Weebly e-Ticaret İncelemesi 2016


Weebly e-Ticaret

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

Weebly e-Ticaret

Weebly kurucuları David Rusenko, Chris Fanini ve Dan Veltri, hala Penn Eyaletinde öğrenciyken sitede çalışmaya başladılar. 2007’de düzenleme arayüzü halka açıldı ve 2008’e kadar Weebly’nin bir milyondan fazla kullanıcısı vardı. Şirketin hızlı büyümesi henüz buhar kaybetmedi. 2016 itibariyle Weebly 30 milyondan fazla web sitesini destekliyor. Aşağıdaki Weebly e-Ticaret incelememizi okuyun.

Artıları

 • Güçlü e-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu
 • Ücretsiz e-Ticaret Hosting
 • Esnek Nakliye Seçenekleri
 • Sıfır İşlem Ücreti

Eksileri

 • Bülten Hizmet Entegrasyonu Yok
 • Gönderim Maliyetlerine İlişkin Canlı Tahminler Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.weebly.com
 • Merkez: San Francisco, CA
 • Kuruluş Yılı: 2006
 • Çalışanlar: 120+
 • Barındırılan Siteler: 33000000+
 • Kategoriler: Web Sitesi Oluşturucu, Online Mağaza Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 14 gün
 • Para iade garantisi: 30 gün

Sekiz yılı aşkın bir süredir Weebly, kullanımı kolay bir e-Ticaret ve alışveriş sepeti platformunu mükemmelleştirmek için çalışıyor. Herkesin bir hesap açabilmesi ve önceden deneyim yaşamadan başlayabilmesi için yaratılmıştır. Yalnızca kullanıcı sayısına baktığımızda, Weebly’nin birçok hedefine ulaştığını varsaymak güvenlidir. Program boyunca hızlı bir tur, platformun acemiler için mükemmel bir araç sağladığını doğrular.

Bazı platformlar belirli bir alana odaklanır veya belirli iş türlerine hitap ederken, Weebly’nin daha genel bir kitlesi vardır. Girişimciler ve küçük işletme sahipleri hızla bir mağaza açabilir ve çevrimiçi bir varlık oluşturmaya başlayabilir.

İşte hoşunuza gidecek birkaç standart özellik:

 • Web tabanlı program
 • Sürükle ve bırak düzenleyici
 • Duyarlı temalar
 • Üçüncü taraf entegrasyonu için uygulama merkezi
 • Gerçek zamanlı gösterge tablosu site istatistiklerini bildirir
 • HTML ve CSS’ye erişim

Sınırlamalar

Ücretli Weebly planları şaşırtıcı bir şekilde teknik sınırlamalardan yoksundur. Başlangıç ​​planı bile sınırsız depolama alanına sahiptir. Bir e-posta özelliği olmasa da, web sitenizi hızlı bir şekilde kişisel Gmail hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. Fiyatlandırma paketleri arasındaki en büyük fark, eklemenize izin verilen ürün sayısıdır. Aksi takdirde, Weebly etkileyici miktarda özgürlüğe izin verir.

Ölçeklenebilirlik

Weebly yeni başlayanlar içindir, ancak büyüme için bolca alan sunar. Şirket girişimcilerle eşleşmek istiyor olsa da, Weebly ile büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz. İş paketi sınırsız ürüne izin verir. Ayrıca Weebly’nin 15 farklı dilde mevcut olmasına ve uluslararası satışlara hazır olmasına yardımcı olur. Dünyanın her yerinden ödeme kabul edebilir ve istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Politikanızı İptal Etme

Ücretsiz planlarını kullanarak Weebly’yi deneyebilirsiniz. Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresidir. Ücretsiz sürümü bir sürükle ve bırak editörü, barındırma ve sınırsız sayfa içerir. Yükseltilmiş planlardan neler bekleyebileceğiniz konusunda iyi bir fikir vermelidir..

Ücretli aboneliğinizi iptal etmeye karar verirseniz, hesabınızda bu değişikliği kolayca yapabilirsiniz. İptal ettikten sonra siteniz artık çalışmaz, ancak aboneliğiniz sona erene kadar planınız etkin olur. Weebly, hesabınızda kullanılmayan süre için geri ödeme yapmıyor.

itibar

Weebly, e-Ticaret’in en tanınmış isimlerinden biridir. Ve iyi bir nedenden dolayı. Herkes tarafından kullanılabilecek bir web sitesi oluşturucu oluşturan ilk kişilerden biriydi. Sadece on yıl önce kodlamanın dışında neredeyse hiçbir tasarım aracının olmadığını unutmak kolaydır. İlk günlerinden beri, Weebly tam hizmet kurucu sağlamak için genişledi. Şirket artık alakalı kalmayı başaran bir öncü olarak görülüyor. Etkileyici bir hızla büyümeye devam ediyorlar.

