Top East Coast Shopify e-Ticaret Platformu Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

AWA Mükemmellik Ödülü


çüş, Shopify, Hiç güçlü bir platform musunuz? Kolay ve sezgisel arayüzünüz sayesinde, hemen hemen herkes ho-hum online mağazasını sofistike bir güzellik haline getirebilir. Senin hakkında mükemmel olmayan hiçbir şey yok mu? Evet, var.

O kadar çok şey yapabilirsiniz ki seçenekleriniz bunaltıcı olabilir. Kendinizi hemen hemen her dereceye kadar değiştirmeye izin veriyorsunuz. Bu harika, ama ne yaptığını bilen biri gerekiyor. Ama elbette, Shopify’sın. Her şeyi düşünüyorsun.

Cue Shopify Uzmanları. Bu Shopify guruları tüm dünyada yaşıyor ve çalışıyor, bu yüzden yakında bir tane bulmak kolay. İşte doğu kıyısında önerilen geliştiricilerin bir listesi. Shopify’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bekliyorlar.

Shopify’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek geliştiricilerin listesi için okumaya devam edin.

Fark Edildi

Fark Edildi

Bu ekip, Shopify Plus mağazanızı sıfırdan oluşturmak için ne gerektiğini biliyor. Sadece yeni başlıyorsanız. Zaten bir Shopify mağazanız var mı? Bir denetim yapsınlar. Davlumbazın altına bakacak ve çevrimiçi mağazanızı geliştirecek iyileştirmeler önerecekler. İsterseniz bu Shopify Expert’e biraz daha dikkat edin. Herkesin aynı sayfada olduğundan emin olmak için zaman harcayacaklar. Site haritalarını, akış şemalarını ve telkafesleri incelemek ve tartışmak için birlikte zaman harcayacaksınız.

Bu Shopify Uzmanı aynı zamanda bir AdWords uzmanıdır. Shopify web sitenize trafik çeken etkili AdWords kampanyaları oluşturabilirler. Ayrıca SEO konusunda size yardımcı olacaklar, böylece Shopify sıralamanızı zaman içinde artırabilirsiniz.

Komut C

Komut C

Shopify’ın sizin için uygun olduğundan bile emin misiniz? Bu ekip “önce uygun” yaklaşımı olarak adlandırdıkları yaklaşımı benimser. 2006’da piyasaya sürüldüğünden beri Shopify platformuyla çalışıyorlar. 2014’te Shopify Plus ile ilgili yardım eklediler.

C Komutu sizin için doğru Shopify Uzmanı mı? Yıllık satışları 1 ila 10 milyon dolar arasında olan müşterilerle çalışmayı tercih ediyorlar. Bu seviyeye ulaştığınızda güçlü bir proje yönetimi desteğine de ihtiyacınız olacak. Takım bu alanda mükemmel. Ayrıca, e-Ticaret’i çevreleyen teknik jargonu anlamanıza yardımcı olmada da iyidirler.

Genetik şifre

Genetik şifre

Genome web sitesi ana sayfasına geldiğiniz anda özel bir şey bulduğunuzu biliyorsunuz. Stil ve tasarım, çevrimiçi bir mağazanın önemli bileşenleridir. Tasarım çalışmaları için ödül kazandılar. Shopify Partners blogu Genome’a, çalışmaları için 2016 En İyi e-Ticaret Tasarım Ödülü Mansiyon Ödülü verdi, Mpowerd. Onları kontrol etmek için daha fazla teşvik gerekiyor mu? Frank Sinatra Enterprises web sitelerini tasarlamak ve oluşturmak için Genom’u seçti.

Genom aynı zamanda bir başlangıç ​​inkübatörüdür. Çevrimiçi mağazanıza bu felsefe ile yaklaşmak istiyorsanız onlarla çalışmayı takdir edersiniz.

Basit

Basit

Bu East Coast ekibi, Shopify ve Shopify Plus tarafından desteklenen 550’den fazla mağaza inşa etti. Mağazalar 3 milyondan fazla ürün sattı ve 70 milyon dolardan fazla satış yaptı. Bu Shopify Expert’e göz atmak için başka bir nedene ihtiyacınız var mı??

Simplistic bir tam hizmet grubudur. Masaüstü ve mobil cihazlarda çalışan benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturmak için Shopify platformunu değiştirmenize yardımcı olabilirler. Simplistic, ağ televizyonunda yer alan şirketler için e-Ticaret işleyen flash mağazalar yaratma konusunda ün kazandı. Bu çevrimiçi mağazalar binlerce eşzamanlı işliyor ve gerçekleştiriyor ve gerçek zamanlı satışları izliyor.

