Top 15 Avustralya Shopify Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

AWA Mükemmellik Ödülü


Shopify en iyi e-ticaret platformlarından biridir ve popülaritesi hızla artmaktadır. Shopify incelememizde belirlediğimiz avantajlardan biri, sezgisel bir arayüze sahip olması ve acemilerin kullanması için yeterince kolay olmasıdır. Yardım için gidilecek kullanıcı forumları da vardır. Shopify web sitesi yardım merkezindeki web sitesi ve web sitesi eğiticileri.

Bu nedenle, Shopify yazılımını kullanarak çevrimiçi mağazanızı kurmanıza yardımcı olması için size Uzmanlar için neden önerilerde bulunduğumuzu sorabilirsiniz?

Neden bir Shopify uzmanı seçmelisiniz??

Birkaç sebep var. Herkes kendi mağazasını tasarlamak veya geliştirmek ve ürünleri ile doldurmak istemez. Bazı insanlar zamana sahip değil, diğerleri de tasarım deneyimine ve hatta minimum teknik yeteneğe sahip değil. Yine de diğerleri sadece işletmelerinin perakende boyutlarına odaklanmak ve “çevrimiçi mağazanın” çevrimiçi kısmını başka birine bırakmak istiyor.

Bu sizin gibi geliyorsa, önerilerimiz için okumaya devam edin. Shopify Uzmanları yeni çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza veya mevcut mağazanızı Shopify platformuna geçirmenize yardımcı olabilecek. Tüm bu uzmanlar Avustralya’da ikamet ediyor ve resmi akreditasyonlarını elde etmek için Shopify tarafından bir seçim sürecinden geçtiler.

Hangisini seçmeli?

Sürecin sadece bir kısmı için yardıma ihtiyacınız olabileceğinden – örneğin, kendi mağazanızı tasarlamak isteyebilirsiniz, ancak kendiniz kurmak için değil – işte farklı uzman kategorilerinin ve sağladıkları hizmetlerin dökümü.

  • Tasarım – mağazanızın görünümünü ve hissini yaratın; markanızı dahil edin
  • Kurulum – mevcut bir temadan temel bir mağaza kurun ve temayı özelleştirin
  • Geliştirme – uygulama mağazası için bir uygulama oluşturdu veya sıfırdan özel mağaza oluştur
  • Pazarlama – sosyal medya stratejilerini içerebilecek, genellikle dijital olan pazarlama kampanyaları oluşturun
  • Fotoğrafçılık – çevrimiçi mağazanız için, özellikle ürünleriniz için fotoğraf çekin

Bu Shopify Uzmanlarının çoğu çeşitli kategorilerde yeteneklidir ve bazıları Shopify’ların ötesinde web hizmetleri sunar, bu da sahip olduğunuz diğer web geliştirme ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Ağır Vurucular

Blackbelt Ticareti

Blackbelt Ticareti

Eskiden Shopify Ninjaları olarak bilinen Blackbelt Commerce, Shopify mağazaları geliştirmekten başka bir şey yapmaz. Müşterilerinin kim olması gerektiği konusunda dürüstler – eğer aceleniz veya çok sıkı bir bütçeniz varsa, başka bir ajans sizin için daha uygun olacaktır.

Blackbelt Commerce, tüm Shopify hizmetlerini sunar – kurulum, tasarım, geliştirme, pazarlama ve fotoğrafçılık. Ayrıca iki dilli mağazalar için eklentiler, otomatik ülke seçici ve Shopify varsayılanı olan metni değiştirmek için bir HTML e-posta şablonu oluşturdular.

Çalışma Grubu

Çalışma Grubu

Butik web tasarımı ve geliştirme şirketi olan Çalışma Grubu, 2012 yılından bu yana Shopify ile birlikte çalışmaktadır. Şirket, “hızlı, çevik, yaratıcı, pragmatik” olduğunu ve e-Ticaret’in sunduğu dijital hizmetlerden sadece biri olduğunu belirtiyor.

Çalışma Grubu, e-ticaret ve satış noktası sistemlerini Shopify’a taşımak için müşterilerle birlikte çalışır: kurulum uzmanları olmasına rağmen Shopify mağazalarını sıfırdan da yapıp yapmadıklarını söylemez.

