En Yeni Zeland Shopify Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

AWA Mükemmellik Ödülü


Yapabileceğiniz her şeye baktığınızda analiz felçinin ortaya çıkması fazla zaman almaz Shopify. Bu güçlü e-ticaret platformu, birçok nedenden dolayı tartışmasız kraldır. Sonsuz seçenekler gibi görünen şey listenin en üstündedir. Doğru kuracağınızdan emin misiniz? Hatta tüm çanların ve ıslıkların farkında mısın??

Bir uzmanı aramanın zamanı gelmiş olabilir, Shopify Uzmanı. Dünyanın her yerinde Shopify gurusu var, ancak birçoğu Yeni Zelanda’da bulunuyor.

Bekle, orada ne yapıyorlar? Birkaç ülkenin daha yüksek e-Ticaret uzmanlarına sahip olduğu ortaya çıktı. Ülke güvenli, güvenli ve istikrarlı bir iş ortamına sahiptir. Küresel ticaretin yapılmasını kolaylaştıran basit bir vergi sistemi.

Yeni Zelanda’nın en büyük ihracatı teknoloji. Rekor büyüme geçen yıl ekonomiye 10 milyar dolara yakın katkıda bulundu. Hükümet, ekonomiyi büyütmenin bir yolu olarak teknolojiyi ve yeniliği desteklemektedir. Shopify Uzmanları haline gelen insanları teşvik eden bir ortam.

Shopify’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek geliştiricilerin listesi için okumaya devam edin.

Her Yerde Müthiş

Cep karesi

Cep karesi

Bu tam hizmet ajansı sizi bir Shopify çevrimiçi mağazası kurmanın çok ötesine götürür. Ve bu önemli. Teknoloji tek başına satılmaz. Markanızı oluşturan dijital bir stratejiye ihtiyacınız var. Farkındalık oluşturmak için medyayı kullanmalısınız. Pozlamayı artırmak için sosyal medyayı da entegre etmelisiniz. Pocket Square, e-ticarete bu bütünsel yaklaşımı benimser.

Bir moda veya yaşam tarzı markasıysanız bu ajansı öncelikli olarak değerlendirin. Güzel, etkili ve basit örneklerden oluşan bir portföyleri var. Portföy, limitlere zorladığınızda Shopify ile neler yapabileceğinizi gösterir. Muhteşem bir çevrimiçi mağazanın yararlanıcısı olacaksınız. Başarılı olmak için eksiksiz bir stratejiniz de olacak.

SPF Web Siteleri

SPF Web Siteleri

Bugün tamamen mobil cihazlarla ilgili, özellikle de çevrimiçi bir mağazanız varsa. Mobil cihazlar, Shopify için bile çevrimiçi alışverişlerde engeller ve sınırlamalar atıyor. SPF Web Siteleri hepsini nasıl kaldırılacağını bilir.

Bu ajansın yeteneklerinin kapsamı hakkında fikir edinmek için portföye göz atın. Son müşterilerinden gelen referanslar, hızlı geri dönüşleri bir uzmanlık alanı olarak görüyor. Diğerleri sabır ve eğitim oturumlarının teknik uzmanlığınızı artırmanıza yardımcı olduğunu belirtiyor. SPF sizin için hazır olur olmaz mağazanızı çalıştırmaya hazır olacaksınız.

Firebrand

Firebrand

10 profesyonelden oluşan bu ekip, uluslararası bir müşteri listesiyle çalışır. Yalnızca ürün veya hizmet satmadığınızı anlıyorlar. Ayrıca bir markayı tanıtıyorsunuz. Shopify projenizi onlara getirdiğinizde proje yönetimi, pazarlama ve SEO konusunda yardım alırsınız. Sadece seni kurup serbest bırakmıyorlar. Firebrand destek ve eğitim ile devam eder. Çevrimiçi mağazanızın satışlar üzerindeki etkisini anlamanıza yardımcı olacak seçenekleriniz olacaktır.

Shopify mağazanıza damla nakliye ve çok kanallı satış eklemeyi planlıyorsanız Firebrand’a daha yakından bakın. Üçüncü taraf lojistik, stok yönetimi uygulamaları ve ara katman yazılımı sağlayıcıları konusunda uzmanlaşmıştır..

saf

saf

Tüm Shopify Uzmanları platforma özel değildir. Rakip e-Ticaret platformlarıyla yardım sunarak daha fazla müşteri çekebilirler. Elemental gibi bazı şirketler uzmanlaşmayı tercih ediyor. Bir şey yapıyorlar, hepsi bu. Web sitelerine gittiğinizde bununla karşılaşacaksınız. “Shopify e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz” diyor.

İster yeni başlıyor olun, ister mevcut bir mağazayı dönüştürmek isteyin, bu odak bir avantajdır. Ekip, memnun Shopify sitesi müşterilerinden 30’dan fazla referans aldı. Diğer Shopify Uzmanlarından farklı olarak, bu övgü sözleri sadece haftalar veya aylardır. Sıvı sihirbaza ihtiyacınız varsa Elemental’i aklınızda bulundurun. Shopify’ın platformunu güçlendirmek için kullandığı tescilli kodlama dili budur.

Ağır Vurucular

Zyber

Zyber

Bu% 100 Yeni Zelanda’ya ait ve işletilen ajans 2009 yılında başlamıştır. 20’den fazla yaratıcı uzmandan oluşan bir ekip, 1.000’den fazla işletmenin çevrimiçi olmasına yardımcı olmuştur. Zyber, müşterilerin Shopify mağazaları kurmasına ve işletmesine yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar. Tüm platformu geliştirmek için uygulamalar oluştururlar. Zyber Ürün Filtremiz yüzlerce Shopify mağazası tarafından satışları artırmak için kullanılıyor.

