevis kādu citu?

Tiklīdz jūs zināt šīs lietas, jūs varat izveidot ierosinājumu. Tam jāpaskaidro, kā jūs risināsit viņu problēmu. Cilvēki pērk produktus, lai atrisinātu savas problēmas. Vai jūsu unikālais pārdošanas piedāvājums dod viņiem risinājumu??

5. Kā iegūt produktus savam tiešsaistes veikalam?

Ja vien pats neizveidosi produktu; jums nepieciešami piegādātāji. Kur jūs tos atrodat??

Pētniecības nozares un nozares organizācijas, kas saistītas ar jūsu produktu. Šīm organizācijām ir misijas, lai saskaņotu pircējus un pārdevējus. Pārbaudiet šos resursus, lai iegūtu palīdzību pareizo kanālu atrašanā:

6. Kā es varu noteikt savu mērķa tirgu?

Jūsu mērķa tirgus ir jūsu ideālo klientu kolekcija. Jums jāsaprot viņu izturēšanās. Kādi ir viņu iemesli, kāpēc viņi vēlas jūsu produktu vai pakalpojumu? Uzziniet, kāpēc, uzdodot šos jautājumus:

Kas izmantos manu produktu?? Šī ir demogrāfiskā informācija.

Kad klienti nopirks manu produktu? Tikai daži cilvēki vēlas Ziemassvētku eglīti jūlijā. Vai jūsu produktam ir sezonāls iespēju loks? Pat tādiem izstrādājumiem, kuru pirkšanas laiks nav visaugstākais. Jums jāzina, kad tas notiek.

Kāpēc klientiem tas ir vajadzīgs?? Izveidojiet dziļu izpratni par problēmu, kuru jūsu produkts vai pakalpojums atrisina.

7. Kā es varu atrast uzticamus piegādātājus savam tiešsaistes veikalam?

Kā es varu atrast uzticamus piegādātājus savam tiešsaistes veikalam??

Tas ir atkarīgs no tā, ko meklējat. Vai jums ir nepieciešami esošie zīmoli un produkti, kurus pats nosūtīsit? Vai arī jūs meklējat kravas nosūtītāju? Viņi piegādā produktus un izpilda esošo zīmolu un produktu pasūtījumus.

Kad esat izlēmis par piegādātāja veidu, jums jāizlemj par tā atrašanās vietu. Aizjūras piegādātāji mēdz piedāvāt zemākas cenas. Izmaksām nevajadzētu būt jūsu vienīgajam izšķirīgajam faktoram. Ņemiet vērā arī šos:

Aizjūras avoti

Priekšrocības

 • Zemas ražošanas izmaksas
 • Augsta izvēle

Trūkumi

 • Zemāka klientu uztvertā kvalitāte
 • Valodas un komunikācijas šķēršļu potenciāls
 • Ilgāks piegādes laiks
 • Mazāka maksājuma drošība un regresa iespējas

Vietējie avoti

Priekšrocības

 • Augstāki ražošanas kvalitātes standarti
 • Vienkāršāka saziņa bez valodas barjerām
 • Vieglāk pārbaudīt uzticamību
 • Ātrāks piegādes laiks
 • Lielāka maksājumu drošība un regresa iespējas

Trūkumi

 • Augstākas ražošanas izmaksas
 • Mazāka izvēle

Daudzi tiešsaistes veikalu īpašnieki meklē ieteikumus savam tīklam. Nenovērtējiet par zemu draugu un ģimenes spēku. Viņi, iespējams, jau zina uzticamu avotu.

8. Kā izpētīt konkursu??

Ja vēlaties uzzināt, ko dara jūsu konkurence, dodieties uz viņu tiešsaistes veikaliem un uzziniet. To, ko pats nevarat izdarīt, ir uzzināt, kur viņi tirgo klientus. Lai to uzzinātu, tehnoloģija piedāvā jaudīgus rīkus. Šeit ir daži no populārākajiem:

AdGooroo

AdGooroo

Pārraugiet ne vairāk kā 10 konkurentu reklāmas. Uzziniet, kur tiek ievietotas viņu reklāmas. Šis maksas pakalpojums nodrošina dziļu konkurences izlūkošanu. Tas pat var novērtēt konkursa mārketinga budžetus.

Pīrāgs

Pīrāgs

Pirmais viņu pakalpojumu līmenis ir bezmaksas. Varat izmantot reklāmu meklēšanas rīku, lai parādītu konkurentu nesenās reklāmas. Jūs redzat reklāmas izmēru un vietas, kur nesen redzējāt.

AtslēgvārdsCompetitor

atslēga

Pārbaudiet konkurentu dabiskos un apmaksātos atslēgvārdus, galvenās lapas un reklāmas. Jūs redzēsit atslēgvārdu pozīciju klasifikāciju tūkstošiem īpašu atslēgvārdu. Pirmās 30 dienas šis pakalpojums ir bezmaksas.

Tas nav tik augsto tehnoloģiju līmenis kā šie trīs ieteikumi, taču apsveriet iespēju lūgt draugus un ģimenes locekļus palīdzēt veikt konkurētspējīgus pētījumus. Lieciet viņiem pārsūtīt saņemto mārketinga e-pastu. Viņi to daudz iegūst!

9. Kā izveidot e-komercijas vietni?

Jūs esat nācis klajā ar savu produktu līniju un noteicis mērķa tirgu. Jūs zināt, kas ir jūsu konkurenti un kur viņi meklē klientus. Tagad ir laiks izveidot savu tiešsaistes veikalu.

Ja nezināt, kur un kā sākt, jūs esat labs kandidāts e-komercijas platformai. Jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu ar vienu, pat ja jums vispār nav tehnisko iemaņu.

Bet kurš no tiem? Lielākā daļa lepojas ar to, cik viegli ir izveidot tiešsaistes veikalu ar viņu programmatūru. Ir divi galvenie veidi, kā izveidot e-komercijas vietni.

 • Mitināta e-komercijas programmatūra (lietotājam draudzīgāka)
 • Paš hostēta atvērtā koda e-komercijas programmatūra (modernāka)

Apsveriet mitinātu e-komercijas risinājumu, ja vēlaties koncentrēties uz sava produkta pārdošanu. Tas noņem tiešsaistes veikala veidošanas un darbības tehniskos aspektus. Šie ir pabeigti risinājumi, kas ir gatavi lietošanai. Integrēta produktu pārvaldība un maksājumu apstrādātāji ir paketes sastāvdaļa. Jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas tehnoloģiju. Kodēšanas prasmes nav vajadzīgas. Ieguvumi ir daudz, taču jūs, iespējams, kavējaties ar elastīgumu.

Pašpietiekamai atvērtā koda programmatūrai ir jēga, ja esat kvalificēts tīmekļa izstrādātājs. Uzstādīšanas izmaksas ir ievērojamas. Jums būs jāveic pastāvīga izstrādes uzturēšana.

10. Kā izvēlēties pareizo e-komercijas platformu?

Jūsu izvēle prasa rūpīgu izskatīšanu. Neveiciet atlasi, kamēr neesat pārliecināts, ka paliksit pie šī risinājuma. Domas maiņa ir dārga un patērē laiku.

Šīs izvēles galvenais faktors ir tehniskās iespējas. Ja šaubāties par savām prasmēm, izvēlieties platformu, kas piedāvā veiksmīgas darbības instrumentus un atbalstu. Tas ir tikpat svarīgi jūsu klientiem, kā tas ir jums. Viņi sagaida optimālu pieredzi.

11. Kā izvēlēties maksājuma vārteju?

Maksājumu vārteja ir jūsu tiešsaistes kase. Jūsu tiešsaistes veikals nevar pieņemt skaidru naudu. Jums ir jāpieņem kredītkarte vai cita veida tiešsaistes finanšu darījumi. Šeit ir daži apsvērumi:

Izmaksas. Jums būs jāmaksā par maksājuma vārteju. Tirgotāja konta iestatīšana sedz sākotnējās izmaksas. Par vārtejas konfigurēšanu jūsu vietnē ir jāmaksā. Citas izmaksas turpinās. Maksājumu vārteju pārdevējs var iekasēt maksu par katru darījumu vai kā fiksētu ikmēneša maksu. Lai nopelnītu, jums tas maksās.