Ödüller

 • 2014 Editörün Seçimi Ödülü PC Dergisi
 • Tarafından sunulan en iyi 50 Web Sitesinden biri olarak listelendi Time Dergisi

Neden Weebly e-Ticaret Sitesi Web Sitesi Oluşturucusu’nu Seçmelisiniz??

Kod öğrenmek veya bir tasarımcı kiralamak zorunda kalmadan profesyonel bir e-ticaret sitesi başlatmak istiyorsanız, Weebly harika bir seçenektir. Editör kullanımı oldukça kolaydır, ancak yine de sofistike ve çekici web siteleri oluşturabilir. Programda belirgin bir kusur yok ve sektör lideri olmaya devam ediyor.

Ana Özellikler

 • Özel Ürün Sayfaları
 • Birden Çok Ürün Varyasyonu
 • Sosyal paylaşım
 • Kupon Oluşturucu
 • Sürükle ve Bırak Bölgeleri
 • Vitrin Sayfası
 • Mobil Cihazlara Hazır
 • Filtrelenmiş Ürün Arama
 • Envanter Takibi ve Yönetimi
 • Ayrıntılı Vergi Kontrolü
 • Quickbooks ve CSV Dışa Aktarma
 • Arama Motoru Optimize Edilmiş Mağazalar

tasarlamak & Özelleştirme

Weebly şablonu bölümü, seçiminizi daraltmanıza yardımcı olur. Üç ana kategori vardır: site, blog veya mağaza. Oluşturmak istediğiniz site türünü seçtikten sonra, 24 farklı ücretsiz şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Temalara göz atarken ve temaları istediğiniz zaman önizleyebilirsiniz.

Geçmişte, müşteriler mevcut temalardan o kadar etkilenmemişlerdi. Mutlaka kötü değillerdi. Belli bir “vay” faktörü yoktu. Neyse ki, bu Weebly’nin açıkça bir iş yaptığı bir alandır. Mevcut tema seçimi büyük ölçüde geliştirildi ve mükemmel görünümlü bir site için temel oluşturmaya yardımcı oldu.

Genel olarak, şablonlar modern ve profesyoneldir. Unutmayın ki istediğiniz zaman özelleştirebilirsiniz. Bir şablon hakkında sevmediğiniz her şey, sürükle bırak editörü veya HTML ve CSS kullanılarak kolayca değiştirilebilir.

Mobil Uyumlu

Tüm temalar mobil uyumludur. Ancak, yalnızca daha yeni temalar yanıt vermektedir. Belirli bir temaya gerçekten aşık değilseniz, duyarlı bir seçenek seçmek iyi bir fikirdir. Bu, ayrı bir mobil tema ile uğraşmaktan kaçınır.

Kullanıcı arayüzü

Tasarım panosu şık ve düzenli. Yeni özellikler, dikkatinizi dağıtmadan doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olacak yeterli rehberlik sağlar. Her zaman yardıma erişiminiz vardır, ancak büyük olasılıkla başlamak için fazla bir şeye ihtiyacınız olmayacaktır..

Fotoğraf ve Galeriler

Tasarımın bir dezavantajı, Weebly’nin resimleriniz için çevrimiçi depolama alanı sunmamasıdır. Bir resmi tekrar kullanmak isterseniz, her seferinde yüklemeniz gerekir. Weebly içinde görüntüleri düzenlemek de sınırlı seçeneklerle geliyor. Kırpma ve döndürme gibi temel işlevleri tamamlayabilirsiniz. Birkaç özel efekt düzenleme aracı bile var, ancak çok etkileyici bir şey yok. Bir görüntüyle oynatmak istiyorsanız, görüntüyü Weebly’ye yüklemeden önce düzenlemek isteyebilirsiniz.

Sosyal paylaşım

Sosyal medya, herhangi bir çevrimiçi işletmenin hayati bir parçasıdır. Weebly, hesaplarınızı bağlamayı son derece kolaylaştırır. RSS yayınları oluşturabilir ve her sayfaya “beğen” ve “paylaş” düğmeleri ekleyebilirsiniz. Müşterilerle etkileşim kurabilmeniz için yorumları görüntülemek ve yönetmek de kolaydır.

