İngiltere’deki En İyi Shopify Web Geliştirme Şirketleri

AWA Mükemmellik Ödülü


Neden Shopify?

Uzmanlar, Shopify’ı diğer tüm e-Ticaret platformlarının ölçüldüğü e-Ticaret yazılımı standardı olarak tutarlı bir şekilde derecelendirir. Uzmanlarımız, mevcut en iyi bağımsız e-ticaret yazılımı olduğunu kabul ediyor. Ayrıca, e-Ticaret mağazanızı başlatmak için Shopify’ı kullanmanın avantajları ve dezavantajları hakkında ayrıntılı olarak yazdık.

Shopify geliştiricisi bulma

Buna karar verdikten sonra Shopify kesinlikle size göre, bir sonraki adım, çevrimiçi mağazanızı tasarlamak ve oluşturmak için bir geliştirici bulmak ve belki de çalıştıktan sonra desteklemektir. Tabii ki, kendin yapabilirsin, bu durumda, her ihtimale karşı bu makaleyi hala okumalısın. Ayrıca, bu Shopify Uzmanlarının çoğunun yararlı bilgilerle dolu mükemmel blogları var.

İngiltere Bölgesindeki En İyi Shopify Uzmanları

İngiltere’de Shopify Experts’i araştırarak bu seçime yardımcı olduk. “Shopify Expert”, Shopify tarafından verilen kişinin veya şirketin “Shopify hakkında kapsamlı ve yetkili bilgisine” sahip olduğunu kanıtlamış değerli bir ortak olduğunu göstermek için verilen bir akreditasyondur. Bu uzmanlar Shopify’ın güvendiği katma değerli hizmetler sunar.

Shopify Uzmanının sundukları

Bir Shopify Uzmanı olmak için, bireylerin veya işletmelerin 5 veya daha fazla aktif mağaza oluşturduklarını kanıtlamaları gerekir. Beş Uzman kategorisi vardır:

 • tasarlamak – bu mağazalar için sıfırdan bir tema oluşturmuş olmalı
 • Kurmak – bu mağazalar için temel mağaza kurulumu ve tema özelleştirmesi
 • Pazarlama – bu mağazalar için kanıtlanmış pazarlama kampanyaları
 • fotoğrafçılık – Shopify müşterileri için ürün odaklı bir fotoğraf portföyüne sahip olmak
 • gelişme – uygulama mağazası için bir uygulama oluşturdu veya çalışan özel entegrasyonlar oluşturdu

Shopify Expert statüsü için başvuranların bu kategorilerin herhangi birinde örnek göndermesi yeterli değildir. Shopify’ın Uzman ekibi, çalışmanın standartlarına uygun olduğundan emin olmak için tüm başvuruları inceler. Başvuru sahiplerine bu kategorilerin birinde veya daha fazlasında Shopify Expert statüsü verilebilir.

Üstün Shopify becerilerine sahip olmanın yanı sıra, Shopify Uzmanları tüm sorulara hızlı yanıtlar vermekten ve tüm müşterileri ile açık ve dürüst iletişim kurmaktan sorumludur; Kısacası, çok profesyonel olmak.

Shopify Uzmanları Shopify’ın marka elçileri ve rolleri, satın aldıkları hizmetlerden bağımsız olarak, tüm müşterilerinin olumlu ve yüksek değerli bir deneyime sahip olmasını sağlamaktır..

Sonraki adım

Şimdi sizin göreviniz, Shopify çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak ve çalıştırmak için hangi hizmetleri satın almanız gerektiğine karar vermektir. Tasarım, kurulum, pazarlama, fotoğraf veya geliştirme veya bunların bir kombinasyonuna mı ihtiyacınız var? Mağazanız faaliyete geçtiğinde belki de biraz destek. Aşağıdaki Shopify Uzmanlarının her birinin kendi güçlü yanları vardır. Makaleyi dikkatle okuyun ve size hitap eden web sitelerini ziyaret edin.

İngiltere’de Shopify Uzmanları

Web Siteleri Yapıyoruz

Web siteleri yapıyoruz - web tasarım firması

Web Siteleri Yaptığımız ad, bu şirketin tasarım, yapım ve pazarlama için Shopify’da 1. sırada olduğunu yansıtmıyor. Yaratıcı bir perakendeci olarak kendi kimliklerini belirleme, kendi web sitelerinde, müşteri çalışmalarının ayrıntılı örneklerinin yanı sıra, tüm hizmet yelpazesinin fiyatları ile net açıklamaları ile iyi görünür..

Web Sitelerinin 370’den fazla projeyi tamamladığını ve 40.000’den fazla e-Ticaret perakendecisinin aylık tavsiye blogunu okuduğunu düşünüyoruz. En azından buradaki yararlı bilgiler ve rehberlik için Web Siteleri Yapıyoruz sayfasını ziyaret edin.

Havalı elma

Swanky Apple - Web Tasarım Şirketi

Swanky Apple, “web, baskı ve mobil cihazlar için çekici şeyler yaratmayı” çok seviyor. Web siteleri, Shopify mağazalarını inşa etmenin sadece bir yönü olan çalışmalarına bu düşük anahtar yaklaşımı yansıtıyor.

