En İyi Kanadalı Shopify Web Geliştirme Şirketleri

AWA Mükemmellik Ödülü


Dünyasında e-Ticaret, Shopify açık bir liderdir. Tasarım ve kullanılabilirlik için standartları belirlemeye devam ediyor. Aslında, Shopify sadece 2015 yılında 17 milyar dolardan fazla kazanan 300.000 çevrimiçi mağazaya güç veriyor.

Başarısının büyük bir kısmı, yazılımın kullanım kolaylığı ve işlevsellik kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Yeni başlayanlar bile özelliklerle dolu etkileyici bir mağaza inşa edebilir.

Bununla birlikte, böyle yetenekli ve geniş bir programla, kullanıcılar Shopify’dan tam olarak faydalanıp faydalanmadığını merak edebilirler. Önceden deneyim olmadan satışları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak zor olabilir. Bir uzman değilseniz, mevcut uygulamaları ve araçları entegre etmek için yapabileceğiniz daha fazla şey olup olmadığını sorgulayabilirsiniz..

Merak etmek yerine, profesyonel web geliştirme şirketlerinin deneyim ve uzmanlığına güvenebilirsiniz. Sektörün önde gelen firmalarından bazıları Shopify’dan en iyi şekilde yararlanma konusunda uzmanlaşmıştır.

Canadian Shopify en iyi web tasarımcıları ve geliştiricileri

İşin püf noktası, uzmanlık ve maliyet arasında doğru dengeyi sağlamak için en iyi firmayı seçmektir. Seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olmak için, kendinize birkaç basit soru sorarak başlayın:

Bütçen ne?

Çoğu işletme için maliyet, dikkate alınması gereken ilk ve en önemli karar faktörüdür. Web’de çok sayıda ücretsiz seçenek olsa da, sınırlamalarla birlikte gelirler. Yanlış yazılım nihayetinde işletmenin büyümesini engelleyebilir.

Sonuç olarak: Para kazanmak konusunda ciddiyseniz, işinize biraz para yatırmanız gerekecektir. Yazılıma para yatırmak, barındırma ücretleri ve diğer operasyonel maliyetler sonuçta karşılığını alacak ve bu arada günlük görevleri kolaylaştıracak.

Temel kurulum maliyetlerine ne kadar para harcayabileceğinizi düşünmek için biraz zaman ayırın. İşletme maliyetleri ile kazanılan gelir arasında orantılı bir ilişki olduğunu unutmayın..

Lansman için zaman çizelgeniz nedir?

Bazı e-ticaret platformlarının güzelliği, bir siteyi birkaç saat içinde başlatabilmenizdir. Düzinelerce ürün, resim ve açıklama içeren daha karmaşık siteler için, yayına hazır olmadan önce siteyi ve envanterinizi hazırlamak için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. İhtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilen bir platforma ihtiyacınız olacak.

Tasarım esnekliği ne kadar önemlidir?

İlk mağaza kurulum işlemi sırasında, büyük olasılıkla mağazanın tasarımında yakalanırsınız. Çoğu platform, tasarım söz konusu olduğunda etkileyici esneklik sunarken, envanter ve satışlarınızı yönetmek söz konusu olduğunda esnek olmayabilir.

Shopify e-Ticaret Yazılımının, attığınız her şeyi pratik olarak halledebileceğinden emin olabilirsiniz. Asıl zorluk, mağazayı olabildiğince esnek ve ihtiyacınız olduğu kadar esnek hale getirip getirmediğinizi bilmektir. Burada bazı uzman tavsiyeleri fiyat değer olabilir.

Platformunuz diğer programlarla iyi entegre oluyor mu??

Bu sorunun cevabının kocaman bir evet olmasını istiyorsunuz. Çevrimiçi mağaza oluşturucunuzun sosyal medya, çeşitli ödeme ağ geçitleri, Amazon ve diğer programlarla sorunsuz bir şekilde entegre olması gerekir. Bu eklemeler sitenizin işlevselliğini artıracak.

Bazı önemli soruları araştırmak ve bir bütçe bulmak için zaman ayırdıktan sonra, Kanada’da web tasarım ve geliştirme uzmanlarını inceleyebilirsin. Listenizin en üstünde olması gereken en iyi geliştiricilerin bir listesini okumaya devam edin.

