Hindistan’daki En İyi Shopify Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

AWA Mükemmellik Ödülü


Shopify iyi bir nedenden ötürü tartışmasız e-Ticaret yazılım platformudur. 300.000’den fazla çevrimiçi mağaza, geçen yıl 20 milyar dolara yakın bir gelir elde etmek için kullandı. Shopify o kadar popüler ki sıfırdan satışa bir saatten daha kısa sürede gidebilirsiniz.

Shopify’ın e-ticaret platformu lideri olmasının tek nedeni kullanım kolaylığı değildir. Muhteşem özel işlevlere sahip gelişmiş çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılır. Ancak bu yapılacaklar listenizdeyse, bir saatten fazla süreye ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca bir Shopify Uzmanı sana yardım etmek için. Bu Shopify gurularını tüm dünyada bulacaksınız, ancak birçoğunun Hindistan’da bulunduğu ortaya çıkıyor.

Hindistan’ı Shopify Uzmanları için böyle bir yuva yapan nedir? Çok az ülkede bu kadar yüksek oranda teknik uzman bulunmaktadır. Düşük yaşam maliyeti, hizmetleri için daha az ücret talep edebilecekleri anlamına gelir.

Kalite ne olacak? Bu sizi şaşırtabilir. Hindistan, diğer ülkelerden daha fazla ISO-9000 sertifikalı yazılım geliştirme şirketine sahiptir. Hindistan’ın iş dostu düzenlemeleri de burada iş yapmayı kolaylaştırıyor.

Shopify eCommerce yazılımından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek geliştiricilerin listesi için okumaya devam edin.

Kloc Teknolojileri

kloctechnologies

Çevrimiçi alışveriş sizin için eski bir şapka olabilir, ancak yine de nispeten yeni bir etkinliktir. Harika Shopify web siteleri oluşturma konusunda onlarca yıllık deneyime sahip birini bulamayacaksınız. Buradaki en iyi uzmanlar, bir avuç yılları varsa şanslı.

Kloc için durum böyle. Hindistan merkezli bu ekip, Shopify destekli çarpıcı çevrimiçi mağazalar yaratıyor. Platformun sunduğu her özellikten yararlanırlar. Kloc, hızlı geri dönüşler ile ün kazanmıştır. Yalnızca yedi iş günü içinde size sağlam bir e-Ticaret sitesi kurup çalıştırabilirler.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Bu resmi Shopify Uzmanı “Shopify için PSD” olarak bilinen alanda uzmanlaşmıştır. Adobe Photoshop mizanpajlarınızı tam Shopify mağazalarına ayırırlar. Sonuç, Shopify’ın işlevselliğinden yararlanan çevrimiçi bir mağazadır. Muhteşem görünümlerden fedakarlık etmeyeceksin.

Çalışmalarının kalitesini takdir etmenin en kolay yolu Shopify mağazaları portföyüne bakmaktır. RoyalzExpertDev ekibi, posta listelerini entegre etmek için hızlı bir iş de yapabilir. Etsy ve Facebook sayfalarında da size yardımcı olacaklar.

Roket E-ticaret

Roket E-ticaret

Shopify mağazaları müşterilerinizin istediklerini bulmalarına ve satın almalarına yardımcı olmayı kolaylaştırır. Hemen hemen herkes bunu temel çevrimiçi mağazalar kurmak için kullanabilir. Temel çevrimiçi mağazanın ötesine geçmek istediğinizde Rocket Commerce kaynağınızdır.

Portföylerine bir göz attığınızda, onların nitelikli ve yetenekli olduklarını söyler. Bir Shopify mağazasının müşterilere ihtiyacı vardır. Roket e-Ticaret Shopify pazarlama yardımı için parlayan incelemeler alır. Bu uzman grubu, oluşturdukları siteler için sürekli bakım da sunmaktadır..

İkili

İkili

Bu ekibi Shopify web sitenizde çalışmak üzere 60’tan fazla dijital pazarlama ve e-Ticaret uzmanından oluşan bir ekip haline getirin. İkili, gerektiği gibi ölçeklenen çevrimiçi mağazalar oluşturmak için her büyüklükteki şirketle çalışır. Birçok şirket sadece bugün ihtiyaç duyulan şeylere odaklanmaktadır. Bu şirketin gelecekteki büyümeyi planlama felsefesi var.

Memnun müşteriler genellikle Binary’nin “3Q” yaklaşımına dikkat çeker. Kaliteli personelin, süreçlerin ve iletişimin başarının üç ön koşulu olduğuna inanıyorlar. İkili, gereksinimlerinize uygun olarak ekibinden seçimler yapar. Sonuç, çalışan bir ilişki olduğu kadar bir ortaklıktır.

InfoShore

InfoShore

Çevik verimlilik bu e-ticaret mağazasını besler. Kalitenin zamanında teslim edilmezse hiçbir şey ifade etmediğine inanıyorlar. InfoShore, e-Ticaret sitelerine bütünsel bir yaklaşım getiriyor. Uzmanları önce sizi bir bulgu bulma görevine dahil edecektir. Amaç, inşa edilenin beklediğiniz sonuçları elde etmesini sağlamaktır.

