Blogcular ve Verimliliği Artırmak İsteyenler İçin 73 En İyi Verimlilik Araçları

Contents

“Bunu yapmak için yeterli zamanım yok!”

Bir noktada, çoğumuz bu kelimeleri ya kendimize ya da başka birine söyledik. Soru şu: Gerçekten yeterli zamanımız yok mu? Pek sayılmaz. Hepsi sadece aklımızda. Bu kendi kendini sınırlayan inanç, üretken benliklerimiz olmamızı engelleyen şeydir.


Blog yazmak için yeterli zamanımız yok gibi değil. Sadece sahip olduğumuz zamanla daha fazlasını yapmanın yollarını bulmamız gerekiyor. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, verimliliği artırmaya yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış blog oluşturma araçlarını kullanmaktır.

Daha kısa sürede daha başarılı bir şekilde bitirmenize yardımcı olabilecek çeşitli blog araçları için okumaya devam edin. Sıkıcı görevleri otomatikleştirmek, odaklanmak veya zamanınızı daha iyi organize etmek isteyin, bu araçları kullanmak yararlı olabilir.

Bununla birlikte, burada belirtilen bazı araçlar olsa da, bunların hepsini kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Karşılaştığınız belirli mücadeleye yardımcı olabilecek bir veya iki tane seçin ve nasıl gittiğini görün. Aynı anda çok fazla araç kullanmaktan kaçınmalı ve bir seferde bir sorunla uğraşmaya odaklanmalısınız.

Yazma Verimliliğinizi Artırma Araçları

1. Cep

Cep daha sonra okumak istediğiniz içeriği tek bir tıklamayla kaydetmenizi sağlar. Etiketler ekleyerek kaydedilmiş içeriğinizi daha iyi düzenleyebilirsiniz. Ve basit arayüzü sayesinde, aracın kullanımı kolaydır.

İçeriği doğrudan Web tarayıcınızdan, e-posta kutunuzdan veya Twitter, Flipboard ve Pulse gibi farklı uygulamalardan kaydedebilirsiniz. Bu aracın yardımıyla dikkati dağıtan ve temiz bir arayüzde okuyabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz; Premium için aylık 4,99 ABD doları.

2. ZenWriter

Windows için basit bir yazma uygulaması, ZenWriter blog yazmanın en önemli yönüne odaklanmanıza yardımcı olur: yazma. Verimliliğinizi engelleyebilecek tüm dikkat dağıtıcı unsurlar içermez.

Mac kullanıyorsanız, deneyebilirsiniz WriteRoom. Mükemmel bir alternatif ve ZenWriter gibi benzer bir yazma ortamı sağlıyor.

Fiyat: ücretsiz deneme ile 19.95 $ da mevcuttur.

3. Dilbilgisi

Blog yayınınızı yazdıktan sonra inceledikten sonra, blogunuz için bir düzeltmeniz olmadığı sürece hataları kaçırmanız muhtemeldir. Ama bilmeseniz bile, o zamandan beri önemli değil Grammarly etkin ve hızlı bir şekilde yazınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu çevrimiçi yazım denetleme aracı cümle yapınız, dilbilgisi, stil, yazım ve daha birçok konuda size yardımcı olabilir.

Bu aracı kullanarak da çok şey öğreneceksiniz, çünkü size uygun akıl yürütme ile neleri değiştirmeniz gerektiğini gösterecektir..

Fiyat: Ücretsiz.

4. Hemingway Uygulaması

Web tabanlı bir araç, Hemingway Uygulaması yazınızı geliştirmenizi sağlar ve anlaşılmasını kolaylaştırır. Bunu kullanarak, aynı anda yazma zamanından tasarruf edebilir ve aynı zamanda yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Metni uygulamaya yapıştırabilir veya içine yazabilirsiniz. PC ve MAC kullanıcıları için bir masaüstü editörü de vardır, ancak bu size maliyeti olacaktır.

Fiyat: Ücretsiz; masaüstü sürümü $ 9.99.

5. Scrivener

Arzuhalci Windows ve Mac için bir yazma aracıdır. Blog gönderileri, e-Kitaplar yazmak ve hatta belirli bir blog zirvesi için içerik oluşturmak için kullanabilirsiniz. Oyalama yazma yazılımında aradığınız her şeye sahiptir..

Ancak, Scrivener hakkında en sevdiğimiz şey, siyah bir arka plan üzerinde bir sayfa içeren yazma modudur ve bu da yazmayı çok daha kolay hale getirir!

Fiyat: 40 $ ücretsiz deneme sürümü ile de mevcuttur.

6. HelpMeWrite

Hakkında yazmak için sürekli bir fikir kaynağı bulmak kolay değildir ve bir blog yazarıysanız bu sinir bozucu bir durumdur. Help Me Write, bir sonraki adımda ne yazacağınıza karar vermenize yardımcı olan bir web uygulamasıdır. Twitter kimlik bilgilerinizi kullanarak bir hesap oluşturun. Hakkında yazmak istediğiniz şeyleri profil sayfanıza ekleyin. Öyleyse akınlarını paylaş. Katılımcılardan gelen girdiler size yön ve daha fazla öneri sunar.

HelpMeWrite Londra merkezli, dijital bir tasarım firması olan Makeshift’in beyni. Yazma sevgilerinden ve sosyal ağlardan girdi alma arzusundan doğdu. Yazarlar, zanaatlarını girdi olmadan pratik yapmanın eğlenceli olmadığını söyleyeceklerdir. HelpMeWrite yalnızlığın bir kısmını işlemden çıkarır.

Fiyat: Ücretsiz

Daha Organize Olmak için Araçlar ve Uygulamalar

7. Evernote

Evernote Web tarayıcınızda, cep telefonunuzda veya masaüstünüzde çalışan not alma uygulamasıdır. Kolayca ve hızlı bir şekilde notlar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ve tüm notlarınız tek bir çatı altında, bu organize olmanızı çok daha kolay hale getirir. Ancak, aracın yapabileceği tek şey bu değil.

Ayrıca yapılacaklar listelerinden blog yayını fikirlerine kadar her şeyi takip edebilir, ağ ve e-postanızı yönetebilirsiniz. Evernote’u etkili bir şekilde kullanmayı öğrenirseniz, blogcular için ne kadar harika olduğunu anlayacaksınız.

Fiyat: Ücretsiz; Premium için aylık 5 $.

8. Teux Deux

Yapılacaklar uygulaması, Teux Deux bir bükülme ile geliyor. Görünüşte sonsuz listeler oluşturmanıza izin veren diğer yapılacak uygulamaların aksine, bu araç tüm listelerinizi takvim tarzı bir formata yerleştirir. Bu da yapılacaklar listelerinizi daha yönetilebilir hale getirir.

Uygulama basittir ve üretkenliğinizi engelleyen yüzleşmesine izin vermeyen gereksiz ıslık veya çan yoktur. Bunu kullanarak, ne yapmanız gerektiğini ve ne zaman yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz. Teux Deux bir mobil cihazda veya Web tarayıcınızda çalışır.

Fiyat: aylık 3 $.

9. Todo

Bu uygulamanın adını unutmak zordur. Hepimizin bir “yapılacaklar” listesi var. Farklı olduğu yerde tutuyoruz. Bu mobil uygulama favori haline geldi. Kullanıcı tabanı 70 milyondan fazla görevi takip etti ve tamamladı.

Bir şeyleri durdurmak ve yazmak için zamanınız olmayabilir. Bu bir problem değil Yapmak. Sadece uygulamayla konuşun, bu bir göreve dönüşecektir. Bakkalda bir dahaki sefere bir şey satın almak için hatırlatıcıya mı ihtiyacınız var? Yapılacaklar coğrafi etiketleme yeteneklerine sahiptir. Geldiğinde mesajı alacaksın.

Fiyat: Ücretsiz. Bulut sürümü, görevleri yapmak için 1,99 $ / ay veya 19,99 $ / yıl karşılığında başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. Ekibe yönelik bir Kurumsal sürüm kişi başına 3,99 ABD doları veya kişi başına 39,99 ABD dolarıdır.