Her Şeyi Yapabilen Ağır Vurucular

KALIN

Diff Logosu

BOLD, Shopify’da bulunan en popüler uygulamalardan bazılarını oluşturmaktan sorumludur. Ayrıca küçük işletmeler veya büyük işletmeler için özel hizmetler sunarlar. Başlangıçta, şirket zorunluluktan doğdu. Kurucular, satışları artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış uygulamaların olmaması nedeniyle şaşırdılar. Doğru uygulamanın pazara girmesini beklemek yerine, kendi uygulamalarını oluşturmaya karar verdiler..

BOLD 2012’de ilk uygulamalarını çıkardığından beri sayısız endüstri ödülü kazandı. Winnipeg Kanada merkezli 90’dan fazla çalışanı ile tam hizmet veren bir şirket olarak öne çıkıyorlar. Her şeyi yapabilen bir firmaya ihtiyacınız varsa onları arayın.

Piksel Birliği

Piksel Birliği Logosu

Genel merkezi Victoria, Britanya Kolumbiyası, Kanada’da bulunan Pixel Union, 2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Portfolyoları Tesla Motors, Taco Bell ve LA Lakers gibi etkileyici müşterilerin bir listesine sahiptir. Özel bir web sitesi oluşturmak için mevcut bir temayı veya onlarla ortak kullanın.

Pixel Union uzman ekibi, geliştirmenin her adımında destek sunar. Shopify’ın gücünden yararlanmak ve güzel ve işlevsel siteler oluşturmak için yeteneklerini kullanın. Sitelerine uğramayı ve şık ve modern web sitelerinin kapsamlı portföyüne göz atmayı unutmayın..

diff

Diff Logosu

Çoğu web geliştirme firması yazılım mühendisleri ve programcılar tarafından kurulur. Ancak Diff bir perakendeci tarafından başlatıldı. Bu, Montreal merkezli şirkete e-Ticaret konusunda farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

2011 yılında açıldığından bu yana, şirket çok yetenekli mühendislerden oluşan bir ekip kurdu. “Teknik olarak en sofistike ekiplerden” birini temsil ediyorlar. DIFF tasarımları çekici bir mağazayı kullanıcı dostu bir arka uçla birleştirir. Hayatınızı kolaylaştıran yönetim özelliklerinin keyfini çıkarın.

Pazarlama Gurus

Sadece Büyüme

Sadece büyüme Logo

Kanada merkezli bu Waterloo’nun bir hedefi var: büyüme. Onlar, net bir marka oluşturmanıza yardımcı olarak işe başlarlar. Oradan, işinizi büyütmek ve ölçülebilir sonuçlar elde etmekle ilgilidir. Çok çeşitli hizmetler sunarken, dönüşüm oranlarını artırma konusunda uzmandırlar.

Şirket, sıradan tarayıcıları sadık müşterilere dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Fiyat noktaları daha küçük işletmeler için yasaklayıcı olabilir, ancak hızlı ve ölçülebilir bir büyümeniz yatırım yapmaya değer olabilir. 127 farklı marka arasında etkileyici bir% 327 YG’ye sahip olduklarını düşünün.

Tasarım Şampiyonları

İşaretçi Reklam Öğesi

İşaretçi yaratıcı Logo

Bazı işletmeler için görseller özellikle önemlidir. Ürünleri vurgulamanız ve ziyaretçileriniz için belirli bir deneyim yaratmanız gerekiyorsa, Pointer Creative ekibi size yardımcı olabilir. Görsel olarak çarpıcı Shopify siteleri oluşturma konusunda bir üne sahip bir grup genç ve kalça tasarımcısı ve geliştiricisidir..

Aslında, Pointer Creative Kanada’daki 1 numaralı Shopify geliştirme ekibidir. Tasarımları markayı güçlendirir ve hızlı bir şekilde sitenize trafik çekmeye başlar. Basit e-Ticaret sitesi veya daha karmaşık bir mağaza için onlara güvenin. Mükemmel destek sunabilir ve sıfırdan etkileyici siteler oluşturabilirler.

Küçük Roket

Küçük roket Logo

Yaratıcı yönünüzü netleştirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bir iş stratejisi geliştirmeye mi çalışıyorsunuz? Sitenizi başlatmaya hazır mısınız? Kanada, Ontario’daki Little Rocket, özel çözümler ve bir destek sistemi sağlayabilir.

Her şeyden önce, odak noktası marka vizyonunuzu yakalamak için tasarım becerilerini ve deneyimlerini kullanmaktır. Daha sonra, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dünyayla paylaşmak için çekici bir site oluştururlar. Daha sonra işinize ve ihtiyaçlarınıza cevap veren bir arka plan tasarlamak için çalışırlar. Sonuç güzel bir özel site.