Savietojamība ar to, kā klienti vēlas maksāt jums. Ne visi izmanto kredītkartes. Daudzi cilvēki izmanto debetkartes vai pat PayPal. Šie darījumi tiek apstrādāti atšķirīgi nekā kredītkartes. Pārliecinieties, vai jūsu norēķinu vārteja darbojas klientiem tikpat labi, cik jūsu labā.

Drošība. Tiešsaistes maksājumu informācijas zādzības pieaug. Drošība ir tāda joma, kurā nav iespējams būt pārāk uzmanīgam. Palūdziet pārdevējiem paskaidrot, kā viņu maksājumu vārtejas risinājums tuvojas drošībai un datu šifrēšanai.

Klientu atbalsts. Šajā gadījumā jūs esat klients. Ja rodas problēmas ar maksājuma vārtiem, jūs neko nevarat pārdot. 24/7 atbalsta prasība nenozīmē, ka kāds atbildēs uz tālruni, ja jūs piezvanīsit. Tas varētu nozīmēt neko vairāk kā atbildi pa e-pastu. Jums tas jāzina pirms laika.

12. Kā izvēlēties rentablu domēna vārdu?

Padomājiet par populārākajiem zīmolu nosaukumiem pasaulē. Tie ir īsi, atbilstoši tirgotajam, viegli atcerēties un viegli pateikt. Izpildiet šo sava domēna vārda zīmolrades vingrinājumu.

Domēna vārda dos

Izmantojiet sava uzņēmuma vai produkta nosaukumu. Tas ne vienmēr ir iespējams. Pārbaudiet, vai varat reģistrēt domēna vārdu, kas atbilst jūsu tiešsaistes veikala nosaukumam. Dariet to pirms esat pārāk tālu iedziļinājies zīmolrades vingrinājumos.

Veidojiet domēna vārdu no atslēgvārdiem, ja meklēšana ir jūsu prioritāte. paintbrushes.com nav pieejams jūsu otu veikalā. Lielākā daļa vispārīgo domēna vārdu vairs nav pieejami. Mūsdienās klienti meklēšanā izmanto konkrētākus terminus. Padomājiet par savu nišu un mērķa tirgu. Varētu būt saprātīgāk, ja jūsu tiešsaistes veikala domēns ir lefthandedpaintbrushes.com. Izvēlieties domēna vārdu, kas norāda, ko pārdodat.

Palieciet ar augstākā līmeņa domēnu. Ja jūs varat iegūt .com, dariet to. Cilvēki to atcerēsies. Ja viņi zina jūsu uzņēmuma vārdu, bet ne URL, vispirms mēģinās .com.

Domēna vārdam nav

Neparasta rakstība. Jūs vēlaties domēna vārdu, ko būtu viegli atcerēties un nodot tālāk. Ja ir viegli kļūdīties, cilvēki to nepareizi izdarīs. Jūs zaudēsit pārdošanu. Vai arī viņi varētu nonākt jūsu konkurenta vietnē.

Garie vārdi. Vai ir grūti atcerēties un vai ir viegli ierakstīt nepareizi? Tas varētu būt jautrs vārds, taču tas jūs, klientus, nesagādās. Domēna augšējais garums ir 63 rakstzīmes. Centieties saglabāt to līdz 25 gadu vecumam.

Defises. Jūs varat iegūt vēlamo domēna vārdu, ja vien tajā ir iekļauta defise. Nodod to tālāk. Tie padara atslēgvārdus izceļas, taču tos ir viegli aizmirst. Vai vēlaties, lai defise stāvētu starp jums un klientiem?

Veiciet sava domēna vārda atlasi cilvēkiem, kurus pazīstat. Skatiet, ko viņi domā. Pasakiet viņiem, kas tas ir. Noskatieties, vai viņi to var izskaidrot. Tas jums paziņos, ja esat uz pareizā ceļa.

13. Kā izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Nepareizs e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var nogremdēt jūsu veikalu. Šeit ir dažas funkcijas, kas jāizmanto jūsu novērtēšanas procesā.

Neapstājieties pie infrastruktūras. Labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī rīkus un pielāgotu atbalstu. Vai viņi ir vērsti uz izaugsmi, vai arī jūsu? Meklējiet uzņēmumu, kas vēlas būt partneris, ne tikai jūsu pakalpojumu sniedzēju.

Pārvaldītie pakalpojumi. Mārketings un produktu attīstība palielina pārdošanas apjomus tiešsaistē. Vai jūsu e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var jums palīdzēt šajā jautājumā??

Atbalsts. Pārlēkt šeit ir bīstami. Iegādājieties garantētu palīdzību, tiklīdz rodas problēma.

14. Kā pārvaldīt vietnes uzturēšanu un atjaunināšanu?

Labākais veids, kā tos pārvaldīt, nav to izdarīt pats. Par to rūpējas mitināta e-komercijas platforma. Apkope un atjauninājumi notiek fonā. Viņi nav redzami jums un jūsu klientiem. Nekas netraucē pārdot jūsu produktus un pakalpojumus. Arī mitinātās platformas piedāvā:

 • Automatizētas jūsu vietnes ikdienas rezerves kopijas
 • Pārvietošanās vietas vai attīstības zonas testēšanai
 • Atbalsts
 • sFTP piekļuve

Ir dažas lietas, kuras jūs joprojām varat izlemt darīt pats. Ja nevarat atļauties zaudēt savus datus, tad nevarat atļauties visas olas salikt vienā grozā. Apsveriet sekundāro dublējumu. Ko tas sāp? Galu galā tas ir jūsu bizness.

15. Kā izveidot savu tiešsaistes veikalu, lai pieņemtu kredītkartes maksājumus?

Jūsu tiešsaistes veikalam būs nepieciešams tirgotāja konts vai norēķinu vārtejas konts. Interneta tirgotāja konts ļauj apstrādāt kredītkartes. Bankas izsniedz šos kontus. Viņi uzskata jūsu tirgotāja kontu par jums izsniegtu kredītlīniju. Jūs piesakāties vienam, tāpat kā piesakāties aizdevumam.

Sāciet ar savu banku, kad meklējat tirgotāja kontu. Tas ir liels plus, ja jums ir ilgtermiņa attiecības ar savu banku. Ja viņi jūs nomelno, izmēģiniet citas vietējās bankas. Piedāvājiet visus savus kontus pārvietot tur. Tas bieži ir ceļš uz tirgotāja konta aizķeršanos.

Tas ir pirmais solis. Jums būs nepieciešams arī norēķinu vārtejas konts. Vārteja ir apstrādātājs, kas pircēju kredītkartes savieno ar jūsu tirgotāja kontu. Tas rūpējas par verifikāciju un pārsūtīšanas pieprasījumiem.

Kā mazam tirgotājam jums jāapsver šo divu prasību apvienošana. Pārdevēji var jums izveidot tirgotāja kontu un nodrošināt maksājumu vārteju kā paketi.

16. Kā aizsargāt klientu informāciju?

Vislabākais veids, kā hakerus atraut no klientu datiem, nav, ja būtu zagtu datu. Ļaujiet trešo personu pakalpojumu sniedzējiem rīkoties ar kredītkaršu informāciju. Viņiem ir drošības un tehnoloģiju muskuļi, lai drošā veidā apstrādātu klientu datus.

Izmantojiet SSL šifrēšanu lapās, kurās ir informācija par klientiem. Tas ietver pierakstīšanās lapas, norēķinu lapas un klientu pieteikšanās lapas. SSL šifrēšana neļaus hakeriem nozagt jūsu vietnē saglabātos datus. Papildu drošības pakāpe palielina pircēju uzticību. Viņi ir iemācījušies saistīt “https” ar augstu drošību.

Apbruņojiet savu vietni ar papildu aizsardzību. Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris un citi risinājumi pēc pieprasījuma nodrošina pārliecību. Satura piegādes tīkls palīdz bloķēt draudus. Tas paātrinās jūsu vietnes ielādes laiku pircējiem.

Šifrēt. Vienmēr šifrējiet klientu paroles un citu sensitīvu informāciju. Visu informāciju, ko klienti dalās ar jums, uzskata par sensitīvu.

Izglītojiet klientus. Palīdziet viņiem aktīvi piedalīties personiskās informācijas drošā saglabāšanā. Paziņojiet viņiem, kādu informāciju un kā jūs apkopojat. Palūdziet viņiem ziņot par aizdomīgu rīcību jūsu vietnē.