10. Any.do

“Yapılacaklar” listenizi, takviminizi ve mobil asistanınızı (Merhaba, Siri?) Alıp bir araya getirebilirseniz ne olur? Arkasındaki konsept bu Any.do. Web siteleri, bunun bir yapılacaklar uygulamasından daha fazlası olduğunu söylüyor. Bu bir “yaşam yöneticisi” ve en kolayı. Web sitesi, kullanıcıların diğer uygulamalardan iki kat daha uzun süre bağlı kalmasının çok kolay olduğunu söylüyor. Çoğu insanın üretkenlik uygulamalarından vazgeçmesinin ısrarlı bir şekilde ısrar etmeleri.

İPhone, iPad ve Mac için alabilirsiniz. Android telefonlar ve tabletler için de kullanılabilir. Bir Chrome uzantısı var, ancak aksi takdirde, ona standart bir tarayıcı penceresinden erişmeniz gerekecek. Any.Do Yardımcısı’na erken erişim için kaydolun. Görevlerinizi sizin için yapabileceği görevler için otomatik olarak gözden geçirmek için AI kullanır. Bunu, bu görevi yerine getirebilecek robotların ve insanların bir kombinasyonuna bağlayın.

Fiyat: Ücretsiz. $ 2.99 / ay veya 26.99 $ / yıl için premium özelliklerin kilidini açın.

11. Todoist

Bazen “yapılacaklar” listenizin biraz daha karmaşık olması gerekir. Şimdi yükseltme zamanı Todoist. Diğer verimlilik uygulamaları alt görevler, etiketler ve hatırlatıcılar gibi özelliklere sahiptir. Todoist onları daha az korkutucu hale getirmeyi başarıyor.

Todoist on platformda kullanılabilir, bu nedenle uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yeni başlayanlar ve Fortune 100 şirketleri tarafından onaylanmıştır. Bu uygulamaya özgü, günlük olarak kaç görevi gerçekleştirdiğinize dayalı olarak verimliliği izleyen bir grafiktir. Fikir birliği, premium bir hesapla gelen seçeneklerin kilidini açarsanız daha kullanışlı bulacağınızdır..

Fiyat: Ücretsiz. Bireyler için Premium veya ekipler için İşletme kişi başına $ 28.99 / yıl.

12. Wunderlist

Yalnızca temel konularla ilgileniyorsanız bu uygulamayı düşünün. Wunderlist değişen önceliklere göre görevleri yeniden düzenlemenizi sağlayacak kadar sofistike. Tarih belirleme için coğrafi etiketleme, yinelenen son tarihler ve doğal dil gibi gelişmiş özelliklerden yoksundur.

Wunderlist tüm platformlarda çalışır, bu nedenle hareket halindeyken yanınıza almanız kolaydır. Uygulamanın en büyük şampiyonları övüyor, çünkü seçeneklerle şişirilmediğini söylüyorlar. Tüm özelliklerin kilidini açmak için bir Pro hesabına geçmeniz gerekir. Fiyat diğer benzer uygulamalardan daha yüksektir. Ancak, belirli bir göreve resim veya video eklemek istiyorsanız dosya boyutu sınırlamalarıyla sınırlı değilsiniz.

Fiyat: Ücretsiz. Pro ve Business sürümleri $ 4.99 / ay.

Grafik Oluşturmayı Kolaylaştıran Araçlar

13. Şablon

İle Resim Olarak Paylaş, vurgulanan metni kitlenize hitap eden çekici ve ilgi çekici bir görsel içeriğe dönüştürebilirsiniz. Görsel içeriğinizin sosyal medya profillerinizde paylaşmaya hazır olması bir dakika (veya iki) sürüyor.

Tırnak içeren görüntülerle sosyal medyada çekiş oluşturabilirsiniz, ancak asıl sorun bunları oluşturmak için gereken zamandır. Bununla birlikte, bu araçla her zamankinden daha hızlı paylaşılabilir görüntüler oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz metni vurgulamak ve görüntünüzü düzenlemeye başlamak için “Görüntü Olarak Paylaş” ı seçmek.

Fiyat: aylık 8 $.

14. Easil

Sosyal medya tanıtım için esastır. Ve sosyal medyanın çoğu grafik ağırlıklı. Grafik kullanıcısı değilseniz ne yaparsınız? Easil web sitesine gidin. İstediğiniz sosyal medya ağı için önceden biçimlendirilmiş bir şablon seçebilirsiniz. Oradan, sadece istediğiniz öğeleri seçmek ve ardından sürükleyip yerine bırakmak meselesi.

easil profesyonel olarak tasarlanmış binlerce şablondan oluşan büyüyen bir koleksiyona sahiptir. Yalnızca sosyal paylaşımlar ve bloglar için oluşturulmuş stok resimlere erişebileceksiniz. Özel bir yeniden boyutlandırma aracı, her sosyal medya kanalı için doğru boyutlara ulaşmanızı sağlar. Sık kullanılan öğeleri sık kullanılanlar sekmesine kaydedin, böylece markanız için tutarlı bir görünüm elde edersiniz.

Fiyat: Bireysel kullanım ve değerlendirme için ücretsizdir. 1.500’den fazla şablona erişim için aylık 9 ABD doları. 3.000’den fazla şablona erişim için 79 $ / ay.

15. Skitch

Skitch Evernote birkaç dakika içinde ekran görüntülerini yakalamanızı, düzenlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Daha az kelime kullanarak noktanızı ele almak için hızlı çizimler, şekiller ve ek açıklamalar da ekleyebilirsiniz. Araç, akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar ve tabletlerle uyumludur.

Skitch ile internette karşılaştığınız görüntülerin ekran görüntülerini almak için bir daha asla “baskı ekranı” kullanmanız gerekmez. Düzenleme için bir dizi seçeneğiniz olduğundan, başka herhangi bir yazılım kullanma gereksinimini azaltır.

Fiyat: Ücretsiz.

16. Canva

Sitelerin blogunuz için çekici ve göz alıcı görseller oluşturmak için pahalı görüntü düzenleme yazılımı gerektirdiği bir zaman vardı. Ancak, şimdi, Canva, hemen hemen herkes kolayca blog gönderileri için Infographics, sosyal medya grafikleri, sunumlar ve görüntüler oluşturabilirsiniz. Aracı kullanmak inanılmaz derecede basit ve kolaydır.

Nitekim Webbys bunun “tasarım programını dünyada kullanımı en kolay” olduğunu söyledi. Dahası, tasarımcılar arayüzü görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getirecek şekilde inşa ettiler.

Fiyat: Ücretsiz; Premium görüntülerin her biri 1 ABD dolarıdır.

17. Piktochart

Gizli Infographics, kitlenize net ve hızlı bir şekilde bilgi sunmanın harika bir yolu değildir. Ama yapmak zordur ve saatler sürebilir. Piktochart belki de olabildiğince çabuk bir infografik oluşturmanızı sağlayan en kolay araçtır. Sunumlar, infographics, afişler ve raporlar için şablonlara sahiptir.

Canva kullandıysanız, ikisi arasında bazı benzerlikler olduğuna dikkat edin. Bununla birlikte, her ikisi de tamamen farklı şeylerde mükemmeldir. Çeşitli ücretsiz şablonlardan ve seçeneklerden yararlanabilirsiniz, ancak en iyi özelliklerinden bazılarına erişmek için profesyonel planlar için ödeme yapmanız gerekir..

Fiyat: Ücretsiz; Profesyonel plan için aylık 29 $.

18. Adobe Color CC

İnfografikleriniz veya blog gönderileriniz için harika renk şemaları seçmek bazen zor olabilir. Sonuçta, renk seçiminiz ziyaretçi deneyimini etkileyecektir. Gibi araçlarla Adobe Color CC, ancak kendi kişiselleştirilmiş renk şemalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli renk kuralı ayarları vardır, bu da çok sayıda seçeneğiniz olduğu anlamına gelir. Ayrıca, her rengin HEX ve RGB değerleri olduğundan, herhangi bir görüntü düzenleme aracına zahmetsizce kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz.

Hedefleri Motive Etmek İçin Uygulamaları Ayarlama ve İzleme

19. Hedefler

GoalsOnTrack hedef belirleyen kişilerin daha başarılı olduğuna inanıyor. Ve bu başarıyı arttırmak istiyorsanız mobil cihazınızı kullanın. Uygulamaya geçmeden önce, hedef belirlemenin önemini ve doğru şekilde nasıl yapılacağını anlamanızı istiyorlar. Hedeflere ulaşmak için bilimsel olarak kanıtlanmış yedi strateji öğreneceksiniz. Artık uygulamaya hazırsınız.

