Zen Cart İncelemesi 2016


Zen Sepeti

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

Zen Sepeti

Zen Cart 2003 yılında osCommerce’ın bir dalı olarak ortaya çıktı. Yeni bir mimari yapı sunan kodu tanıttıktan sonra Zen Cart havalandı ve bir alışveriş sepeti devi oldu. Bugün, dünyanın dört bir yanından geliştiriciler açık kaynak alışveriş sepeti platformuna katkıda bulunuyor ve 100.000’den fazla kullanıcıya sahip. Aşağıdaki Zen Cart incelememizi okuyun.

Artıları

 • Güvenli Yazılım
 • Ölçeklenebilir Platform
 • Kolay Güncelleme
 • HTML tarzı E-posta Desteği

Eksileri

 • Ortalama Şablonlar
 • Daha Az Ek Modül
 • Karmaşık Yükseltme
 • Resmi Destek Yok

genel bakış

Açık kaynaklı bir platform olarak Zen Cart’ın kullanımı tamamen ücretsizdir. Tipik olarak bu, hizmetler söz konusu olduğunda kesin sınırlamalar olduğu anlamına gelir. Ancak Zen Cart için durum böyle değil. Platformun hayranları, ticari platformlarla rekabet edebilecek kadar güçlü olduğunu iddia ediyor.

Zen Cart’ın diğer benzersiz avantajı, kurucularının erişilebilir bir platform olarak görmesidir. Sadece IT derecesine sahip olanlar tarafından kullanılabilecek bir platform istemiyorlardı. PHP’yi bilmeniz gerekecek ve belirli bir öğrenme eğrisi olsa da, Zen Cart diğer açık kaynak seçeneklerinden daha kullanıcı dostu olmayı başarıyor.

Zen Cart, web geliştirme kaynaklarına erişimi olan orta ve büyük ölçekli işletmeler için en uygun çözümdür. Şablonlar tamamen özelleştirilebilir, ancak PHP programlama deneyimi olan birine ihtiyacınız olacak. Önce kodlamaya biraz zaman ayırmadan yazılımı indirip mağazanızı açamazsınız. PHP’ye aşina iseniz, ücretsiz olarak mükemmel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu, işletmeler için önemli bir maliyeti ortadan kaldırır.

Açık kaynaklı bir platformun birincil yararı, çevrimiçi mağaza web sitenizi tamamen özelleştirebilmenizdir. Ayrıca, Zen Cart 2003’ten beri olduğu için birçok ücretsiz eklenti var. Yazılımı indirdiğinizde, geniş bir kullanıcı topluluğuna anında katılıyorsunuz.

Ölçeklenebilirlik

PHP’yi bildiğiniz sürece, mağazanızın ne kadar büyüyebileceğine dair bir sınır yoktur. İşletmeler istedikleri kadar ürün ekleyebilirler. Bununla birlikte, 1000 üründen sonra hız yükleme sürelerinin düşmeye başladığı raporları var.

Ödüller ve Kalite Sertifikaları

Better Business Bureau Zen Cart’ı akredite etti.

Neden Zen Cart’ı Seçmelisiniz??

PHP’ye aşina olursanız ve çevrimiçi işinizi kurmak için en iyi açık kaynak seçeneğini arıyorsanız, Zen Cart listenizde en üstte olmalıdır. Ücretli servislerle birlikte gelen birçok harika özelliği sunar. Çok uzun zamandır var olduğu ve çok popüler bir seçim olduğu için birçok destek kaynağı var.

Ana Özellikler

 • Gelişmiş Şablon Sistemi
 • Kolay Müşteri Yönetimi
 • Sınırsız Kategori Ekle
 • Miktar İndirimleri
 • Kullanıcı dostu Yönetim Aracı
 • Üçüncü Taraf Modülleri
 • Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu
 • 7/24/365 Alışverişe İzin Verir
 • Nakliye Desteği
 • Bülten Yönetimi
 • Afiş Yönetimi
 • Ürün Raporlama

Endüstri Uzmanları Zen-Cart Kararını Verdi

Zen Cart söz konusu olduğunda, uzmanlar ve kullanıcılar programı kullanmanın çeşitli artıları ve eksileri üzerinde anlaşıyorlar. Uzmanlar ayrıca Zen Cart’a 5 yıldızdan ortalama 3 ödül verdi ve programın herkes için olmadığını belirtmek için hızlıydı.