17. Kā iekasēt pārdošanas nodokli??

Svarīgāk ir noteikt, kad un kāpēc vispirms. Tas, kā jūs to darāt, bieži ir jūsu izmantotās e-komercijas platformas funkcija.

Nosakiet, kur jums ir saikne. Gandrīz visi štati tiešsaistes tirgotājiem pilnvaro iekasēt pārdošanas nodokli no pircējiem. Šajos štatos tirdzniecības nodoklis ir jāiekasē tikai tad, ja jums ir tā sauktais “tirdzniecības nodokļu saikne”. Šajā valstī jums ir jābūt nozīmīgai biznesa klātbūtnei. Tas ietver tādas lietas kā:

 • Kam ir birojs
 • Kam ir darbinieks
 • Kam ir noliktava
 • Kam ir filiāle
 • Inventāra glabāšana
 • Piegāde no trešās puses pakalpojumu sniedzēja

Izmantojiet šo interaktīvo ceļvedi, lai noteiktu, kur jums ir tirdzniecības nodokļa saistība. Jūsu tiešsaistes veikals iekasēs pārdošanas nodokli, pamatojoties uz šo informāciju. Jums jāreģistrējas valstīs, kurām iekasēsit nodokli.

Jūsu e-komercijas platformas pārdevējs ir jūsu partneris šajā saistībā. Izmantojiet viņu resursus, lai izglītotu sevi par tirdzniecības nodokļu pamatiem. Lūdziet viņu atbalstu, lai apstiprinātu, ka jums jau pašā sākumā ir piemērota un atbilstoša nodokļu iekasēšanas procedūra.

18. Kā iestatīt e-komercijas pasūtījumu izpildi?

Kad klients kaut ko iegādājas no jūsu tiešsaistes veikala, jums tas viņiem jānokļūst. Jums, iespējams, nav vajadzīga noliktava, lai uzglabātu savus produktus, taču pret izpildīšanu jāizturas tā, it kā jums tāda būtu nepieciešama. Tas nosaka jūs uz laiku, kad jums tas varētu būt vajadzīgs. Vai arī tad, kad jums būs jāsadarbojas ar izpildes uzņēmumu.

Veiciet šīs darbības tūlīt, lai vēlāk varētu veikt mērogu:

Organizēt produktus. Marķējiet visus produktus ar SKU, svītru kodu vai UPC. Vēl labāk, ja viņi to saņem no jūsu ražotāja.

Lai produkta identifikācija būtu vienkārša. Padariet SKU informāciju īsu un unikālu. Jums šodien varētu būt jēga, bet kā būtu pēc pāris gadiem? Ko darīt, ja krājumus pārvietojat milzīgā noliktavā? Vai jūsu pašreizējam SKU būs jēga nākamajiem darbiniekiem, kuri piepildīsies??

Pārvaldiet produkta daudzumu. Cik daudz produktu glabāt noliktavā? Koncentrējieties uz tā dēvēto lieso krājumu. Tomēr esiet piesardzīgs, lai neapbēdinātu klientus, kuri nevēlas pārāk ilgi gaidīt jūsu produktus. Tas ir līdzsvarojošs akts.

Sekojiet līdzi produktu izvēlei. Iespējams, ka tas jums neradīs problēmas, ja jūs sākat mazo. Pieaugot, jūs vēlēsities piedāvāt klientiem vairāk izvēles iespēju. Jums, iespējams, ir ierobežota krātuves vieta. Ir saprātīgi piedāvāt plašāku izvēli tikai tiem produktiem, kas labi pārdod.

Samaziniet iepakojuma izmaksas. Apple mums ir iemācījis, ka iepakojums ir zīmola sastāvdaļa. Augstās produktu cenas palielina cerības uz kvalitatīvu noformējumu. Lielākajai daļai cilvēku, kas iegādājas produktus no tiešsaistes veikala, vairāk rūpējas par vislabākās cenas iegūšanu. Jūs varat samazināt iesaiņojumu, samazinot kastes un iepakojuma materiālu dažādību. Ja izmantojat firmas kastes, izprotiet saistītās izmaksas salīdzinājumā ar to sniegto vērtību.

19. Kā noteikt piegādes izmaksas?

Jūsu nosūtīšanas stratēģijai vajadzētu pēc iespējas mazāk samazināties. Tam joprojām jāpaliek pievilcīgam klientiem. Pētījumi rāda, ka nosūtīšanas un apstrādes maksas rada atteikšanos no iepirkumu groza. Apsveriet šīs iespējas:

Bezmaksas sūtīšana. Tas pievērš klienta uzmanību. Tomēr tas var samazināt jūsu peļņu. Bezmaksas piegāde ir ievērojama priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem, kuri to nepiedāvā. Nosakiet, vai palielināts pārdošanas apjoms sedz peļņu.

Piedāvājiet bezmaksas piegādi ar minimālu pasūtījumu. Tas palielina jūsu pasūtījuma vidējo vērtību. Jūs to varat piemērot, nosūtot izmaksas. Par dārgām precēm nepieciešama papildu apstrāde. Klienti to sagaida. Konkurētspējīgas preces par zemām cenām ir cits stāsts.

Uzlādējiet to, kas jums jāmaksā. Jūsu klienti vairāk vai mazāk maksā to, ko jūs maksātu, nosūtot produktus. Tam nav tādas pašas ietekmes kā bezmaksas piegādei. Tas neļauj jums iekļūt peļņā. Gudri klienti saprot, ka saņem labāko iespējamo darījumu.

Vienotas likmes. Šī opcija prasa sagatavošanos. Jums pirms laika ir jāizrēķina vidējās paketes nosūtīšanas izmaksas. Ir svarīgi zināt, tāpēc jums nav par zemu vai pārāk liela maksa klientiem. Apbruņojoties ar izmaksu diapazonu, jūs varat iestatīt daudzpakāpju un pievilcīgas iespējas. Piegādes laiks nosaka cenu.

20. Kā es varu pārvaldīt inventāru?

Cik jums vajag uz rokas? Inventārs ir aktīvs, bet tas sasaista naudu, līdz tas tiek pārdots. Jūsu e-komercijas veikalā ir jāoptimizē krājumi, saglabājot to liesu. Tas jādara, neriskējot klientu vilšanos.

Tālāk ir norādīti veidi, kā rīkoties šādi:

Esiet organizēts. Vai? Vai tas nav tik acīmredzami? Tā var nebūt. Pārliecinieties, ka jūsu inventārs ir acīmredzams. Vai tas ir organizēts, tāpēc ir viegli zināt, kur tas atrodas?

Izvēlieties pielāgotu sistēmu. Meklējiet iepirkumu groza risinājumu, kas integrē krājumu pārvaldību ar grāmatvedības pakalpojumiem. Vai tas var atņemt pārdotās preces katru reizi, kad notiek izpārdošana? Vai tas var izstumt e-pastus, ja krājumu ir maz?

Esiet modri. Tagad jūs varbūt esat mazs, bet vai jūsu mērķis nav mērogs? Iztēlojieties šodien tā, it kā tā būtu nākotne. Visu laiku glabājiet precīzu uzskaiti un uzskaiti. Ieguldiet krājumu pārvaldības programmatūrā, kas jums var palīdzēt tieši tagad un kad esat tik liels kā Amazon.

21. Kā es varu uzticēties savam tiešsaistes veikalam??

Pikšķerēšanas krāpšana, ļaunprātīga programmatūra un slikta klientu apkalpošana liek tiešsaistes pircējiem būt piesardzīgiem. Uzticības rādītājiem jūsu vietnē ir izšķiroša nozīme. Šeit ir piecas lietas, kuras varat darīt, lai izveidotu uzticēšanos:

Padariet to personisku. Cilvēki neuzticas lapām vai vietnēm. Viņi uzticas cilvēkiem. Vai jūsu vietnei ir cilvēciskais faktors? Viņi vēlas redzēt sejas un vārdus. Izmantojiet lapu Par mums, lai parādītu savu komandu. Uzskaitiet nosaukumus un norādiet kontaktinformāciju.

Izskaties profesionāli. Tas viss ir jūsu prezentācijā. Jūs neesat virtuāls. Tu esi īsts. Pierādi. Padariet klientu apkalpošanu par robustu jūsu vietnes zonu. Izskaidrojiet atgriešanas politiku un citu atbalstu vienkāršā angļu valodā.

