11 bezmaksas WordPress spraudņi e-komercijas veikala iestatīšanai un tiešsaistes pārdošanas sākšanai

Tā kā pieaug iepirkšanās tiešsaistē, šodien arvien vairāk cilvēku dod priekšroku lietu pirkšanai no e-komercijas veikaliem. Tas nav īsts pārsteigums, jo iepirkties tiešsaistē ir ērti un izdevīgi.


Padomājiet par to: nevajag ģērbties, iekāpt mašīnā, ceļot uz tirdzniecības centru vai gaidīt stundas garās rindās / rindās!

Lai gan WordPress platforma ļauj ērti izveidot e-komercijas vietni vai nu kā papildinājumu jūsu fiziskajam biznesam, vai kā galveno biznesu, ir pieejama plaša spraudņu bibliotēka, kas īpaši izstrādāta, lai vienkāršotu un automatizētu jūsu digitālā veikala procesus.

Tomēr, izvēloties sava biznesa vajadzībām piemērotu WordPress spraudni, tas var mulsināt. Galu galā ir tik daudz spraudņu, no kuriem izvēlēties, ir grūti atšķirt labāko no pārējiem.

Tomēr neuztraucieties; mēs esam izpētījuši un uzskaitījuši 11 labākos (un bezmaksas) WordPress spraudņus. Visi šie spraudņi var uzlabot jūsu klientu vispārējo tiešsaistes iepirkšanās pieredzi. Tātad, vai esat gatavs? Sāksim!

1. MarketPress

MarketPress ir ar funkcijām bagāts, labi izstrādāts un viegli pielāgojams spraudnis, ko profesionāli izstrādātāji raksta vietnē WPMU DEV. Izstrādātāji izstrādāja šo pasakaino spraudni, lai palīdzētu uzņēmumiem lietotājiem piedāvāt baudāmu, vienkāršu un skaistu iepirkumu groza pieredzi, neizmantojot paplašinājumus vai papildinājumus..

Spraudnis saprātīgi apvieno dažādu spēcīgu spraudņu iespējas vienā, atsevišķā, savrupā e-komercijas risinājumā. Tas nāk ar virkni pievilcīgu un uzmanību piesaistošu tēmu, kuras varat pielāgot bez kodēšanas.

MarketPress ir saderīgs arī ar Multisite un BuddyPress. Tas nozīmē, ka jūs varat ātri izveidot savu digitālo veikalu tīklu (piemēram, Amazon un eBay) un ņemt noteiktu procentu no katras pārdošanas.

MarketPress premium versija tomēr piedāvā virkni modernu funkciju, piemēram, aprēķinātus piegādes moduļus, produktu personalizēšanu, e-komercijas izsekošanu un pilnu maksājumu metožu komplektu..

2. Cart66 Lite

Agrāk pazīstams kā PHPurchase, Cart66 ir ļoti efektīvs, drošs un viegls e-komercijas risinājums, kas ļauj izveidot jebkura veida vietni, kas ir saderīga ar PCI. Rakstījis Reality66 eksperti, spraudnis droši apstrādā kredītkartes informāciju jūsu iecienītajā norēķinu vārtejā, izmantojot Mijireh Checkout.

Vēl interesantāk ir tas, ka Cart66 Lite var lieliski integrēties arī ar Amazon S3, ļaujot jums bez grūtībām pārdot savus digitālos produktus..

Faktiski, atšķirībā no vairuma sarežģīto e-komercijas spraudņu, ar kuriem sastopaties tiešsaistē, šis ir jaudīgs, taču neticami viegli lietojams. Grozs 66 Lite piedāvā vairākas valūtas un nosūtīšanas iespējas, kas jūsu biznesam sniedz globālu atpazīstamību un sasniedzamību.

Tas ietver arī virkni jaudīgu funkciju, piemēram, filiāļu platformas integrāciju, pielāgojamas e-pasta kvītis, produktu pielāgotos laukus un daudz ko citu. Tajā ir gandrīz viss nepieciešamais, lai iestatītu savu digitālo veikalu un pēc dažām minūtēm to izveidotu un darbinātu!

