WooCommerce İncelemesi 2016


WooCommerce

Siteyi ziyaret et

9.0


AWA Puanı

WooCommerce

WooCommerce, WordPress kullanıcıları için bir alışveriş sepeti aracı sağlamak amacıyla 2011 yılında piyasaya sürüldü. Zaten WordPress tarafından desteklenen birçok web sitesi ile, mevcut web siteleri için bir uzantı sağlamak mantıklıydı. Bugün, WooCommerce, dünya çapında 10.2 milyondan fazla indirme ile WordPress için en popüler e-ticaret çözümüdür. Aşağıda WooCommerce reivew’imizi okuyun.

Artıları

 • 15 Günlük Ücretsiz Deneme
 • Esnek Nakliye Kurulumu
 • Günlük Yedeklemeler
 • Sınırsız Yönetici

Eksileri

 • Sınırlı Depolama Alanı
 • Sınırlı Envanter

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.woothemes.com/woocommerce/
 • Merkez: Cape Town, Güney Afrika
 • Kuruluş Yılı: 2008
 • Kategori: WordPress için e-Ticaret Araç Seti
 • Ücretsiz deneme: 15 gün

WooCommerce, WooThemes’in eklenti ürünüdür. Ücretsiz olarak indirilebilen açık kaynaklı bir yazılım çözümüdür. Gereksinimlerinizi karşılamak için ek eklentiler gerektireceğini unutmayın. Ayrıca, WooCommerce en iyi WooThemes şablonuyla çalışır. Yazılımdan tam olarak yararlanmak için bir WooThemes ve birkaç eklentiye yatırım yapmanız gerekecek.

WooCommerce Kim İçin Oluşturuldu?

WooCommerce, web siteleri oluşturmak için WordPress kullanan herkes için mükemmeldir. Bu platforma zaten aşina iseniz, mevcut bir siteye kolayca bir e-Ticaret işlevi ekleyebilir veya ürünleri satmak için hızlı bir şekilde yeni bir site oluşturabilirsiniz.

Ayrıca yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir. WordPress çok popüler çünkü öğrenmesi kolay. Yeni başlıyorsanız, bir gösterge tablosunda yolunuzu öğrenmenin en iyi yolu WordPress’tir. Diğer tasarım panoları için standardı belirler. Hemen hemen tüm diğer programlar veya platformlar WordPress’in başardığı şeyleri taklit etmeye ve geliştirmeye çalışıyor. WordPress’i öğrendikten sonra, diğer programlara gelince öğrenme eğrisini azaltabilirsiniz..

WooCommerce’ın Sınırlamaları

Açık kaynaklı bir ürünle uğraştığınız için sınırlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok. Gerektiği gibi eklenecek şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir sınırlama ile karşılaşırsanız, mevcut eklentileri arayabilir ve gerekli yazılımı entegre edebilirsiniz. Diğer iyi haber ise WooCommerce’ın sürekli güncelleniyor olması. Dünyanın dört bir yanından geliştiriciler özellikler ekliyor, iyileştirmeler yapıyor ve yeni sorunlara çözümler üretiyor.

itibar

Bazen tüm açık kaynak ürünleri ve ücretsiz indirmeler fikri aldatıcı görünebilir. Tabii, ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak eklentilere bir sürü para harcamak zorunda kalmadan çalışacak mı? WooCommerce ile ilk günde başlamak için yeterli araç bekleyebilirsiniz. Eklentileri gittikçe entegre etmek isteyeceksiniz, ancak sitenizi başlatmak için çok şey var. Bu durumda, ilk ürününüzü bile satabilmeniz için gizli işletme maliyetlerinden etkilenmezsiniz.

WooCommerce’ın WordPress sitelerinin% 30’undan fazlasını güçlendirdiği de iyi bir işarettir. Pek çok kullanıcıyla, yazılım o kadar da kötü olamaz.

Neden WooCommerce’i Seçmelisiniz??

Deneyimli bir WordPress kullanıcısıysanız, WooCommerce ürün satmak için harika bir çözümdür. Mevcut bir sitenin işlevselliğini kolayca genişletebilirsiniz. Yeni bir platforma geçmenize ve yeni bir tasarım panosunda yolunuzu bulmanıza gerek yoktur. WordPress’i sevenler WooCommerce’i sevecek.