Dalieties ar to, ka citi jums uzticas. Piedāvājiet klientu atsauksmes. Teksta pamatā ir taisnība. Video ir vēl labāks. Lepojas ar preses atspoguļojumu. Parādiet jūsu atspoguļotā medija logotipus.

Pierādiet, ka jūsu vietne ir droša. Šis piekaramās atslēgas simbols ir vērtīgs. Vai jūsu e-komercijas risinājums parāda paziņojumu, ka klienti izmanto drošu serveri? Pat ja tas notiek, paņemiet to soli tālāk un atgādiniet viņiem.

Mazināt riskus. Kas ir uz spēles jūsu klientiem? Viņus uztrauc tas, ka viņi iestrēgs jūsu izstrādājumā, ja viņiem tas nepatiks. Palieliniet savu uzticamību. Risiniet viņu bažas jau pašā sākumā. Precizējiet nosūtīšanas un atgriešanas politiku. Tas attiecas uz cerību pārvaldību.

Jūsu klienti tiesās jūs, tiklīdz viņi nonāk jūsu indeksa lapā. Viņi dažu sekunžu laikā izlemj, vai uzticēties jums. Jums ir jāiegūst viņu uzticība.

22. Kā piesaistīt pircējus savam tiešsaistes veikalam?

Tiešsaistes padomi par SEO un jūsu tiešsaistes veikala parādīšanu meklēšanas rezultātos nebeidzas. Bet roboti jūsu vietnē neveic iepirkšanos. Cilvēki ir.

Interneta veikali visvairāk aizmirst par to, ka mēs visi vēlamies saikni ar cilvēkiem. Tas varētu izklausīties kā gramatikas stunda, bet sākas ar vietniekvārdu pareizu lietošanu. Koncentrējieties uz klientu. Tas nozīmē lietot vietniekvārdu “tu”. Izvairieties no koncentrēšanās uz sevi. Nelietojiet vietniekvārdu “mēs”.

Iekļaujiet emuāru savā vietnē. Atcerieties, ka klienti pie jums meklē problēmas risinājumu. Pārdotie produkti un pakalpojumi ir šie risinājumi. Runā par tām lietām. Cena un produkts nav vienīgās lietas, ko pārdod.

23. Kā piesaistīt pircējus savam tiešsaistes veikalam?

Šeit ir daži saudzīgi statistikas dati.

 • Sliktas klientu apkalpošanas dēļ 78% patērētāju atceļ darījumu.
 • Amerikāņi par labu pieredzi stāsta vidēji deviņiem cilvēkiem. Viņi stāstīs 16 cilvēkiem par nabadzīgajiem.
 • Lai aizvietotu vienu neatrisinātu negatīvu pārskatu, nepieciešami 12 pozitīvi pārskati.
 • 59% ASV pircēju izmēģinātu jaunu zīmolu, lai iegūtu labāku servisa pieredzi.

Sociālie mediji to pastiprina. Tas ir arī jūsu labākais rīks. Tas padara klientu apkalpošanu par kopīgu darbu. Sociālie mediji piedāvā tiešsaistes kopienas rīkus, kas dod klientiem iespēju rast atbildes un palīdzēt citiem. Izmantojiet pašpalīdzības un kopienas forumus savā vietnē. Nepalaidiet garām iespēju tieši iesaistīties klientu apkalpošanas jautājumu risināšanā.

Tālāk ir norādīti veidi, kā jūsu tiešsaistes veikals var izmantot klientu atbalstu, lai palielinātu apmierinātības līmeni.

Esiet izpalīdzīgs. Tas nav tik acīmredzami, kā izklausās. Pieejamība nav tas pats, kas noderēt. Tas pārsniedz to, ka ir kāds, kurš veiks tiešraidi vai tālruņa zvanu. Palīdzības kvalitāte ir jūsu mērķis. Vai jūs klientu atbalsta dienestam piešķirat pilnvaras problēmu risināšanai??

Būt patiesam. Klienti negaida, ka jūs esat ideāls, bet viņi tomēr sagaida, ka jūs kļūdāties. To darot, klientu atbalsta dienestam vajadzētu justies ērti. Neviens negaida, ka jūs zināt visas atbildes. Tiešsaistes pircēji, kuriem nepieciešama klientu apkalpošana, cerēs dzirdēt, ka uzzināsit viņiem atbildi. Un “nē” ir piemērota atbilde, ja tas nozīmē, ka jūs pārāk apsolāt un sarūgtināt viņus.

Saglabājiet to vienkārši un viegli. Klientu atbalsts nav uzņēmējdarbības veikšanas izmaksas. Tas ir ieguldījums. Tas stiprina jūsu attiecības ar pircējiem un veicina atkārtotu pārdošanu. Apmierināti klienti dalās atklājumos. Tas ir jūsu mērķis, izmantojot klientu apkalpošanu. Atvieglojiet kritiskas informācijas atrašanu. Ievietojiet cenu noteikšanas, nosūtīšanas un atgriešanas politikas tur, kur viņi to var atrast.

24. Kā izveidot produktu attēlus un aprakstus?

Jūsu tiešsaistes veikals ir vizuāls informācijas nesējs, ko papildina vārdi. Izmantojiet abas savā labā.

Lielāki attēli palielina pārdošanas apjomus. Padariet tos augstas izšķirtspējas un iekļaujiet dažādus leņķus. Ļaujiet klientiem tuvināties informācijai.

Neizmantojiet produktu aprakstus. Aprakstiet produkta priekšrocības, izmantojot tā īpašības. Atrodiet “kāpēc”.

Esiet dāsns ar detaļām. Padariet tos pieejamus. Ja jūsu izstrādājumā ir 37 dabiskas sastāvdaļas, nodrošiniet saiti uz to attēliem. Klienti to novērtē. Viņi kļūst apmierināti ar pirkšanas lēmumiem.

25. Kā rīkoties ar maiņu un atgriešanos?

Pirmkārt, iedrošiniet viņus. Tas parāda pircējus, kurus esat apņēmies veikt klientu apkalpošanā. Ja viņi nav apmierināti, ņemiet to atpakaļ. Diskusijas beigas. Tomēr jūs varat samazināt atdevi, izmantojot visaptverošu politiku, kuru koplietojat ar klientiem. Pārvaldiet viņu cerības.

Neviena pārdošana nav galīga. Stāviet aiz sava izstrādājuma. Neapgrūtiniet viņiem lietu atgriešanu. Ja jūs to darāt, jūs tos vairs nekad neredzēsit.

Samaziniet vilšanos.Precīzi produktu apraksti un labas produktu fotogrāfijas samazina atdevi.

Izmantojiet vienkāršus angļu akronīmus un žargons pārvalda mūsu pasauli. Neļaujiet viņiem atrasties dialogā. Atvieglojiet informācijas atrašanu par apmaiņu un atgriešanos. Ja to nav viegli atrast, klienti domā, ka jums ir ko slēpt.

Nepievienojiet slēptās izmaksas un neslēpiet laika ierobežojumus. Paziņojiet klientiem, vai viņiem ir jāmaksā par nosūtīšanas atgriešanu. Noskaidrojiet, vai pircējiem ir noteikts laiks atdot vai apmainīt kaut ko nopirktu. Nekas nav sliktāks, kā nokļūt slēpto izmaksu ietekmē. Neslēp neko. Jums būs jāatrod jauni klienti.

26. Kā es varu izsekot sava veikala sniegumam?

Galvenie darbības rādītāji (KPI) parāda, kā jūs darāt. Izsekojiet šiem datu punktiem, un jūs zināt:

Vietnes trafiks – Tajā norādīts, cik cilvēku apmeklē. Vai dažas dienas ir populārākas par citām? Varbūt tās dienas ir tad, kad jums ir īpaši pirkšanas stimuli.

Vidējais laiks uz vietas – Tas mēra iesaistīšanos. Zems laiks nozīmē, ka klienti nevar atrast to, ko viņi vēlas. Vai arī jums nav tā, ko viņi vēlas. Abas jums ir sliktas ziņas.

Izejas lapas –Tas parāda, kur esat zaudējis interesi. Izmantojiet šos datus, lai uzlabotu savu vietni un saglabātu klientu uzmanību.

Nodošana –Kā jaunie klienti atrada jūsu tiešsaistes veikalu? Tas palīdz jums apstiprināt mārketinga stratēģijas.

