West Coast Shopify Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

AWA Mükemmellik Ödülü


Shopify, sezgisel bir arayüze sahip kullanımı kolay bir e-ticaret platformu olarak bir itibar oluştursa da, çevrimiçi mağazanızı tasarlama ve kurma konusunda, belki de onu çalıştırırken ve bakımında bile yardıma ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz..

Yerel web geliştiricinize gidip yardım isteyebilirsiniz, ancak bunlardan birine dönmenizi öneririz. Shopify’nın onaylı Uzmanları. Bu kişiler, çalışmalarına örnekler vererek şirkete “kapsamlı ve yetkili bir Shopify bilgisi” olduğunu gösterdiler..

Shopify başvuru sahiplerinin oluşturdukları mağazaları inceler ve Shopify uzmanlarının unvanlarını, çalışmalarını standartlarına uygun olanlara verir.

Shopify Uzmanlarıyla görüşürken sorulacak beş soru

Uzman benzer sektörlerdeki benzer şirketlerle çalıştı mı?
Uzmanların portföylerindeki mağazaların tüm örnek olay çalışmaları yumuşak bir odak ve pastel renklerde ise, belki de inşaat araçları mağazanızın tasarımcısı için en iyi seçim değildir. Alternatif olarak, dijital ürün ve hizmetler satıyorsanız, fiziksel ürün içeren mağazalara odaklanan birini seçmeyin.

Uzman aradığınız becerilere sahip mi??
Shopify Expert Tasarım niteliğine sahip olabilir, ancak sıfırdan bir mağaza mı oluşturdular ya da sadece mevcut şablonları özelleştirdiler mi? Fotoğraf akreditasyonuna sahip biri belirli ürünlerde uzmanlaşıyor mu??

Uzmanların geçmiş müşterileri müşteri deneyimleri hakkında ne diyor?
Shopify web sitesinde son geçmişteki müşterilerin yorumlarını okuyun. Aradığınıza benzer işlere yönelik incelemelere odaklanın. Büyük ve çok ülkeli bir mağaza inşa etmesini istiyorsanız, Uzman’ın küçük projeler için ideal olduğunu bilmek çok yararlı değildir..

Uzmana müşterileriyle nasıl etkileşime girdiklerini sorun
Ve sonra onlarla konuşurken size nasıl davrandıklarını gözlemleyin. Uzmanla ilk görüşmeniz e-posta yoluyla olsa bile, onlarla telefonla veya yüz yüze konuşma fırsatını kullanın. Çevrimiçi mağazanızı kurmanın başarısının çoğu, geliştiricinizle olan ilişkinizde olacaktır..

Uzman sizi Shopify’ı kullanmak için eğitecek mi??
Çevrimiçi mağazanız açıldıktan sonra, sizin için bakımını yapacak birini işe almadığınız sürece mağazanın çalışır durumda ve güncel kalması size bağlıdır. Potansiyel Uzmanınıza size bunu nasıl yapacağınızı öğretip eğitmeyeceklerini ve çözemediğiniz sorunlar için sorularınız varsa çağrıda bulunacaklarını sorun?

İşte Kuzey Amerika’nın batı kıyısındaki Shopify geliştiricileri seçimimiz.

Yakıt Üretimi – Colbert, Washington

Yakıt Üretimi

Fuel Made’in tek odak noktası Shopify. Premium Shopify tasarım ve geliştirme konusunda uzmandırlar ve tam özel tasarım ve geliştirme sunarlar. Alternatif olarak, sürecin bir parçası zaten varsa, sadece tasarım veya geliştirme hizmetleri sağlarlar.

Biraz yardım arıyorsanız, hizmetlerini saat başı kullanabilirsiniz. Fuel Made’in iş portföyü, mağazaları nasıl oluşturduklarına ve müşterilerinin ürünlerini düzenlemelerine yardımcı olduklarına dair ayrıntılı ekran görüntüleri içerir.

Satel Creative – Vancouver, BC

Satel Creative

Satel Creative, e-Ticaret ile ilgili her şey için tek adresli bir mağaza. Tasarım, geliştirme, kurulum ve pazarlama ile ürünleriniz için fotoğrafçılık gibi tüm Shopify hizmetlerini kapsar. Süreç şemalarını takip etmek ve sizin için ne yaptığını ve ne beklediğinizi tam olarak açıklamak kolaydır..

Bu şirket ayrıca satış noktası ve envanter yönetimi konusunda da deneyimlidir. Shopify kullandıkları iki e-ticaret platformundan biridir.

SeedCMS – Irvine, CA

SeedCMS

SeedCMS, 2012’den beri Shopify’ı kullanmaktadır ve tüm Shopify hizmetlerini sunmaktadır. Bu şirket, temalar ve benzersiz ihtiyaçlarınız için uygulamalar geliştirmeyi içeren özelleştirilmiş hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır..