Ana Özellikler

 • Otomatik güncellemeler
 • Kendi Alan Adınızı Kullanın
 • Ücretsiz 256 bit Şifreleme SSL
 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • MX Kayıtlarına Erişim
 • IP’leri engelle
 • reCaptcha Görüntü Doğrulaması
 • Sosyal bütünleşme
 • Mobil Cihazlara Hazır
 • SEO dostu URL’ler
 • Yerleşik Ürün Feed’leri
 • 50’den Fazla Ödeme Ağ Geçidini Destekler

Endüstri Uzmanları WooCommerce Hakkında Karar

Uzmanlar için, WooCommerce, WordPress için bir e-ticaret eklentisi satın alırken net bir seçimdir. Piyasada başka seçenekler olsa da, WooCommerce uygulaması ve kullanımı en kolay olanıdır. Bir WordPress web sitesini bir araya getirmeyi başaran herkes, sorunsuz bir şekilde WooCommerce kullanmaya başlayabilir.

WooCommerce de tamamen ölçeklenebilir ve esnek olduğu için benzersizdir. İhtiyacınız olacak tüm araçlarla birlikte geliyor, bu nedenle küçük işletmeler web sitelerine bir mağaza eklemek için çok para yatırmak konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaklar. Program aynı zamanda büyük perakendeciler için gelişmiş web siteleri oluşturmak için yeterince güçlü. WooCommerce ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde büyüyebilir.

WooCommerce’in eleştirileri söz konusu olduğunda, uzmanlar WooCommerce’nin çok spesifik bir kitleye yönelik olduğunu hemen uyarıyorlar. Program, mevcut bir WordPress web sitesine sahip olanlar için en uygunudur. Tamamen sıfırdan başlayan şirketler başka bir hizmette daha iyi şansa sahip olabilirler.

Ayrıca, ek maliyetlerin olabileceğini akılda tutmak önemlidir. Açık gözlerle girdiğiniz sürece WooCommerce’den memnun kalacaksınız.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20 Nisan 2016

WooCommerce’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Tüketiciler WooCommerce’ı seviyor. Kullanıcı yorumları sürekli olarak WooCommerce’e mükemmel bir 10 verir. WordPress’i seven ve arka uca aşina olan herkes kaçınılmaz olarak WooCommerce gibi olacak. Memnun müşteriler, mevcut bir siteyi anında tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağazaya dönüştürmek için eklentinin sorunsuz bir şekilde entegre edilebileceğini bildiriyor.

İşte tüketicilerin WooCommerce hakkında nelerden hoşlandığına dair daha fazla bilgi:

 • Herhangi bir WordPress temasıyla kurulumu ve kullanımı kolaydır.
 • Belirli ihtiyaçları karşılamak için işlevselliği özelleştirmeye yardımcı olabilecek çok çeşitli uzantılara erişim.
 • Güncellemeler sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Bazı hatalar meydana gelse de, WooCommerce çok fazla soruna neden olmadan güncellemeleri başarıyla sunabilmiştir..
 • İyi organize edilmiş. Basitçe söylemek gerekirse: WooCommerce inanılmaz derecede kullanıcı dostu bir ürün yarattı.

Çoğu zaman, özellikle tüketicilerden mükemmel puanlar alan bir üründe rastlamanız gerekmez. WordPress web siteleri için inanılmaz derecede kullanışlı bir araç sağlar.

WooCommerce Üzerinde Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Ücretsiz, açık kaynak seçenekleri bazı şirketler için ideal bir çözüm olabilir, ancak bazı dezavantajları vardır. Her şeyden önce, ücretsiz, belirli maliyetlerin olmayacağı anlamına gelmez. WooCommerce her şeyle birlikte gelirken, kullanıcıların büyük çoğunluğunun eklentilere yatırım yapmak isteyeceği konusunda başlamanız gerekir. Bu uzantılar pahalı olabilir ve bazı küçük işletmelerin bütçesinin ötesinde olabilir.