Reklāmguvumi – Apmeklēt jūsu tiešsaistes veikalu ir patīkami. Kaut ko pirkt ir labāk. Šis maiņas kurss palīdz jums izlemt, vai jums jāpieliek lielāks pārdošanas spiediens.

Atdeves likme – Atgriešanās apmeklētāji ir lieliski. Pircēji ar atgriešanos ir satriecoši. Pārbaudiet savu atdeves likmi, lai redzētu, kā jūs veicat atkārtotu uzņēmējdarbību.

Vidējā pasūtījuma vērtība – Tas palīdz jums izprast tērēšanas paradumus. Jūsu vietnes lielie tērētāji ir pelnījuši papildu uzmanību.

27. Kā izveidot sava tiešsaistes veikala zīmolu??

Katrā zīmolā ir pamatelementi. To dara arī jūsu tiešsaistes veikals.

 • Logotips
 • Krāsas
 • Tipogrāfija
 • Ikonas

Lieciet visiem šiem elementiem strādāt kopā. Pirms sākat, iepazīstiet tos visus. Viņi ir savstarpēji atkarīgi. Tālāk ir norādīts, kas jums jādara, lai izveidotu elementus.

Izlemiet, kāds jūs esat. Zīmola stratēģijā ietilpst jūsu vērtības, jūsu redzējuma izklāsts. Tas izsaka to, ko jūs vēlaties saviem klientiem, un to, ko vēlaties, lai cilvēki domā par jums. Pārvērtiet to par atslēgvārdiem.

Dizains mērķa sasniegšanai. Ierobežojiet savu krāsu paleti un fontus. Izvēlieties virsrakstu fontu un vienu ķermeņa kopijas fontu. Neaizmirstiet savus pircējus mobilajām ierīcēm. Vai fonti ir salasāmi mazos izmēros?

Izprotiet, ko paziņo jūsu zīmols. Vai visas jūsu veikala daļas atspoguļo vienu un to pašu tēmu? Jūsu zīmols ir par rāmumu. Jūsu biznesa prakse vairāk atgādina cīņas cīņu. Tādējādi klientiem tiek sūtīti dažādi ziņojumi. Visam vajadzētu pastiprināt to, par kuru nolemjat, ka esat.

28. Kā izveidot klientu lojalitātes programmu?

Kāda ir atlīdzība par sarežģījumiem? Tas sakauj mērķi. Noņemiet sarežģītību. Samaziniet to un pārvērtiet to par patīkamo pieredzi, kāda tam vajadzētu būt pircējam. Galu galā tā ir atlīdzība. Nevajadzētu ilgi domāt. Lai pievienotos, vajadzētu aizņemt mazāk laika.

Tā ir iestāšanās šķēršļi, kas nav klientu lojalitātes programma. Vai jūs to varat padarīt tikpat vienkāršu kā e-pasta ierakstu? Vai viņi var pievienoties jūsu vietnei vai pieteikties tajā, izmantojot savus sociālo mediju akreditācijas datus?

Veiksmīgas lojalitātes programmas ļauj klientiem nopelnīt atlīdzību bez piepūles. Vai nevajadzētu kaut ko no jums pirkt? Ja jūsu lojalitātes programmai ir nepieciešams daudz vairāk nekā pieteikšanās, tā ir pārāk sarežģīta. Vai jūsu atalgojums ir tik dāsns, ka jūs cerat, ka klienti nepiedalās? Beidziet būt tik dāsnam.

No otras puses, vai atlīdzība par jūsu lojalitātes programmu ir virspusēja? Ja klienti neredz vērtību, programma neizdosies.

Veiksmīgākās lojalitātes programmas palielina naudas likmes par turpinātu darbību. Tas motivē un rada atkārtotus pirkumus. Jūsu lojālākie klienti jums ir spēcīgi mārketinga aģenti. Dodiet viņiem iespējas dalīties pieredzē un mudiniet pievienoties arī citus. Sociālajām ikonām vajadzētu būt visur jūsu lojalitātes programmas lapās.

29. Kā panākt, lai klienti raksta atsauksmes?

Pajautā viņiem. Ikviens saprot labu pārskatu nozīmi. Šos pozitīvos vārdus vislabāk lūgt uzreiz.

Atvieglojiet klientus, lai viņi vietnē jūsu vietnē atstātu atsauksmes. Ja tas nav acīmredzami, viņi to nemeklēs. Ievietojiet saites, lai pārskatītu profilus vairāk nekā vienā vietā. Iekļaujiet tos savos biļetenos un e-pastos.

Sniedziet klientiem iemeslu pārskatīšanai. Parādiet viņiem savu atzinību ar stimulu. Tomēr esiet skaidri, ka tas ir par godīgu pārskatu.

30. Kā es varu reklamēt savu tiešsaistes veikalu?

Jūsu labākais reklāmas rīks ir e-pasts. Nosūtiet ziņojumu uz savu datu bāzi. Pārliecinieties, vai ir aicinājums uz rīcību, lai kopīgotu e-pastu.

Pēc palaišanas jūsu e-pasta datu bāze pieaugs. Izmantojiet to, lai nosūtītu iknedēļas ziņojumus, kas izceļ jūsu produktus. Iekļaujiet attēlus un tiešās saites, lai iegādātos. Pavadiet papildu laiku ziņojuma formatēšanai, lai tas mobilajās ierīcēs izskatās labi. E-pasts rada normālu trafika plūsmu.

Izmantojot emuāru, izveidojiet sevi par savas nozares līderi. Tas ir spēcīgs, taču netiešs veids, kā reklamēt savu tiešsaistes veikalu. Jūsu emuāra ziņām jābūt noderīgām un informatīvām. Rakstiet no neitrāla viedokļa. Atsauce gan uz vienaudžiem, gan konkurentiem. Saglabājiet emuāru saites atpakaļ uz jūsu veikalu minimālu un atbilstošu.

Sazinieties ar citiem emuāru autoriem par savu tiešsaistes veikalu un produktiem. Tas prasa nelielu izpēti. Lai noteiktu savienojumu, jums būs jāizlasa viņu ziņas. Tad sazinieties ar viņiem. Izskaidrojiet, kāpēc jūsu produkts ir piemērots pārskatīšanai viņu emuārā. Esiet pārdomāts un piedāvājiet dāvanu paraugu.

Izmantojiet šo pētījumu par emuāriem, lai izveidotu otro sarakstu. Sazinieties ar viņiem un piedāvājiet viesu emuāram. Tā nebūs pašreklāma. Šie emuāru autori gaidīs pārdomātu komentāru, kas piedāvā risinājumus, kurus viņu lasītāji var izmantot. Jūsu atlīdzība ir saite uz jūsu veikalu biogrāfijā.

Video piesaista skatītājus. Viņi var dalīties un papildina jūsu tiešsaistes veikalu. Parādiet savus produktus darbībā. Cilvēkiem patīk arī aizkulišu saturs. Izklaidējieties un kopīgojiet dažus blooperus! Izveidojiet YouTube kontu savam tiešsaistes veikalam un ievietojiet tur savus videoklipus. Savstarpēji reklamējiet šīs divas vietnes.

Sociālajiem medijiem ir būtiska nozīme. Sociālo mediju efektīva izmantošana sava tiešsaistes veikala reklamēšanai prasīs laiku un pūles. Jums nepieciešams regulāru amatu grafiks. Tas nozīmē katru dienu vai pat vairāk, atkarībā no jūsu sekotāju skaita. Attēli piesaista uzmanību un tiek dalīti. Iekļaujiet tiešu saiti, lai to iegādātos savā tiešsaistes veikalā.

Daudzas sociālo mediju vietnes saviem lietotājiem piedāvā apmaksātu mērķtiecīgu reklāmu. Facebook un Twitter ir jaudīgas saskarnes, kas ļauj jums būt konkrētam. Pārliecinieties, ka galamērķis ir jūsu tiešsaistes veikals, nevis uzņēmuma lapa viņu vietnēs.

Optimizējiet produktu nosaukumus un aprakstus savā tiešsaistes veikalā. Visaptveroši apraksti sniedz vairāk iespēju SEO. Dariet to pašu ar savām fotogrāfijām. Dodiet viņiem aprakstošus vārdus. Pievienojiet produktu plūsmu pakalpojumam Google pirkumi. Šie trīs SEO centieni palīdzēs jaunajiem klientiem jūs atrast.