Namlu NY

Namlu NY

Tanıma edeceğiniz markalar, Shopify hikayelerini oluşturmak için Barrel NY ile birlikte çalışır. Bu iki nedenden dolayı önemlidir. Birincisi açıktır. Bu Shopify Expert’in sterlin bir üne sahip olduğunu doğrular. İkinci neden açık değil, aynı derecede alakalı. Shopify’ın KIND Snacks gibi ünlü markalara güç veren bir platform olduğunu gösteriyor..

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş musunuz? Barrel NY sizden haber almak istiyor. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlara “Namlu Bağışları” dediklerinde yardımcı olmak için her yıl 500 saatten fazla bağış yapıyorlar. Shopify’ı dönüştürmenize yardımcı olacaklar, böylece bağış almak için kullanabilirsiniz.

Sözel + Görsel

Sözel + Görsel

Ürününüzü veya hizmetinizi satmanın önüne geçen düzenlemeler veya engeller var mı? Verbal + Visual’daki ekip, onların üzerinden atlamanıza yardımcı olabilir. Genellikle terk edilmiş alışveriş sepetlerine neden olan işlemleri otomatikleştirerek çevrimiçi satışları artırma konusunda uzmandırlar.

İşte bir örnek. Son müşterilerinden biri çevrimiçi bir şarap mağazasıydı. Sözel + Görsel, gerekli yaş doğrulama zorluğunu aşmak için benzersiz bir yolla onlara yardımcı oldu. Mağaza sadece 4 ayda% 100 YG görmeye devam etti. Dönüşüm oranları% 25 arttı ve hemen çıkma oranı% 30 düştü.

Limonata NY

Limonata NY

Lüks ürünler satan çevrimiçi mağazalar benzersiz bir takım zorluklar sunar. Aktris Gwyneth Paltrow’a sor. Keşfettiği lüks ürünleri ve hizmetleri satan bir çevrimiçi mağaza açmak istedi. Paltrow yardım için Lemonade NY’ye döndü. Çevrimiçi mağazasında organik cilt bakım ürünlerinden kulaklıklara kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır..

Ekibin basit web sitesinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Sizinle nasıl çalıştıklarına dair ayrıntılarla cömert değiller. Çünkü Shopify mağazanıza getirecekleri çözümlere “çerez kesici” bir yaklaşım yoktur. Korkma. Sonunda sofistike bir şekilde sızan bir mağazayla karşılaşacaksınız.

Büyüme Kıvılcımı

Büyüme Kıvılcımı

Bu Boston merkezli Shopify Expert, müşteri dönüşümü sağlayan çevrimiçi mağazalar tasarlama ve oluşturma konusunda bir üne sahiptir. Mağazanızın bir pazarlama aracı ve bir satış aracı olması gerektiğine inanıyorlar. Growth Spark, sonuç odaklı bir yaklaşım kullanır. Trafiği yönlendiren web pazarlama kampanyalarını ve dönüşüm odaklı büyümeyi birleştirir.

Ödüllü tasarım ajansı, yalnızca hızlı sonuçlar ve olumlu etki üreten unsurları belirler ve uygular. Shopify mağazanızı düşündüğünüzden daha hızlı başlatacaksınız. Oradan, sonuçları izleyerek ve en umut verici büyümeyi gösteren alanları oluşturarak sizi destekliyorlar.

Bağlı Olmayan Ticaret

Bağlı Olmayan Ticaret

Massachusetts’ten geliyorlar. Uzmanlık alanları çevrimiçi mağazalar için iPhone, iPad ve Android mobil ticaret uygulamalarıdır. Sınırsız Ticaret, zengin bir mobil ticaret deneyimi sunmanıza yardımcı olur. Müşteri katılımını ve dönüşümünü artıracaktır. Push mesajlaşmayı entegre etmek istiyorsanız bu ekibe katılın, böylece müşteriler en son tekliflerinizi görebilir.

Online alışveriş mobil bir deneyim haline geldi. Unbound Commerce müşteri listesi, popüler markaların “kim kim” olduğunu okuyor. Sears, Shoe Carnival, Miller Beer ve Rockport gibi şirketleri içerir. Sınırsız Ticaret her şeyi elinizden alacaktır. Çevrimiçi mağazanızı tasarlayacak, inşa edecek ve bakımını yapacaklardır. Arkana yaslan ve rahatla.

Mark Henderson

Mark Henderson

Bu Shopify Expert Shopify mağaza inşasına bir paket yaklaşımı benimser. Sadece temel bir kurulum mu arıyorsunuz? Mark, yazı tipleri, vurgu renkleri ve başlık resminiz veya logonuz dahil olmak üzere sizin için bunu halleder. Vergi ve gönderim ayarlarınızın yapılması gerekir. Bu da dahil.