Yazılımın ücretsiz olması önemli bir avantaj sağlar, ancak yazılımın doğası, deneyimli bir geliştirici olmanız veya bir tanesine erişmeniz gerektiği anlamına gelir. Tam zamanlı bir geliştirici işe almanın maliyeti, çoğu girişimin bütçesinin hemen ötesindedir. Bununla birlikte, Zen Cart’ı eğlenmek için kaynaklarınız veya bilginiz varsa, güçlü bir araç olabilir.

Nihayetinde uzmanlar, işletmelerin büyük çoğunluğunun anahtar teslimi bir çözüm seçerken daha iyi olacağı sonucuna varıyorlar. Bu programlar çok daha az bir öğrenme eğrisi içerecek ve işletmelerin çok daha hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlayacak.

SEO yetenekleri, mobil entegrasyon ve eski kodlama teknikleri söz konusu olduğunda Zen Cart’ın oldukça kasvetli notlar aldığını da not etmek önemlidir. Herhangi bir geliştirici bu önemli dezavantajların üstesinden gelmek için çalışmak zorunda kalacak, bu yüzden Zen Cart sadece ılık öneriler alıyor.

 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2013/08/zen-cart-review/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • 21 Nisan 2016

Zen Cart’ta Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Zen cart için incelemeler iki uçta düşme eğilimindedir. Tüketici onu seviyor ya da nefret ediyor. Sonuçta, 5 yıldızlı ve 1 yıldızlı yorumların kombinasyonu, beş yıldızın 3’üne ulaşıyor. Yazılımı sevenler, kapsamlı özellikler listesine işaret ediyor. Zen Cart, diğer ücretli hizmetlerle rekabet edebilmek için kutudan çıkacak kadar yetenek sunuyor.

Zen Cart ayrıca uluslararası düzeyde iş yapmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir. Program, dünyanın dört bir yanından çok sayıda katılımcıya sahiptir. Sonuç, mağazanızın ABD dışındaki müşterilere ulaşmasına yardımcı olabilecek birçok araç..

Belki de her şeyden çok, memnun kullanıcılar tamamen özelleştirilebilir ücretsiz bir yazılımın tadını çıkarabilirler. Kodlama becerileri ile Zen Cart ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur.

Zen Cart’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Zen Cart’a karşı kullanıcı şikayetlerinin çoğunun kullanım kolaylığı ile ilgili olması şaşırtıcı olmamalı. Birçok tüketici Zen Cart’ı kullanmak için ne kadar bilgi ve deneyim gerektiğini fark etmiyor. Bununla birlikte, geliştiriciler bile programı karmaşık ve modası geçmiş olarak tanımlamaktadır.

Kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, güncellemelerin de büyük bir baş ağrısı olduğu görülmektedir. Geliştiricilerin her zaman programın yeni özelliklerini ve sürümlerini yayınlamak için çalışması harika olsa da, güncellemeler tamamlanan özel işleri silme eğilimindedir. Bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini hayal edebilirsiniz.

Geliştiriciler hakkında da oldukça az şikayet vardı. Program üzerinde çalışmış olanlar özellikle eleştiriye açık değiller. Önerilere verilen yanıtlar kolaylıktan daha azdı ve kullanıcılara büyük bir dönüş yaptı.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx
 • http://www.bbb.org/oregon/business-reviews/internet-selling-services/zen-ventures-llc-in-klamath-falls-or-22550135
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx

tasarlamak & Özelleştirme

Zen Cart’ı açtığınızda varsayılan bir şablon göreceksiniz. Pratik olarak hiç kimse başlamak için bunu kullanmak istemeyecektir. Bunun yerine, ücretsiz şablonlar arayarak başlayabilirsiniz. Zen Cart web sitesinde 200 ücretsiz seçenek bulunmaktadır, ve basit bir Google aramasıyla çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu şablonlar dünyanın her yerinden geliştiriciler tarafından oluşturulduğundan, kalite değişecektir. Mevcut tüm seçenekleri sıralamak ve sizin için uygun olanı bulmak biraz zaman alabilir.