InfoShore on yıldan uzun süredir var. 50’den fazla tam zamanlı çalışandan oluşan bir personel, 100’den fazla küresel müşteri tabanıyla ilgilenmektedir. InfoShore, “ısmarlama” çözümler olarak adlandırdıkları şeylerde size yardımcı olabilir. Sadece Shopify platformunu almayacaklar ve fikrinizi buna sığdırmanın yollarını bulmayacaklar.

Bluetech

BlueTech Shopify Uzmanı

Diyelim ki Shopify’da ödevinizi yaptınız. Sadece bu eksik bir şey olsaydı mükemmel olacağına karar verirsiniz. Bluetech size eksik parçaları verebilecek olan Shopify Uzmanıdır. Genellikle çözümün mobil tarafıdır. Bluetech ekibi, push bildirimleri, mağaza senkronizasyon yeteneği ve analiz grafikleri gibi özel özellikler eklemenize yardımcı olabilir.

Bluetech, SEO’nun bir çevrimiçi mağazanın başarısının temeli olduğunu da anlıyor. Onlardan sadece teknik yardım almazsınız. Bluetech, mağazanızın platformun arama motoru optimizasyonu özelliklerinden yararlanmasını sağlar.

Kod Rapçi

Kod Rapçi

Akılda kalıcı bir isme sahip olan bu takım ün kazandı. Müşteriler, yüksek düzeyde iletişim ve müşteri hizmetlerine iltifat etmek için hızlıdır. Code Rapper, çevrimiçi mağazanızı kurmanıza yardımcı olmakta uzmanlaşmıştır. Orada bitmiyor. Ayrıca mevcut e-Ticaret sitelerini dönüştürmek için müşterileriyle birlikte çalışırlar. Genellikle, Shopify Plus kurumsal platformuna geçmek.

Tasarım, işlevsellik kadar önemlidir. Code Rapper’ın portföyüne baktığınızda sinerjiyi göreceksiniz. Birçok müşteri pazarlama ve SEO konusunda yardım için Kod Rapçi’ye geri dönüyor.

Lucent İnovasyon

Lucent İnovasyon

Lucent Innovation, tasarım ve yenilik konusunda büyük başarılar sağlayan küçük bir ekiptir. 70’ten fazla referans, tekrar eden bir dizi övgüyü açıklıyor. Tasarım, iletişim ve yanıt verebilirlik etrafında dönerler.

Ayrıca Lucent’in diğer önde gelen e-Ticaret platformlarından geçiş yardımından övgüyü okuyacaksınız. Yeni Shopify siteniz mevcut bir çevrimiçi mağazanın hedefi ise bunu unutmayın. Lucent Innovation ekibi bağımsız mobil uygulamalarda da uzmanlaşmıştır. Bunlar Shopify platformunu kullanarak niş ürünler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Tripster Geliştiricileri

Tripster Geliştiricileri

Her Shopify Uzmanı yeni başlayanlarla çalışma konusunda uzman değildir. Tripster Geliştiricileri onlar için hoş geldiniz matı ortaya koyuyor. Hiç çevrimiçi satış yapmadıysanız ve bunu yapmak için Shopify’ı kullanmak istiyorsanız, bu ekibin en önemli konularından biri olması gerekir. Sizi planlama, geliştirme, uygulama ve operasyon adımlarından geçireceklerdir. İşlemin sonunda rahat ve bilgili olacaksınız.

Grafik ve baskı tasarımı yetenekleri, Tripster Geliştiricileri diğer Shopify Uzmanlarından farklı kılar. Çevrimiçi mağazanız için bir logoya mı ihtiyacınız var? T-shirt satmayı düşünüyor musunuz? Tripster Geliştiricileri her ikisinde de size yardımcı olabilir.

eShop Genius

eShop Genius

Shopify muhteşem şablonlarıyla bilinir. Kendi içeriğinizi koymaya başlayana kadar harikalar. Bunun için Shopify’ı suçlayamazsın. Satışı görsel olarak çarpıcı şeylere dönüştürmenize yardımcı olacak bir Shopify Uzmanı arama zamanı. EShop Genius sitesine hızlı bir bakış, bu ekibin göreve hazır olmasını sağlayacaktır..

Size bir servete mal olacak mı? eShop Genius, eksiksiz ve operasyonel çevrimiçi mağazanız için 10 günlük bir geri dönüş sağlar. Akıllı düşünmelerinin avantajlarından ve ayrıca uzman pazarlama önerilerinde yardımcı olursunuz. Sadece 500 dolarlık bir yatırımla başlar.

Shopify’ı kullanmak için beklenmedik bir bedel var, ancak bunun maliyeti olmayacak. Platform o kadar çok yönlü ki, ne kullanmanız gerektiğini veya nasıl kullanılacağını anlamak genellikle zordur. İnsanlar seçenekler ve entegrasyonlarla ilgili seçeneklerle boğuşuyorlar. Kararsızlık lansmanınızı geciktirir. Sana maliyeti.

Zamanınıza bağlı bir parasal değer var. Küçük ayrıntılar üzerinde terleme, yatırımınızdan iyi bir getiri elde etmek gibi görünmüyor. Hindistan’daki bir Shopify Uzmanı sizi minimum maliyetle çalıştırmaya başlayabilir. Yapabileceğiniz en iyi yatırım olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map