3. Jigoshop

Jigoshop ir spēcīgs, uzticams un ļoti drošs WordPress e-komercijas spraudnis, kuru izstrādājusi Jigowatt, tīmekļa dizaina aģentūra, kas atrodas Lielbritānijā. Spraudnis ir vislabāk piemērots MVU (maziem un vidējiem uzņēmumiem), un tam ir intuitīvs informācijas panelis, kas dažu minūšu laikā ļauj iestatīt un pārvaldīt e-komercijas veikalu.!

Jums ir vairāk nekā 30 ļoti pielāgojamu un pilnvērtīgu motīvu, no kuriem izvēlēties, un tie ir piemēroti gandrīz jebkura veida digitāla veikala izveidošanai..

Varat arī pārcelt savu interneta veikalu uz nākamo līmeni ar simtiem jaudīgu paplašinājumu. Jigoshop ir arī virkne pārskatu funkciju, kas sniedz reāllaika pārskatu par jūsu e-komercijas veikala darbību. Tomēr tas vēl nav viss! Izmantojot lietotājam draudzīgo un vienkāršo krājumu sistēmu, jūs varat viegli pārvaldīt krājumus, izmantojot Jigoshop.

Ne mazums cilvēku zina, ka Jigoshop sākotnēji bija dators no mūsdienās vispopulārākās e-komercijas platformas WooCommerce. Tomēr spraudnis pats par sevi kļūst populārāks katru dienu.

4. WooCommerce

WooCommerce ir spēcīgs e-komercijas spraudnis, kuru izstrādājuši pieredzējuši WooThemes ļaudis. Tas ir pildīts ar dažādām vismodernākajām funkcijām, kas uzņēmumiem ļauj pārveidot parasto WordPress vietni par naudas pelnīšanas e-komercijas veikalu.

Viena no labākajām lietām šajā spraudnī ir maksas un bezmaksas paplašinājumu un motīvu kolekcija, ko varat pielāgot sava tiešsaistes veikala unikālajām vajadzībām. Kā minēts iepriekš, WooCommerce ir viens no populārākajiem šodien pieejamajiem bezmaksas e-komercijas spraudņiem WordPress.

Daži no visvairāk cienījamiem zīmoliem pasaulē, piemēram, Harley-Davidson un Entrepreneur, to izmanto. Spraudnis pašlaik darbina vairāk nekā 30 procentus no visiem tiešsaistes veikaliem internetā! Jums ir jāatzīst; šie ir daži diezgan iespaidīgi skaitļi, salīdzinot ar citiem spraudņiem, kas tur atrodas.

WooCommerce spraudnis piedāvā virkni noderīgu funkciju. Tajos ietilpst elastīga kuponu sistēma, PayPal Standard integrācija, ērta krājumu pārvaldība, pārdošanas un pārskatu pārskati, kā arī vairākas piegādes iespējas.

Ja meklējat ļoti pielāgojamu, robustu un intuitīvu e-komercijas spraudni, ir vērts pamēģināt WooCommerce. Daudzi digitālie veikali to izmanto, un līdz šim tas ir izrādījies vērtīgs rīks katram!

5. Vienkārša digitālā lejupielāde

Vienkāršs, viegls un funkcijām bagāts e-komercijas risinājums Easy Digital Downloads ļauj bez maksas pārdot digitālās lejupielādes, izmantojot WordPress. Atšķirībā no citiem spraudņiem, kas piedāvā dažas bezjēdzīgas funkcijas, vienkāršā digitālā lejupielāde nodrošina tikai visnoderīgākās funkcijas, kas atvieglo jūsu digitālo preču pārdošanu..

Viena no tās galvenajām iezīmēm ir spēcīgā pārskatu sistēma, kas ļauj viegli analizēt datu tabulas un interaktīvu grafiku, lai redzētu visus jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomus un ieņēmumus..