31. Kā izveidot efektīvu mārketinga plānu?

Jūsu plāns sākas ar to, ka zināt, kam vēlaties pārdot un kā viņi vēlas iegādāties. Nosakiet, kas ir jūsu klienti, un viņu iepirkšanās izturēšanos. Šī informācija sagatavo jūs nākamajam solim.

Padariet savu tiešsaistes veikalu redzamu tur, kur šie klienti meklē. Meklētājprogrammas, sociālie mediji un emuāri var jums tos nosūtīt ar tiešu saiti. Pārliecinieties, vai esat gatavs viņiem, pirms viņi ierodas. Izmantojiet meklētājprogrammas, lai atrastu savu tiešsaistes veikalu. Šīs meklētājprogrammu saites radīs pirmo iespaidu jūsu klientiem. Vai tas ir tas, kuru vēlaties??

Veiksmīgs mārketings ir efektīva komunikācija. Auditējiet savu vietni. Vai katra lapa norāda skaidru mērķi? Atrodiet vismaz 10 cilvēkus, kuri atbilst jūsu mērķa demogrāfiskajiem rādītājiem. Palūdziet viņiem iepirkties jūsu tiešsaistes veikalā. Vērojiet, kā viņi iziet procesu. Lūdziet viņu atsauksmes un rīkojieties, lai iepirkšanās pieredzi jūsu tiešsaistes veikalā padarītu labāku.

Mārketinga komunikācijai vajadzētu būt vērtībai. Tiešsaistes pircējiem tas nozīmē parādīt, ka viņi atradīs to, ko vēlas iegādāties. Palieliniet sava produkta pārdošanas apjomus, izmantojot viegli patērējamu informāciju.

Efektīva komunikācija ir interaktīva. Koncentrējieties uz savām iespējām divpusēji sarunāties ar klientiem tiešsaistē. Mārketings nozīmē arī cerību pārvaldību. Neuzņemieties, ka klienti zina, ko darīt vai ko gaidīt, kad viņi iepērkas pie jums. Palīdziet viņiem ar norādēm. Tie var būt aicinājumi uz darbību, kas noved pie pārdošanas.

32. Kā sadalīt e-komercijas mārketinga budžetu??

Izmantojiet piešķīrumu klientu iegūšanai. Kamēr jums ir zīmols, ieņēmumus gūst tieši jūsu individuālie produkti vai pakalpojumi. Tas ir tas, ko vēlaties iegūt cilvēku priekšā.

Šķiet loģiski ieguldīt visu savu budžetu vislētākajā kanālā. Varbūt redzēsit sākotnēju atbildi, taču tā to nevar noturēt. Uzvedība tiešsaistē un izvēles ir niecīgas. Kur cilvēki šodien atrodas, nav tur, kur viņi būs rīt. Kanāla likmes var palielināties un jums tās var kļūt nepieejamas. Labāka stratēģija ir sadalīt budžetu pa daudziem kanāliem. Tālāk ir sniegts vispārīgs iedalījums tam, kā citas e-komercijas vietnes izmanto sadali:

Ieguldiet no 10% līdz 30% SEO kanālos. Plānojiet ilgstošu pielietojumu, lai iegūtu optimālus rezultātus. SEO radīs vienmērīgu trafiku. Negatīvie ir tas, ka tas neradīs ātru ieguldījumu atdevi (IA), kā varētu citi kanāli. Tas ir garāks cikls.

Ieguldiet no 10% līdz 20% sociālo mediju kanālos. Trīs sociālā tīkla giganti (Facebook, Twitter un LinkedIn) ir acīmredzama izvēle. Viņiem ir milzīga auditorija. Mērķtiecība ir vienkārša. Neizslēdziet citus sociālos tīklus. Jūsu produkti vai pakalpojumi var būt piemēroti mazākiem un specializētākiem sociālajiem tīkliem. Iepirkšanās tiešsaistē ir vizuāla pieredze. Pinterest un Instagram ir vizuāli sociālie tīkli.

Investējiet no 20% līdz 40% SEM. Ja jūsu tiešsaistes veikals ir jauns, tas, iespējams, ir vienīgais veids, kā iegūt pamanāmību meklējumos. Lielāki tēriņi ne vienmēr ir labāki. Rezultāti rodas, pārliecinoties, vai jūsu reklāma ir piemērota auditorijai, kurai esat lūdzis Google atlasīt mērķauditoriju. Ja neredzat rezultātus, vairāk naudas nepalīdzēs. Bieži mainiet reklāmas kopiju, lai noteiktu, kas atgādina meklēšanu. Iespējams, ka jūsu atslēgvārdiem ir taisnība, bet jūsu kopija netiek pārveidota par klikšķi.

Ieguldiet no 10% līdz 20% atkārtotajā atlasē.Ja jūs tikko sākat e-komercijas vietni; iespējams, ka jums ir maza klientu bāze. Viņu atkārtota marķēšana ir ierobežota iespēja. Šie klienti ir bijuši jūsu tiešsaistes veikalā. Atkārtota pieskāršanās viņiem ar mārketingu ir veids, kā aicināt viņus atgriezties un pirkt. Gaidiet atkārtotu mērķauditorijas atlasi, līdz jūsu ikmēneša apmeklētāju skaits attaisnos ieguldījumus.

Ieguldiet no 5% līdz 25% meklēšanas rezultātos, izmantojot attēla reklāmas. Tie palielina zīmola atpazīstamību mērķtiecīgās vietnēs.

Investējiet no 5% līdz 10% e-pasta mārketingā. Tas darbojas jau ilgu laiku, jo darbojas. Biļetenu kampaņas ir efektīvs vietņu trafika un reklāmguvumu veicinātājs. E-pasti no groza pametšanas var atdzīvināt zaudēto izpārdošanu. E-pasta savstarpējā pārdošana var palielināt esošo klientu tēriņus.

Uzturiet piešķīrumus nemainīgus. Kad jūsu tiešsaistes veikals nobriest un auditorija pieaug, jūsu mērķi mainīsies. Zīmolu veidošanas kanāli kļūst arvien nozīmīgāki. Ja kanāls nedod rezultātus, neatsakieties no tā. Vispirms pārbaudiet, vai tajā nav citu radošo darbību.

33. Kā izveidot SEO stratēģiju savam tiešsaistes veikalam?

Veiksmīgas SEO stratēģijas balstās uz sešiem elementiem.

Atslēgas vārdi – Veiciet pētījumu. Izprotiet to, ko cilvēki meklē. SEO pamatā ir saistīšana ar šiem atslēgvārdiem. Izmantojot Google AdWords atslēgvārdu rīku, varat uzzināt, kā izskatās konkurss. Daži atslēgvārdi būs pārāk konkurētspējīgi jūsu nišā. Tā vietā izvēlieties garus vārdus (no diviem līdz pieciem vārdiem). Mazāk uzņēmumu konkurēs par šiem garākajiem atslēgvārdiem. Viņi jums piešķirs augstāku vietu.

Meta tagi –Viņi ir vitāli svarīgi. Jūsu vissvarīgākie atslēgvārdi pieder jūsu lapu nosaukumiem. Meta tagi ir tas, ko Google meklē un ierindo. Tas pats attiecas uz lapu aprakstu nosaukumiem.

Saturs – Kvalitatīvs saturs rada pozitīvu lietotāja pieredzi. Saturs ir vislabākā vieta, kur dzīvot jūsu atslēgvārdiem. Padariet savu saturu spīdīgāku un izmantojiet to pircēju izglītošanai.

Atpakaļsaites –Tie ir gandrīz tikpat svarīgi kā saturs. Tomēr kvalitāte tomēr pārspēj kvantitāti. Padomājiet par savu satura stratēģiju. Strukturējiet to atbilstošajām saitēm uz jūsu vietni. Audzējiet vienaudžu emuārus tā paša iemesla dēļ. Pārdod lietas, kuras cilvēki mīl. Viņi arī jums palīdzēs.

Sociālie mēdiji –Tas nenotiek. Jums ir jāveido spēcīga klātbūtne sociālajos medijos, pretējā gadījumā jums neizdosies. Vietnēm, piemēram, Facebook, ir tik liela auditorija, ka dalībnieki to izmanto līdzīgi meklētājprogrammai.