Hedefleri belirlemek ve harekete geçmek için kullanın. Uygulamanın diğer alanları, hedeflerinizi görselleştirmenizi ve bu hedeflere ulaşmak için harcadığınız zamanı izlemenizi ister. Yine de, diğer alanlar alışkanlık oluşturma etkinliklerini izlemenize veya bir dergideki başarıları kaydetmenize yardımcı olur.

Fiyat: Bireyler için 68 $ / yıl. 68 ABD doları / yıl temel ücret ve daha sonra kullanıcı başına aylık 8 ABD doları.

20. Coach.me

Spor salonu fitness programlarını başaranlar, bunun kişisel bir antrenör kullanması nedeniyle olduğunu söyler. Bir koçla çalışarak meslek hayatınızda benzer sonuçlar elde edebilirsiniz. Coach.me bir milyondan fazla insanın yeni alışkanlıklar oluşturmasına yardımcı olan ücretsiz bir alışkanlık izleme uygulaması sunuyor. Etkinliğinizi izlemek için mobil cihazınızı veya saatinizi kullanın ve oluşturmaya çalıştığınız yeni alışkanlıklar hakkında hatırlatma zamanları ayarlayın.

Bir uygulama her şeyi yapamaz. Bazen bir insana ihtiyaç duyarsınız. Coach.me, bir alışkanlık geliştirmenize yardımcı olabilecek 700’den fazla koç için bir bağlayıcı olarak uygulamayı kullanır. Başka bir liderlik koçu grubu, iş yeri sorunlarını çözmenize yardımcı olmakta uzmanlaşmıştır. Değerli kariyer rehberliği sağlarlar.

Fiyat: Ücretsiz. Alışkanlık koçluğu hizmetleri haftada 15 $ ‘dan başlıyor. Liderlik koçluğu $ 249 / ay.

21. LifeTick

Yazılım programlarını ve uygulamaları belirleyen birçok hedef yalnızca profesyonel hedeflere odaklanır. LifeTick bütünsel bir yaklaşım benimser. Evet, bunu girişimcilik faaliyetlerini izlemek için kullanabilirsiniz. Ancak notlarınızı yükseltmek, tasarruf etmek veya kilo vermek istiyorsanız başarı elde edersiniz.

Uygulama sizi çok adımlı bir süreçten geçirir. İlk olarak, temel değerler belirleyeceksiniz. Ardından, uygulamanın hedefleri takip etmek için bir metodoloji kullanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğreneceksiniz. Günlüklemenin sizi nasıl ilerlettiğini keşfedeceksiniz. Başarı için doğru alışkanlıkları geliştirmenize yardımcı olan davranışları takip edersiniz.

Fiyat: 4 gol için ücretsiz. Sınırsız izleme için 39 $ / yıl. Aile, okullar ve işletmeler için planlar 14 $ / ay ile 199 $ / ay arasında değişiyor.

22. Alışkanlık Listesi

Verimliliğe doğru ilerlemek istiyorsanız iyi alışkanlıklar oluşturun ve sağlıksız olanları kırın. Alışkanlık Listesi hedeflerinize ulaşmak için gereken her şeyi içeren bir uygulama. Alışkanlık Listesi yaklaşımı, iyi davranışı sürdürdüğünüz kesintisiz süreyi göstererek sizi motive etmeyi içerir.

Bir alışkanlık oluşturmak tekrar gerektirir. Ama bazen zaman ayırmanız gerekir. Birçok uygulama bunu dikkate almaz. Alışkanlık Listesi, kesintisiz çizginizi korumanıza yardımcı olmak istiyor. Ofise güvenli bir şekilde dönene kadar etkinlikleri askıya almanızı sağlar.

Fiyat: 3.99 $

23. Yaşam Biçimi

Kötü bir alışkanlığı kırmak veya yeni bir alışkanlık oluşturmak için günde bir dakikadan az zaman harcamak mümkün mü? Hayatın yolu tanımlamak ve alışkanlıklarınızı değiştirmek için sizi zorlayan bir uygulama – hepsi günde 60 saniyeden daha kısa sürede.

Uygulama sizinle ilgili daha fazla bilgi edindikçe, oluşturmak istediğiniz sağlıklı alışkanlıkları pekiştirmenin bazı yollarını önerecektir. Ya da, ilk etapta kötü alışkanlıklarınızı yaratan davranıştan nasıl kaçınabileceğiniz konusunda fikir verecektir..

Fiyat: Ücretsiz, premium özelliklerin kilidini açmak için 4,99 $ uygulama içi satın alma ücreti ile.

24. irunurun

İnsanların konuşmayı konuşmak yerine “yürüyüşe çıkmaları” dediklerini duydunuz. Yaratıcıları irunurun bu felsefenin hedef koymada da işe yaradığına inanıyorum. Onların ifadesiyle, “Eylemler hedeflerden daha yüksek sesle konuşur.” Irunurun uygulaması performansı ve hesap verebilirliği teşvik eder. Sağlıklı alışkanlıklar oluşturan tekrarlayan davranışlar için sizi ödüllendirir..

Başarı asla tek bir eylemin sonucu değildir. Böylece, eylemler gösterge tablosu oluşturacaksınız. Bu eylemin her tekrarı size başka bir puan kazandırır. Otomatik hesap makineleri ilerleme durumunu gösterir. Uygulamanın amacı, odaklanma, tutarlılık ve hesap verebilirlik yoluyla potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.
Uygulamaların Android sürümü çalışıyor. Bu arada, web tabanlı bir gösterge tablosunu güncellemek için herhangi bir mobil cihazı kullanabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz. (Ancak, uygulamanın içerik oluşturucuları, sizi bu kadar eğimliyseniz, deneyimin değerinin ne olduğunu düşündüğünüz bir çek göndermeye davet eder.)

Sizi Takipte Tutmak için Hatırlatıcı Uygulamalar

25. Bitiş tarihi

Yapılacak işlerin hepsi eşit yaratılmaz. Aslında, GTD (“İşleri Tamamlayın”) takviminize eklerseniz bazıları yoluna girerdi. Yine de, onları not etmek için bir yere ihtiyacınız var, böylece onları unutma. nedeniyle mobil cihazınızda bir yer garanti edecek kadar önemli hatırlatıcılar ve kronometreler için yer.

Ancak, biraz daha az önemli olmaları nedeniyle, onları unutmak istediğiniz anlamına gelmez. Bu uygulama unutmanıza izin vermiyor. Siz onlara göre hareket edene kadar vadesi gelen eşyaları tekrar tekrar hatırlatacaktır. Erteleyebilirsiniz, ancak er ya da geç bunu yapmak zorunda kalacaksınız, böylece bitmiş olarak işaretleyebilirsiniz.

Fiyat: 4.99 $

26. Onay işareti2

Endişeleri, onlara konsantre olmak gerekene kadar bırakmak özgürleştirici. Bu uygulama bunu yapmanızı sağlar. Yapılacaklar görevleri oluşturun ve bırakın. Kendinizi bir hatırlatıcıyı tetiklemek için seçtiğiniz yerde bir daha bulduğunuzda bu kişilere bildirilirsiniz.

İşte bir örnek. Henüz bitmediniz, ama ketçap azalıyor. Bakkalda bir dahaki sefere kadar daha fazla satın almayı hatırlamanıza gerek yok. Sadece söyle Checkmark2 bakkalın otoparkına bir dahaki sefere çektiğinizde ketçap hakkında hatırlatmak için. Konum tabanlı hatırlatıcılar için en iyi sonucu verir, ancak takvim tabanlı hatırlatıcılar planlamak için kullanabilirsiniz.

Fiyat: 4.99 $

27. RemberTheMilk

Kafan bir yapılacaklar listesi tutmak için kötü bir yer. Onları hatırlamaya çalışmak strese neden olur. Bu uygulamanın amacı bu. Kafanızda dolaşan şeyleri çıkarın ve güvenilir mobil cihazınıza yerleştirin. Orada, organize olmanıza yardımcı olmak için akıllı telefonunuzun işlevleri tarafından desteklenir.