Açık kaynaklı bir ürünle çalışmanın bir diğer dezavantajı, sınırlı müşteri hizmetleri olmasıdır. Topluluk forumlarını ziyaret edebileceksiniz, ancak bu, sorunuzun yanıtını alacağınızı garanti etmez. Kullanıcılar ayrıca bilet gönderme seçeneğine sahiptir, ancak yine de anında yanıt beklemezler.

WooCommerce’a karşı yapılan bu şikayetler ürünlerine özgü değildir. Bunlar, kullanıcıların açık kaynaklı bir ürünle çalışırken bekleyebileceklerinin bir parçasıdır.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

tasarlamak & Özelleştirme

WooCommerce herhangi bir WordPress temasıyla çalışmayı amaçlamaktadır. Yeni bir tema satın almak veya büyük bir tasarım revizyonu yapmak zorunda kalmadan yazılımı mevcut bir siteye ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, WooCommerce en iyi WooThemes ile çalışır. Herhangi bir olası aksaklıktan kaçınmak istiyorsanız, uyumlu bir temaya yatırım yapmak en iyisi olabilir. Ücretsiz Storefront Teması ile başlayabilirsiniz. Bu seçenek, güncellemeler yayınlandıkça çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu temayı seçmek, yolda herhangi bir tasarım baş ağrısını önlemenin en kolay yoludur.

Ayrıca, ücretsizden birkaç yüz dolara kadar uzanan çeşitli diğer WooThem’ler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun bir kerelik bir ücret olduğunu unutmayın. Bir temaya para harcamak istemiyorsanız, daha uygun fiyatlı bir seçenek belirleyebilir ve ayrıntıları özelleştirmeye zaman ayırabilirsiniz. WordPress ile editör, CSS ve HTML’ye erişebilir ve edinebilirsiniz. Nasıl kod yazacağınızı biliyorsanız istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Tasarım Arayüzünün Artıları ve Eksileri

WordPress tasarım arayüzü tam olarak sürüklenip bırakılmaz. Ancak, gezinmek kolaydır ve mantıksal olarak organize edilir. Araç çubukları ve menüler, yolunuzu bulmanızı ve araçları bulmanızı kolaylaştırır. Site içeriğini ve sosyal medya hesaplarını yönetmek de son derece kolay. Sayfalara metin eklemek ve blog yayınları yayınlamak, herhangi bir kelime işlemciyi çalıştırmak gibidir. Yapmanız gereken tek şey yazın, formatlayın ve yayınlayın. Widget’lar sosyal medya hesaplarınızı bağlamanıza ve takipçilerinizle etkileşim kurmanıza olanak tanır. Tüm kontrol paneli oldukça basittir.

Daha önce WordPress kullanmayanlar için, her şeye alışmak biraz zaman alacaktır. E-Ticaret platformlarındaki son trend bir sürükle ve bırak editörüdür. Yukarıda belirtildiği gibi, WordPress sürükle ve bırak olarak nitelendirilmez. İçerik eklemek için biraz daha tıklama ve gezinme söz konusu. Hiçbir teknik web deneyimi olmayanlar bunu bir dezavantaj olarak görebilir. Ancak, sınırsız tasarım özgürlüğünün tadını çıkarmak için WordPress’i öğrenmeye zaman ayırmaya değer olabilir.

Fotoğraf Galerileri

WordPress ile bir fotoğraf kütüphanesi oluşturabilir ve görüntüleri kolayca yeniden kullanabilirsiniz. Bir görüntüyü bilgisayarınızdan kütüphaneye sürükleyin ve hazır olduğunuzda sitenize yükleyin. Ayrıca her bir resmin etkisini en üst düzeye çıkarmak için fotoğrafları kolayca yeniden boyutlandırabilir ve önemli SEO etiketleri ekleyebilirsiniz.

Mobil ve Duyarlı Temalar

Bir WooTheme ile çalışmayı seçerseniz, hem alışveriş yapanlar hem de yönetici kullanıcılar için mobil uyumlu bir sitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, hareket halindeyken mağazanızı yönetmenizi sağlar. Ayrıca, müşterilerin sitenizi e-Ticaret için önemli bir araç olan herhangi bir cihazda görüntüleyebileceği anlamına gelir.