Tasarım Hizmetleri

Şu anda Weebly tasarım hizmeti sunmuyor. Ancak, serbest tasarımcılarla bağlantı kurabileceğiniz bir portalı beta test ediyor gibi görünüyor. Beta testi için kaydolabilir veya kendi başınıza bir serbest çalışanı avlayabilirsiniz.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuGerçek tasarım acemileri, başlamak için site planlayıcıyı kullanabilir. Bu özellik neredeyse tüm kurulum süreci boyunca elinizi tutacaktır. Tek yapmanız gereken takip etmek. Çok kolay olmuyor ve çok şey öğreneceksiniz.
Bant Genişliği ve DepolamaYalnızca ücretsiz plan 500 MB’lık bir depolama sınırıyla gelir. Aksi takdirde, ödeme yapan müşteriler sınırsız depolama alanı ve bant genişliğinin tadını çıkarabilir. Fazlalıklar konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu, bütçedeki herhangi bir işletme için büyük bir artı olabilir.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriUygulama mağazası, sitenizi genişletmek için birçok eklenti sunar. Bununla birlikte, çoğu kullanıcı alışveriş sepeti özelliğinin ihtiyaç duydukları tüm araçlarla standart olduğunu görecektir..
Sipariş yönetimiWeebly sipariş yönetim sistemi her şeyi yapar. Bir sipariş verdiğinizde kişiselleştirilmiş yanıtlar sunabilir, gönderi bildirimleri gönderebilir ve raporları görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz tüm veriler parmaklarınızın ucunda.
Envanter yönetimiÜrün eklemek daha kolay olamazdı. İstediğiniz kadar seçenek ekleyebilirsiniz. Arayüz, envanterinizi yönetmeyi basit ve kolay hale getirir. Ayrıca, envanter numaralarını müşterilere izleyebilir ve görüntüleyebilir ve öğelerin bir çubuktan çıkma anını öğrenebilirsiniz.
Gönderi Takibiİstediğiniz nakliye seçeneklerinin herhangi bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Sınır yok. Ücretsiz nakliye sunuyoruz, belirli bir post taşıyıcı kabul ve farklı nakliye hızları sunuyoruz. Takip numaraları oluşturabilir ve hızlı teslimatı sağlayabilirsiniz. Weebly gerçekten en sağlam nakliye yönetimi araçlarından birini sunuyor.
CRM ÖzellikleriE-posta makbuzlarını özelleştirin, siparişleri iptal edin ve müşteri etkileşimlerini kolayca yönetin. Yönetici kontrol paneli sezgiseldir ve gezinmesi kolaydır. Yolunuzu bulma ve görevleri tamamlama konusunda sorun yaşamayacaksınız.
Şablonlar ve TemalarBazı web sitesi oluşturucuları yüzlerce tema sunarken, bu her zaman iyi bir şey değildir. Miktar üzerinde nitelik için söylenecek bir şey var. Weebly, modern ve tamamen özelleştirilebilir yaklaşık 75 farklı tema sunuyor. Sizi uçuramayabilirler, ancak işi halledecekler ve her zaman kendi başınıza iyileştirmeler yapabilirsiniz..
Entegrasyonlar ve EklentilerYalnızca Google Haritalar ve YouTube sunulan tek standart entegrasyonlardır. Bununla birlikte, Weebly uygulama mağazası sitenize hemen hemen her programı eklemenizi sağlar.
Mobil e-TicaretSadece duyarlı temalar arasından seçim yapmakla kalmaz; web sitenizi alandan çalıştırmak için bir uygulama da kullanabilirsiniz. Uygulama bile bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte geliyor. Mağazanızı yönetin ve sitenizi her yerden düzenleyin. Masanıza bağlı olmaktan endişelenmenize gerek kalmayacak.
Ağ sağlayıcısıWeebly ile hızlı ve güvenilir hostingin keyfini çıkarabilirsiniz. Yükleme süreleri harika ve bir siteyi barındırmanın tüm teknik yönleriyle ilgilenecekler. İş planı katılımcıları da bir SSL’nin tadını çıkaracak.
Uygulama mağazasıUygulama mağazası, kategoriye göre düzenlenmiş yüzlerce uygulama sunar. Fiyatların açıkça gösterilmesi de güzel. Bol miktarda ücretsiz ve uygun fiyatlı seçenek arasından seçim yapın. Sitenize herhangi bir işlev ekleyebilirsiniz..
BlogBlog özelliği, sitenin geri kalanı kadar kullanımı kolaydır. Öğeleri ve içeriği sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Ayrıca, tüm sosyal paylaşım düğmeleri ve araçları yerleşik olarak bulunur. RSS yayınları üretin, yayınlayın ve yorumları kolayca yönetin.
SEO ve Pazarlamaİşletmenizi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm SEO ve pazarlama özelliklerinin keyfini çıkarın. Meta etiketler ve açıklamalar ekleyebilir ve anahtar kelimeleri optimize edebilirsiniz. Raporlama araçları, performansı izlemenize ve pazarlama stratejileri geliştirmenize de olanak tanır. Tüm araçlar orada; bunları kullanmak ve arama motoru sıralamalarını iyileştirmek size kalmış.
Haber bültenleriBülten gönderme yeteneği standart bir özellik değildir. Uygulama merkezini ziyaret edip entegre edilecek bir program seçebilmenize rağmen, muhtemelen bir abonelik ücreti ödemeniz gerekecektir. Posta listeniz belirli sayıda kişiyi aşana kadar ücret almayan seçenekleri arayın. Aksi takdirde, aylık giderlerinize bir bülten gönderme.
Güvenlik özellikleriWeebly kapsamlı bir güvenlik planıyla birlikte gelir. Bilgisayar korsanlarına karşı korunacak ve bir SSL sertifikası alacaksınız. Müşteriler sitenize 128 bit şifreli bağlantı üzerinden göz atabilir.
PCI SertifikasıWeebly PCI uyumludur. Müşterinizin kredi kartı bilgileri güvenli bir şekilde korunacaktır.
İçerik yaratımıİçerik yönetimini sürükleyip bırakmaktan daha iyi olamaz. Tasarım panosu, herhangi bir sayfaya öğe eklemenizi ve blokları hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırmanızı sağlar. Sayfa, ürün ve diğer yeni içeriklerin eklenmesi yalnızca birkaç dakika alır.
Hediye sertifikalarıHediye çekleri ve sunulan indirimler ve kupon kodlarını satmak son derece basittir. Yönetim panosu, bunları yalnızca birkaç tıklamayla sunmanıza olanak tanır.
Ödeme seçenekleriWeebly düzinelerce ödeme ağ geçidiyle ortak olmasa da, büyük ödeme ağ geçitlerine sahiptir. PayPay, Stripe, Authorize.net ve diğerleri arasından seçim yapın. Yurtiçi ve yurtdışı ödemeleri yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olacaksınız.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıWeebly, çoğundan daha fazla nakliye seçeneği sunar. Vergiyi konuma göre otomatik olarak hesapla ve gönderim bedellerini istediğin gibi ayarla. Matematiği kendiniz yapmak zorunda kalmadan bolca özgürlüğünüz var.
RaporlarGerçek zamanlı raporlama, hemen hemen her şeyi izlemenizi sağlar. Ürün performansını görüntüleyin, envanteri kontrol edin ve işletmenizle güncel kalın.
Site İstatistikleriÜcretsiz bir planı olan kullanıcılar bile belirli site istatistiklerini görebilir. Sayfa görüntülemelerini, benzersiz ziyaretçileri, en iyi performans gösteren sayfaları ve çok daha fazlasını izleyin. Google Analytics eklemek istiyorsanız, kodu kendiniz gömmeniz gerekir. Bu nispeten kolay bir süreçtir, ancak Weebly yardımcı olmak için entegrasyon kurulumu sunmaz.