Tabii ki, başka birçok tasarım seçeneği var. Ücretli şablon seçeneklerini gözden geçirebilir, hızlı bir şekilde belirli özellikleri özelleştirmenize veya web sitenizi sıfırdan oluşturmanıza olanak tanıyacak kapsamlı bir şablon değişiklikleri listesi satın alabilirsiniz. Şablonlar için alışveriş yaparken, güncelleme dostu olanlar için uyanık olun.

Sitenizi başlatmanın en büyük zorluğu dağınık arka uca alışmak olacaktır. Sezgisel değil ve çok sayıda seçenek var. Ne kadar çok PHP bilginiz varsa, sitede gezinmeyi ve içeriği yönetmeyi öğrenmeniz o kadar kolay olacaktır. Çoğu kullanıcı mevcut işlevlerin çoğuyla uğraşmaz, ancak yine de bazen yolunuzu bulacaktır.

Bunu tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturabilmeniz için bir denge olarak düşünebilirsiniz. Ücretsiz eklentiler, kullanmak isteyebileceğiniz herhangi bir sosyal paylaşım uygulaması eklemenizi sağlar. Belki de en büyük dezavantajı, bir mobil site oluşturmanın zor olabileceğidir. Bu standart bir seçenek değildir ve kullanılabilir eklentiler eşit değildir.

Özellikleri & Araçlar

Bu ana alışveriş sepeti özellikleri söz konusu olduğunda, Zen Cart nakliye araçları söz konusu olduğunda en güçlü olanıdır. İhtiyacınız olan tüm seçenekler kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir. Ödeme alanı ve ödeme ağ geçitleri, istediğiniz tüm işlevleri sağlamak için bazı ek eklentiler gerektirebilir. Neyse ki, kolayca entegre edilebilen birçok seçenek var.