SeedCMS’in web sitesinde ne yaptıklarına dair gerçek bir açıklama yoktur, ancak çalışmalarının çok sayıda ekran görüntüsü görsel olarak üst düzeydir ve şirketin bu müşteri için hangi hizmetlerle sağlandığıyla etiketlenmiştir.

WLCR – Portland, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative), bilgi mimarisi, görüntü rötuşlama ve serigrafi gibi çeşitli hizmetler sunan tam hizmetli bir web geliştirme firmasıdır. 2012’den beri Shopify platformunda geliştiriliyorlar.

Shopify sitesinde onlar için referanslar çok olumlu. Ancak, WLCR’nin e-Ticaret hizmeti kendi web sitelerinde vurgulanmaz, bu nedenle herhangi bir bilgi için onlarla iletişime geçmeniz gerekir..

Anıtsal Tasarım A.Ş.. – Portland, OR

Anıtsal Tasarım A.Ş.

Monumental Design Co., kendilerine işbirlikçi bir ajans veya “kahramanım” diyor. Aldıkları müşterilerde oldukça seçici görünüyorlar – ama iyi bir şekilde, herkesin başarılı olmasını istiyorlar. Shopify akreditasyon tasarım, geliştirme ve kurulum için anıtsal Tasarım.

Kendi web siteleri sadece Shopify e-Ticaret yaptıkları (diğer web şeylerinin yanı sıra) söylüyorlar. Bu kadar; tek sayfalık bir web sitesi. Daha sonra, daha fazla bilgi almak için onlarla iletişim kurmak için bir form doldurmanız gerekir..

ShopPad – Oakland, CA

ShopPad

ShopPad, 2012 yılından bu yana bir tasarım ve geliştirme Shopify Uzmanıdır ve binlerce çevrimiçi mağaza ile çalışmıştır. ShopPad yalnızca Shopify ile çalışır ve mobil e-Ticaret alanında uzmanlaşmıştır.

50.000’den fazla e-ticaret mağazası geliştirdikleri Shopify uygulamalarını kullandığından, bu şirketteki teknik uzmanlık etkileyici. Örnek olay incelemeleri, e-ticaret sorunlarının tam olarak ele alındığı ayrıntıları açıklamaktadır. Çok sayıda yararlı e-Ticaret bilgileri ve ipucu için ShopPad’in bloguna göz atın.

manufactur – Los Angeles, CA

manufactur

İmalat, web geliştirme, markalaşma, tasarım, medya ve pazarlama sunan sinirli, yaratıcı bir ajans. Shopify web sitesinde tasarım, geliştirme ve pazarlama uzmanları olarak listeleniyorlar, ancak bu açıkça Üreticinin kendi web sitesinde bulunamıyor.

Nerede mağaza oluşturduklarını görmek için dijital pazarlama veya web etiketleri altındaki vaka çalışmalarına bakın. Üreticinin müşteri listesi çok etkileyici ve Capitol Records, Walt Disney Parks and Resorts ve 20th Century Fox’u içeriyor.

2 Arkadaş Tasarımları – Sedona, AZ

2 Arkadaş Tasarımları

2 Friends Design bir tasarım şirketidir ve Shopify sitelerini geliştirmek, tişört ve logoların yanı sıra arenalarından sadece bir tanesidir. 2 Friends Design web sitesi, 2 Arkadaşın sağlayabileceği Shopify tasarım hizmetlerinin açıklamasından çok Shopify platformu için bir satış konuşmasıdır.

Şirketin geliştirdiği 160+ web sitesinin bir Pinterest panosu var. Tasarım becerilerini görmek için oraya bakmanızı öneririz.

Aeolidia – Seattle, WA

Aeolidia

Aeolidia, küçük bir DIY endişesini daha istikrarlı ve büyüyen bir işletmeye “devirmek” noktasında olan perakendecilere odaklanmaktadır. Shopify’ı kullanarak marka kimliği tasarımından çevrimiçi mağaza binasına kadar pazarlama danışmanlığı ve sosyal medya yönetimine kadar geniş bir yelpazede e-ticaret hizmetleri sunuyorlar.

Aeolidia’nın örnek olay incelemeleri, tasarım hassasiyetlerini yansıtabilecek temelde yumuşak renkli ve bulanık odak web siteleridir. Blogları çok faydalı bilgilerle dolu.

Mat Mullen Tasarım – San Francisco, CA

Mat Mullen Tasarım

Mat Mullen, tasarım, kurulum ve pazarlama konusunda akredite bir Shopify Uzmanıdır. 2008 yılından bu yana 100’ün üzerinde çevrimiçi mağazada çalıştı. Mat, ilk e-Ticaret mağazasını kuran küçük işletmelerle çalışırken deneyimlidir. Portföyü çeşitli çevrimiçi mağaza türlerini göstermektedir ve Shopify sitesindeki müşterilerden gelen referanslar çok olumludur..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map