Tā kā spraudnis patur prātā WordPress kodēšanas standartus, tas, iespējams, ir izstrādātājiem draudzīgākais e-komercijas risinājums, ko atradīsit! Tas nozīmē, ka izstrādātājiem ir neticami viegli veikt izmaiņas vienkāršo digitālo lejupielāžu kodu bāzē.

Ar vairāk nekā 200 paplašinājumiem un tēmām, no kuriem izvēlēties, jūs varat pielāgot EDD atbilstoši sava veikala vajadzībām. Tomēr, ja jūs pārdodat tikai digitālos produktus, EDD, bez šaubām, ir labākā iespējamā izvēle jums.

6. Ecwid

Ecwid galvenokārt ir paredzēts uzņēmumiem, kas nevēlas pārcelt problēmu, sākot pilnīgi jaunu vietni. Šī spraudņa galvenā iezīme ir tā, ka dažu minūšu laikā varat uzņemt esošo vietni un ātri to integrēt Ecwid sistēmā..

Sistēma atspoguļosies arī vairākās citās vietnēs, ja plānojat pārdot savus produktus citur tīmeklī. Tas ļauj pārvaldīt visas vietnes no vienas vietas, nevis pārslēgties starp vairākiem informācijas paneļiem. Vēl viena pieminēšanas vērta iezīme ir spēja pievienot tiešsaistes veikalu Tumblr, Facebook vai jebkurai citai sociālo mediju platformai.

Ecwid e-komercijas spraudnis ir populārākā e-komercijas lietotne Facebook; tas darbojas vairāk nekā 40 000 veikalos! Ecwid piedāvā četrus plānus ar bezmaksas plānu. Lai arī tas piedāvā ierobežotas iespējas, tas ir vairāk nekā pietiekami, lai palīdzētu jums viegli un bez grūtībām pārdot produktus tiešsaistē.

Pats labākais šajā spraudnī ir tas, ka citi piedāvā jums bezmaksas izmēģinājumu (tas nozīmē, ka jums beidzot ir jāmaksā), tas piedāvā pilnīgi bezmaksas plānu.

7. WP e-komercija

WP e-komercija ir spēcīgs WordPress e-komercijas spraudnis, kuru izstrādājuši Gerijs Kao, Džastins Sentons un Dans Milvards. Apmēram pēdējos gadus tas ir viens no spraudņiem, kurus ir ļoti viegli izmantot. Spraudnis ļauj pielāgot CSS un HTML, tāpēc jums ir pilnīga kontrole pār to, kā parādās jūsu e-komercijas veikals.

Nav svarīgi, vai jūsu uzņēmums pārdod abonementus, fizisko inventāru, dalību vai digitālos produktus. WP e-komercijā ir viss nepieciešamais, lai pārdošanas process būtu viegls!

Ar vairāk nekā 70 000 klientu un 3 miljoniem lejupielāžu WP e-komercija ir otrs populārākais spraudnis internetā. Interesantākais par šo spraudni ir tā pilnveidotais norēķinu process, kas ievērojami palielina jūsu tiešsaistes veikala reklāmguvumu līmeni.

Turklāt WP e-komercija var integrēties ar daudziem nosūtītājiem un maksājumu apstrādātājiem. Ja jūs meklējat papildu funkcijas, varat tās iegūt daudz, iegādājoties pieejamos premium papildinājumus un jauninājumus.

8. iThemes Exchange

iThemes Exchange ir intuitīvs, paplašināms un vienkāršs WordPress e-komercijas spraudnis, ko izstrādājuši iThemes eksperti. Izmantojot savu lietotājam draudzīgo saskarni, spraudnis atvieglo produktu izveidi. Tā vietā, lai izveidotu visu klientu datu bāzi, tāpat kā vairums citu spraudņu, tas savai lapai pievieno klientu informāciju, izmantojot WordPress iebūvēto lietotāju sistēmu.

Šī funkcija ļauj efektīvāk pārvaldīt visus savus klientus, jo jūs varat rediģēt darījumus, pievienot piezīmes klientu informācijai, kā arī ar absolūtu vieglumu apskatīt iegādātos produktus un pieejamās lejupielādes..