Elkfox

Elkfox

Elkfox iki uzmanlık alanı olan bir ajanstır – Shopify ve MailChimp. Shopify deneyimleri hem perakende hem de toptan satış alanlarındadır ve şirket özel tema tasarımında çok deneyimlidir.

Shopify hizmetlerini ürün fotoğrafçılığı ile destekliyorlar ve ayrıca entegre e-postaya yardımcı olacak bir uygulaması var. ElkFox’un web sitesi, tüm gezinme ekran dışı altbilgisinde olduğundan ve bağlantıların bazıları iletişim sayfasına gittiği için biraz kafa karıştırıcı.

Leafcutter

Leafcutter

Leafcutter Creative Digital yaratıcı bir e-ticaret ve iletişim çözümleri sağlayıcısıdır. Shopify bu şirketteki beş uzmanlık alanından sadece bir tanesidir, ancak ortak konu sonuç odaklı bir dijital stratejidir.

Leafcutter, 2012 yılından bu yana Shopify platformuyla çalışmaktadır ve dahil oldukları sektörleri kar amacı gütmeyen kuruluşlar, ilaç ve eğitim olarak belirlemektedir. Stratejiyle başlarlar ve daha sonra size bir mağaza inşa ederler – temel mağazadan tamamen özelleştirilmiş, entegre bir mağazaya.

Pazarlama Gurusu

Medyayı Yeniden Yükle

Medyayı Yeniden Yükle

Reload Media Ekim 2016’dan beri Shopify Uzmanlarıdır ve odakları e-ticaret işiniz için dijital pazarlama kampanyaları sunmaktır. Web siteleri aslında Shopify mağazaları oluşturup oluşturmadıklarını söylemez, ancak çevrimiçi işletmenizi desteklemek için dijital hizmetleri SEO, tıklama başına ödeme reklamcılığı, sosyal medya stratejisi, dönüşüm oranı optimizasyonu ve e-posta pazarlamasını içerir..

30 Dönüm

30 Dönüm

30 Dönümlük, tüm Shopify hizmetlerini (kurulum, tasarım, geliştirme ve pazarlama) ve dijital pazarlama stratejisi ve uygulamasında kanıtlanmış uzmanlık sunar. Kuralları (yani iş felsefeleri) web sitelerinde açıktır, bu yüzden neyi temsil ettiklerini görebilirsiniz.

30 dönüm, kendi web sitesinde, Shopify sayfasında birçok ayrıntılı e-ticaret örnek olay incelemesine sahiptir.
Şirket, müşterileri için özel temalar ve özel uygulamalar geliştirmede deneyimlidir.

Tasarım Şampiyonları

Umut Fabrikası

Umut Fabrikası

The Hope Factory and Shopify hakkında size çok şey söyleyemeyiz çünkü web sitelerinde çok fazla bilgi yoktur. e-Ticaret sundukları beş dijital hizmetten sadece biridir: tasarım ve geliştirme ve dönüşüm optimizasyonu diğerleri arasındadır.

Her ikisi de belirli bir dolar tutarında bir Shopify saat başı koçluk paketi ve bir Shopify mağaza kurulum paketi satın alabileceğiniz bir mağaza var, ancak ne elde ettiğinizle ilgili bilgi yok.

İplik Dijital

İplik Dijital

Yarn Digital, Haziran 2015’ten beri bir Shopify Uzmanıdır ve biri e-Ticaret olmak üzere beş dijital hizmet sunmaktadır. Şirket, tasarım ve kurulum Shopify Expert olarak kalifiye, ancak web siteleri, oluşturdukları çevrimiçi mağazaların Eskimolara buz satabileceğini söylemenin ötesinde becerileri hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor.

Yarn Digital, tasarım hizmetlerini kullanan Lululemon ve Sony Music gibi ağır darbeli müşterilere sahip.

Yetmiş Dörtlü Tasarım

Yetmiş Dörtlü Tasarım

Seventyfour Design, özel dijital deneyimler ve marka geliştirme konularında uzman
işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak. Bu ajans, ürünlerin tasarımı, tasarımı ve geliştirilmesi gibi Shopify hizmetleri sunan beş yıllık deneyime sahiptir..