özellik
genel bakış
Mobil / Duyarlı MağazaBurası Zen Cart’ın zamana yetişmesi gereken bir alandır. Sitenizi mobil cihazlara uygun hale getirmeye yardımcı olacak bir eklenti satın alabilirsiniz, ancak ücretsiz, açık kaynaklı mobil çözümler etkileyici değildir. Sorunun bir kısmı, bir siteyi mobil uyumlu hale getirmek için çok fazla kodlama çalışması gerektiriyor. Bu kesinlikle kendiniz yapabileceğiniz bir şeydir, ancak zaman alıcı bir süreç olacaktır. Müşterilerin çoğunluğu mobil cihazlardan alışveriş yaptığından, Zen Cart’ın bunu standart bir özellik haline getirmeye çalışması ideal olurdu.
Ürün EklemeVarsayılan ürün özellikleri, ürünleri hızlı bir şekilde eklemenize yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli. Kullanıcı arayüzünün bu kısmı nispeten basittir ve eklenti ihtiyacı hakkında endişelenmenize gerek yoktur.
Ürün Teşhir SeçenekleriYine, kutudan çıktığı gibi seçenekler, ürünlerin görüntülenme biçiminde basit değişiklikler yapmanızı sağlar. Ancak, kalabalık arayüz bazı sorunlara neden olabilir. Yetenekler oradayken, değişiklik yapmak için doğru yeri bulmak için etrafta biraz arama yapmanız gerekebilir.
Sepet İşlevselliğiBu, Zen Cart’ın ek eklentiler olmadan bir şekilde tarihlenmiş olabileceği başka bir alanıdır. Ödeme işlemi, müşterilerin bir satın alma işlemi adımlarında ilerlerken neler olduğunu bilmesi için kolaylaştırılabilir. Herhangi bir karışıklık terk edilmiş arabalara yol açabilir
Uygulama EntegrasyonuZen Cart binlerce ücretsiz ve ücretli eklenti sunarken, hiçbiri entegrasyon dostu değildir. En büyük sorunlar Zen Cart güncellemeleri yayınladığında ortaya çıkar. Kullanıcılar, uygulamaların çoğunda aksaklıkların olmaya başladığını fark eder. Bu, güncellemeler yayınlanırken uygulamalarınızla ilgili bazı sorun giderme işlemleri yapmanız gerekebileceği anlamına gelir
EBay ve Amazon ile entegrasyonZen Cart’ı eBay ve Amazon ile kolayca entegre etmenin tek yolu bir eklenti satın almaktır. Bu çözümler oldukça pahalı ve etkileyici değildir. Geliştiriciler hala bu işlemi kolaylaştıran bir komut dosyası yazmaya çalışıyor
İçerik yönetimiBir PHP uzmanınız olduğu sürece, içerik yönetimi hızlı, kolay ve anlaşılır olacaktır
Dil YönetimiWeb sitenizin İngilizce dışındaki diğer dilleri desteklemesini istiyorsanız, indirilebilir bir dil paketi vardır. Ana dezavantajı, gönüllülerin tüm çevirileri yapmasıdır. Herhangi bir içeriğin doğruluğunu sağlamanın bir yolu yoktur. Şansını kullanıyorsun ve en iyisini umuyorsun
Hosting ve GüvenlikZen Cart ile hosting ve güvenlikten siz sorumlu olacaksınız. Neyse ki, herhangi bir hosting şirketi güvenli sunucular, SSL sertifikası ve PCI uyumlu bir ödeme ağ geçidi sağlamalıdır. Hosting sağlayıcınızı araştırmaya zaman ayırırsanız, tüm bu özellikleri tek bir yerde alabilir ve eklenti satın almaktan kaçınabilirsiniz
Bant Genişliği ve DepolamaSınırlamalar ayrıca barındırma hizmetinize de bağlıdır. Araştırmanızı yaptığınızdan ve işinizle birlikte büyüyebilecek bir hizmetle devam ettiğinizden emin olun. Bir açık kaynak platformunun en önemli avantajlarından biri olan web sitenizin yeteneklerini tam olarak kontrol ediyorsunuz.
Yedeklemeler ve Site Dışa AktarmaZen Cart sitenizin tamamını yedeklemenizi sağlar. Gerekirse her şey kaydedilebilir, saklanabilir ve dışa aktarılabilir. Web sitelerinin tam kontrolünü isteyenler için, bu özellikle çekici bir özelliktir
Odeme yapiliyorZen Cart PayPal, FirstData ve Authorize.net’i kabul etmeye hazır. Hangi kredi kartlarını almak istediğinizi seçebilir ve uluslararası ödeme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Belirli bir ödeme ağ geçidini kurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken doğru eklentiyi kurmaktır. Seçenekler sınırsız
Alışveriş Sepeti EklentileriAçık kaynaklı bir platformda çalışmanın en önemli yanı, geliştiricilerin yıllardır çözüm üretmek için çalıştığıdır. Zen Cart ile dünyanın dört bir yanından insanlar on yıldan uzun süredir yazılıma katkıda bulunuyorlar. Bu, eklemek isteyebileceğiniz herhangi bir işleve yardımcı olmak için ücretsiz bir eklenti bulma şansınız olduğu anlamına gelir. Mevcut eklentilerin sayısı ve kalitesi sizi hayal kırıklığına uğratmayacak
Sipariş yönetimiZen Cart sağlam sipariş yönetim araçlarıyla standart olarak gelir. Başlamanıza yardımcı olacak çok şey var
Envanter yönetimiAynı şey envanter yönetimi araçları için de geçerlidir. Ek eklentiler olmadan stok seviyelerini görüntüleyebilir, ürün ekranlarını değiştirebilir ve mağazanızı yönetebilirsiniz
Terk Edilmiş SepetBir modül indirmek, müşterilere terk edilmiş alışveriş sepeti e-posta hatırlatıcıları göndermenize olanak tanır. Bu, dönüşüm oranlarını artırmak için mükemmel bir araçtır ve yüklemek için yalnızca birkaç tıklama gerekir
Ödeme Kartı Sektörü PCI SertifikasıZen Cart ile standart olarak sunulan üç ödeme ağ geçidi, sektörün en yüksek güvenlik standartlarını karşılar. Ayrıca, eklediğiniz hemen hemen tüm ağ geçitleri PCI sertifikalı olacaktır. Müşterileriniz dolandırıcılık konusunda endişelenmeden sitelerinde kredi kartlarını güvenle kullanabilir
Hediye Çekleri, Fırsatlar veya KuponlarZen Cart, sertifika satmayı ve özel promosyonlar oluşturmayı kolay ve kullanışlı hale getirir. Eklentiler ekleme veya kodla uğraşma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan her şey doğrudan yönetici alanından yapılabilir
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıTüm vergi ve gönderim seçenekleri, gösterge tablonuzun yönetici bölümünde bulunur. Ayarları konuma ve diğer değişkenlere göre ayarlayabilirsiniz. Bu otomatikleştirilmiş ancak özelleştirilebilir özellik, işletmenizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur
Gönderi TakibiMüşteriler paketlerini operatörün web sitesinden izleyebilir veya sitenizdeki izleme bilgilerini görüntülemelerini sağlayacak basit bir eklenti yükleyebilirsiniz. Seçim senin! Müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri sunabilirsiniz
CRM Özellikleri ve RaporlarıBilmek istediğiniz tüm gerekli bilgiler kutudan çıkar çıkmaz mevcuttur. Müşteri yorumları gönderebilir, soruları yanıtlayabilir ve ürün performansını görüntüleyebilirsiniz. Raporlar tam olarak derinlemesine değil, müşterilerinizi yönetmek için sağlam bir başlangıç ​​sağlıyor
SEOSEO araçlarında Zen Cart’ın iyileştirilmesi için bir yeri vardır. Mevcut SEO eklentileri var, ancak hepsi bu kadar kullanışlı değil. SEO herhangi bir çevrimiçi işin önemli bir yönü olduğundan, etkili SEO araçları standart gelmelidir
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal medya hesaplarınızı entegre etmek çok kolaydır. Bu, özellikle her ayrıntıyı sitenizdeki “Beğen” düğmelerinin tasarımına göre özelleştirebilecek PHP uzmanları için geçerlidir.
BlogZen Cart ile bir iş blogu oluşturmak ve sürdürmek kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla bir blog sayfası oluşturabilir ve içerik eklemeye başlayabilirsiniz
Haber bültenleriHarika bir bülten ve e-posta kampanyası sağlayıcısıyla ortak olun. Çoğu hizmet, belirli bir numaraya veya posta listenizdeki kişilere kadar ücretsizdir. Bu, mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olacak ekonomik ve verimli bir pazarlama aracı sağlar
Yerleşik Promosyon SeçenekleriYönetici bölümünden, özel bir promosyon tasarlayabilir ve başlatabilirsiniz. Yeni ürünlerde özel indirimler sunun veya sezonluk satışların reklamını yapın. Tüm seçenekler Zen Cart’a yerleştirilmiştir
Site İstatistikleri ve AnalitikZen Cart’ın standart araçları, en iyi performans gösteren ürünleri, müşteri demografik özelliklerini ve genel site performansını görüntülemenizi sağlar. Anahtar kelime bilgilerini ve daha ayrıntılı analizleri incelemek istiyorsanız Google Analytics gibi bir programı entegre etmeniz gerekir. Neyse ki, ek raporlama programları eklemek hızlı ve kolaydır