Planlar & Fiyatlandırma

Weebly e-Ticaret sitesi oluşturucusunun rekabetçi fiyat olduğunu söylemek düşük bir göstergedir. Planları sadece endüstri ortalamasının altında kalmakla kalmıyor, aynı zamanda hepsini tek bir yerde bulmak zor olan çok çeşitli özellikler içeriyor. Ayrıca tamamen ücretsiz bir sürüm sunan tek platformlardan biridir. İhtiyacınız olan tek şey, eksiksiz bir web sitesi ve mağaza oluşturmak için bir e-posta adresidir. Tek sınırlama, sitenizin Weebly markasını içereceği ve depolama alanında bir kapakla gelmesidir.

Fiyatlandırma planınızı yükseltmek istiyorsanız, aylık 5 ABD doları kadar düşük bir özellik listesi ekleyebilirsiniz. İşte mevcut paketlerin dökümü:

starter

9 $ / ay altı aylık bir plan için8 $ / ay bir yıllık plan için5 $ / ay iki yıllık bir plan için

 • Sınırsız depolama alanı
 • Ücretsiz konaklama
 • Sohbet ve e-posta desteği
 • 10 ürüne kadar
 • % 3 işlem ücreti

profesyonel

14 $ / ay altı aylık bir plan için12 $ / ay bir yıllık plan için
9 $ / ay iki yıllık bir plan için

Tüm başlangıç ​​planı özelliklerinin yanı sıra şunları içerir:

 • Telefon desteği
 • 25 ürüne kadar
 • Site üyeliği
 • Site araması
 • HD video ve ses çalarlar