Produktu attēli –Attēliem ir izšķiroša loma SEO. Meklēšanas rezultātos tiek parādīti attēli, kā arī vietnes. Jūs savā vietnē pārdodat produktus. Šo produktu attēliem jābūt tik labiem, kā jūs tos varat izgatavot. Tomēr ir kaut kas tikpat svarīgs. Attēlu failu nosaukumos jābūt atbilstošiem atslēgvārdiem. Meklētājprogrammās viņiem tiks parādīts augstāks vērtējums.

Neviena SEO stratēģija nebūtu pilnīga bez konkurences analīzes. Kādas citas e-komercijas vietnes, piemēram, jūsu, dara?

34. Kā es varu izmantot sociālos medijus, lai reklamētu savu tiešsaistes veikalu?

Sociālo mediju mārketings pircējus piesaistīs jūsu tiešsaistes veikalam. Nepieciešami skaitļi, lai to pierādītu? E-komercijas veikals Shopify pārskatīja datus no vairāk nekā 37 miljoniem sociālo mediju apmeklējumu. Vizīšu rezultātā tika saņemti 529 000 pasūtījumu. Šis ir tas, kas jums jādara, lai sāktu.

Izveidojiet sava tiešsaistes veikala Facebook lapu. Šim nolūkam neizmantojiet savu personīgo Facebook lapu. Uzaiciniet savus Facebook draugus dalīties ar jūsu lapu un patīk tai. Ne tikai jūsu pavisam jaunā uzņēmuma Facebook lapā gaidiet viņus, kad viņi ieradīsies. Pārliecinieties, ka viņiem ir pieejams saturs, ko viņi varētu lietot un koplietot. Pastāvīgi glabājiet jaunu saturu. Tam vajadzētu būt atbilstošam un pietiekami interesantam, lai dalītos. Aicinājums uz darbību ir jūsu tiešsaistes veikala apmeklējums.

Čivināt par savu tiešsaistes veikalu. Nāciet klajā ar ekskluzīvām atlaidēm saviem sekotājiem. Dodiet viņiem stimulu sazināties ar saviem sekotājiem. Neaizmirstiet iekļaut šo piedāvājumu savā Facebook tīklā. Sekojiet klientiem. Sekojiet saviem pārdevējiem. Izmantojiet Twitter, lai sazinātos ar ietekmīgiem emuāru autoriem, žurnālistiem un nozares analītiķiem. Viņiem ir lieli sekumi. Jūs vēlaties šo uzmanību. Iesaistiet viņus ar attēliem un video.

Iestatiet Google+ uzņēmuma lapu. Google produkti labi darbojas kopā. Jūsu uzņēmuma profils pakalpojumā Google+ palīdz tam labāk darboties Google meklējumos. Šeit varat interesanti mijiedarboties. Izveidojiet Google+ Hangout sesiju un sazinieties ar klientiem un potenciālajiem lietotājiem reāllaikā. Atrodiet atbilstošās Google+ kopienas un sāciet dot savu ieguldījumu.

Izveidojiet YouTube kanālu. Šeit vairumam uzņēmumu ir jautri. Tā ir tava izvēle. Jūs varētu vēlēties izvietot tikai videoklipus par to, kā izmantot savus produktus vai pakalpojumus. Vai arī sajauciet to ar kādu tīru izklaidi. Svarīgi ir tas, lai jūs turpinātu video satura parādīšanos.

Izveidojiet LinkedIn profilu. LinkedIn ir vieta, kur jūs varēsit augt un uzturēt profesionālu tīklu. Pievienojiet saites savam tiešsaistes veikalam. Izmantojiet atjaunināšanas funkciju, lai informētu cilvēkus par sava e-komercijas veikala biznesa aspektiem. Atrodiet un sekojiet saviem pārdevējiem. Pievienojieties viņu grupām un piedalieties diskusijās. Palūdziet savam tīklam pievienot ieteikumus savam profilam.

Iestatiet Pinterest profilu. Pinterest ir saistīts tikai ar attēliem, tāpēc izmantojiet savu produktu fotografēšanas priekšrocības šeit. Izveidojiet tēmu dēļus, lai parādītu savas preces un / vai pakalpojumus. Jūsu tiešsaistes veikalā blakus katram produktam vajadzētu būt pogai Pinterest Pin It, lai apmeklētāji to varētu kopīgot. Tie videoklipi, kurus esat izveidojis pakalpojumam YouTube, šeit var būt arī dubulti.

35. Kā izveidot e-komercijas e-pasta sarakstu?

E-pasta adreses ir dažas no vērtīgākajām lietām, ko klienti jums var dot ne tikai nauda. Atvieglojiet šīs informācijas kopīgošanu ar jums. Pēc tam izmantojiet to, lai izveidotu dialogu.

E-pasta adreses ir tik vērtīgas, jo tās parāda, ka kāds vēlas dzirdēt jūsu teikto. Viņi ir devuši jums atļauju tos tirgot. Tālāk ir norādīts, kā iegūt šīs e-pasta adreses.

Izmantojiet reklamēšanu, lai cilvēkus novirzītu uz galveno lapu. Jūsu galvenajai lapai jāpiedāvā nepārprotamas priekšrocības apmaiņā pret e-pasta adresi. Tā var būt īpaša atlaide vai bezmaksas lejupielāde. Pat ja apmeklētājs neko nepērk, jūs joprojām gūstat labumu no citas e-pasta adreses iegūšanas.

Sarīkojiet konkursus un dāvanas sociālajos medijos. Ļaujiet cilvēkiem, kas ienāks, zināt, ka viņi var palielināt viņu iespējas uzvarēt. Viņiem atliek tikai dalīties konkursā ar savu Facebook draugu tīklu. Attēli saņem uzmanību. Ja balva ir jūsu tiešsaistes veikala dāvanu karte, izveidojiet vispopulārāko produktu kolāžu, kurā viņi to var izmantot.

Visur ievietojiet e-pasta pierakstīšanās lodziņus. Katrā vietā, kur to ievietojat savā tiešsaistes veikalā, ir iespēja savākt e-pasta adresi. Neaizmirstiet savu emuāru. Kvalitatīvs emuāru saturs ir dabisks e-pasta adrešu magnēts. Cilvēki abonē, lai uzzinātu, kad jums ir jāievieto kaut kas jauns.

36. Kā izveidot e-komercijas biļetenu?

Biļeteni ir vērtīgs reklāmguvumu avots. Pierakstīšanās cilvēki ir norādījuši, ka ir ieinteresēti uzzināt vairāk par jūsu biznesu. Tagad jūs varat tos sasniegt ar biežumu un norādīt vairāk iemeslu pirkšanai. Jūsu informatīvā izdevuma saturam ir jābūt atbilstošam un tam ir jāsniedz vērtība.

Jūs esat tiešsaistes veikals. Attēli veicina jūsu pārdošanu. Plānojot jaunumu saturu, paturiet to prātā. Tās ir ziņas, nevis reklāmas. Jūsu saturam vajadzētu būt tādam, kas notiek ar jūsu tiešsaistes veikalu. Šī ir iespēja pievērsties saviem cilvēkiem. Jūsu biznesam tas ir grūti pārdots, bet jūsu produktiem – mīksts pārdošanas piedāvājums. Arī jūsu klienti vēlas uzzināt par jums.

Veidojiet šīs attiecības, iekļaujot citu informāciju, kuru jūsu klienti uzskata par vērtīgu. Vai jūs apmeklējāt pārdevēju, kurš dzīvo aizraujošā vietā? Uzrakstiet īsu fragmentu par to un iekļaujiet saites uz apkārtnes atrakcijām. Ieteikt citiem uzņēmumiem, kas papildina jūsu produktus vai pakalpojumus. Informējiet šos uzņēmumus. Viņi var atgriezt labvēlību. Tas papildina jūsu savienojumu tīklu.

Izveidojiet īpašus piedāvājumus vai atlaides biļetenu abonentiem. Cilvēkiem patīk justies ekskluzīvi. Paziņojiet viņiem par turpmākajiem pārdošanas notikumiem, pirms tie tiek paziņoti citur.

Sociālās saites jūsu biļetenā palīdz abonentiem dalīties tajā ar citiem. Tas ir veids, kā izveidot abonēšanas sarakstu. Pārliecinieties, ka sociālajos tīklos esat jauns, kad izlaidīsit jaunu biļetenu.