Tasarım Hizmetleri

Açık kaynaklı bir ürün olarak WooCommerce hiçbir tasarım hizmeti sunmaz. Ancak, web sitenizi özelleştirmek için her zaman bir WordPress serbest tasarımcısı kiralayabilirsiniz. WordPress çok popüler olduğu için, web geliştiricileri söz konusu olduğunda çok fazla seçenek olacaktır. Araştırmanızı yaptığınızdan, tavsiyelerde bulunduğunuzdan ve portföylere yakından baktığınızdan emin olun..

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuTek yapmanız gereken ücretsiz yazılımı indirmek. WooCommerce, başlamak için yeterli araçları sağlar. Belirli özellikleri özelleştirmek istiyorsanız doğru eklentileri bulmanız gerekir. Ancak temel kurulum daha kolay olamazdı. Sadece birkaç tıklamayla WordPress siteniz e-ticaret için hazır olacak.
Bant Genişliği ve DepolamaBu, barındırma hizmetinize bağlı olacaktır. Sıfırdan başlıyorsanız, bir barındırma hizmetine kaydolmak dikkate alınması gereken başka bir masraf olacaktır. Bant genişliğinize ve depolama gereksinimlerinize uygun doğru planı bulmak için barındırma sağlayıcınızla çalıştığınızdan emin olun..
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriOlanaklar sınırsız. Çok sayıda ücretsiz eklenti var ve uzantılar pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Mükemmel aracı bulmak için anahtar kelimeye göre arama yapın veya kategorilere göz atın.
Sipariş yönetimiStandart sipariş yönetimi araçlarında gezinmek kolaydır ve işinizi yürütmeniz için size birçok organizasyon aracı sağlar.
Envanter yönetimiWooCommerce, temel envanter yönetimi araçlarıyla standart olarak gelir. Herhangi bir eklentiyi entegre etmek zorunda kalmadan stok düzeylerini görüntüleyebilir, envanter uyarıları ve çok daha fazlasını alabilirsiniz. Daha karmaşık araçlara hazır olduğunuzda, uzantılar ekleyebilirsiniz, ancak envanter yönetimi özelliklerine erişimin keyfini çıkarmak için bir kuruş harcamanıza gerek kalmaz.
Gönderi TakibiWooCommerce, temel envanter yönetimi araçlarıyla standart olarak gelir. Herhangi bir eklentiyi entegre etmek zorunda kalmadan stok düzeylerini görüntüleyebilir, envanter uyarıları ve çok daha fazlasını alabilirsiniz. Daha karmaşık araçlara hazır olduğunuzda, uzantılar ekleyebilirsiniz, ancak envanter yönetimi özelliklerine erişimin keyfini çıkarmak için bir kuruş harcamanıza gerek kalmaz.
CRM ÖzellikleriMüşteriler ürün incelemeleri bırakabilir ve yorumlara ve isteklere kolayca yanıt verebilirsiniz. İşletmeniz büyüdükten ve yüksek miktarda siparişi işleme koyduktan sonra, sorunları çözmek için bir bilet sistemi entegre etmek isteyebilirsiniz. Aksi takdirde, standart CRM araçları küçük işletmelerin sorunsuz çalışması için yeterli olacaktır.
Şablonlar ve TemalarWooCommerce kesinlikle herhangi bir tema ile kurulabilir ve kullanılabilir. Ancak, en iyi seçiminiz bir WooTheme ile gitmek. Açık kaynaklı bir ürün olarak sürekli yeni temalar eklenmektedir. Seçenekler görünüşte sınırsız. Seçiminiz bir maliyet meselesine inebilir. Daha sofistike temalar daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelecek. Basit temalar daha ucuz olacak, ancak özelleştirilmiş tasarım ayrıntılarıyla her zaman Ladin yapabilirsiniz.