34 $ / ay altı aylık bir plan için25 $ / ay bir yıllık plan için$ 21 / ay iki yıllık bir plan için

Tüm profesyonel plan özelliklerini ve ayrıca şunları içerir:

 • SSL güvenliği
 • Sınırsız site üyeliği
 • Sınırsız ürün
 • % 0 işlem ücreti
 • Dijital ürün satabilme
 • Nakliye ve Vergi Hesaplayıcı
 • Kupon kodları

Ayda sadece 21 $ karşılığında tüm en iyi özelliklere erişebilirsiniz. Bu tür bir değer sunan başka bir platform yoktur. Başka bir şey yoksa, Weebly ile paranızın karşılığını alacaksınız.

Müşteri desteği

Weebly’nin tüm destek araçlarına erişmek istiyorsanız bir işletme hesabı açmanız gerekir. Ama yine de, premium planları bile ayda sadece 21 $ karşılığında mevcut. Müşteri desteğine telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri destek saatleri 05: 00-17: 00 Pasifik Saati (M-F) ve yediden sabah 4’e kadar haftasonları.

Kullanıcılar ayrıca ücretsiz eğitim videoları izleyebilir ve SSS sayfalarına göz atabilir. Weebly destek merkezi, bilmeniz gereken her konuyu kapsar. Makaleler net bilgiler içeren yararlı bilgiler ve ekran görüntüleri sunar.

Weebly topluluk forumları eklemek için çalışıyor. Değişiklikleri ziyaret edebilir ve geri bildirimde bulunabilir, iyileştirmeler önerebilir ve diğer kullanıcılarla sorunları tartışabilirsiniz. Bu özellik hala ilk geliştirme aşamalarındadır, ancak gelecekte sabırsızlıkla beklenmektedir..

Weebly ile iletişime geçmenin birçok yolu olsa da, gerçek müşteri hizmetleri kayıtları tam olarak kesin değildir. Birçok müşteri hızlı yanıt aldıklarını, ancak yanıtların yararlı bilgi içermediğini bildirmektedir. Öte yandan, çok sayıda olumlu yorum var.

Genel olarak, müşteri hizmetlerinin kalitesi hakkında karışık görüşler var gibi görünüyor. Seslerinden, şirket genelinde tutarlı bir performans seviyesi yoktur. Bu, belirli bir günde hangi müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuştuğunuza bağlı olabilir..

Dolayısıyla, nihai karar tamamen olumsuz olmasa da, bu Weebly’nin iyileştirmeler yapması gereken bir alan olabilir. Onlarla her iletişim kurduğunuzda belirli bir düzeyde hizmet beklemek adil görünmektedir. Her zaman istisnalar olacak, ancak aralarında çok az olmalı.

Kullanım kolaylığı

Bazen sürükle ve bırak editörleri göründükleri kadar basit değildir. Blok ekleyebilmenize rağmen, nerede değişiklik yapabileceğiniz veya blokları yeniden boyutlandırabileceğiniz konusunda kısıtlamalar olabilir. Weebly’de durum böyle değil. Gerçek bir sürükle ve bırak editörü sağlar. Bir öğe seçip sitenize taşıyabilirsiniz. Bu, şablonunuzu özelleştirmeyi olabildiğince basit hale getirir. Tasarım deneyimi az olan veya hiç olmayan işletme sahipleri için, bu araçlar profesyonel bir web sitesi oluşturmayı mümkün ve uygun fiyatlı hale getirir. Pratik olarak herkes Weebly ile çalışmaya başlayabilir.

Kapsamlı bir el tutma ve adım adım rehberliğe ihtiyacınız varsa, Weebly sizin için orada olacaktır. Arayüz temiz ve gezinmesi kolaydır. Yeni özellikler ve yardım araçları size yön verecek ve sorularınızı cevaplayacaktır.

Kullanım kolaylığı ve olumlu bir kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda, Weebly en üst sırada.

Sonuç

Weebly e-Ticaretini Seçmelisiniz?

Kesinlikle. Weebly ile tek bir öne çıkan özellik veya özellik yoktur. Ne alacak inanılmaz bir değer için büyük bir all-around alışveriş sepeti. Belirli bir odak alanı ile ilgili yardım istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan mevcut bir seçenek olabilir.

Aksi takdirde, Weebly tüm ana kategorilerde kapsamlı özellikler sağlayacak güvenilir bir seçimdir. Yeni başlayanlar için mükemmeldir ve bir çevrimiçi mağaza kurmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Her şeyden çok Weebly, rakipsiz bir değer sağlar.

Karşılaştırmak

Weebly e-Ticaret

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map