Çok Yönlü Müthiş

Port80 Web Tasarım

Port80 Web Tasarım Logosu

E-Ticaret mağazanızı oluşturmayı ve oluşturmayı düşündüğünüz için, kullanıcı deneyimi göz ardı edilemez. Web sitenizin sezgisel ve gezinmesi kolay olması gerekir. Tarama ve satın almanın önündeki en küçük engel bile satış kaybına neden olabilir ve işletmenizin büyümesini engelleyebilir.

Vancouver’daki Port80’deki uzmanlar form ve işlev arasında mükemmel bir denge buldular. Müşterileriniz, daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan gerçekten eğlenceli bir deneyime sahip olacaklar. Ölçeklenebilir çözümleri, basit düzeltmelerden uluslararası işletmeler için tam ölçekli lansmanlara kadar çeşitlilik gösterir.

SOVI Yaratıcı

OVI Yaratıcı Logo

Toronto, Kanada’nın SOVI tasarımında, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çözümler üretmeden önce sizi tanırlar. Tasarım söz konusu olduğunda yüksek standartlara sahipler.

Web sitenizin herhangi bir cihazda harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Alışveriş yapanlar sitenizin ön ucunun tadını çıkaracak ve arka ucunuzu tasarlamaya yönelik düşünce ve deneyim için minnettar olacaksınız..

SOVI’daki geliştiriciler günlük işleri bir esinti haline getirecek, böylece işinizi verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Önceliklerinize odaklanmak için daha fazla zamanın tadını çıkarın.

Senden Sonra

Senden Daha Sonra

İsim çok şey söylüyor. Toronto, Kanada’daki bu tasarımcı ve geliştirici ekibi, işlerini daha da zorlaştırıyor. İşinizi yürütmenin diğer alanlarına dikkatinizi çekebilmeniz için geç kalıyorlar. Birkaç hafta içinde e-Ticaret web sitenizi konseptten gerçeğe taşıyabilirsiniz..

Shopify uzmanları olarak, Shopify yazılımının gücünü kullanmanıza yardımcı olacak benzersiz niteliklere sahiptirler. Onların güzel vitrinleri satış yaratacaktır. Hangi büyüklükte işletmeye başlamak veya yenilemek istediğiniz önemli değil, projenize tüm dikkatlerini ve yaratıcı güçlerini verecekler.

Kurulum ve Düzenlemeler

Carson

Carson Logo

Hızlı bir şekilde tamamlanması gereken küçük bir göreviniz var mı? Yeni bir araç veya özellik entegre etmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Neden bu görevleri uzmanlara teslim etmeyin ve doğru şekilde yapıldığından emin olun? Merkezi Montreal, Kanada’da bulunan Carson, web sitesi kurulumu ve yükseltme görevlerinin üstesinden gelmek için mükemmel bir çözümdür.

İşletmenizin diğer yönlerine odaklanmanız gerektiğinde Shopify’da gezinmeye çalışırken yakalanmayacaksınız. Onlar süper esnek ve uygun fiyatlandırma var. Pahalı aylık abonelikler için ödeme yapmak zorunda kalmadan Shopify uzmanlarına ara sıra erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Carson sitenizi yönetmek için hızlı ve uygun fiyatlı bir yol sunar.

Shopify genellikle piyasadaki en çok yönlü ve kullanıcı dostu e-Ticaret yazılım platformu olarak faturalandırılır. Ancak, bu övgü de bir dezavantaj ile gelebilir. Tema, özellik ve entegrasyon söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğe sahip olmak çok zor olabilir. Tüm seçeneklerde bataklık kurmak ve değerli zamanınızı kaybetmek çok kolay olabilir.

Sonunda, projenizi bir Shopify web geliştirme uzmanına teslim etmenin ne kadar kolay ve uygun fiyatlı olduğunu bulmak hoş bir sürpriz olabilir. Bütçenizi bozmadan vizyonunuzun güzel ve işlevsel bir siteye dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Köşeleri kesip maliyetleri düşürmek her zaman iyidir, ancak zamanınızın değerli olduğunu da hatırlamanız gerekir. İşletmenin sahibi olarak, zamanınız işinizi kurmanın diğer alanlarına harcanır. Uzmanlara başvurmak, daha hızlı satmanıza ve kazanmanıza yardımcı olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map