Entegrasyonlar ve EklentilerWooCommerce ile nakliye, pazarlama ve ödemelerdeki en büyük isimlerle ortak olabilirsiniz. Ayrıca, her zaman yeni çözümler oluşturmak için çalışan daha küçük geliştiricileri keşfetmekten keyif alacaksınız. Eklenti pazarı, herhangi bir eklentiyi pratik olarak entegre etmenizi sağlar.
Mobil e-TicaretWooCommerce ve WooThemes mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrı bir mobil site oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yok.
Ağ sağlayıcısıSıfırdan başlıyorsanız, web barındırma hizmetinizi seçmeniz gerekecektir. Genellikle ayda yaklaşık 10 ABD doları için kaydolabilirsiniz. Sunucularınızın bakımı veya teknik sorunların giderilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
Uygulama mağazasıUygulama mağazasında veya uzantı pazarında gezinmek kolaydır. Sitenize uygun araçları bulmak için kategoriye veya anahtar kelimeye göre arama yapın.
BlogBloglamaya gelince, WordPress kraldır. Yayın yayınlamak daha kolay olamazdı.
SEO ve PazarlamaWordPress ve WooCommerce, kutudan çıkar çıkmaz birçok pazarlama aracı sunuyor. İçerik yayınlamadan önce etiket ve meta açıklamalar eklemeniz istenir. Geliştiriciler tüm süreci kukla kanıt haline getirdiler. SEO çabalarına yardımcı olmak için indirebileceğiniz birçok ücretsiz eklenti de var.
Haber bültenleriEklenti seçiminizi kullanarak e-posta listeleri oluşturabilir ve bültenler gönderebilirsiniz. Bu, eklemeniz gereken bir işlevdir, ancak yalnızca birkaç dakika sürer ve ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.
Güvenlik özellikleriYine, güvenlik özellikleri seçtiğiniz barındırma hizmetine bağlı olacaktır. WooCommerce sitesini ziyaret ettiğinizde, farklı hizmetleri karşılaştırabilirsiniz. SiteGround ve BlueHost, bir SSL sertifikası ve özel IP adresi sundu.
PCI SertifikasıE-Ticaret sitenize eklediğiniz herhangi bir ödeme ağ geçidi PCI sertifikalı ve uyumlu olacaktır.
İçerik yaratımıWooCommerce ve WordPress bu noktada parlıyor ve diğerlerinin üzerinde öne çıkıyor. WordPress, içerik oluşturmayı mümkün olduğunca kolaylaştırarak bir imparatorluk inşa etti. WooCommerce, ürünleri ve alışveriş sepetlerini eşit derecede eklemenize izin vererek bu temel üzerine inşa edilmiştir.
Hediye sertifikalarıKupon oluşturmak, indirim kodları oluşturmak ve hediye çeki satmak sadece birkaç tıklama alır.
Ödeme seçenekleriWooCommerce beş kullanılabilir ödeme ağ geçidi ile birlikte gelir. Belirli bir hizmet eklemek istiyorsanız, bir eklentiye yatırım yapmanız gerekecektir. Diğer platformlar yüzlerce ağ geçidi sunuyor, ancak aylık bir ücret ödemeniz gerekiyor. Beş popüler seçeneğe erişim, hepsinin ücretsiz olduğu göz önüne alındığında oldukça etkileyici.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıBu ücretler, bir eklentiyi entegre etmek zorunda kalmadan otomatik olarak hesaplanabilir.
RaporlarTemel envanter ve sipariş yönetimi araçları mağazanızı izlemenize ve performans hakkında genel bir bakış elde etmenize olanak tanır. Gerçekten ayrıntılı ve kapsamlı raporlama istiyorsanız, eklentiler için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.
Site İstatistikleriWooCommerce tarafından sağlanan site istatistiklerinden memnun değilseniz, Google Analytics’i kolayca entegre edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kod pasajını kopyalayıp yapıştırmak.