Daha gelişmiş yardıma mı ihtiyacınız var? İşlemi düz bir depozito ile başlatın ve kullandığınız kadar ödeyin. Mark herhangi bir Shopify temasını özelleştirebilir ve ihtiyacınız olan uygulamaları entegre edebilir. Tasarım ve yapılandırma hizmetleri sizin için teklif edilmiştir, bu nedenle bütçeyi her zaman kontrol altında tutarsınız. Mark, popüler bir Shopify uygulaması geliştirdi. İstediğinizi Öde. Müşterilerinden birinin sosyal nedenlerle 1,4 milyon doların üzerinde para kazanmasına yardımcı oldu.

1 Dijital Ajans

1 Dijital Ajans

Tam hizmet ajansı, ancak üstlendikleri projelerin% 99’unun e-Ticaret odaklı olduğunu belirtiyorlar. CEO’ları 1999’dan beri e-Ticaret web sitelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve pazarlanmasında görev almaktadır. Milyonlarca dolarlık e-Ticaret girişimlerinin kurulmasına yardımcı olmuştur. Onun muazzam endüstri deneyiminden faydalanırsınız.

1 Dijital Ajans, başarılı çevrimiçi mağaza tasarımının bir azaltma süreci olduğuna inanmaktadır. Gecikmeleri ve karışıklığı gidermelidir. En başından beri sizinle birlikte çalışırlar ya da yeniden tasarımda size yardımcı olabilirler. Sıkı başlıklar onları korkutmaz. Shopify’ın hazır premium şablonlarından biriyle başladığınızda% 80’e kadar daha hızlı başlatılmanızı sağlar.

Tasarım: Bold

Tasarım: Bold

20’den fazla memnun müşteri Shopify Expert Wim Tubbax için referans bırakmak için zaman ayırdı. Bu müşterilerin çoğu, tasarım sürecinde gerçekleşen derin işbirliği seviyesinden bahsediyor. Pazarlama, e-ticaretin ayrılmaz bir parçasıdır. Wim, bülten kampanyalarınızda da size yardımcı olacaktır.

Detaylara dikkat, bulacağınız başka bir yinelenen tema. Müşteriler, hem teknolojiye hem de tasarıma yayıldığına dikkat çekiyor. Sorunsuz işlemlerden faydalanırsınız. Müşterileriniz daha iyi alışveriş deneyiminden yararlanır. Portföye bir göz atın ve bu Shopify Expert’in neden bu kadar harika öneriler aldığını göreceksiniz..

ICEE Sosyal

ICEE Sosyal

Bir çevrimiçi mağazanın sosyal medya yönlerini kendi sorumluluğunuzda ihmal edin. ICEE Social, uzmanlık alanı haline getirmenin çok önemli olduğuna inanıyor. Web sitelerinin bloguna göz atın. Shopify platformunun özel mağazalar oluşturmak için nasıl kullanılabileceği hakkında konuşmayı severler.

Örneğin, B2B pazarının 2020 yılına kadar brüt mal değerinde 6,7 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. ICEE Social, bu gelir akışının bir kısmını yakalamak için nasıl bir toptan satış mağazası tasarlayabileceğinizi göstermeye hazır. Shopify ayrıca ortak olduğunuz markaları sergilemek için güçlü bir araca sahiptir. Başka bir blog makalesi, Shopify ile bir markanın sayfasını nasıl ayarlayabileceğinizden bahsediyor.

TVP Endüstrileri

TVP Endüstrileri

Bu New York City ajansı, adanmış e-Ticaret mağazanızın en iyi çözüm olduğuna inanıyor ve Shopify yenilmez. Shopify Uzmanı olmaları şaşırtıcı mı? Başkaları tarafından sunulan olağan hizmetleri bekliyoruz, ancak bazı beklenmedik eklemeler tarafından şaşırmaya hazırlanın.

TVP Industries, 600.000’den fazla premium ürün seçeneğine erişebilir. Bu markalı ürünlerin hiçbiri sizin için işe yaramazsa, özel olarak üretilmesini sağlayabilirler. Bu sadece sürecin ilk kısmı. Ayrıca yerine getirme çözümlerine de ihtiyacınız var. TVP Industries, malların akışını sağlamak için dağıtım, yerine getirme ve sevkiyat için stratejik bir plan oluşturacak. Müşteri hizmetleri ihtiyaçlarını bile karşılayabilirler.

Minion Yapımı

Minion Yapımı

“Sadece bize ne istediğini söyle” bu Shopify Uzmanı’ndan hiç duymadığın bir şey. Stratejik yaklaşımlarını takdir edeceksiniz. Yoğun araştırmalarla başlar. Sonuç, ayrıntılı teknik gereksinimler ve özellikler belgesidir. Kalite güvencesi ve performans testleri, çevrimiçi mağazanız görülmeden çok önce başlıyor. Geri bildirim ve ayarlamalar lansmandan sonra devam ediyor.