Planlar & Fiyatlandırma

Açık kaynaklı platformlar söz konusu olduğunda en büyük endişe devam eden maliyetlerdir. Bazı durumlarda, temaları, barındırma hizmetlerini ve eklentileri satın aldığınızda “ücretsiz” bir platform oldukça pahalı olabilir. Zen Cart ile maliyetleri düşürmenize yardımcı olacak birçok ücretsiz araç var.

Kesinlikle bir şablon veya belirli eklentiler için ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz, ancak kullanıma hazır hale gelir. Dikkate alınması gereken sadece iki önemli maliyet vardır:

 • Bir barındırma hizmeti. Genellikle, bir alan adı kaydedebilir ve yaklaşık 10 ay boyunca bir barındırma hizmetine kaydolabilirsiniz. Daha büyük işletmeler de sunucular üzerinde barındırma işleyebilir.
 • Php geliştirici. Zen Cart bir PHP uzmanı olmadan işe yaramaz. Sitenizi özelleştirmek ve işinizi etkili bir şekilde yürütmek için bir geliştiriciye hazır erişiminizin olması gerekir.

Müşteri desteği

Açık kaynak kodlu bir ürün olarak Zen Cart’ın parmaklarınızın ucunda bir teknik destek personeli ile gelmediğini hatırlamak önemlidir. Bununla birlikte, Zen Cart’ın etkileyici bir yararlı kaynaklar listesi var.