Sizinle marka kimliğiniz üzerinde çalışır ve özel tema tasarımınıza yansıtıldığından emin olurlar. Kendi web sitesinde çalışmalarının yararlı bir örneği yok – sadece ekran görüntüleri.

Beyaz Bayrak Stüdyosu

Beyaz Bayrak Stüdyosu

Beyaz Bayrak size tüm becerilerini, bilgilerini ve uzmanlıklarını teslim eder. Ve bu şirketin kurucusunun, vücut parçalarının ve araçlarının bunu yapmasına yardımcı olduğu tüm yolları tanımlayan bir resmi var. White Flag çok amaçlı bir stüdyodur ve e-Ticaret sunulan yedi dijital hizmetten sadece biridir.

Shopify tasarım ve kurulum çözümleri olan işleri bulmak için yapılan tüm ekran görüntülerini incelemeniz ve daha fazla bilgi almak için stüdyoya başvurmanız gerekir..

Her Yerde Müthiş

Disko Laboratuvarları

Disko Laboratuvarları

Disco Labs Shopify için yaşıyor. Shopify platformunda geniş deneyime sahiplerdi – Shopify’da kendi mağazalarını işletiyorlar, özel temalar tasarlıyorlar ve özel uygulamalar oluşturuyorlar. Buna ek olarak, Disco Labs Shopify kitap ve kursları yayınladı, bunlardan biri Shopify ile ortaklaşa.

Şimdi odaklandıkları nokta, yüksek hacimli işletmelerin Shopify Plus’a geçiş yapmalarına yardımcı olmak. Temel web siteleri tarafından ertelenmeyin – bu çocuklar ne yaptıklarını biliyorlar.

createur

createur

Kendi web siteleri bir rehber ise, Createur’un “insanların dijital çağda gelişmesine yardımcı olmak” için minimalist bir felsefesi vardır. Createur bağımsız bir dijital ajans ve tasarım, geliştirme, kurulum ve pazarlama alanlarında Shopify Uzmanları.

Görsel olarak çarpıcı üç web sayfasında çok fazla bilgi yok. Çalışmalarının örneklerine göz atmanız gerekiyor (ancak her müşteri için hangi hizmetleri gerçekleştirdiklerini açıklıyorlar) ve sonra onlarla iletişime geçmelisiniz..

Ticaret Yap

Ticaret Yap

Do Commerce, Shopify’da uzmanlaşmış e-ticaret uzmanlarıdır. Shopify ve 2012’den beri yapmış oldukları her şeyi yapıyorlar. Şirket, hem temaları hem de işlevselliği özelleştirerek her boyutta mağaza inşa ediyor.

Shopify mağazalarını üçüncü taraf uygulamalar ve yazılımlarla entegre etme konusunda deneyimlidirler ve Google Adwords ve Facebook reklamcılığı da dahil olmak üzere pazarlama ve reklamcılık konusunda bilgilidirler. Paketi tamamlamak için Do Commerce ayrıca sürekli Shopify desteği de sunar. Bu mükemmel bir blog ile tam bir baştan sona şirket.

Kurulum ve Düzenlemeler

Shopify Başlangıç

Shopify Başlangıç

Shopify Startup tam da bunu yapar, çevrimiçi mağazanızı çalışır hale getirir. Bu şirketin sahibi kendine ait dokuz Shopify mağazası işletiyor, bu yüzden ortaya çıkabilecek tüm problemlerden geçti ve ilk düşüncelerinizden karlılık fikirlerine kadar her şeye yardımcı olabilir..

Shopify Startup üç hizmet seviyesi sunar: 20’ye kadar ürün için temel; 100 ürüne kadar daha iyi; ve Özel. Küçük bir mağazaya yeni başlıyorsanız bu şirket bütçenize uygun olabilir.

Insider Media Group

Insider Media Group

Insider Media Group, e-Ticaret’in biri olduğu bir dizi dijital hizmet sunan bir butik ajans. Grup, Mart 2016’dan bu yana bir Shopify uzmanıdır ve kurulum ve pazarlama için akredite edilmiştir.

Ayarları, bir şablonu değiştirmekten özel tasarıma veya mevcut bir mağazayı geçirmeye kadar geniş bir yelpazedir. Pazarlama SEO ve sosyal medya ve PR içerir. Insider Media grubu da yardıma ihtiyacınız olursa sizi Shopify’da eğitecek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me