Darba sākšana ar šo spraudni ir vienkārša un prasa tikai dažas minūtes. Viss, kas jums jādara, ir instalēt spraudni, aktivizēt to, atlasīt izvēlēto maksājumu apstrādātāju, pievienot savus produktus un sākt pārdot! Exchange izmanto Stripe kā savu iebūvēto norēķinu vārteju, lai atvieglotu pirkšanu nekā jebkad agrāk jūsu klientiem.

Spraudnis nāk arī ar atbalstu PayPal Standard kā galveno papildinājumu. Ir arī vairākas pieejamās tēmas, no kurām izvēlēties, lai atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām!

Citi bezmaksas e-komercijas WordPress spraudņi tiešsaistes veikala izveidošanai:

9. e-veikals

Viegli pieejams WordPress spraudnis eShop piedāvā daudzas metodes jūsu produktu uzskaitīšanai. Izmantojot šo spraudni, iestatījumu pielāgošana un produktu pievienošana ir ļoti vienkārša. Nemaz nerunājot par vienkāršo saskarni un ātro pārlūkošanu, klientiem ir vieglāk iepirkties jūsu e-komercijas veikalā. Tas nodrošina vairākas nosūtīšanas iespējas un tirgotāju norēķinu vārtejas. Jūs atradīsit arī noderīgu pirkumu statistiku!

10. Ātrais veikals

Vienkāršs veikala spraudnis Quick Shop ir iebūvēts gan e-pasta, gan PayPal funkciju atbalsts. Lapai tiek pievienota sānjosla, kurā redzams apmeklētāja iepirkumu grozs. Tas pircējiem ļauj vieglāk uzzināt, kas ir viņu groziņos, kamēr viņi pārlūko citas preces, kuras iegādāties. Spraudnis ļauj arī gandrīz uzreiz pievienot produktus ar tā pogu TinyMCE. Varat arī izveidot produktu opcijas, nolaižamos sarakstus un daudz ko citu.

11. ArtPal

Kā norāda nosaukums, ArtPal ir e-komercijas spraudnis, kas paredzēts māksliniekiem, lai viņi varētu pārdot savus šedevrus tiešsaistē. Spraudnis piedāvā dažas galvenās funkcijas, piemēram, profesionālu atbalstu B2B tirdzniecībai, ērtu PayPal integrāciju un reāllaika pārdošanas atjauninājumus. Tas izslēdz vienumu, tiklīdz tas tiek pārdots, lai novērstu pārdošanas dublēšanos. Faktiski nav svarīgi, vai pārdodat cietu produktu vai savu mākslas darbu, jums patiks izmantot ArtPal!

Pār jums

Un līdz ar to ikviens, mūsu bezmaksas WordPress spraudņu saraksts e-komercijai nonāk pie sava secinājuma. Kā redzat, ir pieejami daudzi bezmaksas WordPress spraudņi, kurus varat izmantot, lai pārveidotu parasto vietni par pilntiesīgu e-komercijas veikalu, un tas arī nevajadzēs tērēt daudz naudas.

Ja vēlaties, lai jūsu bizness sāktu pārdošanu, izmantojot digitālo datu nesēju, mēs ļoti iesakām ņemt vērā iepriekš minētos spraudņus. Šie spraudņi ir ne tikai bezmaksas, bet arī komplektēti ar nepieciešamajām funkcijām, lai jūsu tiešsaistes veikals gūtu milzīgus panākumus.

Izmantojot pareizos spraudņus, kas instalēti jūsu vietnē, jūs varat pārcelt savu tiešsaistes veikalu uz nākamo līmeni, racionalizējot un automatizējot daudzus tā galvenos procesus, kas nosaka rentabilitāti. Tomēr, kā vienmēr, tas būs atkarīgs no izmantotā spraudņa kvalitātes.

Tātad, vai ir vēl kādi citi WordPress spraudņi e-komercijai, kurus izmantojat? Ko jūs domājat par spraudņiem, kurus mēs aprakstījām iepriekš? Vai ir kaut kas, ko vēlaties pievienot? Lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk. Mēs labprāt dzirdētu no jums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map