Bu uygulama steroidler üzerinde hemen hemen bir liste yapımcısı. İstediğiniz kadar yapabilir ve renkli etiketlerle düzenleyebilirsiniz. Alt görevlerle ayrıntılı bilgi edinin. Liste yapımı ile aşırıya kaçarsanız endişelenmeyin.

RememberTheMilk güçlü bir arama işlevine sahiptir. En iyi mobil cihazınızda çalışır. Web’de olduğu için, herhangi bir bilgisayarda da kullanabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz. Pro sürümüne 39,99 $ / yıl.

Bulut Depolama ve Dosya Paylaşım Yazılımı

28. Dropbox

Bulut depolama araçları söz konusu olduğunda, Dropbox iş dünyasının en iyilerinden biridir. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak, yazılımı akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirmek ve dosyalarınızı Dropbox klasörüne kaydetmeye başlayabilirsiniz. Bu dosyalar bulutta kullandığınız anda gerçek zamanlı olarak senkronize edilir ve bunlara istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Yalnızca birkaç tıklama (veya dokunma) sürer.

Dropbox ile, bilgisayarınıza bir şey olursa verilerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur; her şeyi yedekler!

Fiyat: 2GB + depolama için ücretsiz; Ek depolama alanı için aylık 9,99 ABD doları.

29. Google Drive

Apple ürün kullanıcıları için iCloud dünyanın geri kalanına aittir. Tahmin edebileceğiniz gibi Google daha kapsayıcı. Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı Google sürücü. Google uygulaması kullanarak oluşturduğunuz hiçbir dosya depolama alanınıza dahil değildir.

Google’ın depolama alanı konusunda cömert olduğu biliniyor. 15GB ile başlıyorlar. Başka bir avantaj, başkalarıyla gerçek zamanlı işbirliği yapma yeteneğidir. Ayrıca, sürücünüze erişim izni vermeden belgeleri de paylaşabilirsiniz. Google’ın bulut tabanlı depolamasının bir dezavantajı var. Belgeleri çok az ve çevrimiçi yardıma daha az erişimi var.

Fiyat: 15GB için ücretsiz. Daha fazla depolama alanı için fiyatlandırma değişir ve üst sınır 30 TB için 299,99 ABD doları / ay.

30. iCloud

Apple ürünlerini kullanıyorsanız, iCloud. Ancak en kudretli Apple hayranları bile iCloud’un ne olduğunu tanımlamakta zorlanıyor. En iyi açıklama, iCloud’un buluttaki kişisel sabit diskiniz olarak işlev görmesidir. Belgeleri, fotoğrafları, müzikleri ve iOs cihazınızın veya Mac bilgisayarınızın oluşturabileceği herhangi bir dosyayı depolar. Diğer bulut depolama hizmetlerinden daha iyi yaptığı şey, bu dosyaları cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize etmektir.

Kayıtlı bir uygulama veya yazılım programı okuyabildiği veya yazabildiği sürece herhangi bir dosyayı iCloud’da saklayabilirsiniz. iCloud, Apple marka ürünlerinizle dosya paylaşmak için mükemmel bir iş çıkarır. Yine de başkalarıyla paylaşmak iyi bir iş değil. Dosya paylaşımı veya işbirliği sizin için önemliyse bunu iletmek istersiniz..

Fiyat: 5 GB depolama alanı için ücretsiz. 50 GB, 0,99 ABD doları / ay. 200 GB aylık 2,99 ABD dolarıdır. 1 TB, aylık 9,99 ABD dolarıdır. 2 TB 19,99 ABD doları / ay.

Sosyal Medya Verimliliğinizi Artırma Araçları

31. Tampon

Kullanımı kolay bir araç, Tampon bir düğmeye tıklayarak sosyal medya güncellemelerini planlamanıza yardımcı olur. Güncellemeleri ne zaman paylaşmak istediğinizi Tampon hesabınızdan seçebilirsiniz. Mükemmel analitiği ile en değerli tıklama içeriğinizi izleyebilirsiniz.

Ayrıca, ilham alma konusunda kısaysanız, paylaşmak için resimler, bağlantılar ve alıntılar gibi müthiş içerikleri bulmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Bunu kolayca Öneriler sekmesinden yapabilirsiniz.

Fiyat: 30 günlük sınırsız ücretsiz deneme; prim planları ayda 10 ABD dolarından başlar.

32. Ortak Program

CoSchedule çeşitli sosyal medya özelliklerine sahip Web tabanlı bir editör takvimidir. Tüm blog yazarları ve pazarlamacılar, özellikle önemli bir şey gelirse, yayınlarını paylaşmak için zaman ayırmazlar..

Bununla birlikte CoSchedule ile içerik takviminde sosyal medya etkinliklerini planlayabilir ve planlayabilirsiniz, böylece yayınlarınız otomatik olarak yayınlanır! Bu, Facebook ve Twitter’dan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Fiyat: aylık 15 $ ücretsiz deneme sürümü ile de mevcuttur.

33. Sosyal Hız

Sosyal Oomph çok sayıda sosyal medya görevinde zaman kazanmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir araçtır. Bunu izleyecek doğru kişileri bulmak, sözleri izlemek, doğrudan bloglarda yayınlamak ve güncellemeleri planlamak için kullanabilirsiniz..

Özetle, araç yinelenen güncellemeleri paylaşmayı kolaylaştırır ve zaman alıcı görevlerinizi otomatikleştirir. Desteklenen ağlar arasında LinkedIn, Twitter ve Facebook bulunur.

Fiyat: Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz; iki haftada bir 17.97 $ için tam özellikler.

34. Arkadaşlar + Ben

Google + ‘da mısınız? O zaman, sadece seveceksin Arkadaşları + Me. Bu araçla Google+ yayınlarınızı profillerden ve sayfalardan Tumblr, Twitter, LinkedIn ve Facebook gibi diğer sosyal medya ağlarına tanıtabilirsiniz.

Dolayısıyla, birden fazla ağda içerik planlamak için zaman kazanmak ve Google+ takipçiliğinizi büyütmek istiyorsanız, Friends + Me ihtiyacınız olan araçtır.

Fiyat: Üç hesaba kadar ücretsiz; Ücretli planlar ayda 9 dolardan başlıyor.

35. Hootsuite

HootSuite tıpkı Tampon gibi tüm sosyal ağlarınızı tek bir platformdan yönetmenize izin vererek sosyal medya yönetimini basitleştirir. 10 milyon kullanıcısı ve sayımıyla dünyanın en yaygın kullanılan platformudur..

Bu aracı kullanarak hemen yayın gönderebilir veya ileride otomatik yayın için planlayabilirsiniz. Her şeyin tek bir platformda bir araya getirilmesi uygun değil mi? Biz de öyle düşünüyoruz!

Fiyat: Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz; aylık 9,99 $ için prim planı.

36. Posta Planlayıcı

Biraz sosyal pazarlama ilhamına ihtiyacınız var? Post Planlayıcı kitleniz için en iyi içeriği bulmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir kaynaktır. Ayrıca, maksimum sonuç için ne zaman ve nerede yayınlayacağınıza karar vermenize yardımcı olur. Post Planner daha sonra yanıtı izler ve analiz eder.

Platform, otomasyon seviyenizi seçecek kadar esnektir. İstediğiniz kadar katılın veya sadece arkanıza yaslanın ve Post Planner’ın sizin için hepsini yapmasına izin verin. Post Planner, en popüler mevcut sosyal ağlarla çalışır. İçeriği keşfetmek için kullanın veya gönderin. Beş plan var. Her biri, sahip olduğunuz sosyal medya profillerinin ve sayfalarınızın miktarına bağlı olarak size yalnızca ihtiyacınız olanı sunmak üzere tasarlanmıştır.

Fiyat: Planlar $ 9 / ay ile 199 $ / ay arasında değişmektedir. Yıllık olarak faturalandırılırlar.

Odağınızı Geliştiren Araçlar

37. FocusWriter

Microsoft Word’e karşı hiçbir şey yok, ancak çoğu insanın ihtiyaç duyduğundan daha fazla özelliğe sahip. Microsoft Office paketi artık bulut tabanlıdır ve aylık düşük ücret almaktadır. Buna rağmen, fiyat bazılarının karşılayabileceğinden daha fazla. FocusWriter her iki eleştiriye de geri döner. Soyulmuş ve dinlendirici bir kelime işlemci sunar. En iyisi de bedava olması.