Planlar & Fiyatlandırma

Bedava . . . Bir çeşit. Herkes WooCommerce’ı ücretsiz olarak indirebilir. Ancak, bazı ek ücretler söz konusu olabilir. Zaten bir WordPress siteniz varsa ve bir alan adı satın alma ve barındırma planı satın alma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunlar zaten yerinde olmalı.

WooCommerce ile ilişkili maliyetler, bir tema ve eklentiler satın almaktan gelir. Yazılım kullanıma hazır hale gelirken, büyük olasılıkla, büyüdükçe sitenize işlevsellik eklemek isteyeceksiniz. Bu maliyetler.

Ayrıca, muhtemelen bir WooTheme satın almak isteyeceksiniz. En çok kullanılan temalar 139 $ ‘lık bir fiyatla öne çıkıyor. Bu, dikkate alınması gereken bir diğer olası maliyettir.

Ücretsiz, WooCommerce’i tanımlamanın en doğru yolu olmasa da, diğer açık kaynak seçeneklerinden daha fazla gizli maliyeti yoktur. Bir siteyi kurmanın ve çalıştırmanın maliyetinin ne olacağını kolayca tahmin edebilirsiniz..

Genel olarak, WooCommerce mevcut en iyi değerdir. Az masraflı, tamamen özelleştirilmiş ve işlevsel bir site oluşturabilirsiniz.

Müşteri desteği

WooCommerce açık kaynaklı bir platform olduğundan, tipik müşteri destek sisteminizi sunmaz. Şirketle iletişim kurmak yerine doğrudan forumları ve bilgi tabanlarını desteklemiş olacaksınız. Temel olarak, sorunları çözmek için kullanıcı topluluğuyla iletişim kurmanız gerekir. Bu göz korkutucu gelse de, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok güvenilir kaynak vardır:

 • WooCommerce SSS sayfası
 • Dokümantasyon sayfaları
 • Kapsamlı bilgi tabanı
 • Video eğiticileri
 • Topluluk forumu

Bir temsilciyi arayamayabilir veya onunla sohbet edemeyebilirsiniz; yardımcı olabilecek etkin bir kullanıcı topluluğuna erişiminiz olacaktır. Ayrıca, sorularınızın ve endişelerinizin çoğu SSS ve diğer dokümantasyon sayfalarından yanıtlanabilir..

Kullanım kolaylığı

Bir WordPress sitesi çalıştırıyorsanız, WooCommerce’e geçiş sorunsuz olacaktır. Öte yandan, WordPress deneyimi olmayanlar biraz öğrenme eğrisine maruz kalacaklar.

Sınırsız olan özelleştirilebilir web tasarımı söz konusu olduğunda, WordPress geri kalanın üzerinde bir kesim. Bazı sürükle ve bırak rakipleri kadar kullanıcı dostu olmayabilir, ancak yazılımda ustalaşmak çabaya değer.

WooCommerce yeni başlayanlar için kesinlikle erişilebilir, ancak bazı WordPress deneyimi olanlar için en uygunudur. Müşterileri çekecek profesyonel bir site oluşturmak için kodlama veya tasarım uzmanı akıcı olmak zorunda değilsiniz.

Widget’lar, eklentiler ve uzantılar, sitenizi hemen hemen her şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Gerçekçi olarak, WordPress öğrenmek ve WooCommerce’de uzmanlaşmak diğer platformlarda olduğundan daha uzun sürmez. Bir kez astığınızda, eşsiz tasarım özgürlüğünün tadını çıkaracaksınız.

Sonuç

Online Mağazanızı Oluşturmak için WordPress için WooCommerce Eklentisini Seçmelisiniz?

Açık kaynak seçeneği kesinlikle herkes için değildir. Belki de en büyük dezavantajı sınırlı müşteri desteğidir.

Web tasarımında yeniyseniz ve size adım adım yol gösterebilecek uzmanlara erişmek istiyorsanız, bir abonelik planına sahip bir platform seçin ve özel destek departmanı sizin için en iyi seçenektir. Sorun çözme ve sorun giderme konusunda rahat hissedenler için sınırlı müşteri desteği sorun olmayacak.

WooCommerce, bir WordPress sitesi çalıştıran herkes için mükemmel bir seçimdir. Yazılım, web sitenizi bir mağazaya dönüştürmenin en kolay ve en uygun maliyetli yoludur. Temel olarak, tek yapmanız gereken bir eklenti indirmek ve ürün satmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni bir platformla başlamak ve sitenizi taşımak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Başlamak için ihtiyacınız olan her şey ücretsiz sürümde mevcuttur ve büyüdükçe ve değişime ihtiyaç duyduğunuzda eklentileri entegre edebilirsiniz.

Karşılaştırmak

WooCommerce

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map