Jūsu e-komercijas biļetens nav emuārs. Tomēr viņi var atsaukties viens uz otru. Izmantojiet abus, lai savstarpēji reklamētu.

37. Kā pasargāt savu e-komercijas vietni no uzlaušanas?

Drošība jau pašā sākumā ir galvenā problēma. Padariet to par lielu apsvērumu daļu, kad izvēlaties e-komercijas platformu. Pievērsiet īpašu uzmanību PCI un SSL sertifikātu ievērošanai. Jautājiet par aizsardzību pret surogātpastu, ja plānojat izmantot viņu e-pasta sistēmu.

Jūsu e-komercijas platforma piedāvā aizsardzību pret uzlauzšanu, taču tā nav tikai pārdevēja atbildība. Jūs abi esat partneri. Pajautājiet, kā jūs varat palīdzēt viņiem novērot aizdomīgas darbības jūsu tiešsaistes veikalā. Ziniet, kādas zīmes meklēt. Instalējiet aizsardzību pret vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru visos datoros, kuriem ir saskarne ar jūsu pārdevēju.

Jūsu tiešsaistes veikala klienti, iespējams, nekad nezina, ka jums ir izveidota e-komercijas platforma. Viņiem ir attiecības ar tevi. Jūs esat tas, kam viņi uzticas, nevis jūsu platformas pārdevējs. Viņi vainīgi tikai jūs, ja ir drošības pārkāpums. Pārliecinieties, ka varat paļauties, ka pārdevējs palīdzēs jums saglabāt klientu uzticību.

38. Kā optimizēt savu tiešsaistes veikalu, lai palielinātu reklāmguvumu līmeni?

Konversijas likmes ir pamats lielam pārdošanas apjomam. Apskatīsim matemātiku. Kā jūs to darītu, ja vēlaties palielināt pārdošanas apjomus par 50%? Jūsu reklāmas budžeta palielinājums par 50%?

Tas ir dārgs ieguldījums.

Vieglāk ir noteikt mērķi palielināt reklāmguvumu līmeni par vienu procentu likmi. Tas 1% ir līdzvērtīgs 50% pārdošanas pieaugumam. Kā tu to dari?

Dažreiz tikai neliels kniebiens var ievērojami uzlabot reklāmguvumu līmeņus. Daudzi mazi uzlabojumi kopā var ievērojami uzlabot jūsu rezultātus.

Veiciet A / B pārbaudi. Izveidojiet divas alternatīvas produktu lapu versijas. Katrs iegūst atšķirīgu produkta aprakstu vai attēlu. A / B testēšanas programmatūra pusi no ienākošās trafika novirza uz katru lapu. Vienā lapā būs vairāk reklāmguvumu. Tas ir tas, kuru jūs izmantojat. Augstāks konversijas līmenis rodas no pastāvīgas A / B pārbaudes. Google piedāvā bezmaksas A / B testēšanu kā daļu no savas Google Analytics paketes.

Jums ir skaidrs un pārliecinošs vērtības piedāvājums. Vai jūs varat norādīt savu vērtības ierosinājumu 10 vai mazāk vārdos? Nokļūstiet šajā punktā, ja nevarat. Kāpēc klientiem vajadzētu pirkt no jums? Kad jūs to skaidri norādīsit un paziņosit, jūs palielināsit reklāmguvumu līmeni. Arī jūsu vērtības piedāvājums nebūtu jāatbrīvo no A / B pārbaudes.

Izveidojiet pārdošanas piltuvi. Vai jūs pieprasāt pārdošanu pārāk ātri? Tas var ietekmēt jūsu reklāmguvumu līmeni. Cilvēki nenopirks, ja nebūs gatavi. Šis laiks palielinās, jo produkti kļūst dārgāki vai sarežģītāki. Pārdošanas piltuve veido uzticību. Palēniniet lietas, lai palielinātu pārdošanas tempu. Vispirms palieliniet izpratni par vērtību. Palīdziet klientiem izprast saņemtos rezultātus. Tad jautājiet par pārdošanu. Ja viss, ko jūs saņemat no pirmā apmeklētāja, ir e-pasta adrese, viņi atrodas jūsu pārdošanas piltuvē. Jūs esat ieguvis privilēģiju turpināt sarunu ar viņiem.

Atbrīvojieties no žargona. Izmantojiet sarunvalodu visur, kur atrodas jūsu tiešsaistes veikals. Iekļaujiet kopsavilkumu, ja jums ir jāparāda nepieciešamās juridiskās atrunas.

Palieliniet pircēju uzticību. Kāpēc klienti uzticēsies jūsu tiešsaistes veikalam? Iepazīstiniet viņus ar uzticamiem cilvēkiem, kas atrodas aiz jūsu vietnes, ar personāla fotoattēliem un biogrāfiju. Ir skaidras un ērtas sazināšanās metodes. Ne tikai e-pasta adresi. Iekļaujiet tālruņa numuru un fiziskās atrašanās vietas adresi. Pierādiet, ka savas vietnes dizains un izkārtojums ir profesionāļi. Atsevišķa drukas kļūda ir viss, kas nepieciešams pārdošanas iznīdēšanai.

Padariet to viegli iegādājamu no jums. Var paiet daži apmeklējumi, bet cilvēki vēlas iegādāties dažu minūšu laikā, kad viņi to būs gatavi. Atbrīvojieties no nevajadzīgiem laukiem. Pievienojiet pierakstīšanos, izmantojot sociālā tīkla akreditācijas datus. Pievienojiet filtrus, lai noņemtu liekās iespējas, lai viņi varētu atrast to, ko viņi vēlas atrast. Neuzņemieties, ka pircēji zina, kā rīkoties. Pasakiet viņiem nākamo soli.

Noņemiet uzmanību. Jūs vēlaties, lai klienti pērk lietas. Kā jūs varat palīdzēt viņiem koncentrēties uz to? Noņemiet visu, kas nav saistīts ar šo darbību. Jā, viņi vēlas piekļūt visaptverošai informācijai par to, ko viņi pērk. Nodrošiniet piekļuvi, bet nerādiet to visu uzreiz. Tas rada opciju pārslodzi. Tas samazina konversijas likmes.

Salīdziniet produktu vai pakalpojumu ar konkurenci. Tas izklausās nelietderīgi. Kāpēc pat runāt par konkursu? Jūsu klienti veiks pētījumu pirms pirkšanas. Kāpēc viņiem dot iespēju aiziet un to darīt? Sniedzot viņiem salīdzinājumu, jūs saglabājat virsroku. Vai tava cena ir augstāka? Izskaidro kapec. Iestatiet salīdzinājumus tabulās, lai klienti varētu redzēt visu uzreiz.

Pievienojiet stimulu pirkt tūlīt. Jūs esat redzējis šo darbu, ja esat devies uz aviokompāniju vietnēm. Viņi izseko sēdvietām. Var redzēt, ka lidojumā ir palikuši daži. Jūs zināt, ka jums ir jāpieņem lēmums pirkt vai zaudēt. Izveidojiet trūkumu. Padariet ierobežotu daudzumu vai norādiet cenu ierobežotā laikā.

39. Vai esat gatavs strādāt pie ilgtermiņa projekta??

Ja tiešsaistes veikala izveidošana ir kaut kas tāds, ko vēlaties darīt šodien. Vai tas ir kaut kas tāds, kā jūs redzat sevi darām gadus pēc šī laika? Jūs nevarētu atvērt fizisko veikalu un vienlaikus to darbināt mēnesi vai nedēļu. Arī jūsu e-komercijas veikals nedarbosies šādā veidā.

Jūsu tiešsaistes veikala sākšanai var būt nepieciešamas nelielas naudas saistības. Palaišanas diena ir tikai sākums. Lai gūtu panākumus, ir vajadzīga izaugsme. Tas nāk laika gaitā.

Tagad jūs esat gatavs sākt! Izveidojiet kontrolsarakstu un izstrādājiet atbildes uz katru jautājumu. Nav galīgu atbilžu. Tomēr lielākajai daļai šo priekšmetu ir labākā prakse. Pavadiet laiku, iepērkoties tiešsaistē iecienītajos e-komercijas veikalos.

Kas jums patīk viņiem? Kas tevi satrauc? Piedāvājiet labākus risinājumus un nododiet tos darbam jūsu tiešsaistes veikalā.

Rūpes par dalīšanos, uz kuru bija grūtākais jautājums un kāpēc?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map