FocusWriter’ı tam ekran moduna getirin ve dikkatinizi dağıtacak araç çubukları bile yok. FocusWriter sadece kelime işlemenin en temelini verir. Çoğu yazarın ihtiyacı var. İhtiyacınız olursa bunu geçin
bir yazım denetleyicisi veya karmaşık biçimlendirme eklemeyi planlıyorsanız. Ayrıca resim veya tablo ekleyemezsiniz. FocusWriter sadece bir şeydir: kelimeler.

Fiyat: Ücretsiz.

38. E.ggTimer

Yumurta zamanlayıcısı kullanımı kolay ve Web tarayıcınızdan erişilebilen basit bir geri sayım sayacıdır. Tek yapmanız gereken zamanlayıcıyı istediğiniz zamanı belirterek “git” e tıklamaktır ve araç bir geri sayım başlatır. Süre dolduğunda tarayıcınızda bir bildirim alırsınız.

Fiyat: Ücretsiz.

39. Odak Artırıcı

Odaklanmak, mücadele ettiğiniz bir şeyse, Odak Artırıcı yardımcı olabilecek bir uygulama. E.ggTimer gibi, belirli bir görev üzerinde 25 dakika çalıştığınızda zaman aşımına uğrayan Pomodoro Tekniğini kullanır, böylece kısa bir mola verebilirsiniz. İlk başta aptalca gelebilir, ancak birçok blogcu uygulamaya bir deneme yaptı ve çoğu olumlu sonuçlar elde etti!

Fiyat: 15 gün boyunca ücretsiz deneme; Zaman izleme ve raporlama özellikleri için aylık 2,99 ABD doları.

40. Pomodoro Tekniği

1980’lerin sonunda, üniversite öğrencisi Francesco Cirillo, çalışma aralıklarını izlemek için bir zamanlayıcı kullanarak odağını geliştirmek için yola çıktı. Bu 25 dakikalık dilimleri kısa süreli molalarla ayırdı. Her ikisi de mutfakta bulduğu domates gibi bir zamanlayıcı kullanılarak izlendi.

Cirillo’nun bugün odaklanma yaklaşımını Pomodoro çünkü tekniğe İtalyanca domates kelimesinin adını verdi. Zamanlayıcı olarak çalışan birçok uygulama ve yazılım programından birine yatırım yapmadan önce Pomodoro Tekniği hakkında kendinizi eğitin. Cirillo, mekanik zamanlayıcının düşük teknoloji kullanımı ile akış ve odaklamanın geliştirildiğine inanıyor. Domates şeklindeki birini bulmak size kalmış.

Fiyat: Ücretsiz

41. Odak irade

Müzik, vahşi göğsü yatıştırmak için büyüleyicidir. Ve şimdi, bilim müziğin de odaklanmanıza yardımcı olabileceğini kanıtladı. Bu web tabanlı arkasındaki fikir budur Odak @ irade hizmet. Binlerce saatlik orijinal müzik içeren 50’den fazla müzik kanalı arasından seçim yapın. Her kanalın odaklanma yeteneğiniz üzerinde belirli bir etkisi vardır. Kanıtlanmış sinirbilim araştırmalarına dayanmaktadır.

Müzik dikkat dağıtıcı unsurları azaltır, böylece üretkenliğe odaklanabilirsiniz. Araştırmalar, müzik dinlemenin odağı sürdürdüğünüz süreyi% 200 ila% 400 oranında artırabileceğini gösteriyor. Diğer çalışmalar en fazla yaklaşık 100 dakika konsantre olabileceğinizi göstermiştir..

Fiyat: 15 günlük deneme için ücretsiz. Takım fiyatları 5 kullanıcıya kadar 9,95 $ / ay’dan başlıyor ve 100 kullanıcıya kadar 6,95 $ / ay’a kadar düşüyor.

42. Orman Uygulaması

eMarketer akıllı telefonlarda ve tabletlerde günde 3 saatten fazla harcadığımız projeler. Bizim dikkat ve kesme konsantrasyonu için uygulamalar cazibe. Bir California Irvine Üniversitesi çalışması, göreve geri dönmenin ortalama 23 dakika sürdüğünü buldu.

Yapımcıları Orman ateşle ateşle savaşıyorlar. Odaklanmış bir uygulama oluşturdular. Bir göreve odaklanmak istediğinizde sanal bir ağaç dikmek için uygulamayı kullanın. Önümüzdeki 30 dakika boyunca fideden olgunluğa büyüyecek. Uygulamadan ayrılırsanız ağacı öldürürsünüz. Tarayıcınız için de Forest’ı edinin.

Fiyat: 1.99 $.

İşinizi Takip Etmek ve Sonuçları Almak için Proje Yönetim Araçları

43. Asana

Asana büyük görevleri küçük adımlara ayırmanıza, diğer blogcularla projelerde işbirliği yapmanıza ve hatta e-posta kutunuzdan yapılacaklar oluşturmanıza olanak tanıyan bir proje yönetim aracıdır. Ayrıca tüm çalışma planınızı planlamanızı sağlar.

Herhangi bir proje yönetimi gereksiniminiz olmadığını düşünerek aşağı kaydırmaya karar verirseniz, tekrar düşünün! Hiç bitirmediğin çeşitli dozlara ne dersin? Yoksa bir blog projesinin milyon parçalarını takip edemiyor musunuz? Evet, Asana tüm bunlara yardımcı olabilir!

Fiyat: Ücretsiz.

44. Trello

Başka bir proje yönetim aracı, Trello tüm projeleriniz için pano oluşturmanıza yardımcı olur. Anakartınızda listeler oluşturmanız ve her listeye kart eklemeniz gerekir. Bu kartların içine dosya ekleyebilir, bir bitiş tarihi belirleyebilir, ayrıca etiketler, açıklamalar ve kontrol listeleri ekleyebilirsiniz. Bu, çok sayıda ayrıntıya sahip projeler için görevleri yönetmenizi kolaylaştırır.

Basit ve işbirliği dostu bir arayüze sahip olduğu için, proje yönetiminin Trello ile çok daha hızlı olduğunu belirtmiyoruz!

Fiyat: Ücretsiz; Premium için aylık 5 $.

45. Temel kamp

Birçok verimlilik uygulaması bireyler için iyi çalışır. Basecamp ekipler için faydalıdır. Şirketler çalışanlarının daha hızlı ve daha az hatayla daha fazla iş yaptığını söylüyor. Hesap verebilirlik artar, cevapsız teslim tarihleri ​​azalır. Basecamp işbirliğini teşvik eder. Tüm mesajlar, dosyalar, yapılacak işler ve zaman çizelgeleri için tek konum haline gelir.

E-postanın verimliliği aştığını düşünüyorsanız, Basecamp güçlü bir rakiptir. Ekiplerin iletişim ve iş akışı için tek bir yerin avantajlarını keşfetmesi sadece kısa bir zaman alır. En iyisi, çoğu ofiste yüzen “E-postayı hiç alamadım” bahanesinden kurtulur.

Fiyat: Herkes için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü. Öğretmenler ve öğrenciler için ücretsizdir. Kullanıcı limiti olmadan işletmeler için 99 $ / aylık veya 1.000 $ / yıl. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için% 50 indirim.

İyi Zaman Yönetimi Uygulamaları Başarınız için önemlidir

46. ​​Değiştir

Kullanışlı bir züppe aracı, Toggl zamanınızı daha iyi izlemenize yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey üzerinde çalıştığınız şeyi yazmak, başlamak ve ardından zamanlayıcıyı durdurmaktır. Araç sadece görevinizi değil, harcadığınız zamanı da saklar. Bu, zamanınızı belirli bir göreve dikkatle geçirmenizi sağlar.

Ayrıca, ekibinizin verimliliğini izlemek istiyorsanız araç da iyi çalışır.

Fiyat: Temel özelliklere sahip ücretsiz; aylık 49 $ için tam özellikler.