Neredeyse 90 müşteri Minion Made için referans bıraktı. Bu bir fırlatma. Minion Made’ın nasıl sadece belirsiz bir fikirden sihir yaratabildiği hakkında yaklaşık yarım konuşun. Diğer yarım övgü Minion, Shopify’ın yapabileceklerinin ötesine geçebilecek belirli talepleri entegre etmek için yapıldı.

Socialmediately

Socialmediately

Shopify projelerinin çoğu 3 türden birine girer. Bu temel bir kurulum, taşıma veya özelleştirmedir. Bu Shopify Uzmanı Şikago konumunda bulunuyor. Bu gerçekten bir East Coast adresi değil, ancak Socialmediately dikkate almaya değer. Bunlardan herhangi birinde size yardımcı olabilirler 3.

İhtiyacınız olan tek şey temel bir kurulumsa, Socialmediately sizi üç gün gibi kısa bir sürede hazır hale getirebilir. Bir mağaza taşımasına bakıyorsanız, Socialmediately size bir Shopify veya Shopify Plus mağazasına geçerek yatırımın geri dönüşünü gösterebilir. Gelişmiş, özelleştirilmiş bir e-Ticaret sitesi mi arıyorsunuz? Ekip sizi iki hafta gibi kısa bir sürede başlatmayı planlamanıza götürebilir.

Esprili

Esprili

Herkes en iyi işini portföye koyar. Başlamak için iyi bir yer. Daha derin kaz. Başkalarının onlarla çalışmak hakkında söylediklerini görün. Bu Shopify Uzmanı durumunda, çağrının ötesine geçmenin çarpıcı örneklerini okuyacaksınız.

Bir müşteri, Witty’nin Shopify temasında değiştirdiklerini gösteren ayrıntılı bir videoyu nasıl oluşturduğunu ve sayfadaki her bölümün HTML kodunu yazar. Video, yeni ürün sayfaları oluştururken kendileri için çok değerli olduğunu kanıtladı. Bir başka Witty müşterisi de benzer bir hikaye anlatıyor. Kodlama deneyimi yoktu, ancak belirli özellikler istediler. Esprili bir şekilde onlar için ayarlandı ve ardından çevrimiçi mağazayı oluşturmak için kullanılan adım adım bir video oluşturdu.

Kaitlin Fontenot

Kaitlin Fontenot

Kaitlin tam zamanlı bir anne ve Shopify Uzmanı. Pazarlamada moda ve sosyal medyaya odaklanan bir geçmişi var. Tasarım ilkelerinin çoğu kişisel tercihlerden geliyor. Blogunu okuyun onu neyin teşvik ettiği ve sitenizin tasarımını neyin yönlendireceği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için. İşte iki örnek.

Size müşterilerin ödeme işlemini tamamlamamasının beş nedenini verecek ve Shopify çözümlerini hayata geçirmek için sizinle nasıl çalışacağını açıklıyor. Shopify ile SEO otomatik bir süreçtir, ancak daha iyi hale getirmenin yolları vardır. Kaitlin’in Shopify’ın yerleşik araçlarını kullanarak SEO’nuzu nasıl optimize edeceğini detaylandırdığı bir dizi blog yazısı var.

Güzel inşa edilmiş

Güzel inşa edilmiş

Onlar alabileceğiniz kadar batıda ve hala Doğu Kıyısı olarak kabul edilir. Bu Atlanta Shopify Expert tasarım pirzolalarıyla sizi büyüleyecek. Ayrıca, Shopify mağazanızın her ayrıntısının müşteriler için çalıştığından emin olmak için ne kadar derinlere daldıklarında sizi etkileyeceklerdir. Senin kadar basit bir şey için yabani otların içine giren birini bulmakta zorlanıyorsun Paketleme fişleri.

Nicely Built ekibi, Shopify mağazanızı çalışır hale getirmek için hızlı çalışmakla ünlüdür. Özel özellik istekleri onları yavaşlatmaz. İşlevsellik satış sürecini yönlendirir, ancak markanızın önüne geçmemelidir. Bu Shopify Uzmanı mükemmel dengeyi koruyor.

Bir seçeneğin var. Bir e-Ticaret web sitesi yayınlamaya odaklanabilir veya bir e-Ticaret web sitesiyle satış yapmaya çalışabilirsiniz. Hangisi cebinize para koyacak? İyi haber şu ki, çevrimiçi mağazanızı optimize etmek için bir Shopify Uzmanı ile ortaklık kurabilirsiniz. Tüm detaylar için endişelenmelerine izin verin. Ziyaretçilerinize hitap eden en iyi ürün karışımını bulmanıza izin verir.

İşin en iyilerinden bazıları evlerini Doğu Kıyısında yaparlar. Shopify’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olurlar. Yatırım getirinizden memnun kalacaksınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map