Zyber önce Shopify sitenizi oluşturmak için çalışır, bu nedenle iş uygulamalarınızla uyumludur. Daha fazla satmaya odaklanmanıza ve çevrimiçi mağazanızı çalıştırmaya daha az odaklanmanıza olanak tanır. Onlar eğlenceli ve rahat bir grup, ama sizi aldatmasına izin vermeyin. İş demek istiyorlar ve hallediyorlar.

berrak

berrak

Memnun müşterileriniz olmadığı sürece iş hayatında kalmazsınız. Lucid 2007’den beri insanların Shopify siteleri kurmasına yardımcı oluyor. Ekip, başlangıçtan itibaren katılımın başarıyı tanımladığına inanıyor. Müşterileri ilk beyin fırtınasına bile dahil etmeye davet ediyorlar. Lucid’in portföyü, temel tema değişikliklerinden tam özel tasarımlara kadar değişen örnekleri paylaşıyor.

Bu Shopify Uzmanı ayrıca özel uygulama geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Platformun işlevselliğini genişletmeniz gerekiyorsa, onlara ciddi düşünün.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify, barındırılan bir e-Ticaret yazılım platformudur, ancak çevrimiçi mağazanızın tüm bölümleri orada olmayabilir. CyberWorkshop, her şeyin birlikte iyi çalışabilmesi için entegre olmanıza yardımcı olmakta uzmanlaşmıştır. Müşteriler, e-posta, YouTube ve Google Apps gibi dış işlevleri yapılandırmak için onları arar.

Bu hizmetlere ihtiyacınız varsa CyberWorkshop sizi bir Google Apps İşletme Sürümü paketi ile ayarlar. Geçmiş müşteriler, CyberWorkshop’un başkalarının uzaklaştığı istekleri üstlendiğini söylüyor. Hiçbir şey tekrar eden işlerden daha fazla iltifat olamaz. Birçok referans, CyberWorkshop’a başka projeler verdiklerini söylüyor.

Pazarlama Gurusu

Zeald

Zeald

Bu tam hizmet tasarım şirketi, binlerce küçük ve orta ölçekli işletme için siteler geliştirdi. 2001’den beri varlar ve Yeni Zelanda’daki türünün en büyük ajansı. Bir Shopify Uzmanı olarak, e-Ticaret’in pazarlama yönlerinde size yardımcı olabilirler.

Shopify, olası satışları yakalamanıza yardımcı olacak büyüyen bir pazarlama ve SEO araçları paketine sahiptir. Bu araçlar karmaşık değildir, ancak karmaşıktır. Zeald, araçların ne yaptığını anlamanıza yardımcı olabilir ve markayı optimize etmek için sizinle birlikte çalışırlar. Çevrimiçi mağazanızın bu önemli kısmı için yalnızca Shopify’a güvenmeli misiniz? Cevap hayır. Zeald ayrıca AdWords, metin yazarlığı, sosyal medya, SEO ve blog oluşturma gibi konularda da yardımcı olabilir.

Kurulum ve Düzenlemeler

Natalie Leigh

Natalie Leigh

Tüm Shopify Uzmanları ekip veya grup değildir. Mesela Natalie Leigh tek başına çalışıyor. Shopify ve WordPress e-Ticaret sitelerinde çalışmayı tercih ediyor. Shopify siteleri basit ve zariftir. Alışveriş deneyiminin önüne geçen hiçbir şey yok.

Natalie’nin bazı müşterileri sadece mevcut Shopify şablonlarından birinde ince ayar yapmak için yardım istiyor. Kısa bir çalışma yapıyor ve ücretleri uygun. Diğerleri benzersiz bir site istiyor. Natalie, yelpazenin bu ucunda rahat. Anlayışı ve sabrı, bir çevrimiçi mağaza kurma ve başlatma stresini ortadan kaldırıyor.

Duyarlı Medya

Duyarlı Medya

Kurulum ve başlatma sadece başlangıçtır. Kimse bunu Duyarlı Medya’da Dave Woodard’dan daha iyi bilemez. Satışlar başlar başlamaz size veda etmeyeceğini biliyor. Değiştirilmesi gereken şeyleri keşfedeceksiniz ve bunun yapıldığından emin olmak için hazır olacak.

Yol boyunca, orijinal projenizin kapsamı dışında hizmetlere ihtiyacınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Dave de bunlara yardım etmek için orada olacak. Görüşler Dave’in broşür tasarımı ve hatta kitap kapakları gibi konularda yardımından bahsediyor. Shopify hakkındaki bilgi derinliği size hızlı yanıtlar ve yenilikçi çözümler sunar.

İnsanlar sık ​​sık Shopify’ı yeni arabalarındaki o süslü radyo ile karşılaştırıyor. Sadece müzik çalmaktan çok daha fazlasını yapabileceğini biliyorlar, ama bunu kimin anlayacak zamanı var? Tabii ki, sadece kullanım kılavuzunu okuyabilirsiniz. Ancak, o zaman bile nasıl kullanılacağını anlamayabilirsiniz.

Araba radyonuzun her özelliğini nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacak insanlar olup olmadığından emin değiliz. Shopify mağazanız için bunu yapabileceğiniz çok sayıda uzman olduğunu biliyoruz..

İş dünyasının en iyilerinden bazıları Yeni Zelanda’da “altta” yer alıyor. İster sıfırdan büyük bir mağaza, ister sadece birkaç basit ayar olsun, Shopify’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilirler. İyi harcanan para.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map