47. Kurtarma Zamanı

Zaman yönetimi sadece ne yapmanız gerektiğini bilmekle ilgili değildir. Bunu yapmak için ne kadar zaman harcadığınızı bilmek de önemlidir. Arkasındaki fikir RescueTime basit. Bilgisayar kullanımınızı izleyerek üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olur. O zaman size verimliliği ne zaman ve nasıl kaybettiğinizi söyler.

Yükledikten sonra RescueTime, bilgisayarınızdaki ve mobil aygıtlarınızdaki arka planda güvenli bir şekilde çalışır. Uygulamalara ve web sitelerine harcadığınız zamanı izler. Daha sonra, etkinliğiniz hakkında ayrıntılı raporlar verebilir. Kurtarma süresi bir rapor kartından daha fazlasıdır. Proaktif de olabilir. Dikkat dağıtan web sitelerini engellemek için Kurtarma zamanını kullanın. Ayrıca bir etkinliğe belirli bir süre harcadığınızda da sizi uyarabilir.

Fiyat: Web sitelerini ve uygulamaları kullanarak izleme süresi için ücretsiz. 9 $ / ay. Bilgisayardan uzaktaki zamanı izleyen, web sitelerini engelleyen, hedef uyarıları oluşturan ve başarıları günlüğe kaydeden premium hesap için 72 $ / yıl.

48. fanurio

Hizmetleriniz için saat başı ödeme alırsanız, zamanı izleyebilmeniz gerekir. Özellikle serbest çalışansanız. Fanurio bunu sizin için ve daha fazlasını yapacak. Yazılım Java teknolojisinde çalışır, bu yüzden hemen hemen her işletim sistemiyle uyumludur. Bir serbest çalışanın proje bazında faturalandırması gereken her şeyi izleyecektir.

fanurio’nun manuel bir zaman izleyicisi vardır ve hem Windows hem de OS X masaüstleriyle entegre olur. Ancak zaman takibinden daha fazlasına ihtiyacınız var, bu yüzden fanurio görevleri de planlar ve yönetir. Ayrıca ücretler, giderler ve hatta yolculukları da takip eder. Bu bilgiler, HTML’nin yanı sıra çeşitli belge dosya biçimlerinde faturalar oluşturmak için kullanılır.

Fiyat: $ 59.

49. ATracker

İPhone ile ilgili her şey hakkında mısın? Bu iOS uygulaması sizin için sadece bir şey olabilir. Apple’ın kullanıcı arayüzü felsefesini ve estetiğini takip ederek basit ama zarif bir görev tabanlı zaman izleyici sunar. Minimum kurulum var. Tek bir dokunuşla bir görevi başlatın ve durdurun. Mevcut bir etkinliği izleyebileceğiniz bir şeye dönüştürmek için mevcut iCal takvimlerini kullanın. Planlanan bir etkinliği gerçek etkinlikle karşılaştırın.

Karmaşık olmayan raporlar pasta grafik veya çubuk biçiminde görüntülenir ve bunları e-posta veya sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

ATracker Apple Watch ürünleriyle uyumludur ve saatinizin kilidini açmak zorunda kalmadan zaman izleyiciyi kullanabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz (Lite sürüm). Daha fazla rapor ve sınırsız görev takibi sunan tam sürüm $ 4.99.

50. TimeDoctor

İşte canlandırıcı bir değişiklik. Bu uygulama önce üç soruyu cevaplamanızı istiyor. Zaman Doktoru web sitesi size özellikler ve avantajlar göstermeden önce sizin için doğru olduğundan emin olmak istiyor.

Aslında, sadece bu şekilde görünüyor. Birlikte oynamak istemiyorsanız, küçültülen “Bana daha fazla bilgi verin” gezinme düğmesini tıklamanız yeterlidir. Ekranın altında. Zaman izleyici hakkında daha fazla bilgiye yönlendirileceksiniz.

Hızlı bir genel bakış TimeDoctor’un benzersiz bir değer teklifi sunmadığı izlenimini verebilir. Ama bu konuda özel bir şey olmalı. Başka şirket adlarının logolarını neden kullanıcı olarak listeliyorsunuz? TimeDoctor, diğer 32 yazılım ürünü ile entegrasyon özelliğine sahiptir. Etkileyici bir işlevsellik uzantısı.

Fiyat: Ücretsiz (sınırlı özellikler). Bireysel kullanıcılar için aylık 5 ABD doları. Kuruluşlar için aylık 9,99 ABD doları. 50’den fazla kullanıcı için özel bir özel fiyatlandırma alacaksınız.

51. Şimdi

ÖPMEK. Keep It Simple’ın (Aptal) kısaltmasıdır. Bu uygulama izleme süresi için KISS ilkesini uygular. Tüm yaptığı bu, ama iyi yapıyor. Bunu adıyla tahmin etmiş olabilirsiniz. İOS uygulamasının iki modu vardır. Şimdi Görünümü, şu anda ne yaptığınızı kaydeder. Görevleri başlatmak veya durdurmak için dokunun. Sonra görünümü, zamanınızı nasıl geçirdiğinize ilişkin raporlar sunar.

Pekala, tamam… aslında üçüncü bir görüş var. Sonra görünümünün bir çeşididir. Size çizelgeleri gösterir, böylece görevlerde harcanan zamanı karşılaştırabilirsiniz. Bunun gibi bir uygulama ile ilgili sorun, izlemeye başlamasını söylemeyi unutabilmenizdir. NowThen bir çözümü var. Düzenli aralıklarla size bir görevi izlediğinizi veya hiçbir şey kaydetmediğinizi hatırlatır.

Fiyat: Ücretsiz. Pro sürümü veri dışa aktarma özelliği ekler, böylece istemcilere şarj etmek istediğiniz izleme süresi için kullanabilirsiniz. Ücreti 2,99 ABD dolarıdır ve Apple App Store’dan edinilebilir.

Sıkıcı Görevleri Otomatikleştiren Araçlar

52. IFTTT

İle IFTTT, Evernote’tan Facebook’a kadar çok sayıda çevrimiçi hizmet arasında kanal adı verilen bağlantıları kolayca oluşturabilirsiniz. Araç daha sonra birçok yorucu görevi yerine getirmek için kanalları birbirine bağlar..
Bunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak birkaç örnek:

 • Instagram’da yayınlanan fotoğraflar otomatik olarak diğer sosyal medya hesaplarınıza gönderilir.
 • Facebook’taki yeni takipçiler LinkedIn hesabınıza bağlanmak için otomatik olarak bir davetiye alacak.
 • Yeni yayınlanan blog gönderileri otomatik olarak Cep hesabınıza girecek.

Fiyat: Ücretsiz.

53. Zapier

Zapier IFTTT ile benzer şekilde çalışır. Ancak, dikkate değer birkaç fark vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla uygulama var ve ücretsiz hesap sayısı sınırlıdır. Ne olursa olsun, Zapier’in olağanüstü bir potansiyeli var. Mümkün olduğunu bile düşündüğünüz çeşitli görevleri otomatikleştirebilirsiniz, ayrıca hızlıdır!

Fiyat: Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz; veya aylık 20 ABD doları için tam özellikler.

54. Infusionsoft

Pazarlama otomasyon yazılımını kullandığınızda küçük girişiminiz büyük bir marka gibi görünür ve hareket eder. Olası satışlar yaratır ve müşterilerle ilişkiler kurar. İşletmenizi oluşturmaya konsantre olabilirsiniz.

Infusionsoft kişi listenizden en iyi şekilde yararlanmanıza ve satışları artırmanıza yardımcı olacaktır. Tavsiyelerin arttığını görürsünüz, aynı zamanda müşteri sorunlarını faturalamak ve takip etmek için daha az zaman harcarsınız. Infusionsoft, 125.000’den fazla müşteri tarafından güvenilmektedir. Çoğu, daha büyük ve daha iyi finanse edilen şirketlerle rekabet edebileceklerini düşünmeyen küçük işletmelerdir.

Fiyat: Paketler aylık 199 $ ‘dan başlıyor. Kişilerinize ve kullanıcılarınıza gönderdiğiniz e-postaların sayısına bağlıdır..