Swanky Apple’ın odağı, e-ticaret işinizi değil, mağazanızı geliştirmeye odaklanıyor ve özel tasarımı tercih ediyorlar. Ancak, marka bilinci oluşturma ile arama ve sosyal pazarlama gibi diğer yaratıcı hizmetlerine de erişebilirsiniz.

inspira

Inspira - Web Tasarım Şirketi

inspira’nin web sitesi ana sayfası mükemmel vaatlerde bulunuyor – harika yaratıcı işler, ileri teknoloji geliştirme, fanatik destek. Çok deneyimliler – 2007’den beri Shopify mağazaları kuruyorlar, yazılım halka açıldıktan sadece sekiz ay sonra atlıyorlar.

E-Ticaret inspira’nın sunduğu dört hizmetten sadece biri olmasına rağmen, kendi özel web sayfası vardır. Çok çeşitli e-Ticaret hizmetleri mevcuttur – tasarım, kodlama, pazarlama ve destek.

Vitamin Londra

Vitamin London - web tasarım şirketi

Vitamin London, fiziksel ve dijital arasındaki şeffaf ayrımlara odaklanan bir dijital ürün tasarım ajansıdır. e-Ticaret, bu şirketin sunduğu bir dizi dijital hizmetten sadece biridir.

Vitamin London’ın web sitesindeki müşteri örneklerinin yanı sıra Shopify inceleme sitesi aracılığıyla bağlı çevrimiçi mağazalar da göz alıcıdır. Bununla birlikte, e-Ticaret’in Vitamin’in kendi web sitesinde reklamı yapılan bir hizmet olmadığını unutmayın..

çilek

Çilek - web tasarım firması

Çilek’in odak noktası “Bu Dünyadan” e-ticaret üzerinedir. Bu yaratıcı pazarlama ajansı Shopify deneyiminizde her adımda yanınızda olacak. Çilek yeni mağazanızı kurabilir veya mevcut mağazanızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir.

Shopify ihtiyacınız olanı yapmazsa bir veri panosu da dahil olmak üzere size uygulamalar oluştururlar. Sürekli yardıma ihtiyacınız varsa, onlarla özel bir destek düzenlemesi hakkında konuşun. Ve e-ticaret için ücretsiz rehberlerini indirin.

eastside co

Eastside Ortak - Web Tasarım Şirketi

Eastside Co. Shopify mağazaları inşa etmek için varlar ve yüzlerce mağaza inşa etmek zorundalar. Küçük tasarım değişikliklerinden tam özel tasarıma kadar hizmetleri için üç seviye fiyatlandırma sunarlar..

Eastside Co. mağazanızın çevrimiçi olarak kolayca bulunabilmesi için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyada da sizinle birlikte çalışacaktır. İşletmenizin kategorilerinden birine girip girmediğine bakmaya değer: moda, yiyecek ve içecek, ev ve yaşam tarzı.

NoirLuxe

Noir Luxe - Web Tasarım Şirketi

Noir Luxe kendisini dijital bir yaratıcı ajans olarak tanımlıyor. Shopify hizmeti, sanat yönetmenliği ve moda illüstrasyonu da dahil olmak üzere öncelikle görsel tasarıma odaklanan diğer hizmetlerin uzun bir listesinin sonunda..

Ve bu çalışmanın örnekleri muhteşem. Noir Luxe, bir Shopify kurulum uzmanıdır; tasarım ve bazı yönetim hizmetleri sunar; müşterilerinin çoğu kendi sitelerini kendileri yönetir. Odakınız görsel olarak çarpıcı bir çevrimiçi mağaza almaksa Noir Luxe’e bakın.

Beyan

Açıklama - Web Tasarım Firması

Bildirim, kendini kanıtlamış, üç adımlı bir iş modeli kullanarak e-Ticaret işinizi büyütmenize yardımcı olacak, saçma bir web sitesi aracılığıyla sunar. Gösterilen müşteri örnekleri, bazıları özel olarak tasarlanmış olsa da, görsel olarak üst düzey bir şey olmadan sağlamdır. Bildirimin odak noktası e-Ticaretin iş tarafındadır ve Shopify e-Ticaret işlerinin dijital stratejisi ve pazarlaması konusunda yardıma ihtiyaç duyanlara uyacaktır..

Belle Digital

Belle Digital - web tasarım şirketi

Belle Digital, “Shopify’da güzel ve benzersiz e-ticaret mağazaları” oluşturur. Sadece vitrinler için değil, özel Shopify işleri yaratırlar. Kurulum konusunda uzmandırlar ve mağazanızı pazarlamada sizinle birlikte çalışırlar.

Kendi web siteleri, çalışmalarında gösterilen örneklere yansıyan yumuşak renkler ve yumuşak bir odak ile görsel olarak çarpıcı. Belle Digital, moda, sağlık ve güzellik, ev ve yaşam tarzı ve çocuklar gibi müşteri kategorilerini tanımlar ve web sitelerinin kadınsı bir hissi vardır..

Sualtı Tabancası

Sualtı Tabancası - web tasarım firması

Sualtı Tabancası’nın simgesi, onları dijital sorun gidericiler olarak temsil eden bir erkek süper kahraman karikatürüdür. Bu rahat şirketin kökenleri yaratıcı işletmelerle çalışıyor ve bu hala onların kalbinde.

Beceri setleri hakkında biraz belirsiz, “Bir süredir” eTicaret mağazaları inşa ettiler ve “biraz” öğrendiler. Sualtı Tabancaları Shopify mağazanızı inşa edecek, pazarlama konusunda size yardımcı olacak ve metin yazarlığı yapacak.

Shopify Uzmanları hakkında daha fazla bilgi edinin SSS
buraya.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map