 • Topluluk Forumu – Kısmen Zen Cart’ın çok popüler olması ve 10 yıldan fazla bir süredir var olması nedeniyle, aktif bir kullanıcı topluluğuyla birlikte geliyor. Forumlar kullanıcıları birbirlerine yardım etmeye ve belirli sorulara canlandırıcı ve bilgilendirici cevaplar vermeye teşvik eder.
 • Wiki sayfası – Bir arama motoruna yardım sorusu yazarsanız, Zen Cart Wiki sayfasını sonuçlarınızın üstünde bulabilirsiniz. Burası, sitenizi çalıştırmayla ilgili en temel görevleri tamamlamaya ilişkin adım adım kılavuzları bulabileceğiniz yerdir.
 • Youtube – Dışarıdaki görsel öğrenciler için YouTube’da yayınlanan bir dizi iyi hazırlanmış ve yararlı video bulmaktan mutluluk duyacaksınız.
 • Ücretli Destek Her şey başarısız olursa, teknik zorluklarınızda yardımcı olması için birine ödeme yapabilirsiniz..

Diğer açık kaynak platformlarıyla karşılaştırıldığında, Zen Cart en aktif ve yardımcı geliştirici ve destek topluluklarından birine sahiptir. Sorun giderme sorunları söz konusu olduğunda kendi başınıza olmayacaksınız.

Kullanım kolaylığı

Yazılımı indirmek ve başlamak çok kolaydır ve sadece birkaç dakika sürer. Barındırma hizmeti sağlayıcısıyla ortaklık kurarak özel bir etki alanı oluşturabilirsiniz.

Zen Cart’ı indirdikten sonra ilk görünümünüz bunaltıcı olabilir. İlk bakışta çok şey oluyor ve neye baktığınızı ve nereden başlayacağınızı bilmek zor. WYSIWYG editörlerini unutun ve araçları sürükleyip bırakın. Bu tür bir program değil.

Kullanıcı arayüzünde uzmanlaşmak ve web sitesinde gezinmeyi ve hangi alanları sık sık ziyaret etmeniz gerektiğini öğrenmek için biraz zaman ayırmaya hazır olun.

Zen Cart’ı mevcut web sitenize entegre etmek istiyorsanız, bunu yapmanın kolay bir yolu yoktur. Zen Cart, alışveriş sepeti özelliklerine sahip bir web sitesi oluşturmak içindir. Bir web sitesinde genişlemek isteyenler başka bir e-Ticaret platformu aramalıdır.

Sonuç

Zen Cart Online Mağazanız için Doğru Seçim mi?

Zen Cart bazı kesin sınırlamalarla birlikte gelir. Kutusundan çıkar çıkmaz mükemmel standart özelliklerin kapsamlı bir listesi ile birlikte gelmekle birlikte, yeni başlayanlar için değildir. PHP uzmanlığı olmadan bu programla hiçbir yere varamazsınız. Bu, çoğunlukla bir BT departmanına veya en azından personel üzerinde bir geliştiriciye sahip yerleşik, orta ila büyük ölçekli işletmelere yönelik olduğu anlamına gelir..

PHP’yi işlemek için gereken tüm kaynaklara sahipseniz, Zen Cart mükemmel bir seçimdir. Sadece tamamen ücretsiz değil, aynı zamanda canlı bir destek topluluğuna da erişebileceksiniz. Açık kaynaklı bir program olarak sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Zen Cart pazarlar değiştikçe ve teknoloji geliştikçe büyümeye ve gelişmeye devam edecek.

Diğer Açık Kaynak Platformlara Neden Zen Cart’ı Seçmeliyim??

Temelde büyük bir üne ve sicile sahip olduğu için. Zen Cart on yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürdüğü için kapsamlı bir destek belgesi ve eklenti koleksiyonu var. 100.000’den fazla kullanıcıyla, dünyanın dört bir yanından gelen girdilerin veya yetenekli geliştiricilerin tadını çıkaracaksınız.

Son olarak, Zen Cart diğer tüm açık kaynaklı platformlardan daha standart özelliklerle hazır hale gelir. Tabii, iyileştirme için yer var, ancak Zen Cart tamamen özelleştirebileceğiniz sağlam bir temel sağlıyor.

Karşılaştırmak

Zen Sepeti

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map