55. dlvr.it

Sosyal medyayı takip etmek çok iş gerektiriyor. İçerik bulmak veya küratörlüğünü yapmak, sonra alaka düzeyini özelleştirmek ve sınıflandırmak için zamanınız var mı?? dlvr.it kaynaklarınızı tarayan ve paylaşılabilir içerik hazırlayan gelişmiş bir otomatik asistandır.

İstediğiniz özelleştirme düzeyini seçin ve bir teslimat planı seçin. Her şeyi dlvr.it yapalım veya her gönderiye kişisel dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak deneyin ve üç sosyal ağ sayfasıyla en fazla 5 yayını paylaşın.

Premium ücretli seviye 10 sosyal ağ sayfası ve 50 yayın paketi ekler. Büyüme zamanı geldiğinde başka bir paket satın alın. Ajans planı, 250 sosyal ağ sayfasına 1.500 yayın paylaşmayı sağlar. Yıllık taahhüt% 17 tasarruf sağlar.

Fiyat: Ücretsiz temel hizmet. Profesyoneller için aylık 9,99 ABD doları. Bir ajans için $ 149.99 / ay.

56. Google Alerts

Hakkınızda çevrimiçi yayınlananlara ayak uydurmanın kolay bir yolu var mı? Rakipleriniz hakkında söylenenleri nasıl takip edebilirsiniz? Bütün gün oturup vakit geçirmek için vaktiniz yok gibi görünüyor..

Zamanın yok ama Google Alerts yapar. Bu güçlü ancak gözden kaçan Google aracıyla süreci otomatikleştirin. İstediğiniz sayıda uyarı ayarlayın. Kaynak alaka düzeyini, coğrafi konumu, sıklığı ve kaç tane uyarı almak istediğinizi seçin. Google çoğu sosyal medya ağını dizine eklemez. Google Alerts, sosyal medyayı izlemek için iyi bir seçim değil.

Fiyat: Ücretsiz.

57. Liman İçi

İşinizi kurmak için “Frankenstein Yaklaşımı” ndan kaçının ve sizinle birlikte büyüyecek hepsi bir arada bir çözümle başlayın. Arkasındaki fikir bu Ontraport. Dört temel iş alanını köprüler ve otomatikleştirir:

 • Web sitesi oluşturma ve bakım
 • Pazarlama iletişimi
 • e-Ticaret
 • CRM

İş araçlarını nasıl entegre edeceğinizi anlamaya çalışırken daha az zaman harcayacaksınız ve işletmenizi oluşturmak için daha fazla zaman harcayacaksınız. Üç katman, müşteri sayınıza göre fiyatlandırılır. Giriş seviyesi katmanı tam platform avantajları sunmaz.

Fiyat: 79 $ / ay temel. Pro için 297 $ / ay. Takımlar için 597 $ / ay.

İçerik Oluşturma Araçları

58. Sosyal Emeklilik

Harika içerik fikirleri, rakiplerinizin ne yaptığını bilmekten gelir. Sosyal Crawlytics rakipleriniz hakkında paylaşılan içerik için 436 milyondan fazla URL’yi tarar. Hizmet aynı zamanda kilit faktörleri de tanımlar, böylece sizinle ilgili konuşmalarını da sağlayabilirsiniz.

Sezgisel bir gösterge tablosundan bilgileri ölçün ve izleyin. Social Crawlytics ücretsizdir, ancak kullanım kaynakları dengelemekle sınırlıdır. Twitter hesabınıza kaydolun ve Tweet’lerle ödeme yapın veya daha fazla kredi almak için PayPal ile bağış yapın.

Fiyat: Ücretsiz.

59. İçerik Gezgini

Güçlü içerik oluşturmanın sırrı nedir? İnsanların aradıklarından daha fazlasını yazın. İçerik Gezgini ahrefs tarafından, popüler olanları ortaya çıkarmak için geri bağlantıları, organik trafiği ve sosyal paylaşımları tarayan bir araçtır. Bir anahtar kelime veya URL arayın.

Content Explorer, sosyal paylaşımlara ve geri bağlantılara dayalı en popüler makalelerin bir listesini oluşturur. Daha da fazla popülerlik verisi bulmak için belirli bir içeriğe gidin. 14 günlük ücretsiz deneme var. Premium planlar için yıllık fiyatlandırma seçenekleri% 20 tasarruf sağlar. Fiyatlandırma katmanları, kullanıcıları, kampanyaları ve izlenen anahtar kelimeleri temel alır.

Fiyat: lite için 99 $ / ay. Standart için 179 $ / ay. Gelişmiş için 399 $ / ay. Bir ajans için 999 $ / ay.

60. Buzzsumo

Dünyanın en tanınmış markalarından bazıları Buzzsumo. Platformun tüm ihtiyacı bir anahtar kelime konusu veya URL’dir. Buzzsumo, içeriğin rekabetiniz için nasıl performans gösterdiğiyle ilgili bilmeniz gerekenler anlatır.

Benzer içeriğin sizin için nasıl performans gösterebileceğine karar vermek için bilgileri kullanın. Web sitesi aynı zamanda en iyi uygulamalar hakkında bilgi deposudur. İlk olarak 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle deneyin. Yıllık paket seçenekleriyle% 20 tasarruf edin. Karmaşıklık üç ücretli prim paketi yapılandırır.

Fiyat 99 $ / ay pro. Bir ajans için aylık 299 ABD doları. Bir işletme için 399 $ / ay.

61. Scoop.it

Oluşturduğunuz veya iyileştirdiğiniz içerik için yatırım getirinizi (YG) ölçebilir misiniz? Scoop.it içerik oluşturmanın ötesine geçer. Platform, öngörülü öngörüler oluşturmak için önerilerini denetler. Sonraki içerik öğrenilenlerden yararlanır.

Scoop.it San Francisco Üniversitesi’nden Microsoft’a kadar 2,5 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Kişisel kullanım için ücretsizdir. Yıllık paket seçenekleriyle% 20 tasarruf edin. Ücretli premium paketler profesyonel bir marka veya web sitesi trafiği için uyarlanmıştır.

Fiyat: Kişisel kullanım için ücretsiz. Profesyonel bir marka için 11 $ / ay. Web sitesi trafiği için 67 ABD doları / ay

62. Convert2CleanHTML

Web sayfalarında kullanacağınız metni oluşturmak için Microsoft Word gibi bir kelime işlemci kullanmak uygundur. Sorun şu ki, metni kesip HTML belgelerinize yapıştıramazsınız. Web sitenizde sorunlara neden olacak pek çok sinir bozucu görünmez kod ve biçimlendirme var.

Convert2CleanHTML sağlar:

 • Boş paragrafları kaldır
 • Dönüştürmek  için , için
 • ASCII dışı HTML varlıklarını değiştir
 • Akıllı tırnakları ASCII eşdeğerleriyle değiştirin
 • Boşluklarla değil, sekmelerle girintileme
 • Kırılmayan boşlukları normal boşluklarla değiştirin

Fiyat: Ücretsiz.

63. Blog Konu Oluşturucu

Blog dünyası HubSpot’a şükran borçludur. Bir çevrimiçi yarattı blog konusu oluşturucu kullanımı ücretsizdir. Üç terim seçin ve düğmesine tıklayın. Web sitesinin algoritması gerisini halledecek ve sizi bir haftalık blog başlıklarıyla ödüllendirecek.

Bu ücretsiz araç inanılmaz bir zaman tasarrufu. Saatlik araştırmaları dakikalara indirebilir. Bu aracın ücretsiz olduğuna inanmak gerçekten zor olabilir. HubSpot’un pazarlama ürünleri ile sektörü iyileştirme konusundaki kararlılığının bir başka parlak örneği.

e-Posta Yönetim Araçları

64. SaneBox

SaneBox e-posta aklını yeniden kazanmana yardımcı olabilir. Platform, önemsiz e-postaları gelen kutunuzdan filtrelemek için algoritmalar kullanır. Geriye kalan önemli. Herhangi bir cihazdaki herhangi bir e-posta hesabıyla çalışır. Yazılım veya uygulama değil. Sadece mevcut e-postanıza bir klasör ekler.

Filtrelemekten daha fazlasını elde edersiniz. SaneBox, giden e-posta mesajlarının etkinliğini artırmanıza yardımcı olacak bir dizi araç sunar. Ücretsiz olarak deneyin. Yıllık planla% 40’a kadar tasarruf edin. Üç ücretli premium paket vardır. Fiyatlandırma, filtrelemeyi ve işlevselliği genişleten ek özelliklere dayanmaktadır.

Fiyat: giriş seviyesi (snack) için 7 $ / ay. Orta seviye (öğle yemeği) için 11 $ / ay. En üst seviye için 36 $ / ay (akşam yemeği).

65. Açma Beni

Aboneliklerinizi kaldırırsanız gelen kutunuzun ne kadar küçüldüğüne şaşırabilirsiniz. Rolü bu Unroll.Me. Tüm aboneliklerinizi alır ve Toplama adı verilen günlük özet e-postasında birleştirir. Sindirimin yayınlanmasını istediğinizde seçim yapabilirsiniz.

Tüm abonelik e-postaları kurulum işlemi sırasında tanımlanır. Temizlemeye başlayabileceğiniz yer burası. İstemediklerinizden çıkın. Onları gelen kutunuzdan kaldırır.

Fiyat: ücretsiz.

66. Takip Etme Ardından

E-posta gelen kutunuzu yapılacaklar listesi olarak kullanıyor musunuz? Önemli e-postaları görebileceğiniz yerlerde bırakarak aklınızda bulundurmanız iyi bir fikir gibi görünüyor. Bununla birlikte, çoğumuz için gereken tek şey, yeni e-postaların bu önemli olanları gözden kaçırmak için tek bir gündür. Sonra akılları bitti.

FollowUpThen size e-postalar hakkında hatırlatmalar gönderen bir hizmettir, böylece ihtiyaç duyulana kadar bunları arşivleyebilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle deneyin (kredi kartına ihtiyacınız olacak). Ücretli prim paketleri çoğunlukla aylık takip sayısına göre fiyatlandırılır. Yıllık planla% 20’ye kadar tasarruf edin.

Fiyat: Sınırlı kullanım için ücretsiz. Kişisel üretkenlik için aylık 2 ABD doları. Profesyonel üretkenlik için 5 $ / ay. Şirketler için kullanıcı başına aylık 9 ABD doları.

67. Sıralı

Google’ın Gmail’i milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor, ancak onlar tarafından sevilmiyor. Arayüz tıknaz. Herkes sekme sisteminin bir hayranı değildir. Sortd, bir dizi yan yana liste oluşturan farklı bir görsel arayüz sunar. Gelen kutunuz yapılacaklar listesi olmayı amaçlamıyordu, ancak bu, ısrar ediyorsanız bu şekilde kullanmanın sezgisel bir yoludur.

Sortd, Gmail ayarlarınızı değiştirmez. Sadece görüntüyü değiştiren “akıllı bir cilt”. Oluşturduğunuz listelere öncelik vermek için sürükleyip bırakın. E-posta konu satırlarını bile yeniden adlandırabilirsiniz, böylece daha anlamlı olurlar. Sortd, beta sürümündeyken tüm kullanıcılar için ücretsizdir.

Fiyat: ücretsiz.

68. Bumerang

Şimdi yaz. Daha sonra gönder. Neredeyse 400.000 işletme kullanıyor Bumerang bu kolaylığı Gmail hesaplarına eklemek için. Kullanmak için e-postaları planlayın. Boomerang ayrıca bir cevap almazsanız bir mesajı takip etmenizi hatırlatabilir.

E-posta ile iletişim kurmak için gerçek zamanlı baskıyı ortadan kaldırır. Temel plan ücretsizdir. Premium plana kaydolun ve bir ay boyunca ücretsiz kullanın. Hoşunuza gitmediğine karar verirseniz, ücretsiz temel sürümü kullanmaya devam edin.

Fiyat: Sınırlı kullanım için ücretsiz. Kişisel üretkenlik ve sınırsız mesaj için $ 4.99 / ay. Profesyonel üretkenlik ve sınırsız mesaj için $ 14.99 / ay. CRM entegrasyonunu içeren premium hizmet için aylık 49,99 ABD doları.

69. Hiver

Bireysel verimlilik faktörümüz üzerinde çalışmak için birçok teknik ve aracımız var, ama ekip verimliliği ve işbirliği ne olacak? İyi, Hiver’de bu sorunu çözen bir araçtır. Gelen kutunuzla entegre olur ve güçlü bir işbirliği aracına dönüştürür.

Hiver’ın Paylaşılan Etiketler, Paylaşılan Notlar, E-posta Hatırlatıcıları, Paylaşılan Posta Kutusu vb.Gibi birçok özellik, görevlere yetki vermenize, durumlarını izlemenize, e-postanızı yönetmenize, ekibinizle iletişim kurmanıza ve çok daha fazlasına olanak tanır.

Fiyat: 3 kişiye kadar ücretsiz; bunun ötesinde ayda 6 $ ‘dan başlar.

İçerik İyileştirme Araçları

70. Tweet Zamanları

Müşteri çekmek için içeriğe ihtiyacınız var. Geri dönmelerini sağlamak için daha fazla içeriğe ihtiyacınız olacak. Orijinal içerik en verimli yöntemdir, ancak aynı zamanda en çok zaman alıcıdır. En iyi alternatif, ürün veya hizmetinizle eşleşen içeriği seçmektir.

Tweetlenen Zamanlar kitlenize hitap eden içerikleri bulmanıza yardımcı olan bir içerik iyileştirme motorudur. Ardından bu alakalı içeriği kitlenizle paylaşır ve yayınlar. Web sitelerinde müşteriler için seçtiği içerik örnekleri yer alıyor. Hizmeti ücretsiz deneyin. Markalamak ve özelleştirmek için ücretli sürüme ihtiyacınız olacak.

Fiyat: Ücretsiz temel hizmet. Prim için 15 ABD doları / ay.

71. Beslenme

Yeni içerik toplayan birisinin olması, böylece özet gibi okuyabilmeniz harika olmaz mıydı? Arkasındaki fikir bu Feedly, içerik kaynaklarını toplayan bir hizmet. Organizasyon yönteminizi seçin ve keşfettiklerinizi sosyal ağlarda paylaşın. Arayüz, tüm içerik kaynaklarına aynı görünümü vererek dikkat dağılmasını ortadan kaldırır.

Feedly içeriğinize herhangi bir cihazdan erişin. Ücretsiz servis 100’e kadar besleme sağlar. İki premium ücretli seviye, sınırsız yayın, arama ve ekip işbirliği ekler.

Fiyat: Ücretsiz temel hizmet. Premium için 5,41 $ / ay. Ekipler için kullanıcı başına 18 $ / ay.

72. İçerik Taşları

İçerik özet akışlarını toplamak yeterli olmayabilir. Ayrıca neyin alakalı ve zamanında olduğuna karar vermek için yardım isteyebilirsiniz. Düşünmek ContentGems bu artan yardım seviyesi için. ContentGems, bulduklarını sosyal medya, e-posta bültenleri ve otomatik yayın için web sitenize yayınlama araçlarıyla birleştirerek toplamanın ötesine geçer.

Tek bir konuyu ve en fazla 10 anahtar kelimeyi izlemek için ücretsiz bir hesaba kaydolun. İşletmeler ve ajanslar için ödenen prim düzeyleri, otomatik yayın için entegrasyonun yanı sıra daha fazla konu ve anahtar kelime kapsamı da ekler. Yıllık bir plan seçerseniz bir indirim seçeneği vardır.

Fiyat: Ücretsiz temel hizmet. İşletmeler için aylık 99 ABD doları. Ajanslar için 199 $ / ay.

73. Sakla

Şu anda birisi markanız hakkında konuşmak için sosyal medya kullanıyor. Yetki kaynakları, sektörünüzle ilgili içerik yayınlıyor. Görecek misin? “Her zaman bağlı” müşterilerimiz yayınlandıkça bilgi ister. Dünün haberleri çok geç.

Storify size son dakika haberlerini bulma ve yayınlama araçlarını sunar. Amatör blogcular için ücretsiz bir sürüm uygundur. İçerik oluşturmaya katkıda bulunan büyük ekiplere sahip yerleşik markalar için kurumsal bir sürüm var.
Fiyat: Ücretsiz temel hizmet. Kurumsal fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Bunun hakkında!

Üretken kalmak için hangi verimlilik araçlarını kullanıyorsunuz ve neden? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map